Чому мої кішки б'ються один з одним?

У мене два кота більше року. Вони звикли грати один з одним, віком до 8 місяців, але поступово вони стали ворогами і тепер вони повинні зберігатися окремо. Я бачив більше десятка кішки живуть мирно, але чому не можуть ці двоє бути мирним?

+58
JLund 12 трав. 2016 р., 16:22:35
26 відповідей

Я прийняв десять років чихуахуа-такса, яка майже сліпа і беззуба, і вона жила в цуценя млина, поки її не врятували (я відчуваю, що це важливі деталі. Я взяв її в кінці вересня.

Вона любила мене, і вона йшла за мною скрізь і коли я прийшов додому, вона хотіла підбігти до дверей з її хвостом виляє, я міг би забрати її з проблемою, і вона дозволила б мені потримати її, але щось змінилося в її свідомості, і я хочу, щоб повернути його назад.

Я знаю, чим це викликано - мені потрібно, щоб звернути назад шкоди.

В моїй церкві є невелика група, яка раніше зустрічалися щотижня в чужий будинок, їж обід, і читати наші Біблії і поміркувати над ним, і з сім'єю приходить дітей.

Там була пара дівчаток, які там знаходяться, і вони були дуже грубими, і вони не зупиняться забрати мою собаку, і вони були неправильно тримав її. Всякий раз, коли я бачив, як вони з нею, я б ними командувати (спокійно) віддати мені мою собаку, бо вона явно не подобається бути в твоїх руках.

Кожен раз, коли я бачив її з моєю собакою, я би свою собаку віддали мені, я б терти її живіт і потім я хотів би тримати її (правильно) і поставити її всередину, де дорослі були.

Бачите, справа в тому, що коли малюк був у її клітку або з мамою, дівчата забрати її у дорослого і тримати її.

Одного разу я сказав їй, щоб дати мені її, і вона сказала немає. Я був в люті. Я знаю, що мені сімнадцять років, а їй дванадцять, але у мене психологічний момент, і, коли мені сказали, що хтось на п'ять років мене молодший і не збирався давати моєму собаці зі мною, або припинити її заберу, я почала плакати, а коли вона пішла, я почав кидати Ерудит штук.

Тепер, вона тільки виходить на мене, коли я е додому, вона дивиться на мене і розуміє що я не мама, і йде назад в свою клітку. Коли я хочу тримати її, вона тікає від мене і гарчить. Якщо я хочу тримати її, я попрошу маму забрати її для мене, і якщо вона бачить, що мама, проходячи повз мене, вона відкидається, щоб спробувати і отримати з моїх рук, і замість неї. Він у такому стані вже три місяці і всі завжди говорять, щоб дати йому час, але він стає тільки гірше згодом.

Я даю кожен день їй їжу. Я не можу дати мій собак ходить, тому що ми між хаскі і дві австралійські вівчарки, я не "досить великий", щоб зрозуміти, що сталося б, якби вони напали на неї. Вона не грає з іграшками (ІДК, чому... мабуть, щось робити з цуценя млина), але вона любить мюзикли, і Сабріна Харрісон Форд.

Я дуже хочу повернути свою собаку. Це не моєї мами, вона моя і вона мені потрібна.

+968
khalid bhatti 03 февр. '09 в 4:24

Сьогодні ми були обдаровані папуги з літніх родичів, які вже не в змозі доглядати за нею разом з кліткою, що містить пару дзеркал. Вона, здається, абсолютно зачарований ним і в моєму розумінні вони визнають відображення як іншу птицю замість себе. Я зробив деякі додаткові дослідження, і кілька постів я знайшов, наприклад, чому я повинен ставити дзеркала в мій хвилястий папужка в клітці? здається, припускають, що дзеркала іноді не така хороша ідея.

На даний момент вона в клітку з дзеркалами і ми вирішили залишити її так кілька днів, поки вона звикне до нової обстановці. Але в якийсь момент ми б хотіли помістити її у велику клітку з чотирма іншими хвилястих папужок і мені цікаво, якщо можливо, дзеркала повинні бути видалені протягом тижня або близько того заздалегідь, так що вона скоріше для спілкування з іншими птахами після того, як в спокої на деякий час або, якщо це можливо, щоб заподіяти їй якогось стресу?

+949
Naive Hendrix 8 лип. 2011 р., 12:15:52
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо у мене є риба і у мене немає навичок та/або обладнання для тестування води в моєму акваріумі, я можу взяти пробу з акваріума, щоб рибка/зоомагазин здати аналізи?

Якщо так, то якщо якісь особливі міркування є?

+922
KFKinAVL 3 лют. 2011 р., 21:05:57

Так підсосі або "смоктати", особливо на м'яких або пухнастих речі, що кошенята роблять для комфорту. Сосунов на їх мамі-улюблене заняття для них. Ви зазвичай бачите на підсосі у кошенят, які були розлучені або відвик від мами занадто рано, але це не завжди так. Ваші кошенята відчувають себе в безпеці, особливо, якщо у мами немає або якщо вона відмовилася пустити їх вигодувати. Я би акуратно спробувати утримати їх від цього, це може призвести до цього протягом тривалого часу або на підсосі над собою, який може викликати виразки або drooly-мокрі животи.

+822
Paul Pham 23 вер. 2014 р., 19:09:24

Я не рекомендую це, тому що деякі помилки можуть бути смертельно небезпечними, щоб поїсти і, можливо, захворювань; Марса-це одна з подолу, що є шкідливим для людини і тварин. Якщо ваша кішка має температуру більше 100 взяти вихованця, щоб отримати медичну допомогу. Деякі ветеринари кажуть, дивитися вашу кішку або собаку, він або вона може бути чимось серйозним

+814
Chris Fleming 12 серп. 2011 р., 16:06:18

У мене цуценя майже 4 місяці який живе на даху будівлі, де я живу.

Проблема в тому, що із-за роботи це неможливо для мене, щоб взяти її на прогулянку, максимум, що я міг зробити, це взяти її на прогулянку кожні 2 місяці. І так буде ще як мінімум 2 роки поспіль.

Це було б добре для цуценя, щоб мати таке життя?

Є погані наслідки про це?

Або я повинен шукати будинок, в якому вона може ходити часто?

Цуценя дуже ласкавий зі мною, до речі, і я дійсно не подобається ідея шукає новий дім з іншими людьми.

+794
Rich C 1 черв. 2016 р., 09:41:38

Я рекомендую вас свій окремий бак і відразу ж Пупкін.

Побіжний погляд на Вікіпедію вчить нас, що кролики індукованої ovulators , які не мають регулярних циклів, як і багато ссавці роблять.

Продам плідні, в годин після пологів.

Якщо чоловіки не знімають при або до народження молодих, після пологів розведення можлива. Хіба що вагітніють після пологів розведення не зможе доглядати за їх попередній послід поки нормальний відбирання, і це може призвести до зниження виживаності в обох пометах дітки ведення вагітних і новонароджених собак, кішок і екзотичних тварин; Шеріл по лопаті; Джон Уайлі енд Санз, 22 травня 2012

Якщо ви залишите дітей з батьками, ви могли б теоретично мати 1300 кроликів в один рік, звичайно, ваш початковий мати буде фізично даремно витрачати 12 місяців, вагітних і годуючих, в той же час, якщо вона виживе 12 місяців.

Агресивний заводчиків породи так часто, як кожні 60 днів, але здоровіше рекомендація не більше, ніж кожні 90 днів. Після зрілих кроликів можуть розмножуватися за допомогою всього декількох секунд контакту. Бак повинен бути розміщений тільки з ДОУ, коли достатньо часу пройшло для матері, щоб відновити, і ви намагаєтеся розвести її.

Інший важливий момент-це кролик облігацій. Кролики форма дуже міцні узи, які важко створити і зруйнувати. Коли кролики ламають свої існуючі зв'язки у зв'язку зі смертю або вимушена розлука повинна проявити обережність, щоб зберегти "кролик впасти в глибоку депресію, яка може загрожувати життю, особливо якщо вони були дуже віддані".

Крім того, після того, як кролики розділяються, поставивши їх разом на короткий час проблематично. Це може зайняти декілька днів до кількох місяців, щоб отримати кроликів, щоб жити щасливо без бою.

Якщо у вас залишилося разом молодих кроликів, поки вони не досить старі, щоб привести до вагітності, що ви, напевно, дозволили матері завагітніти, перш ніж вона достатньо фізично дозріли для здорової вагітності. Якщо ви розмістили цілі (не стерилізувати або каструвати) кролики, які є достатньо зрілими мають здорову вагітність і дозволило їм облігацій встановлений для примусового депресії, коли зв'язок порушується.

Подвійна вагітність (Superfetation) в зайці , але це не добре документовані в домашні кролики. Крім того, часткове повторне поглинання і затримки доставки були зареєстровані на деяких блогах. Я не знайшов сильних наукових досліджень з Superfetation для домашніх кроликів, можливість не може бути виключена, забезпечуючи ще один привід для бека і поділу ДНЗ.

+725
g00dy 8 серп. 2014 р., 13:15:45

Знаю, що він, ймовірно, буде потрібно час для кішки, щоб пристосуватися до будь-якого вашого режиму. Я знаю, що коли я перейшла з будинку Багато працювати/бути на території кампуса для школи більше, мій кіт знадобилося деякий час, щоб пристосуватися. Він нявкнув і працював важче, щоб привернути мою увагу, коли я був удома, поки ми обидва не звикли до нового графіку. Деякі кішки можуть висловити це іншими неприємними поведінки - у мене був кіт зростав, що, після того, як моя сім'я повернулася додому з тижня в похід (де сусід хотів зайти і догляд за котами), буде висловлювати своє невдоволення на нас, пішов, насрав на першу ліжко він міг знайти, як тільки він побачив, що ми були вдома.

Зараз я безробітний, так я вдома весь час, але було багато днів у минулому, коли мій кіт був один вдома з 9 ранку до 10 вечора, або навіть ночі.

Щоб переконатися, що моя кішка не стане нудно або самотньо, я спочатку переконайся, що він буде мати достатньо, щоб їсти і пити, поки мене немає. Потім я намагаюся знайти способи, щоб зробити будинок більш цікавим. Для мого кота, він любить полювання, тому я сховався лікує до речі по всьому будинку (в мішках або коробках, іграшки він зможе позбутися від них, на підвіконнях і т. д.). Я також переконатися, що він має багато інших речей, щоб грати.

Він також має ряд речей, які він може подряпати, як його лазити по деревах, і кілька картонних ламають речі навколо будинку. Крім того, у мене іноді призупинив висить іграшка від дверний отвір досить високо він зможе дістатися до нього, але не досить низько, він може заплутатися в ньому. (Може бути просто особиста турбуватися, хоча.)

Завести ще одного кота в будинку-це іноді корисно, але я знаю, що ще можна додати ціну і таке, тому він не може бути життєздатним. Я також бачив будинків, де вони отримують дві кішки з цієї причини, і тоді кішки боротися стільки вони повинні розділити їх, так це те, що ви хочете бути обережним. Отримавши кішки з одного посліду або хто виріс разом може зробити простіше.

Деякі кішки добре освоївся в ситуації, і, можливо, навіть не помічає або дбає, що ви пішли. Мій, мені здається, тому що він знає, якщо я приходжу додому після того, як пішов весь день, він звичайно отримує задоволення, так що він пов'язаний з відкриттям дверей і мої кроки в цьому. Так він приходить за частування, принаймні. Не знаю, якщо він сумує за мене, або просто любить розглядати деталі.

+689
Banna Rajput 26 серп. 2015 р., 20:50:53

Мій останній даніо буде добре по собі? Я переселені мої інші 4, але не міг зловити останнього! Я не хочу більше, і він дійсно хороший екземпляр, так із задоволенням тримати його, але я чув, що вони повинні бути косяком. Порадьте, будь ласка!

+667
Ponce 12 трав. 2017 р., 22:33:53

Їжачки всеїдні (їдять рослини і м'ясо) годувати їх використовувати корм і воду.

Дикі їжачки завжди є паразити (внутрішні та зовнішні) я пропоную вам зробити це з усіма, якщо це можливо.

Не приймайте це в приміщенні, так як це може підкреслити їжачок.

Якщо можна взяти картонну коробку і зробити в ній отвір і помістити його в затінене місце в саду (їжаки сплять вдень і активні вночі).

https://en.wikipedia.org/wiki/Hedgehog

+624
user149920 3 черв. 2019 р., 05:01:38

Був час, коли у нас не було ніяких проблем з нашими собаками. У нас дуже відповідальна Альфа-самець. Один оскал закінчиться бійки до її початку. У нього є друг, гей собака. Ми дізналися, що він гей, тому що він любить отримувати горбатого, а не горбом на самку собаки.

Гей собака і альфа-самець як старі приятелі, так що його не питання гей-собака думала, що вона жінка, і альфа-самець горби його. Хоча ми взяли 2 дворняг, 1 чоловік та жінка. Альфа-самець та гей собака під контролем, немає ніяких бійок, навіть коли справа стосується їжі. І навіть якщо жінка собака стала зрілою, ніяких боїв досі. Ніхто не парується самка, навіть не альфа-самець.

Минулого місяця альфа-самець помер від хвороби. Гей собака пішла до серйозної депресії, і ми теж, тому що альфа-самець був кращою собакою, що ми коли-небудь мали, але ми повинні рухатися далі. Ми показали собакам, що ми можемо зробити це через навіть без альфа-самець, тому ми пішли на кожен день нормально. Зараз ми зробили власний шалений пес так? Зараз його, як він заявив себе як альфа-самця і тоді весь пекло зламав втратити.

Ця собака і жінка ставали партнерами, починаючи з минулого місяця, вони ненавидять лазні, коли був час, вони не проти його взагалі. Ми дивилися Цезар Міллан це відео про те, як підійти до них, тому що ми думали, що вони стали б що з-за наших дій, може ми їх ображають фізично під час купання, тому ми намагалися використовувати рукавички з м'якою бавовною, але ми тільки що отримали гарчить і навіть кусається.

Це ще не все, в той час, коли жінка була в теплі, що альфа-самець собаки стає пекельної гончака. Він кусає гей собака так сильно, що він навіть ходить в яремну вену. Ми використовуємо Чокеры відключити їх, але коли ми виходимо з дому, ми завжди повертаємося з гей-пес побитий. Якщо ви хочете знати, що гей-пес заслужив таке покарання від пекельна гончак? Абсолютно нічого, гей собака просто сидить, то напади трапляються, був навіть час, коли гей собака просто спала, потім на нього напали!

Арретирование пекельна гонча-це небезпечно, тому що був час, коли моя мати намагалася садити його в клітку і собака вкусила мене за руку матері, майже піднявши палець. Вона повинна мати швів і операцій, щоб отримати палець додається.

Якщо ви думаєте, що ми оскверняємо собак в клітинах, ми не. Наші процедури, щоб поставити їх в клітини проста, відкрити клітку, назвати їх імена, і вони повинні піти всередині клітини, ми не змушуємо їх йти всередину клітини.

Таким чином, право сім'ї вирішує, що робити з цією собакою, ми сім'я з 6, 2 з нас погодився вбити собаку (мама і я), 4 з них каже, що ні. Але небезпечну собаку тримає на шалений гей собака і нас кожен день, так як нам справитися з такою собакою? Чи маємо ми право думати, що ми повинні вбити його на благо всіх?

Що ми зробили:

1) нормальна дисципліна - тоді, коли вони огризатися ми говоримо "ні". Це як-то зупиняє їх, але тепер, навіть не гучні звуки не можуть зупинити собаку від гарчання.

2) ушатом холодної води під час боїв - мені здається, ми бачили щось подібне від'єднайте дві собаки, які б'ються, і дисципліна, собака, відро з водою можуть бути використані, так що ми не можемо заподіяти їм шкоду фізично, але щось не виходить, Чокеры робити цю роботу.

3) ніякого фізичного шкоди, робиться для собаки (поки) - тому що ми знаємо, це незаконно, але якщо щось трапиться знову до мами, це вже інша історія.

+624
Ruslangim 12 вер. 2018 р., 07:08:20

Я звик ходити наші хаскі/маламут хрест, коли я був молодший, і це була порода, яка може витягнути зброю з свого гнізда при найменшому натяку на привід для запуску і комір не було для нього проблемою. Справа в тому, що собаки не такі тупі що б розбити в процесі намагається тягнути вперед, це буде тиск, якщо є з ним дискомфорт.

Сказавши це, джгут може бути кращим варіантом для загального комфорту для собаки, особливо такої, яка любить тягнути в будь-якому випадку. Недолік, однак, полягає в тому, що він може тягнути більше і важче, з меншим причина бути стриманим. Так, невелика виверт-22 для вас. Для себе, якщо собака показала, що комір став йому боляче, я б, напевно, залишити в спокої ситуацію, якщо я хотів його витягнути сани. :Д

+574
redreinard 21 січ. 2010 р., 13:58:35

Перше, що вам потрібно зробити, це поговорити з вашим ветеринаром з цього приводу,запитати про те, що ветеринар вважає, що найкраще лікування може лікування з низької дози анти-histamin в сезон, коли є комарі(або безперервне лікування протягом всього року, якщо ви живете в місці, де комарі активні цілий рік).

Лікування буде залежати від того, наскільки серйозна алергія,я думаю, ваш ветеринар повинен взяти аналіз крові і отримати його тестування на інших видах алергії, як алергія на одне тільки рідко.

Якщо можливо, намагайтеся уникати використання стероїдів для лікування кішок,стероїди всі види негативного впливу на організм,якщо є необхідність використовувати стероїди будьте впевнені, щоб використовувати його протягом настільки короткого часу, наскільки це можливо.

Якщо ви посадите котячу м'яту, вона допоможе тримати комарів геть(і багатьох інших комах, які дратують для кішок і людей)і з незрозумілої причини корисні комахи у вашому саду.

У acctive речовиною м'яти є nepetalactone https://en.wikipedia.org/wiki/Nepetalactone Nepetalactone, як було показано, щоб бути дуже ефективним засобом від комарів і не токсичними для людей або кішок,це в десять разів ефективніше, ніж DEET зазвичай використовується для відображення комах(ДЕТА токсично для всього живого) https://www.sciencedaily.com/releases/2001/08/010828075659.htm

+567
XY6 14 лют. 2014 р., 06:31:22

Це багато в чому залежить від особистості кошеня: він злякається або страшно легко в інших ситуаціях? Він намагається незабаром продовжити гру після того, як загнали в кут або він втратив інтерес?

Для мене це звучить, як він тільки потрапляє в гру. Схожі на маленьких дітей кричати, коли граючи. Просто переконайтеся, що ви тільки тримати його загнали на мить, а потім залишити йому вихід, щоб він міг легко втекти, коли він стане незатишно.

+553
StevenDoesStuffs 7 лют. 2014 р., 07:47:56

Моя собака завжди рада піти на прогулянку. Однак, він буде тягнути так складно, як він може випередити який би шлях ми вирішили їхати. Після прогулянки він має сирі сліди де проводка лежить (ми використовуємо шлею, тому що він душив і душив себе нашийником). Однак, якщо я намагаюся зупинити, він відразу ж починає гавкати й скавчати, як ніби він знаходиться в болю. Така поведінка припиниться, як тільки ми повернемося додому. Я цікаво, якщо є спосіб, щоб перешкодити йому стільки тягне.

+551
user240070 23 лип. 2011 р., 08:15:22

Є дуже багато типів ліків, щоб дати загальну рекомендацію.

Є деякі ліки, такі як ті, які використовують інгредієнти малахітового зеленого і формаліну, які дуже важко на безхребетних (равликів, креветок) і важче на бесшкальные риби (сом, в'юн) і для softwater риби (кардинал тетр, німецький синій РАМН, метання диска). Вони також жорстким на рослини. Я б не радив лікувати в загальному акваріумі, якщо він думав, що корінь проблеми зачіпає всі риби і Риби можуть терпіти його в необхідній дозі. Ці два інгредієнти можуть вбити нитрифицирующие бактерії, але вони не можуть.

Антибіотиків (канаміцину, еритроміцину, тетрацикліну і ін), Як правило, краще переноситься самих різноманітних тварин і при правильних обставин, є відносно безпечним у застосуванні на весь акваріум. З урахуванням сказаного, деякі з них будуть вбивати ваших нитрифицирующие бактерії, тим самим ООН-велоспорт вашого акваріума і робить вірогідним, що ви будете мати справу з постійними шипами аміаку, які будуть вбивати або серйозно завдати шкоди вашому риби. Дослідити інгредієнт ретельно оцінити ризик.

Мідь є компонентом, який може бути дуже ефективним для деяких нездужань, але знову ж таки важко бесшкальные риби і взагалі вбиває рибу, якщо передозування. Це абсолютно смертельною для безхребетних і важко видалити з акваріума. Навіть просто сліди, що залишилися від процедури давно може вбити равликів і креветок. Я б ніколи не застосовувати мідь в загальний акваріум.

Є деякі анти-паразитарні препарати, як метронідазол і празиквантел, які є дуже м'якими і не повинні представляти серйозну небезпеку в загальному акваріумі. Я б не стала ставити їх в акваріум, якщо я не впевнений в тому, що деякі риби потрібні, я б не ставив їх в акваріум як чисто превентивний захід.

Як правило, дізнайтеся, що активні компоненти препарату є, прочитайте попередження та рекомендації виробника, а потім досліджувати інгредієнти окремо, щоб вчитися в інших акваріумістів та джерел.

+526
tedtoy 28 жовт. 2015 р., 12:20:47

Скоро підемо до ветеринара, це відмінний план.

Це може бути лишай (трихофітія) , який може передаватися від тварин людям і іншим домашнім тваринам.

Поки ви не отримаєте остаточний діагноз від вас веть можна припустити, що це заразно.

Профілактика Джерело Вікіпедія

Поради часто даються включає в себе:

Уникнути розділу одяг, спортивний інвентар, рушники або простирадла.

Прати одяг в гарячій воді з фунгіцидною милом після підозрілого контакту з лишаєм.

Намагайтеся не ходити босоніж; замість того, щоб носити відповідну захисну взуття в роздягальнях і сандалі на пляжі.

Уникайте дотику тварин з "дірками", так як вони часто є носіями грибка.

+501
Victor Dodon 23 вер. 2013 р., 23:57:13

Не знаєте, як ваші стосунки з вашим сусідом, але, може бути, ви могли б навіть змусити їх вирішити цю проблему разом без них того, щоб визнати помилки? Адже це буде вигідно для обох сторін. Просто спробувати щось пропонуєш вирішити цю проблему, незалежно від того, як або чому їх собака потрапляє у ваш сад. Якщо використовувати повідець або містять їх собаки звучить неправильно для них, це може бути важко, щоб змусити їх зробити це (просто думаю про них, кажу вам, щоб не грати зі своїми собаками у вашому саду в якості альтернативного рішення).

Я не знаю, фактичне поведінка собаки, крім того, що ви написали, але зазвичай собак (або тварин в цілому) не ображати один одного, якщо навчання (навмисно чи ні), щоб зробити так.

З вашого опису ваш пес вже домінували над сусідська собака хоча б один раз. Так, може бути, ви могли б дозволити їм встановити цей зв'язок, тобто сусідська собака відправкою в ваш пес (у ході контрольованих зустрічей, тобто ваш сусід прийшов і т. д.). і ви так само.

Залишити свій жіночий з рівняння зараз (оскільки вона, по суті, конкуренції). Як тільки жінка сусіда знає своє місце, знову свій іншого собаки.

З плином часу ви повинні бути в змозі вирішити цю проблему, особливо враховуючи, що інша собака ще дуже молода. В ідеалі ви можете навіть бути в змозі виробити якесь рішення, де ви могли б поставити у ворота у своєму паркані, щоб інші собаки можуть прийти грати. Я не думаю, що ваші собаки не буде проти її вступу в (якщо вся "зграя" подбали про структуру) і ваш сусід матиме деякий час, як добре.

Я завжди розглядаю його як останню можливість намагається змусити собак забрали, виходячи з обставин. Іноді люди просто не знають нічого кращого і не хочуть цього визнавати. Просто намагаються обдурити їх поліпшення і уникнути їх, доведеться визнати, зробивши помилку в минулому.

+486
DigitalVTech 3 вер. 2019 р., 10:42:04

Він буде стрибати через нього, якщо він хоче потрапити на іншу сторону. Ви зможете спокусити його з їжею або лікує.

Але врахуйте, що він не хоче стрибати через неї. Там може бути медична причина, чому він не хоче стрибати. Наприклад, він міг би артрит, що робить його дуже боляче стрибати з висоти. Виходячи з його породи, дисплазія кульшових суглобів-це ще одне можливе джерело болю. Деякі кішки добре ховають біль. Він також може бути надмірна вага, який просто змушує його боротися, щоб стрибати через високі бар'єри. Я не кажу, що там щось з медичної точки зору не так з вашою кішкою, але варто було б у ветеринара оглянути його.

+405
Vemp 22 січ. 2019 р., 09:35:01

Я настійно раджу вам не використовувати шокові нашийники на вашому собаці.

Є просто занадто багато кращих варіантів там для коригування поведінки, ніж з допомогою ударних коміри.

Надаючи певні електричні частоти для вашої собаки, це може бути болючою для них. І коли вони відчувають біль, це може викликати як фізичний, так і психологічний біль і травми, і може зробити ваша собака дуже агресивна, особливо якщо вони в змозі сказати, де джерело болю.

Що це означає, що якщо вашу собаку можу сказати, що ви є джерелом ураження електричним струмом, вони стають агресивними по відношенню до вас, і це останнє, що ви хочете.

Спробуйте деякі з рад, йшлося тут про те, як правильно коректувати проблеми в поведінці вашої собаки, коли вона приходить до надмірного гавкоту:

http://ultimatehomelife.com/why-dogs-bark-and-how-to-stop-your-dogs-and-puppies-from-barking/

+281
katopz 13 груд. 2017 р., 20:03:17

Будь-яка правда в тому, що летючі миші їдять своїх дітей?

За даними м'ясоїдних і рыбоядных кажанів:

Жовто-нічниця гостровуха (Phyllostomus hastatus) навіть годує на інших летючих мишей.

Але не члени їх власного виду (ADW тема: Phyllostomus hastatus: інформація):

Більше спис упертое кажанів були зафіксовані їдять мишей (Mus домова миші), птахи (Cyanerpes cyaneus), і навіть іншими летючими мишами, такі, як Hemiderma perspicillatum. (Броссе, і співавт., 1996; Данн, 1933; Raíces, і співавт., 2008; Виллига, і співавт., 1993)

Сказавши, що (ADW тема: Phyllostomus hastatus: інформація) говориться:

Коли щенята потрапляють зі свого курника, вони витягуються з їх матері. Самок з тієї ж соціальної групи як щеня і його матері відвідає впав щеня, своєю присутністю забезпечуючи захист від самок іншої соціальної групи, які можуть атакувати полеглих цуценят.

Тому цілком можливо, що летючі миші поїдають дитинчат кажанів (але не власних нащадків).

+268
Kaminari000 22 бер. 2015 р., 14:23:09

Ветеринар сказав, що мій 20-річний кіт панкреатит і, можливо, паразити. Ви б дали їй антибіотик? Як би ви до неї ставитеся?

  • АЛТ. (лабораторні аналізи включають:*). 112
  • Плюшка. 51
  • Точність ПДП. 42
  • Лімфоцити. 954
  • Еозинофіли. 1484

Який буде ваш діагноз і прогноз?

Всі інші рівні в нормі.

+214
AprilCots 11 лип. 2017 р., 05:02:08

По-перше, пам'ятайте, що ви зробили добру справу, погодившись сприяти цієї кішки протягом декількох місяців. Прямо зараз ви відчуваєте себе в напрузі, і коли ці проблеми виникають, ви відчувати себе винним, тому що ви виросли, щоб любити його, але ви думаєте про даючи йому піднятися. Що робить його більш важко мати справу з проблемами, які виникають. Я рекомендую, що ви продовжуєте говорити собі, що це всього лише прийомним ситуації, але поки у вас є кішка, ви збираєтеся зробити все можливе, щоб зробити його готовим для нового будинку. Я підозрюю, що ці проблеми можуть бути вирішені, і, можливо, що новий будинок буде з вами, але давайте не будемо забігати вперед.

Та я стриг свої нігті, але через день чи два вони різко знову і тепер надто коротке, щоб кліп багато з

Зовнішній шар кігтя, називається оболонка, періодично линяють. Коли це відбувається, вона розкриває свіжий, гострий кіготь. Я рекомендую вам перевірити свіжі кігтями щодня, і обрізати будь-які, які з'явилися. Це набагато простіше, ніж обрізки багато кожен раз. Більшість днів не буде свіжих кігті у справу.

Крім того, вам не потрібно обрізати нігті короткі, треба тільки зняти гострий кінчик. І вам потрібно тільки обрізати передні лапи.

Нарешті, ви можете зробити м'який пластик nailcaps, прикріплені до кожній лапі. Вони тривають близько 4-6 тижнів. Одна марка називається М'які лапки. Я не пробував їх.

Як тільки кігті стосувалися, ваше обличчя може залишитися без подряпин. Тепер давайте розберемося з кот розбудив тебе вночі. Рішення я використовую: коли кіт будить мене ночами, я витягнути його близько і тримати його. Він відразу ж спробувати отримати безкоштовну (і я його відпустив), тому що він хоче грати, не відбудеться. Він повинен швидко дізнаєтесь, що вам не цікаво грати, коли ви спите.

Переконайтеся, що у нього багато іграшок, щоб грати. Я пропоную вам знайти інший впливати на людей, щоб скласти йому компанію. Це не повинно бути складно, і я впевнена, що притулок б допомогти вам знайти один.

Якщо все інше зазнає невдачі, є можливість тримати його в іншій кімнаті на ніч.

Я знаю, що жінка сподівається, що я вирішу залишити його в кінці цього місяця

Ви не повинні приймати рішення зараз, якщо ти не готовий. Я впевнений, що вони будуть щасливі, якщо ви просто готові виховувати його трохи довше. Для Тепер, ви можете зосередитися на тому, щоб цей кіт готовий для постійного проживання, маючи справу з цими питання поведінки. Удачі!

І якщо ви вирішили не тримати його, будь ласка, не відчувайте себе винуватим. Ви зробили добру справу, надаючи тимчасовий будинок.

+194
Shader 19 черв. 2016 р., 09:42:24

Вона майже напевно має проблеми з зубами і потрібна вет.

Це не може бути серйозною, але негайні заходи повинні бути прийняті. Дій може зберегти додаткові проблеми (і витрати) пізніше.

Це показує деякі інші симптоми проблеми з зубами у кішок: http://www.catchannel.com/magazines/catfancy/february-2012/signs-of-oral-pain.aspx

Більшість кішок будуть потрібні деякі стоматологічні роботу у своєму житті, так що якщо вона старше 5 років, то це додає ще більшу вагу до аргументу.

+145
Benjamin Isaak 6 серп. 2015 р., 04:26:03

[Правка з тим, що фактично відпрацьований] я дізнався, що блохи були в злив помиїв. Як тільки я вирішував, що день, мій питання було скоріше в минулому. Ключовим для мене було, щоб вичистити всі області ретельно, де вони можуть бути. Я використовував грубий тонка зелена губка і викинув її після кожної очищення. Я отримав 5 за долар у доларовому магазині, і вони працювали відмінно. Я не доводиться мати справу з килимом, тому я не можу сказати, що, за винятком того, що калатала бар, здається, працює для інших, як довго, як ви очистите каністру/або викинути мішок після кожного прибирання.

[Оригінальний пост - спойлер: це не баян вихлопної труби для пральної машини, це блохи в реальному злив помиїв, що труба спорожняється ст.] Вода випускний шланг від пральної машини типу гармошки та переховує у себе бліх. (Я зрозумів це три дні тому.)

Мені здалося, що я починаю це кінець моєї блохи митарства, але вони продовжували з'являтися. До мене дійшло, що пральну машину шланг вытыхания було побудувати в пастку (U-подібна петля) і так що я поклав деякі блохи вбивають шампунь,диатомовая земля, і води там і отримав купу (30 або так), коли я зробив наступного миття.

Це останнє місце, де я їх (я думаю), тому я шукаю спосіб, щоб виключити їх з цього шланга. За останні 3 дні, я залила його моїм вбиває бліх шампунь,диатомовая земля, і води суміш і закрити кінець трубки з прозорою плівкою і гумкою, але я все ще отримую трохи коли я роблю змивку.

Хто-небудь стикався з цим? Будь-які ідеї про те, як поставити остаточний хрест на цих останніх залишилися бліх? Я теж один або два повзуть вгору від моїх злив помиїв і вони продовжують повертатися, незважаючи на мої вигадки і старання (але тільки в "злив помиїв", які я використовую в якості витяжного для моєї пральної машини). Спасибі!

+124
CaraBWalker 14 жовт. 2010 р., 13:22:47

Повідці на питання про повідки, нашийники, повідці, шлейки, недоуздки і т. д. Зазвичай мають на увазі продукт, а не поведінка вихованця при зіткненні/за допомогою пункту.

Якщо питання тварина поведінку, коли на повідку, або Як правильно ходити з вашим вихованцем, звертайтеся до замість.

+89
Bernd 8 трав. 2013 р., 05:06:31

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil