Я повинен поставити мою кішку в розпліднику, поки я піти у відпустку?

Я планую поїхати у відпустку на пару тижнів. Я повинен дивитися на те, щоб покласти мій кіт (10 років регулярного кошари) в розплідник за період, або я повинен знайти сусіда, щоб прийти в кожен день?

Я намагаюся (правда поки що невдало), щоб зважити всі плюси та мінуси з точки зору стрес для кота, і спробувати вирішити, чи буде він бути більш напруженою, перебуваючи в звичайному будинку, але з незнайомцем і годувати її теж не пускають взагалі, або в незнайомій обстановці з незнайомими запахами та іншими кішками, але безпечний в знанні, що вона буде добре піклуватися більше, ніж просто один або два рази в день.

+986
bdoering 18 серп. 2010 р., 01:06:42
32 відповідей

Більшість магазині купив корм для собак, сумки є керівництво по годівлі, розподіл добової кількості їжі. Дане керівництво засноване на вагу собаки, але рекомендована кількість залежить від насиченості їжі. Фактичний обсяг спожитої безпосередньо пов'язане із ставленням собаки, і їх активність та показники метаболізму, їх стать і вік.

Для моїх собак, вони потрапляють в діапазон 15-25 фунтів (на 13-річного-це 15 кг, то 5-річна дитина 23 кг) та їх окремих харчових продуктів, як рекомендують 1 чашку сухого корму в день. Я ділю його на дві 1/2 склянки їжі (вранці і ввечері). Ветеринар заявив, обидві собаки на правильний вагу для їх індивідуальними розмірами; вони не страждають надмірною вагою.

На 23 собака фунт іноді не їсть її їду вранці, до якого я додати інші 1/2 склянки ввечері. Вона іноді не їсть все це. Вона не надмірна вага, а вона не їсть інші речі. Вона є більш активною з двох собак. У 15 фунт собака вибирає тільки вранці і споживає все вночі, у тому числі деякі великі собаки корм. Він трохи активний, але я вірю, що він має високий метаболізм.

+962
feng D 03 февр. '09 в 4:24

Моя мати володіє пуделя, який страждає крайньої розлуки. Вона купила його в якості юного дорослого (2 роки) у заводчика, вона була його протягом 18 місяців і двох інших собак. Він завжди був липким, але він дійшов до неприйнятною точки протягом перших шести місяців її володіння ним.

Він не може бути залишений у спокої, ніколи. Він пошкодив будинок, він насправді вирили отвори через двері своїми кігтями, намагаючись вибратися і йти останнім, хто покинув будинок. Тому вони змушені брати його скрізь вони йдуть або залишити когось вдома. Це триває вже рік.

Вона скоріше не заспокою його, що можна зробити, щоб допомогти собаці з такої важкої розлуки?

+940
PozziePAW 17 квіт. 2016 р., 10:43:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви хочете, щоб зупинити небажану поведінку, я думаю, є два ключових моменту:

 • Не намагаються "навчати" собаку, коли ви хочете піти на прогулянку. Поїзд в інший раз, коли ти розслаблений, коли ти не хвилювалася з приводу шуму і т. д. Робити короткі тренування і повторювати це кожен день, якщо це можливо. Потім, коли собака прогресує, ви можете перемістити навчання на "полігоні", але не припиняючи тренувань.

 • Ви хочете навчити першого альтернативного поведінки, до зупинки небажаним. Таким чином, Ви зможете передати її в інше поведінку, яке доречно і яка була посилена. Для цієї проблеми, що означає "зберігати спокій, коли на повідку всередині".

У вашому випадку я б зробив такий:

 • Визначити, що ваш реальний виклик: уявіть собі, що кінцевий результат виглядає. Вам доведеться підкріплювати кожен крок у напрямку цілі, які ви встановили.

 • Хвилювання приходить від передчуття, так що ви повинні навчити собаку іншим способом реагують на це. Ви хочете, щоб собака спокійно, можливо, сісти або лягти впритул до дверей і чекати, не гавкає.

 • Коли у вас є час, поставте собаку на поводок всередині. Він буде дуже радий. Ігнорувати все, але посилює кожен маленький крок на шляху до більш спокійною поведінкою. Взяти який-небудь частування. Коли він зупиняється гавкіт, сказати "так" і ласощі. Якщо він бігає по дому, коли він зупиняється, "так" і "лікувати" і т. д. Не соромтеся, щоб нагородити маленьких кроків.

 • Продовжуйте, поки собака досить спокійна, потім виходьте. Якщо у вас немає часу на прогулянку, повернутися, зняти повідець і трохи пограти. Тоді ви можете зробити це знову, негайно або через кілька годин. Не чекайте, що перші сеанси, щоб бути досконалим. Тримати їх короткі і кінця сесії (тобто, піти на (реальні чи ні) пішки) на позитивній ноті (наприклад. ніхто не дається протягом деякого часу, або коли собака лягає).

Це для порушення частина. З іншого боку ваша собака, здається, бути обумовлено: повідець-прогулянка. Частина його відповіді "автомат", як собака слину, коли ви приймаєте їжу, собака не контролює, як він відреагує.

Отже, ви повинні змінити це автоматичний відповідь в одному, що передбачає думає собака, це перша частина: собака повинна думати і розуміти, що воздасться тільки спокійна поведінка.

З іншого боку, ви можете також зустрічну умову вашої собаки. Ви візьміть повідець, собака хвилюється. Так що ви можете час від часу брати на повідець, або навіть поставити поводок на собаку, але потім повністю ігнорувати собаку. Зрештою, автоматична реакція буде зникати. Це ж для собаки Павлова: ви дзвоните в дзвіночок, і потім годувати собак. Після декількох повторень, собаки будуть слюні пускати після дзвінка навіть при повній відсутності їжі. Але якщо потім ви продовжуйте дзвонити, не годують їх, що автоматична реакція буде в кінцевому підсумку зникають.

Крім того, ви можете подивитися це відео , Як дресирувати собаку, що більш схвильований з-за їжі, відрізняється від вашої справи, але ті ж принципи застосовні.

+932
Doron 16 трав. 2017 р., 05:55:25

Кішки активні, в основному, пізно увечері і рано вранці, але це можна змінити це

Що потрібно зробити, щоб зробити режим гри з ваш кіт так він використовує енергію, що накопичилися за день, а також намагайтеся, щоб ваша кішка не спить, а працює більше дня.

Якщо ваш кіт відкритий кіт він також допомагає, якщо він залишається протягом більш тривалого часу протягом дня, перш ніж випускати його назад.

Отримувати або робити якісь іграшки для вашої кішки також може допомогти, це легко зробити іграшки для вашої кішки, як кульки з невеликий отвір і ласощі або сухий корм всередині.

Якщо ви зміните кількість частин сухого корму в іграшки, я пропоную легко щоб переконатися, що ваша кішка використовує більше енергії, граючи з ними, ніж вони отримують від поїдання сухого корму в них.

Кіт ялинки, встановленої на вікні, так що він може побачити вулицю і його птахи і тварини також можуть допомогти зберегти вашу кішку активної і розважали протягом дня.

За кожну секунду дня ваш кіт активний, він дає вам ще одну секунду, щоб принаймні спати.

Доведеться йти моя кішка є миша і мені потрібно навести порядок.

+908
Slavka181 26 жовт. 2017 р., 09:08:36

Кішок пам'ятаю тільки те, що:

 • Покласти їх в небезпеці
 • Виграли їх в someway

Це означає, що якщо він живе з іншою власник, він може бути "забутих" ви. Тим не менш, він повернувся, вказуючи, що він пам'ятає "ви", але не його колишнє найменування/життя/особистість. Він повинен повернутися в часі, але якщо ви все ще турбуєтеся, ви могли б взяти його до ветеринара, щоб виключити будь-які можливі неврологічні/оптичний дезертирства.

+890
Munty 13 лип. 2015 р., 15:13:43

Раковина завжди буде виглядати деформуватися, але може в термін і при належному догляді виглядають краще. Вам потрібно збільшити споживання кальцію черепах. Ви повинні взяти черепаху до ветеринара, якщо ви можете, як вони можуть наповнити її достатньою кількістю кальцію, і вказують і на інші проблеми.

Ось кілька способів, ви можете керувати кальцію:

 • Годувати черепаху різноманітність багатою кальцієм зелень. Ніколи не годуйте черепаху будь-яке м'ясо, тільки частування повинні бути фрукти. Листя винограду, зелень кульбаби, зелень і інші багаті кальцієм, щавлевою кислотою низькою зелень повинні бути основною частиною дієти.

 • Пропонуємо комерційні блоки кальцію. Такі як кістка або суміш кактусів і каракатиць.

 • Пил, їжа з рептилією кальцію. Ви також можете пил його з деякими дробленная кістка або яєчної шкаралупи. Але ви можете очікувати гад кальцію, щоб бути найбільш ефективним, особливо якщо він вже доданий вітамін D3.

 • Переконайтеся, що черепаха отримує достатню кількість УФ-Б УФ-В має важливе значення для здоров'я більшості рептилій (і інші тварини з цього питання), переконайтеся, що у вас є робочий і потужний УФ лампу на цьому етапі. І тобі слід брати черепаху на деякий час, коли погода тепла.

 • Забезпечують просторий корпус з "тренувальним майданчиком". Переконайтеся, що черепаха має натуралістичний і місткий корпус. І зробити зоною, всередині якої Земля не рівень всіх навколо, і черепаха буде докладати більше зусиль в ходьбі. Черепахи (особливо великі) потрібні міцні ноги, щоб утримувати свою вагу і захистити їх від хижаків. Кінцівки мають здійснюватися і кальцію повинні бути забезпечені. Також переконайтеся, що у вас є місце для укриття, і великої вологості в корпусі.

 • Переглянути раціон харчування. Черепах потрібно з високим вмістом кальцію і клітковини, дієта з низьким вмістом білка. Переконайтеся, що ви економно використовувати зелень високого щавлевої кислоти, і бажано не використовувати їх на даному етапі. Безхребетний кактус, глобус мальва, зелень кульбаба, гібіскус, зелень і такі волокна і кальцій багаті зелень повинні складати основну частину раціону.

  Сподіваюся, що ваша черепаха робить добре, люди зазвичай думають відносно низький цінник, який поставляється разом з черепахою означає, що він дешевий в обслуговуванні, і поради, які вони вам не допоможуть. Скажіть, будь ласка, як черепаха в майбутньому.

+878
sorin pop 11 бер. 2014 р., 16:42:23

Ось як мій Вет врешті-решт довелося це зробити, після того, як півтора десятка шин, що просто впав. Працював як шарм, але так, він повинен бути туго в плечах. enter image description here

+874
macyaka 6 квіт. 2019 р., 19:27:53

На відміну від собак, кішки не показувати свої животи в знак покірності. Це тільки те, що вони роблять, коли вони відчувають себе настільки впевнено, вони відчувають себе в безпеці для гарного відпочинку. Тому багато кішки можуть робити це в вашій присутності, але насправді не хочуть, щоб їх животи чіпають, насправді, я б сказав, що це для них більш нормальний для не особливо люблять, коли їх животи стикнулися.

Але, деякі кішки можуть прийти терпіти це чи сподобається, якщо вони дізнаються, що відчуває себе добре або особливо увагу мотивовані. Мій кіт, наприклад, здається, активно користуються живіт треться, але я думаю, в основному тому, що вона жадає якого-небудь взагалі. Я думаю, той факт, що ваша кішка наближається, і натиснувши на ви-це більше показник вона хоче вашої уваги і, можливо, її гладять, ніж акт оголюючи її живіт.

+851
Seetha 2 груд. 2010 р., 16:44:23

Насправді, вони не вчать собаку, щоб перетнути, коли рух змінюється, вони привчають собаку до зупинки на розі, коли вона знаходиться на носіння проводів (без урахування світлофорів, знаків і дорожньої), вони вчать людину, щоб перетнути, коли звуки, що вказують на рух веслами. Коли собака на повідку, це "не працює" і не зупиняється.

Собака-поводир, який "працює" (в упряжі) багато по-різному веде себе тоді, коли "не працює". Собака-поводир з проводів і на повідку веде себе як будь-яка інша собака.

Ви можете навчити вашу собаку, щоб зупинити, коли щось відбувається (тобто носіння проводів, і в кутку), але вони йдуть тільки тоді, коли дано сигнал до лиця.

У мене є певний реальний досвід життя з собаками-поводирями, вони розумні і вони проходять навчання, а рівень знань, ваші дослідження показують, буде в кращому випадку і рідко. Бувають випадки, що собака-поводир дозволить зробити вибір і ігнорувати сліпих напрямку людей і зробити щось надзвичайне, але є просто так багато, коли собака зробить щось неналежне. Собака-поводир-це живий інструмент, як тростину або GPS. Ніхто не непогрішні, вони дають можливість зрозуміти людину, яка потім приймає рішення.

+832
TSki 31 груд. 2014 р., 12:04:05

Я тільки що отримав леопард гекон на шоу рептилій і це мій перший. Мій номер тільки близько 70 градусів і не досить тепло для цього. Як я можу зробити в моїй кімнаті або в клітці тепліше?

+806
marwan 9 серп. 2018 р., 12:18:32

Це мій перший вихованець. З-за проносу , ветеринар попросив мене силоміць годувати кошеня 4 дні. Перед годуванням, поведінка здається нормальним, але через силу годує, кошеня за поведінкою здається, що він просто ненавидить всіх і сумно стає(всякий раз, коли він лежить на землі, я доторкаюся до нього і він залишає місце і знаходить інше місце, де ніхто не навколо). Це нормально чи я надто сувора на цей маленький приятель ?

+740
user8329161 26 лист. 2016 р., 06:43:02

Ні, риба повинна бути в 3 галонів акваріум. Будь ласка, у будь-яку ціну, взагалі не ставити Бетта там. Неони, гуппі та інших риб, які були (на диво), запропоновані в інші відповіді не можуть жити в 3 галонів або. Навіть 5 літрів занадто малий для Риб, 10 літрів буде мінімум для Бетта на гідний рівень життя. Якщо ви поставите в цій риби вони будуть сумним, млявим і вразливим до стресу (відчуваю небезпеку) або захворювання, і якість води буде важко підтримувати.

Неонові тетр , наприклад, повинен бути як мінімум 6, щоб бути щасливими, оскільки вони є соціальними і потрібно освіта, щоб відчувати себе в безпеці. Вони не будуть в школі, якщо вони 2 або 3. Півники не створені, щоб жити в маленькому склянці, незважаючи на те, що Говорить. Я раніше теж африканські карликові жаби до і вони не повинні бути в такій маленькій мисці, якщо ви хочете, щоб вони жили довго і щасливо.

Пояснення: риби та жаби повинні плавати, вони повинні розширити свої ноги (для жаби), щоб використовувати всю свою потужність, плавання та насправді використовувати свої м'язи, досягаючи значної швидкості, інакше вони стають слабкими і хворими. Ж, як і косатки, які знаходяться в полоні і терпіти деградацію м'язів та легень, оскільки вони не можуть плавати так, як вони повинні. І я навіть не говорити про те, як нудно було б в такому маленькому місці. Вони цікаві і зацікавлені, вони не прикраси.

Що можна покласти: равликів або креветок б з задоволенням там з великий пучок яванського моху або чогось. Він як і раніше повинен бути забезпечений фільтром, або воду треба часто міняти, якщо без.

Ви також можете розглянути інші використовує: заповнити його з брудом для цвітіння будинку-рослини. (водне рослина теж може працювати). У мене немає досвіду з комахами, але може бути, ви могли б зробити класний установки для мурашок (потрібна кришка) або наземних равликів. Ви могли б тримати п'явки або черв'яки якісь теж.

Равлики, як котушка або МТС, як креветки neocaridina, дощові черв'яки і т. д. Все це може зробити стійкі відтворюють колонії, яка може бути дуже цікавий проект. Такі маленькі істоти, краще всього підходить для невеликій мисці.

Вважаю, що невеликий акваріум вимагає більшого догляду і уваги, щоб підтримувати якість води.

+740
watzon 27 груд. 2019 р., 20:45:50

Дрібнопористі сітка повинна працювати, щоб тримати кішку, як вона працює, щоб тримати кішок подалі від курятника. Структура, можливо, не потрібно бути прив'язаними до будинку, курник в цей спосіб призначений для переміщення, будинки і запустити просто доторкнутися.

Кішки можуть стрибати на кілька футів, і вони можуть піднятися, ваш біг буде потрібна дах, вона може бути твердою або дротом. Погуглите для зображення зовнішньої кішки бігають показує кілька різних варіантів. Ваш бюджет і план у кінцевому рахунку вирішити, як екстравагантний ваш пробіг, але якщо він щільний і стабільний, він не повинен бути фізично підключений до вашого дому, просто торкаючись до нього.

Нарешті, як ви живете в оренду, можна планувати, тому він легко може бути розібраний і перенесений. Якщо ви уважно подивіться на фотографії високої роздільної здатності для курника можна побачити болти, що утримують половинки разом. Легко дається тільки для зберігання або довгі ходи.

enter image description here Зображення отримані commons.wikimedia.org

+726
user3780 10 черв. 2015 р., 06:03:51

У мене є критий кішка, яка не має проблеми зі мною, коли я всередині. Вона прийде до мене, дай мені погладити її і т. д. Вона навіть спить на моїй стороні ліжка, коли я йду.

Але всякий раз, коли я виходжу на вулицю і проходжу повз її вікна, вона шипить і гарчить на мене через вікно. Це здається дивним, тому що, якщо я зайду відразу, вона навіть не буде турбувати мене, навіть якщо я досі ношу куртку, шапку або рукавички, які я, можливо, були носити на вулиці. Здається, я просто був поза. Вікна ставить її близько 6 футів над землею.

Чому вона турбує мене, коли я зовні?

+715
Daniel Corne 14 квіт. 2019 р., 08:09:58
Організація, що займається пошук господарів для домашніх тварин.
+586
immortaljellyfish 3 квіт. 2015 р., 22:19:24

У мене є чотири-річний Жінка-кішка. У неї був чоловік, поки їй не виповнилося 6 місяців, коли вона втратила його в результаті нещасного випадку. З тих пір вона була одна. Моя наречена, і я дуже зайнятої життя. Я витрачаю всього 2-3 години в день вдома в будні дні. Моя наречена, хоча вона працює з дому, вона їздить досить часто. Кішка закінчує витрачати цілий день на своїх власних.

Моя єдина турбота-це добре, моя Кет. Я цікаво, якщо є які-небудь науково-резервні причин, щоб взяти ще одного кошеняти, щоб бути компаньйоном для мого кота. Моя кішка почувалася самотньо, сумно або депресії, тому що їй не буде з ким грати або боротися з? Буде інша кішка позитивний внесок у її добробут. Є дослідження на цю тему?

+555
Robin van der Noord 24 черв. 2012 р., 21:18:35

Півники люблять їсти равликів. Ви не говорите, як великі равлики. Але якщо Бетта може фізично з'їсти равлика, вона буде. Півники дійсно хороших доповнень до танків, які інвазія равлики, і буде тримати їх у вузді.

+550
Katya Veselnitskaya 19 квіт. 2011 р., 11:39:51

Мій 19-річний кіт почав кусати мене в гніві, поки я сплю. Він завжди спав зі мною, це те, що він почав робити і я не знаю, що з цим робити.

+414
onderbewustzijn 19 черв. 2013 р., 16:58:53

Я бачив це питання що кішки не можуть вижити на одних тільки вегетаріанської дієти, але що робити, якщо дієти входять прості комахи? Таких як цвіркуни, трави личинок та мух?

Чому я питаю це в зв'язку з Zootopia, який пояснить хижак дієт засновані на комах 'котлети'. актуальне питання тут. Таких як я було цікаво, якщо це є обґрунтованим рішенням в котячих хижаків.

+366
Alan Buxton 18 серп. 2011 р., 15:21:09

Нещодавно у мене була дискусія з власником вихованця, і він стверджував, що не кастровані коти пролити більше волосся із-за неспокою. Це правда? Я годувала його високу якість їжі, але через кілька днів його волосся ростуть і незабаром після цього він починає проливати занадто багато. У чому причина?

+318
English 15 лип. 2011 р., 00:20:55

Ви зустрічалися з біхевіористи? Це дуже незвичайна поведінка для породи англійський бультер'єр відомий тим, що дружелюбно, як АКС та НКЦ стандарт породи відносяться до особливої жорстокості як небажаний ознака, тому той факт, що ця собака агресивна до людей-це дуже відносно.

Я хотів би зустрітися з біхевіористи, і ветеринаром, щоб виключити будь-які основні медичні питання і формулювати план рішення проблем агресії собаки. На даний момент, я б не взяти його в громадських місцях без намордника, переконайтеся, що ваші огорожі і оболонки для нього адекватний і тримати його подалі від людей. Не варто ризикувати його напад на кого-небудь.

+311
MarGul 9 лист. 2013 р., 09:37:10

Привіт моєї сестри хом'яка не дали піщані ванни, так як ми не розуміємо, що це була річ, і в ній жили 3 роки, тому я не думаю, що 2 місяці буде кінець світу але якщо ви думаєте, що вони розробляють проблеми, то я б пішла до ветеринара

+298
Brittany Swenson 16 бер. 2019 р., 13:21:25

У підсумку я хотів би сказати, що годування матері знижує загальний ризик для кошенят.

Напевно, більшість боїв за бездомних кішок, б'ються один з одним, а не матір'ю. Безкоштовне харчування, в той час як це може залучити бездомну кішку, годує його, так що потрібно полювати на кошеня менше. Плюс, кошеня охороняє мати, і їжа не. Розумний шалена будуть йти на вірну справу.

Основною перевагою безкоштовного харчування є те, що він дозволяє матері, щоб отримати багато їжі у кошенят, тому кошенята не залишили незахищеними протягом тривалих періодів в той час як вона полює для їжі. Таким чином, оскільки мати може захистити кошенят більше часу, кошенятам безпечніше з безкоштовною їжею, ніж в іншому випадку.

+273
ahruss 18 груд. 2018 р., 17:07:41

Я недавно купив завуальованій хамелеон, і мені було цікаво, якщо це може з'їсти банани або будь-які інші м'які фрукти. Я читав, що він буде харчуватися рослинами, але я нічого не читав і досі про банани.

Моїм першим завданням стане чинником здоров'я, так як банан був куплений у продуктовий магазин, так це, напевно, генетично модифіковані певним чином. Це особливо погано для хамелеона, або щось ще я повинен турбуватися?

Це питання не обмежується банани, і відноситься до будь-м'який фрукт, відносяться полуниця, ківі, виноград, апельсини і т. д.

Це питання теж не обов'язково обмежується якою-небудь конкретний тип хамелеон.

+226
Daman Bahner 26 черв. 2012 р., 02:06:36

Я використовую пісок в якості підстилки для мого кота і не мали жодних проблем. Він насправді краще з піском, то з магазині купили підстилки. Що я роблю, я отримую піску і

 1. перекласти її в друшляк, який має більш великі отвори, щоб отримати якісь палиці, листя або іншого сміття з
 2. Висушіть його, помістивши його у велику каструлю і помістити його на печі з пальником на висоті. Для цього потрібно досягати температури 165 до 225 градусів за Фаренгейтом. Спека поб'є всі бактерії, це може бути в ньому. Помішуйте через кожні 5 хвилин або так, поки вся волога пішла.
 3. Перекласти її в друшляк з дуже маленькими отворами, так що у мене тільки пісок, що майже так само добре, як цукор.
+201
Rahsoon 15 черв. 2010 р., 10:26:58

В даний час, мої тхори їдять суміш із сирої яловичини, курки, курки, свинини і кісток і органів. Я зазвичай купити на розпродажі в супермаркеті.

Я почав замовлення з нового місця, тому що він вже підготовлений і збалансований для мене. Але пара моїх тхорів не їсть так багато. Це те ж саме м'ясо, що я їм давав. Він просто має всі органи і кістки розмелені і змішані ст.

Мої тхори не їдять, що багато, так я до сих пір доводилося покладатися на свої попередні дієти (який є набагато більше роботи). Я намагався ставити Ferretone на новий матеріал і змішуючи його з шматочками старого. Зміна відбувалося поступово протягом останніх декількох днів.

Я знаю, що тхори відбиток на продукти харчування в молодому віці і важко міняти свій раціон, як дорослих. Я думаю, що вони просто бути впертим і метушливим, так як вони їдять маленькі шматочки його. Є що-небудь ще я можу зробити, щоб змусити їх є більше нових речей? Або мені просто потрібно тримати на нього і переконатися, що вони все одно отримають свої старі дієти?

+182
Ulf Lindback 28 груд. 2013 р., 17:18:24

Собаки були приручені з дикої собаки та вовки, з домашніми собаками були виявлені близько 30 000 років тому. Деякі вовки, як вважають, виникла близько 700 000 років тому. Їх основна калорій і поживних речовин джерело інших тварин, таким чином, у спрощеній плані вони як хижаки.

У той час як вони люблять жувати на трохи рослинній матерії, кожен зараз і потім і їдять вміст шлунків тварин, яких вони вбивають, вони не бродять по землі, дивлячись на кукурудзу, щоб поїсти. Кукурудза набагато дешевше, ніж м'ясо, тому використання його дозволяє виробникам їжі улюбленця для того, щоб тримати ціни вниз. Кукурудза була вибірково хліб тільки зовсім недавно для споживання людиною і це не все, що великий джерело їжі, а це повно цукру, і не особливо багатих поживними речовинами.

Довільно змінюючи раціон 700000 річний особина несе певний ризик для здоров'я. Багато американських кішок і собак страждають від ожиріння.

Ми бачимо, подібна проблема у людини, де наші історичні дієти були змінені для зручності або культурно-пізнав смак перевагу, в результаті ожиріння, захворювання атеросклероз, діабет, рак шлунково-кишкового тракту і т. д.

Високоякісні корми для собак, що складаються в основному з м'яса хороші альтернативи. А ще краще вам з ветеринаром і зробити домашнє корм для собак з правильного балансу поживних речовин і все, що додані вітаміни рекомендуються. Не всі консерванти, барвники та наповнювачі, в магазині купили корм, і м'ясо буде більш високої якості. Ваш ветеринар не скаже вам, щоб додати купу кукурудзи, хоча собаки потрібні крупи/овочі, щоб імітувати те, що знаходиться всередині тварин вони використовували, щоб поїсти). З іншого боку, це може бути дорого і забирає багато часу, тому він не є привабливим варіантом для багатьох. Особисто я використовую якісні магазин купити продуктів.

+138
Sherwin De Jesus 3 лют. 2016 р., 19:26:38

Я нещодавно прийнята пара американських жаб, і створили тераріум для них.

Я купив деякі рослини для тераріуму з місцевим центром саду, і в той час як видів рослин вважаються безпечними, я розумію, що потенціал використання добрив (а може навіть і пестицидів) на рослинах, в той час як вони були в садовому центрі можуть бути шкідливими.

Що я можу зробити, щоб переконатися, що рослини є безпечними для жаб, перш ніж додавати їх в тераріум?

+137
makakas 7 трав. 2015 р., 17:39:54

Коротка відповідь на ваше запитання... роду. Загалом, харчові потреби різних видів розрізняються, навіть для немовлят і так склад молока має важливе значення.

Розглянемо, наприклад, що кішки є облігатними хижаками і вимагають певних поживних елементів у раціоні для здоров'я і зростання, зокрема таурин. Крім того, у багатьох кішок непереносимість лактози і, поки кошенята не мають лактази в своїй системі, кількість лактози в молоці корів (посилання на твердження з коментарів) - це набагато більше, ніж лактази кошеня може впоратися. Додати в тому, що пропорції інші сполуки, такі як казеїн сироватка, для кошеняти харчування.1 замінник молока для кошенят починається з великої рогатої худоби молочного джерела, але він був змінений і поліпшений, щоб бути поживними (як для людських немовлят).

Що не кажіть, що це неможливо міжвидової медсестра, з допомогою будь-яких коштів, але це для того, щоб зробити це, ви хочете, щоб переконатися, що макіяж джерела молока міститься відповідне харчування для немовляти або тварина, що ви можете ще доповнити з іншими джерелами поживних речовин. Майте на увазі, що хрест-види догляд в неволі часто здійснюється під наглядом ветеринарних фахівців.

У дикій природі таке теж трапляється, на подив часто, і деякі види його терпіти більше, ніж інші на дачу фронт. В цьому випадку, дитина може отримати досить тверду їжу, щоб вижити до того, що вони можуть їсти більше дорослої їжі і продовжують виживати. В таких випадках, я очікував би там бути деякі додаткові ризик зниження стійкості до конкретних видів природних захворювань і, можливо, ослаблені кістки або м'язи, але це всього лише ризик, не впевнені. Успіх цього, довгостроковій перспективі, швидше за все, буде працювати краще всього, коли ми говоримо межвидовую з порівнянними дієти, м'ясоїдна, хижак, травоїдна, травоїдна тварина, і т. д. Не кажучи вже про те, що конкурс на молоко, ймовірно, працює найкраще, коли зовнішній вигляд відносно, здатних конкурувати за нього.

Нарешті, TL;д-р спереду -- межвидовая престарілих випадку буде краще, ніж взагалі нічого. Якщо вибір молоко іншого виду або голодної смерті, то вибір досить просто.

1 Кішки і молока: лактози та інших дієтичних проблем

+94
Letsdev 8 трав. 2010 р., 03:40:35

Чи є у кого досвід, що дає Фосфоэтаноламином для собак? Феррейра Пов Аллі відзначити концентрацією 35 і 70 мг/кг в свої дослідження.

Це означатиме 2 капсули для собаки вагою 20 кг Знає хто-небудь з потенційних побічних ефектів або протипоказань для псових?

+88
Balraj Deol 30 квіт. 2018 р., 23:30:16

Ось деякі хороші ресурси, щоб прочитати про поведінку кішки:

Перша стаття говорить:

Коти часто беруть участь в Інтер-кішка агресії, яка найчастіше виникає, коли кішка досягає соціальної зрілості між двома і чотирма роками віку. Хоча цей тип агресії зазвичай спостерігаються у самці конкурують за самку, вона може виникати між кішки будь-якої статі, коли територіальні конфлікти відбуваються.

Так що одна з можливих причин полягає в тому, що молодший кіт зараз дозріла, випускає феромони і кішка не як дорослий чоловік. Це підтверджується останньої статті в списку:

Здичавілі кішки (коти, які живуть без допомоги людини) може і утворюють невеликі колонії будується навколо доступних джерел живлення. [...] Коти не звичайно частиною з малих колоній

Інша можлива причина полягає в тому, що жінки вирішили, що чоловік проживають на її території, тому вона жене його геть.

Кішки за своєю природою територіальних, навіть якщо територія простягається не далі, ніж в кінці вашого дивана. [...] Чи, створити нові окремі "котячі місця" у вашому домі. Встановити декоративну панель екрана в кутку кімнати, або перемістити свою меблі, щоб розбити великий простір, вирізаючи більш дрібних "територій" для вашої кішки.

+63
Raz 23 лист. 2018 р., 18:23:11

Це зараз протягом тривалого періоду дуже теплою для Бельгії, як правило, у нас не було такої теплої погоди протягом такого довгого часу, що може бути причиною?

Я теж з Бельгії і вже розглядала таку річ для нашої кішки. Один з них постійно голодна і ніколи не відмовляється від їжі (він звик жити на вулиці, тому він цінує будь-якої їжі він отримує), але він відмовився від їжі на два дні зараз, хоча він ще просить їжі.

Одна річ, ви повинні враховувати, що тепло сприяє запах. Теплі їжа, тим більше запаху він випускає. Може бути, котячий корм ви даєте був на грані добре в минулому, але в даний час вона дуже погано пахне для вашої кішки хочуть з'їсти його. (Наша кішка, схоже, спеціально вирішили не їсти їжу, нанюхавшись і дослідження продуктів харчування).

Я спочатку вважав, якщо кішка просто відчуває себе погано через спеку, але це не має сенсу, що вони будуть переслідувати мене за їжу, то відвертий відмовитися від нього. Він явно голодний, і має намір з'їсти миску кладу на підлогу, але потім раптом відмовляється оглянувши його.

Всякий раз, коли ваша кішка відмовляється від їжі, якщо ви хочете, щоб переконатися, що це не медична проблема, дати їм їх улюблена їжа (ласощі, людську їжу вони люблять, ...) і подивитися, якщо вони є. Якщо вони навіть не зацікавлені або не можете насправді тримати його, це час, щоб піти до ветеринара.


У мене є кішка, яка в більш старшому віці (ми не знаємо її віку, ми знаємо тільки старше 12 років). Вона завжди любила поїсти і їла б всі, що ви дати її. Останні два місяці змінилося. Вона не хоче, щоб її з'їсти їжу, але спитає за це. Кожен раз, коли ми даємо їй їжу, вона нюхає його і знову починає просити їжу, не торкаючись до їжі.

Однак, є також деякі інші міркування:

Літні кішки більше в їхньому шляху. Вони більш правоподобны для того щоб мати стандартів та можуть бути дуже негнучкими про них. Однак, оскільки ви згадали, що вона легко збирається кілька місяців тому, це не може бути зараз.

Для довідки, наші 3 кішки були всі врятовані з вулиці. Вони спочатку були з задоволенням їдять будь-яку їжу за умови. Тому що раніше у мене була стара кішка, яка була дуже зокрема, про їжу вона їсть, я навмисно намагався запобігти стандарту освіти з наших 3-х кішок. Я ніколи не купую їх же бренд поспіль, і я перемикатися між більшість брендів, які виглядають досить хорошими.

Поки я чітко бачу свої уподобання, я навмисно відмовившись від задоволення їх, тому що ви збираєтеся в кінцевому підсумку біль собі в кутку з потрібним їжі, що ваша кішка буде приймати.

Ви замінили їжею, коли ваша кішка не їсть? Тому що це може побічно навчити вашу кішку, що вона може попросити вас для заміни їжі. Вам потрібно бути твердолобим тут. Відмовляються замінити прийом їжі. Ви не можете змусити вашу кішку з'їсти їжу, але ви можете отримати їх, щоб вибрати посередню їжу або не їжу взагалі. Це їм вирішувати.
Схожими на дітей, я даю мої кішки не лікує, якщо вони розумно завершили свою трапезу, тому вони не замінюють закуску.

Безпеки попередження: не бути твердолобим достатньо, щоб ігнорувати кота, який готовий заморити себе. Медичний повинен прийти перед тренуванням.

Чи використовуєте ви пластикові миски? Пластикові чаші часто мають мікроскопічні пори, які можуть з плином часу забиваються залишки їжі, які починають виділяти неприємний запах через деякий час (і ніяке кількість звичайному пранні очистити). Цілком можливо, що цей запах накопичився на чашу настільки, що це псує апетит вашої кішки. Спробуйте подавати їм новий контейнер і подивитися, якщо це щось змінює.
Щодо довгострокового рішення, користь металевої чаші на пластикові. Вони накопичують менше їжі залишається, тому що вони не такі пористі.


Ветеринар сказав, що всі кішки люблять котячий корм з помідорами в цьому, але це теж не працює

Це помилкові твердження. Наші кішки не люблять Фелікса в цілому, але вони все одно eventuall з'їсти його. Втім, "яловичина в томатному соусі" Фелікс (яка виглядає і пахне, як помідора була використана), зокрема, залишили більше, ніж будь-який інший Фелікс їжі.

Наші кішки гонча нас майже все, що ми їмо. Але не овочі, включаючи помідори. Я прекрасно усвідомлюю, що їм подобається/не подобається/спробувати, і одна з наших кішок їсть практично все (включаючи продукти). Ніколи я не бачив його цікавить помідори (або будь-яке рослинне) в будь-якому вигляді і формі.

+60
user243202 3 лют. 2016 р., 13:52:48

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil