Чому мій кошеня какає і пісяє скрізь?

Наш кошеня використовує наповнювач для котячого часто, але вона все одно йде в інших місцях. Вона пісяє або випорожнюється на нашій ліжка, поки ми спимо в ньому. Ми бачили її на НАШІЙ 3-річної ліжка, коли він спить. Вона просто скрізь, і ми не знаємо чому.

У нас є ще 2 кішки і вони не роблять цього. Вони використовують наповнювач для котячого туалету весь час. Іноді ми не помічаємо, що вона десь мочився в протягом декількох годин, в результаті чого з'являється дуже неприємний запах. Я вагітна і не можу виносити запах.

Я пробував мити всього два рази в день. Я спробував просто викидати речі і купувати нові, але вона все одно піде на це.

Як ми можемо швидко вирішити цю проблему?

+526
Subangkar KrS 1 жовт. 2010 р., 03:32:17
25 відповідей

Моя черепаха яловичина любить бути драїв зубною щіткою на задній частині корпусу тільки з світанком мила ми використовуємо тільки оригінальні тип (синій\оригінал), але я використовую вологим ватним тампоном стерти бруд з дна і питання.підказка для ніг сподіваюся, що це допомогло!!

+986
darkphoenix 03 февр. '09 в 4:24

У мене 4 рибки в моєму акваріумі (два Danios Зебра і 2 інших такого ж розміру, але я не знаю, що вони є). Кожні кілька днів безліч дрібних пухирців з'являються у верхній частині акваріума. При видаленні вони з'являються протягом 2 днів.

Акваріум в 15-20 літрів один. Це чистити кожні кілька місяців і не має фільтра. Вони зазвичай годували потрібну кількість.

Бульбашки були там кілька днів і тонкий темний шар, утворений на вершині:

layer

Фото знизу вид танка:

bottom view

Вода нижче є чистою.

Це шкодить рибі? Що можна зробити, щоб запобігти цьому?

Будь-яка допомога вітається.

+969
Fernanda Frota 30 лип. 2017 р., 02:37:59
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я думаю, що ви праві, щоб бути стурбовані, навіть більше, з перспективою народження дітей поряд з цією собакою (моєї свекрухи була невелика собака, що їм довелося приспати років тому, коли моя новонароджена дочка повзала по підлозі, і собака вкусила її на обличчя. Я дуже вдячна, це була тільки маленька собака, так і відносно невелика сума збитку...).

Я буду шукати більше інформації, і дуже схильна собака до навколишнього середовища, що було б безпечніше для всіх. Не просто відпустити.

Хоча цей сайт в основному для німецьких вівчарок, це може допомогти вам знайти відповіді на деякі питання:

Німецький форум вівчарка, з великою загальної інформації і багато знають власників різних порід

Удачі вам. Брюс.

+911
Mallikarjun Malage 25 груд. 2012 р., 21:33:06

я дуже стурбований моїм собакам шкіри. я взяв її до ветеринара комісії кілька місяців тому і вони назвали його вікові плями і алергії. я знав, що вони помилялися та його набагато гірше. просто подивіться на таку картину, коли я на вологі її хутра. що відбувається?

enter image description here

+898
Heather Griffin 3 трав. 2013 р., 09:36:13

50% зміни досить великий і, можливо, не дозволяють сильно "стабільність". На мій погляд, це занадто багато і дійсно настане період "розгойдування" багатьох параметрів і бактерій. (Кожен раз, коли ви починаєте з чистої водопровідної води, яка з плином часу стає живий акваріум води до половини, що "робота" зводиться нанівець при черговій зміні води і стабільними параметрами встановленого бака порушена.) Я б запропонував 25%, шипи в pH і інших параметрів буде більш гладкою, якщо обсяг змінився менше, але частіше (як ви вже здогадалися). Не потрібно кожні 2-3 дні. Монітор параметрів, раз в тиждень може бути нормально, на встановленій місткості.

Я читав, що акваріум вода прагне стати (трохи) більш кислий, з плином часу, але я не пам'ятаю, чому. Має справу з разлагающейся матерії. Так що було б нормально. Чому водопровідна вода йде з 7,6 до 8,0 ніч я не знаю, може бути нормальним... 8 дійсно трохи високою для акваріума.

До речі: аміак виступає в якості основного речовини, він хоче захопити водню їхати від NH3 NH4 і стають менш токсичними. Якщо рН вже високою, сама вода конкурує з аміаку на водень, тому він залишається токсичним. Якщо вода дещо кисліша (передаєш ч+) він розкладається легше аміаку в амоній. Це не пов'язано з вашою проблемою, але просто майте на увазі, коли ви вимірюєте pH і аміак... як ви вже знаєте, стабільність-це однозначно найголовніше з РН, порівняйте його з висоти для людини: це нормально, доки це не змінює занадто швидко.

Які риби є? І рослини і фільтрації ?

+869
Manuel Sosa 11 лип. 2012 р., 08:43:23

Вуса кішки є фактично сенсорних рецепторів. Вони мають сенсорний орган по закінченні їх вуса, що називається propriceptor. У propriceptor фактично посилає сигнали в мозок кішки і нервової системи, пов'язане з положенням тіла та кінцівок. Це допомагає їм приймати рішення про своєму наступному русі і дозволить їм визначити, коли вони будуть, чи не будуть в змозі вписатися в невеликий простір, не бачачи його. Без своїх вусів вони не змогли б візуально виміряти відстань, тобто Стрибки на щось дуже вузьке.

Вони також використовують свої вуса, коли вони женуться за здобиччю, тому що вуса є досить чутливим, щоб забрати вібрації в повітрі. Вони також дозволяють кішці бачити в темряві і уникати хижаків. Коли кішка треться свої вуса проти об'єкта, вони можуть визначити точні розміри, текстуру та розташування конкретного об'єкта.

Підводячи підсумок, кішки, використовуючи свої вуса, щоб отримувати інформацію про навколишній обстановці, прямо на чутливі нерви кішки, що дозволяє їм реагувати на зміни, що відбуваються в їх оточенні.

+866
bernerbrau 2 жовт. 2018 р., 03:18:16

У мене є дозвіл на ретрансляцію цього обміну, і, безумовно, буде намагатися це.

enter image description here

+807
Mervzs 21 лип. 2012 р., 02:05:24

Хаха немає не хвилюйся все добре, якщо ручка або маркер отримав кинув її шкіру, в цьому випадку ви повинні очистити площу просто подобається, як ви чистите свої травми. Але якщо ви використовуєте миючий засіб, спирт, можливо, буде краще, якщо ви очистите його з водою після того, як він зробив це ефект, щоб кішка не намагається облизувати його потім.

+789
TaKe It EaSy 14 лип. 2019 р., 16:59:31

Мій партнер і у мене є 6-місячний хлопчик кролик, який дуже доброзичливий. Він живе поза більшу частину часу, але він добирається, щоб увійти всередину щодня і грати у вітальні + кухня, принаймні, пару годин, які він любить, і він любить бути навколо людей.

Що йому не подобається те, що підібрали. Коли ми повинні забрати його, він буде дуже конкретним про те, як він відбувся, але він ще явно незручно (хоча і не агресивний). Ми розуміємо, чому він не любить, коли його підібрали (інстинкт і т. д.), Але ми не розуміємо, що відбувається далі.

Після того як ми покласти його вниз, він буде блукати в середині вітальні і зробити великий флопі ми коли-небудь бачили. Зазвичай це означає, що він зробить повний 270 градусів крену з стоячи, лежачи на протилежному боці він почав прокатки з. Моє розуміння кролик поведінки (я досить новий на гіг) полягає в тому, що флоп-це знак достатку, але він явно дуже сердитий про інцидент. Що це дає?

+771
Griezman 10 лют. 2013 р., 00:45:53

Ви повинні переконатися, що годуючої матері на дієті. Я дізнався в корм для тварин бізнес, що годуючі матері мають найвищу потребу в харчуванні за всі інші етапи життя. Також, Коли ви починаєте цуценят на тверду їжу, спробуйте змочування спочатку їжу і переконайтеся, що вказаний раціоні цуценя. Всі етапи життя-їжа добре, але не оптимальною для калорій і будівельний блок цуценята поживні речовини потрібні. Також великий цуценя породи харчування відрізняється від маленької собаки цуценя їжі, тому я хотів піти в зоомагазин і попросити, щоб переконатися, що вони отримують правильне харчування.

+752
Angel Vargas 21 трав. 2011 р., 08:33:20

Я дбаю про йоркширський тер'єр для одного. Вона дуже сором'язлива і нервова собака, але нагрівається протягом останніх декількох днів і потребують ласки і навіть спить на нашій ліжка. Однак, сьогодні вранці після прогулянки ми відзначили трохи крові на підборідді. Спочатку я думала, що це просто подряпина від удару, Котор витерпіли в ній ходити, але тепер я не так впевнений, як пару годин потому він все ще виглядає дуже хворою. Я доклав якісь образи. Це те, що я повинен дати ветеринар ручкою або очистити самостійно? Фото додається

Крім того, що вона начебто веде себе нормально. Голодні, звичних моделей поведінки і т. д.

Pic 1

Pic 2

+746
user57213 6 лист. 2016 р., 20:25:10

У мого хлопця є маленька собака по імені Тор, який дуже любить грати. У нього є улюблена іграшка (синій, маленький блакитний порося), що я дав йому, і PoE (з підтримкою PoE Kunk-фу Панда), що мій хлопець дав йому. Перш ніж я переїхав мій колишній хлопець там не живе, а Тор завжди буде грати з іншими іграшками Сквиртл, моєму хлопцеві теж дісталося йому. Тепер вона зникла, а він ніколи не грає з цією іграшкою більше. Я просто хочу знати, якщо я повинен від нього позбутися і чому він не буде грати з ним.

+639
Averi Vann 1 трав. 2015 р., 12:51:29
Посилається на скрекіт комах, які зазвичай використовуються в якості корму для великих тварин, таких як ящірки і жаби.
+592
Bhupendra Singh 22 січ. 2012 р., 21:02:34

Коли ми йдемо гуляти я і моя німецька вівчарка проходять з перешкодою, яка не дуже висока, і собака може перестрибнути через нього. Перешкода це, як це , але без середньої металевої частини (той, який має замок). Я хочу навчити собаку стрибати через неї тільки для задоволення, але я не знаю, як дати йому знати, що я хочу перестрибнути через нього.

Я намагаюся зробити кроки, щоб показати йому, що я хочу, щоб він скаче, але ми намагається пройти навколо неї або під нею. Як я можу змусити його зрозуміти, що я хочу, щоб він через неї перестрибнути?

(Звичайно, я не хочу примушувати його робити те, що він не хоче, але він зазвичай любить бігати і грати, поки ми гуляємо і в більшості випадків він намагається сказати мені, що він хоче працювати, тому я подумав, що було б круто зробити щось подібне в нашому рутину ходити)

+577
Arcana 11 квіт. 2019 р., 00:10:40

Якщо ви збираєтеся використовувати повторно для себе, абсолютно робити прибирання хлоркою! Хоча з санітарних міркувань я хотів би придбати другу намітку індички для себе і тримати однієї крові черв'яків виключно для вашого аксолотля.

Якщо він збирається залишитися строго для вашого аксолотля, то регулярне чищення з м'яким милом блюдо і гарячої води (обов'язково добре промити!).

Аксолотль, як і інші земноводні, можуть нести шкідливі бактерії, паразити або найпростіші, які можуть змусити нас хворий, якщо його проковтнути.

+577
Ana Varnum 7 бер. 2019 р., 10:41:50

Їй 2 місяці і має тенденцію кусати кожну річ.

Ми купили її кістки Кальцій, але це тільки тримає її зайнятий протягом короткого часу.

Як зменшити її такий тип поведінки. Вона витратила тиждень з нами.

+549
user81819 23 січ. 2017 р., 03:30:38

http://www.moonvalleyreptiles.com/reptile-resources/reptile-health-and-nutrition/wound-care .. відмінна посилання, яку я знайшов про рептилій рани. У мене дві африканські карликові жаби, але я розумію, що вони не зовсім такі, як не-водних рептилій, хех.

Всі рани, незалежно від виду, повинні утримуватися в чистоті, щоб запобігти інфекції. Якщо рана глибока, застосувати тиск, щоб зупинити кровотечу і зверніться до ветеринара як можна швидше, так як ваша дитина масштабу може зажадати стібків і/або пероральні антибіотики. Дайте мені знати, як вона йде!

  • Мерайя
+515
Mehrbod Estaki 14 січ. 2016 р., 11:06:22

Хтось хоче дати нам двох кроликів близько 4 місяців, кажуть, що вони обидві дівчинки, але я не впевнений. Як я можу відрізнити?

+494
JDutil 5 серп. 2018 р., 13:28:53

Важко сказати, від картини, але, швидше за все, якась губка або плівчаста. Вони зазвичай ростуть у природних умовах, коли є достатня кількість їжі і поживних речовин, і за рідкісним винятком не повинно бути проблемою.

Ось короткий посібник за загальною автостопників: http://www.xtalworld.com/Aquarium/hitchfaq.htm

Губки приходять в будь-який колір і форму, найбільш поширеними є кульові і ананас губки.

+476
Elenochka2202 27 трав. 2016 р., 00:17:04

Мій 1-річний кіт має погану шерсть і линяє надмірно. Ми годуємо його сухим кормом і часто вологий корм два рази на місяць. Я не знаю, чого не вистачає, ми його годуємо хорошої якості сухий корм. Наш вет завжди радить міняти корм кожен раз, коли ми відвідаємо. Ми двічі змінювали корм, але я не думаю, що це причина. Ми коли-небудь побачити прогрес в його шерсть і через кілька днів пальто знову стає тьмяною і сухий. Це вологий корм, необхідних для пальто? Це сухість, викликану годування тільки сухим кормом? Температура досягає 40С в нашому місті.

Для тестування, я почав годувати його невелику кількість вологого корму в день. Потрібні ваші пропозиції, як я втомився від відвідування ветеринара, який передбачає зміну раціону тільки.

+257
exstral 8 квіт. 2011 р., 04:25:43

Це перший раз, коли у мене кіт у моєму житті. Їй майже 10 місяців. Вона вчора прийшла додому і вона блукала навколо будинку, в якому є ящик для сміття, їжі і води.

Сьогодні вранці, я виявив, що мій кіт ховається під ліжком, і вона не виходила з тих пір. Вона не п'є, не їсть. Вона навіть не думати про вихід.

Як мені зробити цю кішку з'їсти або випити? Б лікує допомогти?

+254
dowlguest 28 вер. 2018 р., 17:42:12

Нявкання не звучало надто загрозливою, вона була, мабуть, голодний. Залишивши половину їжі є, ймовірно, не є проблемою, так як там може бути більше їжі, ніж їй необхідно.

Це відкритий кішка, так вона буде мати свій власний спосіб робити речі. Змінюється її поведінка буде складно. Це розумно для кішок бути обережними люди, як люди часто означати для кішок.

Це звучить як годувати кота і залишити його в миску з водою десь якщо немає багато свіжої води, навколо, все, що вам дійсно потрібно зробити?

Я шкодую про вашому Нен. Була бабуся близько до кота? Вона вибрала його або погладити? Якщо ні, то кішка може бути досить дикий і важко буде забрати його або подружитися з ним.

Якщо кішка мала контакт було б добре, якби ви могли подружитися з кішкою, таким чином, ви могли зробити це лікарю, якщо він постраждає.

+148
user94743 3 вер. 2010 р., 08:16:07

Перші речі спочатку, ви повинні проявляти все лайно з цієї собаки. Я не впевнений, що багато людей бачили боксера як висока енергія собака, як німецька вівчарка або австралійський Шепард, але вони є. Ви повинні бути приймаючи собаку на прогулянку вранці і ввечері перед сном. Прогулянки запропонувати розумових вправ, а також фізичної. Він не повинен тягнути на повідку або зупиняючись, щоб принюхатися речі. Він повинен зосередитися на тому, де ви йдете і залишитися з тобою. Ви самі вирішуєте, коли ваш пакет потрапляє зупинятися і принюхуватися, які не повинні бути часто. Ви не позбавивши його ні в чому, тому що собаки носом і тільки тому, що він не може зупинитися, вдихнути, і слід іншої собаки пісяють, не означає, що він може чудово пахне.

Не очікувала, що він буде ідеальним на прогулянці. Я уявляю, що він буде тягнути, відмов навколо, візьміть повідець в рот і т. д... Ви повинні просто м'яко поправити його і продовжуйте йти. Він стане краще з плином часу. Ви також можете працювати на провідних поводжень в домашніх умовах за допомогою клікер і ласощі, які я ще дещо запропонувати. Ви вб'єте двох зайців одним пострілом. Ви знаходитесь розумової працездатності, а також будівельні навички. Просто майте на увазі, що немає собаки, і особливо гіпер ніхто не збирається бути в змозі зосередитися протягом більш ніж 10-15 хвилин за один раз спочатку. Хитрість полягає в тому, щоб зробити кілька сеансів в день. Будь то собаки чи коні, я йду в план на кілька речей, щоб швидко працювати. Якщо я знайду проблемної зони, я переконатися, що він у списку на тиждень або близько того, а потім почати знову рандомізації його.

Ви повинні грати якомога більше, а також з вашої собакою. Це дійсно допомагає спалити зайву енергію, хоча це не психічно зливу. Це як грати в відеогру. Так, ви концентруєтеся на ній, але ти не виснажуючи запаси енергії. Собака може фізично втомлювався, але як і раніше подумки шукаю що-то потрапити. Я люблю брати своїх собак на річку влітку і носити їх, щоб носити їх лягти на багажнику і просто пройти, поки час, щоб піти додому.

Нарешті, ви повинні містити його, коли він знаходиться в будинку. Він повинен бути в замкнутому просторі, коли без нагляду. Це може бути розплідник, вправи пера, або приміщення, як кухня. Він повинен міститися на меншу площу, де він не може зробити багато шкоди. Я закликаю вас, щоб впустити його в будинок якомога більше, коли ви там, щоб контролювати його. Якщо буде необхідність, можна поставити довгий дріт на нього і використовувати його, щоб зробити невеликі коректування, якщо він не буде слухати твій голос. Ви також можете дати йому іграшки, щоб тримати свій розум окупованих. Я б, напевно, почати з Гонконгу і обробити м'яч. Конг-це жорстка іграшка, яку можна нафарширувати арахісове масло або інші речі і дати йому облизати його. Коли вона стає занадто легкою, ви заморозити арахісове масло. Це може забезпечити велику розвага для нього і відвернути його від речей, він не повинен бути жує лизати. Ласощі м'яч являє собою кулю з отворами, і коли вона каталася, пара буде час від часу випадати. Це навчить його думати речі через і змусити його легше тренуватися в поведінку, тому що він подумає, що його шлях через те, що ви хочете. Він також встановлює його для складніше головоломки іграшки. Ви можете подивитися на Amazon для цих і є вражаючі відео собак вирішуючи якісь дуже жорсткі на YouTube.

Отже, підведемо підсумок, багато структурованих вправ, багато грати, навчання фокус, нагляду і відволікання. Якщо ви будете дотримуватися цих речей, ви будете в кінцевому підсумку з великою собакою. Це не занадто пізно, щоб ваша собака робити 180 на його поведінку. Особливо, якщо в сім'ї допомагає. Вони не повинні нарікати на деструктивну поведінку, якщо вони не хочуть допомогти. Вони мовчазно погодилися взяти на себе відповідальність володіння собакою, коли вони дозволяють привести його в і необхідно підсилити до деякої міри. Я не знаю жодної людини, хто не міг використовувати трохи більше вправ. Якщо кожна людина взяв його на коротку прогулянку кожен день, це було б дійсно додати вгору.

Просто майте на увазі, що ви повинні бути терплячі і послідовні. Ви не можете очікувати досконалості після навіть місяць, але він буде отримувати стабільно краще. Ви також не можете мати один чоловік, навчальний кий або корекція в одну сторону, а інший чоловік, даючи сигнал іншим способом і зриваючись на собаку і кричати на неї. Якщо ви поставите роботу і отримати контроль, ви будете мати велике домашнє тварина. Якщо ви лінуйтеся і труїти в ньому, ви будете мати обтяжуючою кошмар. Ви виходите, що ви поклали в. Якщо ви можете бути чесним із самим собою, що ви будете, то тримати собаку і тримати на нього. Якщо ви знаєте, що ви, ймовірно, не буде, то знайти собаці хороший будинок.

Я бажаю вам великого успіху в будь-якому випадку, і я відчуваю себе дуже впевнено про шлях, який я виклав. Я думаю, що якщо ви поиграетесь з нею навіть тиждень, ви побачите різке поліпшення в поведінці собаки.

ПС - я хотів додати щось про тренера собаки коментаря. Я знаю, що є багато хороших тренерів собаки там, але я можу вам сказати з особистого досвіду, що бабуся завдала один приходив, хто поняття не мав, що він робив. Тепер я знаю, що те, що він робив тоді в цілому правильним, але він пішов не тим шляхом і не врахували собак, що мають різні характери і пристосовуватися до них. Так що ви, можливо, не було хорошого тренера. По-друге, вона не слідувати за одне, що тренер навчив собаку. Вони не механіки, де ви можете відремонтувати ваш автомобіль і він проходить гладко для тих, хто отримує в ньому. Ти завжди навчання вашої собаки, хороші чи погані. Перевага тренера в тому, що вони можуть більш легко спілкуватися з вашої собакою і боротися з перешкодами, як замішання і впертість, що ви можете не знати, як правильно обробляти. Вони вчать вашу собаку, що людину будуть тримати на пробувати, поки вони не робіть, як вони просять, так що краще просто йти вперед і робити це, коли ви запитаєте їх, вони можуть спробувати, але якщо ви правильно як тренер робить, вони думають, що ти готовий піти так далеко і не морочитися ставити ваші репліки.

+124
Amir BHATTI 26 груд. 2017 р., 01:51:01

Я не хвилювався б про це. Ваша кішка може просто бути впевнені, що ви задумали і хочуть приєднатися до вас, але не промокають. Мої кішки часто хочеш приєднатися до мене у ванній, але я ніколи не дозволю їм, і вони іноді дуже цікаво / наполегливий, коли я там.

+102
theresa gifford 27 груд. 2017 р., 19:51:22

Коротка відповідь-ні.

Більш докладну відповідь:

Вашого вихованця кролика-це, напевно, іншої породи, ніж дикі кролики ви бачите навколо. Вона була виведена з Тамі/одомашнених кроликів протягом багатьох поколінь. Не тхне ним, і він не знає, як що-небудь про життя диких. Якщо ви дозволите йому вийти на свободу, вона майже напевно будуть вбиті або з'їдені.

Якщо ви знаходитесь в районі, де кролики не є природними видами, вашого кролика, якщо він уціліє, можуть завдати величезної шкоди (погуглите "кролики в Австралії, щоб помилуватися шкоди представляючи кроликів викликало там).

Нарешті, будь-вихованець на все життя - твоє життя або його життя. Якщо ви не можете дивитися за кроликом більше, найрозумніше, що можна зробити-це знайти житло (бажано не вбивати) і здати його до них. Просто випускати будь-яке домашнє тварина-це жорстокий і зрада довіри. Що тварина, чи то кролик або будь-яке інше тварина, дивиться на вас, щоб забезпечити їжу, захист і дах.

+29
Ann Sarah Chrichelle Serrano 20 бер. 2016 р., 10:10:58

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil