Я хочу взяти кішку, але у мене алергія

Я і мій так хотів би взяти кішку, але у нас є деякі побоювання:

 • У її батьків є кішка (Російська блакитна) і у мене алергія на це
 • Мій ніс починає працювати
 • Мої очі червоніють і свербіти

Я використовував свою кішку багато років тому, коли я жив з батьками, однак це було село, і кішка більшу частину часу, obiviously, жив на відкритому повітрі. Не було ніяких проблем.

Єдине, що я можу думати після того, як малював і погуглити навколо буде алергія на їх лупа (вибачте, якщо це не правильне слово).

Є будь-який вид (мені порадили взяти Сибірська кішка), що я могла жити з цим?

Інші речі, які варто згадати:

 • Ми живемо в 35М2 квартира
 • Я голову проблеми з диханням з 7 років
 • Я використовую сальбутамол на щоденній основі. В основному один раз в день

Є що-небудь ще я повинен розглянути, перш ніж приймати?

+740
Sitthidate Nanuea 8 черв. 2011 р., 16:46:49
25 відповідей

Годування

 • Два дюйми snapping черепаха би тільки бути молодим, як вони виростають до 8 см в довжину. Вони, природно, сміття і навіть полювати на свою їжу, так що це може бути гарною ідеєю, щоб забезпечити деяку живого корму. Як вони ростуть, вони здатні впоратися з великою здобиччю. Вони всеїдні і вимагають як рослинної речовини і м'яса, щоб залишатися здоровим. Близько однієї третини рослинної речовини на дві частини м'яса.

 • Молодих черепах буде випросити для комах і павуків, жаб, черв'яків і дрібну рибу. Тому я б запропонував взяти живі хробаки живуть, затримуючи деякі комахи і павуки без використання інсектицидів.

 • По мірі дорослішання вони будуть полювати на рибу, маленькі черепахи, Раки, вужі, птиці або м'яса джерело (мертвих або живих), який досить малий, щоб плавати або повзати.

Молодих черепах буде добувати їжу, але старі черепахи часто висять нерухомо у воді і засідки свою здобич, рвалася вперед з голови на високій швидкості і потужні щелепи, щоб захопити здобич. (1)

Житло

 • Черепахи проводять більшу частину свого часу у воді, насправді, для дорослих черепах буде залишатися в підводному положенні, чекають на свою здобич. У природі вони виживають холодну погоду самим приютится в зеленому топким берегів на мілководді. В залежності від того, де ваша черепаха знаходиться в приміщенні? буде залежати від необхідності, щоб тримати його теплим.

 • Якщо в приміщенні, температура в приміщенні для людини буде досить тепло для вашої черепахи. Враховуючи ваші черепахи не мають теплою березі і причаїлися в, ви повинні надати якусь захист від холоду (при використанні системи опалення або інші), якщо черепаха бак на відкритому повітрі або в сараї.

Черепахи є майже повністю водними і можуть бути знайдені в найрізноманітніших водних місцезростань, бажано з повільно рухається воді і м'яким мулистим або піщаним дном. (1)


Посилання:

 • Snapping черепаха - Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища Коннектикуту (1)
+911
Kyrre 03 февр. '09 в 4:24

Є павутина в тому кутку?

Це може бути (як ви кажете) якийсь дивний псевдо рефлекс на зразок того... або це може бути вона справді щось забрати. Мій Менкська любить кути і будуть гризти павутину, якщо вона їх знаходить, іноді вона буде чхати, якщо хтось отримує по носі.

Уважно стежте, щоб побачити, коли це станеться і перевірити, де буває сам. Також слід повідомити про це вашого ветеринара в наступний раз, коли ви берете її на огляд. Ви вже перевірили на проблеми у роті (розумний хід), і здається малоймовірним, що це реальна проблема, але воно не може пошкодити, щоб подивитися його і згадати його до ветеринара.

+909
achille hui 12 черв. 2012 р., 06:43:37
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Моя собака в 5 років шнауцера, який важить приблизно 23lbs.

Я зазвичай даю йому 1,5-2 склянки сухого корму в день.

Я хотів би змінити його на нормальну їжу. Я розумію, що більшість повинна бути м'ясного білка. Скільки унцій м'яса я повинен дати йому? І що я повинен змішатися з м'ясом? (моя собака невелика алергія на курку)

+867
JustAMartin 20 вер. 2013 р., 17:00:17

Я розглядаю дерев'яні стільниці, коли на заміну моїй кухні, яку необхідно регулярно змащувати з цього чи щось подібне: Rustins датський масло.

Хоча я впевнений, що це буде безпечно, коли сухий, я не можу знайти жодної інформації про те, чи це безпечно для кішки, поки вона сушіння (неминуче мої маленькі монстри будуть ходити по ній, і це не можливо, щоб виключити їх з кімнати).

+856
Siddharth Lavate 12 жовт. 2016 р., 05:36:19

Більшість дорослих тварин не переносите лактозу, молоко не дуже хороша ідея.

Корм для собак стане очевидною рекомендацією. Є причина, ви не можете цього зробити?

+805
Maverick7 27 бер. 2014 р., 22:14:52

Я б просто купити живу пастку, яка не вбиває миша.

Є багато різних моделей доступні, але в цілому вона повинна бути для вашої кішки, щоб поранитися ними неможливо.

В якості додаткового бонусу, потрапивши в пастку, миша буде ізольований, тобто робить неможливим для вашої кішки, щоб з'їсти мишу.

Просто для уточнення: а чи не використовувати отруту в живій капкан. Кішка може бути в змозі відкрити його і/або отримати отруту кидають, що ви не хочете.

+737
Stoffe 29 жовт. 2017 р., 21:20:24

Це може бути здуття від вклинення. Я чув, що вони роздуваються від з'їденого ставок яйця равлики або інші дрібні речі, які не засвоюються. Інша можливість-це внутрішня інфекція або грибок. Це допомогло б мати зображення, якщо це можливо.

+611
Ryan Farley 15 черв. 2012 р., 15:39:49

Моя кішка любить штовхати речі зі столу. Він дійсно любить бумагомаранием викл. Але іноді він штовхає цінні речі, як мій маленький мобільний телефон. Я думаю, він знає, що він не повинен цього робити.

Як я можу навчити його не штовхати речі зі столу?

+509
yujiz 15 січ. 2014 р., 00:01:07

Оскільки у мене є кролик пару місяців тому, він жив в основному kangkong, овоч дуже популярний у Південно-Східній Азії в ранкової слави сім'ї. (Він також називається "водний шпинат", але це не в капустяних.) Деякі дослідження (1, 2) свідчить про те, що ця їжа тільки підходить для виховання здорового кроликів, а мій вихованець, а не худоба.

Він ніколи не їв сіно. Коли ми ходимо гуляти, він любить гризти на траві і випадковими рослинами, але це не є істотною частиною його раціону. Він виглядає здоровим і активним. Там був якийсь карієс, але він зник, коли я перестав подавати моркву і помідори. Він їсть свої какашки, а потім залишає жорстких гранул, які, як передбачається, означає хороше здоров'я травної системи.

Сьогодні я нарешті знайшла сіно. Він обнюхав її з цікавістю, потім його вимкнув.

Я повинен бути стурбований? Чи є більш довгостроковий ризик?

+475
al87 2 вер. 2016 р., 12:01:21

Мій пес був дуже хворий останні тижні, йому був поставлений діагноз чуми м'ясоїдних, тепер він здається хорошим, я маю на увазі, що він веде себе як завжди, веселий, грає з нами і їсть, але він ще секрету в очі і дуже рідко в ніс. Ми відвезли їх до ветеринара, просто щоб перевірити, якщо він в порядку, але вона сказала нам, що він ніколи не буде здоровим, тому що цей вірус не має ніякого лікування. Я хочу знати, якщо це правда?

+458
free minecraft accounts 30 вер. 2019 р., 12:16:27

Я втрачаю кожен день риба, спочатку іч-інфекції, яка з'являється, щоб лікуватися. Тепер я бачу уцілілих з тетрацикліну, тому що вони вмирають з червоними прожилками на них. Що є кращим способом для дезінфекції мереж і сифонных трубках безпечно і швидко, що є економічно ефективним?

+410
Apple 11 лист. 2015 р., 00:41:20

У зв'язку з тим, що сталося, схоже, Купер і тепер пов'язані почуттям небезпеки з кожної собаки, в тому числі Альбі. Щоб виправити ситуацію, ви повинні повільно починати "знайомство" Купер і знову Альбі один до одного. Куперу треба перенавчатися, що Альбі не стануть переслідувати його. Вам потрібно зробити це таким же чином, я очікую, що ви робили на початку.

Улюблена їжа Купера і іграшка буде відмінною підмогою. Місце забору вниз, як можна далі від зовнішньої сторони дверей, з Бондаря на тій стороні, яка має відкритий доступ на вулицю. Кішки повинні відчувати, що у них є шлях до відступу. Тримати Альбі на іншій стороні особи, бажано, коли він їв і спокійна. Якщо Купер зовні і занадто налякані, щоб підійти дуже близько, почніть годувати його лікує спочатку від входу, потім поступово ближче. З тим же способом, спробувати заманити його до себе в гості, перша праворуч двері, а потім всередині, де він має прямий вид Альбі. Якщо Купер шалунішка, ви можете ввести багато грати на даний момент теж. Купер повинен зв'язати тільки хороші речі, щоб бачити Альбі. Я не рекомендую ганятися за Купером, щоб принести його всередину і змусити його залишитися поруч з Альбі (паркан), а це означає, що він втратив свій шлях до відступу і, ймовірно, буде тільки більше боятися Альбі.

На додаток до вище, ви можете зробити інші невеликі речі, як завжди переконавшись, що там щось пахне з Альбі у місці, де Купер спить. Також використовуйте час прийому їжі, годування Купер як можна ближче до Альби, як це можливо (з парканом між ними).

І нарешті, але найголовніше, поїзд імпульсне керування з Альби. Це означає навчити його не бігати за Купер (Купер тікає), або зробити Jumpy руху навколо нього. Нагорода Альбі з ласощами кожен раз, коли він залишається спокійним, при глянувши на Купера. Вам доведеться повторювати дуже часто протягом дня. Спробуйте, щоб не дозволити Альбі винагородити себе, отримуючи задоволення гнати Купер (тобто виконуючи його інстинкт), так як це тільки посилить погану поведінку. Якщо Альбі не погоню (хоча у нього на повідку, так що він не може дістатися до Купер), ігнорувати поведінку і замість того, щоб перемістити його подалі, поки він спокійний. Не гнівайся і не кричи, як Альбі почне пов'язувати негативну реакцію з зором Купер, не "гоните" поведінки сам.

+353
gaborsch 20 жовт. 2018 р., 09:25:39

Ми взяли дві кішки, хлопчик і дівчинка. Їх вік становить від 1 до 1,5 років, я не впевнений, укриття не впевнений.

Зараз майже тиждень, що вони тут, у будинку, на початку дівчина, яка виглядає трохи старше був прекрасним і виявили будинок, дуже швидко, в той час як хлопчик був завжди під ліжком у темному просторі сиджу і виходжу тільки для пісяє і їсть і повертається під ліжко знову, з першого моменту було видно, що дівчинка не любить хлопчика, коли він проходить поруч з нею, вона видає звуки боротьби, і хлопчик тікає, щоб його темний будинок. Вона була як 'це моя територія' кішка, і хлопчик, як би ви ласка, дайте мені грати? кіт, він лякає її дуже погано, що сумно.

Тепер після декількох днів це трохи різні речі, дівчина стає сумно, коли хлопчик стає щасливішим. Дівчина справді була відкрита, щоб бути улюбленцем на мене, а хлопчик завжди тікав від мене, тепер вони обидва тікають від мене. Вони не можуть грати один з одним, і коли хлопчик грає вона злиться на нього, він лякає і сховатися під ліжком.

Я знаю, що це тиждень вони тут, але я не впевнений, що з ними не так і який вихід.

+340
Ryan Zhou 19 вер. 2011 р., 06:36:23

Я думаю, що це природний процес і частина зростання .. те ж саме сталося з моєю індійської собаки жіночої статі, хто був білий і коричневий .. але останнім часом вона має багато чорних плям, які з часом перетворюються в коричневі і, нарешті, її коричневий колір затьмарює білий. Я консультувалася з вет каже, що він його ОКК.

+324
heshist 13 лют. 2016 р., 23:12:41

Основні деталі:

Осиротілий кошеня у мене недавно помер. На ранньому етапі, було те, що я бачив, описав, як один з тих "згасання кошенят" -- весь час плаче, склоподібний/сльозяться очі. Я читав, що навіть при найкращих умовах життя таких кошенят досить крихкі. Правда, я зробив деякі помилки по дорозі з-за незнання і віддав би все, щоб повернути час назад і зробити хоча б пару речей по-різному, але, на жаль, це не варіант. Ще, я б хотів знати, що могло стати причиною її смерті і не можемо дозволити собі розтин. Хто-небудь знає когось, хто робить безоплатної розтинів? Будь ласка запропонуйте Ваші рекомендації, Якщо ви робите. У той же час, мені цікаво, якщо подальший розвиток не якусь зачіпку до того, що може бути причиною загибелі кошеня.

Кошеня помер між 3 і 6 годинами ранку 26 травня. Минуло вже більше 48 годин з моменту її смерті (Так, ми повинні найближчим часом поховати його). Її живіт дуже круглий і роздутий. Це говорить про те, що може бути причиною його смерті? Він також розробив невеликий каплевидний ваги присмерковою шкіри на правій стороні її живота (а також один довгий тонкий овал внизу її живота. Лусочки шкіри темно-сірого кольору. Це також говорить про його стан або те, що змусило його вмерти?

Додаткову інформацію ви можете знайти корисним:

Ми думаємо, що кошеня ( макрель таббі з коричневими чергування), може народитися передчасно, тому що він був дуже маленьким, коли я вперше знайшов його. Я поняття не мав, що з ним робити спочатку, але в кінці кінців я поклав його в клітку з іншим котом ми у кого був послід з семи здорових кошенят приблизно за місяць до мого знаходження цього втраченого кошеня. (Втрачений кошеня від іншої матері.) Хоча мати сімох не здавалися божевільними про додавання восьмий кошеня в суміш, вона не була проти цього, тому я думав, що все спрацює.

День чи два тому, проте, під час звичайної перевірки на цих кошенят, я знайшов один з старших кошенят, сидячи на осиротілих кошеня по голові (я думаю, що він намагався тихо) і осиротілого кошеня довелося (за відсутністю кращого способу висловити це) накакав себе з досить великих жовто/коричневий стілець, що був трохи рідкуватим, але фірма.

В цей момент я вирішив взяти осиротілого кошеня з цього середовища, але тоді я не знала чим годувати його, і я зробив помилку, то коров'яче молоко (незбиране молоко і органічні). Це було величезною помилкою. Не довго після цього, у нього був приступ блювоти і проносу. Ось коли я, нарешті, вирішила зайти в інтернет і зробити кілька досліджень (виявивши, що коров'яче молоко немає-немає) і знайшли козла молока формулу (який відвідало козяче молоко, йогурт (я також використовував козяче молоко, йогурт), воду і яєчний жовток. Осиротілий кошеня не висилати протягом деякого часу після цього, але потім, коли він зробив, його табуретки виглядали дуже здоровими-коричневий, фірма, повністю сформований. Я був справді щасливий про це, але потім, раптом, осиротілого кошеня було два випорожнення на один день (21-го). На цей раз, однак, табуретки були повністю сформовані і тверді, але дуже світлий, жовтуватий, і були вигнані з невеликою кількістю води. Я подумав, може бути, я був опалення у формулі занадто багато, так що я витягнув назад на трохи і наступні табуретки були ще світло-жовтий (на кшталт гірчичного кольору), іноді жорсткий, великий і повністю сформована і в інший час, м'який, але я перестав бачити водянистий, рідкий стілець.

Ще одна важлива деталь температура кошеня. На початку цього втраченого кошеня часто було холодно, коли я її підняв, але в дні, що передували його смерті, він, здавалося, іноді тримаючись за якусь температуру власного тіла.

Коли я побачив, що випорожнення стали повертатися до нормальної який тип доказів того, що вона починає підтримувати якусь температуру тіла, я думав, що вона зробила це через небезпечну зону, тим більше що вона начебто плакала набагато менше і виявилися свого роду імпринтинг -- довгі стійкі погляди на обличчя тих, хто тримав її. Щоб знайти його мертвим був повний шок, м'яко кажучи.


Я пішов онлайн і спробував дослідити це, і я бачив повідомлення, які вказують, що це може бути якісь проблеми, пов'язані з нерозвиненістю шлунково-кишкового тракту, будь-яку кількість захворювань контракту кошенята можуть, і навіть проблеми з серцем. Нічого, до цих пір, проте, було все, що остаточно. Крім того, мій пошук лусочок шкіри на мертвих кошенят на перевірку виявляється досить марно, але я не можу допомогти, але цікаво, якщо це важлива деталь, яка може звузити його трохи.

Я додав деякі фотографії, щоб допомогти вам допомогти мені зрозуміти сенс смерті цього маленького кошеня. Не повернути його до життя, але розуміння яких-небудь ви можете позичити може принести мені (і можливо іншим у подібній ситуації) трохи закриття.


Закривають лусочки шкіри, ~60 годин після смерті

Повне тіло вигляд, що показує ваги шкіру (тільки на одній стороні тіла і в нижній частині живота)

+320
janetrust 4 лют. 2014 р., 23:58:40

Фон

У мене 2,5 років чоловічі, змішані породи собак. Ми вважаємо, що його предки-в основному кокер-спанієль, з неабиякою часткою пуделя і, можливо, деякі інші речі.

Він в цілому добре здоров'я, він цілком слухняний, він багато бігає (бігає без повідця на велосипеді кожен день) і він буде щасливим собакою. Його очі завжди були хоча джерелом легке занепокоєння. Рік тому, вранці, він іноді був м'яким червоні очі, які, здається, трохи свербить. Обидва ока були, як правило, турбують. Він, здається, було в основному вирішено. Один раз, дуже рано, коли йому було всього 9 тижнів, у нього дивні очі-інфекції, протягом якого ліве око був червоний і дуже сильно набрякати (я написав це , коли ця проблема трапилася). Він, як правило, мають трохи сухого лайна очі вранці, але його не так багато, щоб інших собак я бачив.

Питання

Ось сьогодні картину залишив свій очей

enter image description here

В куті ока, на нижню повіку, у нього є чорна пляма. Здається, мій партнер і я, що це чорна пляма росте протягом усього життя. Я не в курсі сімейної історії раку або що-небудь подібне, але я не дуже добре знаю його батьків.

Це чорна пляма в медична проблема чи це просто невинна патч меланіну? Я повинен принести собаку до ветеринара?

+223
babybubbles 21 квіт. 2013 р., 20:27:09

Що потрібно робити, якщо хвіст вашого леопарда гекона є півдорозі і півдорозі не по темі? Чи можна запобігти хвіст з повністю падає? Може хвіст пришити самостійно, нагодувавши її і дати їй достатньо води? Вона тільки 3 місяці і народився 9-6-2017.

+184
Madushan Perera 28 черв. 2014 р., 08:01:20

До вашого відома: наш вет допомагав нам з сирими продуктами для наших собак протягом багатьох років. У нас є кілька собак в родині, починаючи від 15 паундів в 70фунт. В цілому ви маєте право суміші, 1/3 овочів, 1/3 вуглеводів, 1/3 білків. Я б двічі перевірити суму. Я хотів би звернутися або відомих заводчиків або Мальтійська суспільство порятунку, ви будете вражені, наскільки багато інформації вони готові надати. Удачі!

+147
academicStudent 2 лип. 2018 р., 11:14:16

Якщо ваша кішка не їсть або майже нормальна дієта на наступний ранок, заклик до ветеринара, безумовно, в порядку. Ви знаєте свого вихованця, і якщо їх раціон суттєво змінився більш ніж на 24-36 годин іспит вет вказано.

Зверніть увагу, що для деяких травоїдні тварини, такі як кролики, порушення дієти стає критичною менш ніж за 24 години.

+145
nassimlouchani 14 квіт. 2013 р., 19:02:55

brushed fur

Ці білі плями в моїх кішок шліфований хутро блошині яйця або шерсть?

+127
Rita Sundari 6 лист. 2017 р., 17:52:50

Я чув, що солодкі продукти, такі як цукор і інші солодкі речі не безпечні для собак.

Нудотний і солодкий їжа не добре для кішок теж?

Там був дикий кіт, якого я бачила сьогодні, її мати померла сьогодні. Я дав кошеняті молоко, який мав трохи цукру в ньому. Це безпечно, щоб дати їй молока з цукром в майбутньому?

Будь ласка, зверніть увагу, що я хоча б згадав цукор в молоці, але я маю на увазі всі види солодких продуктів.

Редагувати: це був молочний

Крім того, що домашні продукти безпечні для кішки, якщо молока немає?

+122
Mohammadkhaleel Mohammadkhalee 6 трав. 2011 р., 10:30:06

Правильно соціалізовані кішки спілкуються з їх дворецьких. Їм потрібна їжа, вони дозволять вам знати. Коли вони хочуть бути домашнім тваринам, вони будуть отримувати. Але іноді це може бути трохи багато, ви знаєте. Це місце було правильно дряпається і робиться зараз, ви повинні припинити.

Мої кішки мені скаже припинити за такими ескалації кроки:

 1. Рухатися
 2. Вокаліз (miuow)
 3. Гарчання
 4. Ставлять ображають річ в її рот
 5. Кусати ніжно
 6. Але кігті в дії, але не жорсткий
 7. Кусати важко
 8. Використовуйте всі, важко!

З зазначити, що ескалація з #5 можна масштабувати швидко, менш ніж за 2 секунд до 8. Так що я можу зупинитися перш, ніж це.


Так що, я думаю, що ви кот спілкується, що ви можете перестати свербіти це місце зараз, велике спасибі.

+85
Anastes Mp 9 трав. 2015 р., 22:49:54

Багато дрібні тварини можуть пити з миски , але їх люди забезпечують їх з пляшечки, що соски пити. Як і будь-який контейнер, який містить воду, сидячи в ньому протягом тривалого часу, що може рости в них.

Що таке безпечний і ефективний спосіб, щоб отримати пляшку з водою і очистити ніпель?

enter image description here

+70
Eddy Laphant 30 бер. 2019 р., 02:44:20

Немає правильної відповіді на це питання. З точки зору здоров'я це нормально, щоб годувати як дорослих кішок, два рази, три рази в день – або більше – до тих пір, як ви можете контролювати своє споживання калорій. Вільний вибір може бути добре в деяких кішок, але якщо вони не схильні переїдати. Я б сказав, що більшість людей брати золоту середину годувати два рази в день, так як це простіше, щоб відповідати з більшістю людей робочих графіків.

Є, звичайно, певні умови, в яких графік годування повинен бути ретельно контролюватися, наприклад, діабетична кішка. В іншому випадку здорові кішки, які мають надлишкову вагу, важливо контролювати свої калорії. Ви можете порахувати, скільки вони повинні одержувати на основі їх ідеальний вагу, та інформацію про калорійність, яка повинна бути доступна для більшості популярних брендів, або якщо ви зателефонуйте в компанію. На жаль, ця інформація не на сумці для багатьох продуктів.

Для повних кішок, які схильні переїдати, ви можете знайти корисним, щоб розділити загальну кількість калорій на кілька прийомів їжі. Годування в три або чотири менше їжі буде означати, що шлунок менше порожнім протягом тривалого періоду. Також розглянути питання про перехід на більш низьку калорійність їжі, так як це дозволить котів більше споживати (відчувати себе більш повними), але не вжити додаткових калорій.

Приурочений живильники можуть допомогти, коли потрібно годувати більше рази в день і забезпечує чудову узгодженість у строках, які кішок часто ціную. Однак, з приурочений живильники важко контролювати, що кішка їсть, яка їжа, тому це швидше за все не прийнятне рішення для вас.

Для вашої ваги кішки, Якщо ви цього ще не зробили, важливо, ваш ветеринар виключає того, є медична причина, чому вона не набирає вагу, незважаючи на підвищений апетит. Ці ознаки цілком типово для тиреотоксикозу, тому варто було б перевірити Т4, щоб переконатися, що її рівень знаходиться в межах нормального діапазону.

Подивимося, Як Часто Ви Повинні Годувати Вашу Кішку? для трохи додаткової інформації.

+45
amcc 9 лют. 2010 р., 02:39:59

Мої хлопчики, мабуть, побився сьогодні, поки мене не було і я повернувся додому, щоб пристойно кривавого видовища. Я виявив, що рана в 3:29 ранку, а зараз 4:46УТРА сенс в тому, що вет не відкриємося через 3 години. Я промила рану, як міг, але він просто хотів води, їжі і спати.

Я відділив його в інший корпус з чисті ковдри і шкури, щоб спати разом з мискою води і їжі. Він пішов спати, не метушився, як я думаю, всі митарства поставив його в шок.

Рана не спливає кров'ю, але я не прибрав засохлу кров/парша величезний шматок, як я впевнений, що закрив рану.

Якщо він досить комфортно, щоб спати, їсти й пити він буде добре протягом трьох годин, поки чекаємо ветеринара, щоб відкритися?

(Я б його до надзвичайної ситуації, але вони беруть $150, щоб просто було видно, поки мій вет збори всього $75, щоб було видно.)

Я перевіряв його, так як він заспокоївся і він, здається, розслабився, але я просто в паніці. Це мої перші щури і вони, як правило, дуже спокійні і розслаблені... я не знаю, чому вони потрапили у таку бійку.

+32
Loreno 5 жовт. 2013 р., 06:52:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil