Бородатий дракон думає, що я їду

Я тільки що отримав бородатий дракон (він ще дитина), він їв багато, і він здоровий хлопчик, але проблема у мене полягає в тому, що він думає, що мої пальці їжа!

Він не має жодних проблем з моїм хлопцем гладити його, але як тільки я засовую руку в клітку він думає, що я їду і біжить на мою руку :( я просто намагався помістити руку в свій віварій з невеликою кількістю рослинного на мою руку, він пішов поруч з овочевою і вкусила себе за палець, думаючи, що це їжа! І як він думає, що я їду він не дозволив мені погладити його, мені потрібна порадьте будь ласка.

Він не стовбурчитися і не гнівайся, він просто йде, щоб вкусити мене

Я поклала йому їжу в його віварії з ванної, і іноді його годувати хробака з мого боку, але він слід за моєю рукою, коли я відкриваю його клітку, і він прийде на мою руку, якщо я просто помістіть його в віварій.

Він вкусив мене тому що він думає, що моя рука-це їжа, і як я можу змусити його припинити?

+848
Edgemaster 4 квіт. 2016 р., 09:26:20
37 відповідей

Кілька тижнів тому моя собака вкусила кількість стрибають мурах. Один укус був на нозі її передньою лапою. З тих пір вона постійно лизав. Порівняно з іншою лапою, це важко і кускових.

З-за її лизати, у бік цієї ноги втратила його волосся і шкіра рожева. Я розглядаю електронний нашийник або інше лікування, щоб зупинити її лизати, але мені цікаво, про твердості і наполегливості укусу реакція. Там, здається, не бути будь-гній або інфекція.

Це така реакція на звичайний укус мурашки?

+1000
Bryan Potts 03 февр. '09 в 4:24

Я пройшов ці епізоди з моїм домашнім тваринам, протягом минулого року. Я підійшов до декількох ветеринарам. В сукупності вони представлені, швидше за все, три варіанти, в порядку ймовірності:

 • Наявність бліх або кліщів + гіперчутливість = сумасбродное поведінка, розчісування і вилизування
 • Сезонна алергія
 • Харчова алергія

Після 5+ відвідування ветеринара, ветеринар не зміг знайти одну блоху з допомогою гребінця від бліх. Я теж пробував кілька разів, безрезультатно. Всі ветеринари були зрозумілі, проте, що деякі кішки будуть активно харчуватися і знищити цілком дорослі блохи, але без ліків їх життєвого циклу рідко закінчуються самостійно. Крім того, більшість кліщів на шкіру видно тільки під мікроскопом і не так багато комерційних рецептів, які можуть їх убити (ми намагалися безпечними, але натуральні альтернативи).

Один ветеринар припустив можливість виникнення алергічних реакцій на навколишнє середовище або їжа, і прописали ін'єкції кортизону, як спосіб тестування на присутність дратівливих алергії. Зрештою, для нас я вірю, що він був плямою-на оцінці умов, а через харчової алергії.

Ви не говорите про це у вашому пості, але наша кішка на тимчасовій висип і лущиться шкіра біля хвоста в поєднанні з перерахованими вище симптомами посмикування, чуйність і дивна поведінка. Після обробки від бліх і кліщів і викриття кота кортизон наші проблеми нікуди не зникав. Нещодавно ми повністю скорегували раціон нашої кішки повинна бути практично позбавлена комерційної інгредієнтів і ми не спостерігали будь-яких шкірних захворювань або подразнень після. Удачі вам.

+995
nkalvi 26 черв. 2015 р., 20:12:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Лавандова олія є безпечним для собак, кішок і людини і дійсно відображення бліх і кліщів. Так це запах, який відганяє бліх, ви не повинні, щоб поширити масло на все тіло.

Дуже простий спосіб застосування масло втерти кілька крапель на комір або бандана вашої собаки. Перевага в тому, що шерсть не стає жирною і збирати бруд.

В іншому випадку, нерозбавлене масло втирати безпосередньо в хутро, однієї краплі. Для маленьких собак по одній краплі в шиї повинно вистачити. Для великих собак, додати по одній краплі у верхній частині стегна або позаду їх задніх лапах, де вони не слизывай. Якщо ваша собака має дуже довгу шерсть, Використовуйте більше крапель.

Повторюйте кожні кілька днів лікування, коли олія випаровується і ваша собака більше не пахне лавандою.

+923
Lorenzo Pizzari 12 вер. 2016 р., 21:38:10

Іноді пальто собаки змінюють колір з різних причин:

 • Виростаючи з молодих дорослих:цуценята іноді повністю змінюють колір у міру дорослішання. Наприклад, далматинці і австралійських пастуших собак почати бліда життя і зробити їх розмітку, оскільки вони старіють

 • Старості Багато собаки ходять трохи сірим, особливо навколо особи, як вони старіють.

 • Пошкодження від сонця чи інших факторів навколишнього середовища, таких як шампунь або раціон харчування: мікроелементи в воді викликають собаки сльози, які забруднити свою шерсть на їхніх очах темні з плином часу.

 • Захворюваннях: захворювань, таких як вітіліго або гормональні проблеми також можуть бути причиною.

Оскільки ви придбали собаку в останні два тижні, я хотів би запропонувати вам прийняти його до ветеринара на огляд і запитати про це. Це завжди гарна ідея, щоб принести нових вихованців до ветеринара в будь-якому випадку, так що ветеринар може побачити тварину, хоча теоретично здоровий як базовий.

+898
rapedbugzbunny 21 жовт. 2013 р., 12:08:22

Так, але це для них дуже жирне, тому я б рекомендував в дуже невеликих кількостях, тобто пару раз лизнути кожного. Я просто зчистити кришкою для йогурт горщик, коли я їх. Деякі пробіотичні йогурти дуже корисні для них, але знову ж таки в невеликих кількостях, так як дуже багато може призвести до діареї.

+891
Nabil Abdul Jaleel 19 січ. 2020 р., 12:09:22

Наука горах зараз робити сухі і вологі корми дієтичні, що є йод-безкоштовно, це називається р/добу.

Мій старий кіт 17 років, і вона мала проблеми з щитовидною залозою протягом майже двох років. Скільки років вашій кішці? Зовсім недавно, порадив ветеринар, що моя кішка буде переведений з vidalta таблетки по науці Хіллс дієта, але після деяких досліджень я вирішив, що я б краще дотримуватися того, що я знаю й те, що він знає. Він нещодавно втратив багато ваги. Він їсть багато курки і риби, яка, мабуть, завантажуються з йодом (особливо риба). Якщо ви намагаєтеся лікувати його, просто йодом-дієта, ви повинні бути дуже обережні (рада від мого ветеринара).

Чи розглядали ви щодня таблетки? У мене є рецепт від ветеринара і купити їх дешевше онлайн. Сподіваємося, що ви знайдете те, що тільки підходить вашій кішці.

+815
Jennifer Mensink Jenn 22 лист. 2017 р., 21:45:34

Я гуляти сьогодні з подругою і я побачила двох кішок-одна з них молоді, а інші старі-- нападає на іншого молодого кота.

Молодий кіт боїться і дивиться як кішки в очікуванні наступної атаки, і вони будуть атакувати часто кішку.

Через деякий час, молодий злий кіт стрибнув на кішку і вкусила її зі спини, і кіт почав кричати від болю-інший старий кіт б також зробити це, тому ми втрутилися і розділили кішок і ми тоді почали тиснути кішок подалі, що ми і зробили.

Через деякий час, маленька кішка б показати нам її живота, і в інший раз вона б добровільно перейти на інших кішок і знову напав.

Що тут відбувається?Що я повинен був робити? залишити їх? чи заважають?

Вони є бродячі кішки, але я просто хотів знати, чому вони це роблять.

+791
drys 13 вер. 2014 р., 01:09:12

Мене турбує одна з моїх черепах (Червоний-вухатий черепахи).

Вони майже 2 роки (або 2 років) стара. Одна з моїх черепашок не хоче їсти. Решта нормально їсть. Це змушує мене відкинути проблеми з температурою акваріума.

Я перевірив свої снаряди. Вони сильні.
Я перевірив свої вуха. Вони відкриті і нормально їх закрити, і виглядають нормальними за розміром і кольором, нічого не змінилося в пропорціях цих місяців.
Я перевірив їх ніздрі. Вони дивляться, щоб не холодно і дихати під водою. Вони також рухатися так швидко, як завжди.
Я завжди перевіряю, коли вони їдять. Там немає боротьби за їжу (за винятком випадку, коли іншим чином палець, намагаючись його з'їсти).


Однак, я помітила, що черепаха не їсть, має крихітний білий округлий слід в шию. Що у Марка була інша (коричнево-як) кольору. Що відбувається з моєю черепашкою і як мені допомогти йому?

+781
FrenchyNZ 27 січ. 2011 р., 01:38:54

Близько 2 місяців тому я бачив ласти на моєму слоні Бетта вухо рвали, але мені сказали, що це не плавниковая гниль. Він був плавання і активний і їсть, але зараз він лежить на дні тільки, щоб поїсти. Я роблю підміну води щотижня, 30-40%. Танк має нагрівач для 78F і фільтра змінюються кожні 4 тижні. Думав? Він помирає?

+747
mo john 12 трав. 2014 р., 17:47:07

В минулому у мене була пара однопометніков, які я взяв у віці 10 тижнів. Коли вони були близько 12 років, я запитала у ветеринара, скільки буде "занадто старий", щоб прийняти додатковий кішка-тобто, в якому віці вони не були в змозі терпіти додаток-і вона сказала, що "дуже скоро". У мене склалося враження, що вона робить це рішення, базуючись на їхньому віці, а не оцінку своєї особистості.

Мої нинішні кішки середнього віку (близько 6 і 8), і в той час як мій чоловік повідомив мені, що у нас немає планів приймати більше кішки, це змусило мене замислитися про минуле порадою мого ветеринара. Є така річ, як "занадто старий для нових доповнень"? Якщо так, то коли це взагалі і як я можу сказати, якщо мої кішки досягли його? Наскільки актуальна вік новачкові? (Я можу представити аргументи для іншої дорослий кіт і аргументи для отримання нешкідливого кошеня.)

Для цілей цього питання, припустимо, що всі кішки в основному здорових і пристосованих приміщеннях-тільки кастровані коти.

+691
user208784 21 груд. 2011 р., 23:58:25

Я чув, що Огайо має різні закони (або, може бути, ніякі закони), що регулюють оформлення домашніх тварин, диких, екзотичних та/або немісцевих видів. Я також чув, що іноді люди придбати "вихованця" в Огайо і принести його додому в Пенсільванію. Пізніше залучимо Влада Пенсільванії є.

Приклад:

Хтось придбав срібну Лисиця в Огайо і приніс до себе додому, в штат Пенсільванія, вони дивляться на дорогу і офіційні пошуках засобів тягну.

Так що ж відбувається зараз?

+687
TerDale 6 січ. 2019 р., 08:35:29

У мене є критий лоток, який я прибираю два рази в тиждень. Коли я зняти кришку, щоб очистити його, мій кіт стрибає у неї і починає використовувати його (мочиться/випорожнюється) переді мною, коли я намагаюся очистити його.

Це відбувається майже весь час. Чому він це робить?

+685
GRoZa28 21 бер. 2014 р., 09:48:49

У мене осушувач в підвалі, який працює майже постійно. Я повинен очистити кожен день близько 2 літрів води. Я подумала, що якщо б це було тільки дистильовану воду, то я повинен бути в змозі використати його для підміни води в моєму акваріумі, або запотівання мій тераріум.

Можна використовувати воду я беру з моєї осушувач і дати домашнім тваринам?

+602
Nancy Rogerson 14 трав. 2015 р., 19:02:55

Ласкаво просимо заводити кішок! Здорово, що ви готові дати вашої кішці краще жити ви можете думати!

Дикі Кішки

Зараз, кішок в дикій природі ведуть одиночний спосіб життя, коли дорослі. Зазвичай це означає, що у них виходить досить добре, коли він перебуває у спокої. Але ми, люди, дуже товариські істоти, і ми хотіли б зберегти компанію. І ми прогнозуємо, що до кішок. Ми робимо це так довго, що кішки насправді стає більш соціальним. Там було написано багато уявити кішок один одному, я не буду вдаватися в це тут.

Будинок Кішки

Кішки можуть бути великі тварини, але коли добре годували і дали можливість суміщення, так і зроблю. І якщо мені не зраджує пам'ять, можуть мати 3 посліду на рік. З розміром посліді 5 нормальних, тобто +15 кішок в рік від 2-х батьків. Тепер, кошенята дуже весело, але багато буде проблем з пошуком хороших будинках.

Що, і деякі інші причини, згадані нижче, стане ясно, що стерилізація кішки-це дуже хороша ідея. Дозвольте мені процитувати Вікіпедію на кішок, стерилізувати або каструвати;

Вони можуть бути хірургічно стерилізовані (стерилізувати або каструвати), а вже 7 тижнів для обмеження небажаного розмноження. Ця операція також дозволяє уникнути небажаної сексуальної поведінки, такі як агресія, територія маркування (розпорошення сечі) у чоловіків і крики (виклик) у жінок.

У США близько 80% побутових кішки кастровані.


Щоб відповісти на ваше запитання, Так, це нормальна поведінка, і ваша кішка повинна бути в змозі вважати її власної проти вашого кота. Ця в'язка буде (ймовірно) привести до кошенят. Але, будь ласка, зробити їх каструвати, краще обидва!


Рекомендована література для додаткового догляду за кішкою: (є ще, але вони виглядають добре для мене)

+593
Gwen Nolan 2 січ. 2012 р., 21:04:00

Мої йорки килимок був навчений, коли я взяв її на 3 місяці. Вона зробила доброго за 2 місяці без какашок і пісяє навколо будинку, то не вона почала какати прямо перед нами. Якщо вона попісяла на килимок, вона не хоче какати туди, вона буде йти поруч з майданчиком.

Я хочу навчити її, щоб вийти назовні, але не знаєте, з чого почати. Я спробував рухати накладку до дверей, але вона потім почав какати в будь-якому місці. Коли я беру її, вона не піде. Вона прийде прямо в будинок і покакати і пописати.

+565
Gael292929 14 груд. 2015 р., 01:04:38

Там не збирається бути один розмір підходить всім відповідь на це питання, так як кожна собака унікальна.

Обидва питання і існуючі відповіді є деякі хороші ідеї, ось дещо більше.

Телебачення: Тварини і освітні канали часто мають звуку і картинки, що деякі собаки знайти цікаві

Дзеркало: дивно, що нова собака, яка не має запаху, можна відволіктися. Будьте впевнені, він надійно кріпиться, так що немає ніяких нещасних випадків

Дикої природи саундтреки: я бачив цю роботу за короткий час, якщо у вас є один я хотів би спробувати його, але не піти і купити один.

Опудала тварин: вони можуть зробити хороші друзі. Триматися подалі від очей або гудзиків, які могли б вам проковтнути. Розглянемо ризик (для вашої собаки) якщо опудало буде з'їдений.

+562
flombit 27 січ. 2019 р., 21:18:12

Риби, які стрибають - буде. Хижаки з землі, у воді або в повітрі, які полюють на рибу - буде. Єдиний спосіб гарантувати, що риби в цьому районі, призначеному для них (ставок або резервуар), щоб покласти кришку на ньому, будь то кришка, сітка, екран.

Ви хочете, щоб залишити достатньо відстані між твердої обкладинки і верхньої частини води, щоб дозволити для кисню (та інших газів обмін). Це, як правило, близько дюйма (2,5 см).

Також важливо, що кришка не блокувати світло, так що рослини можуть рости і риба ще є денний/нічний цикл.

Трохи не по темі, але важливо відзначити, є ставок з рибками, який знаходиться не над землею, дуже важливо, щоб переконатися, що існує бар'єр або шлях найменшого опору для стоку води, щоб не потрапляти в ставок. Найбільше занепокоєння пестицидів та інших токсичних (для риби) речовини, потрапляючи у водойму. (вказати в коментарі @JohnCavan). Ви також можете відлякати рибу стрибає (з-за їх налякав) шляхом надання покриття, такі як плаваючі рослини (зазначити в коментарях @Матц.) або підводні скелі/плато, але ви хочете також забезпечити бар'єр, так що птахи й інші хижаки, менш імовірно, щоб здивувати рибу зверху.

+546
Mahesh raja 4 трав. 2019 р., 22:15:54

Нещодавно я прийняла цуценя (10 місяців на той момент, зараз 6 місяців) і він показує інстинкти виживання до моєї іншої собаки (3 з половиною роки). Вони грають добре разом, і він сповнений величезної енергії, але коли справа доходить до їжі або взаємодії зі мною і моєю дружиною, речі трохи різні.

Він швидко з'їдає і не залишає його мисці, поки він зробив. Я хотів би спробувати і відучити його від цієї швидкої звички харчування. Він їсть 3 рази в день, приблизно склянку з чвертю кожен раз. Я пробував подавати руки, але він не може з'їсти його досить швидко. Я припускаю, що він просто щеня, але я вирішив отримати деякі думки.

Інша частина мого питання, намагаючись змусити його підходити до людей без покусуючи і брудом їх. Він має всі зуби, тому на етапі прорізування зубів майже закінчена.

+539
Jon Madison 1 серп. 2015 р., 18:34:32

Я поставив кілька місяців тому питання з приводу поведінки мого кота у мене є 9-місячний хлопчик персидська кішка і я хотів би знати, що я можу зробити, запобігти бродячих кішок, увійшовши в мій будинок приміщень і залякувати мого вихованця. Він справді не зробити багато, але легко засмучується і біжить з дому при першій же нагоді він отримує. Як я можу зупинити бродячих кішок, входячи в приміщення. Я його кастрували за порадою свого ветеринара, keshlam,Джеймс Дженкінс♦ однак це не зупинило їх відвідування та залякувати мого кота. Будь ласка, допоможіть, як мені зупинити це перш, ніж мій кіт втече і не повернеться

+538
nortron 16 січ. 2018 р., 04:17:40

На жаль, немає ніякого способу, щоб правильно тримати Лорі в якості домашньої тварини.

Це відбувається з кількох причин: як нічні тварини з величезними очима, яскравими вогнями людських будинків заподіяти їм біль. Як тварини часто на ходу, будучи замкнені в одній клітці знаходиться в непрацездатному стані. Навіть лоскоту поведінки, які ви згадуєте-це не так мило--повільний Лоріс піднімає його руки, коли він наляканий і намагається захиститися. Крім того, поки ви не вкажете ваше місце розташування, дуже малоймовірно, що вони є законними, щоб зберігати там, де ви живете, так як багато країн не допускають збереження зникаючих видів в якості домашніх тварин.

Ось деякі ресурси, щоб в реальності мати тварина повільно Лоріс.

Міжнародні організації з порятунку тварин, володіє хорошою інформації про небезпеку володіння один:

Повільний лорі мають отруйним укусом, який шкідливий для людини. Як правило, зуби підрізали, але якщо свої зуби ще цілі вони змішують отрути, що виділяється із залоз всередині верхньої рукоятки зі слиною, щоб доставити отруйним укусом. Це може викликати анафілактичний шок і навіть смерть людини.

Національного географічного товариства є ресурси на залучення в покупку одного:

Перш ніж [тварини] продано, більшість проходять хворобливий процес, щоб видалити свої гострі зуби—і обставини не покращаться звідти. У дослідженні 2016, дослідники з Оксфорда вивчили сотні онлайн відео ПЕТ Лорі і прийшов до висновку, що всі тварини були истомлены, хворі або схильні неприродним умов.

У той час як повільний лорі чарівні тварин, і я розумію, чому ви були б зацікавлені в одному заснований на відео в інтернеті, важливо розуміти, що ці відео насправді показують акти тварина бездоглядності і те, що Лорі не робить хорошу домашню тварину. Я рекомендую робити дослідження на інші види, а не--є багато чудових ссавців, які живуть у неволі, і покупка якого не сприяють проблеми, пов'язані з повільною торгівля Лоріс.

+529
mmohr 28 черв. 2019 р., 01:20:12

У мене є 11-місячний лабораторії, які у мене були з 2 місяців і ми були не розлий вода з тих пір. Нещодавно моя 19-річна дочка прийняла 4 місячного щеняти, що у нас було близько місяця. Дві собаки відмінно уживаються і радість. Моїй лабораторії, однак, в один прекрасний день прокинулися і почали уникати мене-в точку крадькома вийшов з кімнати, як я побив її. Вона не дає мені в очі і не вітаються зі мною, коли я приходжу додому. Вона дуже любить собак і тепер причепився себе з моєю дочкою. Будь думки чи пропозиції, чому це відбувається і що мені потрібно зробити, щоб зарадити ситуації?

+462
Luke Chinworth 25 вер. 2013 р., 21:58:58

Це дуже добре, що ви взяли її до ветеринара, щоб спробувати, щоб виключити медичні проблеми. Це може бути алергія і, на жаль, алергія на шкірі може мати безліч причин. Це також може бути нервове або тривожні реакції. Деякі собаки, коли нервують або переживають, може завдати шкоди собі, наприклад, кусатися, лизати надмірно або розчісуванням. Там може бути багато причин для такої поведінки від розлуки з тобою собаки народжуються з тривогою (результати досліджень показали, що 1 з кожних 5 народжуються собаки будуть мати деяку форму тривоги). Собаки, які самостійно завдають шкоди може зробити, так як він допомагає заспокоїти їх, ніби як, коли люди нервують, потирали руки або постукування ногами.

Гарне місце, щоб почати, щоб побачити, якщо це поведінкові проблеми, щоб відстежувати, де і коли вона це робить. Це тільки після того, як ви підете, це після зустрічі з кимось або чогось незнайомого, це, коли вона зустрічає іншу собаку вона не знає? Якщо ви йдете вниз у ході отримання допомоги від поведінкового спеціаліста, будь ласка, використовуйте лише той, який використовує позитивне підкріплення і ніяка форма покарання. Переконайтеся, щоб перевірити свої облікові дані, не те, що вони просто виросли поруч з собаками все життя, тому вони знають, як тренувати собаку. Ви не підете до людини, стверджуючи, що бути лікарем, просто тому, що він виріс навколо хворих людей все своє життя.

Спільний підхід з ветеринаром і використовуються (не обов'язково про собак, як будь-яка людина може назвати себе "тренер"), забезпечить найкращий результат для вашої прекрасної дівчини.

+439
Hoeze 8 вер. 2012 р., 07:38:05

Як правило, це фарбування. Ви можете запобігти фарбування за допомогою лікування волосся з силиконами.

Як тільки там ви можете спробувати відбілюючі шампуні або додавши кілька крапель пральня синьку у воду після полоскання. Примітка: Якщо ви додали надто багато, так, ви перетворите вашу коня синій. http://mrsstewart.com/wp/wp-content/uploads/2013/02/All-About-Bluing.pdf

Я використовував Бон Ами (не замінювати іншої марки, це не дратує), щоб отримати трави і плями гною з білі панчохи з хорошими результатами і він повинен працювати також на хвості волосся.

+439
Yousif Tareq 24 квіт. 2015 р., 16:56:32

Ви могли б спробувати деякі з 40-годинний теплові пакети, що використовуються для перевезення рептилій, яку можна купити в зоомагазині або в інтернеті; ви б все одно доведеться купувати, але вони коштують не дуже дорого. Через пів вентиляційні обігрівач в кімнаті-це хороша ідея, якщо в будинку холодно, але це небезпечна і складна гра, щоб її рознесли прямо на танку в якості основного джерела тепла-є дуже хороший шанс, що ви могли або під дією тепла вашого гекона.

+414
Zelkif 8 серп. 2010 р., 09:46:30

Кілька речей, щоб розглянути

Якщо ваш ветеринар підозрював корости необхідно антипаразитарная таких як Bravecto. Стероїди не вбивають паразитів.

Для виключення харчової алергії ваша собака буде мати потребу в дієті з романом або гідролізований білок. Ветеринарна дієта краще при визначенні харчової алергії, так як немає ризику перехресного забруднення. Це може зайняти до 12 тижнів, щоб побачити різницю, тварина не може мати будь-яких інших продуктів харчування, а робити випробувальний (не лікує допускається!).

Лікування алергії

Якщо ви не можете визначити джерело вашої собаки алергії є кілька варіантів для вас.

 1. Стероїди - найдешевший і дуже ефективний спосіб позбавлення від запалення. Це безпечно, короткостроковий, правда був на стероїдах довгостроковій перспективі важко на тілі, і це може вивести хвороба у вашого вихованця (такі як цукровий діабет, Кушинга, ожиріння).
 2. Apoquel - цей препарат розрахований на "свербіж" рецептори вашого вихованця, це дорогий препарат, але набагато краще переноситься для довгострокового використання. Це дуже ефективне і нашим, якщо власники можуть собі це дозволити.
 3. Димедрол або цетиризин - ці позабіржовому ліки чудово працюють на низькосортних алергії. Ми рекомендуємо Цетиризин спочатку як його можна давати один раз на день і не зробить ваш вихованець сонливість. Зверніться до ветеринара для правильного дозування. Будьте впевнені, що який би ви не вибрали, не містить ніяких інших лікарських інгредієнтів, крім димедролу або цетиризин.
 4. Алергія на уколи - ми використовуємо спектру лабораторій для цього лікування. По суті, зразок крові від тварини забирали і відправляли у лабораторію, вони проводять тест на аналіз крові, щоб з'ясувати, що ваша собака реагує. Після завершення тесту вони створили сироватку, специфічні для вашої собаки алергії, які потім потрібно вводити підшкірно в вашу собаку за певну кількість часу. "Ліки" працює через гіпо-сенсибілізації до алергенів. Як правило, тестування на алергію на собак не дуже точний і рекомендується тільки тоді, коли роблять уколи від алергії.

 5. Douxo спокійний шампунів або спреїв - цей продукт працює дуже добре, коли справа доходить до зміцнення і заспокоєння шкіри бар'єр, маючи Phytosphingosines і Pseudofilaggrins в продукті. Є протокол, яким необхідно слідувати і які будуть залежати від стану собаки.

+380
Adam Gonzales 16 бер. 2014 р., 17:26:11

Він може бути біль. На Собачої майданчику він був надто схвильований, щоб показати його.

Я знаю, що я йшов занадто багато моя собака, і довелося їх прибрати. Дивіться, якщо м'язи болять від тиску.

Він також може бути протестують не в парку.

+294
Nicole Stephens 8 лют. 2019 р., 21:11:35

Спробувати імітуючи те, що ваша ліжко, як кішка, швидше за все, знайде свій направив на нього теж, так що може бути шматок пінопласту, вкриті листового матеріалу, а також маленьку подушку і переконайтеся, що ви промити його, але не часто витягувати свій направив справу вимикач для більшості кішок.

+286
mkysoft 22 лют. 2014 р., 03:44:35

У 16 років я настійно рекомендую робити аналіз крові, гіпертиреоз і захворювання нирок дуже поширені в наших старших кішок. Як тільки вона зрозуміла, то поговоріть з вашим ветеринаром про дієту, найстарші коти повинні бути на дієті.

Mhwonbat згадав кошеня їжі, я настійно рекомендую вам не використовувати це, так як це також високим вмістом білка, який може заподіяти багато шкоди, якщо вона має яке-небудь захворювання нирок.

Вет спочатку перевірити :)

+285
Arxisos 22 бер. 2015 р., 02:31:00

Я бачив кілька рятувальних організацій, які заявили, що вони шукають сприяє. Я знаю, що там може бути конкретика в деяких організаціях, але я дійсно просто хоче знати, що в цілому відповідає очікуванням людини, виховання вихованців, і що від них вимагається.

Я хочу переконатися, що я знаю, що я отримую, перш ніж я пропоную виховати собаку; якщо є певний строк я повинна зробити, якщо будуть певні витрати, я буду чекати, щоб покрити, або якщо я зможу вибрати, якої породи і віку, які будуть призначені для мене або якщо це рандомізовані.

Які очікування і вимоги особи, яка є виховання домашніх тварин?

+209
Vache 11 вер. 2018 р., 08:02:37

Як скептик і хто-то, що ніколи не було вихованця, все, що я бачу в домашні тварини-це істоти, які дуже потребують, і ви повинні доглядати, піклуватися, коли хворію, іноді з допомогою дорогих процедур, і в тягар, якщо ти повинен триматися за будь-який час більше, ніж кілька годин.

Що сказав, далі до висновку, я потягнувся за відповідь на питання "чому у людей є домашні тварини?" полягає в тому, що домашні тварини, в основному собаки, чимось нагадують реакцію, що люди, які люблять і піклуються про вас з вами, хоча це, можливо, інстинктивний. Наприклад: собака виглядає щасливою, коли він побачив господаря, просто як подруга або член родини. І це, як правило, приймаються людьми як привід прив'язаний. Інші, більш просте пояснення полягає в тому, що домашні тварини дуже милі і нам подобається мати їх навколо.

Так чи є наукове пояснення, чому люди заводять домашніх тварин?

+187
Omertron 1 трав. 2015 р., 12:22:59

У мене є слайдер червоний вуха, що становить менше одного року. Після останньої чистки бака він менш активний і залишатися в кутах носа танка в першу чергу. Він не їсть багато і не так активно. Я використовував відбілювач, як завжди з правильним кількістю води. Мене турбує, що може щось не так з водою або я щось пропустив. Не знаєте що робити?

+180
Ilya Bibik 9 серп. 2011 р., 10:03:06

У мене є 11-річний Бішон Frisé. Вона знаходиться в хорошій формі (8.9 кг) і їсть в основному раціон. Виключення складають випадкові крихітні шматочки моркви (вона любить його!) і деякі собака жує (тільки білки) 3-4 рази в тиждень.

Рекомендоване добове кількість корму для собак, я повинна дати їй надрукований на упаковці собачого корму я купую.

 1. Ця сума повинна бути надана відразу?
 2. Скільки разів на день я повинен розділити цю кількість, щоб максимізувати користь для здоров'я?
 3. Який найкращий час дня, щоб її годувати?
+156
Ted Williams 24 вер. 2018 р., 10:43:20

Я маю на увазі, у мене були раніше собаки, це не так, як я намагаюся завести собаку вперше в житті. Справа в тому, що я іммігрант, мені довелося звільнитися з попередньою собакою додому; кавказька вівчарка - дуже серйозна порода (ось Гугл для пошуку картинок, якщо ви не знаєте, про що я говорю).

За останні кілька років, з різних причин, я не можу мати собак і, чесно кажучи, в моєму житті не було чогось бракує. Нарешті, я думаю, що я готовий, щоб отримати один. Враховуючи всі можливі варіанти, я вирішив взяти цвергшнауцера, і це буде мій перший пес після переїзду в США.

Я хочу отримати породистий чоловік, або молодий дорослий або цуценя. Однак це видається досить складним завданням, щоб знайти гарного цуценя у моєму районі (Сан-Франциско).

В першу чергу, ціна. За даними оголошення, я знайшов в інтернеті, вона варіюється від $350 до $3000 за цуценя. Я маю на увазі, я розумію, ви отримаєте те, що ви платите за, але насправді 3000 $за цуценя? І ми говоримо про одну з найпопулярніших порід в США, не якийсь екзотичний.

Я не намагаюся зробити шоу собаки, але домашнього вихованця, але я хочу, щоб отримати хороший і здоровий щеня і якщо це дійсно робить величезну різницю, може бути, я повинен підготувати себе платити набагато вище, ніж середня ціна? Але я не можу заплатити $3000. Напевно, було б дешевше злітати в Німеччину і привезти сюди.

Також здається, знайти цуценя складно. Я писав у відповідь на всі оголошення, які я знайшов на Craigslist, eBay оголошення, і День. Більшість цуценят, які або вже продані або змішаної породи.

Я знайшов веб-сторінку Мініатюрний шнауцер клубу з Північної Каліфорнії і написала їм листа з проханням рекомендації - відповіді поки немає.

Ви можете сказати мені, процес прийняття породисту собаку в США? Я особливо зацікавлений у знаючи деталей як процес реєстрації працює, і нормальна процедура для торгу за ціною.

+111
Pierre Un 28 квіт. 2018 р., 19:56:44

Я чув, добрість в сонячне світло, що допомагає людям приймати вітамін D, не проходять крізь вікна.

Чи Правда це і якщо так, це вплине на домашніх тварин? Якщо мій вихованець отримує тільки сонячне світло через вікна, як це вплине на здоров'я (хороші і погані) сонячного світла?

+89
A B Nameless 10 жовт. 2011 р., 09:49:26

У мене був кіт, який мав цю проблему, і мій ветеринар порадив використовувати сольові краплі в ніс , щоб допомогти очистити слизову (капнути в краплю або два, то нехай всі чхають, це може бути каша).

Цей кіт був дуже слухняним і дозволив мені робити з ним нічого. Одного разу я стригла кігті і випадково порізав швидко (так він почав кровотечі). Я сказав йому залишатися на місці, поки я бігала на кухню за борошном, і він просто лежав на спині, поки я не повернуся.

Більшість кішок важко дати краплі назальні для. Чесно кажучи, я не радив би його за кішку, що не твоє. Ви можете запропонувати його своєму другові, але, схоже, вони вже працюють з їх вет.

+78
user120127 20 лют. 2012 р., 19:48:51

На 2014 рік, Асоціація аджиліті для собак США (USDAA) доданий новий стрибок висот у своїх курсах собака. Я думаю, Цікаво, що тепер класи чемпіонату мати різну кількість вершин, ніж класи продуктивності.

Як USDAA вирішити висоті стрибка, особливо нові стрибки, які вони додали?

+49
Chetan M 6 серп. 2016 р., 14:44:20

У моєї собаки були шуми в серці з народження. Йому зараз дев'ять років і чихуахуа. У нього є зачатки хронічної серцевої недостатності, так як він стає трохи рідини в легенях. В даний час він знаходиться на Лазикс 20 мг два рази в день. Він як і раніше отримує кашлю/задухи після того, як протягом певного періоду часу. Я припускаю, що це досить типова, як я впевнений, що на Лазикс не повністю позбавитися від цього. Моє питання наскільки це погано для собаки, щоб бути кашель такий? Це дещо тривожно, як здається, що він задихається. Він, здається, добре після цього. Це так дратує, що я нічого не можу реально зробити для нього.

+31
Rajneesh Rana 8 січ. 2018 р., 12:36:33

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil