Пропозиції для легковозбудимых собак, які реагує на випадкових людей

У кого-небудь є які-небудь пропозиції, за допомогу моїй собаці отримати над нею лиш реактивності по відношенню до людей? Мій недавно прийняв порятунок собаки спрацював на собак і людей на прогулянках. Ми працюємо над цим кілька місяців, і вона повільно видужує про собак (вона майже завжди може впоратися з ними через дорогу), але, здається, стає гірше про людей.

Справа в тому, що вона в порядку з близько 95% людей, і то випадково відводите на випадкових людей. Якщо б вона була просто реактивним по відношенню до людей в капелюхах, і літня азіатська люди або лисі чоловіки або щось, що буде легко...зробити її навколо купа людей, і показати їй, що вони хороші. Але, схоже, абсолютно непередбачувані, які вона буде реагувати. Вона в рівній мірі реагує на людей всіх підлог, квітів і атайр. Вона трохи більш реактивної біля нашої квартири, але крім того, що немає помітного малюнка. Я боюся, що моя стратегія просити її сидіти, заговорюючи з нею і давши їй частування, коли наближається людина насправді може бути причиною її люди реактивності, оскільки я не можу знайти закономірність, я роблю це для всіх людей, хоча вона швидше за все не відреагує на них.

Будь-які ідеї, за допомогу моїй собаці, що тільки реагує на випадкові випадкові люди?

Редагувати: реактивним по відношенню до людей/собакам я маю на увазі:у той час як я тримаю на повідку і вигулювати її позі застигне. Потім вона кидається на них, голосно гавкаючи і без паузи. Коли її постава, вона перестає відповідати на команди мого "погляду", що вона дуже добре повторює, коли не спрацьовує. Вона іноді буде сидіти, якщо я запитаю її, коли вона рвалася і гавкала, але вона все одно агресивно гавкати

+33
Brett VanderVeen 5 бер. 2016 р., 09:21:51
33 відповідей

Я тільки що отримав новий прийомних собака і йому 11 місяців. Коли він грає з іншими собаками в парку, він бере на свої ноги з його вуст. Це не зовсім (м'яко вкусити), але досить жорсткий, що він буде переривати інших собак від бігу. Більшість собак не подобається це, і будуть тікати і ховатися. Власники інших собак особливо ненавиджу це. Як я можу навчити його грати в більш підходящим способом?

+1000
user287014 03 февр. '09 в 4:24

Я насолоджуюся грубої гри з моєю кішкою, і я закликаю її грати грубо зі мною. Але все решта в моєму будинку не любить його.

Часто буває, що поки я в грубій грати сесії з моїм котом, і інша людина проходить поряд, вона стрибає на людину і починає грубо грати, тільки щоб сильно сварили.

Але коли вона не приймає активну участь в ігровій сесії, вона прекрасно знає, що їй дозволено грати грубо тільки зі мною і ніхто інший.

Так чи є спосіб, щоб переконатися, що, навіть коли кішка бере активну участь в ігровій сесії зі мною, вона не забуває, що їй заборонено грати грубо з кимось ще?

+976
Nadav96 5 серп. 2010 р., 17:45:51
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Перший джгут навчання кролика досить легко. Дивіться наш питання , як поводок дресирувати кролика? для всіх як.

Друге і найважливіше у мене є пару великих турбот про ваших планах та сподіваннях.

 1. Коли домашні кролики знаходяться зовні, вони не вільно бігати. Вони дуже територіальні, і повільно вперед. Якщо ви встановлюєте домашній кролик вниз в середині поля, вони підуть в 10 - 50 метрів (1 - 15 метрів) і повернутися. Це зовсім не так, як брали собаку для прогулянки. Вони вважають за краще лежати в тіні або під прикриттям і їдять траву.

 2. Блохи і паразити-це велике питання, коли ви берете кролика на вулиці. Побачити наші питання Як позбутися бліх на мого кролика? & Як точний 30-денний період при застосуванні революція бліх треба? Революція-це препарат, який ви повинні використовувати його потребує рецепта і це досить дорого.

Я підозрюю, що більшість питань, які ви опишете з отриманням упряж, розглядаються в цій цитаті з моєї відповіді в тому, як поводок дресирувати кролика?

Найбільшим перешкодою стає джгута надійно, не порушуючи ваш зайчик. Ви повинні закріпити в своїй шиї, і це Банні найменш улюблене місце, щоб бути оброблені. Як тільки він включений, ви в порядку. Деякі можуть спробувати жувати на це, але більшість буде ігнорувати його, коли він буде на місці

+946
maks0320 12 черв. 2013 р., 07:55:42

Якщо мати все ще піклується про кошенят, парфуми не будуть мати значення.

Але, блювання з глистами, це проблема. Принаймні, зателефонуйте в найближчий вет сьогодні! А ще краще, привезти кошенят до ветеринара. Чим раніше, тим краще. Вони повинні дегельмінтизації. Ветеринар буде знати, що робити.

Крім того, де-черв'як мама-кішка, інакше вона пройде повз яйця для кошенят. І що буде перезавантажений, вся проблема хробака.

І, піклуватися про самих маленьких! Чим старше вони стають, тим сильніше вони стають. Але скинувши кошеня-це великий ні-ні. Здорові дорослі кішки може обробляти падіння з висоти 1 метра без проблем. Так, що будьте обережні. Якщо ви не впевнені, що інші люди досить уважні, не дозволяйте їм впоратися з кошенятами. Незалежно від того, скільки вони хочуть. Маленьких кошенят можна легко зачепити убитих, якщо ви не будете обережні.

+919
Scott Rohling 30 трав. 2017 р., 07:10:15

Вони купаються в світлі у верхній частині бака. Гріється-це нормально і важливо поведінка черепахи, яка бере участь в регуляції температури, виробництва вітаміну D, а просто висушити в цілях забезпечення раковина здоров'я.

Черепахи, як правило, йдуть саме в тепле і світле місце в корпусі, щоб погрітися, та строки та суми ніжиться залежить від температури, рівня освітленості, часу року. Для домашніх тварин черепаха, що означає взагалі -як можна ближче до тепла і світла, як це можливо. Так що ваш 'топ' ось черепаха скориставшись його приятель як табурет, щоб отримати трохи ближче, щоб ці солодкі, солодкі ультрафіолетових променів!

У даній статті описується, ніжиться більш докладно і містить фото черепах в дикій природі купаються в стеку: http://www.thesuperfins.com/why-do-turtles-bask-in-the-sun/

+860
Aditya Verma 16 черв. 2019 р., 03:18:02

У мене є лабораторія і кане корсо. Вони обоє 4. Ми отримали першу лабораторію в 8 тижнів. Вона є типовим щасливим безтурботний лабораторії...сповнені енергії! ми натрапили на чоловічий корсо (кілька місяців молодше), які потребують домашньому. Таким чином, й раз у лабораторії було близько 7 Мос і корсо був близько 3 міс.

Вони були ідеальною парою! Лабораторія є майже ідеальним партнером для нього, як він мав проблеми з довірою і лабораторія допомагає йому поклав вниз його охорону. У лабораторії також дуже доброзичливі і ніколи не буде вам більш агресивною з ним, але досить сміливий, щоб тримати її власних, коли вони грають в бій.

Єдина рекомендація, я би дав це ви можете хотіти розглядати жінок, якщо у вас вже є чоловік?? Не скажу, що два не буде працювати, але це може бути складніше...просто моя думка. в іншому випадку, я б не вагаючись, засновані на моєму особистому досвіді. Удачі і у ваших цуценят!

+858
user2383054 30 серп. 2012 р., 14:28:08

Перетягування каната-це гра, я волію уникати з собаками, так як він в битві, з явним переможцем.

У випадку з домінантною собакою, ніколи не дозволяйте їм перемогти. Для деяких собак, хапатися за дроти і одягу, нічого і не в змозі повернути його власникові-це проблема поведінки, яка, найчастіше, обумовлена собака намагається затвердити свою перевагу над господарем. Проблема в тому, деякі собаки надто сильний, щоб перемогти в цьому.

Набагато краще грати в ігри, як принести. Власник воліє поступитися м'яч або палицю. Коли гра тільки з однією собакою, якщо собака не повернути м'яч, це гра закінчена, так що це себе обмежити виклик за володіння.

З покірною собаки, не було б ніякої проблемою дозволяючи їм за перемогу в перетягуванні каната. Однак покірних собак, менш імовірно, щоб грати в будь-якому випадку з будь-якою силою.

Існує також проблема нашкодити собакам зуби. В залежності від розміру собаки, віку і здоров'я зубів у поєднанні з енергійною грою в перетягування каната, собака може втратити або пошкодити зуби.

На жаль, схоже на вечірку, я б рекомендував Інші ігри, на причини ви просили (воно пов'язане з домінуванням) та інші, які я згадав.

+823
telleisha 21 черв. 2018 р., 04:04:55

Якщо ви покладіть креветок у акваріумі, переконайтеся, що у вас є захист від їх засмоктує в фільтр.

Якщо фільтр зроблений на 10 разів більше акваріум, він буде споживати кілька необхідної енергії для маленький танк. Перевірте споживання енергії. Є надійні фільтри для 20 танків L з 2 споживання Вт. Інвестиційні покупки (в остаточному підсумку) і відповідний фільтр може вже компенсувати протягом одного року.

І як @Редер зазначив: насос може бути настільки сильним, що весь акваріум буде води Стром.

+805
nannapaneni dhruva 13 трав. 2010 р., 09:05:11

Кукурудзяні качани досить абсорбент. Найкращий варіант тут-забезпечити великою кількістю води і заохочувати вашу собаку, щоб пити. Рідини допоможе пом'якшити удар, що робить його легше пройти. Ефект зволоження також допоможе хімічні речовини в травному тракті вашої собаки проникнути удару, потенційно допомагаючи розбити його, також робить його легше пройти.

Немає нічого в нормальному кукурудзяного качана, що відбувається, щоб бути токсичними для вашої собаки, тому не повинно бути ніяких проблем.

Я також хотів би зазначити, що це не гарантує, що удару не стане завал, він просто зменшує шанс його, тому що удар буде м'якше і легше пройти. Якщо ваша собака не стане заблокований, або досвідом кривавий стілець після(або перед), пропустивши удар, ви повинні прийняти його відразу до ветеринара.

+752
Junjie Ding 28 бер. 2015 р., 11:19:04

Як правило, бета-версії не можна тримати з іншими рибами. Мені сказали, що їх індивідуального темпераменту дозволить визначити, чи можуть вони ужитися з іншими рибами; однак, оскільки це може бути визначено тільки шляхом додавання інших риб, я не хотів би запропонувати це.

+698
user77345 6 бер. 2011 р., 17:20:28

Лікує не єдині нагороди, які можна використовувати, і деякі собаки можуть навчити вас багато про мотивації (наприклад, лайки). Якщо частування не працюють зараз, думати про те, що він любить. Залежно від собаки це може бути що завгодно з куль, буксири, карбування, бігають, домашні тварини, похвалу і т. д. Я впевнений, що є щось, що він любить (навіть якщо це щось погане).

Ви можете навчити вільному повідку гуляє з іграшками, але це вимагає дуже ретельного розміщення нагороду, і це допомагає, якщо в нього хороша "залиш" / "дістати" команду.

Якщо у вас є, ви можете почати використовувати премаков принцип передавати свою радість в інших речах або принаймні більш адекватні речі. У ній говориться, що більш імовірним поведінки підвищує вірогідність менш ймовірні поведінки.

Практично, це означає, що якщо він любить ганяти білок і дати йому ласощі, а потім нехай ганяють білку, він теж полюбить ласощі. Або давати йому більш низьку вартість лікування, а потім шматок стейка в кінцевому підсумку підвищити вартість нижча вартості лікування.

Що стосується інших методів підвищення харчової мотивації, я б порекомендував не безкоштовне харчування (якщо ви не) і дати йому обмежений час, щоб поїсти. Якщо він починає розуміти, що їжа-це обмежений товар, він буде ставати більш цінним. Ви також можете перевірити, щоб побачити, якщо він отримує потрібну кількість їжі. Я не пропоную вам голодувати йому, але якщо він повний, вам буде потрібно використовувати щось інше, як іграшка для нагородження. (Принаймні для хаскі. Інші породи завжди може мати місце для більш.)

Ви також можете спробувати використовувати їжу в якості нагороди. Якщо він голодний і чекає свою вечерю, він може бути більш готові працювати.

Нарешті, не забувайте про простий вареної курки, сиру, або більш екзотичних задоволень, таких як алігатор.

+677
tenticon 19 груд. 2019 р., 12:14:11

Я планую використовувати невеликі камені в розділі сад і я хочу, щоб вибрати найменший розмір/форму, яка буде тримати кішок від використання його в якості туалету.

Спочатку я розглядав пісок, але це, здається, запрошення для кішок для використання в якості підстилки для куріння

У мене сусід з 2 дюйми (5 см) річковий рок у своєму саду і кішок не чіпайте його взагалі. Але це трохи болю, щоб працювати з і навколо.

Я хочу взяти самий маленький розмір, що дозволить уникнути сусідських кішок від використання його в якості туалету. Я припускаю, що десь між піском і 2 дюйми (5 см) річковий рок повинен працювати.

Щебінь є легко доступні і легко працювати, але вона буде досить великий, щоб тримати кішок від його використання? якщо не яке найменше стримуючий ефект? Форма (коло проти дробленого) впливають на прийняття рішення?

+661
KingLeo8 16 черв. 2019 р., 06:24:53

На мій погляд. Кішки роблять те, що роблять кішки. Просто побудувати безпечне місце на палубі кіт може спокійно притон. Інстинкт зробить все інше.

+623
Nick Muller 4 бер. 2010 р., 02:14:35

Я помітив таку поведінку в інших уиппет. Ті, що я часто бачив, ходять з хвостами глибоко між ніг і не роблячи зоровий контакт. Я не впевнений, що викликає це, хоча.

Собака реагує, коли ви його забрати? Дрібні породи, як це часто відчувають себе комфортно, коли вони знаходяться в обіймах своїх власників (хоча уиппет вимагає багато фізичних вправ у цілому і не дуже хороший 'собака').

Я часто жартувати про informercials, але "thundershirt" або більш загальним способом (ніжний) вижимання прийоми, які Темпл Грандин придумали для бидла може допомогти тварині відчувати себе більш захищеними.

Як з будь-яких поведінкової проблемою, хоча, проконсультуйтеся з ветеринаром, перш ніж приймати якісь кардинальні зміни в раціон вашого улюбленця. Там може бути щось у вихованні тварини, що зробить його ще більш примхливими.

+616
DevUt 2 груд. 2012 р., 21:03:27

Я впевнений, що більшість власників собак будуть знати, що таке поведінка та/або бачили його якийсь час (навіть якщо це просто з іншими собаками і кішками) - це природно і теоретично нічого поганого. Це, в основному, частиною їхнього спілкування один з одним. Існує безліч джерел, можна знайти більш докладно про це, як цю статтю на mental_floss, де вони також показують короткий відеоролик про нього.

Що вони пояснюють у відео відносно знайомлячись з іншими собаками, або знають про них більше, в основному ж ваша собака намагається з тобою (так як ти-частина пакету).

Буває ніяково в присутності інших людей і ін. це правда і, напевно, єдина причина, ви повинні спробувати позбутися від нього. Деякі можуть зв'язати його з брудною білизною, але насправді це тільки верхівка айсберга. Собак не потрібно брудну білизну, щоб запах їх власника.

Наші Хаскі щеня показав аналогічну поведінку, але він вважав за краще нюхати і лизати людей фронтальної... я думаю, ви отримаєте ідею.

Існують різні методи для боротьби з цим, але більшість в основному, щоб відвернути собаку чимось іншим, це набагато цікавіше. Що дійсно працює, залежить від собаки. Методом проб і помилок.

У нашому випадку у мене було два відволікаючих чинників, і вони працювали дуже швидко (перестав робити це після однієї або двох тижнів):

 • Починати ласки собака в змозі Його любить. Наша собака просто любить лоскоту між передніми ногами і негайно сісти або лягти, щоб насолодитися його. Немає часу, щоб понюхати або полизати навколо.

 • Спробувати схожу реакцію з іншими собаками (не підходить для публічних зі зрозумілих причин): зробити невеликий стрибок/поверніться обличчям до собаки, і пирхають на хвилину (секунду або так має бути достатньо). Це зазвичай вирішується наша собака почала виляти хвостом і почати грати зі мною (викинувши на землю, в очікуванні тощо). Обнюхувати і лизати більше не були в списку пріоритетів.

 • Як би ви не старалися, не робити щось ексклюзивне Собака любить. Подобається спеціальне лікування або робити це тільки час доби ви граєте і т. д. В іншому випадку ви можете отримати безпосередньо протилежний результат: собака буде робити небажану поведінку, щоб отримати вас , щоб зробити бажане поведінка (гра, частування тощо).

+602
Vaibs 3 вер. 2019 р., 15:29:11

Мій дев'ятирічний пітбуль гавкає і мочиться в будинку, коли мій чоловік і я зовні працюю. Вона не навчена латами і зазвичай добре себе ведуть. Будь ласка, допоможіть!

+574
pzartem 10 лип. 2019 р., 05:34:03

Це те, що я подумав, перш ніж про кішок і собак, але коли мій кіт вирішив стрибнути на мене, щоб дістатися до іншої сторони ліжка, в якій вона випадково подряпав мій шлунок на шляху вниз (він зламався шкіри) — мені стало цікаво: домашні тварини відомі випадкові травми, спричинені ним?

Я не зміг знайти нічого в інтернеті про це, а може бути, це дивне питання взагалі, але я досить цікавий, щоб запитати.

+473
Matthew Sainsbury 12 лют. 2018 р., 02:46:25

Це цілком залежить від того, що відбувається. Якщо вона любить його і продовжує жерти я не бачу абсолютно нічого поганого.

Якщо одна з моїх котів не їсть нормально (наприклад, кішка хворіє і відчуває себе не дуже добре) іноді я вважаю, що ніжно гладить він може допомогти. В інший раз це може відволікти" кішки від їжі (який є тільки добре, якщо ви хочете, щоб зупинити його від їжі, кажуть, що це злодійство ще котячий корм, їдять занадто швидко, або вже була своя доля...).

Мій "кошеня" іноді воліє бути на колінах і обіймала й голубила до їжі - так що я розібрався з нею угоду. Я обійняти і приголубити її, а потім покласти її біля кухні. Вона їсть небагато, а потім вона може повернутися на мої коліна і отримати більше уваги. Я продовжую цикл триває до тих пір, поки їжа закінчиться (тоді, якщо вона хоче, вона може залишитися у мене на колінах).

Я погоджуюся, що якщо вона "залежить" від вас ласки її їсти це не така велика річ, але ви можете судити про це.

+440
Talita Miranda 28 бер. 2011 р., 20:53:06

Кішки не мають фіксованого соціальної структури або фіксованих способів боротьби з людьми.

Поведінкові відмінності, які ви бачите, >90%, ймовірно, через навколишнього середовища. Тобто вони ведуть себе по-іншому, ніж те, що ви очікуєте, тому що середовище, в Японії, напевно, дуже різні, ніж у Британії.

В Англії і США деякі кішки будуть дикі/бродячі і неприступною / втомлений, інші будуть дружні, як вони володіють і користуються в добрих людей. Крім того, щільність населення, ймовірно, такий, що дикі можуть боротися за свій власний простір.

Японські кішки можуть намагатися уникати людей, якщо вони тільки могли настільки звикли, що люди навколо (але не обов'язково звик до людей по-дружньому), що вони вважають їх нешкідливі. Крім того, кішки скупченості може зробити це занадто клопітно, щоб постійно боротися за територію. У деяких районах з високою популяції бездомних в США відбувається те ж саме.

На відміну від собак (які мають схильність до ієрархічних соціальних груп) як кішки ведуть себе соціально дуже динамічна і сильно залежить від умов навколишнього середовища.

+426
sivman 5 лист. 2014 р., 09:44:27

Ось, я прикріпив картинку і якщо хто-небудь знає породу і скільки кошеняті? Він більше не годують грудьми і їдять корм кошеняті.

enter image description here

+392
mehmetseckin 26 трав. 2015 р., 23:20:23

Кожен раз, коли я виходжу з дому на роботу і навпаки я не проти погладити пару бродячих собак я натрапила на кожен зараз і потім. Я знаю, що вони бездомні, тому що немає нашийників, і -на жаль - я бачив, як вони риються в смітті, щоб знайти що-небудь поїсти, я кину перекусити кожен зараз і потім. Що я хочу знати, наскільки це ризиковано прийняти бездомну собаку, і якщо це відбудеться, які вимірювання(вакцин, очевидно, але крім цього) мені потрібно зробити для того, щоб успішно перетворити собаку в дім собаку.

+387
Isaiah Dupuy 26 вер. 2017 р., 20:47:01

Я б визначив нинішній рівень вашої кішки ревнощі, як "контроль". Вони не воюють або шипіння або переслідувати або мстити один одному, так що ви не дуже добре з цим справляється зараз.

Це звучить, як ви вже намагалися зробити все можливе, щоб дати їм рівні прихильності. Ось це трюк я використовую, щоб тримати рівні ревнощі з моєї кішки:

Один або кілька разів в день місце кішки поруч один з одним, і тварин їх обох. Дві кішки не повинні торкатися, просто відносно близько, так що ви можете погладити одночасно.

Переконайтеся, що ви перейти в руки дві кішки, так що ви отримаєте їх запахи один на одного. Таким чином вони пов'язують кохання із запахом іншої кішки. Дати їм як багато словесної похвали.

+386
user240703 3 бер. 2010 р., 14:27:25

У мене є кішка, яка не дружить зовсім і займає багато часу, щоб зігрітися нікому. У мене був співмешканець, і через деякий час ми розлучилися і не бачили один одного протягом року. Потім ми возз'єдналися, і він уперше повернувся додому, мій недружній кіт став над ним, ніби він ніколи не залишав. Ваші кішки будуть пам'ятати вас.

+296
Ye Naing 8 квіт. 2019 р., 09:19:35

Схоже, наш 12 тижневий цуценя стало холодно у нас.

Наш старший син прийшов додому матимуть і передав його мені і відправив мене додому. Собачка тут з нами і я просто помітив, як вона чхає і з носа капає.

Є що-небудь робити, коли собаки хворіють?

Чи є які-небудь ліки, ми повинні дати їй (я ще думаю, може, фрукти або щось)?

+256
JShepp 27 лист. 2010 р., 20:20:19

Нещодавно я взявся за роботу нічна зміна. З тих пір моя кішка веде себе дивно.

Моя кішка звикла спати на моєму ліжку на моїй стороні. Я використовую її як бічні подушки.

Але так як я влаштовувався на роботу, моя мама каже, що вона сидить всю ніч перед передніми дверима і іноді нявкає. І вона нюхає мої домашні тапочки зберігалися в стійку для взуття.

Як зробити її знову спати по ночах?

+240
user1228448 2 трав. 2011 р., 21:40:56

Є ряд речей, які можуть бути причиною цього:

 • Якщо ваша кішка старше, вона могла б нирки або проблеми з сечовим міхуром робить область дратувало.
 • Якщо вона старша, вона могла бути труднощі з блохами.
 • Якщо у неї останнім часом проблеми з діареєю або не є, вона може заблокували пахучі залози (повірте, це проблема ветеринара. Ви не хочете спробувати, щоб очистити їх самостійно).

Вам потрібно відвезти її до ветеринара і зробити її перевірили: блохи легко впоратися, але інші можливі причини її роздратування там потрібен професіонал.

+239
La Rage 17 лют. 2012 р., 11:27:19

Одомашнені Собаки стайня тварини і люблять бути з людьми. Якщо ви хочете, щоб ваша собака, щоб бути щасливим і видресируване тварина, а не нещасна собака, вам, можливо, слід переглянути повторно самонаведення ним.

+133
mkultra 26 жовт. 2014 р., 11:34:28

Нещодавно в чаті з Меттом. розмістив посилання на цей короткий гіф

http://i.imgur.com/98DlknV.gif

Опис

Чорний і білий голландський кролик йде на перешкоду з 4 барами, прибирає другу смугу хрестом з її ротом і проходить через перешкоду, несучі поперечки. Вона не стукайте будь-який з інших барів викреслювати. Вона несе в барі хрест до кінця злітно-посадкової смуги і поміщає його в бік, наступний в іншу запасний бар, лежить на підлозі.

Вирішення проблеми концепції непрямих тут величезні.

 1. Я не хочу стрибати через перешкоду, але мені потрібно йти прямо вперед (є людина, за зайчика) я можу перемістити один з цих барів?
 2. Ок, тепер у мене є бар в рот, я можу пройти без отримання травм на думку інших?
 3. Я знаю, що людина збирається змусити мене бігти вниз по цій доріжці, знову-таки, де я можу поставити так це прибрати?

Так наскільки це випадковість і скільки це міркування? Як розумний кроликів?

+101
andrey2466 12 груд. 2019 р., 18:33:43

Я прибираю з численних котячих туалетів або кожен день або через день. Я зроблю все, що зможу, щоб уникнути вдихання пилу від сміття, з допомогою дешевих/надумані маски, прикривають рот і ніздрі з мішком тканини, та/або затримувати дихання, але, схоже, легких проблеми (наприклад, затори, кашель, хрипи), як представляється, збільшується в прямій пропорції до кількості часу, я провів розбирала ці ящики для сміття.

Є хороші, недорогі способи, щоб зменшити кількість сміття я розповім про себе (наприклад, деякі види масок, приплодів ви порадити/рекомендувати продукти, які можна розпорошити на підстилки, щоб зменшити кількість залишкової пилу, ...)?

+81
Kasireddy 29 жовт. 2010 р., 14:18:20

На жаль, це велетенський сірий куточок в будь-якому місці, як США, де закони про маркування тьма-тьмуща.

М'ясні продукти можуть бути ок, добре, добре, погано, або навіть жахливо, тому що термін ловить все, що не стандартний шматок м'яса.

Субпродукти (внутрішні органи і т. д.) Від даної тварини, ймовірно, насправді корисно для кішки (за умови, що вони не отримують занадто багато одного виду, наприклад, печінка хороша в потрібному обсязі, але занадто багато вітаміну може викликати отруєння).

Сильно переробку рухів (особливо, якщо вона була хімічно оброблена, як "сірий слиз", часто), ймовірно, спочатку погано для кішки.

Так що це чисте м'ясо краще, ніж продуктів? Це хороше питання немає "правильної відповіді" тому що "побічні продукти" - це зловити всі.

І корисні овочі і фрукти, впевнені, що ці речі гарні для приматів, як і ми... але чесно кажучи я б взяв великі зусилля, щоб уникнути їх для кішок. На жаль усіх видів їжі улюбленця компанії ставлять юродивий сміття на корм (кукурудза, овес, пшениця, рис, солодкий картопля, журавлину.....). Хотів би я сказати "дайте мені, що божевільні речі, і я не заперечую субпродуктів, але дозволяє кинути рожевого слизу' тощо" але ПЕТ харчових компаній значною мірою не здається, що одна трохи уважності. Вони просто хочуть переконати вас їх продукт хороший, навіть якщо це не так.

+49
lordofsarcasm 24 січ. 2010 р., 12:47:44

Ви повинні прийняти вашого нового вихованця до ветеринара для здорового вихованця перевірки, незалежно від того, де ви його отримали. Багато притулки (усіх, з якими я працюю) будуть мати вет перевірили ваш вихованець у рамках прийому і обслуговування тварин в якості частини їх програми. Всі притулки в моєму районі є ветеринари на персонал, повний робочий день, на мій погляд вихованцям притулку швидше за все бачили, а веть зовсім недавно, ніж ті, які куплені в магазині або знайти в інтернеті.

Важливо, що ви берете будь-якого нового вихованця, щоб побачити вашого ветеринара для вихованця перевірки як можна швидше. Швидкий пошук в Google знайшов багато ветеринарних лікарень в моєму районі пропонують безкоштовно нові перевірки домашніх тварин.

Чому це важливо? Є два ключових моменту.

 1. Коли ветеринар бачить вашого вихованця в здоровому стані, вони будуть мати базу для порівняння, щоб якщо що-то розвивається в майбутньому.

 2. Якщо вам потрібна невідкладна допомога в неробочий час, багато околиці ветеринари не побачите тварин, вони не працювали раніше.

Хоча завжди є шанс, що новий вихованець ветеринар перевірить знайдете щось, і дозволяють вирішувати своєчасно. Найголовніше-це встановлення відносин між вашим вихованцем і ваш ветеринар.

+31
AnimeNewbie 26 лют. 2018 р., 17:58:46

Є відповідь з біології.ЮВ, вказуючи, що лимон світанок може допомогти контролювати бліх, а також не повинен використовуватися на кішках. Які "побічні реакції" у лімонен і ліналоол є на кішках? Чим це відрізняється від реакції на інші види?

+24
Pieter Wuille 3 бер. 2017 р., 06:53:01

Я тримаю кроликів в закритій веранді, коли прохолодно і привести їх всередину, коли дуже жарко або холодно. Вони мають доступ з ганку в маленьку ручку на землю.

Вони можуть харчуватися свіжою травою, коли вони в загоні, вирити і запустити трохи. Вони, схоже, вважають за краще пера більшу частину дня, але і часті ганку. Я думаю, що вони хочуть мати вибір, щоб бути на веранді або в вольєрі, коли вони хочуть.

Я закриваю доступ до ручки, коли стемніє. На ганку їх сіно, гранули та овочів. Я виявив, що якщо я покладу їжу в ручку мурахи отримати його. Коли жарко я залишу двері відкритими, щоб вони могли увійти всередину, але моя дівчина не як вихідні і соціальної, як мій хлопчик. Я повинен змусити її увійти в будинок, коли їй краще.

Ганок має більше місця для них, щоб бігати і грати в тунелях, але вони люблять копатися в бруді і дрімає у Кролика розміром Денс. Якщо вона гаряча, але вона не прийде, я буду ставити заморожені пляшки з водою поруч з нею.

enter image description here

+19
Syscall 16 черв. 2017 р., 00:16:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil