Як я можу знати, як здорову оболонку моєї черепахи є?

Останнім часом, даючи моєї Панцир черепашки подряпин я помітив, що я міг натиснути пластрон (нижня частина панцира) і карапакс (верхня частина корпусу) вниз ближче один до одного. Це в основному відбувається тільки в краях корпусу, поруч з головою і хвостом, але вона мене хвилює, чи буде оболонка моя черепаха здорова і слід це відбувається.

Моїй черепасі близько 6 годин часткове вплив сонячного світла протягом дня з доступною ніжиться плями. Я годую його щодня, у раціон змішані гранули, черв'яки, курка, креветки, і овочі я не їм багато чого з того, що. Коржі я використовую все є кальцій, а я і не кістка, плаваючі на поверхні води, хоча я не впевнений, що черепаха показує інтерес. Я також зробив деякі продукти харчування, які в основному змішані гранули з куркою та деякі овочі, а також дробленная кістка. Черепаха-це близько 3-3.2 дюймів у довжину корпусу і не має ознак пірамідінг.

Це рухливість пластрон і карапакс в кінцівках щось шкідливе для раковини? Яким чином я міг знати, є оболонка моя черепаха здорова?

+30
user306787 12 груд. 2015 р., 16:51:31
39 відповідей

Одна річ, я хотів би запропонувати з собакою такий, якщо ви не робили це вже, це "подивися" гру. В принципі, ви винагородити їх за відчувають реактивний курок, коли ти досить далеко, що вони не реагують, а потім поступово наблизитися, як вони вам краще залишатися спокійним. Є пара книг по тій ссилці, що моя дружина використовувала, щоб допомогти нашим реактивної БК/суміш ЖКБ. Але широта є дуже корисним, тому що він заохочує собаку дивитися на вас, замість того, що він реагує.

Справа з реактивністю-це свого роду життя-довгий бій, але це повинно зробити легше з часом, з тренуваннями.

+974
william3031 03 февр. '09 в 4:24

Я збираюся зробити деякі припущення тут, що ви спостерігали агресивний кіт запобігання інших кішок до лотка або інакше знущаються над більш полохлива кішка, і що дві кішки не стає на дуже добре.

У цій ситуації, ваш кращий вибір, щоб зробити кімнату закривається притулком для лякливих кішок (подібно до того, що рекомендує зупиняти middening). Номер буде потрібен вибір іграшки для вашого полохлива кішка, багато речей, які пахнуть вами, і ящик для сміття, їжі і води.

Вам потрібно витрачати багато часу в кімнаті з боязкою кішки (Якщо у вас є дослідження з закривається двері, це ідеальний варіант). Ви також хочете, щоб забезпечити місце в кімнаті, де полохлива кішка може сховатися і відчувати себе в безпеці. Рекомендації для middening, що зазвичай це займе тиждень або так для кота, щоб відпочити. Ви хочете змінити предмети в кімнаті навколо небагато (ви хочете, щоб переконатися, що полохлива кішка розслаблена, навіть з товарів, що запах агресивний кіт).

У той час як кішки повинні отримувати самотні і намагаються грати один з одним, тикаючи лапами під дверима. На даний момент, Ви можете принести полохлива кішка на деякий час під наглядом в компанії агресивної кішки. Якщо агресивний починається дідівщина, взяти боязким і назад у святилище, і залишити в спокої на деякий час (ви не хочете, щоб полохлива кішка асоціює знущаються з отриманням вашої уваги більше, ніж ви хочете, щоб агресивний асоціює буллінг з залучення уваги). Промити і повторювати, поки обидві кішки відносно спокійно в присутності один одного.

Якщо цей спосіб не вдасться, то на смерть, щоб отримати один з цих дорогих кішка двері з ключем і виставити за двері кішку в двері святилища боязкою кішки. Боязкий кіт починає носити комір з ключем так що є куди йти, що агресивна кішка не може дотягнутися. Поки полохлива кішка і підстилки, їжу, воду та іграшки там, ви не повинні мати більше ніяких проблем.

+968
Rafael Shigemura 4 вер. 2016 р., 19:06:15
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мій кіт зараз приблизно від 10 до 11 років, і в останні тижні вона намагалася піти, не залишивши вікном, нявкання значно голосніше, ніж її нормальне тихе нявкання, і вона, здається, чи їсти і пити.

+873
Shubham Taare 16 груд. 2012 р., 15:12:40

Я читав на іншому сайті про введення гумової сітки, лінії шаф з верхньої частини драбини. Вартість до 10 $в Lowes. Сітка утримується на місці за допомогою петлі, виготовленої з ізоляційної стрічки, що робить його ефективно двосторонній. Одного разу вони потрапляють в ритм на вершині сходів вони прекрасні на нижній половині. Після того, як допоміг моїй собаці один раз, тепер він ходить вільно вгору і вниз. Це просте і ефективне рішення.

+830
Sdfasvg Asfgavf 17 січ. 2013 р., 00:33:04

Цікаво, як я можу перевірити номер містить бліх. Він більше не утримують домашніх тварин, і у мене немає доступу на домашніх тварин, щоб перевірити, чи є у них блохи.

Е. Р., для клопів, один із способів виявити наявність на комплект постільної поранитися навколо ліжка матрац.

+820
Mary MacKay 4 вер. 2017 р., 06:17:36

Багато людей (включаючи мене) вважають, що собаки можуть читати і розуміти людські емоції. Дослідження, намагаючись поглянути на це твердження з наукової точки зору довели, що люди проявлять емоції і почуття через свої очі.

З'ясувалося, що коли дві людини зустрічаються, вони дивляться на праву сторону обличчя людини, першого і таку ж поведінку зустрівся з собаками - Собаки дивляться на праву сторону обличчя людини, спочатку як, що бічні дисплеї найсильніших емоцій.

Я недавно дивилась документальний фільм ВВС, який був дуже тісно пов'язаний з цією статтею і що я виніс з це і є ключ, чому собаки так близькі до людей, тому що вони можуть "зрозуміти" ваші емоції і почуття і реагувати відповідним чином, і вони роблять це, прочитавши у вашій міміки, ЕСП. очі. (Див. відповідну послідовність документального фільму на YouTube)

Я не можу говорити за вовків, але собаки, принаймні, здається, погляд на людину очима, щоб оцінити наші емоції.

+794
druss 5 січ. 2013 р., 17:16:10

Я думаю, це просто означає, що ваша кішка любить вас! Лоба на підборіддя може бути зміни головки Бантінг і може бути це його спосіб сказати "Добрий ранок". Глава вівсянка є дуже поширеним явищем.

У той же час, оскільки ви приділяєте йому увагу і пестячи його, ви закріплюєте така поведінка (яке чарівні, так що хто б не посилити його?), ось чому він продовжує робити це. Насолоджуйтесь!

С. С. я не ветеринар або кішка вивчаю поведінку, але я кошатник і читав багато книг і наукових статей на кішках (у прагненні зрозуміти мій власний кіт).

+770
1e100 21 лист. 2018 р., 11:51:40

Насамперед, я думаю, що отримання вихованця прямо перед коледжем-це погана ідея. З мого досвіду, квартир коледжі, як правило, несхвально ставляться до домашніх тварин, за винятком тварин, які не шумлять і обмежені в танк або тераріум (наприклад, риб або дрібних рептилій.) Гуртожитки, як правило, мають аналогічні обмеження, і, як правило, дуже маленький, з додатковою проблемою, не маючи ніяких абсолютно особистий простір. Деякі коледжі вимагають, щоб ви жили в гуртожитку перший рік, як це зробив мій. Так що не вам і будь-яке домашнє тварина, поки ви не впевнені, ви можете отримати житло, яке буде приймати один.

Крім того, наскільки мені відомо, самих різних видів, які ви перерахували не виконують свої заявлені вимоги жирна крапка.

  1. Щурів. Щури мають більш длиннюю тривалість життя в неволі, ніж в дикій природі, але досі вони тільки живуть максимум три роки, але це більше схоже на звичайне менше 2 років. https://www.google.com/amp/www.ratcentral.com/whats-the-lifespan-of-rats/amp/ щури дуже часто хворіють на рак через поганий селекційної практики, які дозволять скоротити цей і без того коротку тривалість життя коротше.

  2. За всіма ознаками я чув, цукрові поссуми не роблять хороші домашні тварини. Вони не одомашнені, вимагають багато спеціального догляду, і вони, як правило, досить крихкі, і не дуже добре без цукру глайдер. Вони також не housebreakable, і власники визнають, що вони часто мочиться. https://sites.google.com/site/slavetomygliders/cons-to-sugar-glider-ownership

  3. Мадагаскарський шиплячий таргани-комахи. Комахи просто не Соціальних убік інших тварин, і, отже, не буде дійсно зв'язок з вами, як собака або кішка, і, наскільки я знаю, вони не відіграють, хоча за рахунками вони не проти бути оброблені. Вони також живуть максимум п'ять років, так що є пристойний шанс, що вона не досягла мінімального рівня за п'ять років вимога. Вони також можуть вважатися екзотичним тваринам, в деяких місцях з обмеженнями на праві власності. https://www.thespruce.com/madagascar-hissing-cockroach-1236891

  4. Тхори. Наскільки моє знання йде, тхори не відповідати вашим вимогам, але рахунки у них інша тварина, яке страждає від раку через поганий практики розведення, які можуть істотно скоротити термін їх служби. Тхори також мають виразний запах може виявитися неприємним із-за їх тісному зв'язку з скунсами. http://animals.mom.me/ferrets-stink-1649.html. Я думаю, що запах має особливе значення, коли ви намагаєтеся будинку тварину в квартирі, де ваш господар може помітити і спробувати вас виселити.

+725
SRMR 26 груд. 2016 р., 01:40:06

Якщо ви шукаєте домашнього вихованця, я б, напевно, припустити, цесарки. Вони їдять комах і гризунів і не вимагає багато, щоб піклуватися про інших, ніж переконавшись, що у них є вода. Хоча недоліком є те, що вони роблять багато шуму, коли вони виявляють щось нове, але, схоже, це не має великого значення.

+676
ae docusign 18 серп. 2018 р., 14:34:25

Це може бути проблема, що може бути частково обумовлено не кастрована, але це звучить більше як питання етикету. Собаки, ричачи і огризаючись виконання перевірки на нього і даючи зрозуміти, що вони не схвалюють те, що він робить. Врешті-решт він прийде до розуміння, що іншим собакам не подобається, коли він переступає через свої кордони. Це здається, що це в основному пов'язано з його молодістю. Я б продовжував спілкуватися з ним так, що він здатний зрозуміти, що таке добре і що таке погано. Якщо ви тримайте його подалі, він ніколи не дізнається, що іншим собакам не подобається, що він робить. У той же час, я намагаюся йому догану. Відтягнути його і скажи йому " ні " твердим голосом. Якщо він розуміє, що не означає, він дізнається, що тобі не подобається, що він робить, або.

+664
Manvel 6 квіт. 2018 р., 04:16:12

У більшості стерилізації та випуску програм, кішки повернулися в тому ж місці вони були знайдені.

Я думаю, що в деяких випадках вихідна область є небажаним. У цьому випадку можна звільнити здичавілий кіт, в новому районі, що дозволяє йому залишатися фера?

Якщо так, то необхідно тримати кішку в загальну площу звільнити?

Моя основна думка полягає в тому, що є зовнішній ні кішок в нашому районі і я був би готовий надати їжу та дах, якщо захопили здичавілі потрібно нове місце.

+564
nell 18 лют. 2011 р., 02:30:20

Латами підготовки або будь-якого типу навчання, що важливо не те, що цуценята обов'язково беруть краще, ніж дорослих собак. В реальності собаки це собаки, але я думаю, що таке враження, що дорослі собаки не піддаються дресируванню виходить з того, що деякі дорослі собаки вже навчилися поганої поведінки, які повинні бути поступово розучився перш ніж навчання може початися. Поради будуть відносно незмінними незалежно від віку собаки.

Деякі важливі речі, щоб відзначити:

Асоціювати позитивні емоції та нагороди

Спогади собаки багато в чому заснований на емоціях. Певну дію або ситуація викликає позитивну емоційну реакцію або негативні емоції, такі як страх, з собакою, не маючи можливості пояснити це. Решетування в місці повинен бути пов'язаний з позитивних радісних емоцій.

  • У першу чергу переконайтеся, що решетування розміру для собаки, вони повинні, принаймні достатньо місця, щоб розім'яти ноги і розвернутися.

  • Дати їм зручні ліжка і подушки, що вони можуть спати. Коли вони одні в тиші порожньої хати, в замкнутому просторі і нічого не робити, вони будуть спати.

При тренуванні, почніть з малого. Використовуючи ласощі, заманити їх у решетування трохи, дати їм лизнути, коли вони отримують ногою або два всередині. Повторювати до безкінечності, поки собака не почне ініціювати потрібні дії самостійно з надією на частування. Поступово виманити його все більше і більше повторюючи, поки йому комфортно. Тільки дають ласощі, коли собака виглядає абсолютно спокійним і затишним всередині кліті. Як тільки собака повністю всередині, закрийте двері і почекайте трохи. Якщо собака залишається спокійною, за короткий проміжок часу, потім дають нагороду і починайте поступово збільшуючи час з закритими дверима.

Заключний крок, щоб закрити двері і дуже швидко покинули кімнату. Швидко повернутися і винагородити собаку, якщо вони були спокійні. Якщо почнеться паніка, то зроби крок назад, можливо, вони не готові для цього кроку просто немає. Поступово починайте збільшувати час, коли ви покинули кімнату, поки ви не можете залишати собаку в ящик протягом 5 хвилин з собакою, залишаючись спокійним і розслабленим весь час. У цей момент Ви і собака, ймовірно, шинах, так що беріть відгул і спробуйте знову завтра без частування, але з любов'ю. Собака, мабуть, дуже добре до решетування на даний момент.

Не удостоєний збуджений стан розум або страх і занепокоєння

Для обрешітки може бути страшна річ для собаки, яка не звикла до нього. Набратися терпіння і повільно опрацьовувати свої страхи, змушуючи їх стикатися з їх ментальний блок. Це спірний підхід, так як багато собаки біхевіористи не погоджуватися на самий гуманний спосіб боротьби з собакою-це страх, а це дуже прямий шлях, який, здається, дуже добре працюю на себе. Я вважаю, що кращий спосіб для собаки, щоб боротися зі страхом-бути байдужим до того, що викликає страх.

Негативна реакція означає, що собака не зовсім готова перейти до наступного кроку. Зробіть крок назад і тільки винагородити собаку, коли він здається спокійним і розслабленим.

Ніколи не використовуйте ящик як покарання!

Ви не хочете негативного стану розуму, щоб бути пов'язані з латами. Давайте вирішувати її, собаки можуть бути обтяжують маленькі педерасти час від часу. Ви повинні встояти перед бажанням поставити собаку в ящик просто так, він залишить вас у спокої або покарати його "тайм-аут" для небажаної поведінки. Це може саботувати тренування кліті.

Це природний інстинкт для собаки, щоб мати "Ден", зручне місце, щоб було тепло і безпечно, і де вони можуть спокійно спати. Собаки мають інстинктивне відраза до мочитися або випорожнюватися в свої лігвища. Ви хочете розвивати відносини, що їх кліть свою "барліг". Це буде означати, що вони будуть спокійні, і менш імовірно, щоб піти в їх ящиках, в той час як ви виходите з дому.

Слідкуйте за турботу!

Якщо ваша собака має проблеми з неспокій, потім тренування кліті може бути контрпродуктивним для них. Спробуйте спочатку попрацювати з цих питань перед тренуванням кліті.

+549
Amarum 12 січ. 2019 р., 23:56:53

Кішки часто сплять. А скільки годин в середньому спите на добу здоровий для кішки?

Якщо кіт спить менше, ніж потрібно, то які побічні ефекти?

Також якщо кішка спить більше, ніж потрібно, які побічні ефекти?

Спить картина диких кішок такі ж, як у приміщенні будинку кішок? Є інша форма сну в приміщеннях будинку кішок з-за відсутності природних подій в лісі?

+516
Jahnavi Joshi Thakar 24 груд. 2016 р., 23:58:13

Більшість досліджень, які я можу знайти, є непереконливими, і угод з мережами, які працюють на різних специфікацій, ніж домашній WiFi.

Базові Технології Фон

Є деякі дослідження по кнч (вкрай низькі частоти, як від силових ліній або приладів). Це, як правило, нижче 300 МГц (і набагато нижче)

Ще одна область, де я можу знайти дослідження на стільникові телефонні мережі. Ці взагалі від 900-1800 МГц. Стільниковий телефон вежі, як правило, має ефективну потужність випромінювання 5-10 Вт (навпроти антени, він зникає досить швидко). Стільниковий телефон випромінює в діапазоні від 0,5 Вт - 3 Вт (джерела варіюються, залежить від виробника, тощо).

Для порівняння, бездротовий доступ до інтернету взагалі працювати на частоті 2,4 ГГц (2400 МГц) або 5,6 ГГц (5600 МГц). У бездротовий базовою станцією по специфікації кажуть, що це може мати не більше 20 дБм (0,1 Вт) на кожній з частот, які він працює.

Дослідження

Balmori і Холберг двох дослідників, які вивчали горобці в Іспанії в середині 00-х. Вони вирішили, що горобці були в цілому біднішими, і гірше результатів селекції, коли електронне магнітне середовища збільшується.

Everaert і Bauwens зробив аналогічне дослідження в Бельгії (з аналогічними результатами). Проблема з цими дослідженнями полягає в тому, що важко визначити, скільки із-за зменшення здоров'я і результатів пов'язане з ЕРС і скільки в зв'язку із зростаючою урбанізацією (втрата середовища існування, джерел харчування тощо).

Reijt і співавт. (2007) вивчали гніздування синиць в шпаківні навколо військових РЛС в порівнянні з місцем розташування контролю. Рівні експозиції були представлені як від 2,0 до 5,0 Вт/м2. Ніяких змін в біології розмноження не спостерігалося. Однак стався зсув у співвідношенні сині цицьки на великі сиськи порівняно з розташуванням управління. Таким чином, одна з інтерпретацій цього дослідження і тих, про будинкових горобців є те, що електромагнітні поля можуть відбити у деяких видів птахів з розведення або в якості альтернативи може спонукати інших видів будують свої гнізда в місцях з підвищеним ЕМП РЧ поля. джерело

Якщо ви хочете виглядати в цьому, я пропоную термін "нетеплової" як умови пошуку. Більшість нинішніх керівних принципів безпеки обговорять здатність енергії хвилі в тепло плоті. Немає ніяких проблем з тепловим безпеку будь-якої з цих форм радіації, але не теплові ефекти все ще вивчаються.

+511
linsek 8 серп. 2014 р., 13:07:48

Мій сусід на роботі весь день. поки він поза його собака постійно гавкає. Як він може привчити його не гавкати, коли нікого нема в хаті?

+504
vizog 5 бер. 2013 р., 20:56:16

Деякі важливі фактори, коли створення безпечних і здорових відкритий життєве місце для кролика включають в себе:

Захист від хижаків. Це включає захист від примусу триматися в безпосередній близькості до хижака без прикриття. Навіть якщо кролик не може постраждати фізично, стресу не уникнути може бути шкідливим. Надаємо гніздо коробка або будиночок для вашого кролика може сховатися.

Захист від елементів. Кролики явно потребують в захисті від холоду, але спека насправді ще більш небезпечним і може заподіяти шкоду. Коли температура близько 80f (трохи менше 27° за Цельсієм), швидше за все, вам доведеться докладати особливих зусиль, щоб зберегти ваші кролики класні, як встановлювати вентилятори, лід кілька разів на день і т. д.

Вони повинні бути в змозі залишитися сухим, коли йде дощ, щоб не стояти дуже довго на дуже мокрій або брудній землі, і доступ до тіні на всі часи. Вони також потребують адекватної вентиляції і захисту від сильних вітрів або протягів.

Вміння висловити нормальною поведінкою кроликів потрібно розжовувати, потрібен простір, щоб бігати і стрибати, і корпус повинен бути достатньо високим для них, щоб сидіти на корточках з вух, не зачепивши стелю. Їм потрібна територія, що охороняється, щоб відпочити. Їм потрібен куточок, щоб справити потребу, не надто близько до їх їжею і водою.

Уникнути фізичного болю/хвороби/травми кроликів потрібно зручне місце, щоб сидіти, і не повинна стояти або сидіти на дроті дном клітці весь день. Це може вилитися в болю плюсни' (травма стопи, схильної до загрозливої інфекції). Вони також потребують чистого навколишнього середовища. Скупчення сечі і калу в клітці може призвести до Ваш кролик захворів або інфекція шкіри або дихальних шляхів. Конструкція будки, так що це не надто важко прибирати.

Правильне харчування кроликів повинні мати доступ до свіжої води і необмежену кількість свіжого сіна. Вони також потребують свіжої зелені. Пам'ятайте, що ви повинні бути дуже обережні, якщо ви зберігаєте сіно на відкритому повітрі, його можна легко вирощувати отруйну цвіль, якщо вона стає вологою.

Відповідної соціалізації кролика, який зберігається на відкритому повітрі, отримує набагато менше своїх соціальних потреб людини, так здорово, що ви плануєте зробити двома зайцями. Ви повинні отримати кроликів, які приклеюються, або соціалізувати їх, щоб вони могли бути розміщені разом, якщо це взагалі можливо. Якщо це не вдається і вони не ладнають досить добре, щоб поділитися програми, ви повинні налаштувати своє житло, щоб вони могли взаємодіяти, а не боротися, можливо, розділені дротяною сіткою. Кролики зазвичай не боротися до смерті або що-небудь, але потенційно можуть нашкодити один одному, або просто страждати багато турбуватися про територіальні суперечки.

Фізична Безпека В залежності від того, де ви живете, або вік дітей у вашому районі, ви можете хотіти помістити замочок або кодовий замок на клітку кролика, щоб запобігти перешкоди, злодійство, навіть дитина, відкриваючи клітку і випадково даючи ваш кролик втечу.

+466
basicuser 10 січ. 2017 р., 11:17:08
Відноситься до акваріум, в першу чергу використовується для житла живих коралів і пов'язаних з ним матеріалів.
+407
Ylcampbell 11 лют. 2017 р., 10:58:48

Мені вдалося нарити більше інформації. Кіт я зіткнувся, можливо, були на "American ringtail кіт". Як Кай вже згадувалося в інших відповідей, хвіст гнеться, може бути викликано генетичної мінливості і мутацією.

American ringtail cat

Американський Ringtail Кіт (також відомий як Ringtail співати-Лін) - це нова експериментальна порода, яка почалася з врятував кота на ім'я Соломон у 1998 році. Коли Сьюзен Манлей його знайшли, він був 2 дні тому кошеня, який потрібно буде на штучному вигодовуванні, щоб вижити. Коли він виріс і досяг віку 4 тижні, вона помітила, що у нього був незвичайний хвіст, який буде загинатись на спину.
Після того, як Соломон оглянутий ветеринаром, було визначено, що немає жодних базових медична проблема або дефект, який викликав його хвоста локон. Кіт, здавалося, цілком комфортно і змісту, тримаючи його за хвіст закинутий на спину, розслабившись.

І ця схема описує діапазон хвіст Ringtail в синій коробці нижче:

Cat tail types

Джерела:
https://www.petguide.com/breeds/cat/american-ringtail-cat/
http://messybeast.com/curly-tailed.htm

+371
User Userov 16 вер. 2018 р., 06:15:53

Ви не згадуєте, що ваша трудність полягає в читанні термометр. Шкали знизу вгору читає 0, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 (з'єднати цифри ліворуч і праворуч від індикатора).

Отже, як це працює? Ця червона рідину в резервуар в нижній частині. Як ця рідина нагрівається, вона розширюється. Коли вона розширюється, вона може йти тільки вгору, в масштабі. Скільки рідини розширюється, є показником того, як тепла рідина. Ось що термометр на основі. Так що якщо ви дивитеся на нього прямо на очах, ви можете побачити, як висока червона рідина сидить. Потім ви можете зчитувати дані про те, яка температура відповідає.

+330
kritichnost 28 груд. 2013 р., 03:14:51

Повіки відкриті приблизно від 9 до 14 днів. Так що ваш кошеня знаходиться у відповідному віці для цього.

У разі, коли у новонароджених кошенят очі відкриваються? у Vetinfo, це враховуючи, що:

Кошенят очі не розвинені і надмірно чутливі до світла, коли вони вперше народилися, тому їх тіла утримати їх повіки щільно закриті. Тому не варто кидатися в очі-відкриття процес або прод на очі кошеняти.
При необхідності ви можете акуратно, ватним тампоном, злегка прикритий в теплій воді, витерти розряду від кошеня очей або для того, щоб допомогти зберегти пухлина вниз.
+329
Virendrasinh Vaghela 12 черв. 2015 р., 04:13:01

Я любитель сибірська лайка собаківник. Півтора роки тому одна з моїх собак, жінка з західно-сибірської лайкою, був викрадений, поки мене не було. Собака була знайдена, що може бути її, але мені потрібно, щоб мати можливість дивитися на собаку і визначити її.

Як я зможу зробити позитивну ідентифікацію собаки після 1.5 років? Вона не має ніякого знаку, як визначити її. Вона була з псом і щенята з ним, у мене ще є собака та її щенята, може це допоможе?

Мені ще потрібно з'ясувати протокол, де я міг би прийняти таке рішення:

1) тест1 р/н

2) условие_2 р/н

....

рішення м/н

Було б краще, що я міг ідентифікувати її 20 хвилин або близько того.

Будь-якої допомоги чи підказки будуть вітатися.

Я всім казав, що я міг би дізнатися її з-за таємного знака, це була брехня, щоб бути впевненим, що вони не будуть намагатися обдурити мене з іншою собакою.

Крім того, у мене немає фото її чекати поганої якості фото, де ви не можете бачити мотиви і кольори хутра. Я не мікрочіпи, а не татуювання, як я ніколи не думав, що вона може бути викрадена.

+312
pal2ie 10 груд. 2019 р., 21:06:22

Там можуть бути внутрішні пошкодження, які потрібні діагноз ветеринари визначити. Просту перевірку можна зробити для skelatel або м'язові травми, щоб погладити свою кішку за все. Не грубо, але достатньо, то ви можете її нижній частині. І якщо вона показує дискомфорт на якомусь конкретному місці або плями може дати вам підказку. Але дивно це неясне розподілу. Я б взяв мою машину до ветеринара. Краще все ж удача.

+297
Alexey Sidorov 2 серп. 2018 р., 00:47:58

Мій чоловік Гімалайські кішки дуже незалежні, але він терпить мої обійми і стала більш лагідною з віком. Він ділить свій час сну між моїм ліжком і своїй вбиральні. Вчора у мене була жахлива головний біль майже весь день і ледве піднявся, щоб не робити нічого іншого, чим його годувати та прибирати його лоток. Як тільки він прокинувся вранці і побачив мене, він одразу ж схопився на моє ліжко і залишився зі мною, поки я не відчув себе краще. Він притулився до мене і, коли я перейшов на іншу сторону, він відразу ж переїхав у цьому напрямку. Він постійно дивився на мене, і я бачу заклопотаність на його личку. Я рідко відчуваю себе погано, тому було дуже легко помітити зміни в його поведінці. І я повинен сказати, що будучи 16 1/2 років, у нього є своя біль, яку він відклав для моєї користі. Він мій перший і єдиний вихованець, і я не можу собі уявити, ніколи не будучи в змозі замінити його або мають дуже тісний зв'язок з іншим тваринам.

+291
Atf 21 бер. 2013 р., 02:46:13

Хутро мій шелті в даний час не на дорослу шерсть, йому 9 місяців. Однак ми виявили, що це рогожка багато під його передні ноги - з його проводів.

Він отримує ковтуни за вухами, а також, Однак ми виправили всі і тепер кисть в порошок тальку, який фактично припинив всі ковтуни.

З його 'під руками' як би ми пробували тальк, але він все-таки Матує дуже багато в цьому районі, де його палять, очевидно, рухається і мати волосся. Ми спочатку мали проводів, схожими на:

enter image description here

Але зараз використовувати це точна проводка:

enter image description here

Коли ми міняли палять його трохи покращився, ми не можемо використовувати тільки нашийник з-за способу життя, у нас (регулярні піші прогулянки, якщо він падає в будь-якому місці на повідку ми не хочемо мати з ним бовталися по горло, тому обмежувати або зламати собі шию...).

Проведення робить правильно, його старий друг (зображення) було гірше, але насправді дуже туго, інший набагато краще підходять. У нас дві щітки, пуходерки і комбо м'яка щетина / середній спред контактний кисті.

Що ми можемо зробити, щоб допомогти запобігти килимки в районі, який знаходиться під його передніх ніг? Це тальк маршруту, варто продовжити?

+275
Angela Freeman 1 квіт. 2013 р., 21:09:54

Так. Ваш кошеня напевно буде самотньо, коли ти пішов. Кошеня сон розбивається на безліч коротких періодів гри. Ваш кошеня звик грати з тобою, а тепер тебе немає. Я працюю у притулку для тварин, де я завжди кажу людям, які приймають кошеня, що вони повинні прийняти два. Більшість, хто вирішує проти наша пропозиція повертаються протягом місяця, щоб отримати ще одного кошеняти.

Якщо ваша поточна ситуація життя не дозволяє мати іншу кішку, то ви робите правильно, залишаючи іграшки і давати кошеняті багато речей, щоб зробити в той час як ви пішли.

Переконайтеся, що у вас високий котяче дерево (6-7 метрів), з різним рівнем кошеня може забратися на. Навіть якщо він кошеня, він дуже швидко переросте у високе котяче дерево, яке дасть йому здійснити сходження, щоб носити його.

Я також хотів би запропонувати, що ви даєте кошеняті нову іграшку або улюблену іграшку кожен раз, коли ви залишаєте. Коли ви вдома покладіть іграшки подалі. Це пов'язує щось гарне і захоплююче, коли ти їдеш.

+275
apwx3 15 лют. 2015 р., 22:12:01

Моя мама і я сперечалися про клітці для морської свинки. Вона хоче зробити дротяну клітку з висувний лоток, тому що вона сказала, Було б дешевше і менш смердючий. Я не хочу цього робити, тому що він може поширюється і вольєри коштують досить дорого, але мало. Я хотів отримати З&C клітку типу з суцільним дном та використовувати фліс, але вона заявила, що він буде вонючка, і вона не хотіла, щоб змити "все фліс" в її пральній машині. Вона також стверджувала, що морська свинка не поширюється, тому що він лежав у ліжку і я хотів узяти його, щоб грати з ним. Що буде краще для Хрюші?

+263
nithinj 30 бер. 2014 р., 22:39:30

Мого папугу, який становить близько 3-4 місяців, здається, щоб зробити звуки, які нагадують, що "говорять". Ці шуми часто, коли він знаходиться у вільному настрої, але не в будь-якій іншій незручній ситуації. Я боюся, якщо він намагається донести якесь послання, що я не міг зрозуміти.

У мене дві кореллі. Один дуже активний (легкою, грайливою), а інший дуже спокійний буде, (але часто атакує з дзьоба, коли я намагаюся взяти його в руки) і активні тільки тоді, коли він має отримати задоволення. На папугу, який не завжди активний-грайливий і цей промовистий поведінки. Я помітив таку поведінку не більше місяця. Іншого папуги не турбує/реагувати на ці звуки.

+261
James Gould 13 жовт. 2013 р., 01:13:57

Я в даний час відчувають проблеми з поведінкою в мій кіт, що загострилася за зразковий рік, так як вони почали.

Fable-це 4-річний чоловік, і смикатися один місяць молодший. Вони були разом, починаючи з віку 12 тижнів і 8 тижнів, були прийняті протягом декількох днів друг від друга з цього ж укриття, але різні номери, і були нерухомими і віддаленими кігтями на 5-6 місяців приблизно через тиждень або близько того. Вони відмінно ладнають, часто доглядають один за одним, грають, і сплять разом. Інколи гра може отримати трохи грубо, і вона буде шипіти або гарчати на нього, щоб сигналізувати вона зробила, і він піде тільки після декількох попереджень.

Кішки в приміщенні кішки, але ми повністю закритій веранді, так що ми часто залишають двері відкриті для них. Є кілька кішок, які приходять ходили на наші землі, і якщо вони отримують занадто близько до ганку, байка стає вкрай територіальні.

Перший примірник близько року тому чоловік бродячих підійшов привітатися до них через двері, і байки м'язисті свій шлях між Twitch і бродячих. Він не робив нічого агресивного для неї, але, здавалося, дуже чітко стоїть на сторожі її. В наступний раз це сталося, коли він почав бити її. З тих пір, він підняв його, б'ючи її, ганятися за нею по хаті, притиснувши її вниз і кусатися (хоча без травм), і останні два рази вона мочилася від страху.

Ми змогли зупинити байки, просто схопив його за шкірку і тримають його ще на кілька хвилин, і смикатися буде тривати від 30 хвилин до декількох годин, щоб заспокоїтися, перш ніж вона повернулася до себе, яку ми вважаємо досить швидке відновлення. Після цього все повертається в норму протягом декількох тижнів, поки інша кішка отримує занадто близько до ганку.

Моя теорія полягає в тому, що, коли він пахне інший кішкою, вона переповнює його почуття, і він більше не визнає сіпатися по запаху, тому він нападає на неї, тому що вона кішка. Це можливо тому, що він вдарив її одного разу після того, як вона повернулася додому від стаціонарних і вона пахла, як ветеринар і ліки замість себе. Моя мама думає, що він просто накинеться на неї, щоб відігнати її від іншого кота, тому що він не може атакувати і прогнати кота по інший бік екрану, так він намагається розлучити їх будь-якими способами. Однак це лише здогадки, щоб спробувати описати сценарій краще.

Я шукаю можливі вирішення цієї проблеми.

Ми розглядаємо замок на заході, так як більшість цих інцидентів сталося після настання темряви, але це уникає проблеми, а також може бути неприємно для всіх, тому що вони не розуміють, чому вони не можуть вийти на ганок, коли вони могли раніше.

Ми пробували відлякуючи кішки репетували, і навіть кидав в їх сторону без толку, і ми не хочемо, щоб покласти що-небудь ароматом-стримування у разі, якщо це заважає нашій кішки або будь-якого з лісових тварин поруч з нашою власністю.

Ми не хочемо, щоб кішка на ліки.

Наскільки я знаю, покарання постфактум марно, оскільки байки не зрозуміє, якщо ми караємо після того, як він заспокоїться, і якщо ми караємо, а він в бійцівському настрої, він може загострити ситуацію з нами.

Вони добре працюватиметься для домашніх кішок. Вони грають кілька разів в день один з одним і наодинці зі своїми іграшками, і ми кинути частування на будинок для Fable ганяти замість того, щоб вручати йому їх. Ми не віримо, що йому наболіло.

У нас немає членів сім'ї або друзів з кішками, тому ми не можемо допустити, щоб хтось приніс кішку, щоб спробувати отримати його звикли до незнайомців і ми навіть не впевнені, що це спрацює.

Чи існують методи навчання у цієї агресії? Ми можемо якось навчити його не перейде в режим бою, коли він бачить/чує незнайомий кіт? Або це єдиний варіант, щоб повністю уникнути ситуації?

+253
gary graham 17 квіт. 2012 р., 22:15:23

Під-гравійний фільтр забезпечує справедливе в діапазоні midlingбыл фільтрації. В залежності від об'єму потоку води і глибини гравію над сіткою, зміни, наскільки вірне фільтрації ви отримаєте з ВФГ. Вони також можуть бути трохи проблеми з живими рослинами, залежно від гравію/піску змішати (і іншим теж) і витрата води. Чим вище швидкість потоку, тим краще фільтрація, але більше шкоди може мати з рослинами.

Гарячий (повісити на танк) Тип фільтра, як правило, пропонує кілька фільтраційні камери, що дозволяють змінювати, як вона працює, тобто ви можете виконувати різні типи носіїв всередині, скажімо лави, допустив зростання корисних бактерій, або що волокнистий матеріал, який виглядає як кульки бавовни, щоб дозволити для твердої фільтрації, тобто він допомагає зняти плаваючих твердих частинок. З можливістю змішувати і поєднувати ЗМІ і можливість змінити частина ЗМІ кожен місяць, тобто, ви могли б замінити волокнистий матеріал, але покинути лави в поодинці, ви отримуєте можливість зберегти гарні, живі бактерії, що ростуть на скелі, в той же час знімаючи неприємні тверді відходи при зміні засобів волокна.

Існує кілька варіацій на гарячій фільтрів, пропонуючи просто про будь-якому типі фільтрації, яку ви хочете. У моєму випадку, на всі 3 з моїх танків, у мене завжди є як мінімум 2 різних фільтрів, працює на всі часи. У мене завжди є undergravel (два працювати на повітрі, 3-ї танкової використовує силовий голівки) і тут одне з двох різних типів фільтрів гаряча стиль або стиль каністру. Каністра фільтри такі ж, як і гарячий, тільки набагато більші, даючи мені можливість мати багато типів носіїв в одному корпусі фільтра, що дозволяє більш риби в резервуарі, і/або декілька способів для лікування риб, якщо вони зіткнутися з проблемами і т. д.

Як до просто бульбашки повітря... це марна трата сил і часу, якщо ви використовуєте ці бульбашки, як підйомна сила на підйом труб з під-гравійний фільтр. Кількість кисню, розчиненого у воді акваріума набагато більше, просто на поверхні бака, а бульбашки повітря дійсно не занадто навіть бути вимірними. Єдина перевага, яку вони пропонують, що вони роблять на поверхні води у верхній частині бака, трохи рухатися, який збільшує вміст кисню, але це теж набрала майже будь-який тип фільтрації... якщо на поверхні води рухається взагалі, то це майже подвоює скільки насправді вбирається у воду. Під гарячий гравій або фільтр буде рухатися досить води, щоб зробити повітряний насос абсолютно непотрібним, якщо ви використовуєте його для "потужність" рух в під-гравійний фільтр.

+152
Angel Ukpong 7 жовт. 2010 р., 14:08:58

Мій сусід втратив її маленький йорк минулої ночі, і вона підозрює сова. Собака була у дворі, але це великий двір і ділянку в сільській місцевості. Вона почула гавкіт собаки, але перш ніж вона змогла дістатися до Джер, дзявкіт припинилося і не було жодних ознак собаки. Ще один Йорк був з нею, але він не постраждав.

+141
Saber Sabri 7 січ. 2012 р., 04:18:42

Я чув, що використовуючи непотрібний препарат на здорові Риби можуть завдати шкоди ниркам іншої риби. Також як хворої риби може бути водянка це настійно рекомендується, що ви карантин, як це може бути заразно і уникнути зайвого медикаментозного лікування, так як водянка може бути викликана проблемами з нирками і, як було сказано вище непотрібних препаратів може нашкодити ниркам риби. Я пропоную (як це може бути недорогий, але я ненавиджу себе за рекомендувати його, тому що він харчується омани про Betta турбота), щоб купити один з цих танків рекламується як добре для Бетта, як 1 галон, і використовувати це як невеликі лікарні бак. (Редагування: вибачте, я не бачила, скільки років цій темі був)

+141
Discrete lizard 23 квіт. 2016 р., 06:27:15

Якщо ваш вихованець, ссавець, хто важить більше 3 кг (6,6 фунта), це повинно зайняти близько 21 секунду (плюс-мінус 13 секунд), щоб спорожнити свій сечовий міхур. Команда з Джорджії виграв у 2015 Шнобелівську премію в галузі фізики за свої дослідження, як повідомляло в новини BBC на повне дослідження опубліковано тут

Image

При цьому слід пам'ятати, дрібних тварин, як щури можуть мочитися в частки секунди.

+134
Zack Wand 18 квіт. 2013 р., 11:03:46

Ви можете каструвати його і які можуть значно допомогти. Однак це також, швидше за все, трохи тренування теж. Даючи йому знати, що це не дозволено говорити йому немає і робити його зупинки треба буде добре. Це добра ознака того, що він не робив цього з самого початку, тому що вона показує поведінку не настільки вкоренилася, що буде складно тренуватися з нього. Я думаю, що ключ буде діяти швидко, щоб не створити історію, яка буде складніше зламати.

Часто, як собаки звикають один до одного, вік, або відбуваються інші зміни, вони будуть "перевірити" правила і показують різну поведінку, то вони мали раніше. Будьте послідовні з вашими правилами, і він буде падати в лінії.

Тому що він старший, ваш ветеринар, ймовірно, робити більше роботи крові, щоб переконатися, що він достатньо ЗДОРОВИЙ для проведення процедури.

+116
Kevin Ushey 7 квіт. 2015 р., 11:40:51

Всі тварини шаблон першотравневу. Ми всі шукаємо моделей у світі і використовувати їх, щоб змінити нашу поведінку. Кішки нічим не відрізняються в цьому відношенні.

Ключова річ, щоб зрозуміти, що кішки є хижаками і видобутком, для того щоб вижити, вони повинні звернути пильну увагу на загрози у світі.

Ви можете виправити це. Мій сусід поки ріс був абсолютно жахливий, щоб його кішка зростала, але він все виправив і добре пристосовані для дорослих. Мій двоюрідний брат був відомий своєю кішці незручно, та все ж, коли він перестав робити це його кіт став відданим соратником. Це може бути виправлено.

Ви повинні розуміти, що ти відобразив у собі ряд загроз проти хижих тварин... це не буде легко або швидко.

Вам потрібно, щоб залишити кота в спокої. Годувати його, вода його, чистити його ящик для сміття і залишити його бути. Перший крок-це дозволити кішці зрозуміти, що навколишнє середовище не є небезпечним. Видалити будь-який елемент, як драбина, яка була частиною вашого зловживання.

Нехай кішка зробить перший крок. Як тільки він відчуває себе захищеним, він буде взаємодіяти з вами. Одна з моїх котів абсолютно не зацікавлені в ласки і таких... вона любить дивитися з країв. Може бути, ця кішка є людина-спостерігач. Ви побачите це.

Ви абсолютно не повинні робити перший крок. Ви загроза зараз, наближаючись до кішці або намагається взаємодіяти з ним змушує кішку йти в режимі виживання. Ви будете мати, щоб бути в собі нешкідливі і просто "є", поки кіт прийде в це.

Ви можете використовувати ласощі та іграшки, але, знову ж таки, не чекайте, що кішка миттєво довіряю тобі. Покласти іграшку або ласощі, нехай кіт, як ти це робиш... потім ідуть.

Кішка буде вивчати нові візерунки. Ви не завжди загроза. Будинок є безпечним. Іноді ти маєш на увазі ласощі. Дайте йому час і ви можете все виправити.

Скидання ваші очікування. Для моїх кішок, я вважаю, це успіх, що вони відчувають себе комфортно і безпечно у своєму будинку. Як я вже сказав, мій великий кіт не ласкавий. Але, побачивши її, ліниво спостерігаючи за подіями в хаті з кутка кімнати робить мене щасливим, знаючи, що кішка є безпечним і комфортним. І, іноді, дуже рідко, кішка просить ласки. І в холодні ночі, іноді вона навіть обніматися, поки ви ігноруєте її. Ваша мета не повинна бути для кішки з вами обніматися або грати з вами прямо зараз. Ваша мета повинна бути, щоб кішка відчувала себе в безпеці.

Це збирається зайняти час, але це дає вам час, щоб подумати про те, чому ти злякалася кішка. Щось не ладиться у вашому житті, і в той час як ви дозволяєте ваша кішка лікувати, потрібно лікувати теж. Існує абсолютно нічого поганого з психологом; вони нікому не розкажуть, що ви були там, та вони можуть допомогти вам говорити через ваші проблеми. Як виправити щось піде не так, ви, природно, стати менш небезпечним для кішки, яка буде зворотний ефект.

Насправді, психолог-це куди більш імовірно, щоб допомогти вам вирішити проблеми між вами і вашою кішкою, що випадкових людей в інтернеті.

Якщо ви не можете отримати ваші батьки, щоб допомогти вам знайти психолога, попросіть шкільну медсестру чи когось подібного. Вони хочуть допомогти, і вони не повинні нікому говорити, що ви говорите з ними.

У мене були проблеми з гнівом... мої коти допомогли мені пройти через них. Вони дають мені зосередитися. Неважливо, показують, погана моє життя, бачачи мої кішки відчувають себе в безпеці дає мені привід для гордості. Ця кішка може стати супутником, якщо ви виправити самі.

ТЛ;ІН. Ви не можете виправити кота. Немає нічого поганого з кішкою. Ви можете виправити навколишнього середовища і самого себе. Чорт, фіксуючих навколишнього середовища, щоб бути безпечним для кішки може зробити його більш безпечним для вас. Ви не можете змусити кота як ви... ви можете зробити середовище, у якій кіт йде, як ви.

Ви повинні бути чесним з самим собою (і це те, що психолог може допомогти вам з). Якщо ви дійсно хочете, щоб виправити себе і навколишнього середовища, якщо ви дійсно хочете зробити все вище, і витрачати місяці, можливо рік, щоб все виправити... ви можете. І ви будете кращим людиною із-за цього... і кішка може допомогти вам зробити це.

Якщо ви не готові зробити все, якщо ви все ще думаєте, ви можете змусити кішку любити ти не можеш. Віддамо кота одному або притулок як можна швидше. Тому що якщо ви цього не зробите, ви будете шкодувати про це назавжди. Господар зробив нам "позбутися" від мого кота, коли мені було 12, я не мав ніякого контролю над дією, і я відчуваю себе погано про нього і донині. У вашому випадку, ви є агентом causitive, і це буде переслідувати тебе вічно. Це не загроза, а попередження.

Це процес. Ви можете виправити це. Але вам буде потрібно нехай кішка стане комфортно, і вам потрібно виправити в собі.

Будь ласка, будь ласка, піклуватися про кішку, так чи інакше. Ніколи більше не скривдить її. Якщо ви коли-небудь зробити, будь ласка, робити правильні речі і дати йому безпечний будинок. Ви можете виправити одну погану картину... Ти не можеш виправити кілька поганих моделей.

І, будь ласка, дайте нам знати, що ви робите, щоб вирішити її.

+115
Arthur Caccavo 16 лют. 2017 р., 04:54:31

Насправді хом'ячки-сутінкові значить, вони більш активні вранці і ввечері. Хилити спати вдень і вночі.

Я не можу говорити конкретно хом'ячків, але у нас є кролики, які також сутінковий. Частина сім'ї регулювання. Кожен індивід (людина чи ні) особистість, всі ми притертися один до одного.

Сутінкові тварини, як правило, добре працювати в сучасній сім'ї, вони, як правило, до ранку, поки ми готуємося протягом дня, вони поспати, поки ми на роботі/школі і розбуджу, коли ми приїдемо додому, потім спати, коли ми робимо. Все в ідеальному світі звичайно.

Немає нічого поганого, що ваш хом'як буде спати в цей час доби. У неї є деякі звички, від свого старого будинку, тепер настав час, щоб допомогти їй зробити нові звички в ній назавжди додому.

+114
Kristaps Taube 19 січ. 2015 р., 23:23:19

Я починаю новий акваріум з нуля, і я шукаю, щоб використовувати пісок в якості субстрату. Інші танки у мене були я купив використовується, тому вони прийшли з гравієм.

Акваріум піску поставляється в 5-20 фунтів сумки. Я намагаюся з'ясувати, скільки піску мені потрібно на 40-літровий акваріум. Є загальне правило на скільки кілограм піску на літр потрібно?

+106
onosamede 14 бер. 2014 р., 05:52:57

Дорогоцінні Tijesunimi має деякі органічні засоби правового захисту в їх відповідь, у разі необхідності вони повинні бути серйозно розглянуті. Я також чув від інших органічних варіантів.

Для non-органічного розчину, є кілька варіантів, які продаються для кішок і собак, які також можна використовувати на кроликах.

Використовуйте крайню обережність при виборі одного з цих методів, деякі з них можуть бути смертельними для кроликів

Кролики відрізняються від собак і кішок і може мати фатальні результати, якщо використовується неправильний продукт або дозу. Завжди консультуйтеся з ветеринаром, який є досвідчений кролик лікаря , перш ніж приймати рішення.

У нас є 3 зайчика, які йдуть з нами в похід, часто в місцях, де дикі кролики живуть. Також у нас добровольців і відомі кілька організацій, які беруть в покинутих і забутих зайчики. Як ви можете зображення, ризик паразитів у всіх цих ситуація є великою і не-органічних розчинів може бути кращим вибором.

Ми використовуємо революції (Selamectin), який потребує рецепта в США і є відносно дорогим. Нам відомі сотні зайчиків, що цей продукт був використаний, і не знають про будь-яких побічних ефектів, пов'язаних з лікуванням.

Знову ж таки, що-небудь рішення ви виберете; поговорити з ветеринаром, який знайомий з кролями і блошині процедури. Провести своє власне дослідження і ретельно розглянути, перш ніж робити свій власний вибір.

+85
DerPferd 17 бер. 2016 р., 22:57:52

Це може бути дивне питання, але мої кошенята висловив великий інтерес у пляшки безалкогольного пива я пив. Вони намагалися лизнути пляшку і почав лизати мене навколо губ. Я не міг знайти будь-яку інформацію щодо безалкогольного пива, коли я спробував Google це (тільки про алкоголь). Я не бачу ніяких ознак отруєння/інтоксикації (тим більше, що я не дозволю їм насолоджуватися тим, що вони роблять), але я повинен турбуватися про своє благополуччя?

Турбує нова кішка тато.

+84
Wolvenholme 15 груд. 2019 р., 09:24:14

Як я бачу, є дві схожі проблеми.

а) заважає ваші собаки, що йдуть поруч-це ваші проблеми. Якщо ваші собаки розривали на шматки по сусідству, які повинні бути на вашій совісті, а не ваші сусіди.

Б) крім того, у вашого сусіда є відповідальність, щоб зупинити своїх собак прийде у ваш двір.

Поки ви не можете зупинити вашу собаку(и) йдучи по дорозі, я сумніваюся, що поліція може розумно зробити, як сусід undoubtebly заявити, що ваша собака спочатку була в своєму дворі.

я) здається, ніби ваш сусід не збирається робити що-небудь без права на вашій стороні.

II) До ви можете контролювати вашої собаки, закон, ймовірно, не буде на вашій стороні.

III) і, поставивши паркан, щоб тримати вашу собаку(и), то, будемо сподіватися, утримує його. Хіба це не, чого ви хочете?

IV) для мене застрелити собаку сусідів-це ідея зовсім чужа, звідки я родом. Якщо це вважається розумний і нормальний варіант, то.. ну....

Примітка: Я не юрист, і не знаю ваших законів, знаю твій, перш ніж діяти.

С. С. після прочитання цієї та Маттс відповідь, здається, хоча ми такі ж...

+52
Andrea Pandulis 11 серп. 2017 р., 04:17:13

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil