Як я можу прочитати мій новий тропічних риб термометр?

Я купив останню хвилину елементи для нашого танка, перш ніж ми почали отримувати будь-яку рибу, і один з них був термометр. Ми не дивилися на нього уважно, поки ми їхали додому, і потім зрозумів, що ми поняття не мала, як його прочитати. Іншими словами, це не як звичайний термометр.

Якщо ви подивіться на картинку, ви зрозумієте, що я маю на увазі.

Інформація: отримання corydras і Бета суспільство...( тропічних риб близько 27*С) і це Petworks скляний термометр'

enter image description here

+579
kayee 1 бер. 2012 р., 20:48:56
32 відповідей

Мій син дивився відео змія народжує живих дитинчат. Я був під враженням, що рептилії відкладали яйця.

Змії народжують живих дитинчат або відкладають яйця?

+999
Kouakou Goza 03 февр. '09 в 4:24

Я розглядаю отримання моєю першою собакою, яка буде німецька вівчарка або бордер-коллі цуценя. Що мене найбільше турбує ефективно незначне навчання цуценя. Після робити деякі дослідження, я виявив, що решетування незначне навчання є найбільш ефективним, так як собаки не схильні йти туди, де вони сплять.

Моє питання полягає в наступному підході роботи: я планую встановлювати решетування з усього мого дому, де я не хочу собаку і йду. Я буду робити це з інтервалом у кілька днів на місці, приймаючи регулярно цуценя на вулицю. Мета для цуценяти, дізнавшись, що по суті весь будинок, де він спить. Цей підхід буде ефективним, або можете цуценя дізнатися понаднормово, щоб вийти на вулицю з постійного місця ящик?

+983
Marcelo 26 жовт. 2011 р., 16:43:09
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Черепахи можуть переїдати і бути хронічно перегодували (є вони надмірна вага чи ні) може викликати довгострокові проблеми зі здоров'ям. Визначити, коли ваша черепаха сито є більш важливою проблемою дивлячись на зростання вашої черепахи і загального добробуту, ніж про те, скільки він їсть в один присід. Багато черепахи їдять і переїдають на підготовлених комерційними кормами для собак і кішок (так люди годують своїх черепах комерційної собак і кішок) і високому вмісту білка цей корм може викликати величезні проблеми зі здоров'ям. Я не знайшов жодної статті в підтримку використання комерційно підготовлені черепаха корми для домашніх тварин, фахівці все, схоже, згодні, що це не відповідає потребам будь-якого типу черепахи.

Скільки я повинен годувати мою черепаху?

Загальним правилом для годування середземноморські черепахи

В неволі, з високим вмістом клітковини, низьким вмістом фруктів, з низьким вмістом білка і багатий кальцієм раціон дозволить забезпечити хорошу функцію травного тракту і плавний зростання оболонки.

Харчові потреби черепах буде змінюватись в залежності від того, зберігається у приміщенні, на відкритому повітрі, рівня активності, і є це травоїдна або всеїдна.

Проте визначення того, що вимагає ваш індивідуальний черепаха-це не чіткий і не може бути вирішене з генералізованою відповіді.

 • Черепахи мають такий діапазон темпів росту і, отже, повинен подавати неможливо дати кількісну оцінку суми, чим годувати черепах, як правило, з точки зору загальної кількості. Один хороший рада, щоб дати черепасі вихідний день, це також показали, щоб поліпшити плавність зростання. У цій статті, середземноморські черепахи: скільки годувати? З Хайфілд, Черепаха довіру дає хороший огляд різних потреб черепаха і зростання.

 • Визначенні того, чи є ваша черепаха їсть достатньо більш наукова діяльність, а не інтуїтивний. Цей FAQ з черепашкою довіри:

  Тому вивчення природних звичок вашого тваринного і вести облік, скільки, коли і що ви пропонуєте. Тримати регулярні вимірювання ваги і внести корективи, якщо ви помітили схудли або вигоди. Через деякий час ви дізнаєтеся конкретні вимоги, щоб зберегти ваші індивідуальні тварини ситі та здорові.

Проблема, пов'язана з перегодовуванням:

 • У раціоні занадто багато білка може призвести до стану, відомому як пірамідінг, де оболонка утворює піраміду виступи, у його найбільш важкою формою це може бути небезпечно для життя.

Знайти правильний баланс вітаміну D, кальцію і білка має важливе значення для здоров'я черепахи, це робиться з допомогою дієти і навколишнього середовища, тому раціон черепахи не можуть бути розглянуті у відриві від навколишнього середовища.

+929
Rhodalala 30 вер. 2015 р., 00:00:36

У мене є домашня тварина Бетта і мали його протягом 6 місяців. Він був спочатку в 1 літровий акваріум, без системи фільтрації і зробив добре. Минулого місяця я отримав його 3.5 літровий акваріум з фільтром і сенсу він був іншим. Спочатку він отримав те, що я думаю, що було купатися захворювання сечового міхура (він був тільки харчуючись кров'ю черв'яків зневоднюється в цей момент). Вирізати його на 2 коржі в день, після швидко, і він почав вести себе нормально. Тепер він плаває набагато менше і застряг на його боці. Він плаває дуже швидко, коли я йду, щоб поговорити з ним і зробити його активним і залишається у верхній частині насоса, в іншому випадку. Я пробувала постити і це не допомагає і я не хочу, щоб відправитися в довгий і нашкодити йому. Я навіть включив насос вимкнений, цікаво, якщо це може бути впливають на його почуття він не один. Ніякої іншої риби там з ним. Будь ласка, допоможіть, він не схожий на хворого, вмираючого або біль, але я все ще дуже турбуюся, чому він досі це робиш?

+911
Gpak 10 січ. 2013 р., 11:31:07

Що може виглядати як дерматомікоз і стригучий лишай може виглядати як завгодно. Це не правда екстрене, але кажуть, що свербить висипання на домашніх тварин може бути дуже швидко гірше. З-за сраколизів і безпеки, я особисто б не спробувати будь-які домашні кошти на ці рани. Якщо у вас немає іншого вибору і він стає гірше, ви можете спробувати алое віра (тільки) продукти на основі, але якщо він лиже тим, кого він може енергійно піна з рота, але це може відвернути його від продовження. Деякі кішки буде йти послужив джерелом. В екстремальних умовах ви також можете спробувати, щоб витерти сміття з раною з дуже розведеної (1:10) розчином йоду на основі рідких (не мазь) антисептиком. Це буде жалити небагато.

Тому що кішки нігті пронизана жахливими бактеріями, зазвичай я лечу цих випадках з системними антибіотиками, а також, що заплановано.

Також переконайтеся, що ваш ветеринар не працює в суботу...

+906
Suresh Namala 17 січ. 2018 р., 12:35:06

Робот-пилосос може бути дуже небезпечно. У мене був кіт, що сподобалося, що вакуум бігати за його хутра. Підбираючи волосся, перш ніж вони падають! Але кіт повинен насолоджуватися цим, і ви повинні використовувати мінімальне значення і бути дуже обережні, щоб не тягнути шкіру, яка дуже вільно, в машину. Я бачу ваші кішки захоплюється в машину, робота, і вони могли б легко перевернути його і поранити або вдарити струмом себе. Або так, або вони поїдуть додому.

+843
Ben Beazley 24 січ. 2014 р., 14:39:08

Я стурбований, тому що моя собака не буде їсти її їжу, якщо я handfeed один раз. Я залишив їжу в мисці, а вона понюхала і пішла(вона зробила це кілька разів протягом 10 хвилин). Я намагалася залишити її на підлогу і вона зробила те ж саме. Я сів, сподіваючись, що моя присутність щось змінить, але вона просто сиділа поруч зі мною. Тому я зателефонував їй і почав годувати її дробити по одному, який працював. На півдорозі через, я поклав усі корми в руці, сподіваючись, що вона є, але вона тут же перестала їсти, тому я продовжила handfeeding(кінчиками пальців). Коли було всього кілька баддя пішла, я намагався ставити їх у моїх руках знову, але вона перестала їсти і пішла після перехоплення. Я поклав їх все вниз і (підійшов до неї) дала їй одну, але вона насправді виплюнути. Тоді я покликала її до мене і годувала її останні кілька.

Я не помітив жодних нетипова поведінка (наприклад, лежить у кутку, не беручи ніякої зацікавленості в чому-небудь). Вона зробила це за 1-й і 2-й їду сьогодні(не дали їй 3-й) і тим вона збуджено бігав навколо і грати зі своїми іграшками. Вона не спить більше, ніж вона зазвичай робить. Вона теж досі гавкає на двері, коли вона щось чує. Що стосується її поведінки по відношенню до їжі: вона, здається, завжди потрібна їжа і це перший раз, коли я бачив її проявляти байдужість до їжі або будь-яка згадка про нього. Однак, коли я їв їжу сьогодні, вона була як і раніше зацікавлені в ньому. Я чув порада від тренера собаки(дали іншу собаку), який сказав, щоб не бути стурбовані, якщо їх собака не їсть, тому що він був великий пес і, ймовірно, не був голодний, але моя собака невеликий породи. Я не знаю, що робити, тому що це виглядає дуже нетипово, хоча інші її поведінка не змінилася. Що я повинен зробити, щоб вирішити цю? Чи може це бути пов'язано з їжею або чаша? Я нічого не змінилося за останні кілька днів, і вона завжди цінували її їжу. Я повинен відвезти її до ветеринара?

Редагувати: їй 10 місяців

+832
sullecon 27 квіт. 2013 р., 07:56:41

На мій погляд кращий спосіб-це або знести їх 'Король Лев' стилі на короткі відстані, або акуратно схопити їх за ноги, а приклавши руки, щоб прилягти на одну з ваших рук, поки ви безпечно/погладити їх з іншими.

Мої кішки зазвичай користуються Король Лев ліфт і пропонують мало, щоб ніякого опору, що означає, що їм це подобається.

Інший шлях-це добре, але вони іноді чинять опір. Ймовірно, з-за перегріву.

Ви також можете спробувати носити їх як немовлят. Вони також хотіли, щоб.

Це "не", що набагато важливіше, ніж "робити"и.

Ви не повинні піднімати кішку по голові, по зрозумілих причин.

Ви не повинні підняти їх на животик, так як вони схильні до переїдання. Вам подобається хтось, щоб підштовхнути вас на животі після візиту до бабусі?

За хвіст, так як це дуже чутлива частина, пов'язані з хребтом.

Руки навколо своєї шиї, так як ви дивно їх.

Їх ноги, оскільки вони відчувають себе безсилими і до того ж це боляче, іноді, для них.

Якщо ви уникаєте "не"з тобою все буде добре.

+765
oleg13 4 січ. 2011 р., 09:51:32

Риби не хвилює, якщо його вдень або вночі: у них cicardian ритм і багато фізіологічні події, пов'язані із вдень / вночі. Світ міг перешкодити цьому. Джерело: ця книга, Розділ 6.

Навіть сліпа риба може мати cicardian ритм

Залишивши світ акваріума випадково горить протягом однієї ночі миттєво не вбити їх, але викликають стрес.

+732
Pakpoom Tiwakornkit 12 бер. 2019 р., 08:57:42

Ви можете використовувати вологий ватний тампон (ватяну паличку), щоб м'яко масажувати застряг позбутися від його пальців. Ванну краще всього було б зробити їх досить м'якими, щоб легко видалити. Важливо, щоб не дозволити пролити блокують приплив крові до пальців, так як це може привести до некрозу. Шкіра стискається, як вона висохне, тому переконайтеся, що ви перевірити кожен день ноги, щоб переконатися, що ви отримали всі застрягли сараєм.

+722
Nikita Skvortsov 12 серп. 2015 р., 19:25:43

У нас був глухий кіт, на жаль, пішла тільки близько місяця тому, і чесно кажучи, нам не впоратися з нею інакше, ніж інших наших кішок. Речі, щоб мати на увазі, є:

 1. Їх легше здивувати і кожна кішка може відреагувати трохи по-іншому, якщо налякав, особливо від сну. Нас просто схопився, але інші можуть бути трохи більш агресивним.

 2. Вони не реагують на крики або голосні звуки. Ми ляскаємо в долоні, щоб привернути увагу наших кішок, коли вони роблять такі речі, як дряпати меблі. Що, як правило, отримати їх, щоб зупинити, але це було абсолютно марно з нею після того, як вона оглухла. На той момент ми б просто забрати її і вивести її з області, яка, здавалося, працювали.

 3. Глухі кішки ще люблять увагу, догляду і ласки. Я виявив, що вона стала ще більш лагідною домашньої киці, коли вона стала глухою, можливо, з-за отримання зворотного зв'язку від нас.

У будь-якому випадку, кішки досить гнучкою і глухота, ймовірно, буде невеликою перешкодою до них і ви. Я б не хвилювався про це, ледь що-то ми помітили.

+687
KokYou Lee 1 лист. 2015 р., 23:44:48

Мій семи місячний щеня їсть занадто швидко, він не подавиться або що-небудь подібне, але я відчуваю, що він не насолоджується і, очевидно, навіть не жуючи його їжа, він може пройти через тарілку (один стакан чотири рази на день протягом у загальній складності 4 склянки) Алпо собачої їжі протягом 10 секунд або менше (не засікав, але це надто швидко.)

Він годував строго в певний час кожен день чотири рази в день і він буде робити що швидко їдять звичайні 99% часу, як немає завтра.

Поки шукаю порад на цю я натрапив на статтю з Вікіпедії, на кілька порад, як повертати над тарілкою, даючи йому їжу в кілька пластин, собачка іграшка, тому він працює більше, щоб отримати їжу і т. д.

Моє питання:

Що це перевірений підхід, щоб допомогти собака їсть повільніше? Хоча я розумію, що він ще щеня і більшість цуценят цього у мене є 3-річна собака, яка їсть в супер нормі, 2-річний, який їсть занадто швидко, і цей хлопець, який сім місяців і їсть так, ніби йому ціна, якщо він закінчується швидше, ніж всі; тому я шукаю відповідь з людиною, який намагався щось з успіхом з певним підходом.

Зазвичай він буде чекати інших собак, щоб закінчити свою тарілку і піти подивитися, якщо там трохи залишилося (немає залишок 100% часу, але він не проти завжди перевіряю).

Я відчуваю, що навіть мій 2-річний собака повинна їсти повільніше, якщо це можливо, і причина я згадую це, тому що навіть якщо відповідь може бути "почекай" я все ще хочу знати, як допомогти мій 2-річний хлопчик з схожим питанням, але в трохи більш повільному темпі, ніж мій семимісячний пес питання тут, як я припускаю, що техніка буде працювати в обох випадках.

+667
TVarmy 10 трав. 2012 р., 05:20:33

Якщо все інше нормально/нормально, немає. Існує занадто багато можливих причин для цього.

Швидше за все інша собака пальто прямо зараз, і це просто збіг з вашої собакою "тягнути", що волосся.

Якщо є якась інша причина, ймовірно, була інша собака в деякому роді. Наприклад, один з наших лайок насправді не любить кліщів. Так що якщо і пахне, один на землі, в свої хутра, або в інший собачу шерсть він буде активно намагатися "полювати" і вбити його. Інші собаки (і господарі!) могли невірно витлумачити таку поведінку як агресивну.

+656
Chintan Parekh 8 січ. 2020 р., 01:04:54

enter image description here

Його не тільки папуги.

Чи Курей

І голуби стукаються лобами по тим же причинам - на відміну від людей, які регулюють їхні очі, щоб стабілізувати своє бачення, птахів зрушення голови - або як папір я дивлюся на говорить

Це привело до думки, що керівник-сь голуб є оптокінетичний відповідь на стабілізувати зображення на сітківці під час фази утримання

Ось дуже хороша стаття на тему того, що я смутно посилання

+585
searlohn 20 жовт. 2016 р., 08:01:58

В Індонезії, я повинен зареєструвати SIM-карти з державою.

У мене 4 кішки. Я поняття не маю, як я повинен мати 4 сімки.

Тому я цікаво, якщо є GPS трекер без SIM-карти?

+564
Pietro De Domenico 16 лист. 2014 р., 03:07:20

Канонічний спосіб запобігти відновлення-це електронний нашийник (вони існують для гризунів), що дозволить запобігти його від вилизування. Ви також могли використовувати пов'язки, але щури гидливо чистим, і він може спробувати видалити його.

+554
ankitj 13 квіт. 2012 р., 11:59:39

Ви можете спробувати отримати собі в коробку і тримати кішку в приміщенні, поки ви переконалися, що кішка більше не має жодних глистів в калі. Таким чином, ви можете бути повністю впевнені, що кішка вільна від них. В іншому випадку це буде надзвичайно важко контролювати.

+547
Greg Perham 5 жовт. 2012 р., 20:39:36

Я живу на третьому поверсі багатоквартирного будинку, і є кіт, що ходить в сад робити свій бізнес.

Я знаю від її нявчання, коли він хоче піти, і відкрити таким чином вхідні двері. Але дуже скоро я буду далеко від дому протягом майже десяти годин в будні дні, і не можу залишити двері відкритими. Мій кіт не зможе використовувати вікна, так як немає нічого для того, щоб стрибати на і відправитися в сад.

Чи я зможу навчити кота ходити протягом фіксованого періоду часу вранці і ввечері, коли я вдома?

+523
gireesh4manu 4 лют. 2019 р., 00:42:18

я не думаю, що це незвично, щоб гуляти з тими, кіт я може бути трохи Кратія, але кожен кіт у мене був, стежив за мною, коли я прогулятися в лісі, де я живу і не тільки мої кішки, але мої сусідки кішки теж пішли за мною.

кіт у мене зараз є невеликі проблеми з її серце, щоб вона залишилася вдома, коли я бере мої прогулянки, Але неї все ще є можливість приєднатися до мене, якщо захоче.

я повинен сказати, що я не змушую кішкам но мені у них вільної волі і я ніколи не використовувати будь-який тип мотузки вони біжать безкоштовно без яких-небудь річ, щоб зупинити їх.

люди, яких я зустрічаю, не розумію, чому кіт (- и) стежиш за мною, і я не розумію.але мені не потрібно, щоб зрозуміти причину це трапляється період.

якщо я йду занадто швидко, кот (- и) просто зупинитися і почекати, поки не повернеться і слідувати мене назад додому.

+479
ferchault 3 жовт. 2015 р., 08:05:19

Взяти її відразу до ветеринара! Він повинен бути виправлений за допомогою хірургічного втручання, або токсинів буде текти в її тіло, і вона помре.

+338
Althea Gerber 30 квіт. 2012 р., 06:11:20
Відноситься до загального, в смужку, прісноводних риб, які ну ніяк в акваріумах, воліючи корчі і тече вода.
+264
user204269 12 квіт. 2018 р., 06:18:17

Швидше за все, ви мало що можете зробити, щоб запобігти кішку від попадання в місце його розум встановлений на потрапляння. Кішки спритні, спортивні й акробатичні. Що робить ваш паркан неприступна, нічого не добитися, і стрибнути в свій двір з високим розташуванням (поруч на дереві або на даху), ймовірно, не буде турбувати кішку. Враховуючи, що кішки можуть ходити між гострими, ковані частоколи, протиснутися між або під решітку, і може легко масштабувати будь дерев'яні, вінілу або сітки огорожі своїми кігтями, паркан не є надійним засобом збереження кішка з будь двір. Досить мотивовані кішки може навіть викопати досить м'яку землю, щоб створити тунель під парканом, якщо він був досить зацікавлений у виході на іншій стороні. Існує дуже мало в плані фізичного бар'єру, які ви можете створити, що не можу не бачити, як особистий виклик, щоб практикувати, поки вони не можуть подолати її з легкістю. Вашим єдиним методом стримування тут буде робити такі спроби боляче, що ти не хочеш робити.

Замість того, щоб тримати його, ви будете мати, щоб дати йому причину, щоб він не хотів зробити на початку.

Швидкий пошук в Google виводить, що кішки не люблять запах Рути, цитронелли і лаванди. Вони будуть безпечні для вашої дитини на дотик, і не буде місця у вашому саду. Поки лаванда не отруйні, у деяких людей алергія на лимонник, і Рю можуть бути токсичними, якщо з'їдено у великих кількостях.

Ви можете також розглянути мульчування ваш сад з шкірки цитрусових: кішки дуже не люблять запах цитрусових.

+251
Betty Harvey 14 серп. 2019 р., 19:07:01

enter image description here

Що може бути причиною припухлих губ? Будь-які ідеї та поради для лікування? Ми не хотіли б давати йому ліки для цього.

+227
Aaron Bonner 6 груд. 2018 р., 19:38:16

Я зробив поганий досвід з цим підходом.

Наші кішки не дозволяється стрибати або ходити по столах, але це вимагає часу, щоб навчити їх. Зазвичай ми будемо використовувати пульверизатор, але коли його не було під рукою, я подивився наш кіт прямо в очі і видав шиплячий звук.

Вона розуміла і не ходити по столу, але вона пов'язана з негативним досвідом зі мною й не зі столу. Так як я взяв моя роль як вчителі серйозно, я зашипіла на неї кілька разів, що призведе до її не до вподоби мені.

У ретроспективі, я б волів, щоб влаштувати їй прочухана в нейтральну сторону (розпилювач води), щоб вона не підключіть негативний досвід зі мною особисто.

+196
Adam Evers 19 лип. 2012 р., 12:27:31

Я хочу зробити акваріум для моєї дочки, але я не хочу його в своїй кімнаті, я хочу його у вітальні, так що кожен може насолоджуватися!

Я люблю речі, щоб виглядати охайно, тому було складно знайти танк, який мені сподобався зовнішній вигляд, що не було поганих відгуків (biorb тощо).

Я читав цей відгук, і я досить захоплений одним з norrom тут: http://www.practicalfishkeeping.co.uk/gear/reviews/articles/review-cylindrical-aquarium-from-norrom

Потрібно лише пару рибок, тому я думаю, що розмір буде більш ніж достатньо?

Мої головні питання, що найкращі види риб для цього створені? В ідеалі шукаю речі, які були б дуже раді на цей вид бака, а не жерти один одного, але і красиві/яскраві/незвичні/активних малюків порадувати!

Я не дуже хочу зробити собі обігрівач, так що в ідеалі риба буде щасливий при кімнатній температурі все, що може бути (20С?)

+177
Asmodeo Villarreal 3 серп. 2013 р., 05:35:47

Нещодавно моя подруга отримала 2 кішки (сестри з одного посліду) з притулку.
Вони 3 років.

В кінці травня ми поїхали у відпустку, і за повернення ми виявили, на наш жах, що вони почали регулярно пісяє на ліжко (є кілька плям).
З тих пір, у спальні не доступні для них.

Пару тижнів тому ми купили тунель відпочиває "подушка" додається до нього. Через 3 дні ми знайшли пописати на подушку.

За минулий період часу, незважаючи на те, що диван з поверхні, яка може поглинути сечу наявних в їх розпорядженні, вони ніколи не пі-Ед поза урни (їх 3, ми їх два рази в день).
Крім того, вони пройшли щорічне відвідування з ветеринаром перед тим, як вона отримала їх.
Раціон не змінився, ми даємо їм ту ж їжу, притулок надає, як вважають волонтери притулку.

Як я і моя подруга задумалися про те, щоб жити разом, ми дуже боїмося, що кішки будуть писати навіть більше меблі, яка має схожу структуру на подушку й покривало, яке було на ліжку.

Є способи, щоб відмовити їх від мочитися поза урни?

+161
Ery Disi 29 груд. 2015 р., 07:10:11

У мене було пару перлинних також і ще одна пара молочного кольору також протягом кількох місяців і, на відміну від всіх інших риб (харацінових, Веселка, Гольці), витрачати час на поверхню дихати свіжим повітрям, замість того щоб дозволити воді пройти через їх зябра.

Це питання, або це поведінка гурамі? Можливо, це ознака поганої якості води?

+122
Henry fofosa 19 квіт. 2015 р., 02:00:03

У мене теж був кіт, який почав мочитися в раковину у ванній і саму ванну. Відвідування ветеринара знайшли кристали в сечовивідних шляхах. Спільного з котами.

+51
boston1773 23 вер. 2010 р., 10:33:41

Ви не хочете чекати, щоб побачити значне Спайк, перш ніж почати справу з аміаку, який накопичується. Аміак токсичний для риб, і навіть відносно низьких дозах можуть бути шкідливі для їх з плином часу. Так що ви хочете перевірити на аміак, нітрити і нітрати регулярно спочатку, щоб ви знали, що ваш танк повинен і коли.

Їзда на велосипеді танк-це не те ж саме, міняючи воду. Термін циклу є скороченням для вашого танка азотного циклу, в процес, де токсичних азотистих відходів розбиваються на більш безпечні. Ваш танк 'циклічно, коли біологічний фільтр здатний зруйнувати все аміак -- основне виробництво -- відходи продукту в нітрити, а потім нітрити в нітрати. Існує великий зрив циклу тут на скептично акваріуміст сайт.

Ваш рівень аміаку не буде питання "сьогодні безпечно, завтра шип". Після додавання тварин до танку, вони, по суті, постійно виробляючи аміак. Якщо бак не на велосипеді і не мати тонн живими рослинами (які також споживають відходи азоту), то аміак діватися нікуди. Як швидко вона накопичується, залежить від декількох чинників, зокрема:

 • Скільки води у вашому акваріумі,
 • Скільки тварин у вас в баку,
 • Які вони,
 • Як великі тварини,
 • Скільки вони будуть ситі,
 • Скільки залишків їжі, риби, корми та інших органічних відходів (у тому числі мертва риба) знаходиться в баку.

Тому, коли люди говорять про шип аміаку, вони розуміють, що їх рівень аміаку несподівано будується швидше, ніж їх біофільтра може розбити його.

Це складний момент для вашого акваріума: біофільтр повинен аміаку і нітритів для того, для денитрифицирующих бактерій, щоб рости, але Риби, які виробляють відходи, не може терпіти їх. (Багато людей, включаючи мене, насіння нового біофільтра з аміаком, перш ніж додавати будь-яку рибу в бак, але це інша тема.) І на жаль, це може зайняти досить багато часу для біофільтра, щоб утвердитися ... він взяв мій танк близько місяця.

На щастя, є продукти, які будуть зв'язувати аміак у менш токсичні форми, які раніше доступні для біофільтра. Я думаю, що найкращий шлях тут-зберегти аміаку і нітритів курс лікування таким чином до тих пір, поки фільтр встановлюється.

Найкращий, який я знаю, - це прем'єр-кондиціонер для води Seachem: це номінально dechlorinator, але зв'яжу також аміак і нітрити. Вам потрібна доза в день, але він обробляє близько 10 літрів в мл, так що це, на щастя, дуже економічне. Я зазвичай не рекомендую конкретні продукти, але прем'єр-це один з небагатьох продуктів, які практично повсюдно рекомендується в хобі. Є звичайно і відмінні альтернативи, які будуть працювати так само: вище скептично акваріуміст ссылке рекомендує кордон за AmQuel і Маринеленд в лабораторії біо-безпечним.

+50
Wang HongQin 1 жовт. 2017 р., 13:04:55

Depding про якій країні ви живете, вашим першим кроком має бути візит до ветеринара, щоб виключити сказ. Однією з ознак сказу є:

Мінливе поведінка - дивно кусатися, дивно блукаючі, як правило, збудливі та/або дратівливим, або показує ознаки особливої жорстокості

+48
karansohi1322 28 трав. 2012 р., 05:25:24

Ласкаво просимо на домашніх тварин! По-перше, будь ласка, досліджувати те, що рибку потрібно для проживання, перш ніж купити черговий з них. Вікіпедія - це хороша відправна точка. Зверніть увагу, що золота рибка може зрости більше, ніж 16 дюймів (30СМ).

Розмір: ви знайдете в короткі терміни, що чаша на картинці, дуже маленький для риби, щоб жити.

Вода: Якщо ви знаєте, що водопровідна вода у вашій країні не є достатньо хорошим для акваріумних рибок, дізнайтеся, як лікувати його, так що ви можете використовувати його.

Зміст: Коли ви знайшли підходящий розмір акваріума для рибки, ви починаєте думати про зміст, так що Риби будуть відчувати себе зберегти. Пісок на дні і рослин для прикладу. Може бути, якісь камені. Думаю про фільтрі, допомагає з якістю води з плином часу.

Розміщення: вам знадобиться місце для акваріума, де він не потрапляє в тепло або холод. Як вбити рибу, повільно або одразу. Це може знадобитися охолодження або нагрівання, залежно від погоди, де ви знаходитесь.

Риби: Якщо все в порядку, ти почекай трохи. Близько місяця запропонував. Це дозволить вашому акваріуму, щоб стати стабільним биодом для ваших риб. Тоді ви отримаєте рибу ви хочете. Майте на увазі, що старі записані золота рибка була 43(!) років. Це довше, ніж кішку або собаку!


Щоб відповісти на ваше питання:

Коротше кажучи, є багато речей неправильно з вашої поточної установки улюбленці. І з інфо ви дали я не можу з упевненістю сказати, що вбивають ваших риб. Те, що я знаю, що вони б все одно помер, зовсім скоро у вашій поточної конфігурації.

Коли була знята фотографія, всі 3 риби були (більше або менше) живі: вони як і раніше в хорошому стані у воді. Тільки коли вони плавають догори черевом, втрачають колір і перестають рухатися ви точно знали, що вони мертві.

Будь ласка, зробіть своє дослідження і зробити правильні настройки, перш ніж купити ваш наступний риб. Це може бути (дуже) корисним хобі. Але не піклуватися про таких милих істот. І гуппі , напевно, краще ловити на невеликий установці.

+38
hal9000ed2k 16 лип. 2016 р., 10:32:08

Коли це сталося з моїм, мені сказали, що лікувати його для "ич" скорочене Іхтіофтіріус, якщо лікування не працює вона, напевно, просто старію.

Мій вже старий, вона втратила майже всі кольори. Змінюється від яскраво-синій з червоними плавниками майже золотий колір риби у всьому. Вона проживе рік і більше половини.

Я сподіваюся, що ви так сильно пощастило, як я зробив.

+11
nosferatus2 28 бер. 2017 р., 22:41:07

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil