нелетальну зброю, щоб лякати бродячих собак?

У мене повторюваний питання : А я гуляю з моїми собаками на нас часто нападають на групу бездомних собак.

Як я хочу, очевидно, щоб уникнути будь-бій і будь-який контакт з цими собаками я шукаю несмертельної зброї, щоб налякати цих собак.

Досі я розглядав:

1) електричну кийок

дуже ефективний проти собак, але я не хочу, щоб зі мною весь час (і тільки від небезпечних бродячих собак)... моя мета більше, щоб налякати їх.

2) перцевий балончик

не дуже ефективний і не зручний у використанні, якщо вітер і т. д...

3) ріжки

Я не бачу, що лякає собак

4) звукові гармати

ці гармати ( як це одне ) повинні випромінювати infrasounds або ulrasounds в ту сторону, де пістолет спрямований таким чином, що собаки не дуже страшно ... не працює зовсім.

є інші несмертельної анти-собака зброю, яке я міг би використовувати?

Редагувати: я збираюся перевірити батогами... я думаю, що це може добре працювати.

+859
Troy fillipus 23 серп. 2011 р., 06:53:09
37 відповідей

Мій лабрадор робить це на жорсткий дерев'яний настил.

Це не викликає яких-небудь проблем чи болю - якщо вона, собак, тільки б позбутися цього і інші більш м'яко.

Я не хвилювався б про це.

+976
Greg Searle 03 февр. '09 в 4:24

Не маючи бінокулярного зору буде судити на відстані складніше. Але, як і люди, кішки будуть намагатися знайти способи, щоб обійти це обмеження, використовуючи сигнали розмір для оцінки відстані. Очевидно, що втрата зору на один бік, що знову ж таки Березня або може не бути проблемою в залежності від того, що/де/як вони полюють. Наскільки успішними вони будуть, ймовірно, відрізнятися від кішки до кішці.

Подумайте про те, як багато або як мало вашій власній життя буде завдано шкоди, якщо вам довелося надіти очну пов'язку на деякий час. Після тижня або двох, ви, ймовірно, компенсується досить добре для більшості цілей. І у вас немає слуху котячих або нюх, щоб допомогти вам.

+936
CihangirT 6 січ. 2012 р., 18:21:33
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви говорите, що навчання вашої собаки, щоб звільнити себе, коли він на цих прогулянках. Це добре, що ваша собака намагається привернути вашу увагу, так як він показує, що він навчився не мочитися в приміщенні і хоче піти і зробити це зовні.

Якщо ви живете десь, де збирається на прогулянку в злива потенційно небезпечно, треба хоча б посадити його на поводок і відвести його в кущі або в дерево просто за межами вашого будинку, щоб дати йому пописати. Як і інші відповідь каже, собак люблю рутину, тому він, напевно, тримаючи її на ціль в очікуванні цієї прогулянки.

В майбутньому це може бути корисно, щоб перевірити погоду на початку дня і дозволяти собаці виходити (або піти на прогулянку), перш ніж почнеться дощ.

Вона також може бути корисно, щоб купити мотузку або ланцюг, або що-то, закріпити його десь за межами вашої двері, а потім підключіть інший кінець до ошийника собаки. Переконайтеся, що він досить довго, так що він може досягти якихось кущів чи дерев. Це дозволить йому бути в змозі звільнити себе навіть в дощ без необхідності отримати собі мокрі!

+915
Sailesh Kumar Mund 29 січ. 2018 р., 19:28:34

Я почав бачити крихітні білі плями на одній з моїх риб. Після питаю у одного, він сказав мені, що це називається "ич". Що таке іхтіофтіріоз і як мені позбутися від нього?

+903
Elizabeth Rees 22 бер. 2013 р., 19:45:09

Так... по-перше, швидкий урок біології на колбочки і палички.

Стрижні є photoreceptive клітин , що дуже легкі чуйні і відповідальні за більшість нічного бачення можливості. Однак, дуже тьмяне світло результатів в безбарвне бачення і стрижні не захопити колір.

Колбочки є photoreceptive клітинки, яскраве світло чуйні і відповідальні за більшість колірного зору при хорошому освітленні.

Хом'ячки, виявляється, є 97% від їх очей, як палички. Це дає їм дуже хороші можливості запису при слабкому освітленні, що дуже зручно в нічний тварина, але низька продуктивність протягом дня. В результаті, хом'ячки мають дуже мало немає колір можливість, тому так, дальтонік. Як додаткова Примітка, бачення зі стрижнів має тенденцію бути менш різким, і так Хом'яків також мають розмите бачення.

Тим не менш, у них є шишки, але тип і розподіл колбочок означає, що хом'яки схильні бачити більше в зелений/синій/УФ частині спектру. Інфрачервоний в протилежному напрямку і тому менш помітні для хом'яків.

Як не дивно, так як ви прокоментували, я б насправді очікував нічні тварини, як правило, більш ультрафіолетового кінця. Однак, виходить, що зелена частина спектра , де багато нічних тварин подивитися (сподіваюся, що Google уривок посилання буде працювати) і більшість з них сліпі, щоб синій і червоний світло, коли зір падає.

Все зводиться до того: ви повинні бути добре з Сід.

+892
Angu Prasad 30 вер. 2011 р., 04:50:39
За питання безпеки, що стосуються охорони тварин, а також безпеки людей від тварин.
+876
Mario Dourado 8 трав. 2016 р., 20:44:56

Я помітив, що це завжди найскладніше завдання з літніх щурів з зоомагазинів. Я думаю, що їм довелося боротися довше за їжу, за хороше місце в клітці і обертання досить великий, тому кожен день (щури) повинні боротися за панування.

У мене була схожа проблема з одним з моїх щурів. Кажуть, що бійка-це добре, поки немає крові, але там завжди була кров в кінці кінців. Ми перепробували все, повністю чистила клітку, розмазуючи щури з чим-то, що б покрити свої оригінальні запахи (ми використовували масло ванілі), зустрічаємося з ними на нейтральній території і нічого не виходило.

Це було, як ви описуєте - на незнайомій місцевості або в невеликому перевізника (читай, коли вони були, ймовірно, налякані і боротьби за панування не так важливий, що думка про виживання) вони були спокійні і не зацікавлений у боротьбі, але ставлять у повсякденному клітина початку боїв знову і знову.

Ми боролися з бійками і проблемами крові протягом двох або трьох тижнів або близько того, кожен раз беручи їх один від одного, як тільки з'явилася кров, іноді доводилося дати їм 1-2 дні часу, щоб залікувати рани. Ми майже втратили надію, що вони будуть жити разом в одній клітці, але тоді це сталося. Тому я думаю, що цей час їм потрібно - так що не здавайтеся.

Але і дати Уолтеру багато хорошої їжі в цей період, щоб він не думаю, що вони повинні боротися за їжу. Ми також помітили, що вони менше рвалися в бій, коли у них повні животи і вони сонні, так що чекайте цього моменту, щоб зробити ще одну спробу. Ви також можете регулярно приїжджають деякі смердючі носові хустки або інші речі, щоб молоді клітини, так що вони будуть пахнути як він, тому їм буде простіше прийняти.

[правити]

Ще одна річ, я забув: у "великий бак" я думаю, ви повинні дещо покласти, що маленькі діти можуть використовувати, щоб приховати на деякий час при роботі від Уолтера, можливо, деякі картонну коробку. Але переконайтеся, що є принаймні два входи в коробку sucht, так що Уолтер не зловлю кого-небудь у кутку.

+845
Zanon 11 груд. 2011 р., 12:53:47

Будь це мій чорний лабрадор або моїх батьків Американський ескімоський, звуки грому, феєрверків і іноді випадкові гучні звуки можуть відправити їх в режим паніки. Вони трясуть протягом тривалого періоду часу, штани, слину, і подряпини на підлозі. Вони, здається, безутішний і людський контакт не схоже, щоб допомогти їм розслабитися.

Що є кращим способом для обробки собак, коли ви не можете контролювати звуки?

Є ліки я можу дати їм, коли я знаю, що гроза наближається?

Чи допоможе це покласти на музику або інші звуки, я можу транслювати, щоб спробувати замаскувати тривожні звуки (за винятком випадків попадання блискавки в дерево на подвір'ї, яке змусило б навіть мене трясти і подряпини на килим за це небагато. :-))?

+822
Amar Pawar 10 вер. 2013 р., 15:35:07

Є кілька проблем я бачу з аксолотль і Pleco разом.

Простору. Аксолотля в загальному вам буде близько 12-14 сантиметрів у довжину, тоді як загальні plecos отримаєте, щоб бути близько 2 футів в довжину, коли вони повністю виросли. Загалом pleco повинен як мінімум 40 галонів(близько 150 літрів) акваріум.

Температури. Аксолотлям, природно, з холодноводних річках та озерах, в той час як прісноводні риби збережені як домашні тварини, як правило, від теплого/тропічних річках і озерах. Діапазон температур для аксолотля становить близько 60-65°F (від 16°С- + 18°С), а діапазон температур для plecos приблизно на 72°F-82°F (від 23°С-28°С).

В ідеалі, ви могли б знайти холодноводних риб і зберігайте їх аксолотля, але основна проблема тримати речі з аксолотля полягає в тому, що вони намагаються з'їсти все. Я знаю деяких людей, хто буде годувати гуппі в їх аксолотля. Тому я боюся, що якщо pleco не такого ж розміру, як аксолотль, щоб почати з, аксолотля, будуть намагатися з'їсти його. Plecos мають кісток в їх ластах, що б зловити у аксолотля горло.

Ось зведений список катастроф з участю людей, змішання видів. Одним з яких є pleco і аксолотль. Це найгірший сценарій, але це все там, щоб показати, що ці речі відбуваються.

Який виховує мого наступного турбуватися, що plecos славляться гризе все. Вони часто відсмоктувати слиз покриття від інших риб, змушуючи їх хворіти. Я б турбувався про інших риб, а також, я був би готовий посперечатися, будь-яка риба буде гризти за зябра аксолотля по.

В цілому, кращим компаньйоном для аксолотль ще один аксолотль. Я не думаю, що ризик аксолотля, вдавившись рибою, або рибу жувати зябра аксолотля, це коштує будь-яких можливих дружби.

Це, як кажуть, Я знаю людей, які тримають ампуллярии в їх аксолотля танки доглядати за водоростей, але це тому, що равлики можуть бути настільки великими, що аксолотль не може з'їсти їх. Ви повинні отримати один, який такий же великий, як голова аксолотля, або ви будете витягувати його з його уст пізніше.

Я чув, що привид креветки ігноруються аксолотля досить регулярно, так що якщо ви хочете щось у вашому акваріумі, ніж інші аксолотля, ось моя пропозиція. Найгірший сценарій є те, що вони з'їли.


Житло Аксолотля

Аксолотлям Вимоги До Води

+819
Rooz 3 черв. 2016 р., 17:01:49

Я згоден з містером Кеннеді. Інша річ, щоб вас заспокоїти:

Собаки завжди живуть в даний момент. Їх мозок не здатний заглянути в минуле і відчути той момент, як ми, люди, можемо зробити. Що сказав, нове дослідження показало, що вони є одним з небагатьох видів, який може зчитувати людські емоції.

https://www.sciencedaily.com/releases/2016/01/160112214507.htm

Тільки так ваша собака буде пам'ятати, що ти її образив під час гри полягає в тому, що якщо ви відчуваєте, що поганий настрій і нагадувати про неї, коли вона читає ваші емоції. Що спровокує собаку в той момент.

Містер Кеннеді має право про навчання, що поведінка заміною і правильної дресирування. Однак, це не буде успішним, якщо ви відчуваєте себе винуватим і тримати собаку в той момент.

https://psychcentral.com/blog/archives/2016/01/27/what-dogs-can-teach-us-about-living-in-the-moment/

+817
nhoy psyad 4 серп. 2015 р., 07:15:44

Так! Не тільки це можливо, його сталого методу сільське господарство! Гідропоніка-це вирощування без грунту, гідропоніки і Aquaponics є використання риби. На низькому рівні, рибні відходи живить рослини, а рослини очищають воду для Риб. Тут набагато більше деталей.

Якщо ви хочете вирощувати їжу ви можете з'їсти, салат є самим простим у використанні. Якщо ви просто хочете мати деякі рослини у воді, я б піти в місцевий зоомагазин і запитайте їх, що вони рекомендують.

+805
ajb 7 лип. 2012 р., 02:02:25

Основна причина асциту (пузиком), у знайдено кошеня, як правило, через паразитів, особливо нематод. Анкілостома харчуються кров'ю кошеня, в результаті чого втратив онкотичного білків (наприклад, альбуміну). Ці білки необхідні для того, щоб тримати воду всередині кровоносних судин, без них вода іноді вислизає в черевній порожнині.

Протипаразитарний adecuate лікування потрібно дві дози Альбендазол+Prazicuantel (або будь-який інший де-wormers) на 10-15 днів. Це тому, що перша доза вбиває дорослих черв'яків, але не личинки. Через 10 днів личинки стають настільки дорослими, вони стають чутливими до ліків.

ФІП-це мутація кішок Корона вірусу, більшість кішок мають цей вірус (принаймні в моєму тут, в Південній Америці). Але навряд чи (тобто я ніколи не бачив його, чи чув, чи читав про це), що у кішки розвинеться ФІП без immunodepressed деякі інші патології. Зазвичай ФІП проявляється у кішок з ВЛК або Вік. Я дуже сподіваюся, що це не так.

Підсумок: перевірити з вашим ветеринаром. Простий аналіз крові повинно бути достатньо, щоб пролити світло

+800
PhilipF5 12 квіт. 2013 р., 15:07:49

Я не хочу отримати шок коміри, тому що мені не подобається, що ображає мого улюбленця, але те, що я шукаю-це комір, який замість шокуючих тварина з допомогою електрики, просто робить вражаючі звучання. Так це буде шок комір мінус боляче. Хіба така штука існує?

+779
hbnkuyhhu 28 трав. 2015 р., 08:41:37

Мій 9-тижневий цуценя знає, що потрібно використовувати підкладки всередину, але вона ходить часто (вона не буде чекати, поки ми вийдемо знову в туалет), я знаю, що вона може тримати його, як вона провела його через ніч (6 годин) , але коли ми навколо будинку вона ще любить писати багато, якщо вона в своїй клітці. Вона почала тримаючи його все більше і більше протягом дня, як вона стає старше? Ми повинні кліті її після 30 хвилин, так що вона тримає його довше? Ми воліємо не як ми, але вона піде пописати, коли їй заманеться.

Дякую

+773
sulhadin 12 трав. 2012 р., 05:10:42

Spidercat позначив деякі позитивні моменти, так як паразит Іхтіофтіріус ichthyophthirius хвороби є дуже популярною проблемою в акваріумах, я відчуваю, що додавання мого особистого досвіду, а також.

Причини виникнення:

Це може бути, але не обмежуючись температури, рН та нітритів / нітрат рівнів, освітлення, перенаселення!!! - зміни навколишнього середовища всіх видів. Все, що викликає стрес або слабка імунна система риб.

Щоб уникнути спалаху:

Уникайте стресів будь-яку ціну - при заселенні нової риби переконайтеся, що температура води рівень рН, не викликає шоку - його сильно запропонував вимірювати температури бака і рівень pH, а вам інформація від дилера про воду вони використовують - інакше захід за своїм розсудом. Якщо є великі відмінності використовувати другий танк принести рибу повільно до рівня вашого танка.

При заселенні в нових риб я не можу підкреслити це достатньо, використовувати другий бака на 2-4 тижні, особливо якщо нові риби слабкий, маленький, нездоровий, - у більшості випадків нові риби" дістанеться паразитує по-перше, це в більшості випадків викликано не риба себе, але з ослабленою імунною системою від транспорту від ферми або шок від різниці якості води.

Високі нітрити і рівень нітратів можуть нанести шкоду імунній системі риба і прискорити спалах.

Знову ж таки, маючи другий танк з 30%-100% від основної бак води обсяг може бути величезну допомогу або карантину риб або "добра вода" під рукою - так що ви можете, якщо потрібно задовольнятися чистою водою вночі і розуміти, 90% води зміни (погано написати про це нижче).

Давайте подивимося на життєвий цикл паразит Іхтіофтіріус ichthyophthirius хвороби.

Білі точки / точок на рибі трофозоиты- зазвичай перша трофозоиты залишаються плями на плавниках. Як тільки паразит зібрав достатньо їжі, він позбавить від риби і введіть розділивши етап tomont. У tomonts тяжіють до Землі але можна дотримуватися будь декоративний об'єкт. У tomont ділить до 10 раз - протягом 7 годин кожен tomont можна розділити на 1024 encapsuled theronts, які нападають на риб - від життєвого циклу повторюється.

Життєвий цикл паразита залежить від температури - Вікіпедія стверджує, що при 25°C /77°Ф життєвий цикл триває 7 днів при температурі 6°с/43°с він займає 8 тижнів.

Паразит не любить температури вище 30°С та рн нижче 5,6 і вище 9,2 - на жаль, більшість риб не витримують цій температурі і цих значень рН теж - деякі Риби можуть стояти значення рН нижче ~6, яка також могла б допомогти.

Мій Риб є паразит, що я можу зробити?

В першу чергу, проаналізувати помилки, які призводять до поширення паразита, інакше рано чи пізно зіткнуться з тією ж проблемою знову.

Немає остаточного рішення, але є кілька моментів, які, безумовно, могли б допомогти.

 1. Якщо ваша риба може витримати його нагріти бак до 30°C - якщо ні, переходьте до 2.

 2. Робити різких змін води - 90%, є обґрунтованими (ось чому другий резервуар з підготовленої води може бути корисним - ви можете переселитися риба кожен день у підготовлену воду або просто міняти воду з бака. (ЩЕ РАЗ ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ, ЩО РИБА НЕ ЗАНАДТО БАГАТО СТРЕСУ)

 3. Отримайте вітаміни і Артемії - рибу треба залишатися сильним.

 4. Якщо можна відокремити заражених риб від здорових риб (знову другий або 3-й танк для цієї мети корисно

 5. Отримувати УФ-з більш ясною - в такому разі більше / чим більше, тим краще - є кілька фільтрів, поставити його на кожного фільтра, може навіть зробити один стажист УФ-c ясніше - тим більше води можна очистити від паразитів у годину, тим краще.

 6. Уникайте стресів будь - яку ціну- якщо танк знаходиться у часто відвідуваному приміщенні покласти рушник на ньому.

 7. Мені вдалося очистити рибу від паразита шляхом подрібнення разом з пальцем (працює тільки якщо ви не дуже обережні, інакше ви робити більше погано, ніж добре)

 8. Прибирають всі рослинні та інші ресурси в процесі стерилізації кілька разів.

 9. Чистий гравій у процесі стерилізації з сифоном - краще зробити це до 90% води - ж для рослин і інший інвентар.

 10. Діатомові або піску фільтра (я ще не перевіряв це).

 11. Більш низькі значення рН (будьте дуже обережні, якщо ви дійсно знаєте, що ви пропустите цей)

 12. ліки

Заключні слова:

Якщо є спалах явно щось пішло не так. Резервуари біологічному середовищі, де кожна зміна може вивести його з рівноваги.

Дилери риба не завжди фахівці, часто вони є хорошим продавцем. Її величезні сировинні товари, щоб мати fishdealer, хто любить Акваріумістики і не просто робить свою роботу, як продавець.

Я роблю Акваріумістика протягом 22 років, кращий рада, яку я отримав, був онлайн і книги в 90% випадків. Читав про воду і риба буде запобігти такі проблеми, як іхтіофауни.

Останнє, але не менш, Акваріумістика-це серйозне хобі, яке має самовідданість, пристрасть і певні фінансові зусилля, щоб мати тривалий позитивний досвід - нагорода, якщо це покласти в Круто - я люблю моє хобі :).

+670
arch drawing 10 бер. 2017 р., 16:07:08

Мій улюбленець-породи Лабрадор, і він страждає від опаришів. Він дуже агресивний і не дозволю нікому з моїх членів сім'ї доторкнутися до його рани. Він опаришів в праву ногу на його долоні, і він зростає день від дня. Я пробував використовувати спрей, щоб вилікувати його, але він не дозволить мені нанести спрей на рану. Що я можу зробити, так що я можу застосовувати ліки?

+611
Duncan Krebs 16 серп. 2011 р., 10:17:18

Ви в ідеалі хочете використовувати продукт, що містить Selamectin (Великобританія фірмове найменування Оплот - виробник Пфайзер ЕТА: революція, як вважають Джемс, як видається нам, фірмове найменування) або Imidaclopromide (Великобританія фірмове найменування перевага - фірми "Байєр"), оскільки вони ефективні проти ряду паразитів, включаючи бліх.

Більшість рецепту "пляма на" процедури містять відносно доброякісних інгредієнтів або Івермектин (Ivermec фірмове найменування Великобританія), який є дуже ефективним у лікуванні кліщі та воші, а не блохи (це може бути, чому лікування ви раніше не працював!).

Фіпроніл (найменування КК назва фронту) є ефективним засобом проти бліх, а несе в собі виробника попередження за кількості повідомлень про побічні реакції в невеликих або молодих кроликів, тому слід застосовувати з обережністю.

Джерело - підручник з кролика медицини, Френсіс-Харкорт-коричневий, номер ISBN 0 7506 4002 2

+600
meera chhatria 20 груд. 2013 р., 20:44:21

Після того, як різьблення Джек-О-ліхтар, один з моїх котів вирішив, що він любив текстуру гарбуза. Це добре для нього, щоб жувати на гарбуз, чи мені потрібно знайти місце для нього поза межами його досяжності?

Примітка: Я не думаю, що він їдять, просто розжовуючи.

+542
Pascal Dk 20 лист. 2018 р., 18:58:19

У мене є кіт, пес, 15 років, раніше здорові (до вчорашнього дня він завжди був активний, здоровий вага, енергія, рівень приблизно такий же, як 7-8 років), за винятком шуми в серці від народження, до швидкої візиту минулої ночі діагнозом критично низький рівень калію і помірно високий рівень цукру в крові. Поки робоча теорія, заснована на рентген і аналіз крові-це гіперальдостеронізм з-за можливої пухлини на наднирковій залозі, не metasticizing, невідомо, якщо злоякісна. Він стає сьогодні УЗД для підтвердження.

Я досліджував варіанти лікування, якщо вона виявиться позитивною, як пухлина, яку я відчуваю, що це буде.

Всі варіанти до сих пір, здається, дуже високого ризику. Є адреналектомія, яка, мабуть, може піти або дуже добре, або дуже погано, і від мого дослідження це не є прийнятним варіантом, якщо пухлина двостороння або немає особливого функціонування залози, які можуть бути збережені.

Є Lysodren, який видається ризикованим і жахливі побічні ефекти. Там же кетоконазол, який може призвести до пошкодження печінки, яка турбує мене з-за свого віку, хоча я вважаю, що він цілком здоровий.

Я також буду розмовляти з лікарем у лікарні більше можливостей сьогодні, але моє питання для вас, хлопці, чи є інші варіанти лікування, я можу додати в мій список? Я намагаюся побудувати як всеосяжний список, як можна в інтернеті, розмовляючи з лікарем, і досвід інших людей.

Я дивлюся як для особистого досвіду від власників домашніх тварин, а також навів методи лікування і думки фахівців тут. Я відкритий для пропозицій природного лікування.

+534
JLU 13 бер. 2019 р., 23:55:25

Я можу додати мій конкретний досвід з папужками. Моя сім'я тримала пару хвилястих папужок (поодинці або парами, трималися в клітці з відчиненими дверцятами протягом дня, в кімнаті, де двері щільно закрита) протягом багатьох років і ми доглядали один одного домашніми тваринами під час відпустки. Ми дивилися за ними в наших будинках, тому тимчасова зміна власника і навколишнього середовища, а іноді навіть був житель папужки в будинку.

Я не мав ніяких проблем з ними перестаємо є, і хвилястий папужка моєї сестри не було ніяких проблем притискаючись до мене. Одна річ, яку я помітив, полягає в тому, що вони не люблять політ і посадку на незнайомі номери - вони приземляться на меблі у власному будинку, але воліють людей або їх клітини номери вони не знають. Я б більше побоюватися ожиріння, ніж від голоду.

+466
user10781 29 лист. 2017 р., 11:34:55

Я взяв один друзів ghekko пару тижнів тому. У мене немає досвіду з рептиліями тільки мій 17yr річний син хотів назавжди. Все це було швидко і мені дали її бак і аксесуари. Я не говорила, що у неї був недовага. Мені сказали годувати її полі сарани тиждень (12-14П.коробка) розмір 3 або схожі.

Вона виглядала досить худий і відчував себе кволим, щоб впоратися. Я очевидно проводив дослідження по всім аспектам догляду за нею. На що я бачив, як вона повинна бути. Вона, здається, набирає вагу і її казки ущільнює.

Я купив 3 ванни сарани в минулу суботу і годувала її полі після годування їх салат за 2 дні. Інші були посаджені у невеликі ємності. У мене помідорні кущі біля танка на вікно. Я то, звичайно, вони можуть з'їсти листя.Я за кілька. Тільки 1 я бачив, як з'їсти його відразу. Я швидко перевірив на форумах, де сказано, що вони є токсичними для сарани. Я відразу ж видалив його. 2 сарана померли протягом 24 годин.
Решта досі живі 7 днів.

Вони безпечні, щоб годувати місце.мій прекрасний леопард ghekko. Я думаю, так, але не хочу ризикувати, якщо це не рекомендовано. Будь рада високо цінується.

+274
Mckinney Alpha 7 лют. 2011 р., 23:39:43

Привіт я цікаво, якщо хто може допомогти мені, тому що я на серйозну втрату, і я не знаю, що робити. Це дійсно засмучує, тому що я постійно до ветеринара протягом останніх двох років, до трьох різних ветеринарам і ніхто не може сказати мені, що сталося з нею :(.

Я вважаю, що після дослідження в інтернеті, що вона бере участь у косовиці. Але всі фотографії, які я бачив, немає, де поруч настільки погано, як у неї. Вона почала пестити її назад, залишаючи залисин, як стрижка, але тепер вона перемістилася на її живіт, і це стає настільки погано, що, як ви можете бачити на картинці, вона буде кусати і різати себе. Я буквально спробував усе. У неї немає бліх. Кліщів. Дерматомікози. Нічого подібного. Останній візит до ветеринара виключив яку-небудь інфекцію або паразитів. Вони дали їй стероїди таблетки, але він не зробив нічого, щоб допомогти їй доглядати. Я змінив їй їжу кілька разів, коли це почалося (хоча хтось запропонував вологий корм, так що я можу дати цьому йти). Ми купили спеціальну щітку, щоб допомогти видалити мертві волосся і шкіру, тому вона не відчуває потрібно стільки доглядати, але це не допомогло. Хоча ми маленькі лусочки шкіри, які виглядають як лупа вилізе, хто-небудь мав досвід з цим? Може, це як кішки екзема або що-то? Вона осіла, уживається з іншими нашими кішка і немає ніякої причини, вона була б підкреслив. Ми лікувалися у неї це в минулому, нам дали meidication і це все ще відбувається. Ми зараз повинні були привести до покласти конуса до його струпи і осідає, але це так жахливо бачити її, як це.

Я буквально не знаю, що ще я можу зробити. Кожен раз, коли я піду в ветеринари, вони або не знають, не знайти нічого або підписатися її ліки це innappropriate і я не хочу тримати лікував її, коли це не точний діагноз.

Будь-які пропозиції, рекомендації або досвід буде надзвичайно високу оцінку

enter image description here

+223
userswr 17 квіт. 2014 р., 23:46:14

Я не випробував це сам, але я нещодавно прочитала "я буду вдома найближчим часом! Як запобігти і лікувати розлуки" на Patricial Б. Макконнелл і в ній автор розповідає про такого роду речі. В принципі, будь-яка річ може викликати вашу собаку, щоб стати підкреслив і страшно, коли вона не була раніше. Може, хтось або іншу собаку в розпліднику налякав її під час вашої відпустки :(. Шлях до одужання може зайняти трохи зусиль: вам потрібно лічильника стан собаки, щоб допомогти їй знову відчути себе в безпеці, коли ви залишаєте. Я безумовно не рекомендую просто дозволяючи їй працювати самостійно, тому що ви можете прийти додому, щоб знайти ваш будинок розгромили! Я б рекомендував цю книгу-це швидко читаю ... і дасть вам деякі ідеї і комфорт у вашій роботі ремонт. Удачі!

+222
alekssisus 2 трав. 2014 р., 23:11:54

Будь-яка трава, сіно буде працювати. Тімоті сіно важко прийти в великі якостям, де я живу. Однак мікси сад, стоколос безостий та інші трави Хейс є більш поширеними. Тімоті-це відмінне сіно, тому що він містить велику збалансованості харчування без кальцію і з низьким вмістом жиру і калорій. Люцерна є високий вміст кальцію і калорій в порівнянні. Деякі інші трави Хейс, щоб уникнути на регулярні підгодівлі конюшини. Конюшина дуже калорійний і не підходить для домашнього кролика.

Ось порівняння звичайної траві Хейс з Сан-Дієго будинок кролика суспільства:

Timothy Hay

Тімоті сіно є найбільш рекомендованих сіно для кроликів. Він виглядає як висохла травинка, досить широкий і його колір м'який зелений сірий/коричневий зелений. Тімоті сіно теж є "тверді рогоза", яке відрізняє його від Орчард трави, яка "поламаних очеретів". Багато Тімоті імпортується з північних штатів (Орегон або Вашингтон). Тімоті сіна входить до складу всіх наших змішаних коробку сіна.

Orchard Grass

Сад трава дуже схожий на Тімоті, але "очеретів" мають невеликі сегменти, відсутні у них кожен 1/32 з дюйма. Також очеретів, як правило, блідо-коричневий, в той час як Тіматі очеретів-зеленого до світло-жовтого. Сад трава робить більшість з коробки ми пакуємо сіно для спільноти.

Oat Hay

Овес сіно складається з великих порожнистих циліндричних стебел і плоскі леза, які є золотисто-жовтого до світло-зеленого з вівсом на кінці. В забарвлення і присутність овес відрізняє сіно від інші. Овес сіно можуть істотно відрізнятися за зовнішнім виглядом і розраховувати вівса, в залежності від на сезон збору врожаю. Новий урожай, як правило, вівса Ладена, в той час як урожай такий, як з грудня по лютий може бути дуже легким, з мінімальним овес. Багато людей плутають вівсяне сіно з соломою. Схожість в фарбування. Солома-це не джерело їжі, але зазвичай використовується для постільні приналежності, в основному коня і фермерських громад. Вівсяне сіно-це відмінний джерело клітковини. Кролики, як правило, користуються в основному овес, але буде епізодично жувати стебла сіна.Якщо дієтичні булочки високо в вівсі сіно, гранули, вона виробляє більше, світліше, і буде виглядати тирсу, якщо тиснуть. Багато зайчики виграли б від є більше вівсяної сіно, відмінним профілактичним для GI стазис. Ч. коробку сіно може містити овес, сіно або інші багаті типи волокна для забезпечення різноманітність.

Bermuda Grass

Бермудська трава є гарним всі навколо джерело їжі з помірним кількістю калорій. Бермудська трава містить ті ж поживні зміст Тімоті або на городі траву, так що їх можна годувати замінна. Справа про свинорое, що кролики не дуже багато за ним доглядати. Вони не знаходять це привабливим, як Орчард або Тімоті Хейса.

Alfalfa

Люцерна відрізняється стебла, як правило, крихкі і плоскі зелені до коричневих листя. Дуже високим вмістом кальцію, може призвести до "мулу" в Банні сечі. Висока калорійність. Дивитися на клейкий кал, збільшення ваги, осаду, і слепокішечние гранули не їдять. Як правило, ці проблеми старшого віку (від 2-х років. зайчик). Сіно може варіюватися від темно-зеленого лайма, щоб жовтий/зелений/коричневий залежно від сезону. Там майже завжди деякі люцерна годин в штучної упаковці сіна. Люцерна легко знайти в Сан-Дієго Округу. Багато конярі корми люцерну, але сувора дієта для люцерни зайчиків може привести до деяких проблем, перерахованих вище. Компанія рекомендує hrs суміш сортів сіна і "не" дієта з високим вмістом сіна люцерни.

Оригінал Статті


Я знаю заводчиків, які годують своїх кроликів змішаної люцерни і конюшини регулярно сіно і не мати проблем зі своїми кроликами, але це може бути тому що вони піднімають високі енергії, що проходить порід. Типу кролика у вас є і свої потреби, що необхідно враховувати. Але в цілому ви не збираєтеся піти неправильно з Тімоті сіно.

+218
Eklectic 20 жовт. 2010 р., 07:59:25

Вони є братами і сестрами. Їх матері гарні очі.Схоже, що очі двох інших братів і сестер-це добре, але з цими двома щось не так.

enter image description here

enter image description here

+206
markquezada 1 трав. 2017 р., 07:19:50

У вас є кішка, яка, здається, хоче перетягнути його "вбиває" або "кошенята" в своє лігво для безпеки. Досить природно. Тому здається, що вікно миску їжі і сміття-головні визначні пам'ятки кіт відчуває себе досить безпечно, щоб принести його речі.

Не величезна проблема сама по собі. Найпростіший спосіб знизити цільові показники дотягли до лотка може бути спробувати зробити нове "лігво" у інших країнах, і заохочувати це, щоб бути основним безпечне місце, так що вона буде тягнути речі звідти, а не з коробки.

+205
Byakko 29 груд. 2013 р., 09:07:50

Ви повинні отримати його, щоб грати небагато, тому він забуває, як він наляканий,він плаче, тому що він нудьгував по своїй матері, так він потребує вас, щоб допомогти йому відчувати себе в безпеці,він часто зайняти деякий час, перш ніж молода кішка комфортно в новому будинку.

Спробуйте приголубити його трохи, коли він вилазить з укриття, але не слідувати за ним, як це може зробити він вас боявся,через деякий час ви можете підняти його, коли він приходить до тебе і посадив його на коліна, а не тримати його міцно дайте йому вдасться піти, якщо він хоче.

Це як ніби ви робите все правильно, тому вам потрібно тільки, щоб дати йому деякий час все буде ОК,деяким кошенятам потрібно кілька тижнів, щоб звикнути до вас.

Купуючи кошеня гра важлива,коти не вміють грати і боятися одночасно.

Якщо у вас є кішка дерево можна помістити туди кішку на підвищеному місці, щоб він міг бачити, що відбувається.

+168
Cualquier 21 бер. 2012 р., 17:53:29

Там може бути кілька причин, чому ваша собака, здається, злизують все.

Від Ветеринарної Медицини:

Постійна собаки, повторювані лизати предметів або поверхонь є проблемою, частота якого важко визначити. Це лизання може виникати часто, але тому, що він здається нешкідливим і може бути декілька дратує, багато власники приймають це незвичайна поведінка або просто ігнорувати його. Однак, деякі власники будуть питати про це в ході рутинної перевірки і запитати ради.

Такі власники часто описують собаку, яка лиже підлогу, килими, стіни, меблі, її власні губи, і навіть господареві ноги, руки, руки або постійно. Коли не в результаті основного медичної проблеми, поведінка навряд чи завдасть шкоди. Однак, якщо волосся і волокна потрапляють в організм, постійне лизання може призвести до загрозливих для життя кишкова непрохідність, яка вимагає хірургічного втручання.

У статті, зазначеної вище допомагає виявити різні причини, за якими собака може надмірно вилизувати речі. Існує також АСКОЕ статті на компульсивное вилизування у собак:

Собаки проявляють багато різних видів примусу, таких як спінінг, ходити, ганятися за хвостом, летять тріск, гавкіт, тінь або світло погоні, надмірне облизування іграшок і ремонту. Важливо відзначити, що нормальні собаки також беруть участь у поводженнях, як гавкати і лизати, але вони зазвичай роблять це у відповідь на конкретні тригери.

Існують різні думки про те, чому собаки може надмірно вилизувати все, що може бути показником медичних або поведінкових проблем. Особисто мій шоколадний лабрадор лиже весь час, коли вони вперше увійшли в будинок, і якщо він проходить повз вас - це просто спосіб сказати "Привіт".

enter image description here

Якщо ви все ще турбуєтеся про його сраколизи, ви завжди можете поговорити з вашим ветеринаром на черговий прийом.

+145
Nagaraju 2 жовт. 2018 р., 07:13:31

Собаки живуть у даний момент. Вони дійсно не мають поняття часу. Вони не здатні аналізувати ситуацію і вирішивши, що ви не роздумуючи покидають їх, і вони повинні помститися, тому що ви спізнюєтеся і повинні бути покарані. Швидше за все, ви вийшли ємність сечового міхура у собаки і їй довелося зняти з себе. Якщо собака гризе і руйнує щось, напевно, тому що їм стало нудно і голодно.

+144
Camadas 8 серп. 2012 р., 06:32:57

Photo

Після дня, коли я переходжу на рибу світла, я бачу, як він кинеться на скло. Він іде... і робить те, що на картинці! Він стає все далі і далі від скла!! Якщо він падає, він повертається! Я перший раз власник равлики теж. У мене 6 тетр полум'я, два нижніх фідерів, і ще одне яблуко таємниця равлики. Вони обидва самці(не мат). Будь ласка, допоможіть!!

+114
asdkj 16 жовт. 2016 р., 23:17:05

enter image description here

Будь-які ідеї, що це може бути ? Мій 7yr собака тільки вчора delvolped це ? Здається, зовсім не засмучений, і я можу доторкнутися до неї і не завдавати їй відомі болю. Дякую

+77
danielhiles01 18 бер. 2019 р., 20:54:42

Вона на даний момент звертаємося до вас як дружній джерело їжі.

В 1 місяць перерва обов'язково зірвати її життя, і вона, мабуть, шукати в іншому місці. Це не обов'язково означає, що вона ніколи не повернеться, але не на щоденній основі, якщо немає нікого вдома і немає їжі.

Хамство не бути фактором, але у неї може бути напад паніки, так як її регламентне ТО потребує переналагодження і їй доведеться шукати в іншому місці для їжі.

Будучи стабільним кінь, безумовно, у ваших інтересах тут. Можливо, ви зможете досягти Взаєморозуміння з орендодавцем з цього питання і він може дозволити вам тримати кішку в приміщенні, поки ви не відійде назавжди.

+75
Johnny brown 21 вер. 2017 р., 17:25:41

Поставити ще один лоток досить далеко від першого, так один кіт не може монополізувати' це, можливо, в іншій кімнаті поза полем зору-лінію від першої.

+67
Bernard Amedee 18 лип. 2017 р., 21:14:48

Я знайшов порожній, зжував пляшку Galliprant (20 мг, можливе 20 таблеток залишилося), коли я повернувся додому. Я повинен зробити що-небудь або турбуватися про передозуванні?

Мої собаки, здається, зовсім нормально (після 12 годин). Одна-вести (16 фунтів), а інший-дворняга (29 фунтів), і вони обидва 14 років. Дворняга, швидше за все, рання стадія хвороби нирок, пухлини на печінці, для яких він бере Denamarin, "гній" у своєму жовчному міхурі, для яких він бере Ursodiol, і назад скутість/біль, за яку він приймає габапентин, і Galliprant.

+61
Luca Carlon 20 жовт. 2018 р., 02:09:19

Так, ви можете, хоча вам, напевно, потрібен фільтр для дому корисні бактерії.

Майте на увазі, що якщо у вас є щось на зразок FilterStart або те, що претензій до вас ваші бактерії почали, він не буде працювати, якщо воно більш ніж на 3 місяці.

+37
Talkenia 3 серп. 2016 р., 04:09:37

За даними 15 продукти, щоб уникнути, воно свідчить, що молочні продукти не слід вирішити для кішок і собак. Проте є виключення для йогурту і сиру.

enter image description here

Я давала своєму коту залишки йогурту на поверхні чашки (не простий, наприклад. Алое віра йогурт), і їй це подобалося. Це повинно дати їй пробіотик для травлення, як вона старіє. Іноді вона отримає м'який стілець на наступний день, але не рве. Я думав, що це буде добре, так як вона, як правило, мають дуже жорсткий табурет. Чи означає це, що вона безпечна для кішки, щоб переварити кількість minimial такий йогурт? Це шкідливо для них у будь-якому випадку??

+18
Sounak 5 квіт. 2013 р., 05:21:17

У мене є крісло-гойдалка, яке виглядає, як на картинці нижче, але без хорошої соломи підтримку.

На жаль, мої кішки буквально знищив солому, так що я хотів би замінити його на якийсь матеріал, кот-доказ або кішка-завзята.

Що ви порадите?

enter image description here

Замінити гойдалку соломи з кішкою-стійкого матеріалу?

+11
santhosh 18 бер. 2011 р., 14:14:29

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil