Навчання собаки - ніщо в житті не є безкоштовним покарання плутанини

Наша сім'я прийняла 11-місячний кунхаунд 2 тижні тому і вирішили використовувати нічого в житті безкоштовне навчання підхід. Для елементарних речей (наприклад, змушуючи його сісти, перш ніж ми випустили його або ігнорувати його гавкіт, перш ніж давати йому їжу) ця програма подається одночасно інтуїтивним і ефективним. Для більш складних речей, наприклад, коли покарання необхідне для гри кусання або жування, речі в цілому, які потребують нашого негайного уваги, ця програма не настільки інтуїтивно зрозумілий.

Одним з основних постулатів цієї програми, як я розумію, здається, що ви ніколи не дозволяйте вашої собаки, щоб вимагати уваги від вас. (Наприклад, - це, здається, загальна тенденція: "увага шукає поведінку, не працюють. Деякі собаки стають дуже напористі про увагу, вимагаючи, щоб ви погладити його по перебирала, підштовхуючи та/або гавкіт. Ігнорувати увагу шукає поведінку, а потім штовхає свою собаку або лаючи його. - http://www.aplaceforpaws.com/reference-articles/dog-training/nothing-in-life-is-free-rules-to-live-by.html". Там також згадується, що негативне увагу, як і раніше увагу. (http://k9deb.com/nilif.htm - "скажеш йому "ні" або відштовхує його, це не те увагу, яку він після, але це все-таки увагу"). Якщо наша собака схоплюється, як тільки ми його витягли з кліті або встає на прилавку, це правильно насправді просто в ігнор його і нехай робить що хоче?

У недавній ситуації, ми взяли його на годинну прогулянку, і як тільки ми повернулися додому, він почав нападати на ялинку. Якщо ми не повинні дозволити наші собаки потребують уваги від нас, що є підходящим способом, щоб приборкати таку поведінку?

В іншому недавньому ситуацію, він підскочив на дивані без нас, запрошуючи його і намагалися розтоптати нас. Схоже, програма NILIF каже, що він не може бути на дивані, якщо тільки його запрошують, але він також говорить, що ми повинні ігнорувати увагу шукає поведінку. Мені здається, що є прямий конфлікт тут і я не зовсім впевнений, як вчинити.

В основному те, що мені цікаво, здається, що є нестиковки в рекомендаціях по програмі NILIF. Що таке правильний спосіб обробки покарання за погану поведінку, або просто ігноруючи погану поведінку реальне рішення?

В даний час, наприклад, гризти або жувати, я вже після консультації я ріс і тримав його рот відкритим або тримати рот на замку. Я не зовсім впевнений, що правильна відповідь-для інших погану поведінку.

*Зазначимо, що цій собаці вже 11 місяців і була створена майже 9 місяців свого життя. Він розуміє сидіти і вниз - він буде слідувати голосову команду Сидіти, але не голосову команду "вниз" (ми повинні використовувати рухи рук). Я вважаю, що це хороша програма, щоб слідувати, якщо це не так, будь ласка, дайте мені знати. З усього, що ми сказали ветеринара і читати онлайн, позитивне-підкріплення тільки навчання це не добре для нього.

+239
Rodney Gitzel 18 груд. 2019 р., 15:42:53
36 відповідей

Собаки взагалі не дальтонік, але вони бачать менше квітів, ніж ми, люди. Може собаки бачать відтінки синього і жовтого. Ось дослідження, яке говорить про це. http://www.smithsonianmag.com/science-nature/new-study-shows-that-dogs-use-color-vision-after-all-13168563/?no-ist

+952
deivisk 03 февр. '09 в 4:24

Свічки, які використовують парафін небезпечні для птахів, тому що вони виробляють диму, що особливо шкідливі для птахів, щоб вдихнути. Соєвого і бджолиного воску свічки з безсвинцевих ґнотів пункт вибору для птахів-господарів, які раніше хочуть, щоб запалити свічки. Однак, вони часто без запаху.

Я зацікавлений в покупці соєві свічки, які ароматизовані з використанням натуральних масел. Це шкідливо для мого птах?

Я послав компанію по електронній пошті, питаючи, що аромат масел, якими вони користувалися. Зрозуміло, що вони не сказали мені точну масла (а я впевнений, що вони хочуть зберегти свій рецепт в секреті), але мені говорили деякі з їх олії містять фталати. Чи шкідливо це?

+930
Tw1x 29 січ. 2015 р., 10:38:55
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є водні рослини, званого Людвіга inclinada або кучеряве торнадо, який відповідає вашому опису. Я додав фотку, хоча вона і не може бути, що ти згадуєш. Я спочатку думав, що це меч, можливо, завод Везувій меч, але з листям, здається, ширше, ніж описано, другий і 3-й фото Везувію меч.

Curly Tornado Ludwiga

Vesuvius Sword

Also ves.sword

+922
Barrola53 19 бер. 2013 р., 13:26:05

Якщо у вас немає можливості фізично окремі приймальні тварини зі своїми тваринами ви не повинні взяти в прийомну домашніх тварин.

Принаймні, ви повинні карантину сприяти домашні тварини протягом декількох днів. Приведення у нещодавно прийнятій тварина один раз ризик, приносячи в серії Фостеров є повторний ризик.

Якщо ви дозволите адміністратора змішуватися з вашим домашнім улюбленцем, що відбувається, коли ваш вихованець утворює зв'язок з новим вихованцем? Що якщо вони не б'ються, то, що вони роблять, коли вони разом.

Єдиний раз, коли Фостер повинен зустрітися з вашими домашніми тваринами, якщо ви розглядаєте його прийняття.

Коли справа доходить до відкритих дверей у притулках, ви, можливо, захочете переглянути ваш потенціал для надання допомоги. Кожне укриття-це унікальна, але мій місцевий відкритих дверей у притулку не вбивати тварин, щоб звільнити місце для наступного. Іноді це стає дуже людно, один раз Алігатор провів тривалий час в туалеті, персонал, чекає його завжди вдома, тому що просто не було іншого місця, щоб бути.

Подивимося, яка різниця між "відкрити двері" і "обмежений доступ" притулок політики?

+895
Ninad 28 трав. 2016 р., 12:28:36

Я знаю, що це трохи неввічливо називати мене глухим, разноглазых білих кішок нерозумно, але це дійсно самий адекватний спосіб описати її.

Але... перш ніж говорити про моїй кішці, я повинен поговорити про цю двері. Ви бачите, це зокрема, двері йде ззовні будинку всередину будинку, і він завжди залишається відкритим. Так що в реальності, це скоріше уривок, ніж двері.

Однак моя кішка, здається, не розуміють цього. Коли вона хоче вийти назовні або всередину, вона буде сидіти прямо перед відчиненими дверима і нявкати, поки людина спрямовує її через нього.

Я намагався ставити частування на іншу сторону відкритої двері, але вона прилипає до її боку. - вона просто продовжує нявкати, поки ви не пройти через це з неї.

Наскільки я знаю, вона не мала реальної драми в минулому. - Так, я не знаю, чому вона буде боятися ходити через прохід. Вона абсолютно нормально ходити через інші двері, тільки не той, що з'єднує всередині будинку назовні.

+880
DARK SIDE 2013 30 січ. 2010 р., 07:21:38

У мене золота рибка в акваріумі. Я додав цихлид 3 тижні після. Вони загинули за вихідні. Я не знаю, якщо це був обігрівач у мене там або я міг би перегодували. Моє питання що мені робити наступного разу тримати мої цихліди живі в наступний раз і я повинен зробити що-то в бак, перш ніж я поставити нові? До речі золоті рибки досі живуть.

+875
timSully 14 лип. 2014 р., 22:07:34

Мій малюк леопард гекон не їсть і я тільки що отримав кілька днів тому. Я використовую середніх цвіркунів, щоб годувати його. У мене теж є піщаний субстрат, але я не думаю, що він буде залежати тільки після того, як я отримав його. У мене теж є хіт світильник для денного і грілку на ніч.

+865
Azat Khadiev 10 січ. 2013 р., 16:42:49

Мої кішечки, хоча і не пов'язані з ним, були прийняті в той же час і рідко ділитися іграшками або грати разом (вони звикли, і вирішили, що вони більше не хотів). Вони вибрали свої улюблені іграшки і не хочу ділитися (що вони навчилися). Alfiq любить мотузочки і палички, а Кинарет любить помпонами і паперовими зірками.

Хоча прикро, вони не ділитися або грати разом, вони прекрасно ладять. У них свариться час від часу, але це не дивно для будь-яких двох кішок, які живуть разом. Кішки дуже швидко вчаться, і кожна кішка буде врешті-решт навчитися не грати з деякими іграшками. Звичайно, кішки кішки, можна грати з іншими іграшками, тому що вона хоче реакції від сестри. Так, вони можуть боротися, але це не повинно бути погано. Просто дайте їм побитися, або зробити гучний, відволікаючий шум (як ніби удар), який, як правило, будуть розганяти кішок. Просто пам'ятайте, що його просто трохи братської любові ;)

+860
Peter Glyn 7 вер. 2011 р., 06:30:47

Займає домінуюче молода жінка та ще покірної жінки. Вони прожили два роки разом і були нерозлучні. Домінуюча самка померла дуже несподівано, так що я отримав спасіння кролика в іншій компанії. Я тримав їх окремо, але в одному саду, щоб впроваджувати їх поступово. Новий в клітку і оригінальний розгулює. Спочатку був зацікавлений, але напали, коли представив. Я відокремив їх і на наступний день оригінальний покірним став приглушеним, втратив апетит і помер через 2 дні. Я в шоці. Втратив обидві мої зайчики в 4 дні.

+852
Mac 29 трав. 2014 р., 12:40:27

Думайте про нього, як дитяче обличчя "світло", коли вони бачать те, що їм подобається. Руху у кішки хвіст, як вираження людського обличчя, можуть бути добровільно контрольовані в якійсь мірі, але в даному конкретному випадку це, скоріше всього, швидше автоматична реакція.

+844
David Meza 5 серп. 2017 р., 09:38:26

Одне поведінку я часто спостерігаю з моїми собаками, що вони поклали свої голови на рівні або вище спини інших собак.

Чому вони це роблять?

+808
Moacir 4 лист. 2010 р., 20:30:48

У природі тварина розміром з людину, в'їзд на територію кот-це "те, що може мене вбити". Так кішка реагує цілком природно - він приховує, щоб уникнути повідомлення про нової речі. Якщо це спрацює, він може використовувати кішку потайки повноваження, щоб поглянути на нову річ без небезпеки - як правило, з високої точки зору. Якщо все здається в порядку після цього, то іноді обережно вийти і зустріти нової людини.

Ти ігноруєш кішка дозволяє йому рухатися через цей процес - біг й змушуючи питання може встановити речі назад.

Це не просто люди, це відбувається з - меншою мірою, велику коробку відкривали призводить до подібної ланцюжку подій, можливо, і швидше, так як коробка не шуміти і рухатися. Також раптовий шум може зробити те ж саме.

Менш напружений і впевнений у собі кіт, тим більше він реагує. Я включив мій телевізор вчора з футбольного матчу вперше в місяцях. Був один кіт під ліжком весь час, одна, дивилася з балкона, і один міг піклуватися менше і дрімав.

+768
loretta hunnicutt 29 трав. 2014 р., 07:12:39

Є багато хороших відповідей тут, і я думаю, що вони його прикривали. Я просто хотів сказати те, що може допомогти. Я думаю, що з кішкою, таргетинг, напевно, простіше всього вчити перший.

Ми знаємо, що Clicker навчання є відмінним способом, щоб навчити тварину. Ми також знаємо, що кішки, як собаки реагують, як свідчить кожен фільм, реклама, а особистий досвід людини, перетворивши відкривачкою і кішка, розриваючи навколо кутів, щоб отримати звук.

Ця методика включає в себе поєднання того й саморобний інструмент. Я зробив інструмент купити дуже дешевий інструмент телескопічною магніт з магазину автозапчастин. Вони виглядають як пін-код у закритому. Ви можете прикріпити пластикову ложку до кінця цього та використовувати дуже невелику кількість вологою їжі в якості нагороди. Коли ви тренуєтеся, ви телескоп, і ви можете провести це і клікер в одній руці або що є найбільш зручним для вас. Якщо ваша кішка полохлива, ви можете робити, як вони роблять, коли клікер навчання мишей/хом'яків і загорніть його в тканину, щоб заглушити шум або використовувати прямо з кришки, що робить той же звук, але набагато тихіше.

Кішки за своєю природою допитливі, тому просто утримуйте телескопічних ложку і він повинен прийти, щоб обнюхати його, особливо якщо ви ткнули ложки у верхній частині вологий корм і у деяких нюх на це. Коли він торкається до ложці з носом, ви можете натиснути і зачерпнути трохи їжі на ложку для нього. В принципі, достатньо для смаку. Ви не даєте цілу повною ложкою.

Він буде стежити за ложку для їжі і в кінці кінців він зрозуміє, що дотик ложка дістанеться йому більше їжі. Ви можете використовувати це, щоб привести його на табуретки або стільці, заманити його в сидить або встає, і все, що ви можете річ. Як тільки поведінка вниз, ви можете у нього цілі інші об'єкти, такі як руки або іграшки, які можуть призвести до принести поведінки.

Найбільший ключ до виховання кота-це ваш набір розуму. Ви можете змусити собаку у сидіти або лежати, хоча це звичайно не кращим чином. Однак, з кішкою, ви не можете чогось примусити. Ви повинні бути готові, щоб ваша кішка середній палець і сказати вам, що йому все одно, яку винагороду ви пропонуєте, він не виконує. Ось тільки кішки для вас. Тримайте сесій короткий і не парся, якщо вони не хочуть щось робити. Роботи, коли вони будуть і досить, коли вони не. Чим більше ви змусити їх робити поведінка, тим більше ймовірність, що вони будуть повторювати це, так як це вкоренилося.

+749
rkabir 6 груд. 2018 р., 01:07:34

Імовірно cecotropes.

Травна система кролика не так ефективно, як у великих травоїдних. Є багато живлення, що залишилися після хорошого зробив один прохід через, І це було зосереджено і обробляється травними ферментами... і кролики можуть відправити його через другий прохід.

Вони не розрізняють між cecotropes і калом, тому канаві образу ближче до кінця книги все-таки правильно грубіянити.

+747
Leatherneck 26 жовт. 2014 р., 16:31:35

Я думав про отримання кролик і під час мого дослідження я дізнався про зайчика расстойки, ящики для сміття, і чули про клітки для кроликів і що вони потребують в кімнату, щоб працювати. Там, здається, конфлікт між маючи клітці і маючи місця для вправ. Я зробив пошук для Кролика Кондо і виявлено безліч різних образів.

Якщо я зайчик доказ весь будинок я можу тільки кролики мають вільний доступ до увесь будинок весь час?

+733
Xavier Kibet 20 черв. 2019 р., 08:16:58

Я чув, що кішки, як правило, перестають їсти, і заповзти під диван або ліжко, коли вони помирають. Зрозуміло, я зараз ірраціонально в жаху кожен раз, коли моя кішка витрачає більше, ніж 1/2 год під ліжком, або пропускає прийом їжі. Це насправді так?

+705
Tyler Lamb 24 бер. 2015 р., 03:47:06
"Акт" від споживання тваринних або жував щось, то заходи є доцільними або немає (піку).
+649
devpts01 24 черв. 2019 р., 07:11:30

Я караю її, піднімаючи мій голос і shwoign її пописати/покакати і вона знає, що покарання прийде, коли я повернуся додому...але все одно це робить.

Це. Робить. Немає. Роботи.
Собака знає, що коли ви приходите додому ви будете сердитися. Собака знає, що ви будете показувати його какашки. Собака не знаю, що ти злишся на кормі, він просто знає, що з незрозумілих причин ви йдете, щоб побачити какашки з ним, коли ви приходите додому і гнівайтесь, з причин, собака не розуміє.

Я згоден з відповідями, що в самоті занадто довго, тому що: так, гуляв з собакою і в дорогу :).

+647
Luf 12 вер. 2013 р., 02:13:22

Частина того, що викликає повторні візити (і маркувальне поведінка) є ароматною інших собак "візитні картки". Ви будете мати, щоб заблокувати, що, по-перше; потім поставив лічильник-запахи на місці.

Це стіни, які можна пофарбувати? Якщо це так, то шукати, що називається вбиває (або Kilz, я думаю, що зміни до написання від країни до країни), щоб покрити стіни і замок сечі-слід за ним. Я бачив його в білий та ясний. По-перше, ретельно очистити стіну як можна більш ретельно з хлоркою (або чимось подібним, що не пошкодити стіни), підготувати його до фарбування (дайте йому висохнути повністю), застосувати вбиває/Kilz у відповідності з вказівками, і почекайте, поки герметик вилікувати. Потім перефарбувати стіни в нормальний колір.

Після того як ви позбулися як дуже старі парфуми, як ви можете, і замкнув за інших непроникного бар'єру, ви можете додати що в околицях (скажімо, просто перед стіною), який відлякує собак від поїздок у цю стіну. Проконсультуйтеся з ветеринаром, щоб побачити, що локально-доступних продуктів/методи вони рекомендують, для нюхових зневіру.

+641
Mohan Victor 30 жовт. 2013 р., 17:52:11

Мені мама багато кішечок у моєму житті. Допомагаючи доглядати за старою кішкою може бути складним; і я аплодую вам за те, що їй цього уваги і турботи. Її попередній удар може ще бути ніжним або вона чекає, що вона буде відчувати біль. Можливо, вам доведеться визнати, що кілька коротких сесій пестити кожну тиждень буде отримувати її розумно ООН-napped і, дозволяючи їй "тікати" з її власними правилами, вона з часом може бути спокійні при догляді.

+588
Elmer Hoffman 31 серп. 2011 р., 07:43:53

Ці тварини, як правило, мають два відмінних пальто... якщо вони знаходяться в умовах, які не сильно відрізняються по температурі цілком можливо, вони могли б ще один суцільний шар. Однак, всі кішки у мене були мали два відмінних пальто (Незважаючи на те, що в приміщенні і, таким чином, не маючи зміні температури вони будуть зовні). Моя довгошерста кішка (Мейн-Кун), здається, щоб пролити більше, ніж всіх інших моїх кішок разом узятих (навіть коли у мене було троє).

Я не помітив, як багато в два шари, але я знаю, що мій кіт, який отримує запор час від часу і більше проблем з цим навесні і восени, саме в той раз, коли один шар буде викинутий на інший.

+555
Andrew Pong 9 січ. 2020 р., 11:34:33
Пов'язані з освітлення для акваріумів та тераріумів
+508
Aarti Pathak 31 груд. 2011 р., 06:04:47

Я використовую лактат Рінгера для доставки рідини підшкірно на мого кота з хворобою нирок. Я сьогодні помітив, що один з термін придатності пакетів вже пройшов.

Це безпечно використовувати? Які ризики/небезпеки?

+487
Masud Rana 27 лист. 2014 р., 06:58:37

Чи є які-небудь достовірні цифри про те, що відсоток породистих цуценят тверді/прийнятий в Сполучених Штатах?

Припускаючи, що більшість породистих цуценят у США створений з наміром бути продана або прийнята. Де взяв включає проведе решту свого природного життя у заводчиків будинку.

Породистих тварин, що вирощуються сорти або сортів видів тварин, досягнутих в процесі селекції. Цілком розумно очікувати, що кожне народження відбувається через навмисне розведення, щоб увічнити виду і породи або інших конкретних цілей в галузі рослинництва.

Як чудово це нинішня система в США? На 100% живих здорових ощенилася цуценят розмістили в будинках?

+419
Perry D Foster 20 трав. 2014 р., 16:26:20

Наскільки я можу судити, немає загальновизнаної слово, але багато власників кішок виявили "пляма" на свою кішку і придумати своє слово. Термін, який, здається, найпоширеніше, що я чув це кнопка "лизнути". Здається, що викликає автоматичний рефлекс у кішок, коли зашурхотів, схожі на місце трохи нижче коліна, що доктор натисніть, щоб стимулювати рефлекс ногами. Наскільки я можу судити, це були мало досліджені, і тому я не можу сказати, якщо цей "рефлекс" обумовлена тим же механізмом, який викликає ногами рефлекс, однак. Приклад "лизнути кнопку" можна побачити в цьому відео https://www.youtube.com/watch?v=fpG1xKN4ofo

На https://ask.metafilter.com/21558/Why-does-my-cat-spaz-out-when-I-touch-her-in-a-certain-spot колишній заводчик стверджує, що це місце " - це "accupressure" спот підключений до кішці секс-відповідь система", і що заводчики будуть тиснути на це місце, щоб отримати їх цариць з тепло швидше.

+419
Qamar Ilyas Khan 20 лют. 2013 р., 15:28:21

Оголошення означає, що вони знайшли кореляцію між DCM і собак їдять ці види продуктів. Кореляція означає просто, що ці дві речі, як правило, виникають разом, але це нічого не каже про те, чому або як.

Від https://www.fda.gov/animal-veterinary/science-research/vet-lirn-update-investigation-dilated-cardiomyopathy

"У період з 1 січня 2014 року по 30 квітня 2019 року, в управління надійшло 524 доповіді з участю 560 собак і 14 кішок з діагнозом ДКМП. В FDA також отримали багато повідомлень про ДКМП захворювання серця у собак і кішок протягом цього періоду. Щоб краще зрозуміти повідомляється серцевих захворювань, FDA досліджено в багатьох випадках ДКМП, так само як деякі з цих країн, ДКМ серцевих справах, переглянувши медичні записи і виконання дієтичних і екологічних інтерв'ю впливу".

Це означає, в FDA прийшли до висновку, є якась зв'язок після отримувати безліч повідомлень, та проведення розслідування у цих доповідях, щоб спробувати виключити інші фактори навколишнього середовища. Він буде приймати реальних експериментів або для медичних досліджень, щоб насправді розібратися в тому, чому така залежність має місце.

Як у вихідної статті йдеться, це навіть не відомо точно, що причина DCM є, так що немає висновок може бути зроблено в цей час, чому це так.

Це заява призначається, щоб бути прийняті як попередження про те, що ця їжа може бути причиною ДКМП, але він також може і не бути. Якщо це турбує вас, то не годуйте ваших собак продукти в списку.

Зазначу також, що "зерно-безкоштовно" - це щось з недавнього дієту для домашніх тварин. Собаки і кішки є хижаками, і тому люди думають, що годують їх зерном-це автоматично погано, і реклама підібрали в цьому. Правда корм для собак і кішок, особливо сухий корм, потрібні деякі інгредієнти, крім м'яса для того, щоб об'єднати харчування, і, можливо, допомогти отримати точний правильний баланс харчування. Зерно-безкоштовна їжа, тому вони містять і інші інгредієнти в якості заміни для зернових культур, таких як бобові або картопля, яку я вкажу також суперечить те, що люди думають, що собаки і кішки повинні їсти. Хоча будь-який з цих продуктів насправді може бути споживаються собак і кішок на натуральне харчування хижих тварин, так як ці продукти можуть бути в шлунку тварин, яких вони їдять. Дослідження FDA не просто показує зерно-безкоштовна їжа досить нова, що він не тільки знав, який ефект вони справляють на домашніх тварин.

На закінчення, хоча і не можна сказати, якщо зерно-це погано для тварин, це не обов'язково краще для домашніх тварин небудь.

+413
Brian Harianja 29 серп. 2012 р., 19:27:32

Мої довгошерсті кішки сильно линяють. Це безумство, скільки вовни він втрачає, і ще завжди здається більше. Не схоже, що це пов'язано з сезоном, тому що він линяє взимку теж, але всередині він весь час, так що я можу зрозуміти, що йому не потрібно більше, хутра, так як він не мерзне.

З іншого боку, у мене був лабрадор, як дитина, яка проллє тонн навесні. Здавалося, досить ясно, що існує зимове пальто з хутра, і літнє пальто. Який має сенс, так як вона більшу частину часу проводила на вулиці.

Так чому собаки і кішки скидають шерсть? Це визначається сезонів, або є інші причини?

+341
Alvaro Castro 30 лист. 2012 р., 09:59:14

У мене майже 2-річного червоного носа пітбуль змішаний з боксером і лабораторії (можливо?) хто самий милий, самий грайливий, що ви коли-небудь зустрічав. Моя дружина і я по черзі грали з нею два рази на день, один раз вранці і один раз ввечері після роботи. Ми повинні грати з нею, тому що вона має надзвичайно високий рівень енергії.

Загалом, вчора ввечері я робила ввечері грати в рутину, як зазвичай. Її грати рутина складається з мене штовхати зжував Сумо м'яч навколо навколо. Я штовхаю її, і вона бере її і приносить його назад до мене кожен раз. Ми робимо це зазвичай, поки вона не починає гальмувати, тому що вона, залишилося її власне рішення, не перестануть грати, тому що любить цю гру так багато. Однак, вчора я прикидаю після того, як вона пригальмувала, тому що я міг сказати, що вона ще хотіла грати. Я зробив це, поки вона не проходила після балу. Я приніс її всередину, дав їй води, дайте їй охолонути, перш ніж годувати її. Я можу сказати, що вона була більш втомленою, ніж зазвичай, і вона не з'їсть багато їжі, але в іншому вона виглядала нормально.

Сьогодні перед роботою я пішов туди, щоб грати з нею. Вона була збуджена, як завжди, але на цей раз, коли я пішов, щоб штовхнути м'яч, вона просто стояла. Я пішов, щоб забрати м'яч собі, і вона пішла за мною і я знову штовхнув його. На цей раз вона підібгавши хвіст між ніг і пішли й заховали в кутку двору тремтить. Вона не буде підходити до мене і вів себе, як вона боялася мене. Потім вона побігла до дверей і хотів всередині. Я впустила її, і вона виглядала нормально. В приміщенні, вона прийде до мене, як нормальної, так що я можу погладити її і ліг поруч зі мною і т. д.

Тому сьогодні я спробував знову грати з нею. Вона вчинила так само, як цим ранком, але не так погано. Моя дружина пішла туди з нею, і вона повністю відтворювалися нормально. Я одного разу спробувала штовхнути м'яч у середині своєї гри, і вона виглядала так, ніби хоче бігти, але вона не. Так що моя дружина в кінцевому підсумку грає з нею ввечері.

Мені, напевно, слід відзначити, що ми живемо в Техасі, і це було трохи тепло вчора перед усіма, що дощ йшов у ніч і все зіпсувати. Для тих, хто з розуміння цього або пережив щось подібне, я вітаю ваші відгуки і коментарі.

+288
Noel Allan 8 жовт. 2012 р., 10:08:51

Жувальна теми, як правило, відносяться до запобігання домашня тварина жувати щось, але також може включати тільки акт і пояснення .

+282
Amy Anuszewski 4 черв. 2016 р., 18:26:53

Два моїх курчат тільки вилупилися їх яєць і я помітив, що з тих пір, що всякий раз, коли я їх називаю, щоб дати всім їм їжу, дві курки матерям почати боротьбу за Де поїсти.

Я не хвилювалася досі, бо я завжди помічаю це всякий раз, коли два моїх висиджувати курчат свої яйця приблизно в той же період. Я вирішив цю проблему шляхом поширення харчовими продуктами, курка матерів потім піде в двох місцях і припинити бойові дії.

Проте, робити це все одно не вирішить проблему цих двох. Неважливо, як далеко я викладаю їжу, вони будуть боротися, щоб поїсти в тому ж місці.

  • Що є причиною їх бійки?
  • Як я можу зупинити його і змусити їх поїсти спокійно?
+277
HATCHA 13 жовт. 2015 р., 14:24:43

Щоб стежити за те, що я зробив, я постив їм за два дні до переїзду, так що вони не роблять ніяких відходів у меншу ємність, якщо це можливо. Я теж взяв чисту і трохи води машина з ними.

Після того, як я переїхав, я кришку бака в деяких пластикових панелей я знайшов у Lowes. і записав він запечатаний так, що ніщо не може потрапити всередину. Я можу сказати, це спрацювало, тому що винищувач використовувати занадто багато лаку, і там була плівка слизу на всьому. Коли мені зняли пластик, бак не було ні слизу, ні навіть запаху.

Коли я повернувся, я вирішив трохи ризикнути і поставити рибу назад. Я зробив змінити воду після того як я їх пережив. На щастя, пластику і зміна води начебто достатньо, так як вони не проявилися ніякі побічні ефекти за останні кілька днів.

+220
Devin Snyder 30 жовт. 2015 р., 08:30:10

По-Перше, Деякі Деталі:

У мене два маленьких милих кореллі по імені Шала і Янус. Вони дуже солодкі і смішного людини.

Вони менш ніж за рік і всього 5 днів різниця у віці (вони будуть 1 до 5 місяців).

Вони народжуються з того ж заводчика і тієї ж матері і батька.

Коли вони народилися, вони кожен загальній клітці з багатьма іншими множинними кореллі (всі брати і сестри приблизно одного віку), але не один одного (там були дві клітини з tiels кілька інших '. Шала в одному, і Янус в інших).

Вони завжди поділяють клітину разом, так як у мене вони були (вони були трохи більше, ніж один місяць, коли я отримав їх).

Шала-це ваш традиційний жовтий і сірий 'Til під час Януса-сірий і білий (Особа з часом біліють, як мені сказали).

Я не знаю істинного підлоги або птах.

Вони борються за мою увагу майже виключно, незважаючи на витрачати більшу частину свого часу разом.

Вони засмучуються іноді один з одним, коли людина намагається зайняти місце іншого сідала або моє плече. Розчарованих, я маю на увазі, що вони почирикали трохи, і дзьоби зіткнення з відкритими ротами. Вони роблять це, щоб спробувати бути комфортною для інших, але я ніколи не бачив ні в одного з них спробувати зробити інший ніякого серйозного шкоди.

Проблема:

Я одного разу прийшов додому і помітив, що Шала була невелика дірка на її дзьоб (приблизно на півдорозі між розмірами мурашки і божу корівку [вибачте бореться з чимось порівняти розмір]). Це на правому боці, як раз під восковиця, і моєю першою думкою було, що вони воювали і Янус отримав найкраще з неї.

Шала не показує ніяких ознак болю, вона не в його користь або ухилятися, якщо ви спробуєте доторкнутися до неї. Її поведінка була абсолютно нормальним, оскільки ми спостерігали його (це було близько 3 днів). Воно не стало гірше, більше, або змінити будь-який колір (не червоний, просто невелике темний отвір). Інші, ніж сам отвір, там немає інших негативних ознак. У неї немає проблеми з отриманням навколо, п'ють або їдять. Я не думаю, що отвір проходить весь шлях через, Але це дуже важко сказати, тому що темно і вона не любить тримати голову ще дуже довго.

Я був би у відчаї, якщо щось станеться з одним з них, але я не знаю, що робити. Я не хочу в кінцевому підсумку приймає її до ветеринара, якщо він нічого (особливо якщо вона злякається, знаючи, як смертельний стрес може бути для птахів).

Я думав про отримання клітці дільника, так що вони могли ще бути поруч, не самотньо, але все одно будуть змушені поважати кордони один одного.

Питання:

Є шанс, що ця діра могла бути викликана нічим іншим, ніж її брат?

Чи буде коли-небудь відросте?

Що потрібно зробити, щоб краще забезпечити здоров'я Тіл мій солодкий маленький 'і сподіваюся на зцілення цієї маленької порожнини?

+212
josie obezo 19 вер. 2014 р., 02:21:07

Ви можете знизити шанси того, що собака стрибає на надання який-небудь крок або пандус. Використовувати міцні картонні коробки, підставки для ніг, ящики, пляшки або що ви можете знайти, що

  • не ковзає по підлозі
  • має нековзну поверхню і
  • не дадуть під вагою собаки.
+182
simonb 28 лип. 2012 р., 03:22:31

Важливе зауваження - собака величезна (ньюфа-Бернський-Пудель) і дитина маленька (< 30 кг). Крім того, Собака дуже м'яким темпераментом, знайомий з дитини (в одному будинку) і зарекомендувала себе дуже безпечним з цією дитиною, навіть забувала пальці в рот і біля очей.

Моє розуміння полягає в тому, що основний ризик дитина катається собака, що собака лякається і/або вершник падає. Це не головний мій питання.

Що я Мене турбує фізичний стрес від того, що навіть маленька наїзниця - собаки не були виведені як їздові тварини (правити), і я не знаю, наскільки добре їх структура організму буде реагувати концентрована вага на спині. Я думаю, що час та рівень активності також можуть впливати: що може бути добре, щоб носити протягом 30 хвилин може бути небезпечно для носіння протягом 5 годин.

Що може нашкодити собаці з вагою < 1/5 власної ваги тіла, який знаходиться на його спині, і чи є спосіб, щоб уникнути цього?

Тільки на півдорозі-надійний ресурс я знайшов, каже, що більшість собак може обробляти близько 10% їх ваги тіла без особливих проблем, з числом значно варіюванням залежно від породи. (Джерело = https://www.cesarsway.com/dog-training/training-tools/dog-backpack-dos-and-donts) Або в іншому випадку отримання сідла в межах розумного ось так рюкзак виглядає як пристойне порівняння.

+118
Erick2280 21 бер. 2015 р., 03:03:01

Той факт, що у вас є дві інші кішки змушує мене думати, що у кошеняти є проблеми, відчуваючи себе як вдома у вашому домі. Кішки повинні бути в змозі відчувати запах свій власний запах, щоб побачити будинок свого будинку.

У мене таке відчуття, кошеня намагається виділити ділянку як свій власний, але перевантажені запах двох інших кішок. Єдиний спосіб кошеня знає, як позначити територію-використовувати самий сильний запах може.

Потрібно дати кошеняті його власні речі, як дерево для кішок, іграшки, миски, лотка і ви повинні бути впевнені, що кошеня використовує це по-перше, він може претендувати на це, як і "мій, тільки мій".

Котячий туалет повинен розташовуватися в стороні від літра коробка інша кішка(Ес). Буде краще, якщо ви можете розмістити в окремій кімнаті, де інші кішки не ходять або принаймні рідко ходять. Треба посадити кошеня котяче дерево в тій же кімнаті, так що він може покласти її запах на ньому.

Якщо ви не встигли взяти кошеня до ветеринара на огляд, щеплення і видаляють яєчники/середнього роду. Краще всього, якщо ви отримуєте новий перевізник для кошеняти і покладіть рушник всередині. Ви можете покласти рушник в/Про новий Cat дерево, коли ви повернетеся до ветеринара, щоб додати цей аромат в котяче дерево або покласти його на ліжко кошенят.

Після того, як кошеня почав пристосуватися до життя в вашому домі, ви можете перемістити його речі туди, де ви хочете бути.

+24
Rishab 22 серп. 2010 р., 01:13:33

Окрім інших пропозицій, перевірте худоба хутра. Густе хутро для кошеняти, як правило, вказує на довге волосся у подальшому житті, а тонке волосся зазвичай короткі волоски (потрібно для порівняння, щоб побачити різницю, але це рідко вдається).

+11
jason0x43 20 лист. 2011 р., 01:54:24

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil