Чому мій кіт вкусив мене, поки я гладити?

Поки я погладити мою кішку, вона почне гризти мене. Вона схопила маленький шматочок моїй руці (не важко, не боляче), потім рухає головою з боку в бік, як ніби вона намагалася вирвати частина плоті моїй Від (хоча його дуже м'який укус).

Я чув, що це емоційна реакція, але я також читав, що це може бути ознакою того, що кішка більше не хоче бути твариною. Клювання буває дуже рано, так що я дійсно не думаю, що вона хоче, щоб я погладив.

Чи є інші причини, це може бути відбувається? Я отримав "укус любові" перш ніж від кішок, вони зазвичай кусають мої пальці, але у мене ніколи не було кішки так агресивно люблячий такий.

У мене дві кішки, які роблять це. Вони з одного посліду, і вони близько 9 місяців

Редагувати: як кішки є фіксованими, і кльов був походячи протягом декількох місяців

+593
Heather Murphy 3 жовт. 2016 р., 22:07:57
27 відповідей

Я сподіваюся, що є ще наука, це не просто думка, з міркувань живими тваринами може викликати певні речі, такі як фосфати або лужності на злети і падіння, але... я б насправді воліють певний особистий досвід на власному досвіді людей. Коли я повинен представити мої перші Фраги? Я припускаю, що оскільки параметри води повинні бути більш точним, то першу рибу? Але потім я замислююся, чому риба насилу звикає до введення деяких коралів, і вони воліють різних коралів (видів залежності?)

Там може бути багато контенту, щоб покрити тут, я розумію. Мені б дуже хотілося дивним установки риф з хорошим поєднанням твердих і м'яких коралів, але моя дружина любить рибу. Я буду додавати додаткові деталі танка нижче, але зараз, де я перебуваю, мій танк закінчує цикл азоту (на інше питання). В даний час немає нічого в бак крім дозрівання сухих скель, піску і солоної води

Додатковий бак інформація:

Розмір 75г

Рок-75lbs сушені pukani від оптових поставок риф

Пісок 40lbs живий пісок

Темп 80F град

Солоність 1.026 сек.р., 35 ППТ

В даний час скіммер не працює під час їзди на велосипеді

В даний час освітлення вимикається так само

За допомогою системи Ro/di з води значення 0 ТДС (змішують і нагрівають у контейнері для зберігання всі мої зміни води)

+969
sircolinton 03 февр. '09 в 4:24

Фактичний натуральний йогурт-те, що собаки в Індії як частину їх раціону протягом століть. Варто пам'ятати, що є погані речі про нього - його на основі молока, і кілька жирних (і якщо ваша собака не переносить лактозу, дуже погані речі можуть трапитися) і добре (там багато хороших, натуральних пробіотиків).

Багато магазин купив йогурт-це жахливо. Матеріалів з фруктами з високим вмістом цукру (не добре) і тобі потрібно перевірити, якщо певні фрукти і яких-небудь добавок у ньому доброзичлива собака. Уникайте всього, що є штучні підсолоджувачі, особливо xylithol. Насправді, уникати всього, що не містять нічого, крім закваски і молока різних skimmedness. Уникайте всього, з крохмалем, так це очевидно , зроблених людьми, які не витрачають час, щоб зробити це правильно.

Домашній йогурт-це... насправді досить легко, але й виходить за рамки домашніх тварин.

+958
Prutswonder 16 січ. 2011 р., 11:37:33
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мій кіт Рижик (10 років, самка, стерилізована) прийшов до нас надмірна вага. Ми дійсно не турбуватися про це, поки вона не почала показувати ознаки артриту, але нещодавно ми змінили її раціон, а це, здається, допомагає. Вона втрачає вагу!

Тепер у неї багато зайвої шкіри. Як, подвійний жменями зайву шкіру. Він плюхнувся поруч, коли вона працює і перетворює її в калюжу Кітті, коли вона лягає. Це, здається, не турбує її, але мені просто цікаво. Її підтягнути шкіру або вона завжди бути кішечка калюжу?

+875
Mika571 10 вер. 2015 р., 20:41:48

Прогулянки-це не просто фізичні вправи. Собаки можуть бігати навколо саду і спустити пар, але те, що вони отримують від ходьби є час зі своїми людьми.

Це робить їх більш щасливими і більш сприйнятливі і, швидше за все, облігацій.

Ви можете скоротити кількість прогулянок, маючи простір для них, щоб бігати, грати і туалет, але не повністю виключити їх.

+806
Funue Desai 20 квіт. 2010 р., 22:23:12

Це трав'яна 'нібито' аюрведичній медицині зроблені досить великим виробником добавки, які також є й інша ветеринарні препарати.

Мабуть, там були людські випробування і вони виявилися безрезультатними

Це короткострокове дослідження не передбачає, що Cystone® впливає на тих, сечовий хімій зазвичай вимірюється і як відомо, впливає на кальцій формування оксалатних каменів, а також зменшення ниркового каменя тягаря кальцію протягом 1 року. Можливо, елементи сечі постраждалих, які зазвичай не вимірюються (наприклад, глікопротеїн інгібітори). У тривалому дослідженні з більш пацієнтів необхідно для виявлення змін в кам'яний заходи або розширених кам'яний прохід, або вплив на інших видах каменю. У будь-якому новому дослідженні Cystone, в Ботанічний автентичність кожної окремої трави повинні бути описане виробником з використанням високого тиску рідини хроматографія. Цей короткий термін судовий розгляд не вдалося знайти докази того, що Cystone® запобігає утворенню каменів у нирках і зростання рецидивної кальцію оксалат сечокам'яною хворобою.

Еріксон СБ Vrtiska ТЖ, Іван Дж. Ефект Cystone® на сечовидільну склад і каменеутворення протягом одного року. Фітопрепарат : міжнародного журналу фітотерапії і phytopharmacology. 2011;18(10):863-867. Дой:10.1016/j.phymed.2011.01.018.

Я також знайшла список трав містить на Гімалаї сайті

Didymocarpus pedicellata
Бадану ligulata
Якорцев сланких

Як не дивно, деякі з них можуть впливати на свої дослідження - це придумали пошук Didymocarpus але це в пробірці, мабуть.

Я б сказав, що це безрезультатно - і він відчуває себе трохи як те, що дано як 'безкоштовно' медицина, а не те, що доведено на роботу.

+798
siliusmv 25 квіт. 2014 р., 10:32:39

Може тварина налагодити відносини з роботом, запрограмованим, щоб піклуватися про нього?

Дуже цікаве питання. І я думаю, що відповідь залежить від виду тварини.

Соціальні птиці (наприклад, курей, качок, гусей) відбиток на перших рухомих, що вони побачать після вилуплення. Так що це дуже ймовірно, що ви могли б мати робота доглядати за партію мальків. Вчені навіть вчив ворон, щоб використовувати торговий автомат (найцікавіше починається на 7:00 хвилин). У певному сенсі можна стверджувати, що це машина піклуючись про потреби продуктів харчування тваринного...

Недавно у нас були деякі дуже цікаві питання про рибу і я впевнений, що риби могли б пов'язати робота годування з позитивними емоціями і пливіть до нього. Ви могли б, ймовірно, місце роботизованою риби в такому акваріумі з цими рибками і вони щасливо співіснують.

Дрібні ссавці, що живуть у сімейних групах (наприклад, мишей, щурів, піщанок, Гвінеї свинок і кроликів), ймовірно, адаптувати свою поведінку, якщо немає інших особин, що живуть навколо або якщо робот імітує дуже добре їх анатомії і поведінки в суспільстві. Це "турбота" про соціальних потреб тварини? Це може бути прийнятною заміною, але це не те ж саме, як живий партнер.

Отже, кішки, як правило, не самі соціальні тварини. Вони цілком можуть жити щасливо на своїй тільки соціальних взаємодій під час шлюбного сезону. Вони спілкуються з людьми для їжі і pettings і частіше бити по меблів для себе улюбленця. Робот може забезпечити ласку і корм, але кішки набагато розумніші, ніж більшість птахів і гризунів, тому вони, мабуть, розуміють, що це не жива істота. Був би кіт, хоч? Хто знає...

Собаки, з іншого боку (і, можливо, коні та інші стадні тварини, теж) мають складну соціальну поведінку, і багато, багато міміки і жестів, щоб спілкуватися один з одним. Деякі роботи призначені для фільмів, щоб наслідувати тваринам це дуже добре, але їх діапазон руху і жести дуже обмежений, тому що мотор більше, ніж м'язи, особливо на обличчі. Також зверніть увагу, що цей робот дистанційно управляється людиною і не діяти автономно. Так що при сучасних технологіях можна повністю наслідувати собаці. У нас немає навіть повного розуміння соціальної поведінки собаки і є так багато помилок, тому програмування, ймовірно, буде не так, і робот не вела себе, як справжній собака.

З іншого боку, розумні істоти можуть співпереживати, як показали лемурів у цьому відео знову з дистанційно керованим роботом. Так що, можливо, робот піклуватися не прекрасно імітують їх. Собаки цілком щаслива, живучи з людьми ж і є численні приклади тварин виходжування потомства різних видів. У цьому відео творець шпигуна в диких роботів, пояснює, що тварини, здається, думаєте, що роботи живі і цілком терпимо, як тільки вони переконалися в тому, що роботи не представляють ніякої загрози.

Зрештою, я думаю, що робот може бути лише поганою заміною для турбота людини і спілкування з твариною. Фактичний виглядає робот не може бути так важливо, як поведінка, і що ще дуже багато чого не вистачає.

+770
Mitchell Porter 22 лют. 2017 р., 07:00:14

Перше, що я б зробити, це покласти жабу в карантинному акваріумі, так що він не впливає на інші жабу або рибу.

Моєю першою думкою було, що це може реакція на аміак Спайк, іноді називають аміаку гори воно може бути викликано простий як заміна фільтра, а якщо ви недавно протестували воду і це нормально, то що може бути не так.

Це важко для мене, щоб сказати, що саме це може бути, не бачачи його, але, сподіваюся, з опису найбільш ймовірних причин ви можете вирішити для себе на основі симптомів.

Паразити:

Перше, що ви хочете шукати, щоб побачити, якщо це паразит, інфекція, якщо жаба веде себе так, ніби його викачали енергію. Оскільки паразити позбавляють господаря поживних речовин, жаба стане більш млявим плином часу, як це не отримує необхідні поживні речовини. Зрештою, він перестане приймати їжу, коли йому не вистачає енергії.

З зовнішніх паразитів ви повинні бути в змозі бачити їх, якщо ви подивитеся достатньо близько, ви побачите, що виглядає як крихітна п'явка або кліщ прикріплюється. Внутрішніх паразитів важче знайти, але іноді вони показують як грудочки в шкірі.

Примітка: не тримайте разом равликів і жаб, а равликів можуть нести паразитів, які можуть заразити жаб.

Бактеріальні Інфекції:

Бактеріальні інфекції можуть бути так само складно знайти, як внутрішні паразити. Симптоми, які ви збираєтеся мати, щоб виглядати є ознаками стресу, ушкодження шкіри (почервоніння шкіри), і каламутним поглядом.

Грибкові Інфекції:

Грибкові інфекції зазвичай нечіткі білі плями на шкірі. Як вони ростуть, ви помітите кілець гриба з сирої шкіри в центрі.

Лікування:

Якщо ви все ще не впевнені, що це таке, я б ставився до бактеріальної інфекції. Лікування бактеріальної інфекції повинні очистити приблизно за 3 днів, якщо це дуже важка інфекція (що це не схоже, так як ти не бачачи ніяких абсцесів). Хороше лікування для цього буде Марделье два Maracyn, як безпечно використовувати з рибою в акваріумі, Якщо ви не можете карантин жаба.

Тоді я б ставився до грибкової інфекції, в слабкій надії, що це незвичайний гриб, який не білий. Лікування буде схожий на бактеріальну інфекцію, але з Марделье Maroxy.

Якщо плями все ще там після всіх цих процедур, я хотів би перейти до лікування паразитів. Зокрема, лікування кліщів, що становить половину таблетки Тетрациклін розвести у воді.

Ви, ймовірно, хочете мати карантинний акваріум для лікування, так як воно створить плівку на поверхні води. Або ви могли б виконувати "занурення" процедури, заповнивши невелику ємність з водою і ліками, і покласти жабу в цьому контейнері протягом 30-60 хвилин, а потім помістити його назад до нормального танка. Звичайно, це не ідеально, як це може бути стрес.

Якщо жоден з цих методів, я б порекомендував бачити ветеринара. Цілком можливо, що це паразит, який не може бути легко лікується, або інфекція, яку треба лікувати з уколом.

+708
TeRRo 25 лип. 2012 р., 13:24:04

Ive бачили багато говоримо про ходьбі одна собака чи ні, але це питання більше про культурах, де собаці просто не підійшов, тому що їх функція дещо інша, ніж зазвичай передбачається.

Їм з посиланням на села на Філіппінах, який я відвідав пару раз - і, ймовірно, багато інших місця на цій планеті, де собаки в основному зводяться до сигналізація проти зломщиків.

На ранній речі, мені завжди було цікаво, як люди будуть знати, що там грабіжник, тому що собаки гавкають по всьому району всю ніч, не перестаючи!

У будь-якому випадку, функція домашніх собак є, а так - більше для деяких, ніж для інших, - але вони ніколи не ходили, період.

Ive помітив, що багато з цих собак не приємний і дуже зацікавлені люди, і навіть найпривабливіший, кого я зустрів, хто прийшов і поклав свою голову мені на коліна, дивлячись на мене, будуть дуже збентежені про те, що ідея була кидати м'яч, що його могли зловити.

Хороша річ полягає в тому, що собаки можуть приходити і йти, як вони хочуть. Вони можуть бути залишишся в інших народів (з собаками) місця протягом тижнів, викликаючи глибоке розчарування їх власників, звичайно. В такому разі, я знала, що собака ніколи не піддавався жорстокому поводженню або не дали достатньо їжі.. я думаю, що це просто подобався ще однієї собаки в тому місці.

Так sumarum "сума", вони дали таку ж свободу, як кішки, які теж не ходили.

Я знаю, що кішки і собаки не того ж роду тварин, але я думаю, що коли справа доходить до спілкування, вони живуть набагато краще життя, ніж їх колеги, які ходили кожен день, тому що вони отримують, щоб зустрітися з іншими собаками, коли вони відчувають його.

З іншого боку, вони не сильно користувалися цим способом, але насправді не страждають від ожиріння взагалі. Напевно, тому, що їх раціон відрізняється, або, може бути, їх вид (ascals, вони називають) має більш високий метаболізм.

Що ви думаєте? Це в ДНК собак, щоб бути тільки щасливий, коли ходив 3 рази в день, або це те, що ми вчимо їх цінувати? Вони не можуть добре жити без цього, коли насправді залишається робити те, що собака хоче зробити?

+689
Nelson Jeronimo 21 квіт. 2010 р., 22:10:46

Ваш кошеня дуже хворий. Існує безліч проблем, які можуть викликати ці симптоми, через укус кліща травми хребта, але ми не можемо діагностувати ці проблеми через інтернет. Єдиний спосіб для вашого кошеня, щоб отримати допомогу, щоб сходити до ветеринара.

+629
svetigg 6 серп. 2018 р., 21:56:41

Ви змінюєте багато змінних за один раз, тому ваші свідчення (і вашого циклу азоту), швидше за все, далеко. Уповільнити трохи, і подивимося на можливості по одному за раз.

По-перше, більшість водних процедур, які нейтралізують аміаком роботи з перетворення аміаку (NH3) в нешкідливі амонію (в NH4+), який буде видалений з вашої біо фільтрів. Тестові набори не можу сказати різницю, даючи вам помилкових спрацьовувань. Аналогічна історія на хлор і хлорамін процедури. Ви не повинні приймати занадто води показання незабаром після прийняття води або зміни хімія. Ви повинні дати йому день або так, на хімічний склад води та показання для стабілізації; в іншому випадку, ти будеш ганятися за прочухана свідчення і, ймовірно, робить речі гірше.

Більшість корисних бактерій, які видаляють ці життя сполук у фільтруючих середовищ і ваш субстрат. При часткової підміни води, ви повинні тільки сифон з поверхні сміття і тільки "глибоке очищення" близько третини вашого гравій у тиждень (максимум). Крім того, зміна фільтруючого матеріалу може викликати сплеск аміаку, тому що ти викидаєш "біо" частина біо-фільтр, який наметах вашого циклу азоту. Вам необхідно лише промити фільтр ЗМІ в акваріумний воді (не замінити) і тільки при необхідності. Я замінити тільки окремі частини мого фільтра засобів масової інформації, коли це зовсім розвалюється (не намагатися зробити занадто багато за один раз).

Я не впевнений, якщо ви визначили, що вам потрібні всі ці хімічні речовини ви додаєте в ході планової зміні води, але в цілому... припинення додавання будь-яких хімічних речовин, які ви не повинні явно, тобто вам потрібна вода зелена, але не дуже ще, якщо у вас діагностовано особливий стан, який потребує лікування. Я припускаю, що ваша водопровідна вода в принципі добре з хімікатами, які ви використовуєте, але ви можете взяти свіжий зразок у вашому місцевому магазині акваріума для тест, щоб побачити, що вам дійсно потрібно.

+607
CuriousPuzzleSolver 17 черв. 2015 р., 05:01:08

Мій кіт нещодавно кастровано і повинен носити електронний нашийник, як він вже розірвав один розріз. Велику частину часу він лиже комір, намагаючись дістатися до його рани.

Це не проблема. Я прибираю кожен раз в деякий час комір (під пильним наглядом), так що він може мати деякий час, щоб розслабитися. Коли я знімаю комір, він не перестане лизати і гризти його верхню частину грудної клітки, верхні передні важелі, і чухаючи потилицю. Він навіть не йде на розріз.

Це не було проблемою, перш ніж він отримав електронний нашийник (за винятком випадкових подряпин). Він вже отримав блошиний медицина, коли ми отримали його близько місяця тому.

Щось не так? Я повинен звернутися до ветеринара? (У нас зустріч наступного тижня продовження)

+599
makhdumi 1 лист. 2013 р., 20:44:48

Цемент-це хороший варіант, її дуже легко мити, якщо вона паскудить або пісяє/нагадит(мити зі шланга). Воно також запобігає собак від риття під парканом. Хоча замість того, щоб використовувати блоки просто заповнити всю площу.

Притулки в моїй галузі використання цементу, дуже зручно.

Як побічний Примітка переконайтеся, що є тінистий куточок, щоб вона могла сховатися від сонця, якщо потрібно :).

+523
Dingredient 14 квіт. 2019 р., 02:33:51

Я помітив, що його груди піднімається і швидко падає. Це нічого, щоб бути стурбовані?

+484
AllGamer 8 лют. 2010 р., 19:10:46

В дикій природі, индоутки полюбляють гніздитися в дуплах 10-65 футів над землею. З моїх спостережень одомашнених muscovys, матері не годують каченят, але взяти їх випасу. Я хотів би побудувати їм дещо підвищеної шпаківнях, які імітують їх переважний гніздовий біотоп як можна більше. Як каченята увійти і вийти з піднесеному гніздо в дикій природі?

+471
Mihiran Chathuranga 17 лют. 2016 р., 20:08:11

Як овочі при приготуванні сипучих багатьох ферментів і сили поживних речовин повинні бути зроблені, щоб служити їх свіжими і сирими, коли це можливо.

При приготуванні пором є кращим, так як він зберігає більше поживних речовин, ніж кип'ятіння.

Також темного кольору овочів слід вибирати більш легкі, так як вони мають більш високу концентрацію вітамінів і мінералів.

Ви можете нарізати, порізати овочі або зробити пюре.

Ви можете змішати овочі в невеликих кількостях в їжу вашої кішки.

Також пам'ятайте, щоб не перегодовувати овочами для вашої кішки, а також щоденного годування не потрібно. Для кішки не привчають до поїдання овочів починайте повільно.

Деякі кішки алергія на певні овочі. Також не всі овочі є безпечними для кішок. Тож зверніться до ветеринара.

Джерело:

Зелень для собак і кішок

Пов'язані:

Які зелені овочі, що я можу спокійно годувати мою кішку?

Чи є користь для годування кішок Корм для кішок, який включає в себе фрукти і овочі?

+424
user41391 19 квіт. 2017 р., 13:56:00

Чад має фантастичний відповідь. Моя відповідь на мінімальній площі з незвичайної точки зору, а просто інший, не краще.

Будинок Для улюбленця кролика є два типових сценарію житла.

 1. Кролик має повний доступ до деяких зайчик звукоізоляцією, куточок весь час. Кролики "safeplace" за сон і таке картон (або щось) коробці, яка не може бути заблокована.

 2. Кролик має "клітка", що вони замкнені під час сну і вони випустили у великий площі будинку пару раз в день.

У будь-якому разі кілька речей, щоб мати на увазі

 • Ваш кролик буде жити від 8 до 12 років, з прольотами 16 і 17 можливих.
 • Ваш кролик може працювати 30 миль в годину і хотіли б мати номер, щоб зробити це.
 • Недостатні фізичні навантаження можуть бути шкідливими

Сценарій 1; Якщо зайчик буде обмежена зоною для всіх, чи більшу частину свого життя. Найменше простір близько 8 футів 8 футів, це два стандартних вправ ручок, з'єднаних разом, або один у кутку. Це забезпечує місце, щоб зробити короткими перебіжками, і працює "пустушок" (Щасливий Кролик сподіваюся). В додаток до цього з контрольований доступ на велику частину будинку пару раз в тиждень, може зробити для довгого щасливого і здорового життя. Подивимося, може кролики мають вільний доступ до увесь будинок весь час? більш детально про розширення.

Сценарій 2, у цьому випадку з міркувань безпеки Банні обмежується меншою площі протягом більшої частини дня і ночі. Кролики - Сутінкові вони найбільш активні вранці і ввечері. Це одна з речей, що робить їх відмінним компаньйоном домашніх тварин для людей з малими просторами, які працюють (або навчаються) протягом дня і спати вночі.

У цьому випадку кролик замикається у своєму "безпечному місці", поки ви знаходитесь далеко і вони сплять. Простір має як мінімум бути один зайчик в ширину і двох зайчиків довго. Якщо простір є проблемою, менший простір може бути використане, з додаванням другий поверх (але чим більше, тим краще). Кролик повинен мати номер, щоб розтягнутися, і вам потрібно місце для ящик для сміття, сіна і води.

Коли ви прокидаєтеся вранці, зайчики виходьте, вони отримують, щоб працювати і переміщатися у великій частині будинку, що Кролик з доробком. У них є багато місця для вправ, і коли прийшов час для вас, щоб качан протягом дня, ви отримуєте їх харчових брикетів, зателефонувати їм в номер і вони прибіжать, кролики і їжу заходимо в "клітці" він замкнений і захищений, поки ви повернетесь додому. Коли ви повертаєтеся додому у вечірній час, вони вийти, грати і дивитися телевізор з вами. Коли прийшов час спати вам приготувати салат називають їх в їхню кімнату, вони прибіжать, кролики та їхні їжі йти в "клітці" вона замкнена, і закріпити до ранку.

+373
Itay Inbar 18 лип. 2017 р., 06:52:40

Як ви вказали в коментарях, він активно грав до блювоти. Це може бути те, що він з'їв усю свою їжу, потім стрибав навколо занадто багато, що зробило його хворим.

Ви повинні тримати очі на ньому. Якщо він знову блює, то це, ймовірно, варто відправитися до ветеринара, просто щоб переконатися, що все в порядку.

Загальні можливі причини блювоти:

 • Активність після їжі - це може бути спільна справа, якщо ваш кіт тільки що з'їв велику кількість їжі, а потім продовжує грати бути активним, то це може також викликати блювоту.
 • Їдять траву/інші предмети - тепер трава є, ймовірно, найбільш знайомі обидві собаки і власники кішок, але ваша кішка може з'їла щось, що не згоден з ним під час його подорожей. Ознаками цього є речі інші, ніж свою їжу у своїй блювотині, завжди перевіряйте, чи що.
 • Зміна їжі - останні зміни в котячий корм також може бути фактором, який викликає блювоту, цим не погоджуючись з вашою кішкою. Якщо це так, увімкніть його назад!
 • Медичні умови - якщо блювота буде продовжуватися, то це може відбуватися із-за захворювання, або хвороби чи інакше. Ви дійсно повинні прийняти його до ветеринара, якщо блювота відбувається регулярно/не раз і не два.
+342
user17967 7 серп. 2015 р., 10:05:58

Я зробив щось дуже схоже.

Попередньо перемістити

Я почав, додавши циклової води зі старого танка на новий танк. Після щотижневої передачі кілька відер за три тижні, новий акваріум містить багато задіяна вода з старого акваріума (30%).

Я також поділився деякими фільтруючий матеріал із старий танк з новим танком.

Рухатися

Потім я стала порожньою старий бак на новий і більший резервуар, зачерпнув рибу і, нарешті, переданий останній біт циклової води.

Новий танк був у цей момент заповнюється циклічно воду приблизно на 55%.

Після переїзду

Я почав, додавши (не циклічно) води для нового танка надалі заповнити його приблизно до 80%. Через тиждень я додав останні 20%.

Уся моя худоба пережив передачі (неон і тетра видів, деякі вишневі креветки і Кору).

+275
user39337 6 черв. 2011 р., 02:50:36

У нас були двоє чоловіків-рятувальних кішки близько 4 років. Вони були разом у притулку, який хотів, щоб тримати їх разом, так що ми взяли їх обох. У них там купа обтяжуючих питань поведінки:

 1. Вони дряпають меблі та загубили багато речей.
 2. Вони їдять все і можуть відкривати шафи, лазити на високі полиці, і т. д. Ми пробудили багато утр у чіпси, печиво або хліб розірваний і розкиданий по всій підлозі.
 3. Вони з'ясували, як відкрити відро для сміття і хотів відкрити його, витягнути його, і розкидати сміття по всьому будинку.
 4. Вони можуть відкривати двері, в тому числі вхідні двері, якщо вони намагаються досить важко, тому вони важко стримати.
 5. Під час гри вони іноді стрибають прямо на колінах, плечах, або навіть їх особи, страшні мої літні батьки і гості і залишаючи багато поганих подряпин.
 6. Вони відмовляються пити з миски для води, віддаючи перевагу, щоб перевернути її на підлогу, щоб випити.
 7. Старша експонатів різних нервових поведінки. Він "горбів" молодший час. Він ненавидить м'які іграшки будуть "топити" їх в унітаз, якщо він коли-небудь досягає їх.
 8. І звичайно, як кішки, вони штовхають речі з прилавків і полиць весь час. Ми відмовилися від ялинки.

Ми перепробували все, ветеринар запропонував спробувати навчити їх (перенаправлення, ласощі, когтеточки, час гри, бризки пляшки), але нічого не допомогло.

Але потім ми почали дозволяти їм виходити на вулицю в нічний час. (Вони часто були найбільш проблематичними у нічний час, коли ми не могли втрутитися.) Це зробило світ відмінності. Вони перестали свербіти і тероризує будинок і здавався набагато щасливішим. Я почав думати, що у них просто було занадто багато енергії, щоб бути в приміщенні весь час.

Вони брали на полювання, в основному птахи, і їли те, що вони зловили. Ми намагаємося тримати їх від їжі, але це зазвичай відбувається вночі. Ми просто знайдемо цю бійню на патіо.

Нещодавно мої сусіди з обох сторін зніяковіло зізнався, що наші коти почали виходити зі своїх будинків через Pet двері. Іноді вони приймають їжу від своїх вихованців, або навіть від їхньої кухні. Обидва сусіди не наполягаю, це не дуже заважатиму, але це явно не підходить.

Зовсім нещодавно одна з кішок стала дещо агресивною. Він б'ється з іншого кішкою іноді, ганяючись за ним навколо будинку і шипіння і пхає його. Інший кіт часто має подряпини на обличчі вранці.

І, нарешті, буквально минулого тижня моя сусідка сказала кішка почала нападати на свою власну кішку в свій будинок.

Це викликає деякі сім'ї розбрат. Моя дружина думає, що кішкам просто потрібно йти. Вона боїться, що якщо ми почнемо знову тримати їх усередині вони повернутися до більш складним способам (і вони чесно все одно досить складно). У неї немає більше терпіння для тисяч доларів на шкоду нашій меблів і предметів домашнього ужитку, і вона втомилася жити в страху, кішок, тримати все на кухні на найвищій полиці, не залишивши чашку води, і т. д...

Моя дочка, звичайно, думає, що якщо кішки вона помре.

Я не впевнений, що на даний момент якщо щось можна зробити, щоб утримати їх від тероризують мій дім, мої сусіди, або обидва. У нас були раніше кішки, але не коти, які діяли як ці двоє.

Чи є у нас надія утримати жінку від розлучення?

+198
gutschilla 11 трав. 2011 р., 19:40:10

Відповідь на це питання-так буває, але секс-це тільки один із способів кішки можуть заразитися інші види близького контакту може занадто поширених захворювань.

 • Котячий герпес може передаватися рідини організму.
 • Фів котячий СНІД може передаватися рідини в організмі.
 • Котячий хламідіоз може передаватися через рідини організму,
 • Panelukopenia вірус може передаватися через рідини організму.
 • Calcivirus може передаватися через рідини тіла.
 • Catflu може бути передано рідини в організмі
 • Сказ може напевно передаватися через рідини організму, і не тільки для інших кішок, але для всіх видів тварин, включаючи людину.

Я припускаю, що є кілька інших типів хвороби, що можуть передаватися через рідини організму не тільки від спілкування але і від укусів теж.

Джерелом для деяких з його http://wtvr.com/2013/04/30/cat-stds-on-the-rise/

Два джерела моїх кішок картку вакцинації стандартні щеплення для кішок тут в Норвегії.

+192
khanzarate 6 вер. 2014 р., 10:57:00

Я прийняв молодих дорослих Жінка-кішка (приблизно 2 роки) з вулиці, напевно звалив тварина (не здичавілі). Вона була спочатку дуже полохливі і ніколи не сидять на колінах в наступні 14 років, але поступово з плином часу вона комфортно сидить поруч зі мною. Я прийняв інші дорослі кішки, які сиділи на колінах протягом декількох тижнів (або днів), так що це не кошеня-проти-дорослому. Кожна кішка-це індивідуальність, з власним фоном, і коли ми приймаємо, ми, як правило, не мають ні найменшого уявлення про те, що фон.

З моїм небажанням кота я виявив, що найгірша річ, щоб зробити, щоб забрати її, і поклав її мені на коліна (або навіть просто тримати її). Забирав її викликало "aiiieee! Я не контролюю! Тікати!" реакція. Іноді я сідав поруч з нею (якщо вона була, скажімо, валяючись на дивані), я рухався повільно і уникати будь-які різкі рухи або шум, і що дозволив мені сидіти поруч з нею і погладити її. В кінці кінців вона почала приходити, щоб сісти поруч зі мною, що я винагороджений, якщо я можу (я всі солодощі поруч з моїм улюбленим кріслом на деякий час). Я пестив її ніжно, коли вона зробила це, так само як і я, якщо я сидів поруч з нею.

Це довгий, повільний процес, який базується на побудові довіри. Все, що ви робите для того, щоб потривожити ваш кіт буде встановить вам назад. Деякі кішки ніколи не можуть сидіти на колінах, але інші в кінцевому підсумку. Візьміть на умови вашої кішки.

+140
Bartlomiej Takuski 15 січ. 2019 р., 08:47:11

Моя кішка ківі народилася в листопаді 2011 року, я прожила з ним 3 роки з моїм батьком і моєї сестри в нашій квартирі. У 2013 році мій батько познайомився з моєю майбутньою мачухою, хто дійсно схиблений на чистоті. У 2014 році ми всі переїхали в наш нинішній будинок, і тут є проблема.

Як моя мачуха схиблена на чистоті, вона не може стояти будь-який бруд в її будинку (вона пилососить майже кожен день, щоб дати вам зрозуміти), і, як наслідок, вона не може стояти будь-випадання волосся від моєї кішки. І ви, хлопці, знаєте, скільки домашні тварини втрачають волосся... нарешті, у 2014 році, мій кіт був вигнаний з нашого будинку і так як він живе виключно в саду.

Не скажу, що сад маленький, він може працювати на відстані до 8 метрів легко і перестрибнути через деякі маленькі речі, є 2-3 дерева й траву.

Тим не менш, щозими, починаючи з 2014 року, мій кіт зникає в холодну пору року, коли йде сніг. Мій батько посадив у минулому році невеликий обігрівач у своїй хаті для нього, але це звучить не досить. Ми не бачимо його протягом 1 до 3 тижнів, і я дуже хвилювалася в цей час року, сподіваючись, що я побачу його знову. Найгірший момент, як власник тварини була перша зима, коли він покинув наш сад протягом декількох тижнів, перш ніж ветеринар зателефонував батькові, як хтось за нього там, як у нього була зламана лапа !

Отже, моє запитання, які шанси, що моя кішка щаслива, незважаючи на своє становище, він був великий предмет спору з моєю мачухою і трохи з моїм батьком, як вони насправді відкидають його, кричать на нього, коли він намагається увійти в будинок і так далі. Я також знаю, що кішки більше звикли жити зовні, ніж ми, люди, так що я думаю, він не так сумно, як бездомного людини можуть бути.

Я б нарешті закінчити своє запитання, кажу вам, хлопці, я не буду, на жаль, зможемо переїхати у свій будинок до 6-7 років залишилося, а я ще студент.

+104
Tim McLean 8 лист. 2016 р., 06:02:08

Намагаюся знайти рецензованої статті книги про предмет, знайшов "керівництво ветеринарної дієтології", від Сондерс / Ельзевір.

Висновок такий: м'які / жорсткі продукти немає явного переможця. Багато досліджень були розглянуті, а автори знайшли, що це важко порівняти висновки, тому що кожне дослідження включало різних тварин, з різними методами аналізу.

Ті висновок авторів, що однієї породи мають більш тенденція на розвиток стоматологічних проблем, так як їх анатомія відрізняється, наприклад, більш або менш простір між зубами.

Деякі спеціальні продукти (фактурний сухий корм), з іншого боку, може бути корисним у процесі видалення зубного каменю і плоского жує сиром'ятної шкіри невеликих розмірів теж може допомогти.

Джерело:

КЕРІВНИЦТВО ВЕТЕРИНАРНОЇ ДІЄТОЛОГІЇ 0-7216-0123-5 Авторське право © 2004, "Ельзевір" (США). Всі права захищені. Автори: Тоні Баффингтон, Шеріл Холлоуей і Сара Abood.

+76
Rastamanuch 1 серп. 2019 р., 18:30:01

Скільки часу я провів з моїм цуценям. Він-бордер коллі 4 місяці. Він, здається, є багато енергії і хоче спілкуватися і грати весь час. На одну книгу, вона каже, що щеня потребує спілкування і взаємодію, щоб побудувати зв'язок зі мною. Але з іншого боку, я читала, що щеня повинен спати/відпочивати протягом 18-20 годин. Для цуценяти в такому віці, це означає, що він буде створювало більшу частину часу. Мені сумно, особливо, коли він ниє всередині кліті.

Скільки часу щеня потрібен для сну/відпочинку в день?

+75
Elli Rush 3 серп. 2013 р., 14:20:52

Щовечора або час дрімоти, коли ми йдемо, щоб отримати наш дворічний син готовий до сну, наша собака прийде і буде там лежати. Також він залишається там протягом декількох хвилин після того, як ми покидаємо кімнату і вимкнути світло. Він навіть не вставати, щоб ганятися за кішкою, якщо вона приходить. Це інстинкт і його захисні або домінуючим?

Ми не знаємо точний вік собаки або породи. Ми його взяли з притулку, коли він був щеням, приблизно 8-12 тижнів, а у нас він був близько 14 місяців. Він виглядає як співробітники і, ймовірно поєднання з чорним лабрадором. Він відмінно справляється з нашим сином, коли він не спить. Я не дуже турбуюся про поведінку, просто цікаво.

+74
diegokiller 17 січ. 2017 р., 23:38:19

У мене є 1-річний жіночий хаскі і жити в будинку з моєю подругою. Вона працює вдома і я в офісі більшу частину тижня, так що вона робить велику частину обов'язків собакою, поки мене немає (харчування сніданок і вечеря, прогулянки, горщик тощо) За вихідні я беру на себе якомога більше, але за останні кілька місяців собака перестала какати для мене. Вона буде писати тільки добре, але потім буде бродити (на повідку) щось винюхує і намагається їсти листя та траву і не буде корми, не важливо, скільки я намагаюся заохочувати його. Я навіть намагався її ходити по двору кілька разів, щоб працювати, але як і раніше не щастить. Тоді моя засмучена дівчина візьміть поводок від мене, нічого іншого, ніж те, що я зробив, і протягом хвилини або менше собака напаскудила.

Єдине, що ми можемо думати про те, що вона мене не шанує, з якоїсь причини, але я не знаю, як це виправити, тому що я годую її 2-3 дні в тиждень, коли я вдома і граю з нею кожен день. Що є причиною такої поведінки і як я можу це виправити?

+57
Mondweep Chakravorty 12 груд. 2017 р., 19:25:57

Мій папуга не боявся мене, він сидить на руці і їсть їжу. Іноді він навіть відмовляється спуститися. Проте він мене кусає, коли я поворухнути пальцем в його бік, поки він їсть (сидить на моїй долоні), він намагається кусати і здирати шкіру (але не боляче).

Це означає, що він намагається домінувати наді мною? Або щось інше?

+20
Ghebie Stones13 18 трав. 2010 р., 13:58:33

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil