Щеня не буде використовувати двері для собаки в нічний час

у нас є 9-місячний щеня. Вона є великим про використання її двері собака весь день і навіть вночі, в той час як ми до сих пір. Після того, як ми лягаємо спати вона буде робити її правильної бізнес поряд з дверима собаку всередині. Ми залишимо світло на її всередині і зовні, але не схоже, щоб допомогти. Будь-які пропозиції будуть оцінені. Спасибі.

+379
robertdavid 7 квіт. 2017 р., 23:07:14
26 відповідей

Простіше кажучи, коли собака гавкає, позитивний тиск на вушний канал, створений фізичних рухів кори закрити, захищаючи слух; так само, як і ти закриваєш вуха. Через Дженсена, "поведінкова біологія собак".

...маточки негайно активована перш, ніж собака почне гавкати і, отже, забезпечує захист власних вух

Для отримання більш детальної інформації, ви можете прочитати на WikiVet

+994
Daniel Reimann 03 февр. '09 в 4:24

що гриби не є природною їжею для Германа черепахи

Наскільки мені відомо, вони не - їх раціон складається, природно, в зелений-зелень (салат, конюшина тощо) та деякі овочі (капуста, броколі, морква і т. д.) І невелику кількість фруктів (яблука, полуниця і т. д.). Будь-яка дієта в полоні я очікую, щоб відповідати їх "природного" дієті по більшій частині.

Гриби, природно, зростають в Європейському лісі

Делікти Герман не природно лісові черепахи точно так само, як, наприклад, Redfoots (хто буде радісно жувати гриби до речі!) так що поки більшість їстівних грибів, ймовірно, не зашкодить , а Германа вони швидше за все навіть не реально вважають їх їжею. Їх "мисливських" місцях, як правило, лугів.

і так черепахи був, мабуть, навчилися користуватися ними.

Це не просто на всіх. Я уявляю їх проживання включає в себе дуже багато речей, які вони б не насолоджуватися їжею.

+948
Nourah k 7 черв. 2010 р., 09:48:07
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Давайте почнемо з подання західників про захист тварин від хвороб. Це означає, що вакцинації в першу чергу. І не тільки від сказу. І дегельмінтизація & лікування анти-воші другий. І, нарешті, кастрація / обприскування якщо ви не хочете породу вашого кошеняти. Серйозно, кастрація / обприскування важливо! Але слід враховувати, що вам доведеться використовувати свій власний екскурс про те, що витратив гроші на.

Цей вет.Корнелл (університет) виглядає, щоб мати хороший огляд на вакцини. З цього списку, я думаю, що мої кішки мають принаймні ці 3:

 • Котячий герпесвірус і Калицивирус кішок
 • Сказ
 • Вірусна Лейкемія Кішок

Сказ

По-перше, перейти на сторінку Вікіпедії по сказу. Це скаже вам багато про цієї хвороби. У кого є PDF на сказ. Я не міг (легко) знайти для лікування тварин на сказ. Було згадано профілактики. Так що тепер, якщо ваша кішка вже є , це мертво. Отже, давайте щеплення.

Але ви опинитеся в Пакистані. Гарний: у вас є вихованець клініки. Погана: Ви, здається, не довіряє їм.

Кращий спосіб обійти це, щоб запитати навколо, що досвід інших людей? Люди біжать у місцевий улюбленець клініка заслуговує довіри? Ви, ймовірно, отримав кошеня від заводчика, він / вона буде знати хорошого ветеринара. І ветеринар буде знати необхідну дозування. Використовуйте Google, але ми попереджаємо, що відгуки можуть бути підробленими.

Нарешті, ви могли б імпортувати вакцини необхідно. Але я не міг знайти джерело, на який в короткі терміни. Amazon не носити їх. І Вашу довіру проблема залишається.

+939
ewma18 6 лют. 2014 р., 20:59:33

Найпоширеніша причина для кольорової Бетта chaging-це стрес, але також може бути викликано захворюванням. Якщо ваші зміни рибою регулярно колір, а в іншому здорова і ведеш себе нормально, я думаю, що стрес буде причина.

У мене була самка Бетта в минулому, і я помітив би то ж кожен раз, коли я робив ремонт танка. Вона хотіла зробити ще блідіше, а темна горизонтальна смуга з'явиться.
Якщо мій чоловік Бетта переслідував її протягом деякого часу, те ж саме сталося.

Але, звичайно, "стрес" також може бути викликана поганою середовища проживання. Тому важливо, щоб спробувати з'ясувати, в чому причина.
Це може бути погана екологія: танк занадто малий, температури, інших жителів, хімічний склад води (рН, нітритів, ...), це танк циклічно?, ...

Більш детальну інформацію можна знайти тут, чому Півники змінюють колір?

+848
Rahal Kanishka 6 лип. 2012 р., 19:12:16

Хммм. Я б взяв її до ветеринара. Оскільки кошти щільно, зробити деякі дослідження в інтернеті, щоб знайти недорогий ветеринари у вашому районі. Є багато ресурсів для людей з обмеженими доходами з домашніми тваринами. Ви також можете спробувати бездомних ресурсів у вашому регіоні-так багато бездомних людей є домашні тварини, є дуже хороші ветеринари, які обслуговують бездомних співтовариства, які можуть бути готові працювати з вашим фінансовим можливостям. З деяких досліджень, я впевнений, ви можете знайти когось, щоб працювати в рамках вашого бюджету.

+832
Ricardo Dirani 28 квіт. 2012 р., 03:17:21

Тому що собаки все-таки хижаки; прокатка в чомусь смердить, як труп буде маска/ кришка власний аромат вона. Тоді собака зможе підкрастися до здобичі під нюхової камуфляж.

Враховуючи, K9s також пахне, що вони їдять, трупоеди сморід. Я підозрюю, що при прокатці в мертву річ собака спілкується, що вони такий успішний мисливець, вони можуть повернутися до вбиває останнього.

+819
jsnbrs 6 груд. 2010 р., 19:23:48

Критий Кішки

Більшість людей стрижуть кішкам нігті для запобігання пошкодження меблів, дітьми або іншими домашніми вихованцями.

Молоді кішки будуть підтримувати свої нігті самі по собі через подряпин і не вимагає обрізки, Якщо з причин, вказаних вище.

Винятком може бути несправний кігті або "рукавички"

enter image description here

У кішок набагато важче підтримувати ці нігті, як іноді вони виходять деформовані або подклинивает занадто тісно між пальців. Їх необхідно регулярно перевіряти, оскільки вони можуть вростати в подушечки лап, це боляче і при відсутності лікування закінчується з інфекцією.

Старші кішки повинні регулярно перевіряти, як з артрит розвивається у суглобах, вони не можуть тримати ці нігті красиво і акуратно. Ми бачимо цих типів нігтів часто в наших старших кішок (на фото нижче), так як більшість людей не знають.

enter image description here

Як ви можете бачити це дуже боляче і викличе проблеми з ходьбою. Ви можете перевірити цей відповідь на допомогу старших кішок управляти артриту. Компанії є дуже хороша стаття на обрізання нігтів.

Відкритий Кішки

Відкритий кішки потребують нігті для оборони, тому я не рекомендую обрізки, якщо вона проходить на відкритому повітрі. За винятком проблемних нігтів.

Вибір правильного когтеточке

Когтеточка повинна бути вище, ніж повністю розтягується кішка для оптимального використання, має бути більше, ніж один, і кожен з різними текстурами.

Обприскування або дощування валер'янка на посади або картону захопить вашу кішку, щоб використовувати їх замість вашої меблів.

enter image description here

+756
GarpunSh1t 11 лют. 2017 р., 14:47:07

Так є варіанти для собак вегетаріанські дієти! У вас є Роял Канін вегетаріанська дієта

А також Хіларі суміш собаки рецепти є кілька вегетаріанських варіантів, якщо ви хочете піти по-домашньому, ці рецепти є повноцінним і збалансованим, так що вашому вихованцеві не вистачає яких-небудь поживних речовин. Ваш ветеринар може ксерокопію кілька рецептів, ви просто зобов'язані купити добавки порошків, які вона надає.

+660
NitroAMD 12 груд. 2012 р., 14:01:18

Не є правильно, навіть на кілька днів може викликати ожиріння печінки-синдром для кішки, яка зазвичай закінчується смертельним результатом, якщо не лікувати, але має хорошу швидкість відновлення, якщо лікувати на ранніх стадіях. Ви повинні прийняти вашу кішку до ветеринара на обстеження.

Іноді кішки охочіше їдять, якщо ви можете годувати його речі, як маленькі шматочки свіжого м'яса з руки. Додавання рідини до їжі може допомогти, якщо ви можете змусити його з'їсти, але не пити. Деякі кішки воліють проточну воду. У будь-якому випадку, ви повинні прийняти вашу кішку до ветеринара негайно, бажано, що спеціалізується на котячих.

Редагувати:

Ваш ветеринар вважає, що кішка не їсть із-за горя. Ти веть проконсультувати вас про те, як змусити його знову поїсти? Професіонал повинен бути в змозі дати вам кращий відповідь.

Ветеринар також може прописати ліки для стимуляції апетиту вашої кішки, Якщо ви не можете змусити його з'їсти навіть пропонуючи частування. Ви, можливо, буде потрібно розглянути питання про надання йому їжу зі шприца, якщо нічого не працює. Люди можуть прожити довгий час без їжі, але навіть кілька днів без їжі небезпечно для кішок.

+641
veotax 20 трав. 2013 р., 03:14:47

Якщо це частина костюма (я сподіваюся, ви маєте на увазі, як костюм для Хеллоуіна, а не постійна зміна кольору хутра), ви повинні поставити свою собаку в костюм, замість того, щоб фарбувати його хутра.

 • Деякі люди пропонують використовувати харчовий барвник, але ви повинні дослідити, чи є кожен окремий інгредієнт є безпечним для використання собаки. Майте на увазі, що колір може кровоточити, забруднитися (якщо він містить цукор) або зробити злизував з собакою.
 • Якщо природний колір вашої собаки не білі або дуже світлі, потрібно використовувати більш агресивні хімічні речовини, щоб пофарбувати її в потрібний колір.
 • Фарби для волосся для людини є абсолютно токсичні для собак. Існують спеціалізовані фарби для волосся для собак, але навіть вони не містять небезпечних хімічних речовин і викликати подразнення шкіри, алергічні реакції. Навіть "натуральні" і "трав'яні" барвники для собак-це не безпечно.
 • Крейду не токсичний, але майте на увазі, що пил може дратувати очі та дихальні шляхи. Оскільки вам потрібно, щоб покрити всі його тіло крейдою, він не може уникнути пилу при ходьбі.

Ви можете прочитати більше про дивну тенденції фарбування собак в неонових кольорах і негативні наслідки в цій статті від домашніх тварин світі і ця стаття з Vetco.

Так що, якщо це частина костюма Хеллоуїна, ви могли б обернути тулуб вашої собаки в тканину, що нагадує потрібний колір. З деякими базовими навичками Craft ви можете легко пошити костюм маленької собаки. Погляньте на цього простого настанови , і це дуже докладні покрокові інструкції.

Якщо ви хочете змінити колір вашого пса постійно, ви повинні переглянути і прийняти його, як він є.

+637
GeRalD 24 жовт. 2012 р., 12:34:42

Моїй собаці трохи більше року, так що повномасштабної стадії цуценя... але вона постійно гіпер. Я не маю на увазі, як прилив енергії, потім вона лягає. Вона завжди рухається. Я буду грати з нею, брати її на прогулянки, відпусти її регулярно в туалет...але вона просто стрибає на мене, і ниє, як їй щось потрібно, тоді, коли я звертаю увагу більше грати. Якщо вона ніби лежала на колінах, вона постійно змінювали позиції і кусала мої руки і ноги. Тоді я її погладити і вона почне грати, гарчати й кусатись більше. Неважливо скільки разів я кажу їй "ні". Вона продовжує робити це. Неважливо, скільки я граю з нею, вона ніколи не втомлюється. Це СДУГ у собак? Вона вискочить з руки, коли вона була маленькою і вдарилася головою об бетон.. що може бути? або може бути порода? Вона наполовину міні-шнауцер, а потім інша половина була шавка, яка я думаю, була чихуахуа-тер'єр.

Я не знаю, що робити. Мій хлопець ненавидить її, тому що вона робить те ж саме з ним. Вона солодка, Якщо ви можете отримати її спокою вистачає на кілька секунд..я сподіваюся, що вона виросте з цього. Її мама теж була моя собака і ніколи не було.

+601
JoeMamma 10 вер. 2012 р., 15:59:28

Кошенята повинні залишатися з матір'ю протягом 12 тижнів. Ось три місяці і ваш кошеня буде вже у вас, коли тільки 1,5 місяці. Перебуваючи з матір'ю не всі про годуючої матері кішці її діти, це теж важливий період часу, коли вони навчаться спокійно грати з їх однопометніков і їх матір. Маленькі кошенята мають гострі зуби і кігті є, принаймні, як він відчуває себе для нас, людей.

Я отримав безпосереднє спостереження цього процес навчання, коли ми отримали одночасно два самця кошенят. Обидва вони 12 тижнів старий, але з різних будинків і різних сумішей порід. Інший прийшов з пухнастою товстої підстилки з хутра, а інша-з короткою гладкою підстилці волосся. Вони обидва, природно, навчився коригувати свою гру так, щоб не зачепити своїх однопометніков, але з більш товстими хутра навчився грати грубіше. Це не добре, коли ці два почали грати разом, тут, в США. Велике нявкання і шипіння з тонкої вовни товариш їздив у вихованні його товсті опушені приятель з безпечного правила гри. Після того, як все це працює, вони все одно грають разом, але там майже немає шипіння або подібних звуків у даний час.

Коли кошеня навчиться грати в безпеці? У перші місяці життя, і що краще грати друзі; власних однопометніков. Коли кошеня було забрано від своїх однопометніков в дуже молодому віці, це означає, що навчання грати-це робота для його власника(ів). Як це зробити що-то ще М&А.

Навчання грати власники кошеня можна, я впевнений, що це тільки забирає час і сили. Мій кращий рада, враховуючи ваш молодий вік кошеня, швидко отримати іншого кошеня, щоб грати з цим. Просто бути впевнені, щоб знайти той, хто вже далеко за 12 тижнів, один з тих, хто провів все це час з іншими кошенятами і так знає правила. На вашому місці це, без сумніву, що я буду робити.

+504
user177015 19 бер. 2010 р., 02:14:04

Так це має значення, якщо я використовую миску, наприклад, площа поверхні води, торкаючись повітря залишає бажати кращого, провідною в жахливі газу extange і поганої аерації і розмір теж має значення залежно від риби я б не став ставити будь-яку рибу в баку менше 5 літрів

+500
Chris Law 4 черв. 2015 р., 01:53:41

Годівля коней, кілька скибочок хліба з родзинками як лікувати не шкідливо для них, адже там, здається, деякі докази того, що родзинки добре для коней, так як вони можуть бути добре для людей, з їх антиоксидантними властивостями.

Ключ з будь-лікує, модерація, так що в основі кінської дієти складається з збалансованої і живильної дієти. Надлишок лікує не збалансовані. Зауваж кіньми стільки, було б позитивно примхливий і, мабуть, недбалий, щоб спробувати нагодувати коня зайву лікує.

Деякі коні власники дбають про годівлю коней родзинками, тому що вони були показані, щоб бути токсичними для собак та деяких інших домашніх тварин, однак це не відноситься до коней. Родзинки цілком прийнятно ласощі для коня так довго, як вони годують їх у кількостях менше 1-2 кг

Природно здорову кінь лікує Кеті Shoultz обговорює фрукти, які є безпечними для коней, а також стверджує, що родзинки безпечні для коней.

Цей відповідь описує , що годували хлібом коней в невеликих кількостях (в якості частування) не шкідливо. Так що я буду вирішувати султана/ізюм частину хліба.

+440
Razza344 22 вер. 2014 р., 19:22:44
питання, пов'язані з тверді відходи (какашки), де "туалет-тренінг" не тег.
+404
firandajuriya 15 вер. 2017 р., 23:23:23

Це не про собаку - це про людей. Якщо ваш брат хоче собаку, і, ймовірно, він живе в іншому місці, він повинен завести собаку, а не ви. Було ясно, що це не твоя відповідальність і твоя мама і він (і його сім'я) буде нести відповідальність, якщо вони заводять собаку.

У тебе є вагомі причини - більшість родин не готові до собаці, або з точки зору часу, ні з точки зору емоційної готовності, але в кінці дня, його вниз ви говорите братові, ні, не зараз.

+353
Sirus 19 квіт. 2019 р., 09:35:19

Ось деякі пропозиції:

 • Поговоріть з котом на протязі всього процесу. Це допомагає зберегти ваше дихання навіть. В іншому випадку, природно, затримати дихання, даючи ліки, яке лякає кішку.

 • Дотримуйтесь послідовної рутини. Будь то тварина або людина, річ, яка лякає нас невідомість. Рутинну допоможе кішці знаю, що має статися. Навіть якщо кішка боїться цього процесу, він буде більше боятися, якщо він не має поняття, що чекати. Наприклад, я завжди даю процедури в одному і тому ж місці, і я покажу пляшки/манікюрні ножиці/все для кота.

 • Підійти до процесу з упевненістю. Намагаюся бути розслабленим. Постарайтеся не відчувати себе винуватим. Якщо ви підкреслили, кіт буде забрати на це.

 • Розумію, що це тільки невдача в побудові ваших стосунків з цією кішкою. Ви можете знайти ваші відносини ще сильніше після цього.

Редагувати: забув деякі важливі поради.

 • Я вважаю, що корисно давати кішці ласощі як до, так і після лікування. Таким чином, ви почати і закінчити на позитивній ноті. Під час лікування кіт буде мати щось з нетерпінням чекати.

 • Незалежно від лікування, що ви хочете зробити це якісно, щоб мінімізувати стрес у кота. Щоб дати краплі назальні, це може допомогти обернути його в рушник зі своєї голови стирчать. Це називається "Кітті буріто" або "purrito". Він заважає кішці з працею, що робить його легше для вас, щоб отримати краплі швидко.

+333
Smg136 23 черв. 2017 р., 08:41:35

Для мене це звучить територіальної.
Вона виходить з дому, перевіряє її території, і успішно відлякує людей!

Можливо, пояснення її гавкіт: до вашої собаці, він, здається, працює: вона гавкає, навіть не потрібно бути поруч, а люди всі їдуть! Для нас це "ну, вони йшли, врешті-решт, вони лише хотіли, щоб так чи інакше пройти повз". Для вашої собаки, це "я гавкнул. Чоловік ліворуч. Гавкіт працював!"
Якщо це, дійсно, територіально, ви, швидше за все, бути в змозі бачити, що вона розглядає межі: це де вона втрачає інтерес до людей!

Тепер, як це виправити. Зауваж, це мій погляд на це. Альтернативи йти через "домінування"-теорії, але це те, що мені подобається.
Грає вона "принести"-ігри? Найпростіший спосіб зробити вашу собаку прийти до вас зателефонувати, щоб це було дуже цікаво і важливо: більше, ніж будь-який чоловік, проходячи мимо. Взяти невеликий пакет вам заповнити з частуваннями. Покладіть вашу собаку на довгому повідку -це ваша підтримка!
Зараз, в основному, платні принести. Ідея така: 1) вона починає грати з тобою. 2) вона потрапить в пошук і полювання. 3) у неї є привід приїхати до вас! Тому що вона, можливо, знайшли мішок з їжею, але ви відкриваєте його, і ви годуєте її з нього. Отже, вам весело, а у вас є їжа. Ви "догі-Бог"!

Отримати її, щоб принести вам мішок може бути хитрим спочатку. Це те, що повідець призначений для: Вона отримує сумку, ви називаєте її. Коли вона приходить до вас, ви не натішиться. Якщо вона ігнорує ваш дзвінок, ви можете тільки тягнути її до тебе. У неї є шанс змінити свою думку про вас у себе, і у тебе є другий спосіб, щоб змусити її принести сумку. Просто переконайтеся, що нагороду за кожен правильний крок вона робить.

Що в основному приносить вам ближче до вашої собаці. Та це вже може допомогти отримати вашу собаку, щоб прийти до вас. Тому що те, що ви хочете, по суті, є, щоб мати можливість подзвонити їй, і вона приходить до вас, неодмінно.

+316
dhchenault 25 квіт. 2017 р., 11:46:37

Додати до того, що Джад вже зазначав, що ці термометри можуть бути важко читати. Я був в такому ж становищі, коли я почав риб тримати. Ключ до того, щоб побачити, де червона лінія з'являється, щоб переконатися, що ви дивитеся на лінії на термометр прямо на.

Шикуйтеся прямо навпроти термометра за голову, дивлячись прямо вперед, і ви повинні бути здатні бачити тонку червону лінію. Це може зайняти трохи часу, перш ніж ви можете прочитати його на перший погляд, але незабаром ви звикнете до нього.

+268
Kinnary Sharma 28 вер. 2013 р., 23:13:54

Також можна провести експеримент і два матраца у вашій кімнаті всього за день або два, які допоможуть вам з'ясувати, якщо воно того варто чи ні. Також ви, мабуть, бачите, що ваша кішка буде подобається проводити час на Вашому новому матраці, а також. Він може навіть віддати перевагу новий і ніколи не використовувати старе. Він може сподобатися своєму ліжку, тому що вона пахне тобою або просто подобається, тому що його зручно. Так ось ще одна причина для вас, щоб провести експеримент. Зрештою, якщо ви запитаєте моя думка, я б сказав, що так, воно того варто, але після експерименту.

+203
user92172 5 лист. 2015 р., 17:06:59

Ніхто не згадав шкірки цитрусових фруктів. Я лимон у воду людину, тому я беру половину шкірки, помістити в заварний крем блюдо і розмістити його там, де я не хочу кішку, щоб піти. Виглядає трохи дивно, і ви повинні пояснити іншим, чому у тебе кулі зі шкірки лимона навколо. Але це працює. Може бути, суть лимона натирають на блюдо, буде працювати?

+175
Rupesh Ghimire 18 трав. 2010 р., 21:03:31

Процес пологів Риб може зайняти 1 - 24 годин.

Схоже, що у вашої Моллі народила, поки тебе не було, але інші її потомство стало поживою для інших риб.

Малоймовірно, що рибки зможуть вижити навколо іншої риби. Якщо ви хочете спробувати виростити їх, купити сошка харчування і розмноження, що дозволяє воді проходити через, Але не інших риб. Зловити і відокремити мальків у свій новий тимчасовий будинок, поки вони не досить великий, щоб бути самостійно.

В наступний раз, ви можете помістити майбутньої мами в родову палату, коли вона поруч час, і згодом видалити її. Потім ви можете підняти всіх своїх дітей і дивитися, як вони ростуть. Це цікавий досвід.

+172
opensourceprivacy 22 лип. 2015 р., 01:31:18

Собаки не дальтонік. Замість того, щоб сприймати рівні (інтенсивність) з 3-х кольорів як у нас (червоний, зелений і синій) вони сприймають тільки два кольори: синій і жовтий. Наприклад, червоний колір сприймається як різні рівні сірого. У собак є свого роду "червоно-зеленої кольорової сліпоти".

Так що я б сказав, що синій і жовтий є самим простим.

Я не знаю, якщо це робить великої різниці, але я використовую чистий синій і жовтий тільки для моїх цілей.

+135
timbp 8 лип. 2011 р., 21:07:57

Пояснення того, як перший X-Ray можна чітко показати пом'яті ребра, а другий не є прикладом руху кішки і як рентгенівський апарат робить знімок.

Оскільки у мене були труднощі помічаючи, де ребра виглядають пом'яте, я позначив їх:

enter image description here

Більшість цифрових камер робота з штарки завальцювання. Вони не враховують всю картину відразу, а сканування рядка зображення за рядками зверху вниз. Він працює тільки як сканер, але швидше.

Якщо об'єкт захоплення руху, зображення спотворюється, як показано з обох роторів вертольота:

enter image description here

Кішка, ймовірно, вишиванку рухаючись, як рентгенівський апарат був сканувати область навколо серця, які спотворили образ ребрами.

До речі, багато хто (особливо літні) ветеринари і лікарі не знають про рухомому ефект Штарка, тому що вони навчалися в той час, коли там був тільки аналог рентгена. Якщо об'єкт рухається під час аналоговий рентген, в результаті зображення розмите. Якщо об'єкт рухається під час цифровий рентген, зображення виглядає різким, але спотворені. Є високого класу цифровий рентген, що захопити всі зображення відразу з глобальним затвором, а інші є менш дорогими і, отже, більш поширеними.


Що сказав, ветеринара, ймовірно, слід зосередитися на тому, що блокує ніс цієї кішки, ніж шукати докази важка травма ребра, що просто не існує.

+52
NewBitcoiner 2 груд. 2018 р., 15:39:44

Недавній коментар про те, як віддати аспірин для кролика? піднімаю тему Metacam (Мелоксикам) проти аспірину (ацетилсаліцилової кислоти), для тривалого знеболювання у кроликів з артритом та іншими віковими проблемами. Вони обидва НПЗП або нестероїдні протизапальні препарати.

Які відомі ризики і переваги metacam проти аспірину для тривалого знеболення терапії у кроликів?

Відповіді, які орієнтовані на дослідницьку травоїдна переважніше відповіді з дослідження, засновані на хижі чи всеїдні.

+51
mDdl 1 серп. 2013 р., 11:19:21

З усіх собак, які були частиною моєї родини, ми використовували тільки нашийники для leashing. У нас ніколи не було негативного досвіду з ними, але боксер у моїх батьків є звичка тягне, коли бачить щось (або когось) він хоче відвідати. Він настільки фізично сильний, намагається стримувати його, може викликати його комір, щоб покопатися в його горло.

Б шлейку допомогти в цій ситуації?

Це забезпечить кращий контроль, враховуючи його розмір і сила?

+34
bertenvdb 3 жовт. 2012 р., 20:18:22

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil