Нявкає, коли какає

Чому моя 2 місячна кішечка мяу при використанні у ванній кімнаті? Вона досягає успіху в тому, щоб, використовуючи його, але кричить від болю, перш ніж вона робить.. будь ласка, допоможіть

+821
Santiago Montoya 7 груд. 2019 р., 16:53:10
27 відповідей

У нашої сім'ї є собака і чотири кішки. Пса звуть Брутус, він чоловік, 6 років і бостон-тер'єр/Бігль суміш. Кішка ставлення до цього питання називається "розтушовка"; він самець, сірий смугастий кіт, і близько півтора року.

За минулий тиждень, Брут був надзвичайно зацікавлений в пляму:

 • Брут став нити частіше, але тільки тоді, коли пляма знаходиться поруч з ним.
 • Брут переслідував пляма навколо більше.
  • У відповідь на це пляма зазвичай стрибає де-те, що Брут не може фізично дістатися (наприклад, на вулиці, або за футон).
 • Брут був обнюхавши пляма дупу більше, і намагається нагнути його частіше.

Факти, які можуть бути актуальні:

 • Ми хай Брут бродять навколо нашого двору, але ми і гуляти з ним щодня. Ніяких формальних обмежень на те, як довго він там, але це рідко більше ніж на півгодини за раз.
 • Всі наші кішки в приміщенні кішки, і ні один не вийшов зовсім недавно.
 • Брут намагався горб кішки раніше, але не до такої міри я зараз описую.
 • Всі тварини їдять без будь-яких проблем.
 • Всі тварини були позбавивши себе без будь-яких проблем.
  • Це означає, що не було ніяких нещасних випадків, і немає нічого незвичайного в кого какашками або сечею.
 • Всі домашні тварини доброзичливі по відношенню один до одного, і грати або обніматися.
  • Це означає, що жоден з наших вихованців були насильства або конфронтації; не було скрегіт, свист, гавкіт, гарчання або прикусування будь-якого роду.
 • У нас нещодавно був Брут щеплення від сказу. У нього є чисте карантинне свідоцтво.
 • Брут не фіксується, але всі чотири кішки.
 • Брут ніколи не тикав людей або предмети, до мого знання.

Ось моє питання: Мої вихованці нормально? Може одна з них хвороба? Я повинен принести будь-якого з них до ветеринара?

+975
Davitt 03 февр. '09 в 4:24

Ще в грудні мій кіт прийшов і веде себе дивно, його задні ноги були низько над землею і його хвіст зігнувся прямо як весна на спину. Тоді він почав ходити по колу назад.. як це було пізно вночі, я нічого не міг зробити. Вранці він кульгав і, здавалося, спиною підкошувалися ноги, і її хвіст продовжував завиваються навкруги.

Коли я взяв його до ветеринара вони не змогли знайти жодних проблем з його кісток, вони дали йому Metacan який він взяв на тиждень, але він нічого не зробив. Тоді я взяв його знову, і вони сказали, що це може бути затиснутий нерв і не давати ніяких ліків. Я взяв його знову, і вони сказали, щоб залишити його за 2/3 місяці, але я не радий залишити його, як це! Що ви думаєте, що це може бути?

Я теж був Тед чіпізований і виявив, що не працює після того, як він зміг увійти в котячу.. ветеринар не міг знайти його в будь-якій точці його тіла, так що вони дали йому ще один. Є шанс, що "втрачені" може бути причиною проблеми?

+892
Topper of Fate 5 лют. 2018 р., 18:36:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Оскільки ми не можемо знати, що рухається усередині голови кішки, все це буде тільки теорія.

І теорії є, їх кілька. Насправді правильне слово повинно бути "спекуляція". Я вважаю, що немає правильної відповіді на це питання, і, цілком можливо, існує не одне правильне пояснення небудь. Проте давайте спробуємо декілька:

 • Кішка має свій родовід у диких кішок, які необхідні, щоб знайти напої від маленькій калюжі, засипані опалим листям і все таке. Очищення води від сміття дає кішці водної поверхні, яка відкрита для напій з. Це було б у випадку інстинкти кішки, і ми нічого не можемо вдіяти.

 • Миска для води у себе вдома повинен мати чисту прозору воду в ній. Пошуки істинної поверхні досі стоїть вода є проблемою, краще перемогти за допомогою лапою, щоб знайти літак, де повітря і вода. Можна, звичайно, припустити, що це небажано, щоб опустити ніс (rhinarium) у воду, так що точний рівень водної поверхні важливо знайти. Деякі кішки навіть перевірити рівень грунту, так зіскрібка навколо водної чаші, необхідно виміряти відстань між Землею і поверхневих вод. Уникнути миски для води зі скла полірованого металу для того, щоб допомогти кішці побачити, де поверхневі води.

 • Покопавшись у воді може вказувати запах у воді або миску. Хлору або іржі може дати звичайна водопровідна вода сильно пахне, що ми, люди, могли б помітити чи ні. Крім того, цілком можливо, що сама чаша не пахне, якщо мити з сильним мильниця без належного ретельного ополіскування. Сюрприз; ясно чиста питна вода продається в продуктових магазинах, може мати запах у нього теж, тільки відрізняється від вашої водопровідної води.

 • Якщо вода чиста, так і чаша не пахнуть, тобто як раз може бути запах під воду миску. Більшість з нас тримати чашу з водою в тому ж місці весь час. Можливо ви не бачите або чого-небудь запах є, але підлога під чашею може бути досить безлад. Перевірте за допомогою лампи, яка дає тільки УФ-світла.

 • Коли дикі тварини приходять пити біля водопою, вони проводять час першої перевірки, що в околицях очистити від будь-яких небезпек. Пити в дикій природі може бути небезпечним. Кішка "копати" навколо своєї мисці води може означати, що кішка не задоволені розташуванням чаші. Спробуйте перемістити унітаз на нове місце.

Інтернет-пошук по цій темі, здається, підтримує думку, що Мейн-кун Кішки дуже схильні до копанню всередині і навколо своєї миски з водою, але ця порода не єдиний, хто це робить, і також не всі кішки цієї породи роблять це. У мене теж Мейн-кун, і вона не метушня з водою у будь-якому випадку.

+852
jeuxee 28 вер. 2016 р., 18:41:27

З мого досвіду там дійсно не так багато ви можете зробити - без того, щоб собака (і маючи "задоволення" введення вашого кота до собаки) найкраще, що я коли-небудь вдавалося вистежити провинився кота від мого будинку, в будь-який час я бачу його навколо. Що прагне зробити кота трохи більш обачним навколо вашій власності, які мають дати вашої кішці безпечне-бач зона на відкритому повітрі.

Єдиний інший варіант, я можу запропонувати відкритий кішка перспективі вона може отримати доступ з приміщення (зазвичай через двері кішка), де вона має багато місця, але кіт до неї не добрався. Це буде коштувати вам або гроші, або час.

На жаль, ваша кішка стерилізована бути не достатньо для деяких Томс, особливо якщо є королева в спеку і вони не можуть дістатися до неї. Вони спробують злучитися з чимось котячим, що тримає ще досить довго.

Крім того, є якесь поведінку домінування відбувається тут - в тому, що стосується вашого майна, так як частина його території, і він намагається переконатися, що ваш кіт визнає його в якості верхнього кота.

Я пропоную вам доглянути за нею - в подібних ситуаціях це не рідкість для жінки-кішки була поранена, намагаючись сховатися від Тома. Не раз мені доводилося брати кастрованих самок до ветеринара для лікування поганий кіготь рани біля основи хвоста.

+829
user68096 1 лют. 2013 р., 09:30:58

У мене є кіт, який тільки що отримав додому з її хвоста ампутувати. Вона становить близько 10 років, вона, як правило, за межами кіт, але після інциденту ми збираємося тримати її всередині.

На моє запитання, як перша кішка відреагує на втрату хвоста, і як це вплине на подальшу поведінку кішки? (відсутність балансу? можливі депресії?)

+811
bnsmith 11 бер. 2012 р., 15:26:25

Я не знаю, чому ваша собака робить тільки свій борг у вашому дворі. Будь-кількість факторів може впливати на переваги собаки, в тому числі внутрішніх чинників у його кишечнику, що ви не можете бачити.

Я читаю між рядків і я думаю, ви могли б отримати відповідь на питання:

Як я можу отримати мою собаку, щоб покакати на прогулянці замість того, щоб, коли ми повернемося додому.

Поїзд вашу собаку какати по команді. Це буде легко (хаха жартую). Для цього вам потрібно ніколи не дозволяйте вашій собаці на вулицю з будучи поруч з ним. Тому що ви повинні бути там, коли він вирішить сходити на горщик. Якщо ви не знаєте, коли він зазвичай ходить на горщик, ви могли б змінити це, щоб просто переконатися, що ви там з ним, коли він зазвичай ходить,

Взяти його на горщик, коли він сказав вашій команді горщик, право слово, коли він сідає навпочіпки. Коли він це зробив, похваліть його і дайте йому ласощі.

Після декількох повторень цього ви можете спробувати дати йому команду на слово горщик ближче до кінця прогулянки. Переконайтеся, що ви почекайте хвилину, так що він встигне вибрати місце і відпочити. Якщо він не робить цього, просто піти додому і взяти його до себе, як правило, дрібний пляму і повторити слово. Врешті-решт він повинен зрозуміти, що ви хочете, щоб він зробив це на прогулянці.

Я займаюся цим зі своєю собакою протягом декількох місяців, і вона буде ходити на горщик на вимогу , якщо вона повинна йти.

Ми вибрали слово іншою мовою, бо ми, що мимоволі скажеш: "От блін" в будинку і собаки думаю, що це був час сидіти навпочіпки. :) Не впевнений, якщо це дійсно було б проблемою, але я б не дізнався, якби це могло бути.

Нарешті, не забудьте взяти з собою пакети, так що ви можете забрати свій собачки борг.

+795
ORTZ 666 30 трав. 2013 р., 21:28:12

Двох інгредієнтів, я би дбав про ізомальт і сорбіт, які є замінниками цукру. Я був в офісі ветеринара недавно, і там був плакат на стіні, попереджає про небезпеку (який?) замінники цукру для собак, між іншим.

Я рекомендую вам подзвонити вашому ветеринара, навіть якщо з годин. Вони можуть порадити вам, щоб вивести собаку відразу, або поспостерігайте за собакою симптоми. Або вони можуть сказати вам, не хвилюйтеся. Краще бути безпечним, ніж шкода.

+779
Skirko 5 черв. 2012 р., 19:15:07

Польовий цвіркун почнеться не верещать до середини до кінця літа, коли період гніздування починається. Для більшої частини кулера частину року вони можуть залишитися зовсім (тихо) в стані спокою.

Інша справа залишити на вентилятор дме над вашою крикет бак, рух повітря буде імітувати можливості поблизу хижаками, і часто буде тримати їх тихо.

Також зауваження чада ставить їх з ящіркою-це не така погана ідея, як наявність хижака-це вірний спосіб змусити їх мовчати.

+778
badNameHere 10 серп. 2018 р., 21:26:20

Якщо собака занадто збуджена чимось (позитивним або негативним), він може відмовитися від лікування, яке він зазвичай приймає. Ви можете думати про це так:

Ви йдете по вулиці і бачите на чверть. Ви можете нагнутися і забрати його. Але що, якщо ви бачите купюри в 100 $на кілька футів вниз по дорозі? Ти багато менш імовірно, щоб вибрати, що чверть вгору. На даний момент для вас це, по суті, втратили свою цінність.

Те ж саме відбувається з вашою собакою і фрісбі. Він так схвильований, щоб побачити фрізбі, що він просто не піклується про лікування.

Так що ж вам робити? По-перше, пам'ятайте, що у вас вже є фрісбі, який ви можете використовувати, щоб винагородити його дії і має дуже високе значення для нього. Ви можете використовувати його, просячи поведінку і корисним, даючи йому дозвіл, щоб пограти у фрісбі. Хоча іноді це не може бути можливим.

Ще одна річ ви можете зробити, це збільшити вартість лікування і показати вашу собаку, він не може зробити фрізбі , якщо він не отримує лікування в першу чергу. Нехай трохи охолоне, поки він морально готовий отримати задоволення. Як тільки він це зробить, відпустіть його зробити фрізбі. У підсумку ви будете мати собаку, готові працювати для як лікує, так і фрісбі!

+681
Sudhaker 2 бер. 2017 р., 21:15:40

Моя собака (хто це вулична собака). Дуже активний собак і часто грає (читай кричить і стрибає) на багато частіше людей. Також він використовується для нічні прогулянки по околиці (так охоронець і іншими собаками начебто Ненавиджу його). Але останнім часом моя собака стала самотня і зовсім рідко (читай: зовсім не) далеко ходити. Я турбуюся про це, тому що у собаки був міцний і здоровий всього два дні тому, але тепер ниє практично на кожен дотик і мало взаємодіє з ким-небудь. Будь ласка, допоможіть

+632
OmPS 24 жовт. 2010 р., 23:23:04

Даєш жіночий безпечних місць, щоб подивитися на інших кішок (зазвичай зверху) і тримати інших кішок цікавлять інші іграшки, ніж її за розкладом грати, щоб вимотати його. Як тільки він перестає ініціації контакту вона може розслабитися з ним і прийняти якусь зміну.

+574
vadimtaraboorov 8 квіт. 2016 р., 08:53:12
 1. Він нявкає на мене, як тільки я встати з ліжка, за їжею. Я використав, щоб годувати його вранці, але потім почали годувати його на вечерю і він нявкає в протягом дня в будь-який час заходимо в їдальні або на кухні (що найбільш ймовірно в день), який є, де ми тримаємо свою їжу і миску для їжі. Я думав, це може його зупинити того, щоб отримати нашу їжу, поки ми їли його, але це не так і він продовжує нявкати на їжу після того, як він поїв. Так як мені зупинити його від нявкають весь день і намагається з'їсти нашу їжу?
 2. Він кігтями. Я навіть отримав від нього дві когтеточки. Він використовує їх, але все-таки подряпини на диван і ліжко. Я не знаю, як його зупинити.
 3. Він дуже швидко їсть. Я взяв камінь і поклав його в свою чашу, але це не допомагає. Плюс він навіть не рухатися до їжі. Він лапами на нього, щоб перемістити його до нього. І він грубо, коли він їсть, так він штовхає миску з їжею всюди і скрізь розливи води. Чи є спосіб, щоб зупинити його від їжі так швидко і відсунувши миску скрізь?
+569
Daniele Scarpa 19 вер. 2019 р., 12:30:55

Я прийнявши сьогодні жінка Бик мастиф 1,5 років. Я люблю її, але вона була дуже захисної з її рук і підозрювати мене, у тому числі гавкаючі і ричать (ми зустрілися рано вранці на порожній вулиці). Її робота, я думаю.

Як мені завоювати її?

+535
Jakub Bujny 10 жовт. 2018 р., 20:38:53

Моя кішка в основному дикий звір і завжди хоче грати й стрибати на ліжку, поки ми спимо. Я намагаюся, щоб отримати її енергію вдень, граючи з нею з мотузкою навколо будинку. Я помітив, що є деякі іграшки, які вона буде грати сама, а деякі, що вона хоче, щоб я грав з нею. Я намагаюся, щоб переконатися, що вона має кращий "на себе" іграшки на ніч, і я також петлі рядок на кошик з білизною для неї, щоб грати с, коли їй стає нудно ночами.

+525
user230406 3 черв. 2016 р., 12:31:49

У мого кота хронічна закладеність носа і Чхання (Він же котячий вірусний rhinopneumonitis (ФВР) або котячого герпесвируса типу 1 (вірус-1)). В ході недавньої спалаху (скупчення погіршився настільки, що він перестав їсти) мій ветеринар продав нам мішок L-лізин лікує і радив нам, щоб нагодувати 6 дня лікує нормально, або 12 під час конфліктів.

На щастя, мисливець думає, що краща їжа коли-небудь, так він знову є, але чи є наукові докази того, що L-лізин може допомогти кішці з хронічної закладеності носових пазух?

+523
Astis 1 лист. 2010 р., 22:06:42

Нещодавно я усиновила двох кошенят (обидва є братами і сестрами) і з ними я помітив, що вони дуже нервують і бояться. Вони виходять тільки коли нікого немає вдома, і я намагаюся привчити їх до мене.

Я встановив їх в одній кімнаті з ліжка кота (його в капюшоні, один за яке-небудь укриття) сміття коробка підноса і води.

Я намагалася годувати їх два рази в день, і коли я роблю, я намагаюся зробити дуже низько до землі (іноді я просто лягла на нього) і мають різні миски по кімнаті, щоб вони могли досліджувати кімнату зі мною. Або, я їду в своє ліжко і просто лежав подалі від них.

Один з кошенят, з'їсть зі мною в кімнаті. Він буде вилазити з ліжка кота, і він навіть подорожувати через всю кімнату, щоб використовувати ящик для сміття або нюхати речі, коли я поруч. Однак інші Кітті не сдвинешь з ліжка кота. Я намагався помістити миски як можна ближче до ліжка, і вона досі не сунути голову достатньо, щоб поїсти.

В цей момент я дуже хвилююся і хочу, щоб вона що-небудь з'їсти. Але я не знаючи, як змусити її поїсти. Я повинен був захопити їх, як тільки з свого ліжка і я знаю його дуже погано, щоб продовжувати робити те, що і так я намагаюся уникнути будь-якою ціною. Але, якщо я просто кладу більше миски біля ліжка, зрештою, сміливіше Кітті замість того, щоб з'їсти їжу. Якщо у когось є якісь пропозиції, я буду радий почути це.

+501
Suz 7 квіт. 2018 р., 01:30:39

В даному випадку, я б рекомендував бліх і кліщів таблетки як Bravecto.

Таким чином, кліщі загинуть, не турбуючи вух вашої собаки.

+479
sashia 21 лип. 2018 р., 02:00:20

Я завжди хотіла хаскі, але мені потрібно працювати протягом дня і їм потрібно багато вправ, так що я не впевнений, якщо я повинен зробити один. Я міг би піти на прогулянку або пробіжку вранці і ввечері і грати з собакою трохи Між але коли я на роботі він повинен бути тривалий час на самоті вдома.

У мене є сад, де він може працювати або щось, але я не знаю, якщо це буде досить фізичних вправ або, може бути, я повинен платити комусь, щоб піти на прогулянку з ним за цей час.

На вихідні не повинні працювати, так що я б багато часу, щоб тренуватися з ним.

Як ви думаєте повинна я, а не завести собаку чи це нормально?

+420
moli 20 бер. 2010 р., 09:53:16

Коли мій кіт в минулому місяці операції, ветеринар відправив його додому в позику наряд, який виглядав як розлітайку зроблені для кішок. Існує декілька виробників таких, але я знайшов точно за Пошук в інтернеті для "розлітайку для кішки після операції", і в підсумку я купив один, щоб тримати. Є також інструкції Онлайн для DIY розлітайку.

Переваги розлітайку полягають у тому, що:

 • кішка все ще можете побачити
 • кішка не злякалася, носячи важкі тверді чи напівтверді конуса навколо своєї голови
 • у піжамі не врізатися в дверні отвори і ніжки, і їжа чаша
 • в піжамі діє подібно thundershirt заспокоївши його
 • в піжамі м'який проти його шкіри і рани і шви хірургії

В піжамі я купив продається в декількох розмірах (і для собак теж), і має оснастки-вгору шасі у випадку, якщо вам потрібно відкрити його для кішки, щоб усунути. Мій кіт був в змозі займатися своєю справою без прив'язки скасувати.

Єдиний недолік розлітайку полягає в тому, що приблизно через тиждень її носіння, він втомився і почав пробувати жувати його, але знадобився тиждень для того, щоб це сталося.

(Примітка Для тих, хто не Аме колонки та/або не знаєш кого-небудь з дитиною: "розлітайку" вимовляється як "Вун-Зее" і є предмет одягу, як правило, бачили на людське немовля.)

+381
chk1 3 вер. 2017 р., 01:21:46
Питання про одомашнених членів Каніс Люпис видів
+375
Anlo 19 бер. 2010 р., 17:55:11

Ми намагаємося діагностувати повторювана кульгавість на мій 6mo цуценя. Були у ветеринара кілька разів, рентгенівські промені та ін

Але я був за межами думки. Він їв яблука, що падають у передньому дворі, і я тільки що дізнався, що він не повинен їсти насіння з-за ціаніду. Він робив це, напевно, за останні 3 місяці.

Отже, ми розібралися з цим, але мені цікаво, якщо хто має досвід роботи зі стабільно низьким-рівень отруєння ціанідом, собаку або будь-яке інше тварина. Ви можете бути конкретними про симптоми? Якщо управління двигуном була проведена, вона була поширена, або, принаймні, симетричною, або суспільства, наприклад, до певної кінцівки? Це зробив приходити і йти, чи це був стійким? Хіба тварина в кінцевому підсумку відновитися після зняття впливу ціаніду?

В принципі, я можу знайти загальні списки симптомів, але мене цікавить, як вона розігрується в певних випадках.

+357
wenyu Jiang 9 груд. 2014 р., 21:05:57

Я годую свою черепаху деякі сушені креветки, кукурудза, морква, горох, а також інші овочі і деякі фрукти.

Нещодавно у черепахи був розробив схильність до креветок, він не буде їсти овочі. Я намагався змішуючи їжу, але це просто запах овочами і піти, шукаючи креветки. Я теж пробувала не класти креветки його не їдять. Я теж іноді годувати його відварною куркою, і він їх з'їдав.

Як побічний Примітка: Можна вареної курки, як ескалоп або просто нормальна курка подається з рисом можна годувати черепашку?

Що ви порадите мені робити?

+308
fknChaos 31 бер. 2012 р., 23:03:11

Моя собака проковтнула целофановий пакетик полуничного пирога. Це, здається, 10×10 см квадратних. Він проковтнув вранці в понеділок, а сьогодні четвер. Але його не рвало або накакав він. Він є велика собака, лабрадор ретривер, і він їсть і какає добре тепер. Але я турбуюся, як пластик діє в тілі, і я хочу знайти сумку в його какашки. Що я можу зробити?

+300
Ricad 22 лют. 2014 р., 17:35:57

Мій 13-місячний пес заціпенів, коли за межами його домашній обстановці. Він ходить боязко уздовж, &, як тільки ми звертаємося, щоб повернутися додому, він тягне вперед, намагаючись повернутися так швидко, як він може. Він сповнений впевненості в будинку, з людьми і іншими собаками. Він був усиновлений з притулку в 5 міс пропустив соціалізації у важливий час. Я спілкувався з ним часто, і він зробив вам багато краще, але, здається, став за останні кілька місяців значно гірше. Його сестра, яка була прийнята ще хтось такий же, хоча і не так погано. Вони обидві набагато більш страшні зовні, ніж звичайні собаки. Я намагався приймати його дуже повільно, створюючи позитивні враження, коли він лікує і гладить, adaptil нашийник і thundershirts. Будь-які пропозиції про те, що ще я можу зробити, буду вдячний.

+238
Ihsan Gunay 27 квіт. 2016 р., 09:07:02

У нас була Міллі, зараз сім-річний ганчір'яної ляльки, так як вона була 14 тижнів. Вона химерний і мило по-своєму, але ми думаємо, що вона не була належним чином соціалізована, як кошеня. Вона не любить сильно зачепив, і це дійсно тільки терпимі мене погладив і, можливо, трохи від мого чоловіка. У нас був ще старший 14-річний Ragdoll, що цим літом пішов з життя, ігнорує Міллі, і вони жили разом штраф за шість років. Два місяці тому ми прийняли кастрований відставний заводчик ганчір'яної ляльки, плюшевий ведмедик, який є одним з половиною років. З людьми, він дуже слухняний і ласкавий з людьми. Я думав, що це буде гарний матч. Однак я не врахував, що він використовується, щоб бути навколо інших кішок в будинку заводчиків і хоче грати з кішкою часто. Все нормально між двох моїх кішок, якщо Тедді не спробувати доторкнутися до Міллі. Наприклад вчора, була Міллі, відпочиваючи на шезлонгу і спав і він лежав на підлозі поруч з нею спить і вони дивляться один на одного, і все було абсолютно спокійно за Н годину. Ми отримали його до точки, де вони можуть перебувати в одній кімнаті разом під наглядом, і він навіть може підніматися іноді і запах її ніг, якщо вона на стільці і т. д. і вона нормально з ним. Однак, це не триватиме довго, якщо Міллі вирішує рухатися або ходити в інше місце. Потім він починає стежити за нею і якщо вона йде від нього, він біжить за нею і стрибає на неї зверху. Погоні вельми драматична - вона біжить і біжить, і вона сичачи, ричачи і кричали, і він дуже тихо, але він стрибає на неї зверху і сьогодні була одна з найгірших атак - ми його завалили - ми не бачили все це, але ми чули його і бачили його на неї і в підсумку вона пісяє на себе (або набризк - перший раз вона зробила це) і на підлогу. В минулому місяці ми встановили feliway дифузор в кожну кімнату, зробити ігрові заняття з ним протягом дня, тримати їх роздільно, за винятком відвідувань, що знаходяться під спостереженням. Вони можуть з'їсти пару консервованих страв поруч один з одним просто чудово - кілька футів один від одного. Ми знаходимося в її кінці дотепності і дійсно потрібна порада, як їх краще розуміти один одного. Мені просто потрібно його в ігнор її і не намагаються доторкнутися до неї, а потім вона в повному порядку. Обидві кішки з їх кігтями. Які-небудь пропозиції?

+218
Alkasha2 21 бер. 2013 р., 05:22:30

Я не тренувався моя собака, так що я не знаю, скільки це складає від попередньої підготовки, однак, якщо я зроблю голосно тупаючи перешкод на шляху додому, і я кричу моя собака дуже голосно, таким тоном, який має на увазі, я думаю, що він заблукав, після "Бо!" (Підемо) після цього 3 або 5 разів, він зазвичай приходить до мене. Однак, я вважаю, ви повинні бути готові, щоб почати ходити додому без неї, інакше він може не працювати.

Інша річ, яку я роблю, якщо він "поганий" на одну ніч без повідця на наступну ніч мені не розв'язати його. Я не знаю, якщо у них в пам'яті достатньо довго, щоб зв'язати два, але це, здається, працює.

+99
Gremlins Wrath 5 серп. 2018 р., 23:01:14

У цей момент, не знаючи, що камінь(и) утворили, це досить важко відповісти і ціна, ну, цілком регіональних чесно кажучи.

У всякому разі, багато людей не розуміють цього, але є 10 різних видів каменів, які можуть утворюватися в сечовивідних шляхах і типу на основі хімічного складу. Так як це про кішок, я розповім про двох загальних типів представників сімейства котячих, тому що очікування і резолюцій трохи відрізняються:

Оксалат Кальцію

Це найпоширеніші типи у кішок і, на жаль, причина утворення невідома. Як наслідок, нехірургічне лікування теж не варіант. Таким чином, очікувати проведення хірургічного втручання, а ймовірно, якщо обставини вимагатимуть цього. Після цього, є дієти, які можуть бути побудовані, щоб допомогти зменшити прояви цього виду каменю і ви хочете зробити це, тому що рецидиви не рідкість. Підвищене споживання води також бажано і часто проблеми робить з кішками.

Струвитные

Не так часто, як магній (одна з молекул у складі) часто вже скоротила в раціоні кішок, тим самим знижуючи захворюваність. У всякому разі, керівництво йдеться про отримання рівня кислотності сечі збільшується і подальше зменшення кількості магнію в раціоні, тому організм починає розчиняти камені. Так, крім зміни харчування, ви також часті огляди ветеринара, щоб переконатися, розчиняти камені і що діагноз камінь був правильним.

Інші...

Це досить рідко у кішок і лікування в основному хірургічне. Вони досить рідкісні, що там дійсно не було багато досліджень варіантів лікування для кішок.

+16
Robert Heller 6 лист. 2013 р., 05:29:47

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil