Чому мій кіт лапу на мої простирадла?

Іноді моя кішка буде йти з обнімку зі мною на моєму ліжку, щоб м'яв простирадла, як він копає. Спочатку здавалося, співвіднести з ним відкриваючи можливість повзати під моєю простирадлом, так що я думав, що копання був його спосіб попросити дозволу лягти під ковдру. Я хотів підняти листи для нього, і він з цікавістю дивляться, і нерішуче йдуть під. Але тепер навіть коли я піднімаю листи, він не розориться, і як тільки я кинув листи назад вниз, він починає рити/копати знову на деякий час, поки він втрачає інтерес просто як випадково, як це почалося. Будь-які ідеї, що це означає?

+66
eci 22 лют. 2013 р., 16:34:16
29 відповідей

Ваш ветеринар буде в кращому становищі, щоб давати вам поради, як він оглянув кошеня. Якщо ваш ветеринар не дуже хвилює ваш кошеня, то я б віддала лікування антибіотиками і нові дієти трохи часу для роботи.

Я підозрюю, що ваш вет вже говорили з вами про причини та діагностики, що відносяться до цієї справи. Якщо їй не стане краще, то всі кошти взяти її назад до ветеринара. Є безліч причин блювоти і проносу у кошенят, і з загальних речей, як гастроентерит (запалення шлунка і кишечника) ми ніколи не знайти причину, яка могла б бути якась бактерія або вірус, або вона, можливо, з'їла щось, що засмутило її живіт.

Аналіз крові-це одне, що ви не згадали, що я впевнений, що ваш ветеринар буде готовий виконати за запитом. По всій ймовірності це, ймовірно, нічим не примітний, але це те, що може бути легко перевірена. Інша річ, яку я міг би розглянути перевіряючи на цьому етапі є фекальний зразок, або навіть просто емпірично проглистогонить так як паразити так часто у кошенят і може викликати блювоту.

Суть в тому, що вам потрібно продовжити спілкування з вашим ветеринаром, якщо їй не стане краще. В той час, як завжди, є кілька тестів, які можна виконати, ваш ветеринар, швидше за все, хоче виключити найпростіші речі в першу чергу.

+978
Vladimir Djuricic 03 февр. '09 в 4:24

Я радий чути, що ви готові взяти на себе відповідальність за це Кролик. Так багато кроликів купують як дітей тварин без належного дослідження!

Кролики соціальні тварини живуть в групах в дикій природі. Ізольованих кроликів може стати дуже пригнічений. Цього кролика потрібно або багато людських компанію і стимуляції, або в ідеалі зайчик одного скласти йому компанію.

Кролів потрібно набагато більше місця, ніж люди схильні думати. У маленьких клітках продаються для них дійсно підходить тільки в якості спальні. Кролик повинен бути або давайте кожен день бігати в кролячу доданого зал або бігати, або, в ідеалі, мати запускати, а також будинок для сну, що щонайменше шість футів площі і в яке він може встати на задні лапи.

В гранульованих кролик їжа не підходить для їхніх зубів, хоча це для них краще, ніж така їжа має безліч яскравих кольорових фрагментів і зерен у ньому. В ідеалі, ваш кролик повинен їсти стільки трави і сіна, як це можливо. Не використовуйте тирсу для підстилки, це вбивство на їх легких і не так легко вичистити.

Кролики люблять жувати й тому, що їхні зуби постійно ростуть, їм потрібно зробити багато. Картонні коробки, щоб знищити часто популярні, і ви можете купити гнізда зроблені з необробленого сплетених трав або верби. Якщо ви знаєте кого-небудь з яблунею, ваш кролик буде любити живцями від того, щоб жувати, і вони, як правило, надається безкоштовно, коли дерево потребує обрізання!

Кролики дуже гормональні тварини, і вони можуть зробити дуже дріб'язковим, якщо не стерилізовані. Кролиці також дуже схильні до порушення репродуктивної функції, тому краще зробити їх каструвати рано, тому вони можуть бути введені до одного.

У моїй країні (Великобританії) захворюваннями, які потребують вакцинації кролів і міксоматоз ПР - але у вашій країні можуть бути різні, тому проконсультуйтеся з вашим ветеринаром.

Кролики можуть жити до 12 років, якщо добре доглядати. В ідеалі вони будуть жити в приміщенні, але вони можуть бути дещо сумбурно і руйнівних супутників в невеликих приміщеннях, в яких важко повноцінно тренуватися вдома, так і в більш теплі країни, не надто багато мерзенних хижаків, вони часто залишаються поза. Це іноді вважають спірним, але на мій погляд це нормально, якщо кролик має багато місця і компанії, добре утепленому сухому місці, наприклад в сараї, спати, і не піддається впливу хижаків або хвороб.

Це не добре, щоб тримати одного кролика на вулиці в маленькій клітці, де він буде самотній і вразливий для хижаків.

Я сподіваюся, що допомагає. Спробувати кролика сайт Асоціації добробуту додаткові.

+963
HoofPix 18 лист. 2015 р., 17:46:11
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Нещодавно мені стало відомо про проблему, яка виявилася, коли кілька кроликів були врятовані від ситуації накопичення. Я не знаю всіх подробиць і багато з них будуть неприємними, щоб приводити його тут, але відносна факти;

Миші НИЖЧЕ, щоб прочитати відповідні деталі, не для слабкодухих.

Коли стикаєшся з населенням в незміненому вигляді кроликів, чоловік кроленят були розміщені в одній клітці, як їх батько. Більш ніж в одному випадку батько понівечив набори, у разі коли нарізки від самих передніх ніг одного, в іншому випадку батько зняв задні стопи від сина.

З досвіду знаю, що кастрованих самців кролів, як правило, бути більш терпимими поділу простору, ніж кролиці. Тому я був дещо здивований, дізнавшись, що це відбудеться. Я шукаю надійного референції, що підтверджують виникнення і сприяючі чинники. Перший досвід сили, які можуть пролити світло на це питання, може також виявитися корисним.

Примітка: Кролик канібалізм спостерігається іноді у самок кролів, як правило, віднести до умов зовнішнього середовища, відбувається з дуже маленьких наборів (живі або мертвонароджені), де мама може бути розумно припустити, вважати, що існуючі або майбутні молоді будуть виграли дій. Машині Ref1, Ref2

+905
Adam Hysong 29 бер. 2010 р., 14:13:27

Так - м'яса :D

Якщо серйозно, кішки, природно, хижі і не дуже жувати стільки, скільки шматочок (але це трохи педантичний) для того, щоб тримати їх зуби чистими. Поїдання трави/рослинної речовини допомагає з травленням, але може бути захопилися, особливо з кішками, так як їм може бути щось особливе/zomg Amazing, але ви вже знаєте, що.

Якщо ваші кішки не звикли їсти сире м'ясо, я хотів би почати з м'якою, як чиста курятина, то може запропонувати шиях, які вже розрізати навпіл (знову ж, має бути сирої, вареної кістки стають крихкими). Якщо вони майстри, ви можете зупинити вирубку горловини навпіл і переходити на половинки курячі крильця Ф. е.

Кращий засіб для очищення зубів кішки щільні кубики з яловичини або курячі крильця, на мій погляд. Все трохи складніше відокремлювати.

Правила годування сирим м'ясом: - Тільки для себе / людей: звичайні правила для обробки сирих продуктів і особливо м'яса - застосувати, так що мийте руки після годування/обробки м'яса і т. д.

 • Бажано дати поживу їм невеликий, легко очищається зона. Як правило, вони будуть грати з ним і носити його навколо, так близько до дверей першим.

 • Кішка м'язи можуть хворіти, так що не робіть це занадто часто на початку :)

 • Це не рідкість для них вимагають більш дрібні шматки м'яса на початку, так як вони просто не звикли відокремлювати великі шматки м'яса (або 'гірше', розтріскування кісток). Підлаштовуватися під їх темп.

 • Загалом, не давати їм сире м'ясо частіше, ніж раз в 2 тижні. Якщо ви хочете дати їм сире м'ясо частіше, ви повинні доповнити його правильно (це не те ж саме/так само легко, як сире годування собаки і багато читати, але може бути воно того варто) або вони можуть захворіти в довгостроковій перспективі.

 • Ричачи і вкрити нормальне м'ясо - ось чому рекомендується невеликий закритій кімнаті :)

+864
Manggusthin 10 лист. 2019 р., 14:45:14

Привіт просто цікаво, якої статі моя змія може хто-небудь сказати Піц прохання відповісти як можна швидшеenter image description here

+857
Kelvin Liu 5 лип. 2013 р., 22:38:02

Наш сусід через дорогу, переїхала у велике місто, у цьому ж і розповідь це те, що ми взяли її 2-річний кіт, Дотті. Зараз ми дуже багато у межах певної території Дотті і я тримала її тільки за один тиждень до цих пір. Вона явно засмучена через мене і вона відчайдушно намагається вибратися. Що мене турбує, як довго, щоб закрити її, але ще більше турбує її поведінку.

Вона не порочна, в тому сенсі, що вона огризається, гарчить і т. д., Але вона часто клацає зубами і пійло біля моїх ніг/ноги і руки. Це абсолютно неспровоковано - як сидячи на дивані ще й сама піду, щоб вкусити мої пальці. Я списала це на її роздратованою, замкнутої в собі і що це пройде, але вчора в чаті сусідові вона сказала "Дотті завжди були кусючі...це на її умовах...треба залишити її в спокої".

Добре, що все добре, але у мене двоє маленьких дітей, які так цікаво про неї буде жити з нами і хочу її погладити та погратись з нею, але кожен раз вона кусає їх (повторити, що це як рух клювання більш прикушувати, щоб заподіяти біль) а так само змушує їх виробити настороженість, яку я боюся переросте в страх.

Може хто-небудь сказати мені, що я повинен робити?! Я боюся, що я зробив помилку, коли привіз її в наш дім, і якщо я дозволю їй, що вона не буде асоціювати нас з дому, як ми боремося на зв'язок, коли ми не можемо наблизитися до неї.

+813
102 14 трав. 2015 р., 01:57:57

Коротка відповідь полягає в тому, що ви не збираєтеся, щоб отримати 2-3 місячного щеняти не гризти речі.

Це така фаза, що всі вони проходять через. Людські діти проходять через це. Ми називаємо це "прорізування зубів" і у нас є багато безпечних речей, які ми даємо нашим діткам гризти.

Те, що ви збираєтеся потрібно зробити, це, по-перше, переконайтеся, що вони не можуть потрапити у свої іграшки. По-друге, отримати іграшки, які вони можуть жувати. Це легко знайти зоомагазини, ветеринари, і багато супермаркетів. Якщо ви знайдете їх жувати те, що їм не слід, відібрати його і замінити його чимось, що вони можуть.

Не лаяти, бити або догану в будь-якому випадку. Це не допоможе і ви будете в кінцевому підсумку з полохливі цуценята.

2-3 місяці-це дуже маленький для цуценяти. Я не очікую, що цуценя такого віку повинен бути навчений. Це займає час, щоб навчати їх. Терпіння і послідовність є ключовими.

У мене є книга, яку я використовував для навчання цуценят. Це повне щеня школи, доктор Quixi Зоннтаг (https://www.amazon.com/Complete-Puppy-School-quixi-sonntag/dp/1845371739). Я б рекомендував вам зробити копію і працювати через нього. Ви і ваші цуценята будуть багато чому навчитися від нього. Якщо ви не можете отримати свій власний примірник, ви могли б пошукати його у вашій місцевій бібліотеці, або ви могли б шукати іншого цуценя навчальних книг у бібліотеці, букіністичних магазинів, і т. д., Або знайти цуценя навчання веб-сайті. Або, заходьте до нас в коробку.

Немає такої речі, як щеня бездарний. Деякі просто взяти більше терпіння, ніж інші.

+804
Gabriel Montes 8 січ. 2020 р., 07:57:09

Я не впевнений, які звуки ви описали, але мій кролик видає звуки, коли їсть іноді (і коли він бачить мене, заповнюючи свою тарілку з їжею) так що думаю, шуми, іноді приїжджають з інших речей, а не тільки біль.

Ось мій кролик видає звуки при їжі: https://www.youtube.com/watch?v=JOcedLpV8ZA

+785
benjy 13 жовт. 2017 р., 04:20:30

Мене спантеличує поведінка деяких собак, кожна з них живе у дворі або в саду через паркан від досить жвавої дороги з частими пішохідної/бігун/велоспорт і т. д. трафік (наприклад, пішохідна стежка). Як тільки людина з'являється на дорозі, які не так часто відбуваються, собака починає бігати по всій довжині огорожі взад і вперед, або пильно стежить за перехожих, постійно гавкає на "порушника", вискаливши зуби, часто наштовхуючись на паркан. Весь сценарій, схоже, навряд чи може бути дуже здоровим/приємним для перехожих або для собаки. Цікаво, що власник зазвичай думає; Я не знаю нікого з них особисто. Якщо це призначається, щоб бути "смотрящим", то мені здається, що в будинку тривога, яка сягає п'ятдесяти разів в день.

Я розриваюся про що думати про цих ситуаціях. Деякі ресурси вказують, що це потрібні спеціально навчені поведінки, яке використовується для захисту майна. Інші ресурси обговорювати бар'єр агресії, як територіальне поведінка АКПП для собак, а треті (як правило, обговорюють ситуацію з іншого собаки, а не людини, з іншого боку паркану), обговорюємо його більше як погана звичка, щоб бути непідготовленим. Звичайно, цілком можливо, що кожен з таких собак на моїй карті впадає в іншу категорію, але я не можу сказати різницю.

Моє питання: скільки таких собак поведінка перебуває під контролем його власника/тренера, скільки визначається її породою і навколишнього середовища? Були ретельно підготовлені "дивитися собаки" (навчені, щоб дивитися на власність, а не дорога) робити більше, або менше цього?

Я не прошу про нестримної собаки нападають на людей у громадських місцях, і я теж не прошу про зазвичай спокійна собака в один ситуація застала зненацька.

Я не ставлю це питання з приводу мого власного вихованця; у мене немає собаки, хоча я з декількома собаками.

+721
Pilo Basualdo 21 жовт. 2014 р., 19:46:49

Про собаку:

 • ~3 років
 • ~30 фунтів
 • Врятувала Бродячого
 • Стерилізувати
 • Фінський Шпіц / Мініатюрний Бельгійська Вівчарка / Мікс

Фон

Перший тиждень вона була в мене, я працювала з будинку в будинок ломиться, латами підготовки і склеювання. Вона не боїться своїй клітці, і тепер (майже) будинок зламаний. Вона досить розумний, щоб дізналися її ім'я, а також сидіти, вниз, вгору, приходять і лапою в перші два тижні.

Вона цікава собака і буде слідувати той, хто діє в будинку. Коли немає активності, вона залишиться поруч зі мною.

Ситуація

Вона скиглить і гавкає, коли вона думає, що вона одна. Це зовсім не важливо, які обставини. Приклади:

 • Я в туалеті не шугаючи (як і інші в будинку сплять або порожні)
 • Вона зводиться до порожньої кімнати в будинку
 • Вона приурочена до решетування і там є активність нагорі (однак гавкіт не настільки стійкі)

Якщо немає ніяких ознак, що вона не одна, вона зазвичай гавкає і веде себе добре. Це може бути фактичний візуальний контакт або шуми навколо будинку, які вказують на рух в її бік.

Отже, вона вела себе добре в цих ситуаціях:

 • Я спускався вранці, щоб випустити її з ящика
 • Я поклав її в шухляду на ніч
 • Хто знаходиться поруч з латами

Я знайшов його важко нагороду "тиша у відсутності" оскільки наближається кліть (або двері, або сходи, якщо приурочені до частини будинку), примусить її зупинитися і заспокоїтися.

Я ігнорую будь гавкіт або скиглення, коли вона в колясці, і я ніколи не дозволю їй або дати ласощі, коли вона гавкає. Я намагаюся тримати вильотів і прильотів як стриманою, так що вона не з тривогою чекає весь день на захоплююче повернення. Я не хочу вчити її, що гавкіт змушує людей з'являтися, або.

Як я можу впоратися з цією ситуацією?

Додаткову інформацію:

 • Ящик в нижньому рівні будинку.
 • Ящик накривають ковдрою.
 • Радіо, здавалося, не допомагали.
 • Я іноді винагородити хорошу поведінку з частуваннями, поки я вдома і вона знаходиться в ящику.
 • Вона буде кіготь на решетуванні деякі, але в іншому спокійний за скиглення і гавкіт.
 • Коли вона відчуває когось поруч, вона перестане гавкати.
 • Гавкіт триває близько 30 хвилин від того, що мені вдалося спостерігати. Вона тихо, коли я або ще хто-небудь повернеться додому. Я намагаюся вирішити, що перші 30 хвилин.
+690
a7madx7 31 жовт. 2012 р., 05:11:01

Аміак присутній у сечі в якості побічного продукту споживання м'яса, тому його наявність є абсолютно природним. Звичайна причина для збільшення запах аміаку в сечі, пов'язаних з зволоження. Більш концентровану сечу, в результаті нестачі води в системі, тим сильніше запах.

Отже, спеки ситуація може бути причиною цього, але кішки не великі любителі випити і я б підозріло це як першопричина. Зараз це пахне дегідратації, і це може бути ознакою іншої проблеми, серйозні. Я хотів би організувати візит до ветеринара як можна швидше, просто щоб бути безпечним.

+651
Katoch 12 вер. 2010 р., 09:15:24

Зневоднення у кішок є серйозною проблемою для охорони здоров'я. У нас є кілька постів про це

Хоча я не експерт швидкий пошук Google показує, що зневоднення & панкреатитом часто пов'язано.

У нещодавно опублікованих доповідях йдеться про потенційно катастрофічних наслідків зневоднення, викликаного інтенсивного тренування в іншому здорових людей. У разі гострого панкреатиту вторинний фізичним навантаженням представлені зневоднення та літератури зневоднення-індуковані синдроми, як у дослідних, так і клінічних, переглядається. Мета даного клінічного випадку-для більшого розуміння зневоднення як потенційну причину гострого панкреатиту. Джерело

+590
Hummer 17 лист. 2013 р., 10:53:04

Це дуже важке питання, щоб відповісти.

Логічно кажучи, припускав, відповідь завжди буде "так". Доведено, вони дуже розумні, у кожного є різні особистості, і, безумовно, мають пам'ять. Це доводить, що вони можуть пам'ятати речі.

Тепер, що стосується наукової точки зору могти довести, що вони можуть, я знаходжу важко знайти будь-яких вагомих доказів в будь-якому випадку не означає, що її немає).

З того що я читав, вони б ідентифікувати один одного за запахом, але через пару років вони забули "відеоряд" з посліду мат, а також запахи. Це все ще важко повірити, що з людської точки зору, що вони не змогли б упізнати свою матір, чи батька, або братів і сестер.

Однак, з іншого боку це майже як люди. Якщо кішка з батьками і підстилки товаришів типовий період заводчика (6-8 тижнів) вони ще "кошеня" з розумовим розвитком маленької дитини, принаймні в порівнянні говорити. Зняти 6-8 тижнів я сумніваюся, що через рік, вони могли б ідентифікувати один одного. Якщо дитина віком до 3 років, був відсторонений від своїх батьків, братів і сестер, я сумніваюся, що вони могли б ідентифікувати їх кілька років тому.

Однак, якщо кішка виникає протягом, наприклад, року з одного посліду, тоді я зможу побачити їх мають більш тривалий термін, щоб бути здатним пам'ятати, що, так і візуально. Аромат буде змінюватися, і будуть змінюватися, але я відчуваю, що "візуальні ефекти будуть ті ж самі.

Я особисто вважаю, що кішки більш інтуїтивним, ніж люди, тому я відчуваю, що десь в глибині душі у них є спосіб визначити їх однопометніков. Їхні вуса і очі підняти набагато більше інформації, ніж спочатку очікувалося, і я особисто вважаю, що кішки спілкуються один з одним.

Так що на мій погляд, так, здебільшого я відчуваю, що вони могли ідентифікувати один одного.

Знову ж, з іншого боку, від мого дослідження в форумах більшість досліджень народів вказує на протилежне:

http://www.catforum.com/forum/37-behavior/181561-reuniting-litter-mates.html

http://pets.thenest.com/cats-remember-littermates-8644.html

https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20070604185426AAUcE2r

+537
Jack Scotti 24 січ. 2017 р., 02:08:34

Я знайшов кролика на узбіччі стежки в лісі. Явно одомашнена. Можливо, відпустили. Поки я чекаю відповіді на рятувальних організацій і відповіді оголошення від господаря (і якщо немає відповіді, вирішити, якщо я буду тримати або віддати), що я повинен робити?

 • Я купив сіно і корм і "жувальна паличка" і дав йому м'яка кішка ліжко в кутку.
 • Я поставив картон на підлозі навколо цієї області
 • Я погладили його. У той час як ласки, я виявила двох крихітних кліщів і видалити їх. Я також бачив, як дві блохи. Я не бачу ніяких інших тварюк. Це свідчить про зараженості, або це скоріше всього мало, що забрали, поки він перебував поза?
 • Я помістив поруч акустичний шнур і він принюхався, але не жувати його
 • Я тепер дозволяючи йому бігати і досліджувати будинок.
 • Є щось вище, мені не слід було робити?
 • Є що-небудь ще я повинен робити?

enter image description here

+490
basket 16 бер. 2012 р., 03:26:07

Ви пробували якісь лічильник або тренінг десенсибілізації? Якщо ні, ці варіанти тут.

Ви хочете, щоб спочатку визначити, коли ваша собака починає відчувати тривогу. Це коли ви починаєте водіння, коли ви візьміть ключі від вашої машини, коли ви включаєте машину, або в якийсь інший точки? Як тільки ви визначите цей момент, поверніться на крок назад і почати навчання там. Так що, якщо ваша собака починає відчувати діяти тривожно, коли ви починаєте автомобіль, ви хочете, щоб почати навчання з автомобілем, або, може бути, навіть за межами автомобіля, щоб бути безпечним. У цьому прикладі я буду припускати, що ваша собака добре, поки він сідає в машину і дати вам базовий протокол, щоб йти звідти.

 1. Вам купу дорогих задоволень (такі речі, як сир, свіжі вареного м'яса, ці ласощі повинні здебільшого бути найкраща річ, яку ваша собака може уявити)
 2. Йти через рухи, як ніби ви збираєтеся взяти його для їзди на машині - взутися, взяти ключі, і т. д. і почати гуляти на вулиці
 3. Як ви йдете до машини, дайте йому ласощі, потім ще і ще один. Також скажи йому, що він хороший хлопчик і дати йому деякі з тваринами.
 4. Йдемо направо до машини і знову ласощами і похвалою. Якщо він виглядає стурбованим або в будь-якій точці припиняє приймати частування, потім припиніть рухатися у бік машини і займіться чим-небудь іншим.
  • Справа в тому, щоб не штовхати вашу собаку через край. Ви хочете, щоб тренуватися, щоб бути позитивним досвідом, де він думав, що автомобіль=лікує і домашніх тварин

Підйом і повторіть процес, поки ваша собака не показує жодних ознак тривоги, коли, підійшовши до машини. Після декількох успішних часів ніякого занепокоєння у автомобіля можна відкривати двері. Не просіть його зробити, але ласощами і похвалою, як божевільний, якщо він робить.

Взяти невеликі кроки дитини в навчанні. Відкрити двері автомобіля, потім його з відкритими дверима, а потім рухатися далі, щоб закривати двері, потім увімкніть машину. Весь час, якщо він коли-небудь, здається, занепокоєння у будь-який момент повернутися на крок назад у навчанні.

У той час як вам не доведеться лікувати вашу собаку, навчання може піти швидше, якщо ви зможете або уникнути залучення його в машину на найближчий час (поки він не турбувався більше), чи ви в змозі штучно (з допомогою ліків) заспокоїти його в машині їде. Знову ж таки, не обов'язково, але може зробити процес йти швидше. Звичайно, я не знаю вашу собаку, так що ви повинні говорити про якихось ліків з вашим ветеринаром і, якщо ви відчуваєте в над головою Немає нічого ганебного в розмовах з місцевим тренером собака пережила позитивний навчання підкріплення.

Якщо ваша собака починає сильно турбуватися, перш ніж він навіть бачить машину, як ніби він хвилюється, коли ви вибираєте ваш ключів, ви можете використовувати аналогічний протокол. На прикладі ключів, ви хочете, щоб забрати свої ключі випадково протягом дня, але тоді не піти до машини. Забрати ваші ключі, а потім сидіти на дивані і читати, або забрати свої ключі і просто перемістити їх у таблицю або щось. Загалом, ви хочете розірвати зв'язок ключів=щось погане ось-ось станеться і навчити собаку, що підбираючи ключі, просто дивно, що люди іноді і не про що турбуватися.

+469
erik9000 21 серп. 2019 р., 22:34:47

Слухати собаківники говорять про собак, я іноді чую їх сказати, що порода має "шерсть" або "шуба".

Які відмінності між двома типами вовни? Вони мають різні купання чи грумінгу? Як я можу сказати, якщо моя собака має шерсть або хутро?

+417
AKTSr 9 серп. 2012 р., 03:29:02

Питання з цим тегом складаються з "помилкових загальних знань": слух, міф, легенда, або казка старих дружин, яких потребує уточнення; розвінчання. Відповіді повинні намагатися забезпечити правильний процес або процедура, а також дії правду міф.

+414
nimizen 22 груд. 2013 р., 07:34:21

Кішка нявкає для елементарного спілкування. Якщо вона нападає, ймовірно, шипіння, і арку він повернувся. Схоже, вона навчилася ти маєш на увазі молоко. Але якщо кішка не шов, щоб є якісь господарі, я б запропонував після того, як кошенята підростають, спробувати отримати всі 3 з них і взяти їх на якийсь притулок, або ви могли б взяти їх на себе, якщо це взяти їх до ветеринара, щоб переконатися, що все нормально у них.

+374
Humayra Binte Monwar 15 бер. 2017 р., 17:01:30

Звучить як запор і деякі інші споріднені мимовільного сечовипускання питання, що можуть бути ознаки чогось серйозного. Візьміть його до ветеринара негайно.

+357
ksuta 28 квіт. 2012 р., 14:25:23

Моя собака риє. Це не для заточування кігтів. Йому тривожно. Старшого тато пес був добре для 1 рік, в свій новий будинок зі мною, але потім він вирішив викопати і знищити весь мій диван. Він виглядав винуватим, і я бачив його так я знаю, що він це зробив. Я хочу купити новий диван, як мені полегшити його потрібно копати мій диван? У нього є іграшки і 2 ліжка. Є заспокійливі, що б працювати??

+343
Renaud Hebert 26 вер. 2010 р., 15:36:59

У мене в минулому використовували 8-12" опудала тварин (зазвичай тигри). Я не впевнений, як багато вона робить для кота, чи використовуєте ви настільний футбол (опудало прямокутник) або опудала тварин іграшка, але мені подобається робити опудала тварин шмагати хвостом і зробити переслідування рухів в бік мого кота, і я думаю, що моя кішка отримує більше задоволення від такої гри, так як коли я так роблю мій кіт часто переключається з оборонні бойові позиції (лежачи на спині) в погрубее, (Стрибки на іграшки і жувальні/ногами, чорт візьми).

Я думаю, що сили атакуючих/штовхати поведінка грати з метою навчання, як для боротьби з великими супротивниками (як і інші кішки), в той час як карбування кішка тизер або лазерна указка грати з метою навчання, щоб зловити здобич. Я намагаюся думати про те, щоб прикинутися, що супротивник мій кіт виглядає більш реалістично, оскільки це, здається, мій кіт грати більше. Тому, коли я використовую лазерну указку, я поставив крапку снують уздовж стіни, качку по кутах, і втекти і сховатися всередині паперові мішки, як ніби він був маленьким налякану видобуток тварин, а не просто примазуватися його взад і вперед перед моєї кішки, і вона, здається, стали набагато більш зосереджений на затриманні точка, коли я роблю це.

+330
Joddy 20 січ. 2010 р., 13:51:23

Схоже, його не часто можна побачити мавп в якості домашніх тварин. Я не впевнений причини, незважаючи на те, що вони повинні бути розумнішими, ніж інші тварини (наприклад, собаки).

Можна мати мавпу в якості домашньої тварини (у США і Великобританії, країн ЄС)? Чи є якісь труднощі з цим?

+308
semiliranda 21 лип. 2011 р., 13:53:08

Це загальна відповідь, не беручи до уваги питання заводчика.

Ваш профіль говорить, що ви живете в Лагосі, Нігерія. Я не знайомий з якоюсь там заводчиків і американські закони щеплень можуть не застосовуватися до вас.

Ви праві в тому, що тхори будуть пахнути погано, якщо їх раціон бідний. Тому дуже важливо, що ви даєте їм їжу, яка не має наповнювачі, як зерно та овочі. Вони повинні є високоякісну м'ясну дієту. Мої чотири тхори отримують суміш сирого курчати, перепели, курки, баранини, яловичини, свинини, кролика, і органи. Це трохи дорожче, але вони набагато здоровіше і енергійніше з сирим м'ясом дієтичне. Якщо ви годуєте комерційні дієти, намагайтеся уникати таких брендів, як Маршалл і Kaytee. Вони містять занадто багато наповнювача і не добре для вашого тхора.

Тхори активні і часто буде адаптуватися до ваших графіком сну. Вони проводять більшу частину дня спить близько 18-20 годин.

Тхори схильні до тепловий удар. Ви хочете, щоб переконатися, що у вас хороший кондиціонер для літніх місяців.

Температури вище 80 градусів за Фаренгейтом незручно для тхорів, температура вище 85 може викликати медичні проблеми протягом декількох годин, і температура вище 90 може бути смертельним.

Деякі тхори альпіністів, вони полізуть високі об'єкти, як їх клітці без плану, як повернутися вниз. Коли вони вийшли з клітки, вони повинні бути під наглядом.

Вам потрібно Ферре-докази будь-які номери, які вони будуть проводити в них час. Тхори люблять гуму, і можна відгризти шматки ковтати. Непрохідності кишечника є дорогим і часто смертельні проблеми з тхорами. Я теж чув страшилки тхорів видряпувати з екрану Windows і падіння. Тхори хитрі і проблеми. Якщо ви не хочете, щоб потрапити куди-то, ймовірно, вони будуть в будь-якому випадку.

Тхори схильні до захворювань, як інсуліноми і надниркових залоз хвороба. Як це може бути боляче і дорого лікувати. Висока якість дієта може допомогти запобігти обидва цих. Навіть з високою якістю дієт, багато тхори часто виникнути якісь проблеми зі здоров'ям, як вони стають старше. Більшість тхорів, на жаль, не вмирають від природних причин і можуть страждати від якоїсь проблеми зі здоров'ям, оскільки вони старіють. Ви повинні бути готові до найгіршого сценарію і плануєте витратити певну суму грошей на рахунку ветеринара.

Що сказав, Ви повинні бути в змозі знайти ветеринара, який має досвід лікування тхорів і дрібних тварин.

Вакцинація тхорів-це обговорюване питання. У мене було три моїх тхорів дали сказу та вакцини від чумки. Четвертий отримав нічого крім того, що він отримав на фермі Маршалл. Я боюся можливої реакції. Тхори, схоже, реагувати негативно на щеплення, ніж інші тварини. Я не роблю річний бустери для моїх тхорів. Вони залишаються в приміщенні, так що малоймовірно, вони все одно нічого зробити.

дослідження показали, що багато вакцини проти сказу, які ми використовуємо, дають нам більше захисту.

Це до вас. Більшість держав вимагають щорічної щеплення від сказу, але поліція тхір не прийде стукає у ваші двері, або.

+302
Suhail Patel 18 жовт. 2014 р., 22:40:21

1-й очистити ваші очі кішки, щоб запобігти подальше зараження, то комфорт вашій кішці і дуже нарешті зробивши зручні подорожі кліть з подушками і якийсь курс води, щоб уберегти від удару очей, і залишатися зволоженою, щоб боротися з тим, що інфекція у кота брати кота, щоб отримати другу думку, як би ви для дитини.

+285
djShadow Harvy ShadowHarvy 14 лип. 2019 р., 12:37:54

Ветеринар сказав, що це котяче акне, швидше за все, викликати за допомогою пластикової пластини, це свого роду алергічна реакція на пластмасу, і мій кошеня був занадто малий, щоб належним чином очистити себе. Найкращий засіб, щоб висушити його з перекис водню Н2О2 кілька разів протягом 5 хв., Коли вона стає м'якою спробувати очистити з сухою бавовняною, не подряпати плями. Повторіть процес на наступний день utill ви видалите пляма, і переключитися на металевій пластині.

+156
Dewr 7 черв. 2018 р., 04:05:46
Питання, що стосуються сну вихованця, здоровий розпорядок і нічний час приміщеннями та постільні приналежності. Сплять з тваринами у приміщенні або на відкритому повітрі, забезпечуючи достатню місце для сну.
+144
Vanguarder 17 лист. 2013 р., 01:36:35

Потягнувши за матюки можуть пошкодити його шкіру, так що якщо ви не зможете легко вибрати килимки, вони повинні бути збриті професійним. Ніколи не використовуйте ножиці, щоб видалити килимки, особливо якщо вони знаходяться близько до шкіри, або ви не можете бачити шкіру.

В залежності від того, наскільки погано мати, ви повинні прийняти вашу кішку до професійного грумеру або ваш місцевий ветеринар. Багато великі килимки повинні займатися своїм ветеринаром, і вони, можливо, знадобиться, щоб заспокоїти вашу кішку, щоб кішка не випробує стільки болю, коли вони видаляються.

Якщо у килимки повертатися, він може бути голили частіше, або вам може знадобитися, щоб регулярно чистити його, щоб запобігти килимки від повернення в той час як лев вирізати наростає. Грумер або ветеринар повинен бути в змозі радити вам.

Крім того, якщо ваш кіт не був кастрована, ви повинні розглянути можливість кастрації йому. Деякі коти, особливо некастровані пси іноді страждають від стан, який називається "шпилька хвіст" , де їх залози виділяють занадто багато шкірного жиру і викликає шерсть у підстави хвоста стає змішаною. Стерилізація вашої кішки дозволить зменшити гормони, які розповідають свої залози виділяти.

+144
Grzegorz Neu 8 лют. 2010 р., 21:15:43

У мене є кіт, який робить це регулярно, кожен вечір. Вона на мене лапою, поки я тільки мою спину, так що вона може сидіти у мене на грудях і як мій ніс. Якщо я терплю це, і нехай це станеться, вона буде в кінцевому підсумку ліг мені на груди або повернути її ліжка. Вона не дуже ласкава кішка, але просить ласки за досить суворому розкладу. Я впевнений, що це один раз вона хоче уваги.

Переконайтеся, що ви даєте ваш кошеня багато уваги протягом дня, і грати з нею багато, особливо коли готуєшся лягти в ліжко. Я вважаю, що це носить моя кішечка, і вона швидше за все спати всю ніч (або, принаймні, не парь мене).

+76
D0110 6 лют. 2010 р., 00:06:47

У мене дві старші кошенята, близько 8 місяців. Хлопчик і дівчинка, обидва зробили. Вони були єдиними в посліді і вони дуже дружелюбні і люблять мене і один одного. Вони дуже близькі і не здається особливо бути топ-кішка, вони грають, сплять і миються разом. Однак, хлопчик стає дуже напруженою, коли він миє свою сестру, і гризе/жує всі її вуса. Вона дозволяє йому робити це, насправді, схоже, подобається, але тепер вона не має вуса! Чому він це робить і як я можу зупинити його? Будь-яка допомога та поради будуть з вдячністю.

+73
Eugene Keehan 21 бер. 2015 р., 12:35:09

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil