Що південноамериканська риба буде тримати карликових рослин ланцюгової меч чистим?

У мене є новий бак (40 галонів) що тільки що закінчила велоспорт. У мене були заводи там пару тижнів вже і у них все добре в цілому, але починають виявляти справжній водоростей нарощування. Зокрема мій пігмей ланцюгової меч рослинами (ехінодорус tenellus) мають досить велику коричневі діатомові і зелені волосся водоростей.

Так я можу, нарешті, почати запасати цистерни з рибою, я думав, я міг би почати з водоростями-людожер, який може очистити рослини. Це південноамериканська спільнота бака, так що мої три варіанти, які я знаю:

 • Невеликий набір Otocinclus
 • У bristlenose, бульдог, або інших невеликих рослиноїдних pleco. (Напевно не звичайна pleco.)
 • У Farlowella, або один з інших whiptails

У tankmates буде 3-4 апістограмм, група на Corydoras, і дві школи деякі apisto friendly тетр, ТВД.

Зазначу, що я дивлюся на цих риб в основному тому, що я думаю, вони всі цікаві. Я буду вибирати відповідно їх основний раціон, і будь-які водорості-їжа-це бонус. Виходячи з цього, я б вважав за краще pleco або справжніх, але у мене немає особистого досвіду, і я думаю, вони будуть занадто великі, щоб звертати особливої уваги на витончене листя на карликових ланцюговими мечами. Наскільки ефективно вони будуть тримати їх в чистоті? Хто-небудь з них істотно пошкодити рослини в процесі?


Подальші дії: після того, як я був насправді, дивлячись на риб в обличчя, я виявився дуже, дуже подобається plecos клоуна, які не їдять багато водоростей. (І головне, подруга любить їх теж.) Я вирішив, що це переважило коефіцієнт корисності, і отримав пару з них. Мої водорості зараз не є великою проблемою, але якщо б воно було, я б точно пішла з пакетом Otocinclus.

+522
Bjoern Stierand 3 січ. 2011 р., 03:18:45
40 відповідей

Я дивлюся після того, як собака мого друга на літо, і він залишиться в моєму будинку. Кухня увійшов з вітальні, і не має двері, які можна закрити. Всякий раз, коли я на кухні готую, він не сміє заходити на кухню, тому що я сказав йому кілька разів. Однак, навіть якщо я піду в офіс протягом години або двох, я приходжу додому, щоб зрозуміти, він був на кухні. Раз чи два я забув взяти сміття з ранку, і повернувся додому, щоб зрозуміти, що він знищив сміття на дрібні шматочки, ймовірно, є те, що він міг знайти. Чи є спосіб, що я можу навчити його так, що він ніколи не заходить на кухню?

+997
The Yoshter 03 февр. '09 в 4:24

Я думаю, що ти, можливо, дивлячись на неправильні речі - це насправді досить важко навчити собаку не робити чогось, тому що вони не дуже розуміють, як не зробити це, і більше того, що ви маєте на увазі, коли ви говорите 'вистачить'.

Як ви заводите собаку, щоб не робити що-то поїзд несумісне поведінку. Але щоб зробити це, вам потрібно знати, кий, і навчати їх, щоб зробити щось несумісне на цю репліку. Схоже, з цим ти не знаєш, що з києм. Чесно кажучи це може бути що завгодно - почуття собаки нюху і слуху, як правило, краще, ніж люди, і тому деякі звук, який ви не можете почути досить легко може бути причиною.

На щастя, гавкіт-це одне, що у вас є шанс - гуманне суспільство передбачає: http://www.humanesociety.org/animals/dogs/tips/how_to_stop_barking.html

Але одним з найцікавіших з них є - можливо, лічильник інтуїтивно - навчити собаку гавкати по команді. Як тільки ви зробите це, то стає набагато легше навчити зупинити вашу собаку гавкати'.

http://dogs.about.com/od/basiccommands/ht/speakquiet.htm

Який є, мабуть, одним із самих надійних способів зробити це. Один недолік щоправда - з будь-яким режимом навчання, немає миттєвої відповіді боюся. Можливо, вам доведеться витратити якийсь час, щоб бути трохи більш активну відвернути увагу вашої собаки, коли гавкають починається з високої вартості ласощів.

+992
Anjum Nation 22 вер. 2010 р., 11:04:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я поділитися своїм досвідом (Сполучені Штати Америки), так що ви можете посилатися на нього; вона не може бути однозначної відповіді, але це може допомогти вам вирішити. В 2002-3, я купив ветеринарних Pet страхування (ЗПО) за мої перші дві собаки, зі стандартними планами. Це мінімальні витрати, а оскільки одна з моїх собак була вушна інфекція в ранньому віці (з-за його колишнього власника не очистивши належним чином його вуха), будь-яких проблем у майбутньому вухо з ним були виключені.

Я відчував, що я отримав тільки достатньо грошей, щоб майже покрити гроші, які я витрачати щорічно. Одна собака розвинулася хвороба Кушинга і вимагають дорогого щомісячні ліки. План був максимальний річний ковпачок на щомісячні ліки і щорічну обробку відшкодування; у мене не було грошей, щоб покрити витрати на час, так що ідея мати страховку для покриття медичних витрат собак було важливо, але той факт, що страхування знижки були так обмежені, в ретроспективі, придбати страховку був рахунок не варто.

Коли одна з моїх собак померла, а страхова компанія так і про-вартість рахунку, свою частину витрат на життя не поширюється, до мого задоволення. Я досі зберігаю мої інші собаки покриті, але мій третій, новий, собака не покривається.

З урахуванням додаткових витрат часу особистого зайняті роботою, необхідною для заповнення форм, ведення рахунку та подання форми та квитанції, я відчуваю себе краще, відкладаючи щомісяця "в екстреному випадку" рахунок для нової собаки.

Протягом останнього року або двох, СВУ-фірмова лікарні прийняли VPI і трохи більш тісно співпрацювати з ними, так що якщо ви йдете в СВК лікарні та купівлі іншого плану, ніж я, і покрив тварини з меншою кількістю попередньо існуючі умови страхування можуть працювати краще на вашу користь.

Ваш пробіг може змінюватись.

+940
user2948587 3 бер. 2010 р., 11:44:02

Я тільки що купив Джилл - мій crowntail Бетта менше, ніж 2 дні тому і у нього вже були чорні плями. Я не знаю, якщо нормальний. Чи Можете ви будь ласка, дайте мені знати, якщо є якісь проблеми тут? Будь ласка, див. малюнок enter image description here

+936
DjinySilver 30 вер. 2010 р., 05:30:20

Якщо ви турбуєтеся про здоровий вазі (не ліки), вага кішки у фунтах або кілограмах-це менш важливо, ніж кількість жирів, які вони несуть.

За даними вихованців.Сканера, і зображення, показане нижче, форма кот-хороший показник вашої кішки нормальний вага:

"Кішки повинні мати, що фігура пісочний годинник, коли ви дивитеся вниз на них, вони не повинні мати відвислий живіт висить вниз, і ви повинні бути в змозі відчувати свої ребра," [Меліса Mustillo, ДВМ] говорить.

enter image description here

Якщо ваша кішка дуже пухнаста або інакше важко візуально оцінити, його вага може також визначатися обмацування хребта і ребер, як описано на Пурину за оцінкою вашої кішки стан організму" сторінок:

Ідеальна Кішка Вага(5)

Стрункі тіла – ви повинні бути в змозі бачити за талію, ребра; ребра все ще можна відчути, але з невеликим жир. Там буде невелике черевце жиру на животі. Цей рівень здоровий вагу для кішки.

У недовага кішка, "[Р]IBS може бути відчував з мінімальною кількістю жирів покриттями" як мінімум тяжкого ступеня, аж до "[р]IBS буде видно на короткошерстих кішок, і вони не мають яких-небудь видимих жирів." Якщо кішка має надлишкову вагу, який коливається від "[Р]ІХС може відчуватися, але з часом утворюється зайвий жир покриттями" до "[р]IBS і поперекової області приховані під важким покривом жиру і важких жирових відкладень на обличчі і кінцівках."

Це може зайняти деякий практики та обговорення з вашим ветеринаром, щоб отримати повісити перевірка ваги вашого кота, але як це стає рутиною, щоб відчувати вздовж ребер і хребта, ви почнете помічати зрушення у вазі вашої кішки.

Відзначимо, що "відвислий живіт" може не завжди бути кращим показником для визначення ваги кішки; в той час як це є у людей, страждаючих ожирінням кішок, він часто присутній і у кішок, які не є і ніколи не було зайвої ваги, на питання "Чому кішки в області шлунка висять так низько?"

"Середній" вагу домашньої кішки близько 10 фунтів, однак, це варіюється в залежності від породи і статури. Цікаво, що з моїх двох дорослих кішок, одна буде вагу в 10 фунтів, а інший почне кантом у надмірна вага при тих же габаритах.

Якщо у вас є побоювання з приводу вашої кішки зайву вагу, перш ніж робити які-небудь зміни в свою дієту, необхідно проконсультуватися з вашим ветеринаром, щоб переконатися, що кішка дійсно над - або під-ваги і розробити план, щоб отримати вашу кішку, щоб ідеальний вагу для свого розміру.

+933
kutrange 7 черв. 2016 р., 01:36:21

Я можу зрозуміти, що давати цукерки або солодощі, щоб кішка або собака можуть гнити зуби.

Це нормально для мене, щоб годувати свою собаку або кішку цукерки з замінники цукру, як ксилітабо штучні підсолоджувачі?

+932
Akash Soti 14 трав. 2012 р., 21:19:54

У мене дві кішки, обидві віком до 6 місяців (я думаю, їх можна назвати кошенят). Я використовував пульверизатор в минулому в якості негативного підкріплення, який працював на одному з них (той, що боїться води) і в меншій мірі на інших (які, з якоїсь причини дуже любить воду).

Останнім часом, це виявилося менш ефективним. Останній кіт (любитель води) більше не реагувати на це погане підкріплення і, здається, не бути стурбованим з-за туману води.

Я можу щось додати до води, щоб не було шкідливо для кішок, що зробить його більш незручним для нього і може реагувати на застосування пляшки так, як я очікувала? (Може, відтінок лимонного соку на Стінга?)

+926
Ayam Goreng 6 квіт. 2011 р., 13:53:26

Мій кіт переніс операцію на задній нозі з розрізом протягом 6 тижнів. Кішка в провідний ящик з отвором для вихованця грати обгороджену територію без прикриття. Що мені використовувати як прикриття, щоб тримати кішку вилізти з ліжечка?

+904
Shawn Le 4 лип. 2014 р., 02:36:46

Я не міг нічого знайти в інтернеті, тому я тут ставлю запитання. Я користуюся дистильованою водою для деяких видів крабів, які повинні мати твердість carhonate від 0.

Тепер я хочу додати рослин в акваріум і, отже, СО2. Я знаю, що є таблиці для Х-СО2-рН, але це тільки йде до 0,1 х, а у мене води повинно бути х 0.

Як СО2 впливає рН вприскування? Im шукає конкретні цифри. привіт

+897
Everything Gamin509 2 жовт. 2017 р., 09:09:05

Я просто знайшов жінку-дитини папугу на 4 липня (11 днів тому). Мені довелося чекати два тижні, коли я вперше закохався в неї, і просто сходити з нею замість того, щоб взяти її додому, до н. е. Вона була ще handfeeding.

Вчора вдень, коли я взяв в кінці обідньої перерви, я взяв її і мій чоловік папугу з клітки, щоб зробити розтяжку і дайте їм трохи поспілкуватися, як я завжди роблю. Я чула шум, що я думав, був мій чоловік, наслідуючи моєї собаки писклявими іграшками. Це був не той випадок. Це був мій новий дитина, і це було її дихання, weezing, і чхання. Я поклала її назад у її клітку, сидів з нею трохи і почав турбуватися. Мені довелося повернутися на роботу, тому я додав деякі полівітаміни в неї води, включите кондиціонер на кілька градусів, накрив її й молився, щоб це була просто пил, лушпиння насіння, або перо, лупа викликає це. Це було не так. Я повернулася додому і її умови тільки погіршили. Хвіст її рухався вгору і вниз, як підтримка, кожен вдих, і в перерві між поїданням насінням, відкритий дзьоб, я замість закритої, поки вона дихає. Я був трохи збентежений, тому що я звик дізнаватися ці симптоми з носа або дренаж очей, у птахів з респіраторними інфекціями.

Я назвав пташиного ветеринара в моєму районі, і секретарка поєднала мене до ветеринара. Він звучав трохи не впевнені про моє опис ( я, можливо, залишив деталь, будучи в шоці) і він запропонував подивитися на неї через відео-чат. Він сподівався, що з його напруженим порядку денного сьогоднішнього дня і по вулиці покататися стрес може викликати птицю, може він зможе допомогти і порадити щось по дому або не доводячи її. Він сказав мені, що протягом кількох секунд, що у неї пневмонія. Рідина в легенях.... він все це почалося, мабуть, з рук годують неправильно і її симптоми, що сталося, як вона прогресує. Він призначив мені зустріч на кілька годин, і він сказав, що почну Доксициклін лікування на неї. Я працювала в вет, який лікував великий папуга для Phneumonia з сірковмісними/триметоприм. Коли я запитав про те, що він сказав, коли вона була немовлям і нічого не їсть насіння дієта довго, що сульфаніламідні антибіотики, хоча найбільш ефективним, буде дерти її живіт і, можливо, підкреслити її тіло більше, ніж необхідно, і йому доведеться звертатися з більш слабким широкого спектру дії.

У мене питання, хто-небудь знає виживаність або її шанси на виживання Phneumonia з лікуванням? Я особливо цікаво, оскільки вона не може бути на антибіотик, який я знаю, який використовується для цього.... Якщо є хто-небудь, що має успіх або невдала історія з допомогою доксицикліну в менших птахів і лікування phneumonia у птахів період.

Коли я запитав його, які в неї шанси були, він сказав Усе, що я можу сказати вам, що вона загине разом із сильні страждання, якщо вона не лікується... так от і я про те, щоб взяти її, з усіма її улюбленої жердочки і іграшки та ласощі (він тримає її тут під час лікування - я можу відвідати її при цьому) Я хотів би підкреслити для читачів, що я не хочу, щоб це якимось чином відбивають всяку птицю власників від їх птицю до ветеринара, навіть якщо відповідь "я звільнилася до ветеринара і вона до цих пір не вийшло". Я також хотів би завантажити відео, так що майбутні глядачі можуть ознайомитися з шумами мого малюка папугу, і подивитися, як вона тримає її тіло, у виховних цілях, і що вони знають, як важливо отримувати будь-яку птицю з такими симптомами до ветеринара як можна швидше.

+846
Sharvin Shah 11 лют. 2014 р., 19:05:59

У нас є дві кішки, і, на жаль, один з них був діагностований з хворобою нирок, і тому ми повинні нагодувати його спеціальної ниркової дієти.

На щастя, він, здається, подобається їжа - проблема, так само його сестра! Ми замовили пару мікрочіп миски, щоб спробувати зупинити її їдять свою їжу (і навпаки, хоча це менш поширене), але я хотів би знати, якщо є ризик, що вона може прийти в будь-яку шкоду, якщо/коли вона все ж вдається викрасти його, коли ми не шукаємо?

Ми також купили деякі з "нормальної" їжі від одного виробника для неї, сподіваючись, що вона буде задоволена цим.

+839
Bobbo 19 жовт. 2013 р., 10:50:50

У мене лабрадор суміш. З того, що я читав в інтернеті, моя собака чітко відображає найбільш риси характеру, здібності та темперамент лабрадора. Однак ми не можемо точно сказати, про що інші породи.

Одна з можливостей-це покажчик якийсь, тому що моя собака іноді буде вказувати, або стояти і дивитися далеко в далину, а на прогулянки на природі. Однак, деякі вважають, що він також виглядає як вона може мати деякі хорт або дирхаунд в ньому. ( Він має на це унікальна велика груди, вузькі стегна відбувається)

Якщо моя Собака захоче знайти речі на око, а не запах, я думаю, що було б важливо для типу що я роблю з ним.

Які ознаки я повинен шукати, щоб знати, якщо моя собака-це хорт?

редагувати: питання

Правка 2: мої дослідження в мережі, я дізнався про різних видів полювання, категорії Собаки, або мисливські собаки. Деякі хотіли б отримати якийсь момент, інші просто поїхати по сліду. Борзих трохи відрізняються, хоча і волію бачити і погоні. Це легко сказати, якщо моя собака слід за ароматом, але я не впевнений, як сказати, якщо це на увазі теж.

+824
xypnox 4 трав. 2012 р., 10:48:08

Загалом черепаха раціон складається з 50% білка, 30% овочів, 10% зеленого і 10% фруктів. Білок ще можна розділити так, що це 25% комерційних продуктів харчування, а 25% свіжих продуктів.

Ви повинні годувати черепаху раз в день, оскільки вона так молода зараз, але, як він стає старше можна перейти на графік через день. Деякі люди навіть піти так низько, як кожен третій день; інші продовжують годувати їх щодня, але в менших кількостях. Важливо стежити за тим, скільки ви годуєте свою черепашку, тому що черепахи страшенні жебраки, і ви можете ризикувати свій черепашачий жир, якщо ви дасте у своїх вимогах занадто часто.

Основне правило для годування так само, як черепаха може з'їсти за 15 хвилин проміжок часу, або кількість їжі, яка відповідає розмір голови черепахи і шиї.

Зоо мед водяна черепаха їжа і ReptoMin плюс найбільш популярних марок комерційного кормі для черепах, які ви можете знайти в зоомагазині, де я живу. Особисто я віддаю перевагу зоопарку мед, як їх увагу на рептилій.

Так як ваше черепаха дуже молодий, ви також хочете, щоб годувати його препаратів кальцію - Зоо мед також робить "Черепаха кістка"". Це допоможе черепаха панцир і дзьоб рости здоровим (уникаючи кість/оболонки потворності).

Хороші джерела білка включають в себе:

 • Черв'яки (наприклад, дощових черв'яків і waxworms), але тільки якщо зоомагазин продає їх. Дощові черв'яки ззовні могло бути схильні до дії пестицидів, і ті з наживки магазинах не продаються як продукти харчування, так хто знає, де вони були.
 • Риба, як фідер золота рибка або гуппі. Гуппі краще на мій погляд, як фідер золота рибка має колючі плавці.
 • Курка відварна-це дійсно хороший штапель; єдиним недоліком є те, що він не дає стимуляції жива їжа.

Овочі/зелень включають в себе:

 • Горох
 • Зелена Квасоля
 • Літо Сквош
 • Картопля
 • Окра
 • Морква
 • Листову капусту, гірчицю, або листя кульбаби. (Не кульбабки ззовні з-за можливого впливу пестицидів і паразитів.)

Я кажу, що фрукти повинні бути більше для ласощі або десерту, тому що їх, як правило, високий вміст води проти реальних поживних речовин. Вони роблять хороший спосіб, щоб заохочувати своїх черепах, щоб поїсти, якщо він отримує хоча вибагливі. Просто змішайте в деяких з своїх улюблених фруктів з іншою їжею. Ви можете використовувати фрукт як спосіб керувати вітамінів.

Я не думаю, що є будь-які фрукти, які дуже погано для черепах (в сторону від можливої низькою поживною цінністю). Найбільш часто я знаю, що годують черепах є: винограду, ожини, вишні, дині, банани, яблука, ківі і т. д.

Ви також можете годувати його лікує, як сушені креветки. Я вважаю, що ці ласощі, тому що вони з високим вмістом білка, і так мало інших корисних речовин, що вони не дуже добре, як основний продукт харчування на мій погляд. Мета полягає в тому, щоб давати якомога менше вітамінна добавка, наскільки це можливо. Існує також ризик того, що черепаха душі надто багато смаку, і відмовляючись від інших продуктів, які він повинен, як і овочі. Як дитина наданий вибір між зеленою квасолею і цукати бекон: він завжди буде вибирати цукати бекон. Але ви можете змішати його з іншими харчовими продуктами, як доповнення, якщо ви хочете, і, безумовно, якщо це те, що ваша черепаха може не хотіла їсти сама.

Живі креветки добре - вони віддають на користь розумової стимуляції для черепах, тому що вони полюють на них. Але вони також можуть виступати в якості носіїв для бактерій, що призводить оболонка згниє, так що я б дотримуватися сушені в якості частування. Їх поживна цінність не достатньо, щоб використовувати їх для частування на мій погляд.

Інші ласощі можна давати його включати гриби, кукурудза, нежирний сухий корм для собак, що є хорошим джерелом білка, але насправді не що-небудь ще на черепаху, а на рідкісний випадок варене яйце або мізинець миші, хоча і не в розмір вашої черепахи прямо зараз.

Продукти, які ви не хочете годувати його:

 • Салат/шпинат
 • Авокадо
 • Оброблювані м'яс
 • Висока м'ясо в жиру або солі
 • Сире м'ясо
 • Ревінь
 • Тютюнові листя
 • Речі, які мають лише їжу (сандвічі, хот-доги, перець чилі, Mac і сир і т. д.)

Зверніть увагу, що вони можуть бути брудними пожирачами, так що ви хочете, щоб переконатися, що ви очистити бак після годування, якщо ви не годуєте його в окремий акваріум.


Як Примітка боку, оскільки я припускаю, що це дика черепаха ви вловили. Я хотів би запропонувати, дивлячись у ваші місцеві/державні закони про збереження природних видів. Я знаю, у більшості штатів Середнього Заходу це незаконно, щоб зберегти найрідніше черепах в якості домашніх тварин. У деяких це насправді незаконно навіть забрати вимираючий вид.

І як завжди я хочу зазначити, що з черепахами, рептиліями, вимагають певних температур і світла для того, щоб залишатися здоровим. Якщо вони не мають належної температури і світла, тоді вони не будуть отримувати правильні поживні речовини їм потрібно від їжі, і може припинити вживання. Яке значення ультрафіолетового випромінювання для домашніх тварин рептилій?

І деяких подібних питань і відповідей, які можуть дати корисну інформацію:

Які деякі безпечні, здорові ласощі для моєї черепахи?

Як можна доглядати за маленьким snapping черепаха?

+811
Viacheslav Shalamov 28 квіт. 2010 р., 08:24:16

Мені 12 і мій улюблений плюшевий Йоші почав отримувати пожував. Цуценята 2-3 місяці і ми не змогли навчити їх на всіх.

+773
reijerh 19 лип. 2017 р., 17:39:48

Може акваріум, який спочатку використовувався для павука проживання, бути переорієнтовані для створення середовища існування риб? Як слід очищені, якщо це може бути?

+746
kcappy 27 січ. 2018 р., 04:35:28

Може хто-небудь розуміє, що цей пес раси? Схоже, Піт-Буль. Якщо не те, що за собака така? Це небезпечно, коли воно росте на моїх кішок?

enter image description here

+735
Naipaul Ojar 12 січ. 2014 р., 18:41:46

Під час їзди на велосипеді я зіткнувся котам і собакам, які постраждали від автомобілів, були ледь живі, і явно не врятувати. Вони просто лежали на узбіччі дороги, і явно страждає. У мене немає підготовки або досвіду в поводженні з такої ситуації. Якщо я бачу, що тварина не врятувати, єдине, що утримує мене від того, що я вважаю, було б правильно, є відсутність знань. Мій фізичний стан-це не проблема, я просто не хочу заподіяти ще більше страждань, роблячи це неправильний шлях.

Як можна врятувати таку тварину від страждань швидким і надійним способом, не завдаючи зайвих страждань його? Мене цікавить як справи, де я можу готувати і їсти на мене деяке обладнання, і в разі, коли я абсолютно не готовий і з порожніми руками.

+721
Nida Masood 23 квіт. 2013 р., 06:25:36

Дайте вашої кішки високе місце, де він може спостерігати за собакою і відчувати себе в безпеці, що підірвали собак не можу зв'язатися з ним. Це буде служити безпечним притулком. Також переконайтеся, що є принаймні 2 різних способу вибратися з цього притулку, щоб собака не може лежати в засідці.

Під час годування використовувати час покласти їжу на 2 сторони двері відчинилися пролом, і нехай почнеться кішки їдять, перш ніж собака отримує свою їжу. Це дозволить їм відчути один одного під час їжі замість вже встановленого поведінки.

коли ви бачите неприпустиму поведінку втрутитися і виправити одним ініціюючим погану поведінку (яке може іноді бути насправді кішка)

+707
Bob Frano 3 вер. 2013 р., 21:49:50

Це, напевно, дуже погана ідея, щоб дати солодощі для собак! це може призвести животик розлади, ожиріння і цілий ряд питань, ось велика стаття https://www.petmd.com/dog/slideshows/6-reasons-why-your-dog-shouldnt-have-sugar

Залежно від породи, стадії життя вашої собаки ви повинні розрахувати правильне кількість їжі, щоб нагодувати. У цій статті http://shihtzuexpert.com/best-dog-food-for-shih-tzu/#DogFoodBuyersGuide представляє науковий спосіб з'ясувати, скільки годувати.

+686
Ozz Mium 30 трав. 2015 р., 20:47:59

Коли моя Бетта захворіла, я реалізував багато змін, згаданих у відповідь Gwendolin (який я вважаю найбільш ефективними виявилися заходи), і я дав йому ліки.

https://www.chewy.com/api-bettafix-antibacterial/dp/121928

Це посилання на свого роду універсальні ліки, яке може використовуватися для лікування більшості захворювань в Півники, а також як профілактичний при впровадженні нових риб один до одного. Тільки будьте дуже обережні, щоб не зловживати цим, а також обов'язково дотримуйтесь інструкції на упаковці.

Якщо ваш Бетта не їсть, можна також спробувати різноманітні страви. Коли моя рибка була хвора, я розчавив коржі, щоб зробити його простіше для нього, щоб поїсти, і я також вніс кров'яні черв'яки в його раціон.

+593
kbeg 12 лют. 2015 р., 00:35:41

Я вибачаюся, але відповіді немає, ти не повинен був їх зустріти. Насправді, не щеплених молодих цуценят слід тримати подалі від інших собак якомога більше, поки вони не були зроблені всі щеплення.

Ризик полягає в тому, що інші собаки, хто повнолітній і має більш сильну імунну систему, може нести деяку хвороба без симптомів. Ваш цуценя буде мати кілька захистів і може бути зовсім погано, якщо це так.

Тепер, шанси на це досить низькі. Але, напевно, не варто ризикувати. Якщо б у вас був шанс 1/1000 ваш щеня вмирає, тому що ти хотіла показати його, ви б не скористатися цим шансом?

+535
Tery Emilson 12 груд. 2019 р., 17:43:40

Моя собака дуже хороший і ніколи не виявляв агресії далеко від дому. Він любить ходити зі мною на роботу, їздити в машині і піти куди завгодно. Він дуже скромний, добре вихований і ніколи не виявляв жодних ознак агресії далеко від дому. Коли ми повернемося додому, це зовсім інше. Я не можу навіть погладити його без його спалювання губу і показуючи йому зуби. У нас є ворота, які тримають його прикутим до сімейний номер і кухня (що дуже великі простору), і коли я крок через ворота він зазвичай гавкає і біжить на мене гавкати і гарчати. Багато інші речі, які можуть розлютити його будинку, наприклад, дивлячись на нього занадто довго, підбираючи з підлоги, питаючи його, якщо він хотів би вийти на вулицю, а іноді навіть годувати його або наливати воду в його мисці. Він являє собою поєднання багатьох порід, в тому числі щурячий тер'єр, Джек Рассел, чихуахуа і коргі.

+479
Josh Habdas 23 вер. 2014 р., 06:24:52

Купити ще одну когтеточку, це повинно бути дорожче, ніж перший. Потім він почне використовувати дешеві когтеточке.

Жарти в сторону, ви не можете сказати кішці, що робити. Що допомогло мені за ці роки, покласти трохи котячої м'яти на посту, тому він відчуває себе більш привабливим для кішки. Крім того, спробувати подряпати себе і всякий раз, коли він використовує його, спробуйте натерти його, або дати йому ласощі, це допоможе йому дізнатися, що його приємно використовувати.

Навіть тепер, коли моя кішка використовує свій пост кожен день, я намагаюся дати йому кілька приємних слів, коли я бачу його це зробити.

Це може також допомогти поставити пост біля його спального місця, принаймні, мій кіт, завжди подряпин після пробудження, так що це перше, що він бачить, коли прокидається, робить його легше для нього, щоб досягти.

Інша справа, що я читав, але ніколи особисто не пробував, обприскування лимонний аромат навколо меблів, де ви хочете, щоб тримати вашу кішку подалі. Кішки зазвичай не люблять лимон і буду триматися подалі від нього.

+471
fauxCoder 1 трав. 2018 р., 21:29:10

Це, напевно, залежить від виду послуг, які ОУ, але в моєму досвіді ви можете взяти стільки часу, скільки вам потрібно, щоб дізнатися ваш потенційний вихованець, і оглянути вихованця кілька разів, перш ніж скласти свою думку цілком нормально. Є ігрова кімната, де можна познайомитися. Якщо ви прийнятті собаку, ви можете бути в змозі взяти його на прогулянку, яка є хорошим способом, щоб дізнатися його.

Ви, ймовірно, не буде якихось незручностей для персоналу; насправді вони будуть раді, що ти не поспішати з прийняттям рішення. Але ви можете спробувати відвідати в менш напружений час (наприклад, по суботах може бути трохи більше квапливо).

Крім того, я пропоную вам розповісти співробітникам про тип особистості ви хочете вашого вихованця, щоб мати. Вони можуть допомогти вам підібрати підходяще тварина.

+454
ripochka 2 бер. 2015 р., 19:32:21

Кращий спосіб навчити їх через послідовну disincentivization.


disincentivization

Правило в нашому будинку, що кішки можуть бути на кухонному столі, а не на кухонному столі (два суміжних).

Другий вони доторкнуться до кухонних стійці, я штовхаю їх. Однак, я не просто підштовхнути їх до столу, а на землю.

Думайте про нього цей шлях: якщо покарання за спробу вкрасти гроші (і потрапляти) будуть віддавати вкрадені гроші і нічого більше, тоді немає недоліку в крадіжці грошей і намагається піти з ним.
Однак, якщо покарання складається з скасування злочинності (повертаю гроші) і додаткове покарання (заплативши неабиякий штраф або посадять у в'язницю), то є хороша причина, щоб не спробувати і вкрасти гроші.

Я застосувати це ж правило до кішок. Якщо ви зробите злочин (ходьба на кухонному столі), я виправлю злочину (штовхає їх) додати додаткову покарання (втратити привілеї у таблиці).
Я взагалі тільки утримати їх від столу за 30 секунд. Кішки не реєструвати тривалий строк покарання, я не можу бути стурбовані, щоб поліція в таблиці, і про це чітко говориться: хитрощі призводить до втрати набагато більше, ніж ви виграли.


Послідовність

Те ж саме стосується дивана. Вони дозволяють бути на дивані, але вони не можуть бути на столах (які ми використовуємо при їжі).

Спочатку, моя дівчина заборонить їм з дивана всякий раз, коли ми їли. Але це закінчилося тим, що посилає змішані повідомлення; кішки ніколи не були впевнені, якщо вони були допущені на дивані чи ні (що робить їх хитаються, щоб прийти до нас, навіть коли просите їх).

Тому я змінив правила. Вони отримують, щоб бути на дивані, але як тільки вони стосувалися столу, я відсуваю їх з дивана. Навіть наш молодший, який не зовсім розумію правила, але, дуже швидко визначили, що краще хоч якось дивитися і нюхати їжу (на відстані), порівняно з сидячим на холодній підлозі.

Послідовність дуже важлива, якщо ви хочете, щоб ваша кішка, щоб навчитися чомусь. Якщо ви тільки застосувати правило, коли ви можете бути стурбовані, щоб виконувати, то кішка буде розуміти, що покарання-це дія негідну поведінку (причина), але замість цього роблю висновок, що ти некерований, що карає (в іншому випадку прийнятного поведінки) хаотично.


Перепади настрою

Це допоміжні, щоб зробити консистенцію більш ясним.

Якщо ви в змозі відразу змінити з радістю строгий, другий кіт стрибає на стіл, і ви відразу ж повернутися в щасливе стан, коли кішка зі столу; можна ясно дати зрозуміти кішці, що їх дії впливають на настрій кімнати (особливо якщо кілька осіб одночасно).

Це може не допомогти для кішок, які не приклеюються до людей. Однак, ви згадали, що ваша кішка грайлива, який говорить про те, що вона взаємодіє з вами, і тому теж в курсі (і хвилює) ваша поведінка, так як вона хоче спілкуватися (грати) з нею.
Саме тому, що вони хочуть, щоб взаємодія з вами, що роблячи себе недоступним для взаємодії (будучи засмучений з ними) - це негативні наслідки; це досягається протилежне тому, що кішку хоче.

Живопис крайній приклад:

Всякий раз, коли ваша кішка фізично доторкається до столу, кричати на всю горлянку (не спрямовані на кішку, просто в загальному). Всякий раз, коли ваша кішка фізично не стосувалися столу, ви тихо.
Сьогодні кішка хоче спати. В тиші. Він знає про вас постійно кричали, коли він на столі, і він не може запобігти цьому.

Як ви думаєте, кіт вирішили піти спати на столі?

Звичайно, я не прихильник кричати, але сенс прикладу в тому, що небажане, але неминуче наслідок для кішки негідну поведінку робить його дуже ясно, що кіт повинен уникати конкретних (Мі)поведінка, якщо він хоче уникнути неминучих наслідків цієї поведінки.

Єдина річ, яка займає багато часу, вчить кішка, що причина і наслідок зв'язані. І вони можуть тільки дізнавшись, що через послідовні взаємодії.

Цікаво,
Зверніть увагу, що кричущий приклад, ви навіть не говорите коту, що він не повинен бути на столі. Ви просто підключаючи слідство, щоб бути на столі, і ви звичайно навмисно вибрав наслідок, що кіт не любив (але кішка не знає що).
Кішка робить свої власні рішення , щоб не бути на столі, тому що він усвідомлює наслідки.


Отримувати їх зі столу

Суть в тому, що вона відчуває, що це гра: коли я штовхаю її, вона починає вставати знову на іншому кінці столу з її грайливий погляд, по тривозі. Вона буде продовжувати це знову і знову, дюжину разів або більше.

Ти згвинтив її злочин, але не додаючи додаткове покарання зверху.

Для того, щоб дізнатися щось, кішка повинна відчувати негативні наслідки їх порушення. Це не обов'язково повинна бути надмірною, але вона повинна, принаймні, незручність кота.

Якщо вона реагує на вас грайливо, вона явно не відчуваючи незручності або покарані.

Вам треба знайти те, що працює для вашої кішки. Деякі кішки отримують повідомлення, коли ви вкладаєте туди більше сили при натисканні (не злобно або грубо, але твердо). Інші відповідають гучним "ні". Іншим потрібна вибуху (наприклад, чмокає руку на стіл).

Що я пропоную вам зробити це повільно нагнітати. Спочатку назвати своє ім'я. Скажіть "ні". Потім перетягніть її. Якщо вона пручається, каже Немає знову (голосніше) і підштовхнути трохи складніше. Якщо вона продовжує битися з тобою, візьми її на руки і рішуче (але спокійно) видалити її.

З часом кішка буде вчитися ваш шаблон ескалації. І для того, щоб уникнути ескалації (наприклад, якщо вона ненавидить, коли її підібрали), вона навчиться виконувати швидше і уникнути ескалації.
Наш молодший зараз в тій точці, де несхвально, заявивши, його ім'я одержує його переглянути. Він навіть слухає, коли він робить щось, що він ніколи не робив раніше (і тому не має ніякого досвіду, що потім), що доводить, що він довідався про неминучі наслідки ігнорування моєї словесної зворотного зв'язку.

Іноді я просто нехай вона на столі, тому що я розумію, що немає нічого на столі і я не відчуваю боротьби (зазвичай, коли я в іншому кінці кімнати, і якщо я штовхаю її, вона буде чекати мене сісти, перш ніж знову на стіл, знову і знову...).

Це питання послідовності. Кішка допускається на столі, чи ні?

Ви повинні переконатися, що різниця між цими двома легко зробити. Кішки не можуть відрізнити, наприклад, дозволивши йому на стіл, коли є випадкові папери на столі, але не дозволяючи його на стіл, коли є важливі папери на столі.

Проте, є і інші способи, щоб сигналізувати, що це і не допускається. Коли я був дитиною, наші кішки були допущені на столі. Під час вечері, ми накриємо стіл, але тільки частково (великий стіл, маленька сім'я).

Застосування "ні кішки на столі, коли ми їмо" правило не спрацювало. Вони були допущені по столу, коли, наприклад, я робив домашню роботу, і вони не могли відрізнити вечеря з домашньої роботи в цьому сенсі. Так що правила змінилися. Їм дозволялося на столі, але не на стіл накрити. Їм було дозволено сидіти на незакритих частині, і не зроблять догану, якщо тільки вона доторкнулась до кришки стола.

Оскільки ми були в змозі послідовно застосовувати це правило на протязі багатьох років, не роблячи винятку, ми вирішили проблему. Було дуже рідкісних випадках, коли ми не хочемо, щоб кішка на стіл в інший раз. Ми кришку кладемо на стіл, і кішки ніколи навіть не намагався потрапити на нього.

+429
BlockReader 17 лист. 2019 р., 12:25:56

У нас була шиншила, перш ніж я розробив алергія на сіно. Ми його в клітці будинку з першого дня, де він може взаємодіяти з нашими кішками через сито. Обидві наші кішки досить низько над видобутком-драйв, але ми все-таки переконалися, що дивитися на підборіддя, а не тільки для випадків, коли кішки були, але кожен раз, коли він був у будинку. Підборіддя дуже руйнівні і люблять жувати речі, яких було більше занепокоєння, ніж потенціал для нашої кішки, щоб переслідувати.

Тому що кішки, природно, полювати на шиншил, це швидше за все викличе підборіддя більше розчарування, ніж ваші кішки, коли підборіддя приходить додому. Ось що ми зробили, і те, що я рекомендую:

 • Підборіддя принести додому й тримати в клітці, де він може Вег принаймні тиждень. Вони дуже чутливі до страху і може статися серцевий напад, якщо вони лякаються. Нове оточення, нові звуки, нові люди - все це стрес для них.
 • Залиште його на кілька днів. Кішки будуть пахнути його, і швидко акліматизуватися в його присутності. Через кілька днів, залишившись один, вивести його на короткі періоди і дозвольте йому досліджувати. Спробуйте зробити це з вашими кішками поруч і тримати закрити очі на все. Нехай ваша кішка бачу, що ви граєте з підборіддя так вони асоціюють його з чимось, що твоє, і що тобі подобається. Ви можете дати вашим кішкам ласощі протягом цього часу грати теж. Не обов'язково, але це може зробити деякі позитивні асоціації за підборіддя навколо.
 • Поступово подовжують час він виходить і грає, але якщо він стає занадто нервовим, починає гавкати або спілкування зубами, посадити його, аби дозволити йому заспокоїтися.
 • Як йому зручніше, нехай кішки "відповідають" йому. Його утримати, і нехай кішка його запах. Ми хай наші кішки запах нашого лицем до лиця, та все було досить приємно.

Пам'ятайте, що шиншила є здобиччю для кішки, і навіть якщо вони бутони іноді інстинкт хижака ногами, і кішка може ганятися за підборіддя. Ми завжди були в кімнаті, коли всі свійські тварини були, просто щоб переконатися, що нічого не сталося. Як я говорив раніше, ми завжди були більше переживаю за підборіддя гризе шнур живлення або знайти нове укриття, ніж ми були з поведінкою нашої кішки.

+413
watcherx 5 груд. 2014 р., 08:03:49
Конкретних потреб наших старших товаришів і шляхи поліпшення їх добробуту в цілому і здоров'я.
+401
user3175076 23 квіт. 2018 р., 07:47:04

У мене німецька вівчарка, не завжди лютим, але він ненавидить цей кошеня, що відбувається у дворі. Він навіть намагався напасти на нього.

Кошеня ще маленький, знає хоча б бігати.Ніхто з сусідів готовий взяти кошеня. Я хотів взяти його, але у мене Бруно теж.

Я можу очікувати, що ці два повинні бути добрими одне до одного ? що я можу зробити, що Бруно перестає ненавидіти кошеня?

+386
Fantini 22 черв. 2017 р., 10:08:22

Відповісти @Jestep прямо. Це трохи складно сказати, але 20 мікрон-це насправді досить великою у порівнянні з тим, що фільтр рв/ді б зняти. Перевірте діаграму нижче, щоб побачити, що я маю на увазі:

enter image description here

Я також зазначу, що якщо ви відфільтровуючи мікроелементів, ви повинні переконатися, що ви додати їх назад або води може стати нестабільною. Це, напевно, неактуально у вашому випадку, тому що це звучить як цей фільтр більше для витягування великих часток.

Чи можу я використовувати його?

Ви цілком можете використовувати його, але я ставлюся до нього як звичайною водопровідною водою і прийміть відповідні заходи, щоб забезпечити вам видалити з води хлор, як зазвичай.

+375
roboknight 9 квіт. 2017 р., 05:23:37

Мій кіт навчений ходити в туалет. З досвіду, я можу сказати вам, що це займе якийсь час, і ви повинні бути готові, щоб знайти какашки в місцях ви не хочете, щоб він, принаймні в процесі навчання. Я використовував щось на зразок цього:

enter image description here

(Кітті Сіті, щоб бути точним)

Це були кільця, ви наповните її наповнювачем. Потім зрізаємо кільця, раз в тиждень-це хороший термін. Початок процесу повинно пройти досить гладко, особливо якщо хтось часто будинку. Вони ведуть себе, коли вони знають, що хтось навколо (принаймні моїй кішці робили). Завдання стає котом продовжувати какати в туалет після того, як все це буде видалено. Це була найнеприємніша частина для мене. Коли на останнє кільце, і у вас виникли труднощі поступово використовувати все менше і менше котячого туалету. Останнє кільце, ймовірно, прийняв мене за місяць, ходити вперед і назад з ним. У ретроспективі, я повинен був залишити її на останній дзвінок протягом 1 місяця.

Після того як ви видалите останній дзвінок і продовжує користуватися туалетом, я рекомендую витратити трохи часу вдома. Сенс приходити додому після роботи, замість того, щоб виходити з колегами, не допізна. Зробити це, може бути, пару тижнів. І, можливо, місяць не витрачаючи ніч-це хороша ідея. Також, не чіпай кішку до нового середовища за цей час.

В кінці Тхо, це добре стоїть він. Мій кіт зараз ходить в туалет без проблем. Якщо він повинен піти і ванна зайнята, він навіть чекає її безкоштовно. Якщо вже дуже треба їхати, він буде нявкати в своєму шляху :).

Тепер, якщо ви рухаєтеся? Не хвилюйтеся, вам не доведеться знову проходити через весь процес. Я почав з останнього кільце і залишив його протягом приблизно одного тижня. Як тільки я видалив його, кішка продовжувала йти без проблем :).

+373
faruk13 23 жовт. 2011 р., 22:48:52

На жаль, немає дійсно нічого, вдома ви можете зробити, щоб допомогти без втручання ветеринара.

Там немає ніякого лікування захворювання нирок, тому ми покладаємося на медицину і сформульовані дієта нирки, щоб сповільнити прогресування і полегшити дискомфорт.

Зламана нога також вимагає знеболюючих препаратів, так як ваша кішка ниркової недостатності не можна використовувати НПЗЗ - це нечесно по відношенню до вашої кішці доведеться страждати. Якщо витрати на медичне обслуговування є проблемою, ви завжди можете звернутися до місцевого притулку для тварин, допомога.

Я знаю, ви говорите, що ви не готові приспати, але в кінцевому рахунку ви повинні думати про вашого вихованця по-перше. У HHHHHMM шкала була створена, щоб допомогти власникам вирішити, якщо прийде час.

enter image description here

+350
ondrejch 1 черв. 2016 р., 21:09:43

Наш кіт Британська короткошерста трохи більше 4 місяців, і при досягненні віку, ми повинні розглянути питання про його кастрації, якщо ми хочемо уникнути розпилення і інших побічних ефектів від його сексуального дозрівання.

Досі, як молодий кіт, він дуже м'який характером, і завжди залишається в приміщенні в просторій квартирі на високому поверсі.

Чи є шанс уникнути настирливої частини статевої зрілості без кастрації його? Можливо, той факт, що він не буде приходити в контакт з іншими кішками заважає йому позначив свою територію шляхом розпилення? А щодо розвивається агресивність, коли він у спеку?

І є (можливо фармацевтичне) альтернатива хірургічній кастрації?

+315
Junebug 10 бер. 2010 р., 11:17:00

Мені рекомендували "повісити на розведення коробка" на інше питання, для поділу вирощеної риби. Вони дешеві і в основному дають доступ риби до отфильтрованному, температура-відповідні води, не даючи їм доступ один до одного і без необхідності в окремому акваріумі.

У подібному ключі, я думаю, ви могли б спробувати Фрай інкубаторію. Дафнії можуть жити в ньому (якщо сітка досить дрібна), і вам не потрібен другий танк.

Я повинен попередити вас, що вони продають живих, заморожених і сушених дафній як корм для риб тут. Моя золота рибка ніколи не пристрастився до нього (а старий не подобається його їжа, щоб рухатися сама по собі в ці дні, тому вони не наїдаються, але воно буде повільно бути з'їдено протягом пари годин. Бронзовий corys я любив його досить добре.

Якщо ви хочете рости ваші власні риби, набагато простіше "відгородитися" рослини, ніж живих істот.

+308
Minh Triet 18 лют. 2016 р., 16:17:54

Схоже, вона не впевнена - вона не підведіть курсор до мисці, щоб поїсти, але приймає його у більш безпечне місце, щоб закінчити кожен укус. Або вона знаходить собі чашу, щоб бути перешкодою до їжі, як вона любить.

Є дві речі, щоб спробувати - можна годувати її в неглибоку миску або тарілку і подивитися, якщо вона вважає, що більш комфортно.

Ви також можете зробити килимок або брухту килим, щоб покласти кішку страв, так що за будь їжа йде на щось легше міняти і прибирати.

Одна з моїх котів дає трохи трясти головою, коли їдять, що розкидає речі далі теж.

+236
elbrant 5 лист. 2017 р., 23:35:06

Я люблю своїх собак. Але я трохи недосвідчений. Я надмірно схильні олюднювати.

Я живу в сільській місцевості. У нас є невелика ділянка. Собаки вільно переміщаються по ньому. Ми більшу частину часу навколо, хоча в основному вони повинні бути зовні, іноді ми впускаємо їх у будинок на деякий час у спеціальному приміщенні, але і самі можуть набриднути.

Я без поняття, хоча про те, що робити, коли ми виїдемо. Іноді нам потрібно вийти за покупками і інші диліжанси і вчинки. Відбувається приблизно раз в тиждень або так. Ми виїжджаємо в місто. Це може зайняти від 8 до 10 годин.

Який найкращий спосіб залишити їх позаду? Ми не можемо мати їх бути зовні - вони будуть слідувати за нами...

Так що або ми поводок на 2 метри повідець зовні, або ми залишимо їх всередині будинку, розв'язали, але простір обмежений і зводиться.

Що ви вважаєте найкращою? Або навіть краще ідеї? Дякую

+184
LuckyTundraDragn 18 січ. 2018 р., 06:43:14

Я знайшов це питання на форумі земноводних. Відповіді були суперечливі, і я сподівався, що ми могли б зробити краще тут на домашніх тварин.ЮВ.

У мене був мій перший аксолотля протягом чотирьох місяців. Вона живе в її власний танк на даний момент, але я сподівався зробити її друг. Я хотів би отримати друге аксолотля і pleco. Ці три тварин бути сумісні тримати разом? Які змінні середовища слід враховувати при розгляді ввівши кілька тварин в одному акваріумі? Її бака складає 18°С, 96 л, 3 ноги.

+174
dariyakotik 9 лист. 2019 р., 22:01:57

Я часто бачив кролів у клітках з пляшками води, що висить на боці. Вони можуть пити з миски, як кішка або собака? Є причина, чому вони повинні пити з пляшки з соскою?

+168
Prescol 21 квіт. 2010 р., 10:31:01

Мій кіт отримав свою ногу в пастці в двері і його нога опухла. Це нога у верхній частині картини. Коли це сталося в перший раз, він міг би покласти трохи тиск на нього, але тепер його опухлі і не тиснути на нього. Я дав йому трохи їжі і він може ходити, але він кульгає. Він, здається, не бути болю, але коли я торкаюся його ноги, він кричить. З цієї причини я не відчував ногу, щоб побачити, якщо вона зламана. Він також має невеликий розріз на боці ноги, де він зловив її в дверях. Мені було цікаво, якщо хто-те може сказати мені, якщо він зламаний і скажи, що мені зробити, крім як відвезти його до ветеринара завтра.enter image description here

+131
Viach Kakovskyi 27 серп. 2013 р., 02:13:30

У мене проблема з моєю кішкою Джордж. Вчора ввечері Джордж утік з дому. Двічі, коли він був випущений він блукає в 2 милях на південь, де я живу.

Після 2-ой раз ми його виправили і він перестав блукати. Ми б його випустили, і він залишиться у дворі або навколо нього.

Сьогодні він знову втік. Я не знаю, якщо він буде просто бродити мій будинок або якщо він втік назад в один будинок 2 миль.

Як я можу навчити його залишатися у дворі?

+109
Eray Bhelwis 11 черв. 2014 р., 18:15:07

Я купив кота, 2half приблизно, Північна ескімоської сучка, не кастровано тільки 8 днів тому. Вона живе з моїм кобеля 5-річну північні інуїти, Лео, який хотілося б мати його від щеняти.
Вони отримують на добре хоч кота жалюгідним і невпевненим, що я очікував, як вона була від порятунку. Вона була прекрасна пара, але вони весь день працювали і не було часу для неї. Я не знаю її історії до цього. Я ненавиджу, щоб побачити ця красива молода сучка так завелася і нещасним. У неї є кілька питань, які приходять у дім, але вона просто боїться і ми потихеньку справляємося з цим його поставити на. Виходячи з дому вона боїться, і потім тягне мене. Вона велика і сильна і буде сильніше і сильніше, і я ледве можу утримати її; вона не може чекати, щоб повернутися додому.
Лео любить свою прогулянку, але я не можу їх вигулювати разом, що я хочу зробити, зрештою, і навіть хтось ходьбі Лео з нею робить ніякої різниці. У мене є слово Halti привести і просто необхідний головний убір; останні люди використовували джгут, але я читав ці зроблені для витягати і все одно робить так це просто нормальний нашийник і повідець на наступний день, поки я не зможу зробити головний убір.

Я ненавиджу відштовхнувши її від дверей, коли її щось їй повинні любите ви можете, будь ласка, допомогти мені і кота

+97
Kacper Turowski 19 лют. 2016 р., 17:33:36

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil