Занадто багато світла викликати стрес для Риб у прісноводний акваріум?

У мене 160 л (прибл. 42 американських галона, розміром 100 см х 40 см х 40 см). Це прісноводний акваріум.

Танк був на пару місяців залишилися практично без контролю. Я зміг змінити тільки воду кожні кілька тижнів. Щоб уникнути водоростей я не включив мигалку. Нагрівач був зламаний, тому температура близько 21 ° С (ок. 70 град. Ф). Рослини: один великий анубіаси (barteri, напевно) і кілька другорядних невідомих видів.

У баку є тільки дві чорні тетри (Gymnocorymbus ternetzi) і один блакитний неон (Paracheirodon innesi).

Я розумію, що це все не було добре, і я згоден з усіма критику від вас.

Тепер у мене є більше часу і бажання відновити все, що я зробив неправильно, як швидко, наскільки це можливо, звичайно, я не хочу, щоб ці зміни викликати стрес для бака жителів і я хочу зробити все крок за кроком, так що я контролюватиму те, що я змінити і які наслідки це має.

Я також знаю, що є дуже мало риби обох видів, і я збираюся купити більше, але це буде останній крок.

Спочатку я почав з включення світла, зараз 5 годин на день (з 4 годин до 9 вечора). Танк стоїть далеко від вікна і немає можливості прямого сонячного світла. Як я і очікував, водорості почали рости, але я видаляючи їх вручну, а їх зростання, схоже, сповільнюється. Рослини почали зростати.

Я помітив, що всі три риби не рухалися, вони просто залишилися висіти в одному місці (це теж було те ж саме, коли я не міг подбати про танку). Вони не ховалися і вони, здається, виглядають здоровими. Після деяких погугливши я купив новий нагрівач і збільшила температуру в КА. 25 град. З (ок. 77 ° F). Поведінка риб не змінилося.

Потім я помітив, що якщо світло згасне, Риби почнуть проникати в акваріум. Це змусило мене думати, що риба в якійсь мірі боїться світла (з температурою 25 ° С, так що це допомогло), проте, вони мають багато затишних місцях (під анубіаси, є кокосове і досить великий корінь), які вони не використовують. Вони просто висить в одному положенні, приблизно 5-10 сантиметрів над дном, вони рухають своїми плавниками. Я думав, може бути, вони засліплені. Приблизно через 10 хвилин після вимикання світла вони починають плавати.

Я думав про купівлю рослин, щоб створити деяку тінь, але я не знаю, якщо це необхідно.

Однак, можливо, проблема має свою причину, що там занадто мало риб кожного виду і вони не відчувають себе комфортно. Однак я думаю (може я помиляюсь), що я повинен переконатися, що навколишньому середовищу в порядку, перш ніж я почну вводити нові риби.

Яка Ваша думка?

Я виміряв параметри води, і вони є: рН = 6.4, концентрації No3 = 10 мг/л, концентрація No2 = 0 мг/л, з dGH = 8, дх = 6...10, Сl 2 = ~0. Одна з ламп Хаген Аква-Гло Т8 30 Ватт, на жаль, я не можу сказати про інших ламп, це інший (аналогічної потужності, однак), але я втратила дані.

+443
axinia 21 жовт. 2013 р., 10:26:04
25 відповідей

У мене є чотири-річний шнауцер. Перш ніж гуляти, я кладу їй на неї, вона так радіє, вона починає репетувати/вити від захвату. Вона також захоплює лідерство і починає тягнути його як перетягування канату.

Я спробував все, щоб змусити її припинити таку поведінку: з допомогою ласощів, приймаючи її частіше, ігноруючи поведінку. Я взяв її на заняття собаку, але коли вона є, вона ходить і веде себе як ангел.

Я хотів би гуляти з нею рано вранці (5 ранку) протягом декількох годин, але проблема в тому, що вона робить так багато шуму, вона розбудить всіх сусідів! :(

Які-небудь пропозиції?

+986
Charlotte Moonjely 03 февр. '09 в 4:24

Моя борода дракони секс. Два один сходить з розуму, підстрибуючи голову вгору і вниз, і Чорна Борода. Інший більше, але не підстрибуючи і не подобається борода . Ми ставимо їх разом і поменше укусів і утримуйте великий, великий, просто намагається піти. Ми знаємо самець, який менше не зупинить бобіни, а інший просто дивиться на іншого через бак. Потрібна допомога

+978
ayahella 16 черв. 2019 р., 05:43:15
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Кролики роблять різні звуки. Нижче наведені найбільш значні.

Найгучніший нормальний звук неголосові: ноги плющить. Кожен, хто бачив читака в диснеївському фільмі знайомі з цією акцією. Банні буде топати одній із своїх потужних задніх ніг. Він висловлює крайнє незадоволення або надсилає попередження про небезпеку. Я посилаюся на нього, як кролик ненормативної лексики.

Можливо, найгучніший звук кричати чи плакати. Це звучить як людський дитина в біль. Сподіваюся, ви ніколи не почуєте. Кролик швидше за все в крайніх болю, або в страху за своє життя.

Тихіше, ніж собака, і, може бути, приблизно такого ж обсягу, як кіт, бурчить використовується, щоб висловити невдоволення і зажадати розірвання договору ("тримайся подалі від моїх речей!"). У деяких кролів, це може бути попередженням; якщо ви не знайомі з кролика, припускаю, що це означає те ж саме, як кішка або собака. Деякі дрібні породи, особливо в Lionhead видах, будуть використовувати його для спілкування ("я хочу лікувати зараз!"). Якщо я працюю з гарчанням кролика в притулок, Я обережно. Якщо він Тигр, наші критики, я буду тыкаться носом з моїм і скажи йому, щоб перестав.

Найкрасивіших шуму зубів уривчастими, іноді називають муркотання; кролика буде натиснути її задні зуби разом в приємній невеликий шум. Кролик дуже задоволений і, ймовірно, теж розтопленого на колінах або лежить поряд з вами. Ваш кролик любить, що ти робиш, не зупиняйся.

Кролики в 35-на швидкості в 40 км / год, і вони можуть отримати до максимальної швидкості у вашій вітальні. Є трохи шуму, коли вони рухаються на такій швидкості, яка може включати в себе стрибки на або за меблями. Це буде видно тільки на високе зчеплення поверхні, як килим, і це видовище дивитися. Як правило, вони будуть завершені до ви можете отримати свій камера працює.

Вони їдять сіно, п'ють з пляшки з водою (чаші набагато тихіше), копати в коробку, і видавати інші звуки життя. Вони також будуть робити ці речі, поки ти спиш. Якщо вам потрібна абсолютна тиша вночі, що кролик-це не тварина для вас. Для нормальних людей, звуки не дратують.

Якщо у вас дуже духових інструментів Банні, і ви живете в апартаментах на верхньому поверсі, навряд чи хтось буде чути ваш кролик за межами вашого будинку. Ми беремо наші кролики в похід весь час, вони залишаються в автофургоні (з кондиціонер для спекотної погоди), навіть самого прискіпливого сусіда не гавкати, гарчати або вити, щоб скаржитися.

+963
Liy 26 трав. 2014 р., 13:00:17

Мені потрібна допомога з моєї гусениці. У мене дві молоді гусениці, які виношували деякий час тому у мене один великий, що не хоче їсти.

Він/вона перестала приймати їжу 5-6 днів тому, що я знаю, тому що я завжди беру погані листя і поставити нові назад. У будь-якому випадку немає ніяких шматочків екскрементами (випорожненнями) або будь-яких укусів. Іноді я дивлюся на них, і вони будуть під землею, і це почалося після линьки. Малюк вийшов темний колір, то він/вона обернулася.

Я цікаво, якщо шапка на його обличчі, як і раніше, на зупинці їх від їжі або навіть втратити пам'ять, як я чув, що може статися. Я дуже турбуюся про це. Я хочу робити все, що я можу вдіяти і знаю, що це таке. Також він занадто малий, щоб бути перетворюється в метелика.

+954
Adam Beckerman 2 груд. 2011 р., 13:38:07

Може бути кілька факторів, але мені здається, у тебе досить складною зворотним зв'язком-ланцюгом відбувається. Якщо що-то тут, здається, зовсім не личить з вашим досвідом, не соромтеся ігнорувати поради після мого пояснення, що я думаю, що може бути відбувається.

Давайте почнемо з вас і вашої собаки починаючи ходити. Один з вас, або собака, або ви, можливо, переживаєте про прогулянці, грунтуючись на минулому досвіді. Якщо у вас чутлива собака, вона буде вловлювати навіть дуже тонкі ознаки. Бачачи, як ви описали ситуацію, вам знову спостережливі своєї собаки і інших собак, так що її нервозність може легко перенести до себе. В результаті ви починаєте ходити в стані легкої, можливо, пригнічені і приховані, нервозність.
Ви досягнете першої собаки, і він відчуває нашу нервозність. Тепер, серед собак, нервозність небезпека-знак. Крім того, приймаючи бездомних в якості прикладу: я бачив так багато собак, що там, де напружена і агресивна на повідку, але грайливим і щасливим, коли з повідця, він ледь не зійшов з розуму. Це дійсно може бути предметом напруги зворотного зв'язку між повідку собак та їх господарів буду на всі ходити-пар, що беруть участь тут. Що збивається добре реагують є ознакою того, що ваша собака не єдина проблема! Збивається зазвичай напружена з людьми, але особливо в районах з численними перешкодами, дуже добре соціалізувати собака-на собаку-поведінка!
Так що, вітаю, вас і вашу собаку посилені в вашу нервозність першої собаки ви зустріли себе агресивно! Нервозність і страх посилюється.

Як я вже сказав, Якщо це не схоже на правду те, що ви спостерігаєте, я можу легко повністю від моїх порад. Якщо все це підходить, спробуйте це:

Зв'язок з іншими собаками. Спробуйте знайти кілька людей, які знають своїх собак і вони добре навчені. Для трохи, спробувати знайти шляхи, щоб уникнути гаражі - і випадкові зустрічі як можна далі. Переконайтеся, що коли ви починаєте ходити, ви спокійний і оптимістичний, як ви можете бути.
Домовитись про зустріч-місці з одним з ваших партнерів. Якщо ваша собака здається нервової в будь-якій точці на шляху: ігнорувати, змусити її ходити, не піднімайте її вгору. Виманити її, відвернути її, натискаємо її. Намагайтеся уникати потягнувши за комір, тугий комір не приємна річ.
Коли ви наближаєтеся до зустрічі-місце, дати час собаці, щоб помітити іншу собаку. В ідеалі, інша собака на повідку і не тягне і/або під гарний голос-контролем власника. Тоді, нехай ваші собаки зустрічаються.

Основна ідея: ви і ваша собака дізнається, що наближаються інші собаки-це не завжди страшно і конфліктів. Кожен раз, коли це працює, це здорово! Щасливо або хоча б зустріч інша собака? Ви не в захваті з вами, показуючи їй похвалу, ласощі, все, що працює для неї. Чим більше ви уникнути погано зустріч у це, тим краще.
Зрештою, тренування повинні тримати випадкових зустрічей спокійний, занадто.

Удачі. Я знаю, що це багато планування і роботи, але це звучить, як ви можете це провернути :).

PS: це набагато довше, ніж я планував бути...

+868
Mark Jeronimus 16 трав. 2011 р., 17:46:59

Пояснення Метта значній мірі охоплює науку. Як більш спрощений погляд, хоча розглядати дві змії, самець і самка, обидва з яких виглядають "нормальними". Коли вони спаровуються, деякі яйця будуть закладені.

Якщо ніщо інше не відомо про спадщину двох батьків, тоді яйця будуть вважатися "нормальним", і ніхто не буде підозрювати, що щось інше, ніж з'являються "нормальні" діти.

Можливо, звичайно, що обоє батьків були несуть гени альбіноса, але ніхто не знав, тому що ці гени є рецесивними, так що ні змія показує будь-яких зовнішніх ознак, щоб дати його геть. В даному випадку, яйця є 50/50 шанс успадкувати гени Альбіно від батька і 50 на 50 шанс успадкувати гени Альбіно від матері. Статистично, тоді ми могли б розраховувати на 1/4 немовлят, щоб бути нормальним, отримавши ген Альбіно ні від батьків, а ще 1/4 повинна бути альбіносом, наслідуючи гени Альбіно від обох батьків. Інші (статистичної) половина дітей, як їхні батьки - гетерозиготні для альбіноса.

Немовлята, які виглядають нормально, потім відомий як "66% Гет Альбіно", а 2/3 з них (статистично) буде нести ген Альбіно і 1/3 не буде.

Тобто, є 66% імовірність, що кожен з них є гетерозиготною за альбіноса. Ви не знаєте, звичайно, поки ви не розводять їх, і навіть тоді ти з милості статистики, так що ви ніколи не знаєте напевно, якщо не носити його, ви б тільки коли-небудь знати напевно, якщо вона пов'язана, і проводиться альбінос потомство.

+857
scalapeno 7 вер. 2011 р., 19:16:10

Я новий власник риби з 4 тетр & 1 pleco. Мій бак 10 галонів з Aqueon QuietFlow Сід 20 Pro фільтр живлення акваріума

Танк працює вже 3 місяці і він отримує 40% води (приблизно) кожні три тижні з дистильованою водою.

Компанія Tetra EasyStrips 6-в-1 Акваріум тест смужки для прісної/солоній воді дають такі значення:

 • РН: 6.2
 • Загальна лужність: 40
 • Хлор: 0.4
 • Твердість: 80
 • Нітрит: 0.80 проміле
 • Нітрат: 30ppm

Як я можу вивести цей танк у баланс?

+645
Madacify 7 квіт. 2014 р., 15:04:22

По-перше, це, напевно, важливо розуміти, яким чином кожен з них працює і поквитатися з ними...

Оральний

 • Як правило, працюють на прийом. Іншими словами паразит вкусить, як це було, і отруює себе.
 • Ніяких проблем з речовиною, передаємо для вас або дитини, не всі люди добре реагують на актуальні ліки, включаючи немовлят.
 • Деякі варіанти є більш чи менш ефективними. Використання вбиває все і триває 30 днів. Nitenpyram вбиває дорослих і Луфенурон гарний на надання яйця і личинки неефективними.

Актуальні

 • Нейротоксин, вплив на контакт. Поширене використання натуральних олій в хутра.
 • Ефективно для запобігання відкладання яєць і темпи росту личинок.
 • Потенціал фізичного контакту з хімічними речовинами, потенційно небезпечними для дітей , які можуть погладити тварин, а потім покласти руки в рот.

Так, що це означає?

Відповідь на ваше запитання... це залежить. З дітьми навколо, усний варіант безпечніше, але вам потрібен правильний, щоб отримати кращий ефект. З актуальним, він більш ефективний, особливо на запобігання наступного покоління, але несе ризики з дітьми навколо.

+621
abdallah zoghpar 14 серп. 2010 р., 04:32:34

На питання про домашніх тварин з проблемами зору, такими як сліпота. Не для людей з проблемами зору.

+552
brunoparga 9 серп. 2012 р., 11:21:31

Перестати грати в той момент, коли вона перетинає лінію, сказати: "Агов! Немає!" або щось подібне, і піти або в іншому випадку не дозволив їй продовжити, тому вона має чітку вказівку меж. (Що по суті те, що інша кішка буде робити.) Вона здатна дізнавшись, що кігті і зуби повинні бути використані більш уважно на товаришів, якщо вчити правильно.

Чи зупиняти сутичку, перш ніж вона стає більш збуджена. Ти людини; ти повинен мати кращу здатність прогнозувати наслідки... <оскал>

+536
user3884402 17 жовт. 2015 р., 01:51:57

Може бути пайка, а також може бути (як Денис Грейвс вказує) просто це кішки розваги. Відвідування ветеринара може бути в стані, щоб виключити піку. Я насправді підозрюєте, що ваш кіт просто робить це для власної розваги. Це не "нормальної" річ, як кішка, але це не нечуване або (деякі кішки так себе розважити, розбирати речі. Одна з моїх кішок (наброс де Леон) звикли робити щось набагато менш екстремальний, вона використовувала, щоб зруйнувати деякі іграшки кішки вона (кусаючи хвости від підроблених мишей...).

+493
bjobae 7 квіт. 2010 р., 19:42:49

Я взяв богомола з-за меж нашої квартири, просто поки погода не стала замерзати. З тих пір ми тримали її в акваріумі, годувати його зоомагазин-купили цвіркунів. (Я не знаю точних видів. Я на північно-заході штату Індіана, США, і це виглядає так само, як це комаха.) Начебто все добре.

Вона здала три яєчних мішках, так як це було з нами. Коли я можу очікувати цих яєць мішками в люк? Температура в приміщенні майже постійну 21°С / 70°F, тому я хвилювалася, що вони вилуплюються раніше. Я хотів би, щоб тримати їх від вилуплення до весни (коли я можу просто покласти їх на вулицю), тому що я не хочу зараз богомоли, і я не готовий виховувати маленьких.

+475
Aishwarya Diligent 5 січ. 2017 р., 08:50:57
Питання про збереження вашого улюбленця в чистоті і підтримка різних частин свого тіла.
+474
Gani Shaikh 18 квіт. 2017 р., 15:39:21

Я думаю, що краще відвезти кішку до іншого ветеринара, якщо лікування не допомагає протягом 3-4 днів.

Ліки від алергії дексаметазон і преднізолон, і це анти-запальних ефект занадто, щоб зійшла пухлина.

Сі-fixim-це антибіотик широкого спектра дії, тому він допоможе, якщо є інфекція.

Хлорамфенікол є антибактеріальним і вітаміни, напевно, не дуже важливо як для лікування кішки.

Лікування ваш місцевий ветеринар дав коту добре,він лікував все, що він може думати(може бути трохи більше верхній).

+453
Yax 13 жовт. 2016 р., 23:57:11

У мене є п'ятирічний DASCHUND. Я даю їй трохи дрібно порізала сосиску в її вечірньої трапези, і вона, здається, робить добре. Не більше ніж половиною хот-дога. Я також вставити таблетки шматок хот-дога і вона поглинає його.

+426
Dannise 24 жовт. 2016 р., 15:24:07

Я багато чула про нахил голови у кроликів. Що викликає нахил голови? Які методи лікування та/або прогноз?

+335
igord22 24 груд. 2017 р., 08:34:49

Зробити на недавні події мого батька життя змінює масово. У моїх батьків 4 кішки. Мій тато вирішив переїхати до Флориди (старий будинок для багатьох спогади про його матері), і він не хоче прийняти понад 4 кішки з ним. Моя сестра буде тримати один з котів. Мій батько запропонував мені вибрати одного з 3 кішок. Мої питання

1) Як це відіб'ється на інших кішок, він втратив один з його власник (моя мама), і (якщо я візьму його) збитки, які у нього інший власник і 3 його/її друзів, що вона знає протягом тривалого часу. Чи це може бути погано для кота

2) у мене вже є кішка (Шило) як би сам вийти на нову кішку, за останні 3 місяці (отримав його тільки в березні) він був царем квартири. Будуть запроваджувати нову кішку, так що незабаром після того, йому буде добре? Я не можу просто взяти один з них для задоволення інших, як я в Балтіморі і мій батько в даний момент знаходиться в Піттсбурзі, і я не думаю, що шило б в 5 годинах їзди (навіщо він ненавидить 10 хвилинах їзди, він плаче весь час, коли я беру його, щоб бути доглянутою)

3) я знаю, що моя квартира є достатньо великим для 1 кішки на 850 кв. футів. Б його вмістити 2 кішки.

4) як це сильно відрізняється, щоб тримати 2 кішки і 1 кіт.

+324
hpfs 8 квіт. 2019 р., 02:23:12

Я втратив кокер-спанієль майже рік тому, хто б у мене було більше 14 років. Він був моїм найкращим другом і я все ще сумую за нього кожен день. Я завжди знала, що одного разу це станеться, але тепер, коли я знаю, що це складніше, ніж я думав.

На моє запитання, чи є хтось там намагаються розводити собак, щоб жити довше? Якщо не так, то чому ні?

Людей породу собак для всіх видів цілей. Бойові собаки, мисливські собаки, спортивні собаки, але вони ніколи не визнають, що собаки-компаньйони дати вам як раз стільки, скільки ти їм даєш.

+266
GeoVIP 16 трав. 2019 р., 10:23:43

У нас є 2 'жіночий' Бійцівська рибка за наш танк більше 6 місяців тому.

До кілька тижнів тому їх плавці ставали все більше, і вони обидва самці.

Я думав, нам пощастило, і вони, здавалося, сісти на ОК.

До вчорашнього дня ми прийшли додому, щоб знайти один ще живий, а інший нормально. Він зараз дуже агресивний, як і інші вразливий.

Я не знаю, що робити..я збираюся спробувати і повернутися в рибний магазин завтра і подивитися, якщо вони могли б допомогти.

До тих пір я поставив у мережу воду ще стоку буде це добре?

Я не хочу бачити іншого з'їдять допомогти!

+259
Tymir Rawlings 28 лип. 2015 р., 05:20:13

Коротка відповідь щодо оксигенації будь прісноводні рослини будуть це робити.

Щоб пояснити... кисню від цього присутності є природним побічним продуктом фотосинтезу і рослина занурюється у воду, він тільки збирається туди, де ви хочете піти. Проте, є деякі додаткові переваги для цього циклу:

 1. Для видалення вуглекислого газу з води.

 2. Укриття для Риб.

 3. Природної фільтрації.

Тепер логічне продовження-про те, які рослини є хорошими з вашої рибою? Так як я знаю, у тебе є золота рибка і ставок горщики глибокі, ви можете отримати деякі великі рослини. Основною проблемою є те, що золоті рибки є опортуністичними їдців і клювання на ваші рослини і так більше, витривалішими, рослини буде більше шансів вижити рибний напад. Деякі можливі варіанти включають в себе:

Там набагато більше. Швидкий пошук в Google для рибки доброзичливі рослини дадуть вам багато інформації. Після того як ви посадили ваші кашпо, однак, ви повинні тримати очі на рослинах. Золота рибка сильно на них і мертві/вмираючі рослини дійсно може бути контрпродуктивним ситуації і працездатності системи. Щось, щоб бути в курсі.

+248
chuckctv 8 лип. 2014 р., 03:32:38

Скільки років вашій кішці? Іноді ми бачимо таку поведінку у літніх тварин, це може бути ознакою когнітивних розладів (старечого маразму). Або, як уже згадувалося, це може бути, що він може почути щось у стінах :)

+244
codepringle 11 серп. 2011 р., 06:01:39

Десь у своєму житті, мій кіт впевнений, що він дійсно любить грати у вибірку. Зазвичай це не проблема - він приносить мені іграшку, я її кидаю, він приносить його назад, я знову кинути його, повторювати в міру необхідності (іноді на час!).

Проблема в тому, що він тепер приносить мені іграшки в середині ночі розбудив мене з ними. Він ховає їх під мене, і дістає мене з ними. Зазвичай я б просто кинути їх з мого ліжка і що буде, але мій кіт просто думає, що я починаю гри в хованки з ним, і приносить їх назад і знову турбує мене.

Я можу що-небудь зробити, щоб навчити його, що принести в 3 години ночі не те, що я хочу зробити?

+230
Sixsmith 19 січ. 2012 р., 22:53:10

Я знаю, що питання, Як отримати вашу рибку з'їсти огірок, але ще ви пробували горох? Горох, коли годували правильно, є гороховий білок (Півники з'їдять), і може допомогти запобігти і вилікувати здуття. Спробуйте зробити кілька заморожений горох і замочіть їх у теплу воду для 15ish хвилин, використовувати ваші пальці, для того щоб peal грубих кормів (темно-зелений пілінг), і грюкнути їх. Більшість прісноводних риб люблю їх, тому що вони трохи солодкі, дієтичні зміни і додає текстуру і білка для хижих риб. Видалити надлишки, що вони не їдять протягом 4-6 годин, щоб тримати бак здоровий. Гарна ідея, щоб додати різноманітності в їх раціоні... його було доведено риба з широким розмаїттям дієти, мають менше шансів вам вірусним сепсисом.

+175
Magnus Offermanns 16 серп. 2011 р., 16:32:58

Не зловживати. У мене є величезна Австралійська вівчарка, хто робить те ж саме. Я знаю, звідки вона прийшла, особистого близького друга, і як вона була вихована. Вона напевно не лаяли. Але коли вона бачить листоноші кинути пакет на ганок, вона стискає куля з какашок або покірною пісяє. Я знаю для факту, що ми не належним чином соціалізовані, тому що, коли вона була у вирішальний вік у нас був жахливий ожеледь, а це відлига, а потім, перш ніж люди змогли вибратися назовні, він знову замре... це тривало кілька місяців. Вона прекрасно навколо сім'ї, але вона не любить незнайомців. І вона не лаяли. Частиною цього є також її породи. Деякі собаки високою нанизані. Це просто, хто вони. Ми працювали на годує руку, і це допомогло, але не виправити його. Деякі діти збудливі. Це особистість. Іноді це просто собаки особистості.

Сказавши, що якщо у кого є якісь інші пропозиції, я всі вуха.

+113
GJMB 29 черв. 2014 р., 04:19:07

Я в процесі розробки новий корпус для мого Редфут черепаха. Як південно-американська порода, їй потрібно багато вологи, яка в даний час я займаюся через зволожуючи її субстрат (сфагнум). Я думаю, що змінити її підкладці (див. є підкладка для Редфут черепаха, що не зберігають зайву вологу?), але більш актуальне питання для мене (по суті) герметизація від неї новим корпусом, щоб дозволити для максимального збереження вологи залишить її при недостатньої циркуляції повітря. Здоровий глузд підказує, що я б залишити кілька отворів на вулицю, щоб дозволити повітрю проходити, але як я знаю, якщо у неї досить?

Це практично, щоб "бульбашка" у кисні з будь-якою вологістю джерело в кінцевому підсумку вибрати?

+46
Tian Yong 16 жовт. 2016 р., 02:07:01

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil