Купуючи цуценя в туалет на вулицю?

Отже, читаю знову... це питання і там були деякі дійсно гарні поради тут, однак... мій 3 місячний шелті просто не вийти на вулицю в першу чергу...

Він паперу тренувався всередині, і в той же день у нього хтось зайшов до нього, щоб доглядати за ним, щоб його випустили в сад і т. д. Наша мета полягає в тому, щоб дати йому частування, коли він туалети на вулицю - в цей момент я не клопотався про те, куди в моєму саду він туалети так довго, як це в мій город, однак він перестав в туалет на вулицю і чекає, щоб зайти всередину знову. Він в туалет на вулицю, і отримав би багато метушні і т. д. Для цього. Він має щодня 20 хвилин ходьби - з хорошою 20-хвилинну перерву в середині, де ми сидимо, і він може обнюхати і відпочити - але він не в туалет ходить, навіть коли ми гуляємо з подругою та її собакою йде.

Нещодавно ми провели 4 години з одним, в саду, на прогулянці і т. д., І він провів свій сечовий міхур протягом всього часу і тільки пішов, коли ми повернулися додому, який здається неймовірним подвигом для 3-місячного щеняти невеликий породи...

Те, що ми робимо... що коли він починає ходити в туалет всередині, ми відкриємо задні двері і перемістіть його в якійсь газеті зовні (це пов'язано з тим, як мій закони туалет навчали своїх шелті), але потім він просто замовкає і не продовжувати, поки його не пустять. Часто він туалет всередині, а потім сісти на задню двері і попроситися вийти, що це неправильно!

Що ми можемо зробити, щоб поліпшити цю ситуацію? Буде рухати його на вулицю зрештою, натиснути, якщо ми використовуємо ставитися до навчання, і як він стає більше підбадьорити його обмивання?

Оновлення беручи Cedrics рада, що ми грали в м'яч в саду за 10 хвилин і отримали наш перший відкритий крихта в три тижні. Дозволить дуже винагороджені!

+273
yommyp 24 черв. 2011 р., 09:06:31
33 відповідей

У мене новий кіт від гуманне суспільство, що був колись вуличний кіт. Це приблизно рік і це не зупинити нявкання всякий раз, коли він знає, що є люди навколо. Я вже близько тижня і зберігав його у своїй кімнаті, так як у відповідності з гуманними рекомендації товариств. Коли я в іншій частині квартири і я спокійний, він перестане нявкати. Коли він у мене на колінах або спати, він іноді перестає нявкати.

По суті, якщо він знає, що хтось може дати його уваги, вона буде кричати і кричати. Я випускав його з кімнати один раз, і він побіг до центру кожній кімнаті , один за іншим, кричали голосно.

Я купив Feliway близько 4 днів тому, щоб допомогти з переходом, але досі не пощастило.

Що я можу зробити, щоб утриматися від водіння я і мої сусіди з розуму? Будуть кішки завжди так шумно і нужденним?

+949
qwerty77asdf 03 февр. '09 в 4:24

Кішки не нічні. Вони dineral - вони можуть бути активними у будь-який час дня і ночі і сну в будь-який час дня або ночі.

Так що Так, кішки сплять вночі, і вранці, і вдень, і ввечері ....

Наші кішки сплять на ліжку з нами вночі. У них є регулярні місця. Артур любить спати в мене на спині, Мерфі проживають в згині мого, Венді спить зі своєю дружиною....

Більшість з них приходять і йдуть протягом ночі. Вони не сплять всю ніч, хоча деякі з старших не провести більшу частину ночі в ліжку з нами.

Як ще один відповідь сказав, кішки не сплять один тривалий період часу. Вони дрімати весь час. Де ви, що термін "котячий сон" прийшов?

+944
probablytom 21 трав. 2012 р., 01:07:35
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Відноситься до реверберирующего звуку (взагалі) кішки.
+921
dpwulp94 13 вер. 2011 р., 05:47:46

А хаскі великі собаки, але вони є робочою породою (наприклад, лайки, німецькі вівчарки, бордер-коллі, спанієлі і т. д.), собака хліб спеціально для завдання або при виконанні завдань і, як правило, з високим вмістом енергії та драйву. Що є величезним зобов'язанням. Лайки, де хліб в якості їздових і сторожових собак. Це залишається в їх генах і донині. Саме тому вони мають високу енергію і вимагає багато фізичних вправ, якщо у них був вибір, вони б на кілька годин.

Коли вони цуценята, рекомендується, що вони здійснюються протягом 5 хвилин за кожний місяць віку, наприклад 1 місяць = 5 хвилин, 6 місяців = 30 хвилин і так далі. Це тому, що у віці приблизно до 1 вони швидко ростуть і їхні кості ще м'які через зростання. До віку 1, де вони майже повністю виросли.

Ходьба і біг вранці буде здорово (у віці від 1 року), це втомить їх для деяких з них день (більшість з них, коли вони молодші), як вони стають старше, вони будуть потрібні більше. Так, прогулянка або пробіжка увечері буде вигідно. Я завжди хоча б 1 годину 30 хвилин, годину інтенсивної діяльності мінімальний. Я взяв мій 2-річний німецька вівчарка за 5к їздити на велосипеді, де вона була постійно біг у швидкому темпі, і вона все ще була енергія для більше!

Фізичної та розумової діяльності і завдання в поєднанні допоможе, послух, відстеження, тікати, гнати і т. д. Все це стомлює.

Перебуваючи вдома на самоті і бути в змозі розважити себе те, що потрібно тренувати в будь-якому собаці. Вміючи бути комфортно у своїй власній компанії є життєво важливим, якщо ви знаходитесь на роботі весь день. Я б порекомендував принаймні 2-3 тижні, Якщо ви отримуєте цуценя, дайте йому осісти і почати вчити його, щоб бути в спокої протягом тривалих періодів часу. Навіть тоді немає ніякої гарантії, що не набридне і буде потрібно розвага. Щось на зразок іграшки, кістки, їжа, яка може тривати день буде тримати його розважали.

Попереджаємо цуценята потребують постійному нагляді, тим більше, якщо вони робочі породи і не розуміють, як мати дітей. Вони щось бачили, як іграшку або що-небудь жувати, так що ви повинні бути навчання з самого раннього віку, щеня класів теж відмінно.

Великий сад, але це не означає, що собаки будуть використовувати їх, вони повинні бути навчені і розважатися в них можна, особливо робочих порід. Якщо робочі породи не розважали і скористався їм стане нудно і руйнівною.

Якщо це відштовхуюче, я б подивився на різні породи.

+909
Mike Jerred 9 жовт. 2012 р., 04:32:53

Мій кіт вагою 10 кілограмів. Я читаю годування гідів і там написано, що кішки такої ваги потрібно з'їсти 1/2 - 2/3 склянки на день. Я не мають шкали, але у мене є ваза з мілілітр на ньому слідів. Скільки мілілітрів я повинен дати йому в день? Швидке перетворення буде сказати 236.5 мл. Проте в інструкції також сказано: 4008 ккал/кг (443 ккал/чашка), який дає 110 грамів на чашку. Я знайшов в інтернеті, що "на 44-кілограмовий мішок собачого корму буде містити 176 чашок корми для собак у кожному мішку". Там будь-який користувач Кіркленд, які могли б підтвердити, що 236.5 мл їжі Кіркленд відповідає 110 грам? Спасибі!!

Ось керівний принцип годування:

enter image description here

+898
LynX1220 14 бер. 2017 р., 22:45:31

Хтось розмістив цю фотографію протікання Гекко яйце на Facebook і звернутися за консультацією, щоб зберегти його.

Витік запліднене яйце :( поклав 9.3.14. Будь-які ідеї, щоб врятувати його?

egg picture

Люди підказали, пересипаючи борошно на його роботу як свого роду пасти, щоб запечатати його закрити.

 1. Це правильну пораду? Чи можуть бути якісь можливі побічні ефекти?
 2. Вони порадили локалізації посипання на ділянці. Є інші подібні речі, щоб остерігатися?
 3. Чи є альтернативні способи для збереження яйце?
+888
ShamanPrime 11 трав. 2017 р., 08:31:32

Коли він лежить на спині, він дивиться на світло, яскраве небо, чи сонце? Якщо так, це може бути нешкідлива світловий рефлекс. Це відбувається в інших тварин , крім людини. Я не знаю, як це поширено у собак.

+877
Henk van den Hurk 14 вер. 2017 р., 00:31:41

Я купив самку імператорського Скорпіона 20 днів тому. Але вона нічого не їсть досі.

Я намагаюся підтримувати правильну температуру помістивши нагрівальний мат під танк. Я намагаюся підтримувати правильну вологість від запотівання корпус щодня. Так що я не думаю, що навколишнє середовище є проблемою.

Я нутром завантажений цвіркуни вночі, а на ранок я виявив, що Скорпіон вже не їв.

Я тепер дуже хвилююся за неї. Я не хочу, щоб вона захворіє? Що я повинен робити?

+825
James Jasper 1 лист. 2019 р., 20:07:41

Єдина причина, чому чоловік котячих робити, що пов'язано з сексом. Вбивство кошенят змушує жінок йти знову в тепло, плюс там можуть бути деякі запрограмовані інстинктивні диск вбити кошенят, які не частково твоє (за залучення жінок у спеку - щоб ваші гени передаються). Що відбувається з великими кішками, я не знаю, якщо це відбувається в будинку кішки чи ні. Коли самець кастровано немає більше тестостерону виробляється (все, що вже було в крові займає деякий час, щоб піти) і я здивуюся, якщо така поведінка не було пов'язане з наявністю статевих гормонів.

+799
Simankov 27 лют. 2018 р., 08:48:21

Я хотів спробувати цей спосіб, а вдома (ви можете спробувати це з однієї собаки за раз і потім після кожного складається уявлення про вправи):

 1. У вашої собаки забезпечені
 2. У кого-то підхід, що собака буде в захваті і ігноруючи, що собака присутній
 3. Як тільки собака починає хвилюватися, у людини розвернутися і покинути цей район чи досить далеко, що собака знову спокійно

Повторюйте, поки собака доступним без стрибків і занадто схвильований увагу. В цей час нагородіть собаку, що вона найбільше любить (так як кожна собака відрізняється, Ви можете нагородити іграшкою, їжею або спокійна форма уваги). Також спробувати з різними людьми і випадкових людей, якщо вони готові допомогти вам. Це також корисно, якщо ви говорите людям, ви зіткнетеся ігнорувати вашу собаку, поки вона спокійна.

+785
eykanal 28 січ. 2010 р., 13:38:26

Собачий кут: собаки Можуть заразитися вірусом Ебола?

Це посилання, як мені здається, дає кращий відповідь з науковими даними і надав відповідь, що я шукав. На жаль, у нас є більше, щоб хвилюватися про Тепер з Эболой насправді в США.

Ось шматочок статті, що прямо відповідає на це питання, Доктор Корен:

"Хоча собаки схильні Ебола, КДК дійшов висновку, що "заражених собак протікають безсимптомно", що означає, що вони не розвиваються симптоми. На ранній стадії інфікування, однак, вони можуть поширювати хвороби на людей та інших тварин за допомогою лизати, кусати, сечі і калу. Тим не менш, хороша новина полягає в тому, що після того, як вірус очищається від собаки він вже не заразний. Собаки не вмирають від інфекції, викликаної вірусом "Ебола".

+766
psandersen 14 лют. 2010 р., 22:07:13

Важко знайти дані про темпи зростання в бельгійський Тервюрен. Проте темпи зростання порівнянні з німецькою вівчаркою і вівчарка малінуа він же малінуа.

Німецька Вівчарка

Як великі собаки, як бельгійський Тервюрен і німецька вівчарка є дуже схожі моделі зростання. До кінця першого року, як собака порід буде майже 2 метри в холці. Зростання вимагає відповідного харчування і ці породи собак потрібно приблизно 2,5-3 склянки сухий корм для собак щодня.

enter image description here з домашніх порід

Зліва: Бельгійський Тервюрен ....................... Праворуч: Німецька Вівчарка enter image description here
з домашніх порід

Так що німецька вівчарка-це трохи більше, ніж бельгійський Тервюрен. Тому, дивлячись на детальний графік для Німеччини темпи зростання пастуха, це повинно забезпечити хороше керівництво, приймаючи до уваги бельгійський Тервюрен може бути трохи світліше і раніше здоровий.

Німецька вівчарка Зростання графік.

enter image description here
Німецька вівчарка Зростання графік за вагою та віком

Вівчарка Малінуа

Малінуа Пастир, був ближче вага і зростання в бельгійський Тервюрен, ніж німецька вівчарка.

enter image description here
enter image description here

Ця діаграма зростання на вівчарка малінуа показує ваш щеня-це недовага. В 3 місяці він буде, як очікується, буде більш 10 кг, що на 22 кілограми - і ось на нижній процентилі здорової кривої.
enter image description here

У майже 9 тижнів - 9 фунтів 5 унцій, здається, світло - це цифра ближче 15 фунтів буде краще

Майже 12 тижнів - 10 фунтів 8 унцій, тільки набирає 1 фунт, там виразно питання, як це один з найшвидших очок набрати вагу, як показано нижче.

enter image description here

Стежити за своєю вагою і слідкуйте за ветеринаром, якщо ви не задоволені ставленням до ветеринара, шукати друга думка (я).

Також використовуючи цей маленький калькулятор для малінуа (який схожий на бельгійський Тервюрен). Цуценята передбачив дорослий вага складає всього 23 кг при такому зростанні курсу, так що тут явно проблема.

+753
Giorgio Lamola 4 вер. 2013 р., 23:46:06

У мене metoclopromide (реглан) усне рішення в мою кроликів аптечка. Це має відпускатися у світ стійкістю, щільно запечатаний контейнер і зберігати при кімнатній температурі. Це припущення, що термін придатності продукту досить короткий. Але я не можу знайти які-небудь достовірні посилання, обговорюємо, як часто він повинен бути замінений.

Чи є опублікована інформація про те, як довго препарат залишається життєздатною?

+748
IanSR 26 лист. 2015 р., 18:16:59

Майже всі ссавці сприймають прямий зоровий контакт як загрозу або провокацію. Люди є дуже рідкісним винятком з цього правила, і це часто створює проблеми в спілкуванні з тваринами. Причини криються в еволюції:

 • Майже всіх хижаків очі на передній частині черепа, щоб мати краще просторовий зір. Вони зосереджують свою здобич обома очима прямо, перш ніж намагатися вбити його.
 • Майже у всіх травоїдних очі по обидва боки черепа, щоб побачити більше з навколишнього їх відразу. Вони фізично не можуть дивитися на тих, хто з обох очей, як хижак.
 • Люди-хижаки і дуже соціальний. Вони виражають емоції, в основному, з особою, так дивлячись прямо один на одного, це потрібно розуміти невербальне спілкування.

Цей основний сенс, коли дивився на це так глибоко вкорінилося в природі, що деякі тварини мають більше шансів на виживання, тому що візерунки, які нагадують очі на їх тілах. (Наприклад, плями на крилах метелика Павичеве око або на голову КОБР очковий)

Дивлячись ні на півдорозі розумна тварина прямо на очах протягом тривалого часу завжди викликають підозри, стрес, страх або спровокувати напад.

+683
Milind R 29 серп. 2018 р., 18:24:24

Мій скунс Гекко рот наполовину і дивиться, як її грудях прогнувшись нічого з нею не трапилося, вона живе одна їсть тільки цвіркунів і в дуже чистому середовищі, будь ласка, допоможіть я не знаю що робити чи не так

+676
Craig Capel 14 трав. 2018 р., 19:20:17

Та й це може бути навіть не помста. Вони можуть просто пописати. Ви могли б піти весь день, не пісяє? Собака може навчитися робити близько 10 годинний робочий день, але після цього прошу. Вони будуть спати більшу частину дня, але вони повинні бути на цьому графіку.

+663
David Potter 30 груд. 2015 р., 15:15:19

Я прийняв чубата гекон (близько 3 місяців) і намагалися нагодувати порошок фруктової дієти (Rapashys) і не мали ніякого успіху. Я двічі зірвався і пішов і купив цвіркунів і посипаний кальцію (повірте мені, мені не подобається, що я це зробив), щоб вони тримали його в надії, що він буде в кінцевому підсумку приймати до їди, але вже є успіхи. Якісь поради?

+622
Joshua Rivera 29 лист. 2010 р., 01:40:53

Я виросла з собаками. Взагалі, якщо у мене є собака, яка проявляє агресію без причини, я покажу цю собаку на спину і утримувати їх (не подавиться ), поки вони не дають.

Собаки в'ючних тварин, і це дуже багато в їх ДНК, щоб зрозуміти певні речі, наприклад, якщо альфа-лідер (собака бос) кидає собак на спину і утримує його на місці, собака знає, що вона робить щось неправильно і має припинитись негайно. Собака реагує на врожайність (поширюючи його руки і ноги горизонтально).

Також, якщо ви тримаєте собаку або поклавши собаку на коліна і ви бачите таку поведінку, поставити собаку на землю першим, щоб побачити, якщо це поведінка змінюється.

Напевно також є тренер працює з собакою теж!

+610
user1910524 26 лип. 2012 р., 01:08:01

Іноді я дивлюся після 4 чихуахуа. 3 з них завжди на 100% добре, але 1 собака робка/занепокоєння/страх. Коли господаря немає, вона в порядку, хоча ще і боязкий/сором'язливий, але як тільки господар іде, вона залишається практично прикуті до ліжка і майже не їсть, і зазвичай не виходять, і я не можу доторкнутися до неї з тих пір вона намагатиметься прив'язати/вкусити мене. Я можу сидіти або хоча б стояти поруч з нею. Вона дуже не їжа/лікувати мотивовані, хоча я намагався завоювати її за Тихо тихо, що так і сидить поруч з нею і уникаючи контакту очей і т. д. Вона часто не зацікавлені в задоволення. Коли її господар повернеться вона начебто нормальна і набагато більше щастя, знову, як ніби вона миттєво знову клацає.

Коли господар їде, вона не гавкає і не вам помітно занепокоєння або скиглити, як типова собака з розлуки, як не дивно, вона буде "брати", а потім тільки йде до свого ліжка, де вона перебуває.

Будь-якої ідеї, що я можу спробувати, крім повідомляючи власнику, щоб отримати тренера? Все, що я можу думати так далеко, щоб спробувати, щоб поекспериментувати з їй буде комфортно зі мною, коли господар все-таки вдома, коли вона може відчувати себе більш безпечним і довірливим. - і, можливо, пропонуємо спробувати thundershirt, анти-тривога ліки або ці собаки релаксації феромонні спреї.

+574
Eson 26 бер. 2019 р., 12:13:13

Наш друг заповнене ліжечко з повітряними кулями або алікес, щоб запобігти кішку від отримання в ліжечку. Коли дитина був там, кішка була зацікавлена більше в ліжечку.

Краще дійсно просто не пускайте кішку в кімнату дитини, закривши двері. Для здоров'я це буде краще для дитини Вдома кішка швидко довідатися в якому районі у будинок вони можуть увійти, а які ні.

Ми ніколи не підводимо наших кішок в нашій спальні і вони ніколи не намагаються увійти.
Ми періодично пускати їх в наш офіс, але тільки тоді, коли ми знаходимося там, і вони будуть тільки намагатися йти на коли двері відкриті і ми всередині.

+548
Zagfai 23 квіт. 2013 р., 01:05:05

Чотири кошеня були закинуті в моєму дворі (я бачив тільки один раз мама, коли я виявив кошенят). Коли я їх відкрив, вони вже були добре скоординовані, вміє ходити дуже добре, і соціальних. Я оцінюю їх зараз близько 5 тижнів. Всі вони важать близько 10 гр. Один з них можна їсти вологий корм, і дуже коротке хутро один (виглядає передчасним, хоча це середня вага порівняно з його братами і сестрами) тільки бере пляшку, але не дуже добре. Як тільки вони можуть бути відучила тверді (вологий) корм для кішок?

+536
Myles Buckley 15 жовт. 2011 р., 15:01:52

Ви дійсно не повинні робити нічого особливого, особливо враховуючи дафній насправді не що-небудь екзотичне (ви можете знайти їх у багатьох ставках тощо) в залежності від того, де ви живете.

Дуже мінімалістичний налаштування дуже легко досягти – я насправді зробив це для простого тесту, тому що я був дуже зацікавлений у всьому поняття, що має кілька стабільний резервуар для води. Ви також можете використовувати це, якщо у вас є рослини, які ви не можете води з використанням водопровідної води і т. д. Це теж цікавий експеримент для дітей, а не використовуючи якісь креветки.

У будь-якому випадку, первісна настройка досить проста:

 • Візьміть невеликий бак або пластиковий короб, який може зайняти 2-10 л (розмір залежить від вас, мій експеримент знаходився в 5 л коробка призначена для зберігання продуктів). Ви захочете якийсь спосіб закрити зверху, так що ніщо не вислизне. :)
 • Заповнити його з акваріумною водою.
 • Поставити його на підвіконня або інше сонячне місце.
 • Я додав один або два крихітних гілок мокриця для "asthetics", але це зовсім необов'язково.
 • Якщо у вас немає біти рослини з свого акваріуму, нехай залишиться кілька днів на сонці. Це дає водорості деякий час, щоб рости.
 • Якщо у вас є пляж мигдалю листя, додати трохи, щоб уникнути грибків і розмноження бактерій.
 • Додати кілька равликів сечового міхура (2-3 за літр, напевно, достатньо), котушка равлики повинні також працювати. Населення буде зберігати рівновагу.
 • Додати дафній.
 • Просто годувати після того, як равлики кожен або кожен другий день з звичайним кормом для Риб або невелику кількість спіруліни. Якщо ви використовуєте спіруліна, переконайтеся в тому, щоб не перегодовувати; котушка равлики не як вода брудна.
 • Час від часу додайте трохи свіжої води і, можливо, деякі крейда (наприклад, вкладки, продається для акваріумів із креветками).

Концепція танка досить простий:

 • Сонячне світло викликає зростання морських водоростей.
 • Слимаки їдять водорості та інші продукти харчування, які ви надаєте.
 • Дафнії харчуються "брудом" на равликів.

Таким чином, ви не будете мати, щоб безпосередньо годувати дафній, але ви можете створити стабільний і "розквіту" танка. Якщо ви віддаєте перевагу годування дафній безпосередньо, в основному зробити те ж саме, але пропустити равликів і годувати їх краплями згущеного молока.

Основне правило: поки вода не зрозуміло, вам не доведеться годувати.

Її швидкий постріл мій танк на початку весни – просто після годування равликів). Більшість дафній ще не активний у той час, сховавшись між водоростей на землі. Я думав, що вони не переживуть зиму на підвіконні, але все з'явилися через кілька тижнів (на жаль, немає фото під рукою).

Tank picture

Танк рано чи пізно стане хоч трохи зеленого в деякому роді. Це абсолютно нормально. Ви можете прибрати зайві водорості, але я завжди залишав, принаймні, деякі для равликів.

+520
Pellaeon 3 трав. 2019 р., 00:16:57

Ваш котел має, більше або менше, 60 літрів води, так що я зроблю деяку аналогію з 60-літровий акваріум.

1 - Якщо ви купуєте равликів, я припускаю, що це ті, бажано, домашніх равликів, які, як правило, більше (від 2 до 3 дюймів). Так що одного буде достатньо.

 • Хоча більшість равликів-гермафродити, вони повинні злучатися для розмноження. Так, тільки одна равлик б не допустити, що надлишок

 • Деякі равлики, як равлики яблука, поділ підлог, тому у вас буде більше ніж один, якщо ви виберете тільки самці чи самки. І чоловіки будуть більш бажані, тому що самки можуть зберігати сперму від попередніх стосунків протягом декількох місяців, і, можливо, рибний магазин міг і не знати про її минуле. :)

2 - равликів, загалом, з'їдять вашу рослинність. Залежно від рослини у вас (як м'якше), вони воліють харчуватися рослинами, а не водоростями, і може мати зворотний ефект, ніж ви планували.

+488
grmartin 12 бер. 2013 р., 19:10:41

Я знаю цей термін як дійсно корисна коробка Б. У. Р. ака.

Цей опис для нового використання пластикових контейнерів для зберігання як Зроби сам віварій, що ви можете тримати змій легко (дешево), так як ви можете з легкістю побудувати полиці або шафи для того щоб стек ящики уздовж стіни.

Snake rack (Джерело)

Переваги цих методів, а також критику.

Переваги:

Це дешево і легко чиститься. Вона легка, так що ви можете скласти її уздовж стіни, де скляний тераріум буде занадто важким, щоб зняти для годування.

Одним з найбільших аргументів для Н. У. Б. є те, що вони так легко дезінфікувати. Коли приходить час, щоб очистити, Ви можете розмістити змія в новий бін, потім очистіть стару на дозвіллі. Крім того, у випадку деяких хвороб, ви можете просто замінити bin, а не витрачати великі суми грошей і часу на очищення його.

Оскільки контейнери є одним шматком, у вас немає ризику зростання бактерій, дверні петлі вивариев.

Критика:

Дійсно, тільки застосовність Р. У. Б.-Це для заводчиків, так як вона дозволяє їм доглядати за кілька змій легше, і краще їх організовувати. Вони можуть використовуватися власниками будинку і невеликих змій, якщо ви не зможете знайти міцну комірку, яка має достатньо місця, щоб зберігати великий змією. Важливо пам'ятати, що Р. У. Б. И не заміна для вивариев, якщо не розглядати його як віварій. Змій як і раніше вимагають постільні приналежності, прикраса, тепло, світло, і найголовніше місце, коли перебуваючи в Б. У. Р.

Це коли критика йде від. Зростаюче використання Н. Б. США як спосіб зберігання змій на потім. Я не можу сказати, я бачив змій тримав в Р. У. Б. И, що не було нічого, крім змій і деяких субстрат сам. Не кажучи вже про змій зберігається в засіках, не проштовхнешся. Переваги віварій є те, що вона сприяє правильний догляд змій, з правильно побудованої середовищі.

+398
Akhen 15 вер. 2019 р., 23:20:45
"Морські мавпи" - це назва бренду дано Артемії продаються в якості домашнього улюбленця. Розсіл креветки, яйця, як правило, упаковані в набори, які включають харчування, пластиковий резервуар, інструкції і іноді додаткових аксесуарів.
+344
Taizo Ito 29 квіт. 2012 р., 01:05:00

моя Бенгальська кішка вийшла на балкон. Я навіть не знала, що він вийшов. На наступний ранок ми не могли знайти його у будинку, і я згадала, що двері на балкон на 10 хвилин. Ми пішли шукати його і знайшли його в передній, під кущами. Зараз це було в суботу вранці і вдень у понеділок. Він їсть мало і облизує лапи. Він ходить добре і може стрибати. Він просто не той самий. Він не грайливий, не більш божевільний масштабування сесій. Він нявчав, коли я повернувся додому і зустрічаєш мене біля дверей. Я знаю, коли кішки стрес проходить день або 2, щоб отримати краще, але це 3 дні. У мене є влучне. з ветеринаром на завтра на всякий випадок. спасибі!

+333
Ritu Baniya 4 трав. 2016 р., 00:54:25

Велике питання. Просто почати з того, що теорія домінування, яка була спростована тими людьми, хто перший придумав теорію. Вони вивели поведінки вовків тримають в неволі, і як такий, що вовки не відображати природна поведінка. У дикій природі вони живуть у сім'ях з дорослими навчанні молодших Волков. Ми як дорослі вовки, вчителів наших вихованців.

Ви згадали, що це перший раз, коли кішка була у дворі. Зараз, поки запах посліду собаки і сечі може бути неприємний для кішки, це може бути безліч речей, який зробив ваш кіт полохливий після приходу додому.

Кішки можуть залишатися в стані збудження та реактивності протягом 48 годин після інциденту їх злякало або їх злякався http://www.catbehaviorassociates.com/redirected-aggression-in-cats/

Вона, можливо, бачила щось, що вона турбується або боїться, і як такий може зайняти до 48 годин або довше, щоб заспокоїти вниз. В майбутньому, я б порадила поступово вводити її назад у двір, переконавшись, що кожна взаємодія-це весело і позитивно. Обов'язково звертайте увагу на ознаки хвилювання або дискомфортно, коли ви перебуваєте за межами з нею http://www.catbehaviorassociates.com/stress-in-cats/ http://auntstaceyscats.com/subtle-signs-of-feline-stress/ http://www.sparkpeople.com/mypage_public_journal_individual.asp?blog_id=5958454 http://www.chicagopetrescue.org/cat-information.html

+292
Aliaksei Piatrouski 10 трав. 2011 р., 01:08:34

Проблеми з шкірою повинні бути оглянуті ветеринаром, все, що ви читати онлайн буде спекулятивним і не бетон, як випробування, можливо, буде потрібно побіг (я.е вишкрібання шкіри або біопсії), ліки повинні бути прописані і іспит ділянки повинен бути в людині (перевірка на інфекції).

Це може бути цілий ряд речей:

 • Алергії
 • Травма, яка не гоїться від постійного жування
 • Травма спини (хребта), що викликає дискомфорт і робить його жувати (ви згадали труднощі, скорчившись виділяти його надрах)
 • Паразити
 • Дріжджовий або бактеріальної інфекції (гаряча точка)

Що ветеринар може відправити вас додому з:

 • Стероїди для свербіж і запалення
 • Антибіотики або протигрибкові препарати
 • Електронний нашийник для запобігання подальшого шкоди
 • Антипаразитарный
+275
rriera96 25 квіт. 2013 р., 01:36:43

Мій кіт тримає тягу курки та людини взагалі. Я думав, що я просто готувати більше людей, але я читав годування людська їжа для кішок не є здоровою довгостроковій перспективі. У мене немає часу, щоб готувати збалансоване харчування для кішок.

Так що я подумав, може бути, я міг би спробувати психологічний трюк, перегодовування кішок з куркою, поки вона не захворіє і, можливо, добровільно повертається в корм після 2 тижнів або близько того. Якщо, як я читав, курка не містить поживних речовин кішкам потрібна, її організм, мабуть, автоматично робить її як корм (я даю їй зазвичай вологий корм) ще раз?

Я читала і багато кажуть "не псуй кота", "вчи кота це і те, але я переживаю за неї, так як я сам теж можу їсти хочу, коли хочу, і якщо кішка хоче з'їсти курку чому не дати їй курку, поки вона не хоче більше? Природа мудра і якщо це не досить, що кішка повинна скоро захочеться з'їсти щось ще.

У кого є досвід з цим?

+274
Eduardo Sierra 3 лют. 2017 р., 12:18:11

Ви можете використовувати це , щоб обчислити, чи є ваш танк затоварений зараз чи ні. Як грубий гід, це 60см в квадраті площа поверхні води на сантиметр тіла риби. Що передбачає адекватну фільтрацію.

Рекомендації для великих ємностей з кілька золотих рибок потрібні, тому що вони живуть дуже довго і вони щиро отримують великі. Ви не купуйте собаку без урахування їх дорослий розмір, так що ви не повинні придбати риба, не враховуючи, наскільки великий вони, кінець кінцем, знаходиться. На щастя, у вас може бути кілька років і, ймовірно (на жаль), кілька природних жертв до цього. Не всі риби живуть до повноліття і золотих рибок, особливо схильні до вроджених каліцтв.

Якщо ваш танк затоварений, ви будете мати проблеми з високим нітратів і аміаку, можливо, шипи (які ви будете працювати, намагаючись зменшити) і стійкий потік непояснених смертей - риба просто раптом стає "старим", коли вони насправді не такий вже старий. Якщо у вас є правильний рівень панчіх, тримаючи рибу набагато легше. Я сподіваюся, що ви можете якось знизити рівень панчіх, як вони ростуть (більше танка або частина обміну, деякі рибні магазини обмін частини великих риб, які мають переросли їх танк).

Що стосується чорного біти, може бути неповнолітнім. Немовлята часто мають великі мітки, які з віком зникають. А деякі рибки (мій власний включені) спати на гравій. Вони в буквальному сенсі просто спати і піти в анабіоз. Перевірте Фін та положення для плавання, коли він прокинувся. Здорова риба буде мати свої ласти і і з гордістю. Нездорові Риби будуть затискати свої плавці. Деякі з них просто не травматичний перехід від заводчика магазин будинку.

+230
ephtron 16 квіт. 2015 р., 01:18:31

Мій кіт завжди здається, щоб отримати його передні лапи застрягли на будь тканини, коли він використовує свої кігті.

У нас є чохли на диван (щоб ми могли мити їх кожен зараз і потім) і якщо він простягає свої лапи після сну, 9 із 10 разів один з його кігті зачепили в ковдру і він, здається, мають проблему, звільнивши його лапу. Навіть коли він використовує дряпаючи стовп, його кігті застряють в канаті полюса.

Він не інтенціональність копати свої пазурі в нічого, але все одно застряє на ньому. Він відправляється на щорічний огляд кожен рік, але ветеринар ніколи не говорив, що "його час, щоб підрізати йому кігті трохи" навіть якщо ми просимо, якщо необхідно.

Іноді він буде навіть обидві лапи, зачепився щось. Він зазвичай отримує сам втратити, але він завжди виглядає, як і його проблеми, коли він робить так.
Інші наші кішки ніколи не здається, щоб отримати його лапи застрягли на що-небудь.

Єдине, що варто відзначити, це те, що він страждає від того ж недуги, як показано в цьому пості Чому кішки зробити мозолі на його подушечки лап?

+179
IAmALinux 1 лют. 2012 р., 14:53:35

Якщо ви заподіювати біль на вашу кішку, то це зловживання. Навчити вашу кішку, щоб бути ніжним, бути ніжним для вашої кішки. Ваша кішка буде в кінцевому підсумку ненавидіти тебе, якщо ти продовжиш мстити тощо.

+163
Tyb Rafiei 29 бер. 2019 р., 08:10:37

Судячи по цій фотці, може хто-небудь сказати мені, коли моя мама плитчатых збирається народжувати? Я поставив її на своїх 3-х літровий акваріум, тому що інший чоловік Риби В загальному акваріумі переслідує її, і я боюся, що вони все з'їдять мальків, як тільки вони вийшли. Моя мама плитчатых переховувався внизу за пару днів. Я боюся, що вона нервує, і я не знаю, що робити. Окрім завмер, коли вона буде народжувати, може ви зможете надати деякі поради про те, що робити після того, як мальки з'являться?enter image description hereenter image description here

+70
Vishvak Seenichamy 19 лют. 2018 р., 13:45:44

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil