Кастрований Мейн-Кун зі мною протягом 8 років почала писати на мою ліжко

Відбулися зміни в нашій сім'ї в минулому році, моя внучка переїхала до мене у вересні 2015 року, і як я врятувала 2 кошенят з серпня 2015. Тигги почали це негативне поведінка близько 4 місяців тому. Я в совку часто на litterbox щодня, але це не допомогло. Я вважала, поставивши лотка в моїй спальні, але я не в захваті від цієї ідеї, хоча, можливо, я повинен. Які-небудь пропозиції?

+55
Frxstrem 1 трав. 2017 р., 04:22:29
33 відповідей

У мене є леопардовий гекон близько 2-3 тижнів тому, він виглядає здоровим і щасливим, він працює і виглядає нормально.

Я просто бачу багато неоднозначних відгуків в інтернеті про те, як піклуватися про них.

Як наприклад: Деякі люди кажуть, що геконів леопарда потрібен УФ-світло, щоб жити (я вже на УФ-Чорний світло)

І інші люди кажуть, що це непотрібні, і це робить віварію занадто жарко.

Чи є "ідеальний" або хоча б "книги" визначення та поради сторінка або місце, де я можу бути впевнений, що прийняття їм турботу про мою Гекко.

Також я зазвичай розміщую мою клітку поруч з вікном на звороті мій дім, де не світить сонце, тільки розсіяне світло.
Це хороша річ? Або я повинен тримати жалюзі закритими. У моєї сестри малюк леопард гекон далеко від будь-якого вікна або природній зоні, і він здається пригніченим і нещасним, постійно ховається в своєму будинку, ніколи не вийде, моя сестра в гекон не їсть будь-якій формі waxworm/борошняного хрущака.

Може гекони дійсно "ненавидять" деякі види їжі? Моя сестра в Гекко їв їх нормально, поки тиждень тому. Тепер він просто їсть цвіркунів.

+996
jo laupo 03 февр. '09 в 4:24

Є бездомна кішка, яка живе біля мого будинку, я провів з нею час. Одного разу, я знайшла кішку в мої двері шкребеться і нявкає.

Як тільки ми намагаємося відкрити двері, кішка намагається потрапити всередину. Один раз їй вдалося потрапити всередину, вона увійшла всередину, на деякий час, потім мені вдалося вести її на вулицю. Але вона продовжує приходити кожен зараз і потім до дверей, дряпати і нявкати.

Я не можу прийняти кішку і у нас немає укриття тут. Я просто хочу переконати її, не намагатися проникнути всередину. Що робити в цьому випадку?

+993
vika1345 8 жовт. 2014 р., 12:45:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви не можете зробити гарні асоціації, даючи їжу, спробуйте дати "це хороші асоціації", грати, обніматися-раз, і все, що вона любить.
Просто джгутом навколо, коли ви робите речі, які вона любить, коли вона вже не біжить від неї, ви можете спробувати торкаючись її з ним, то, зрештою, поставити його без кріплення.

Як вам потрібно пройти її до тих пір, ви пробували обертати повідець, як це? Ви також можете направляти повідець між ніг. Просто змінити шлях, що, здається, працює краще для вашої собаки. З горлом проблеми, вона принаймні виглядає значно краще, ніж звичайний нашийник, навіть якщо вона все одно намагається тягнути тебе з собою.

+966
Ahmad Awais 23 вер. 2013 р., 04:44:14

Як доповнення до цього іншої відповіді, дуже полохлива собака або собака, яка лякає ваш вигляд людини (високий, бородатий і т. д.) ви можете застосовувати ті ж методи, але здача собаку прийти до вас і назад, якщо він захоче.

Таким чином, собака може відчувати себе більш комфортабельний і/або не відчувати себе у пастці або у кут.

Є прекрасна стаття запобігання укусів собак, навчившись правильно зустрічати собак з доктором Софією Інь, ветеринарний біхевіористи. Пояснення добре ілюструє деякі карикатури (я відтворюю тут).

enter image description here

+923
KNfinity 13 черв. 2013 р., 11:22:37

Це, можливо, дуже складну проблему з різними варіантами відповідей. Ось кілька ідей для вас, щоб думати про:

Як правило, в цій лабораторії, з медичної точки зору добре, то дуже ймовірно, собака потребує заміни поведінки.

Якщо попередній господар не навчив собаку про правильному поводженні і мені здається, що так, що необхідно виправити. Очевидно, ваша інша собака знає і, можливо, намагаючись виправити поведінку, але не. Або більш імовірно, що йде боротьба за владу між 2 великими собаками. Це, можливо, означає, що ваші австралійські собаки за весь час і перше місце собаку оспорюється.

Собаки стайня тварини і повинні призвести а також розповіли що робити. Вам потрібно привести і принести пакет разом. Якщо ви ведете всі 3 собаки, будучи топ-собака, вони будуть дотримуватися і поважати один одного, якщо ви робите.

Я спантеличилася важкими собаками все своє життя і я регулярно отримую дзвінки з місцевого рятувального центру для надання допомоги сім'ям з цими проблемами. З мого досвіду, якщо немає медичної проблеми, це майже завжди поведінку або відсутність підготовки.

Лабораторія є робочою собакою і потребує те ж. Їх мозок повинен бути оскаржена, а також їх тілесність... як і всі собаки!

Ось кілька посилань для вас, щоб дивитися на, але я можу гарантувати, що ця собака потребує в навчанні і контроль поведінки. Якщо ви докладете зусиль, собака та інші, а також ви будете мати відносини, ви не думаєте, що існують:

http://shibashake.com/dog/how-to-deal-with-bad-dog-behavior

https://www.google.co.uk/amp/m.wikihow.com/Stop-a-Dogи-небажаного поведінки%3Famp%сайт 3D1

Найкраща книга, яку я коли-небудь читав:

https://www.amazon.co.uk/Dog-Whisperer-2Nd-Compassionate-Nonviolent/dp/1593375980

Удачі!

+849
William Barron 18 груд. 2019 р., 13:36:51

У мене немає багато, щоб сказати про наземних раків-пустельників спеціально, але морські піхотинці, які є у мене досвід може точно бути розбірливі. Хтось ще запропонували відповісти на інше питання відлюдника кілька тижнів тому, так що, сподіваюся, вони побачать це.

Я особисто бачив пустельників пройти в середньому 2-3 хороших варіантів, перш ніж вони обирають нову оболонку, і, коли у вас більше одного пустельника, вони розберуться, хто і що отримує для себе. Володіння Shell-це дуже великий фактор у їх соціальних взаємодіях: я бачив пустельників витягнути інших з своєї оболонки, брати, а потім не дай голим відлюдником в старій. (Знову ж, це моє морських мешканців-вид земель не може бути таким агресивним, я не знаю.) І там були цікаві дослідження останнім часом у вакансії ланцюгів , які утворюють, коли велика відлюдник знаходить нову оболонку, наступного відлюдник переходить в старий, і так далі вниз по лінії.

Різних видів рака-відлюдника воліють снарядів з різних видів равликів, і що переваги можуть змінюватися, так як тварина росте, але у мене таке відчуття, що снаряди, які ви бачите в самих пристойних зоомагазинах, ймовірно, прийнятній формі для пустельників вони продають. Безпечна ставка буде просто зробити снаряд, який виглядає як велика версія один пустельник прийшов.

Крім видів равликів, два найбільш важливих факторів, я помітив, що А. є оболонкою правильний розмір, і Ст. Це в хорошому стані.

Для розміру, краб повинен бути в змозі фактично здійснювати оболонка навколо (очевидно), і взагалі він повинен бути в змозі вивести весь свій орган в неї, з кігтями, яка виступає в якості "пробки". Мають оболонку, яка добре сидить, це дуже важливо для їх загального здоров'я, так тримати очей поза для пустельників, які починають виглядати трохи затісно.

Для якості, уникнути яких-небудь оболонок з отворами, або з ямчатой кіркою або інтер'єрів. Морський ті, які я знаю, здається, не дбають про коралові водорості, гидроиды, або інше новоутворення на зовнішній стороні, поки він не послабить саму оболонку.

+834
DbSchouper 16 жовт. 2016 р., 03:47:49

У нас є дві кішки, яким послід навчені, але один з них іноді пісяє на килими або постільна білизна замість. За словами моя наречена, кіт був випадково туалет навчання на рушник, як кошеня, і тепер вона любить пописати на рушники й подібні речі, як килими та ковдри. У той час як їй вдалося перевчити кішку, щоб використовувати послід, кішка повернеться до іноді пісяє на постільну білизну, особливо в періоди стресу. Як ми можемо зміцнити котячий послід навчання і відбити пісяє на килими та постільну білизну?

Зверніть увагу, що ми вже зняли всі килими з дому, так що кішка не має багато можливостей, щоб попісяти на них. Однак, у ванній кімнаті стає проблемою, так як ми потрібні рушники або килимки на підлогу під час купання, а кіт насьцяв на них двічі на цьому тижні. Дивно, але кішка, здається, залишити підлогу на кухні одні матюки – я не знаю, що по-іншому про них.

Крім того, ми тримаємо двері в спальню закрив, коли ми не в ній, так що кішка не може попісяти на ліжко. На жаль, це стає проблемою теж, як кішки іноді буде ховатися в спальні, так що ми не можемо зупинити їх. Це все було б набагато простіше, якби ми тільки могли довіряти коти не ссут на тканину – тим більше, що весь будинок має жорсткий підлогу, і це більш зручно з килимками.

Я не знаю, наскільки це актуально, але кіт зробив це прямо переді мною кілька разів. На жаль, я знаю достатньо, щоб розпізнати, коли кішка збирається попісяти, але зараз, як це зупинити. Я виросла з собаками і знаю, як прогнати їх, перш ніж вони пісяють, але це не бентежило цю кішку.

По темі: "Як можна зупинити мою дорослу кішку від сечовипускання в недозволених місцях?" але в цьому випадку поведінка не нова, а кіт був випадково навчені справляти нужду в невідповідному місці.

+812
BluVio 28 лют. 2015 р., 11:46:15

У мене не вистачає репутації, щоб коментувати, чи це може бути коментар Замість відповіді, але я просто хотів додати, що якщо ви використовуєте скляні чашки, ви можете хотіти перейти на пластикові стаканчики, поки ви не зламати вашу кішку від такої поведінки. Ти б не хотіла, щоб він стукати в скляну чашку і змушуючи його зламати, і він або хтось інший вам ріжуть осколки скла.

Якщо ви знаходитесь через скло, то, можливо, це рефлексивність скло, що його приваблює, також. :)

+797
Vioh 25 лип. 2016 р., 23:34:15

Великі борошняні черв'яки занадто великий для дитинчати. Спробуйте використовувати більш дрібні або dubia плотва німфи. Хоча не waxworms, тому що їх занадто високим вмістом жиру, хоча зміст.

+774
Shadow Emperor 7 лют. 2016 р., 12:15:18

Я розумію, що думки багатьох людей, включаючи мою власну, є плутанина термін "пітбуль". Я читав статтю в Вікіпедії на тему "пітбуль", і він пояснює, що це не порода, а загальна назва, яке включає в себе велику кількість різних порід. Цитую вступний абзац:

Пітбуль це загальна назва для типу собаки, що відбулися від бульдогів і тер'єрів. Пітбуль-тип особливо неоднозначна, так як вона охоплює цілий ряд племінних порід, неофіційні типи і явища, які не можуть бути достовірно визначені.

З цього блогу є дві фотокартки собаки, що блогер назвав "Піт-Буль собаку", однак після пошуку немає офіційно визнаного назви цього типу. В блозі зазначається, що цей "пітбуль Собака" також відомий як американський пітбультер'єр, який дійсно є визнаним породи собак.

Особливо мене бентежить із-за відмінностей у зовнішності між собаками на фотографіях нібито американських пітбулів. На цій сторінці блогу у нас є ці два:

enter image description here enter image description here

І в інших місцях, вони також американських пітбультер'єрів: З Вікіпедії:

Вгорі зліва: Американський пітбультер'єр
Вгорі справа: американський стаффордширський тер'єр
Внизу зліва: стаффордширський бультер'єр
Внизу справа: американський бульдогВід того, що я бачу, є досить велика різниця між першими двома фото і фотографію у верхній лівій частині на останній картинці.

Аналогічним чином, на наступному фото-головна фото на початку Американський пітбультер'єр статті на Вікіпедії, і хоча в даному випадку я бачу більше схожості з перших двох фото я виклала, мені здається, є досить суттєві відмінності. Перші дві фотографії показують собак, які є набагато більш коротконогі і кремезні. Також особи виглядає зовсім по-іншому для мене. І як щодо вух?

enter image description here

Припускаючи, що ці всі фотографії американського піт-бультер'єра (для монтажу зображення я маю на увазі на лівій фотографії тільки), мені здається, що існують величезні відмінності між індивідуальними американського піт-бультер'єра, навіть більше відмінностей, ніж можна було б побачити між фізичними особами більшості інших порід собак?

І я знайшов ці зображення в пошук зображень. По суті, вони розрізняють Американський пітбультер'єр і "американський буллі":

enter image description here

enter image description here enter image description here
(АПБТ стоячи за американський пітбультер'єр)

Я не знаю, що американський буллі, але вони, звичайно, не схожий на американського пітбультер'єра від перших двох фотографій. Може хтось допомогти прояснити моє замішання?

+765
ecedenyo 4 вер. 2018 р., 00:59:20

Якщо кішки є облігатними хижаками і не вимагають ніяких вуглеводів у своєму раціоні, вони виводять всі їхні клітини глюкози через глюконеогенез? В деяких джерелах я знайшов заявляють, що хижаки отримують їх глюкози з тварин вони їдять, але це конфлікти, пов'язані з тим, що говорять кішки і собаки не вимагають ніяких вуглеводів в раціоні. Мені здається, що вони просто catabolize білка для отримання енергії і краще оснащені, щоб впоратися з кислих відходів, ніж люди?

+738
lovekinogo 24 черв. 2018 р., 00:34:23
Посилається на закуску або видатковий матеріал використовується в якості нагороди за вихованцем, як правило, для цілей навчання або як... лікувати.
+717
Toby Hernandez 5 лют. 2014 р., 15:52:34

Нещодавно ми додали два папуги в нашій родині. Я займаюся тонн читала і вивчала, але мені ще багато чого треба зробити.

На підставі моїх досліджень я встановив, що клітини, що в зоомагазині мені продали занадто малі, щоб тримати наші папужки щасливо (але ідеально підходить для відвідування ветеринара).

Мені подобається якість збірки і розмір клітини нижче, але на сайті не список папужок в "причини для [вставити тут видів птахів]" інформація.

Є досвідчені власники папуг, які могли б сказати мені, якщо це гарна клітка для двох нових папуг?

Ось сторінка в оригінальному іспанською (ми живемо в Іспанії).

Вони також мають англійську версію сторінки, але він має менше інформації.

Нарешті, ось відео YouTube , який показує деякі хороші великі плани клітини.

+715
user3520665 24 лип. 2014 р., 13:24:14

Мої кішки люблять поїсти, а також пір'я. Однак, коли я запитала у ветеринара про це, вона сказала, що я не повинен збирати пір'я зовні і дати їм мій критий кішки для гри (і, можливо, їжі). Вона сказала, що порожнистий вал може містити шкідливі бактерії/хвороби, які особливо небезпечні для кімнатних кішок. (Я почистила пір'ячко, які я зібрав шляхом заливання окропом їх, але здається, що не вистачає. Я теж думаю, що тут важливо враховувати, що вуличних кішок, як правило, зробити щеплення більш обширно та/або їх імунна система різна.)

Зараз я іноді купую павиного пір'я від маленького веб-сторінку, яка витрачає заробіток для лікування захворювань кішок, так що я відчуваю себе безпечним про них і мої кішки люблять ті, для як добре грати. Я не думаю, що це важливо для них насправді є пір'я.

+708
Mr Nouri 24 лют. 2010 р., 20:03:08
Для домашніх тварин-амфібій, таких як жаби, аксолотля, саламандр, які мають життєві цикли у воді і на суші.
+707
Bart Lenting 12 черв. 2012 р., 08:18:58

Я не можу говорити конкретно за кішку і птицю, але виходячи з моїх обмежених знань, вони повинні бути в порядку так довго, як вони мають досить їжі і води, і доступ до відповідних туалетом.

Однак собака, повинен здійснюватися окремо.

  1. Їжа - ви не повинні залишати їжу весь час для собаки. Їм потрібен певний час для годування, в іншому випадку вони, як правило, напиваються. Це інстинктивне поведінка, як вовки, як правило, могли йти днів між прийомами їжі, тому необхідно забезпечити їм достатньої кількості енергії в разі наступного вбивства було багато днів.
  2. Вправа - якщо у вас великий будинок або дуже маленька собака, навряд чи вони отримають достатню фізичне навантаження, щоб бути залишеним у спокої протягом тривалого часу. Вони мають потребу у доступі до зовнішнім, щоб мати можливість тримати себе у формі і зберегти їх від руйнівної
  3. Ванна кімната - Якщо ваша собака папери підготовлені, це менше короткострокового занепокоєння, але зазвичай собаки потрібно зняти часто самі. Коли ви знаходитесь вдома, ви часто будете ставити їх прямо перед сном, а потім знову першим ділом з ранку.

Якщо ви пішли всього на пару годин (тільки на ніч), щоб він не пропустите жодного страви або будуть змушені чекати, щоб "робити свій бізнес", то ви повинні бути в змозі управляти. Але якщо ви будете довше, ніж 6-8 годин, це може бути необхідним, щоб принести собаку з собою, або попросіть кого-небудь перевірити, щоб його випустили і, можливо, годувати його.

Залежно від собаки, залишивши його на відкритому повітрі може бути варіант, щоб впоратися з ванною кімнатою проблема, але якщо йому дозволено вільно гуляють в обгородженій дворі, то це не вирішить проблему вправи (і навіть тоді мені буде неприємно, залишивши собаку зовні, розкутих в обгородженій дворі стільки собак досить розумний, щоб зрозуміти їхній вихід, якщо вони хочуть). І це не вирішить проблему їжі, ви все одно повинні бути назад у часі, щоб годувати його або когось нагодувати його.

Але, зрештою, якщо не відкритий пес (той, який зберігається за весь час), а потім залишити його в спокої самостійно не рекомендується. Він буде гавкати або буде дуже незручно і наголосив на примусове перебування в незнайомій ситуації. І крадіжки тварини стає також проблемою тут.

+674
socker210 26 жовт. 2014 р., 12:55:52

Ну це широка тема. Ви повинні дати більше інформації.

Від того, що ви говорите, це може бути щось фізичне, щоб взяти його до ветеринара на всякий випадок.

Але я думаю, що це більше на поведінкові речі. Якщо собака в клітці, напевно, тому, що він має деякі дисципліни не вистачає в будь-якому випадку.

Якщо дисципліни не вистачає, ви отримаєте такого роду речі, меблі руйнуючи і деяких інших дивних поводжень.

Ви повинні тренуватися, багато. У цьому віці, він повинен робити свої справи на вулиці, не намагається використовувати мат.

Годин. Час. Вулиці і прогулянки. Іншого собаки. Коли собака веде себе поза його intincts (і пити сечу-це поза своїх інстинктів, тому що вони люблять нюхові знаки) це тому, що щось не в порядку його повсякденній основі.

Судіть самі, якщо ви не можете або не знаєте як це зробити, зв'яжіться з професіоналом. Ви, напевно, єдиний винний у тому, що поведінка.

+562
eithed 13 серп. 2017 р., 07:06:20

Це безпечно для мене, щоб використовувати людські ліки на мого кота?

Є випадки, коли це нормально, щоб дати моїй кішці людські ліки?

+553
MGlaser 5 лип. 2012 р., 20:05:45

Я думаю, що кот просто намагається показати природна поведінка. Коли кішка вбиває птицю, наприклад, він переслідує її, вбиває його, а потім починає вилизувати пір'я і відтягувати їх зубами. Схоже, що ти кіт це робить. Просто, як ви надасте йому щось почухати, він може знадобитися такого роду стимуляції.

Враховуючи, що він може проковтнути невелику частину того, що він рве, не багато речей знаходяться в безпеці. Ви будете мати, щоб озирнутися і можливо знайти щось, що він може зробити це. Я уявляю, що іграшки для кішок, які мають пір'я на них є безпечними-іш, оскільки виробник повинен знати, що вони спадуть. Може бути, ви можете зробити йому іграшку. Можливо, тенісний кульку, який ви прикріпили липучки і 1"Х4" полотно смужки з невеликий патч липучки. Він міг розірвати їх, і вони були б занадто важко для нього, щоб жувати і занадто великий, щоб проковтнути. Я говорю з тенісний м'яч, але для всіх це важливо, можна взяти квадрат з дерева, пісок кути і краї і просто прямі смужки велкро на неї, щоб прикріпити смужки. Можна просвердлити отвір у верхній і використовувати рядок, щоб перетягнути його вздовж і захопить його.

Що б ви не вирішили, я думаю, що це гарна ідея, щоб замінити, як з собакою. Коли собака гризе щось погане, ви говорите: "ні" і потім надати щось підходяще, щоб жувати. Якщо ви ловите його жувати килим, взяти іграшку і намагаються спокусити його, щоб покласти, що зусиль в нього замість цього.

+549
hanan bouhadja 21 лют. 2018 р., 17:45:52

Відповідь була "ні". Щось було не так. Після робити більше досліджень, здається, там могло бути щось застрягло. В кінцевому підсумку він помер кілька днів тому. Може бути, хтось може дати більш точну відповідь, що ж це може бути, але вагітність була зухвало невірна

+548
Aleksey Usatov 31 груд. 2018 р., 23:12:58

Я думаю, що прибирання-це особистий вибір. Але зміни води мають важливе значення для здорового танка . Одного разу у мене був 55, що я змінив кожен день 2 літрів ( з причин, не пов'язаних з акваріумом) . Це був, мабуть, самий здоровий танк я коли-небудь мав; Ангели породив у ньому кожні кілька тижнів .

+513
Zubi 22 трав. 2014 р., 11:05:34

Наш тайський і не сидіти на наших колінах, вона просто залишиться там, може бути раз в місяць, якщо ми знімемо її там. Однак це зовсім не означає, що вона не любить нас, це просто, що її породи (і Сиамс, і, напевно, інші) не такий гострий, як інші. Так що якщо інших натяків дано вам тут не працювати, не хвилюйтеся - можливо, вона просто жінка, яка воліє сидіти поруч з вами, але не на колінах.

+499
Sahibzada Muhammad Atifjan 29 жовт. 2015 р., 23:07:32

Кішки можуть переносити образу на кілька днів. Після цього, вони починають забувати, що вони були без розуму. Як і більшість з нас.

Кіт моєї дівчини дуже явно пригальмовування її протягом декількох днів після того, як вона приходить додому з поїздки, хоча є і інші люди в будинку, "мого чоловіка було погано і мене залишили в спокої на вихідні."

Якщо кішка не дуже добре тебе знаю ... і особливо якщо ти пахнеш по-іншому з якоїсь причини-можливо, вам доведеться зайнятися знову заводити друзів. Це повинно піти швидше в цей раз. (І навіть якщо він пам'ятає вас добре, трохи підкупу допомагає заспокоїти ображені почуття.)

Між тим стандартні правила застосовуються. Нехай кішка підійшла до вас, коли він готовий; не переслідувати його, не дивись. Намагайтеся не рухатися надто швидко/раптово. Сидячи, як і раніше, на якийсь час-з книгою, можливо, або телевізор, або просто спілкування/в обнімку зі своєю дівчиною-це менш загрозливим, ніж стоячи або рухаючись навкруги,і ляпне вирішити, як близько підходити, коли.

Якщо ваша подруга досі на кота затверджений список, а кіт проходить по ній, ви зможете підійти і погладити його трохи, не скаржачись, що і робить кішка відчувала себе трохи більш захищеним і дає йому ще більше шансів, щоб спробувати змусити тебе ревнувати, роблячи шум з-за іншої людини.

+480
HAS 9 груд. 2016 р., 13:52:09

У мого друга є собака, яка в парі з такою кількістю собак. Я трохи турбувався про цю собаці останнім часом, тому що він стає все більш нерозбірливою.

Є собака інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ)? Наскільки часто це собаки з ними контракт?

+474
arianhf 19 квіт. 2014 р., 05:12:09

Мій Лабрадор близько півтора років, і ми були з ним, так як він був цуценям. Ми нещодавно завели цуценя мопса, який дуже малий у порівнянні з нашим лабрадором. Наш щеня часто намагається вкусити нашого лабрадора, але коли Лабрадор грати відбивається, а він так більше схоже, що він може нашкодити цуценяті. Лабрадор завжди хоче грати і бігати за щеням і він набагато більше, він закінчує повалити його на землю і зневажаючи його. Ми повинні завжди спостерігати за ними, щоб переконатися, що вона не вийшла з-під контролю. Буде це зупинити, як вони звикають один до одного і не так вийшли, навколо один одного? Я можу зробити нічого, щоб допомогти, або вони завжди будуть такими, тому що це буде означати, що я, можливо, доведеться продати цуценя так ніхто і не страждаєш, плюс це неприємно, дивитися на них весь час.

+410
Kevin Aris 13 січ. 2018 р., 00:46:45

Або ситуація буде викликати стрес у кішки. Більш важливе питання має бути: що краще для кішки?

Відповідь залежить від особистості кішки.

  • Якщо він використовується, щоб бродити по фермі кожен день і йде в божевільний будинок, якщо приурочені до фермі протягом дня, ви повинні залишити його на фермі.

  • Якщо кішка притискається з бабусею або спить всередині будинку весь день і не занадто сильно хвилює виходячи на вулицю, перемістити його з бабусею.

  • Якщо кішка бродить по фермі і дуже ніжна, ви повинні запитати себе: чи Є нова квартира досить велика? Він знайде достатньо розваг, щоб бути щасливим? Найбільш проблемної поведінки домашніх тварин, викликаних нудьгою. Якщо ваша бабуся не може більше грати з кішкою із-за фізичних обмежень, вона може стати перевантажені, якщо він розвивається проблемної поведінки. Найбезпечнішим буде залишити кота на фермі.

+369
Eng Mohamed 18 лист. 2016 р., 15:40:38

Ще одне анекдотичне доказ, а потім quantatative (що я шукав), але з мого досвіду здається АА якщо тхорів не розумний настільки, наскільки вони стійкі і пам'ять у них хороша.

З тих, що я була, здавалося, вони будуть просто продовжувати намагатися отримати те, що вони намагалися зробити, і вони будуть пам'ятати, що вони зробили, що отримали їх ближче до своєї мети.

+285
Addisue Yohannes 19 жовт. 2017 р., 18:24:53

Є номер, що ви можете покласти кішку на ніч, разом з нею коробку і її ліжко (або подушку, які вона може використовувати в якості ліжка, якщо ви ще не отримали її одну)? Ще одна спальня, ванна кімната, гараж, або щось подібне. Просто дай їй обнімашки перед сном, носити її в своїй спальні, а потім закрити двері і залишити її там до ранку. Вона може почати нявкати і дряпати двері, коли вона хоче, щоб його випустили вранці, але вона, ймовірно, добре спати до тих пір, як тільки вона звикне до нього.

+276
Howard W 18 лип. 2017 р., 07:49:54

Паралітичного отруєння молюсками (ПСП) (посилання невеликий PDF) можуть мати симптоми, які дуже схожі на ті, бачили в ботулізм та описано вище. Швидкий набір спадний параліч може бути одним з ключових показників або токсину. Коли смерть настає зазвичай через дихальної недостатності

Смертельна доза для PSP у кроликів ЛД50, в мг/кг 181-200 симптом, на знімальному майданчику починається в 1 - 3 години з рекуперацією початок у 12 (Реф) до 24 (Реф) годин. Повне відновлення очікується протягом декількох днів (посилань різноманітні, але швидше, ботулізм).

У цьому випадку кролики будинку живуть в Пенсільванії навряд чи зіткнетеся з ПСП. Вище додатково симптом розвитку тривали і в який би період відновлення для PSP. Хоча напевно причина не тут, це може бути розгляд в інших подібних випадках.

+275
TechnoPak 6 лист. 2016 р., 12:30:05

У мене Американський бульдог і вона 2-х років. Я помітив це протягом деякого часу зараз, але я просто хотів знати. Кожен раз, коли я бачу її в той ранок, коли вона прийде до мене і втирайте її в голову через мою ногу, а іноді, коли я дивлюся на свою штанину, було б грудку цією гидотою очі на мою ногу.

Я просто хотів дізнатися, що це таке і якщо її проблема, мені треба порадитися з ветеринаром. Дякую за всі відповіді.

+226
Davsher 7 лист. 2017 р., 06:16:47

Я годую виводок бездомних цуценят. Щеня був досить здоровим, але раптом, коли я побачила його на наступний день, він став настільки прозорим, що я бачу його грудну клітку. Що могло статися і що я можу зробити без ветеринара?

+209
HLLB 25 жовт. 2010 р., 00:32:31

Мій 13-річний котяра нещодавно діагностували діабет, рівень глюкози в крові на 30 (дуже висока).

Ветеринар почав його на 1,5 одиниці інсуліну (за U-40 шприц) в день. Через тиждень його рівень глюкози залишався - навіть збільшилася до 31. Ветеринар посадив його на 2 одиниці два рази в день. Тиждень потому, його БГ був до 32. Ставало ще гірше!! Так тепер він на 3 одиниці два рази в день.

Я дам йому шанс в 7 ранку з пакетиком їжі. Він має доступ до сухого корму весь день, поки ми на роботі. Він завжди голодний, коли мій партнер приходить додому в 4, і дає йому мішок потім. Тоді я дам йому ще один постріл в 7 вечора з половини мішка продовольства. Потім він зголодніє близько 10.30 і ми даємо йому ще один мішок.

Ветеринар, напевно, не знає, що це його цикл годування - я повинен бути зміни строків його знімки в згоді з цим?

+166
Jake Freeman 6 лип. 2018 р., 15:09:15

Враховуючи, що кішки такі продукти, як цей (не рекомендація, просто знав, що вони існували і це перший, який я знайшов перейти по посиланню) доступні в США і продається як такої, слід зробити висновок про те, що вони легально продавати для цього використовувати. Те ж саме йде для інших видів продуктів, таких як спреї. Зверніть увагу, що вам не знайти пневматична гвинтівка позиціонується як кішка репелент (на будь віддалений авторитетний сайт).

Навіть американські тварин благодійних організацій запропонувати поради про те, як досягти цього, і знову можна було б припустити, що вони перевірили поради, які вони пропонують як юридичні, так і у тварин' найкращого забезпечення інтересів дитини.

У тваринному Фонд правового захисту пропонує те, що виглядає як докладний опис зоозахисних законів і як вони різняться в залежності від штату. Я не думаю, що доцільно узагальнити у цей відповідь, але наприклад (і я, звичайно, не юрист і т. д.), здається, що в Нью-Йорку, якщо ви свідомо використовували щось отруйне для кішок, ви б

... винним у скоєнні злочину, караються позбавленням волі на строк не більше одного року, або штрафом у розмірі не більше однієї тисячі доларів, або обидва.

(Навряд чи, з огляду на вашу мету, щоб тримати кішок подалі від чогось отрутного для них).

+69
Pentarh Udi 9 лист. 2015 р., 16:06:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil