Як привернути увагу собаки?

Дуже може бути дублікат, але не зміг знайти подібне питання.

У мене 8mo коргі/іграшки австралійський Шепард цуценя вже близько 3 місяців. Він добре справляється з командою Сидіти. Однак, у мене є проблема з викладанням його не тягнути повідець. Я пробував дві стратегії: короткий поводок і "тягнути-стоп" або "тягни->змінити напрям"...

Як я розумію, корінь проблеми є відсутність уваги. Він завжди дивиться навколо, обнюхуючи все, що він знаходить і т. д. Як я можу захопити його увагу, коли ми почнемо тренування? Мій щеня повинен бути голодним достатньо, перш ніж ми вирушимо на прогулянку? Будуть лікує у цьому випадку (він, здається, їжу ґрунті). У мене будуть проблеми, що він намагався з'їсти все, що він знаходить (я вже спостерігаємо щось дуже схоже, навіть він був ситий). Інша потенційна проблема полягає в тому, що я недостатньо для нього авторитет. Як мені побудувати його?

+74
yyoon 28 квіт. 2015 р., 23:03:25
31 відповідей

Взагалі не рекомендується годувати ваших вихованців нічого, крім власної їжі, тому що навіть якщо він не отруйний, їжа може викликати проблеми зі здоров'ям. Наприклад, собаки і кішки можуть отримати діабет від занадто споживаючи занадто багато цукру.

Крім того, коли справа доходить до фруктів, сам плід може бути штраф, але і інші речі, пов'язані з фруктами не. Наприклад, яблука не отруйні, але їх насіння містять форму ціанід. Це справедливо для дуже багатьох фруктах, і тому ви повинні бути обережні, щоб видалити все насіння, перш ніж давати вашій собаці. Є також фрукти, де недостиглих плодів отруйні, або рослина, яка росте плід отруйний, як помідор. Або пілінги або снаряди могли навіть бути шкідливо для ШКТ, навіть якщо технічно вони не отруйні.

Неповний список поширених отруйних плодів:

 • виноград і ізюм
 • авокадо
 • вишеньки
 • помідори (хоча зовсім стиглих фруктів технічно добре, ви не можете дійсно бути впевненим, що всі токсини пішли, так що краще не ризикувати)
+946
highbrowed 03 февр. '09 в 4:24

Як вже згадувалося в коментарях, це ваші собаки ніпель, якщо ви подивитеся близько ви знайдете більш.

Це абсолютно нормально все mamals у них(обох статей)у нас тут це питання, перш ніж на інших тварин.

Бути інформовані про позик дивлячись нарости на вашого вихованця і зверніться до ветеринара, якщо ви не змогли зробити позитивну ідентифікацію того, що ви бачите.

Соски мають різні форми і кольору навіть в однієї і тієї ж породи тварин, і їх число може змінюватись навіть у межах однієї і тієї ж групи дітей.

+933
kaganat 19 квіт. 2017 р., 10:33:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мої друзі кішки часто приносять іграшки і залишають їх у місцях, які, здається, мають сенс. Цим ранком він знайшов 3 іграшки в тому місці, де він сидить, щоб його робота в взуття щоранку. Що це може означати? Що його кіт намагається йому сказати?

+895
Ayush Malik 11 січ. 2012 р., 21:01:24

Цей тег буде використовуватися на питання про знання або диференціації підлогу вихованця. Цей тег буде використовуватися разом з тегом ПЕТ-Е. р , , .

+861
user216386 12 квіт. 2018 р., 07:46:43

У мене виникли проблеми з моїми котами воює. Одна знаходиться в 7 місяць чоловік , а інший-3 місяці жінка. У нас є Пабло місяць тому. Його особистість-те, що змусило нас зробити йому. Чесно кажучи, я не могла просити кращого компаньйона, ніж у нього, він такий милий. Поки у нас є Ельза, 3 дн. назад. У мене є ще одна кішка, щоб тримати компанію Пабло і тільки тому, що я хотів більше, ніж 1. Обидві кішки не усунені на даний момент.

Ельза була відокремлена від Пабло, так як ми отримали її. Я представив їх лише на кілька хвилин в день , під моїм цілковитим контролем. По-перше, вони пронюхають. Потім Пабло спробувати хапаючи її за шию. Я думав, що він намагався злучитися до сьогоднішнього дня, коли він почав атакувати її обличчя. Я негайно розірвати їх струменем води . Ельза відбивається і шипить і гарчить на нього.

Крім того, Пабло вела себе дуже дивно, так як ми отримали її. Він поливає весь будинок, свідомо п'ють їдять з миски Ельзас протягом кількох хвилин вони були разом, і він був дуже голосно нявкати.

Я сподівався, що вони будуть кращими друзями. Що мені робити?!! Будь-які поради будуть з вдячністю enter image description here

+860
Kevin CLarke 24 вер. 2018 р., 05:56:29

У мене є собака, і ми живемо в місці, де є багато дітей. Більшість з цих дітей піде до воріт людей, які мають собак і почати кидати каміння у ворота, тільки щоб почути собачий гавкіт. У більшості випадків, я відчиню ворота, щоб відправити їх геть і моя собака зазвичай бачить їх.

Одного разу, коли ми йшли додому (без повідця на нього), він побачив одного з тих дітей, які звикли кидати каміння в наші ворота. Негайно він переслідував дитини і збив його. Я передзвонила і сказала йому йти додому і вибачився перед хлопчиком.

Він зробив те ж саме ще один день і вже майже зробив це на 4 дітей зараз. Тепер, коли ми виходимо, я повинен поставити його на повідку.

Хоча це знизило швидкість, з якою наші ворота накуритися, я боюся, що він міг би поранити одного з тих дітей, коли я його відпустив поодинці.

Як я можу зупинити це поведінка або змусити його забути, що ці діти зробили?

+818
Budeika 6 черв. 2011 р., 05:17:30

Я розглядаю купити акваріум (~100л). У мене не багато досвіду, тому я роблю багато досліджень, перш ніж робити що-то.

А робити, так я бачив акваріуми використовуються в якості роздільника кімнати. Я, звичайно, міг би використовувати як роздільник кімнати і акваріум буде виглядати красиво.

Але мене турбує: я читав де-то ще ви повинні стрічки до однієї зі стінок акваріума, тому що в іншому випадку Риби будуть нервувати.

Це правда? Чи це залежить від виду риби?

+792
Meldrick Balan 2 січ. 2019 р., 03:32:48

Вартість для veterniarian proceedures широко варіюється в залежності від багатьох факторів:

 • Населений пункт (орієнтовно, послуг у містах києві коштують дорожче, ніж сільські послуг)
 • Спеціальність Veterniarian/досвід (якщо взагалі ветеринар може виконати послуги буде дешевше, ніж велика процедура, яка вимагає спеціаліста стоматологічного)
 • Доплати для особливих ситуацій. Деякі породи вимагають додаткового догляду в anethesia через чутливості або розмір. Ліки, можливо, повинні бути скориговані, якщо ваш вихованець знаходиться в даний час на інші препарати.
 • Типи процедур. Більшість veternians мають стандартні заряди для регулярного чищення зубів і видобутку, але і додаткові послуги будуть коштувати більше, якщо вони необхідні. Наприклад, один з моїх котів було зростання на лінії ясен, які ми відправили для biposy щоб переконатися, що це не рак, а це додаткові витрати.

Якщо проблеми, що ви турбуєтеся про те, що собаки мають потребу в чищенні і мінімальний видалення зуба, я пропоную називати veternarian (або ветеринара ви розглядаєте, якщо ви в даний час не мають яких-небудь тварин) і просите прямо на їх стандартна плата за стоматологічної чистки зубів.

Якщо собаки мають значно більш складні проблеми з зубами, ви можете розраховувати на вартість, яка в кілька разів перевищує стандартну прибирання. Укриття/порятунок може бути в змозі зробити (чи може вже) оцінку (або хоча б приблизні), в залежності від їх домовленостей з veternarians, що вони працюють.

Майте на увазі, що багато proceedures, проведені з людськими зубами (наприклад, кореневих каналів, пломбування зубів і т. д.) Зазвичай не проводиться на тварин, замість зуба буде знята. Я не знаю, як собака переживає втрату більш ніж випадковий зуб, але у мене є кішка, у кого були такі серйозні проблеми з зубами, що довелося витягнути всі зуби, і він в порядку (це рот більш здоровими і менш болісно). Він навіть зміг поїсти сухий корм (трохи сумбурно, але добре).

+767
jfidjlejilj 7 трав. 2015 р., 18:03:32

Ви повинні бути в змозі відчувати свій котячий хребет. Якщо ви не можете, у нього надмірна вага.

+706
Vincent Van Den Berghe 27 січ. 2017 р., 17:47:29

Ми взяли Тоні (собака на фото) з місцевого притулку більше року тому. У нас було дуже мало успіху, поліпшення його поведінку в будь-якій категорії. Якщо він вільний у будинку більше 5 хвилин, під наглядом або без нагляду, він пісяє на стіни або какає на підлогу, навіть якщо він просто прийшов і зробив всі свої справи на вулиці. Він становить 120% гіпер у всі часи і у своїй свідомості він повинен бути в обличчя або стрибає на вас, намагаючись потрапити туди. Він не може йти на повідку, тому що він послизнувся будь нашийник і шлейку ми завдали йому в тому числі ланцюга дроселя і, ймовірно, з-за зловживати його страх агресивні до іншим людям і тваринам. Нам не сказали про це, коли ми прийняли його і не виходь, поки він з'єднався з нами. Я в подиві. Якщо ви запропонуєте йому ласощі, він візьме його один або два рази і потім більше не цікаво. Похвала просто означає, що він повинен вилизувати твоє обличчя. Для стрибків ми дивилися на дощ, ми погнемо його, ми говоримо йому, що немає - всі речі, які працювали з до собак - і абсолютно ніяких змін. Він знає, що повинен горщик зовні і абсолютно не піду в його скриньку. Йому було близько 2 років, коли він був виправлений - після того як ми прийняли його. Я просто не впевнений, куди йти звідси. Я читав інші пости, що сказати, є що-те, що рухає їм, але через приблизно півтора року єдине, що я бачила його реакцію на це, що його маленький собачий мозок говорить йому, що це хороша ідея. Це неприємно, тому що це не перша моя собака. Мені 50 і у собак, так як я був малюком. Я просто ніколи не був один, який не хвилює, якщо я був щасливий з ними.

+706
Carol Gadson 5 трав. 2018 р., 07:00:00

Я в даний час в процесі виховання мого першого цуценя (такса). Вона 6 тижнів і збирається зробити їй першу щеплення.

Я вже кілька собак і навіть поноси від моїх попередніх вихованців, але не цуценя самостійно.

Проблема я зіткнувся, полягає в тому, що цей щеня має багато енергії на ніч і в мене виникли серйозні проблеми з отриманням сну. Ми провели багато часу разом (так як я працюю з дому) і вона в цілому спокійна чи грайлива, але слухняна, як правило, протягом дня.

Я пробував різні речі, як намагаються її стомлюють кілька годин перед сном, не годувати її вночі. Навіть якщо вона втомилася, вона буде неспокійним кілька годин на ніч, навіть коли не потрібно писати.

Я побудував "цуценя безпечний" зони на кухні, яка має двері, що веде в зону (не "ззовні", як його досі стіни і дах і це технічно всередині квартири), де вона пісяє. Я взагалі годувати її на кухні і поставити її ліжечко є (привчання до клітини-це не загальні і не схвалюється тут).

Вибачте за всі подробиці. Моє питання: я можу спробувати зробити її використовували, щоб провести ніч у своєму ліжечку тут? А ми вам багато часу протягом дня, я не здивуюся, якщо це буде погано для її здоров'я спати на самоті цей молодий. У той же час, у мене дуже груба тиждень і я турбуюся про мою роботу продуктивність / соціальні відносини протягом дня (недосипання змушує мене досить примхливий і робить його важко думати на роботі).

+701
Vincent Williams 14 груд. 2012 р., 00:39:43

Моя зайка 6 років, і за останній рік він там потрібен періодичні ванни, тому що він має крайнє закаканные попки. До тих пір, Банні ніколи не було ванни. Я ненавиджу купати його, тому що я знаю, що це його засмучує, але якщо я не він буде дуже великий, збентежений, смердючий грудку какашки прилипли до його дупі. Я взяв його до двох ветлікаря і не міг зрозуміти його проблему. Він їсть зелене листя або листя салату і моркву тільки Тімоті сіно. Іноді він отримує снек з його молодшою сестрою (рік). Ми пробували давати йому знеболюючі, тому що ми думали, що може у нього проблеми, але він просто не їсть його cecotropes.

У будь-якому випадку, я використовую м'який шампунь дрібних тварин я купувала в зоомагазині в теплій воді. Я тримаю його у ванній, раковині і обережно спробуйте масаж какашки з його прикладом і хвіст. Після цього, я очистити територію від сміття і промити холодною водою. Потім загорніть його в рушники microfiber і тримати його на колінах поряд з обігрівач так довго, як він дозволить мені. Він волів би сам сухий, тому я його відпустив, коли я більше не бачу капає вода з нього.

+616
Joel Maxuel 25 черв. 2011 р., 20:58:31

Перша медична допомога при свіжих (дрібних) кішки травма очистити територію з прісною водою (без перекису водню). На ніс, губи і подушечки лап я буду застосовувати або 100% масло ши або вазелін (щось, що вони можуть злизувати і буде добре).

Тримайте очей на травми протягом наступних декількох днів, якщо вона заражена вам необхідно взяти вашу кішку до ветеринара. Якщо ваша кішка показує ознаки дистресу (задишка, млявість, ховається, плаче), потрібно звернутися до ветеринара.

+570
Arunkumaar 8 бер. 2010 р., 07:46:27

Моя собака боїться ручної повітряний насос який я використовую для накачування шин мого велосипеда (коли я носити його, але особливо коли я його експлуатувати). Як я можу навчити його, що нема чого боятися ? Я бачив відео, як собаки, які люблять повітряні насоси, що дме в їх обличчях.

+523
user1831002 15 лип. 2016 р., 17:46:37

Кішки може або не може лизнути людини на основі всіх видів речей.

Одна причина, чому кішки іноді полизати люди, щоб отримати сіль на народи шкури, можуть бути деякі кішки мають більше тяги до цього, ніж інші (точно так само деякі люди соленее або краще або гірше дегустації як ВЕО вказує)

Кішки теж вміють лизати вас в якості грумінгу, але вони визнають, що люди-не кішки... я виявив, що дружні жести вони роблять один з одним вони не завжди чинять так, або дізнатися від нас. Наприклад, кішка, швидше за все, робити ніс дотику з іншим котом, ніж з людини (тільки один з моїх трьох кішок регулярно чіпає носи зі мною). Кішка має менше шансів трель на людину, ніж вони є на іншого кота (два з моїх котів трелі на мене, але я розцінюю це як дуже гарний і незвичайний бонус, визнання того, що я такий "Мама кішка" довіреності). У зворотному, кішок буде блимати один на одного або на людину, але якщо людина повільно моргає кішка жест рідко, здається, щоб бути визнаним.

Мої коти інколи лижуть мене, але часто не. У мене була кішка (на жаль, вона померла минулого літа у віці 22 років), які іноді будуть лизати мене, а потім жувати. Вона робила це на мій кінчик носа або вуха і в той час це був хороший жест, я б волів, щоб вона цього не робити.

Я не "піт" ваші кішки не лижуть вам багато. Моя лизати мене, але не так часто і я знаю, що моя любов мене багато....

+508
Vond Ritz 29 січ. 2011 р., 18:37:21

Мій кошеня 7 тижнів, і я мав його протягом тижня. Він використовує його лоток просто чудово до вчорашнього дня. Він зник у кутку, і я знаходжу купу цуценят. Я підняв його і поклав у свій ящик для сміття, а потім покласти його в ньому. Це перший раз я його покарав (я не знала, що це погано). На наступний день я йду на роботу і тримати його в спальні з його ящик для сміття та інші предмети. Як тільки я повернуся додому, я дала йому розгулятися і він моментально йде на те ж місце і знову паскудить! На цей раз я поклав його у коробку і поклав його в ящик з ним, не караючи його. Я тримаю його вікні чистий і його їжа була переміщена подалі від вікна. Чому він какає і навіщо він буде робити це в одному і тому ж місці?

+458
Jucky9 30 вер. 2019 р., 20:33:17

У мене є жіночий американський бульдог, який становить трохи більше 2 років і дуже спокійний і навчений. Однак вона має тенденцію, коли з повідка повинен хотіти піти по дорозі. Як можна успішно навчати її, щоб знати різницю?

+442
Nayagara T Auchithya 21 лип. 2015 р., 00:59:30

Я знаю, що є спеціальний шар для хом'яків, в якому вони починають рухатися, це називається хом'яка.

Я хочу купити один для мого хом'яка, але у мене два питання:

 1. В якому віці можна починати хом'яка, щоб грати в м'яч? Мій хом'ячок становить близько 40 днів від народження: він може грати в м'яч?

 2. Скільки часу йому було дозволено грати в м'яч?

+430
Divlaker 13 лют. 2018 р., 06:06:36

Це так само, як при русі дійсно з рибою.

 1. Переконайтеся, що фільтр ЗМІ залишаються занурювати у воду. За короткий подорож (як 1П) немає необхідності мати повітряний насос працює.
 2. Зробити вас тварина комфортно. Це означає досить великої ємності (мішок, контейнер тощо), частково заповнених водою.
 3. Робити рухливими. Ви можете повністю спустошити бак.
 4. Заправка з де-хлорованої води та переустановлення обладнання.
 5. Повернути вашого тварини
 6. Уважно стежимо за свій параметр і робити підміни води по мірі необхідності
+428
Pear 3 груд. 2017 р., 01:18:20

На жаль, ви не зможете змінити захворювань нирок, він буде йти тільки в гору. Є способи, щоб сповільнити прогресування хвороби, такі як зміна дієти, визначені вашим ветеринаром, Авэнти КП, Epakitin і багато споживання води (консерви, додати води, щоб дієта, підшкірної рідини).

Будь-які ліки/добавки ви використовуєте, повинні бути прописані/обговорити з вашим ветеринаром.

Я впевнений, якщо ви зателефонуйте в клініку, вони можуть перейти в більш докладною інформацією з вами і допоможе вам краще, так як вони знають її історію і на якій стадії вона знаходиться.

+410
Nadir Laskar 28 серп. 2011 р., 16:29:26

Я був знімаючи верхній в мій тераріум, і я впустив його на мій хвіст леопарда геконів. Він не опустить хвіст, але у нього є відкрита рана. Що я повинен робити?

+403
mkaul 16 лип. 2010 р., 22:36:44

Після їжі, я беру свою собаку в певне місце, де біля поля в моєму будинку. Я говорю з ним на моєму рідною мовою для нього мочитися. Як ви всі знаєте, тварини йдуть рефлекторні дії, після того, що практика він зрозуміє, що ви хочете його зробити. Але іноді, я бачу, а ви не вибирати відповідне місце для нього, то він вибере сам, що, швидше за все, ви хотіли знайти належні теж. В 1-й день , якщо він поос де-то думаєш, гаразд, відведіть його на те місце, на 2 день теж і кажу йому в ПОО і спробувати не дати йому куди-небудь піти. Якщо він поос, 99% впевнений, що він буде означати, що місце і 3-го дня він приведе вас туди сам. Крім того, хвалити і цінувати вашу собаку, коли він поос. Дати йому нагороди, Таким чином, він буде краще розуміти вас. Успіхів :-)

+322
Jayden Garner 16 лист. 2013 р., 15:48:04

В основному, це був інстинкт захисту, але це більше, ніж у випадку з сіамськими.

Як будь-якої розсудливої людини мати, кіт буде захищати своє потомство, не важливо, якою ціною, що на вас нападе. І так, це стосується навіть якщо ти її вибрав людина. У разі сіамських, вони прикріплюються до однієї особини, а потім ігнорувати / не переносять всіх інших, як вони відносяться до загального пейзажу. Тому він не буде навмисно атакувати вас.

У вашому конкретному випадку, інстинкт, реакція була дуже швидка (який є, припускають, щоб бути), і було недостатньо часу для логічної обробки відбуваються. Практично, процес обробки кіт, що ви обрали людину, і ви без шкоди для кошенят займає більше часу, ніж інстинктивне дію.

Так що Так, вона буде тобі довіряти і повертатися в початковий стан після того, як кошенята досить великі. Волі змусити їх піти у відповідному віці, а потім повернутися, щоб бути твоїм другом.

Крім цього, у мене теж напав на мене в подібній ситуації, але я намагався зупинити її пошкодити моя собака (яка сама по собі мисливський собака). Я отримав глибокий укус в районі щиколотки, але не дуже приємні відчуття після. Крім того, кішки зрозуміли, що після події, що вона зробила, було неправильним.

+303
IMil 29 жовт. 2017 р., 21:44:40

Це не кальцій, але кристали сечової кислоти.

Всі тварини виробляють аміак (сполука азоту) в якості продукту життєдіяльності. Аміак є токсичним і повинні бути перетворені в щось ще, перш ніж виводиться з організму (за рідкісним винятком водних тварин, які виділяють аміак безпосередньо у воду). Ссавців виділяють свої відходи азоту, в основному, як сечовина, але більшість рептилій виділяють його у вигляді кристалів сечової кислоти. Сечова кислота-це білий і трохи схожий на пісок або якийсь піщаний шлам.

Конверсія аміаку в сечова кислота є більш енергоємним, ніж перетворення аміаку в сечовину, але він менш токсичний і знижує втрати води і подальша потреба у воді. (Сечовини вимагає великих обсягів води розчиняють і виводять з організму.) Оскільки багато рептилії розвивалися в жаркому кліматі, це явно вигідно.

Ця стаття пояснює більше про відмінності між сечової кислоти і сечовини (хоча це в першу чергу стосується їх функції в організмі людини і не кажучи вже про інших тварин).

Так, у резюме, вам не потрібно нічого вдіяти: це абсолютно природна і нормальна частина травної системи вашого гекона.

+302
Keyur Shah 2 жовт. 2011 р., 12:14:29

Він 1-місячне кошеня. Ми звикли годувати його консервованим тунцем і куркою. Так, я знаю, що це не досить для нього. Сьогодні ми купили сухий корм для кошенят зроблений, і покласти його в миску. Він, схоже, зацікавлений і намагається з'їсти його, але шматочки або падати з рота або навіть не міг жувати їх. Я пробував мочити його небагато, але все ще не міг жувати.

+265
Nathaniel Young 17 лют. 2010 р., 07:48:21

Що б ви в кожному номері є сейф для причаївшись.

Я б запропонував забезпечувати вільно висять дроти, і якщо у вас є кімнатні рослини, тримайте їх поза досяжності ( деякі рослини є токсичними для собак)

+250
tesfahun 3 груд. 2016 р., 09:19:39

Насамперед це абсолютно нормально. У нас це було занадто, хоча і менш агресивним.

 • Ваші основні кроки лунають вже добре.
 • Всякий раз, коли собака робить тобі боляче - неважливо, чи буде це насправді боляче чи ні, з кров'ю, чи без - зробити високий пронизливий шум, зробити крок назад і показати собаці рану. Якщо собака здорова, у вас обох є правильне щеплення, і це просто подряпина, нехай це і обробити рану. Більше раніше, ніж пізніше собака зробить підключення.
 • Отримати деякі великі лікує собаку любить, але вимагає деякого часу, щоб поїсти. Дайте йому собаку, за мить знову взяти її, подивитися на нього, дати його назад. Продовжуйте повторювати. Згодом собака буде дізнатися, що ти віддаси лікування спини, тому немає необхідності бути надмірно.
+187
user3699426 17 лип. 2015 р., 09:17:58

В основному є три способи, щоб насичувати киснем воду в акваріумі:

 • аерація:

  це процес, в якому повітря і вода вступають в інтимний контакт. зазвичай це робиться за допомогою фільтра акваріума і повітряні насоси

 • СО2/О2 обмін рослинами

  при правильному освітленні рослини обмін СО2 на О2

 • дифузія

  це при додаванні двох розчинів з різною концентрацією(це будуть зміни води)

У вашому випадку, ви переносите Бетта те, що вам потрібно, це в основному аерації, так що так, ви повинні дозволити повітрю проходити через, найкраще, що можна зробити, це перемістити його в банку з відкриттям за кілька годин не реально мало для кисню банку

+171
Jim Bean 24 груд. 2012 р., 02:13:11

Якщо лотка #3 майже не використовується я б не Чак, хоча, коли ти говориш використовується кілька пісяє в тиждень?

+134
Diane DelVecchio 18 серп. 2019 р., 15:23:32

У мене є чоловік міні Daschsund, хто має те, що я визначив як сильної тривозі стримування, яке він мав починаючи з віку 10 тижнів, коли я приніс його додому. Спочатку він був помилково діагностується як занепокоєння, яке часто буває - як він збільшується з віком ( йому зараз 9) так його стримування тривоги - я пробував грім сорочки, феромони і зараз він на Прозак 10 мг один раз на день, який може допомогти, заспокоїти його досить, щоб він себе більше шкоди, як Daschsund він повинен міститися на ніч і коли нас не стане (з-за IVDD ризики) Мій безпосередній потрібно знайти спосіб, щоб утримувати його в тому, що він не зможе вирватися з, Але це досить міцним, щоб утримувати йому, що він міг перекинути або прогризти вихід. Я не можу залишити його в кімнаті мого будинку як закрита кухня або ванна кімната, так він і буде гризти себе (обробка і дверних прорізів) Немає дитячих садків песик у моїй сільській місцевості, і це не виправити в будь-якому випадку питання перед сном на ніч

Будь Ласка, Допоможіть

+106
AndyCouch 8 груд. 2013 р., 01:18:43

У двох дослідженнях доведено, що зимовий/літній час ріст волосся може бути контролюється і стимулюється фото, період - довжина світлового дня, з допомогою штучних джерел світла. Це не залежить від rugging.

Заохочення наслідки тривалого світлового дня лікування на стан шерсть і гонадної функції у породистих от'емишей

Лошат і кобилок в ЕР групи змінюється від зими до літні пальто (линьки зимового пальто), в той час як в контрольній група не.

КОНТРОЛЮЮЧИ ДОВЖИНА ВОЛОССЯ У КОНЕЙ ВИКОРИСТАННЯ РОЗШИРЕНИХ РЕЖИМІВ ТРИВАЛІСТЬ ДНЯ

Використання розширеної програми освітлення є важливим управління інструмент для вершників, які повинні отримати коней, щоб ковзати взимку волосся або зберегти волосся коротке протягом усього року.

Різниця килим зробить це вирівняти волосся, щоб це не виглядало як шерстистий. Це може також перешкоджати здатності коні, щоб зігрітися, як це розширена волосся, який створює бар'єр між холодним повітрям і шкірою коней.

.../ коней можуть зробити свої волосся стенд-ап, який називається пілоерекція (думаю, мурашки по шкірі), яка діє, щоб збільшити їх волосся глибину і захоплює повітря поряд з їх тілами, створюючи ізолюючий шар.

Ця стаття з Товариства захисту тварин, обговорює rugging коней в зимовий період:

Щодо килимків взимку?

В холодну сиру погоду гарну якість і добре приганяє килим може допомогти кінь для підтримання стану, як холодна мокра кінь буде спалити багато зберігаючи енергію, тепло. Майте на увазі, що якщо ваша кінь молода і здоровим, але, як правило, щоб отримати жир, килимів допоможе йому або їй для підтримки цього жиру. У природній ситуації надлишок жиру в організмі спалюється через зиму.

Пальто з unrugged кінь стоїть в холодну погоду в пастку повітря і теплим коні. Якщо ви вирішили килим ви повинні компенсувати цей механізм в якості килимка буде зупинити волосся від того, щоб зробити його робота. У деяких випадках міцний кінь насправді холодніше, ніж unrugged коні, якщо це вайлуватий тонкий килим, який вирівнює волосся і зменшує рух коня без надання яких-небудь реальних тепло.

Килими необхідно регулярно перевіряти (не рідше двох разів на добу), щоб переконатися, що що ремені не зламаний, і килим підсковзнувся, які можуть викликати травми свого коня. Капюшони можуть бути дуже небезпечні для коней і слід використовувати тільки якщо кінь перевіряється дуже часто (набагато більше, ніж два рази в день), тому що якщо капот просовуємо її можна покрити очі і потерти око (що може викликати виразку на оці – дуже серйозне умова для коня, що вимагають негайної ветеринарної увагу). Коней посковзнулася витяжки (через неможливість бачити) як відомо, впадають у водосховища (і втопити), калічити свої очі на філії чи інші виступи і т. д. або панікувати і бігти через паркани.

Килим слід регулярно видаляти, щоб переконатися, що він не треться, пропускають воду і т. д. і щоб переконатися, що кінь не втратив вагу або набрала занадто багато ваги. Килими запобігти коней від відлущуючий їх шкіру належним чином (шляхом прокатки і взаємний грумінг і т. д.) тому надійна кінь повинна бути доглянутою, ретельно і часто, щоб позбутися від нагромадження мертвої шкіри і волосся (див. статтю Навіщо мені наречений мій кінь?).

Є багато інших факторів, щоб розглянути при прийнятті рішення про половик коні, в тому числі умови життя, харчування і догляд, яке знаходиться поза рамками даного питання. Це чисто про те, rugging запобігає зростання зимове пальто.

+20
Aleksandr81 16 бер. 2015 р., 21:02:37

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil