Чому моя собака боїться мух?

З якоїсь дивної причини, мій Шипперке суміш дуже боїться мух. Всякий раз, коли він чує або бачить муху, він тікає й ховається. Він не боявся їх, хоча зовні. Він навіть вивчив слово "літати". На моє запитання, чому він так їх боїться і як я можу допомогти йому?

+921
Kishor Kumar Bharti 15 лист. 2013 р., 02:52:28
27 відповідей

У мене є 7-місячний пітбуль. Він пісяє весь час. Він пісяє у сні, і кожен раз він гуляє, навіть якщо він просто зайшов всередину. Що мені робити?

+755
mileta 03 февр. '09 в 4:24

У мене є неповнолітній кукурудзи змія. Це її другий сарай зі мною досі, і перший пішов дуже легко. На цей раз, однак, вона, схоже, не бажають або не можуть повноцінно працювати її шкіру. У четвер ввечері я вперше помітив, що вона почала проливати, і вона успішно відпрацював шкіри на голові і нижній частині шиї. (Це виглядало дуже чистим, і від того, що я можу сказати, обидві кришки очей випав.) З мого досвіду з попередніми сараї я думав, що вона буде працювати на інших його протягом ночі. З тих пір, однак, вона справа далі не рухається, а зараз в суботу вранці тут, і вона до цих пір не було її пролити хоч якийсь далі, ніж місце на шиї поруч з головою. Я можу сказати, що вона не повністю не діє, так як вона переміщується між гарячою і холодною стороною ховає, але замість того, щоб тертися про грубі предмети при її бак здається, що вона тільки ховається всередині однієї ховатися або інший.

Я починаю дуже хвилююся ... я правильно зрозумів, що це більше, ніж змія, повинні прийняти з самого початку шкіра злазити, щоб мати повний сарай волі? (Я бачу багато ресурсів для онлайн того, як довго вона повинна прийняти від Блакитної фази в сарай, але не надовго сараю повинні прийняти.) І якщо це так, які дії я повинен приймати тут? Близько п'ятнадцяти хвилин тому, прокинувшись, я зробила вологу втекти з пластикових та паперових рушників; вона в даний час і я сподіваюся, що це допоможе, але я не впевнений, що ще я можу зробити.

Для отримання додаткової інформації: вона з'їла двох мишей стусани минулої неділі, її гаряча сторона 84 градусів, злегка її прохолодна коливається, але зазвичай становить близько 70-75,її вологість була близько 35-40%. Крім звичних попередньо пролити сором'язливості, я не помітив нічого незвичайного в її поведінці останнім часом.

+726
Sandeepa 15 лист. 2017 р., 04:11:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я дивлюся телевізор і газета оголошень для АСКОЕ і гуманне суспільство Сполучених Штатів, якщо я жертвую гроші на будь-який з цих, який відсоток йде на моєму місцевому притулку?

+713
Hendra Anggrian 26 квіт. 2017 р., 15:33:25

Пару тижнів тому я вирішив розповісти вам, як я зробив це. Минуло більше місяця з моменту передачі.

Інші дві відповіді були гарні, але вони не могли просто працювати в моєму випадку. З великим баком були більш ніж у 5 разів більше, зберігаючи старі води у мене не було. Вам потрібно рух у воді так, щоб вона не застоювалася, особливо протягом 2 тижнів. Крім того, оскільки я не просто переміщення риби з одного акваріума в іншій, це було складніше завалити 75gal з баком води. Вони були в 2 різних квартири відьми обліку води недоцільно.

Не зрозумійте мене неправильно, якщо це практично, щоб скинути старий бак для води у великий бак, щоб заповнити його хоча б частково, перейти голову і зробити це. Але якщо ви перебуваєте в такій ситуації, як я, де це не практично, заповнення з водою з крана є правильним. Так як більшість хороших бактерії живуть у фільтрі і на тверде тіло (підкладка, прикраси, рослини тощо) шляхом передачі фільтра, я перевів велику частину бактерій.

Ось як я зробив цей крок. У мене було 20-40 Червона вишня креветки і ~10 неон тетра, 4 danios зебра і 2 опалення. Я вперше зняли всі прикраси з танка. В основному це були рослини, пару каменів і дров. Потім я почала зливу води з бака. Я взяв фільтр медіа і кинув їх у великий мішок, наповнений старий резервуар для води. Чим я заповнив пластиковий контейнер з близько 2-3 літрів води, все інше пішло в раковину. Коли танк був під 25% води, я почав ловити рибу за допомогою мережі. Я поклав їх у пластиковий контейнер для перевезення. Це той же бін я за 2-3 Гал старої води в ньому. Коли я всю рибу в сміттєве відро, я почав ловити креветок. Я ті вкладали їх у невеликий флакон, заповнений на 50% з резервуара для води. Коли всі були в транспортному контейнері, я зняв. Перше, що я зробив у моєму новому будинку був зняти контейнери в новий танк так само, як я зробив би якщо я купив рибу. У той час як води були відповідні температура, я переустановив мій фільтр на новий танк. Приблизно через 20 хвилин, я почав додавати воду з нового резервуару в контейнер. Я повторив ці дії кілька разів, і після цього, я зачерпнув рибу з контейнера і покласти їх в свій новий будинок. Для креветок я зняв шапку і давай раковину пляшку в танк (я не проти ~500 мл води в 75gal).

За пару днів до переїзду я почала годувати менше. Приблизно на 25% менше годувати і два дні до переїзду я не годувала. Коли вони переїхали, я не годувала в той же день. Але на наступний день я годую їх злегка.

Минуло більше місяця після переїзду і я не втратив будь-якої риби. Вони все йде відмінно. Для креветок я не можу сказати, тому що це занадто складно, але я все ще бачу так, принаймні, велика частина вижила.

+696
Cheeese 5 січ. 2013 р., 21:07:54

Світанок Мильниця

Використовуйте не-ультра синій світанок.

Я використовую світанку регулярно для моїх собак і кішок, проте я ніколи не використовував його для тхорів, так що я повинен був зробити деякі дослідження з цього питання і з'ясували, що він також використовується і безпечним для тхорів. Це, здається, бути безпечним для тварин, враховуючи, що він використовується для очищення від тварин в тому, що розлив нафти.

Однак будьте дуже обережні при митті навколо очей. Якщо контакт з очима відбувається, змийте прохолодною водою і висушіть рушником.

Оскільки це згадується як "домашнє засіб", мені треба трохи пояснити, чому це працює. Ось посилання на доглянутість території, тому я вважаю цілком достовірними. Те, що він говорить, звучить так: "блохи це здатність до виживання під водою. Мені сказали, що вони випромінюють жирний бар'єр навколо їхніх тіл, утворюючи міхур, щоб захистити їх від води і кисню. При розчиненні мастила міхура вам дасть воді потрапити на блошиний і вони тонуть... у них є екзоскелет, який дає їм захист, але мила розчинити, а потім вони не може дихати". вони пізніше викладу, як користуватися милом, правильно і ефективно.

Як я вже сказав, Особисто я використовую його з обох кішки собаки, хоча і не з тхорів, але він все одно повинен працювати, якщо ви будете слідувати правильні кроки. Я чув, що якщо занадто часто, це може позбавити собак ефірних масел на своїх шкурах. Якщо ви розбавляти його, як стаття розповість вам, і використовувати в помірних кількостях ви не зіткнетеся з цією проблемою, але якщо ви вважаєте це проблемою, ви можете також застосувати масло, щоб уникнути його від висихання(я чув, що оливкова олія працює).

Ось кілька кроків для миття собак та кішок з ним

+686
Alyons 30 січ. 2017 р., 03:07:55

У мене є невеликий бак з під фільтра гравієм.

В якийсь момент, гуппі мальки вдалося проплисти вниз по циркуляції трубки (в той час як бульбашки йшли повним ходом) і налаштували будинку в порожнині між щебенем і дно скляної ємності.

Я бачу його (це він) час від часу.

Хоча він, здається, добре, і навіть нормально росте, я б йому возз'єднатися з іншою рибою в "світі".

Я не можу взяти циркуляції труби без гравію наповнення "під світ". Я не хочу перетворювати бульбашки (тепер в голові влада) занадто довго.

Як можна воскресити його?

+640
Devair Alves de Abreu 18 жовт. 2017 р., 16:51:43

Сіамські кішки часто мають неврологічні бзіки які маршрути нерви від кожного ока в одному півкулі мозку, а не перехрещуючи як зазвичай у ссавців. (З websearch "сиамское косоокість" і "хиазму на деталі. Я знайшов це захоплюючим, щоб виявити, що щось подібне може статися при частковому-альбінос великих кішок.)

Сіамські компенсувати це неправильно виконаної електричної схеми або стати косоокості (яка використовується вимагають для виставки кішок; це був, нарешті, впав, хоча сучасний шоу сіамських має свої ви-має-бути-жартуєш норм) або швидко струшуючи свої очі взад і вперед, щоб "усереднити" візуальні дивацтва.

Багато meezers і meezers, які не показують якої-небудь з цих симптомів звичайно так роблю, коли втомився. Шахта використані для цього. ("Кіт, ти знову woggling...")

Якщо це те, що відбувається, це "нормальна" в тому сенсі, що генетичні і нешкідливі для домашніх кішок, хоча це буде фора в дикій природі.

Щоб переконатися, перевірте з вашим ветеринаром, так як струс і т. д., Також може порушитися зір і контроль над м'язами. Але в даному випадку це, мабуть, нешкідливі.

(Штопаный сенсорний екран помилки...)

+613
Dean Hajir 21 квіт. 2014 р., 03:16:36

Я з нетерпінням чекаю цуценят в найближчому майбутньому, але не знаєте, як уникнути щеня від кого клює, або, принаймні, уникнути його досить кусючі боляче комусь.

+533
Ali Smailpoor 30 квіт. 2016 р., 04:22:11

Відмова від відповідальності: я не ветеринар

Важко відповісти на ці речі остаточно, особливо в інтернеті.

Якщо не буде інших симптомів, і вона буде ізольована в одному місці, схоже, що це парша ваш кіт подряпав (вкусив) від. Рани могли утворитися від укусу комахи, подряпина або поріз від шипа або різні інші гострі речі в навколишньому середовищі.

Струпів-це завжди хороший показник, що рана свіжа. Так що якщо немає гною, запалення або інших ознак інфекції або інтоксикації, у кішки повинно бути прекрасно, як ці типи симптоми зазвичай з'являються протягом перших декількох днів.

Якщо ви сумніваєтеся, брати вам вихованця кваліфікованого ветеринара, оскільки вони можуть запропонувати негайне знання та турботу, які ми не можемо онлайн.

+510
JustM 16 трав. 2011 р., 05:44:03

У мене була така проблема. Мій кіт почав мочитися на мою подушку. Тому, коли вони прокинулися від сну, я використав, щоб тримати їх на літр. Також я тримав мішок подалі від їх досяжності протягом декількох днів. Тому якщо є можливість міняти постільну білизну і робити їх мочать в літр кожен зараз і потім, як немовля. Це зайняло у мене близько 4 днів, щоб зробити їх звичкою.

+506
tienthanh0709 16 жовт. 2016 р., 11:21:52

Я є активним користувачем сайту майже три роки (я думаю, це був мій перший SE аккаунт!) І я хотів би дати назад в громади - і я думаю, що я можу зробити як модератор.

Я власник тварини сам (2 кішки) і я дбаю про тварин обговорюємо тут і користувачі, які приходять, щоб запитати і відповісти на сайті.

Домашні тварини не найактивнішим чином, ЮВ, я думаю, це багато в чому є відображенням відносного руху різних сайтах і активізує моя присутність тут в разі обрання. Я теж думаю, що мій великий досвід ДП (я активний учасник на декількох сайтах) плюс тут, я знаю досконально, як це було! І хоча це може здатися нескромним я думаю, що "зробити" що СЕ намагається зробити - допомогти як тим, у кого є питання, ті, хто може знайти попередні питання в майбутньому і забезпечити як можна більший досвід більш приємним для всіх, хто відвідує і перекладачі, і ті, хто щедро жертвують своїм часом, щоб відповісти.

Я не був модератором на сайті SE перед - але я вже модерирую в іншому місці і взяти "легкий, але фірма" підхід. Велику частину часу спільнота виконує ефективну роботу з само-модерування, але я не боюся зробити крок в разі, якщо речі будуть отримувати на руки.

+450
Naushad Qamar 27 лип. 2019 р., 22:56:39

Неонові тетр дійсно їдять креветки дитини. тому вони можуть бути використані для контролю населення.
Але майте на увазі, що у вас є, щоб спробувати зберегти деякі з дітей в живих, або інакше ви могли б у кінцевому підсумку без будь-яких креветок після хитрощі.

З іншого твій пост, схоже, що ваш танк не буде багато укриттів для креветок. Так що ви, можливо, захочете додати декілька живих рослин і мохів (креветки, будете любити це) і креветки печера.

Особливо, коли креветки линяють їх шкіри, вони більш вразливі і потребують більш кинути місце, щоб сховатися.+437
Stichy 12 квіт. 2011 р., 09:16:10

Коли я їду з міста я залишив усередині кішки зі своїми друзями, але він утік найперший день (це сталося близько 4 тижнів назад), так вона ніколи не повинні знати мої друзі. Коли просиш сусідів, якщо вони коли-небудь бачили кішку, четверо з них сказав: Так, один з них дуже впевнено. Вони також стверджували, що вони бачили, як вона намагається зловити Зайцев. Створюється враження, що кішка знаходиться десь поруч, але ми ніколи не бачили її.

Моя мета номер один-перевірити, що це наш кіт. Деякі сусіди запропонували сфотографувати його, коли вони бачать його, але вони ніколи не робили.

Мої друзі і я (іноді тільки я, іноді тільки в них) ходили поруч, дивлячись на це, і спробував назвавши його по імені, але безрезультатно.

Є інші варіанти можна спробувати?

Крім того, деякі загальні відомості як: всередині кішки навряд чи переживе ловити кроликів (або інших тварин) протягом 4 тижнів, було б корисно. Це в районі Сіетла, і я бачу багато кроликів, які поруч.

Дайте мені знати, якщо я пропускаю яку-небудь корисну інформацію.

+417
Spark 2 черв. 2013 р., 08:57:27

На досить регулярній основі, мій кіт буде робити цю річ там, де схоже, що вона збирається піти, але тоді вона тільки давиться і нічого не відбувається. Одним із способів опису руху буде людина, яка давиться / діє як вони хочуть кинути, але потім закриває рот, як ви побачите у серіалі. Очевидно, мій кіт не покриває її рот, але все інше в основному те ж саме.

Я вже згадував у попередньому питанні, що моя кішка любить їсти неїстівні речі, такі як папір, пластмаса, etc. Я зробив свідоме зусилля, щоб приховати будь-які пластикові за останній рік, і я впевнений, що вона не їла будь-пластик за останні 8-12 місяців. Вона дійсно іноді примудряються кусати і жувати невеликий шматочок паперу, але це буває досить рідко і, як правило, лише дуже маленький шматочок паперу.

Чому вона не може цим займатися? Це з-за її минулих звичок? Це тому, що вона довгошерсті кіт і лиже себе, в основному, весь день (тобто вона проковтує багато вовни)? Є що-небудь, що я міг зробити зі своєю дієтою, щоб потенційно допомогти?

+330
user30482 29 серп. 2015 р., 04:29:26

Якийсь час мій чоловік Собака (блакитний хілер) попросить монтуватися моя собака (блакитний хілер лабораторії суміші). Він терся об неї, а потім підштовхнути його прикладом в обличчя. Він буде робити це кілька разів, поки вона сідлає його. Він всього лише рік і кілька місяців і ще не nuterd. Це дуже дивно, і він буде робити це багато разів за ніч.

+320
suraj rana 29 вер. 2011 р., 20:05:14
Питання, що стосуються шкідників і паразитів, які харчуються та/або живуть на або тварин.
+290
fHB 11 трав. 2016 р., 19:25:15

Так що я купив у середу дві золоті рибки, і крамар не кажи мені цикл танка або що-небудь. Я купив гравій і дерево в четвер і моя тітка подарувала мені повітряний насос і фільтр по четвер час чаю.

Сьогодні (у п'ятницю), я купив кілька щотижневих чистіше, щоб убити аміаку і нітратів. Я помила гравію і дерева з використанням води бака риб. Цим ранком вони виглядали добре, плаваючими навколо, але я повинен був перемістити мій 10-літровий акваріум, як дроти, які можуть перекинутися.

Перш ніж класти їх у бак я залишив їх у сумці, щоб звикнути до води, після додавання щотижневі чистіше і змінюється частина води, вона як і раніше виглядає хмарно, навіть з повітрям, насоса і фільтра.

Зараз вони йдуть у бік танка і намагається плисти нагору, але пливу назад і пливе хвостом вперед, тому я включив повітряний насос, і вони ледве ворушаться зараз, тільки на дні сидить за деревом. Ось відео, щоб допомогти зрозуміти: https://www.youtube.com/watch?v=IWVdCnYuIgU&feature=youtu.be

Чому моя золота рибка діючи таким чином, і як я можу виправити це?

+288
Gzzh 1 вер. 2016 р., 22:22:24

Ти зробив це раніше, ніж я змогла відповісти, але я чув, що WD-40 відмінно підходить. Переконатися в цьому: http://www.independent.co.uk/news/uk/this-britain/wd40-the-scourge-of-snakes-beavers-and-cocainetaking-clubbers-6154457.html

+277
Chucko 30 лип. 2018 р., 06:39:20

Він збуджений, хороший шанс, що стерилізація не вирішить проблему (хоча все-таки хороша річ, щоб зробити!) але це може допомогти. Деякі собаки, які отримують занадто схвильований будуть дриблінг сечі і ерекція. Поштовхи можуть у момент перетворитися в засвоєне поведінка (також використовується для домінування) і не мають ніякого відношення до гормонів, які, ймовірно, не зупиниться в цій точці. Навіть для ерекції, собака, яка дуже хвилювала ще можете отримати їх навіть тоді, коли яєчко безкоштовно.

Мочиться кожні кілька футів маркування поведінки буде видно в стерилізованих тварин, а також, те ж саме йде для хвилювання/нервової дриблінг. Це цілком звичайна і нормальна. Однак це, як кажуть, якщо ви помітили, що він мочиться на себе, коли він спить, здається, хоче вийти на великий пісяє більше, ніж зазвичай, або дриблінг сечі без будь-яких причин у вас може бути проблема сечовивідних шляхів.

+238
kiaderouiche 18 лист. 2017 р., 13:25:28

Чому він це робить?

Це важко, щоб запобігти собаку від колупалися в харчові відходи. Більшість собак дуже люблять поїсти, більшу частину тренувань ви побачите навколо рекомендує використовувати ласощі в якості винагороди. Також собаки люблять збирати, їх нюх набагато перевершує наші і тикати їх носом у нові місця як пам'ятки для нас. Проблема в один день він може з'їсти щось отруйне.

Що я можу зробити, щоб подолати цю звичку?

Ваша собака старше, я не знаю його породи, але це завжди складніше зламати стару собаку від шкідливих звичок, зокрема, в справах такого роду, як це не погана звичка, як цілком природний. Трохи як навчати малюка не брати цукерки залишила на кухонному столі.

Отже, у вас є бій на ваших руках.

(1) я дуже не люблю прогулювати мою собаку

Намагався дресирувати свою собаку, щоб досягти цього потрібно багато зусиль і часу, включаючи необхідність для деяких негативне підкріплення, що не найкращий варіант для десяти-річна собака, яка інакше, в основному добре себе веде. Таке навчання могло б збентежити його, чому він раптом вилаяв за те, що було добре для як довго? Можливо, років. Ви повинні запитати себе, чи готові ви до цього?

Враховуючи вашу мотивацію, щоб зупинити це поведінка, щоб насолоджуватися часом, проведеним з вашої собакою, я був би схильний припустити, що навчання з їжі (що, на його думку, лікує) може бути складніше, ніж той, який ви зараз і ідея в тому, щоб допомогти вам і вашому собаці насолоджуватися прогулянками. Це може бути легше керувати і приймати його в район, де немає харчових відходів, але я розумію, що це не може бути можливим.

Отже, це підводить нас до...

(2) позитивне підкріплення

Враховуючи, що ви знаходите свій ходить напружений, я настійно рекомендую вам не правильно його за небажану поведінку, а просто використовувати винагороду, як це схоже на ситуацію між вами може бути трохи напруженою і краще, щоб покращити задоволення між вами і вашою собакою. Вниз по доріжці, деякі незначні наганяй за допомогою голосового керування можна використовувати для виправлення випадкової помилки, але з самого початку, зберегти всі позитивні.

Для цього вам знадобиться знайти ласощі ваша собака сходить з розуму по. У вас є конкуренція риби і рису з різними смаками, так що це повинно бути ставиться до того, що ваша собака дійсно любить.

Для початку просто піти на короткі прогулянки, навіть ліміт в 100 метрів, якщо поведінка вашої собаки надто важкі. Дуже важливо, щоб встановити вашу собаку на успіх. Як він покращує збільшити пішої доступності.

Для початку показати йому, що в тебе в сумці його улюблені ласощі, дайте йому зразок, коли ви покладете його на свинець. Нести частування в бум сумка або поясна сумка , що стоять перед вашим фронтом, переконайтеся, що він знає, де вони знаходяться. Також здійснюємо лікування у вашій руці. Як ти даси йому замінити його іншим.

Як ви виходите, ви будете мати, щоб заохотити його вголос із задоволенням дивіться на це! тип голосових дзвінків, коли він йде, щоб принюхатися і показати йому його лікувати. Відразу ж віддасть йому його улюблені ласощі, з великою кількістю словесної похвали, тому він пов'язує ласощі з похвалою. Повторити. Використовувати коронну фразу, Я не використовував би покинути команду, так як я обгрунтовую виключно на позитивному підкріпленні. Вибери слово, яке ви будете задоволені, навіть його ім'я і дотримуйтеся його Ровер!, щасливі і раді..(подивися на це ровер!)

Цей процес має кілька переваг, вона може стати грою, так що ви і ваша собака може отримувати задоволення, і це служить, щоб відвернути його, плюс армування.

Коли ваша собака повністю засвоїв поняття про те, що він отримає задоволення всякий раз, коли ви називаєте Ровер! у цей голос, Ти не нагорода йому ласощі кожний раз, але важливо, щоб не відставати, що словесна похвала і замінити лікуєте швиденько погладити по голові. Я не включеними погладжування в попередньому кроці, так як вони не можуть конкурувати за недоїдки риби.

Цей процес займе деякий час, і я б порадив завжди мати частування на руку, коли ви разом, як важливо підтримувати хорошу поведінку вашого собаки.

Цей пост також дає деякі деталі при сприянні з повідцем навчання.

Є й інші речі, які ви можете зробити, щоб перешкоджати йому приймати їжу з землі. Ці методи часто використовуються для навчання собак, щоб тільки приймати їжу від певних людей, так як для того щоб запобігти бути наживкою. Якщо ці м'які методи не працюють, ми можемо ознайомитися з поведінкою і обговорити деякі більш суворих методів навчання, які не зашкодять вашій собаки вірять в Вас або зіпсувати вам задоволення прогулянки.

+203
MitchS 3 груд. 2014 р., 10:24:43

Це може бути тривалим процесом, ось кроки, які ви і ваш ветеринар повинні прийняти.

1) поголити область навколо рани, вона повинна дихати і бути чистою, мати все, що волосся в зоні буде тільки гірше.

2) Capstar це хороші ліки для опаришів, він повинен бути даний ректально, а не усно. Ін'єкційний івермектин може працювати так само, втім, там можуть бути деякі серйозні побічні ефекти з ним.

3) з стерильний спеціальний затискач/пінцет видаляє видиму опаришів з рани.

4) промийте рану розведеним врівень Бетадин (Бетадин є цитотоксичним тому повинен бути сильно розбавленим). Скраб навколо рани марлею, змоченою в chlorhexadine.

5) продовжити роботу з довгострокових антибіотиків, поки проблема не буде вирішена.

6) якщо він відкритий собака, він повинен бути переданий в чистому закритому приміщенні, де немає мух, до нього не добратися.

Я не бачив випадок опариш років, я буду оновлювати з більш трюки, як тільки повернуся на роботу у вівторок, 10 жовтня, буде просити ДВМ.

+201
Aaron Fi 21 лют. 2012 р., 01:16:13

Будь-які проблеми шкіри повинні бути оглянуті ветеринаром, цілий ряд речей може змусити собаку висмикнути їх хутро/overgroom.

деякі приклади блошиний дерматит алергії, алергія, шкірні інфекції і т. д.

Ніколи не можу гарантувати 100%, що він, не маючи можливості бачити собаку в людини.

+194
Mosbah 20 жовт. 2016 р., 14:40:48

якщо собака дружелюбна, то його хвіст буде виляти з боку в бік, він може гавкати на знак вітання, полохлива собака буде ще хвіст, він може гавкати, він буде, ймовірно, працювати на себе, тоді, можливо, втекти, агресивна собака буде мати стирчать ще хвіст, він буде вперед, і гарчати, і напевно, гавкоту, він, може бути, показуючи зуби, також подивитися вуха, собаки запах, почути, побачити, так що дивіться їх вуха, хвіст, бути спостережливим.

+158
n4pK 30 жовт. 2013 р., 05:48:23

Останні три зображення, які я виклав у питання-місце-на коли вони кажуть, "зрозуміти різницю" і "зупинити хаос". Як згадується в статті Вікіпедії, термін "пітбуль" - це спільне родове ім'я, що використовується багатьма для деяких порід собак. Вікіпедія включає в себе наступні зображення, щоб показати деякі породи, які можуть бути просторіччі називається "пітбулів". Ось деякі з них:

enter image description here
Вгорі зліва: Американський пітбультер'єр
Вгорі справа: американський стаффордширський тер'єр
Внизу зліва: стаффордширський бультер'єр
Внизу справа: американський бульдог
(спасибі Вікіпедії)

Я можу зрозуміти людей, не будучи в змозі відрізнити деякі з цих собак, але дивно, що перші два зображення, показані в моєму питанні названі "пітбуль" собак. Хоча я не сильний у визначенні порід собак, перші два знімка, швидше за все, американського буллі. Я ніколи не чув про цю породу, і не знаю, що у Вікіпедії стаття для цієї породи собак існували (Американський буллі). Так і здається, що зараз багато грудочку Американський буллі - собака з величезними відмінностями у зовнішньому вигляді, і лише кілька десятків років - це неточно визначений термін "пітбуль". Тобто цей хлопець або Гал:

enter image description here
Я думаю, що ці собаки повинні працювати, або що-то.

Деякі джерела я перевірив сказати, що створення американського хулігана з селекції почалося в 90-х, але стаття у Вікіпедії написано, що вона почалася між 80-х і 90-х років. Розмноження, мабуть, спочатку стали шляхом змішування американський Буль Піт бультер'єр американський стаффордширський тер'єр, а потім і інші породи собак. Це в цілому погодилися, що породи собак включені в цю селекції включені стаффордширський бультер'єр (англійська), та різні породи бульдог (Англійська та французька бульдоги, напевно, де він отримує це плоске обличчя і короткий, кремезна тіло).

Слід пам'ятати, що так як американський буллі частково був виведений з американського пітбультер'єра, і, що розведення в США був не узгоджену програму розведення, є значні відмінності в американських Буллі, деякі з яких нагадують американський пітбультер'єр більше, ніж інші.

Цікаво, що в той час як американський буллі виглядає більш м'язистим, імпозантним, і (суб'єктивно) страшнішого на вигляд, вона, як правило, більш м'яким і спокійним, ніж американський пітбультер'єр. Це був намір селекції для американського буллі, як предки американського піт-бультер'єра були виведені як мисливські, цькування або бійцівських собак у 18 і 19 столітті в Британії. Американський пітбультер'єр, або з-за її темпераменту і сприйняття оного деякими владою, або заборонені, або має суворі заборони на це. Деякі американські штати та округу заборонили володіти один, наодинці з багатьох інших частинах світу, наприклад у Великобританії, канадській провінції Онтаріо, та інших частинах світу.
Американський Пітбультер'єр: Закон

Здається, що план створення більш вихованими, більш спокійні і сімейні собаки в американському хуліган був дуже успішним, як і більшість людей підтвердить це. Це не означає, що американський пітбультер'єр спочатку не дуже добре вів себе або сім'ї, однак. Я просто кажу про це в цілому.

Крім того, американський буллі має обмежене визнання в якості офіційного породи собак. Вона була визнана Об'єднаним клубом собаківництва (американська) в 2013 році, але до цих пір не визнана американським клубом собаківництва або міжнародної кінологічної організації, федерації клуби собаківництва.

+156
donna blackwell 16 черв. 2015 р., 07:23:43

це моя відповідь на ваше запитання,немає неправильного/правильної відповіді на це питання.

кішці потрібно місце, де він може тримати сухим і комфортним деяких типу будинок з дахом над.

йому потрібен простір, щоб грати і він потрібен полк, щоб відпочити і розважитися.

він має потребу в їжі і воді, розміщений на охоронюваній території як місця були сухими і захищеними від дощу та комах та інших тварин.

кішка потребує вас, і потрібно, щоб ти був поруч це потрібно, щоб погладити його треба скручуватися, крім тебе, коли ти лягала спати,він повинен вас любити і потребують любові він потрібен компанії не хочуть, щоб їх залишили в спокої,але йому потрібно місце, щоб побути на самоті.

кішку потрібно поговорити з ним потрібно поговорити.

вашій кішці потрібна своя vaccsines і повинні бути стерилізовані і, якщо він живе за її межами повинні бути дегельмінтизацію два рази в рік і перевіреними для бліх і вошей, коли ви берете його до ветеринара.

кішці потрібен кіт дерево і дряпати дошки в різних місцях.

найголовніше він повинен бути з вами багато, як в усі час, коли ви не на роботі/навчанні,він хоче бути з тобою, коли ти спиш.

як ви можете собі я не згадав, наскільки велика площа вашого кота треба я знаю, що це був ваш питання, але якщо я вже це виконав кіт буде мати гарне життя.

якщо зробити куточок як 5 на 2,5 метри і 2 метри, це буде нормально. кішки можуть жити в мілких місцях, але ви хочете, щоб він?.

+151
Mamun Morshed 6 вер. 2019 р., 08:43:35

Ваша кішка повинна бути тонкою.

Рослина містить отруйний алкалоїд lycorine. Лампи також містять дратівливий оксалати. Але більшу частину отрути ефекти виникають при отриманні свіжої рослини. Висушений ніхто робити не буде, що багато.

Їдять будь-які частини нарцис рослина може викликати симптоми, такі як нудота, блювання, пронос. Це не те, що вбиває. Через непрямих наслідків вміст у рослині деякі нехороші відчуття виникають (починаючи з поганим тоном печіння), але знову ж таки, велика частина ефекту від свіжої.

Більш серйозні симптоми були зареєстровані у тварин, які тільки їли в великих великих кількостях. Сушена кількість, яку було вилучено із системи травлення повинні мати ніяких серйозних наслідків.

Блювота для кішки це щось нормальне для їх травної системи і може ковтати багато речей без особливого поганого впливу. Це нормально для кішки, щоб очистити все, що добре для них (грудок шерсті в комплекті).

Я не проти відвідування ветеринара, але не бути надмірно налякана ситуацією. Він, ймовірно, порекомендує гарне зволоження.

+115
Yul S 2 жовт. 2011 р., 19:13:01

Спробуйте розмістити waterbowl не поруч з подаючи страву, але може бути в іншій кімнаті або, принаймні, кілька метрів. Відмінно працює з двома нашими кішками!

+64
dj kanha 3 січ. 2017 р., 12:04:10

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil