Чому моя черепаха перестала їсти моркву?

Я годую свою річку черепашки моркву і з часом він перестав їх. Чи існують причини, або речі, які я повинен шукати? Це вплине на темпи зростання моєї черепахи?

+845
vossman77 3 жовт. 2014 р., 08:41:57
40 відповідей

У нас є кілька сіамських кішок (порода, як відомо, бути більш балакучим, ніж зазвичай), і коли вони хочуть щось відомо (навіть коли ми не знаємо що це таке, що вони хочуть). Ми також зробили деякі основні команди голосового навчання.

Чи є спосіб, щоб зупинити її від голосно щось вимагати і нічого не завадить їй ввічливо просять, або це просто занадто заплутаною для неї?

Я не впевнений, як ви хотіли помічати це у тренінгу досить, щоб зрозуміти її без толку. Різниця насправді просто "мяукнуть не достатньо, щоб бути дратівливим" і я (як і іншої людини) не знаю, де саме ця лінія.

Єдиний спосіб я думаю це б спрацювало б замість того, щоб навчати її, щоб якесь поведінка, що

 • коли повторив роздратований кіт не буде вас дратувати
 • служити мети "питати"

Так, наприклад, іноді наші владна кішка буде просто тихо сидіти на її мисці, коли вона голодна і чекати їжі, щоб чарівним чином з'являються. Ми сміємося над нею, але ми могли б заохочувати таку поведінку, так як це не дратує спосіб для неї, щоб сказати нам, що вона голодна.

Буде нас чекати в нонстоп нявкання врешті-решт змусити її припинити робити це взагалі?

З мого досвіду, немає. З часом ти навчишся не звертати на це уваги або звикне до нього (або замкнутися в спальні або включити телевізор/радіо голосніше).

Чи є спосіб може відвернути кішку в забуваючи про те, що вона так категорично хоче в першу чергу?

Іноді? Це залежить від того, що кішку хоче, а те, що ти намагаєшся зробити. Зазвичай імбир кричить на нас увагу, тому, якщо я поставлю її на коліна, досить близько до того, що вона хотіла, що вона заспокоїться на деякий час, навіть якщо я насправді не звертав на неї уваги. Якщо кіт сумує (який може бути, чому вона хоче вийти на вулицю), спробуйте інтерактивні паличка іграшка. Якщо кішка голодна, спробувати головоломка фідер з невеликою кількістю їжі. Я точно не давати кішці те, чого вона хоче, але я даю її мала частина того, що вона хоче, стимулюючи її розум і надання хвилювання. Я думаю, що ці речі допомагають багато для типового нудно плаче.

+994
Sunday Victor 03 февр. '09 в 4:24

Я недавно оселилася на верхньому поверсі 5-ти поверхового будинку, і хотів би зробити тільки два кошеняти. Вдень квартира стає тепло і ми відкриваємо вікна, так що я боюся, що він може випасти з одного з них.

Спальня,

Внизу вікна відкриваються, наскільки вони нормально йдуть (можете відкрити ширше, але це вимагає додаткових кроків і призначений лише для очищення.

Топ-вікна відкриваються вертикально вгору, схожі на наступному зображенні

Немає виступу, там крапля прямо на траві.

enter image description here

Кухня/Вітальня

Нижнє вікно не відкривається взагалі.

Дах триває під тим же кутом близько 45 градусів) протягом приблизно 1 або 2 більше метрів, як у квартирі під нами був той же кут для своїх вікон. (Показано на наступному малюнку)

Верхнє вікно починається на висоті приблизно грудей для мене трохи зависокі дорослі (190 см/ 6"2).

enter image description here

Різні точки зору на зображення 2.

enter image description here

Карті

Квартира починається/закінчується на червону лінію, нижче, що дах продовжує сусідній квартирі при цьому кут близько 45 градусів

enter image description here

Вітальня

3 вікна не відкриваються. (Опорами) 4 вікна відкриваються як звичайні вікна, (2 зліва і 2 праворуч)

Є невеликий виступ/підвіконня зовні шириною близько 30 см, Крім цього дах під кутом близько 45 градусів протягом приблизно 1 чи 2 метри, див. попередні фото, щоб краще роздивитися.

enter image description here

Дах з підвіконня

enter image description here

дахи.

Якщо це вже не безпечно, що я можу зробити, щоб зробити так?

Perhapt було б краще, щоб отримати їх протягом більш холодного сезону, де ми не відкриваємо вікна, як багато?

+914
hosktislto 27 квіт. 2019 р., 11:49:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Коли я беру свою собаку на прогулянках, іноді там будуть гучні звуки, які лякають її (наприклад, грім, будівельних, великогабаритних транспортних засобів, за кермом). Коли це станеться, її стусанами реакція, і вона хоче бігати. Вона надійно на повідку і не піти, але я часто просто почати працювати з нею. Зазвичай я намагаюся в будь-якому випадку бігати з нею, і частіше, що я йду занадто швидко для неї, ніж навпаки, так що я не проти бігу на деякий час, коли вона лякається такий.

Вона також любить бігати, частіше, коли вона без повідця на Собачої майданчику або на пляжі, так це не те, що вона робить, тільки коли їй страшно. Я частково сподіваюся, що, виконавши її, коли вона налякана, вона може забути, що вона злякається і просто бути щасливим працює.

Мені цікаво, це нормально запусти її, коли їй страшно? Було б краще, щоб не рухатися і спробувати заспокоїти її? З одного боку, я думаю, було б добре, щоб дозволити їй вийти цю енергію, щоб допомогти заспокоїти її трохи. З іншого боку, я міг бачити, що аргумент про те, що його спонукає страх реакції і може зробити її більш імовірно, щоб втекти на гучні звуки в майбутньому. Я не турбуюся про власника/домінування домашня тварина, і її контролю над темпами - ми йдемо так швидко, як я хочу, і я не завжди дозволяла їй працювати, коли вона хоче.

+910
Mahesa Mahesa 2 груд. 2011 р., 04:46:52

У мого кота була блювота. Доктор штовхнув укол і дав цефподоксиму оральної суспензії в якості анти-біотичних. Але кіт зараз пронос як побічний ефект. Що я повинен робити?

+860
Bogdan Daragan 26 квіт. 2017 р., 21:24:41

Мій старший ОГД має цю проблему. Я використовував борну кислоту рымы рекомендував мій вет. Я не зміг знайти той, який я використовував, але це був такий продукт, як цей: wipes

Я зберігала їх у холодильнику і використовувати в міру необхідності. Легше видалити розрядки, перш ніж він твердне.

Борна кислота часто використовується для полегшення алергенів, очистити і продезінфікувати уражені ділянки. Ось інформаційний лист для більш докладної інформації: https://www.vetinfo.com/treating-dog-allergies-boric-acid.html

+821
Maxim2120 11 лист. 2012 р., 04:04:53

Там (у США у всякому разі) кілька вуха миючі розчини доступні в більшості (всіх?) товари для тварин.

Це рідина в пляшці, вказівками на етикетці, як правило, включають деяку кількість рідини у вухо собаки, втираючи в основу вуха, і дозволяючи собаці витрусити залишки.

Я завжди тримаю це в моєму кролика догляд/аптечка.

Як вже згадувалося в коментарях "ви ніколи не повинні, коли-небудь, помістити мазок або інші засоби в вушному каналі" будь-яка тварина.

+800
Lilly Sakko 13 січ. 2014 р., 21:34:58

У мене є акваріум на житло маврів і оранда. Що таке безпечний діапазон температур для цих риб? Там, здається, суперечливі відомості на цей онлайн.

Мій акваріум в зимовому саду і в середині зими температура води може зробити так низько як 8С/45Ф і в середині літа (в даний час) він може отримати так високо, як час дії: 30C/86F нормальне.

Минулої зими у мене був тільки маврів і помітив жодних негативних наслідків низьких температур. Деякі інтернет-джерела припускають orandas більш чутливі до температури, ніж інші види золотих рибок, це правильно? Наступної зими я буду швидше за все нагріти воду, але до якої температури?

З підвищенням температури води в літній час різниця тільки в поведінці, я помітив, що риба іноді заходити в верхній частині бака, щоб отримати повітря, імовірно, з-за гарячої води з більш низьких рівнів кисню. Використання каменю, здається, щоб зупинити це поведінка. Є інші ризики при такій температурі?

+763
aljo f 29 квіт. 2017 р., 15:57:28

У мене є 1-річна жінка фенек, які я привезла додому з дикої природи, коли їй було всього кілька днів від народження. Я не був навколо протягом більшої частини цього часу, щоб вона був ізольований від людей.

Зараз я перебуваю в ситуації, де вона ховається від мене, і вкусить, якщо я намагаюся доторкнутися до неї. Вона буде брати корм з моїх рук, але потім втекла з ним, щоб з'їсти його в підпілля. Зазвичай я годую її ночами, не від руки, а не спеціальним кормом (в основному куряче м'ясо, дат та аналогічних домашнього приготування).

Вона не виростив в клітці і годували добре. Я не взяв її до ветеринара або підготовки фахівця, але я сподівалася, що це буде щось, що я міг би поліпшити на мій власний без необхідності.

Є що-небудь, що я можу зробити сам, щоб змусити її бути більш дружніми по відношенню до мене?

+762
David Swan 13 лист. 2013 р., 17:49:29

У мене південноамериканська черепаха (а Редфут), які мешкають на сфагнових постільні приналежності мох. Мені дали деякі думки для перемикання її верхній шар грунту на основі субстрату, але я стурбований тим, що така база буде містити занадто багато вологи.

Там гад-безпечні рослини, які можна додати в грунт для підтримки потрібного рівня вологи як не виростити цвіль? Крім того, є інші підкладки матеріалів, які могли б зробити більше сенсу в цьому середовищі? Мені подобається, що сфагнум висихає досить ефективно, але було б приємніше, якби грунт може утримувати вологу і не кришиться на шматочки з плином часу.

+745
Simon Whitehead 15 трав. 2010 р., 21:00:04

Наскільки велика ваша собака?

Макдональдс гамбургер не найкраще, що годувати собаку - навіть як лікувати. Це не вб'є її, але в залежності від її розміру, сіль, булочка, кетчуп, гірчиця й цибуля особливо її засмутить травлення, викликаючи дискомфорт газоутворення і пронос. Я рекомендую, що ви тільки годувати її м'ясом пиріжок, якщо на всіх. Ймовірно, він був приготовлений з сіллю або сіль перемелюється у фарш, тому переконайтеся, що вона п'є багато води після. Якщо вона знаходиться під 40lbs, я б і зовсім уникнути його.

Пам'ятаю, з частуванням для вашого вихованця важливо не те, скільки ви їм даєте, але те, що ви даєте їм лікувати. Посмішка, як ви поговоріть з нею, дайте їй взаємністю, ніжно масажувати їй ноги і м'язи - працюйте з нею, вона буде в захваті :)

В якості альтернативного пропозиції для День народження вашої собаки, можливо, зробите подорож в парк для собак або собака дружній прогулянці або на пляжі? Любов собаки істоти соціальні, з людьми, іншими тваринами або інші собаки - так вона може наздогнати на останні новини та плітки. Може, просто весело гуляти по околицях? Вона не знає, що це її день народження. Вона просто любить робити речі з вами!

Нарешті, я також рекомендував би проти годувати її сирим гамбургером. Сирої гамбургер може містити сальмонели або кишкової палички, які можуть викликати захворювання у вашої собаки і ваша собака може передати вам. Замість того, щоб поговорити з нею, як ви готуєте її простого і пісного яловичого фаршу котлети для гамбургера (без солі і приправ). Дайте їй понюхати на об'єкти, які ви готуєте з - таким чином, вона відчує себе частиною процесу. Коли ви закінчите приготування їжі каструлі охолоне можна протирати сковороду, щоб видалити надлишок жиру, і дайте їй облизати каструлю - але не перетворюй це в звичку, особливо якщо це маленька собака.

Я сподіваюся, що ви і ваша собака має багато спеціальних заходів протягом тривалого часу в майбутньому!

+725
cwhisperer 15 квіт. 2018 р., 13:09:13

Питання, що належать до аспектів змісту коней в якості домашніх тварин: годівля, догляд за ногами, житло, тренування, догляд.

Не для консультацій з утримання коней для професійного використання, такі як гонки.

+699
Jo frears 22 лист. 2010 р., 01:51:49

Здрастуйте, у мене є 7/8 місячного щеняти, який не любить залишатися на самоті, що здебільшого вона не є. Ми навчили її бути спокійною, поки ми на роботі, але реальна проблема полягає в тому, коли вона залишається одна, поки ми в будинку.

Це рідко відбувається, у нас є спеціальний собачий номер, де ми зберігаємо свої іграшки і годувати їх і є кілька спальних місць, що лежать навколо, і всякий раз, коли я прийняти душ і вийти на хвилину, щоб очистити сміття або щось подібне я покладу її в кімнаті(яка має бачити через ворота) просто, щоб тримати її подалі постільних речей, проводів і т. д.

Тепер, коли вона залишилася одна тут, вона буде какати! Не тільки какашки, але з'їсти його так само любить, вона намагається приховати докази. Я буквально поняття не маю, як зупинити це, очевидно, я посаджу її, коли я в душі чи щось подібне, але це здається зайвим. В основному я просто переживаю, що вона справляє нужду в будинку.

Якісь поради?

+698
ParanoiaPuppy 21 бер. 2013 р., 19:46:46

у просторі, дрібних, ви, ймовірно, не хочу ніяких тварин взагалі. Так, ми всі любимо тварин, але якщо ви робите, ви повинні розуміти, коли ви не можете забезпечити їм відповідні умови для життя.
І втискивались між шафою і стіною-не найкраще місце для вихованця, це теж клаустрофобія.

Якщо ви наполягаєте, дрібні гризуни, ймовірно, ваш кращий варіант насправді. Але так, багато ведуть нічний спосіб життя, що означає, вони не, що великі компанії протягом дня. Але коли у моєї сестри був хом'як років тому) вони не дуже галасливий (якщо ви не дати їм hamsterwheel, що пищить).
Я сам більше турбує запах, пил і інші речі, які ви просто не помітили, як багато в більший простір. Гризун клітина може пахнути досить сильно поблизу, навіть якщо ви ретельно очищайте його кілька разів на тиждень, а в кімнаті, що запах може бути переважною.

+673
CashConsecution 26 січ. 2014 р., 11:43:59

так, кішки зазвичай заспокоюються після кастрації,а стерилізація-це нормальний вчинок для кожного відповідального власника кішки.це буде тримати вашу кішку від бійок з іншими кішками.

на моє запитання чому ви не зробите це, коли ви в останній раз відвідали ветеринара для vaccsinations і перевірити здоров'я.

стерилізація робиться приблизно за 15 хвилин у ветеринара і він позбавить вас від багатьох неприємностей, таких як обприскування-бійки-крики.

а кастровані коти мають тенденцію, щоб отримати певний вагу, так що ви, можливо, повинні змінити харчування, щоб одне сформулювати для кастрованих/стерилізованих кішок,більшість великих продуктових брендів це.

але в 9 місяців кішка буде нормально, не потрібно спеціального харчування, поки він не підросте.

+607
user41296 26 лип. 2019 р., 12:45:15

Будь ласка, будьте гранично обережні-багато рослини дуже отруйні (навіть смертельні) для птахів. Багато поширені рослини, такі як philodendrons, є токсичними. (Деякі харчові рослини також сильно токсичний для птахів, таких як авокадо і цибулею.) Папуги люблю розжовувати і подрібнювати, тому рослина обов'язково в кінцевому підсумку в рот птиці.

Ось кілька корисних списків безпечних рослини і токсичні рослини:

+604
SS44 28 жовт. 2016 р., 04:04:20

Ми тільки принести наш щеня (12 тижнів) у вітальню, коли він (і інші наші собаки) втомився. Наші літні собаки зазвичай із задоволенням в ліжко і ми займаємося цуценя досить уважно, щоб переконатися, що він залишається близько до свого ковдрі, як це можливо (малі блукаючі добре, але ми спокушати його назад з іграшкою).

Після трохи м'яким взаємодії, він зазвичай почну відпочивати і спати.

Всякий раз, коли щеня стає дуже збудливим (грати або кусатися), він повертається на кухню, щоб випустити пар (або грає сам або з керівництвом).

Всякий раз, коли він потрапляє в колючий настрій, він йде на кухню самостійно або доставлений в рельєф ділянки, якщо він не був у той час.

+591
TDT 4 лип. 2013 р., 11:48:03

У мене проблема з моїм 8 (скоро 9) - річний лабрадор. Вночі він тікає і завжди повертається дуже втомилася, але продовжує йти за кожну ніч. Час від часу він виє поза домом (поодинці). Він ніколи не голодний, хочу пити, є багато місця навколо будинку, але продовжує робити це. Я не дуже забобонна, але це дійсно лякає мене геть.

Чому він утік і виття зовні?

+579
mlec 24 лип. 2012 р., 12:24:09

У нас є кіт, який становить близько 1,7 років. Каструвати 5 місяців тому. Зовсім недавно, він почав дертися на шафи і збиваючи все, що він може. Зараз він повернувся до нічого стукати і все, що з будь-якої поверхні його можна знайти. Допоможіть!

+537
Hamid Mugabe 15 січ. 2020 р., 01:44:11

Близько 3 тижнів тому ми купили нашого кошеня Міссі. Вона дуже грайлива, і нам важко отримати її, щоб знати, коли це боляче, коли вона кусає або дряпає. Ми вирішили купити їй подругу.

Ми привезли вчора персони в сім'ї. Міссі 12 тижнів, сьогодні становить близько 9 тижнів і зовсім небагато менше. Ми не уявляємо їх так, як вона повинна (наша помилка).

Вони, здається, добре разом, як вони сплять поруч один з одним, і вони їдять разом. Але Міссі повно грайливий і не залишать у спокої сьогодні, коли він не хоче грати. Я не знаю, якщо Міссі намагається боротися або намагатися грати?

Вона використовує свої задні ноги і стусанами сьогодні, коли ми розбити його, як він бурчить на неї. Не настукати, а "відвали від мене" шум, і Міссі просто не розуміє. Вона не знає, коли зупинитися або заспокоїтися.

Ми можемо що-небудь зробити, щоб вона могла зрозуміти, коли вона будучи грубим? Ми повинні відокремити їх більше? Сьогодні дуже люблячий і грайливий кіт, але він не зовсім не як встати з Міссі, так що він лежить на підлозі велику частину часу з Міссі ногами і кусати його!

Я не втручаюсь, коли вони ганялися один за одним або грають бої. Але коли група робить шуми, я не знаю, якщо їй боляче або попередження Місії?

Будь ласка, допоможіть! Я щасливий, що вона є подружка, але я не хочу її образити його!

+519
Joanne Aslan 12 черв. 2016 р., 19:18:10

Я бачу відразу це, швидше за все, заражений. Якщо це так, ви повинні розглянути можливість отримання вашого леопарда гекона оглянув місцевий ветеринар, може герпес ветеринара або ветеринара.

Це схоже на згусток крові, але якщо б не кровотеча, то це навряд чи. Я б тримати його на стерильні паперові рушники і тримати очі на ньому, так що речі не вийти з-під контролю.

Переконайтеся, що ви дати йому/їй мити дистильованою водою. Я не думаю, що вам не доведеться турбуватися про некрозі, якщо ви тримаєте закрити очі на це і дати йому/їй ванну щодня. Удачі вам і вашому Гекко.

+501
user63034 18 трав. 2014 р., 04:49:21

Я думаю, найпростіший відповідь полягає в тому, що (A) собаки, швидше за все, будуть активно агресивними по відношенню до інших домашніх тварин і худобу, і по відношенню до людей, і (б) все більше людей відчувають загрозу з боку собаки, ніж кішки, так що (з) це вважається більш необхідним, щоб тримати собак під контролем і (D) повідець закони пишуть для собак, а не котів.

Собаки, будучи в'ючних тварин, і піклуються більше про те, ще один член їхньої зграї з ними; кішок, враховуючи їх вибір, швидше за все, щоб дослідити поодинці. Насправді я вже йшов кішок/гуляв з кішками (неясно, хто супроводжував, хто) в рази, як правило, без повідка. І якщо ви подорожуєте з кішкою у мене іноді застосовується легкий поводок, але це більше для заспокоєння кішки, і мені, і скажи всім, хто нам належати не тому, що я очікував, що це буде необхідно.

У сільській місцевості, я підозрюю, вуличних собак і кішок дозволено майже рівної свободи.

Інший фактор, звичайно, що собаки повинні бути зовні. Кішки, у яких є інстинкт закопувати свої відходи, коли вони не альфа у своїй галузі, набагато охочіше використовувати litterboxes-одне з найбільших винаходів людства.

+481
dhaveed 6 січ. 2014 р., 20:28:06

У мене 4 різних проблем з моїм котом.

1) він не нявчав, коли він голодний, але він дуже милий і, як тільки ви встаєте, щоб рухатися, він нявкає в точку, це дійсно дратує, і він не зупиниться, він починає їсти. Є хороший спосіб, щоб зупинити це нявкання?

2) він не буде чекати, що я вилити все куди-небудь поїсти. Він починає їсти його, як я виливаючи його і навіть засовує свою морду в сумку, поки я наливаю його. Чи є спосіб, щоб навчити його не робити цього?

3) у мене є коробка з підстилкою, але я живу в двокімнатній квартирі смердить, як божевільний! Я хотів би бути в змозі навчити його бути в змозі сказати мені, що він повинен вийти на вулицю і поклав його на балконі, щоб не нюхати всю квартиру.

Перш ніж я зроблю це останнє, що я повинен сказати це. Він був шалений. Я не знаю як він старий. Він не займе багато часу, щоб довіритися мені, але він був бездомний, так він його агресивний раз, але проблема чим довше він у мене тим гірше і зліше він стає.

4) він буде муркотіти і милий раптом він нападе на мою руку і шипіти. Я не можу доторкнутися до нього "неправильний" або він злиться і нападає на мене, потім йде назад, щоб бути привабливою Інтел я торкаюся його, він не любить. Були часи, що я тільки що моя рука лежить на його, і він розлютився і почав атакувати його. Це те, що робить мене хочете, щоб позбутися від нього, але я хотів би, щоб тримати його навколо, так що я не самотній, коли мої партнери на роботі і я не хочу кидати його, бо тоді я буду почувати себе погано. Чи є спосіб, щоб навчити його не нападати?

+434
Anand sharma 14 лист. 2015 р., 20:06:53

Ви вже досить багато, принаймні, на мій погляд, здавалося, описали класичний випадок територіальної та/або захисної агресії. В основному, агресія пов'язана з відносної відстані (наприклад, таких, як ви) з агресією стає сильнішим як загроза наближається до того, що вони захищають. Карен в цілому описує досить докладно керівництво по клінічній поведінкової медицини для собак і кішок і є досить поширеним, що багато собаки демонструють деяку кількість той чи інший час від часу. Він також не обмежений, обов'язково, для будь-яких видів, як вони можуть реагувати на людей або інших собак, як передбачувані загрози в будь-якому випадку.

Мені здається, що багато агресії навколо, захищаючи тебе, а не місце (хоча є деякі незначні агресії з території вашого будинку). Проблема в тому, за таких обставин полягає в тому, що агресія не гарантується і зберігається, особливо з іншими собаками, незважаючи на ваші репліки, що це не обов'язково. Ми очікуємо, що собаки повинні бути захисний, щоб очікування з розумінням, що собака може правильно визначити небезпечний. Ви повинні спостерігати, якщо її зміна в реакції на інших собак посилюється інша собака наближається до вас.

Ви збираєтеся бачити спеціаліста, очевидно, тому було б цікаво дізнатися, якщо вони прийдуть до такого ж висновку. Я підозрюю, що вони будуть працювати в рамках курсу поведінкової модифікації, але в той же час те, що ви можете зробити, це мінімізувати/уникнути ситуації, коли собака думає, що вона повинна захистити вас і зберегти її від людей, які вже собаку боятися.

+404
Ahmad Welid 1 вер. 2016 р., 20:05:57

Я хотів би спробувати пару речей. По-перше, забезпечити ящик для сміття. Як щеня подушечки, це просто канали, де вони йдуть. Крім того, почніть замкнути її в одній кімнаті. Якщо ви вважаєте, що це територіальні, зменшити обсяг території. Вона не може почувати себе необхідності позначити її, якщо вона там весь час.

Якщо все це працює, то спробуйте перемістити ящик для сміття зовні і/або дозволити їй піти у ванну частіше. Сподіваюся, вона буде прогрес йти строго на вулиці, але це також можливо, що ви завжди будете мати потребу в коробку. Цей вимикач перемикається в голові і іноді вони просто міняються. Ти повинен змиритися з цим, якщо ви хочете, щоб всі ваші речі обоссал. Будемо сподіватися, що це хоч і допомагає.

+325
Dshiz 8 січ. 2016 р., 23:59:09

Симптоми, які ви описуєте, здається, щоб описати котячий герпес (також відомий як вірус-1). В АСКОЕ списки симптоми котячої герпетичної інфекції , як

 • Чхання "атак"
 • Виділення з носа та очей
 • Кон'юнктивіт або рожевий очей (запалення повік)
 • Ураження очей та
 • Гнійники очей
 • Закладеність
 • Лихоманка
 • Депресія
 • Втрата апетиту
 • Слюні
 • Мружачись
 • Млявість

У той час як більшість кішок може придушити інфекцію, як тільки їх імунна система розпізнає його, кілька кішок і не змогла повністю позбутися від симптомів котячого герпесу. Один з моїх чотирьох щоденних чхання і носові виділення з нього. Інакше у нього все добре і живе звичайним життям, ми просто іноді витирати ніс (і наші стіни).

Хоч я і не ветеринар, котячого герпесу надзвичайно поширений в врятованих кішок, так це обґрунтовані підозри. Ваш ветеринар, ймовірно, бачить цю проблему щодня і не взяв час, щоб пояснити це. У мене не дуже хороше передчуття щодо ветеринара, що не розуміє, як це для них це нове для вас.

Я також перевірити з моїм ветеринаром регулярно (раз на рік), щоб побачити, якщо є які-небудь нові процедури для котячого герпесу, так що це ще одна річ ви можете зробити. Є кілька методів лікування, які досліджуються, але немає жодних доказів, що вони працюють.

Дослідницькі Процедури

Пробіотики. Немає жодних доказів так або інакше, що це працює, але це не боляче і може бути корисно, якщо є проблеми шлунково-кишкового тракту.

L-Лізину. Знову ж, докази в цій точці конфлікту, але він зроблений на частування і приємна на смак пасти, так що ви можете спробувати його без жодної шкоди для вашої кішки.

Управління Симптоми

Більшість сучасних методів лікування зосередитися на управлінні симптоми.

Мій вет рекомендує сольові краплі в ніс (наприклад, зазвичай продаються для дітей/немовлят). Які краплі ви використовуєте, не повинні містити будь-які ліки без консультації з вашим ветеринаром.

Ви можете тримати вашу кішку в парній (як у ванній кімнаті, поки ви приймаєте душ, або великий перевізник біля зволожувача), щоб допомогти зруйнувати слизову.

Якщо у вашої кішки розвивається вторинна інфекція, антибіотики можуть бути корисні (поговоріть з вашим ветеринаром).

Тримати вашу кішку в гідратованих важливо (слизова буде тонше і легше). Розглянути питання про перехід на вологий корм , якщо ви годуєте сухим.

Крім того, переконайтеся, що ви контролювати споживання їжі вашої кішки. Якщо ваша кішка не може запах її їжі, вона може не захотіти його з'їсти. Ви можете нагріти вологий корм протягом декількох секунд в мікрохвильовій печі або додати смердючий тунець соку, щоб його підвищити смакові якості. Якщо вона не їсть протягом декількох днів вона може стати серйозно хворий.

Замітка На Полях: Виразки Рогівки

Одним з найбільш згубних наслідків від котячого герпесу є розвиток виразки очей. Корнельський університет дає симптоми виразкової хвороби очей:

Клінічні ознаки рогівкових виразок включають запалення тканини навколо рогівки; просочування виділень з очей; помутніння рогівки; і удавана підвищена чутливість до яскравого світла. Інфікований кіт може жмуритися, терти очі, і вести себе так, як ніби це проблеми із зором.

Якщо ви помітили ці ознаки в майбутньому, ви повинні взяти кішку до ветеринара, щоб бути оцінені для виразки. У той час як більшість виразок загоюються самостійно, вони можуть викликати сильне нездужання і в рідкісних випадках може постійно впливати на зір кішки.

+312
Djensen 17 лист. 2016 р., 06:15:01

На 4 або 5 днів, ви можете тримати їх загорнутими в мокрі паперові рушники в оточенні мокру газету. Можливо, деякі відмирають, але цим способом вони звичайно поставляються. У мене були більш витривалі види, такі як анубіаси вижити протягом тижня таким чином без будь-яких побічних ефектів.

Для більш чутливих рослин, просто покладіть їх у контейнер у воді при кімнатній температурі. Вони будуть тривати досить довго, як цього. Знову, ви, можливо, деякі відмирають в залежності від того, наскільки чутливі рослини вони і як довго вони перебувають без достатньої кількості світла, але вони повинні відновлюватися після вони потрапляють в акваріум з відповідних умовах.

+308
Salman EF 7 трав. 2016 р., 03:15:43

Я думаю, що дві кішки не були належним чином представлені. Введення двох кішок є надзвичайно важливим. Це займає від тижня до двох тижнів. Ви не можете прискорити процес, або вони не можуть ужитися. Чотири-річна Кітті, швидше за все, не страшно. Вона засмучена. Вона в депресії. Ви привели іншу кішку в її будинок. Кошеня приймаючи її увагу.

Вам потрібно пройти через процес повторного введення. Будьте пильні, це складний процес. Потрібно багато терпіння від вас, і він не може працювати. Ось що робити:

 1. Посадіть кошеня в кімнаті, відгороджений від іншого кота. Це буде важко, тому що кошеня, ймовірно, буде багато плакати, тепер, коли вона звикла бродити по будинку.

 2. Продовжувати проводити час з кошеням, але за закритими дверима.

 3. Проводити більшу частину свого часу зі своєї чотирирічної давності. Якщо вона не виходить з кімнати, сидіти на підлозі і розмовляти з нею. Витратити стільки часу, скільки треба на підлогу поруч з нею, поки вона не починає відчувати себе більш комфортно. Годувати її лікує. Грати з нею з її улюбленою іграшкою. Допомогти їй зрозуміти, що вона номер один кіт.

 4. Після чотирьох років починається інтеграція повернувся в сімейне життя, почніть годувати її лікує поруч з закритими дверима в кімнату кошеня. Можливо, вам доведеться зробити "лікувати сеанси" далеко від дверей, а потім все ближче і ближче. Домашнє тварина ваша кішка або поговорити з нею, що вона повинна відчувати себе комфортно. Якщо кошеня плаче під час сесій, ігнорувати її. Будемо сподіватися, що ваш чотирирічна дитина почне нюхати під дверима кошеня. Це позитивний знак, навіть якщо вона шипить.

 5. Коли ви відчуваєте, що ваш чотирирічний стало знову комфортно в будинку, почати розкривати двері кошеня, тільки достатньо для них, щоб побачити один одного. Чотири-рік-старий кіт, ймовірно, знову втік в спальню. Коли вона закриє двері кошеня, і йдуть після ваш кіт. Поговорити з нею. Приголубити її. Допомогти їй зрозуміти все ОК.

 6. Повторіть ці речі, поки ваш кошеня і ваша кішка комфортно бачити один одного.

 7. Якщо ви дістатися до цієї точки, наступна річ, щоб мати під наглядом сеансів, з відкритими дверима. Ваше завдання тут-звернути увагу на свій чотирьох-річний кіт, перш ніж звернути увагу на кошеня, завжди.

Якщо це не спрацює, мені дуже шкода повідомити вам, але ви повинні повернути ваш кошеня. Ваша перша відповідальність складається у чотирьох-річний. Я бажаю вам всього найкращого, і я дуже сподіваюся, що це допоможе вам і вашій кішці сім'ю.

+298
samee 7 груд. 2016 р., 21:47:26

Буде добре, витягуючи перо кров'ю тільки болючі на мить.

+286
Nicholas G Reich 22 лист. 2011 р., 12:00:33

Моя перша думка-вона повинна бути тонкою. Кролики їдять какашки , тому трохи бактерій, ймовірно, не збирається бути проблемою. Мене більше хвилює буде бліх і паразитів. Для anybunny, який добирається, щоб провести деякий час за межами рекомендую революції див. Як точний 30-денний період при застосуванні революція бліх треба?

+285
husamwise 20 лип. 2010 р., 02:45:36

Деякі збирають , деякі його обробляли. Було б добре, щоб відвідати великий успішний солі магазин. Він приймає ті ж умови, щоб тримати корали здорові, як їх вирощувати, так що ці магазини часто ростуть якісь коралові . Я думаю, що це acropha корали, які найбільш легко вирощувати. Корали вимагають багато світла. Я пропоную почати з простою рибою ( дівчата , губани, бички і т. д.) і колір ( креветки , краби, морські зірки і т. д.) на практиці, перш ніж намагатися корали. У мене були солі близько 20 років, але тепер я йду в хороший магазин, якщо я хочу побачити сіль для акваріумів; набагато простіше і дешевше, ніж одна.

+258
johannlo Gunsi 1 бер. 2018 р., 02:01:10

Наш щеня такси був Ovarihysterectomy, проведені в понеділок (вона була стерилізована). У неї є невеликі (близько 2 дюймів) зашитий шрам на животі. Їй дали конуса до зносу і нас попросили залишити його на два тижні(!).

У той час як конус (технічно) підходить, це насправді дуже важкий для неї. Вона має проблеми при ходьбі, тому що для того, щоб зробити так, вона повинна тримати голову високо і підкреслюючи її шиї. Крім того, будучи гончака, вона звикла ходити з нею ніс до Землі, що зараз неможливо.

Невже це необхідно, щоб тримати його на ній протягом двох тижнів? Я не міг дозволити їй вкусити на її живіт, ще не все одно, тому що вона б, напевно, відкрити рану, але як довго вона повинна прийняти для більшої частини шрам закрити?

+242
Maher Sofan 2 серп. 2015 р., 08:36:47

Ви повинні бути напоготові на ознаки "умиротворення поведінка" з боку вашої собаки, коли він/вона спілкується з іншими собаками, особливо коли інші собаки крупніше (хоча собака може відчувати загрозу з боку дрібних собак теж!).

Ознаки поведінки умиротворення може включати в себе:

 • Вигнутий хребет

 • Лежачи

 • Повернувши голову в бік, відводячи погляд від іншої собаки

 • Вуха опущені, але розслабленим

Якщо поведінка умиротворення не приборкати агресію провинилася собаки, є деякі інші ознаки того, що ваша собака відчуває загрозу:

 • Підібгав хвіст вниз

 • Вуха начепив тому/вниз

 • Спроби зробити зоровий контакт з вами

 • Губи тягне назад

 • Очі широко розкриті ("Кіт витріщають очі")

 • Розміщення тіла на стіни або інші структури

Якщо ви бачите які-небудь ознаки цього, негайно втрутитися, і окремої собаки.

Аналогічним чином, ви повинні дивитися вашу собаку на наявність ознак агресії щодо інших собак.

На додаток до спостерігаючи за перерахованих вище ознак у собак ваш вихованець буде взаємодіяти з, дивитися вашу собаку:

 • Прямостояче хвіст

 • Тіла вишикувалися з голови і стегна, в бік інших собак

 • Підняв пір'я

 • На повній швидкості бігти/гнати поведінки, особливо після невеликих собак

Цей сайт має деякі відмінні покрокові керівництва деяких з цих поводжень, у вигляді відео з коментарями.

+185
Horgix 19 груд. 2018 р., 19:22:29

Іноді ви не можете зупинити їх у мене 2-річна сука і вона це робить. Це занепокоєння не будучи там, який є, чому вони це роблять. Я просто поклав tarpooling вниз для моєї собаки, коли я замкнути її і піти.

+163
Susie Donahue 9 черв. 2014 р., 12:54:57

Я думаю, що щеня повинен йти на це ящик, а не змушував йти туди. Єдиним рішенням є, щоб зробити його відчувати себе, як кліть власний будинок. Залиште це плита їжі і води плити поруч з ним, мають хороший ковдру або подушку всередині нього і, можливо, залишити іграшку всередині.

Це зробить собаку Хочу піти туди, коли сонний (що краще, ніж спати на ковдру, яке має свій запах і, якщо вода і їжа поблизу?).

+122
SomeguySomewhere 2 трав. 2018 р., 15:10:37

З мого досвіду, це дійсно допомагає завжди бути чесними з кішкою. Якщо ви її не треба заколисувати, дати їй знати, що - і не переключитися на що лікувати. Якщо вам потрібно дати їй ліки, так сказати, і ні в чому не бувало просто робимо це професійно. Покінчимо з цим швидко, дати їй жодних шансів на боротьбу, і дати чітку вказівку (знову ж таки, в тому числі кішці), коли ви зробили.

Немає жодних причин для тривалої полювання або шкодить коту в будь-якому випадку насправді: ви, що набагато сильніше і контролювати околиці, просто використовувати це, щоб зробити, що ніхто з вас не любить робити швидко.

Великою перевагою такого підходу: кішка завжди знає, що його чекає. Якщо ви просто забрати її для ласки, їй не потрібно турбуватися, що може послідувати. Вона знає, що це щось хороше. Віз кота до неї їжа проходить довгий шлях до роблячи її почувати себе в безпеці на руках у майбутньому.

+112
Sarav 18 лют. 2013 р., 23:08:29

я активно шукав породи цей пісок собака. Я прикладаю пару фотографій для отримання додаткової допомоги. Він був дуже ігровий та дружньому. Упустити шанс поставити його власник для нього ім'я собаки і породу, тому що це пісок друг прийшов швидко і швидко втекли.

Зображення 1 Зображення 2

+102
user188693 4 серп. 2016 р., 22:07:16

Мій кролик був запор за останні пару днів, вчора я помітила у неї хитався зуб (я легко витягнув його з кореня почався некроз з невеликим гноєм всередині), так в паніці і страху формування абсцесу я дав їй кліндаміцину перорально :(
Взяв її сьогодні вранці до ветеринара і він сказав мені, що я зробила жахливу помилку (я читала про наслідки). Банні досі не випорожнюючись, хоча я насильно годувала її(свіже листя кульбаби), даю їй активоване вугілля, масло, симетикон, насіння льону слиз... я в розпачі і не знаю, що я можу зробити більше, щоб допомогти їй. Хтось мав подібний досвід?

+91
user1420303 15 січ. 2020 р., 14:38:04

Отже, у нас є 4-річний австралієць мікс, який зійшов з дивною висипом, так як ми в останній раз дав їй обрізати. Висип не збігається ні з описом короста точно, що змусило мене задатися питанням, що найкращий курс дій.

Ми бачили як мінімум два патча, один на попереку, один-на задній частині шиї, де шкіра потовщення в пожовклій, луската зона, яка лущиться і приймає його з волосся, оголивши сухі, але не червоні, шкіра під нею. Є також крихітні, витягнуті коричневі предмети в пластівці, які не рухаються, не робить якого-небудь помітного анатомії. У неї застрахований-/кліщ, пов'язані з висипом (звучить як демодекозу) приблизно в той час вона була стерилізована, і завжди була лупа, але інакше не було нічого примітного.

Наші дві інші собаки, йоркширський тер'єр і йоркширський тер'єр суміш, схоже, не будуть порушені, і ми не помічаємо будь-яких висипів на себе. Крім цих двох, вона не контактує з іншими собаками.

Це не здається ймовірним, щоб бути саркоптозом, але і не мають почервонінь демодекозу. Може бути щось ще?

enter image description here

Внутрішня поверхня вух теж цілком червоний.

+34
Joseph Mwesigye 16 серп. 2011 р., 14:11:49

Я вважаю, що розлуки. Розлуки широко використовується як загальний термін, що охоплює собак, які відчувають стрес, коли залишаються одні, і бруднять в будинку і деструктивної поведінки є досить стандартним. Він часто виходив, коли собака підкреслено йде первинної медико-дарувальник, але це не рідкість для собак, щоб бути в порядку з людиною або собакою в будинку, але підкреслив, якщо в повній самоті.

Стрес собака може сховатися або втекти від неї людей в парку і не з'являються дуже прив'язаний - це не означає, що вона не дбає про свій народ, це всього лише спосіб звільнити деякі з стресу, вона відчуває. Деякі більш незалежних порід собак часто буде запустити довгий шлях від своїх рук: вони, як правило, буде тримати дуже близько очі на вас, навіть на пристойній відстані.

Перша важлива річ: не сміши свою собаку або карати її, якщо вона знищує річ або нагадит в будинку, коли залишається одна. Це тільки збільшити її занепокоєння. Ключ для сортування занепокоєння, переконавшись, ваша собака буде впевнений у собі, щасливою і розслабленою, наскільки це можливо. Розповідати їй, тому що вона запанікувала і втратила контроль над її надрах контрпродуктивно.

Друга важлива річ: ви хочете її використовувати, щоб залишитися поступово, тому якщо ви можете організувати час для неї, щоб залишитися з сусідом або родичем або собаку вона знає і любить, якщо вам потрібно залишити її на час, поки ви працюєте над цією проблемою, що було б гарною ідеєю. Собаки не дуже добре вчаться, коли вони засмучені і переживаєте. В ідеалі ви повинні практикувати дуже короткого відсутності, щоб почати з, так що вона отримує можливість дізнатися, що ви завжди повертаєтесь, а потім розвиватися, що з часом.

Третє: переконайтеся, що вона не просто перш ніж ви виходите (не кілька годин, перш ніж, взяти її на прогулянку незадовго до від'їзду). В ідеалі, знову ж таки, ця прогулянка повинна бути приємною розслаблюючій прогулянки з часом нюхає - не надто багато, дуже інтенсивний гіпер грати в м'яч або маніакально працює, що може залишити її, відчуваючи роздутими.

Залишивши її з опудалом Kong-це відмінний, продовжуй робити це. Якщо ви ще не клікер тренінгу з нею, ви могли б спробувати трохи низького тиску клікер робота - собаки часто здається, відчувають себе більш впевнено, коли вони роблять якусь більш структурованої діяльності з їх власниками.

Останній раз я виховав собака з розлуки, ми раніше їздили зовсім трохи від будинку, спочатку протягом однієї хвилини, потім дві хвилини, потім три хвилини і так далі, дуже поступово. Якщо собака нервує, зменшити інтервал наліво, і перейти на практиці трохи, перш ніж знову зростає. Я провів багато коротких періодів сидячи в машині з книгою!

Деяких собак з важкої розлуки потрібно створити, щоб просто впоратися з їх власником, підбираючи ключі або надіти куртку, але це звучить, як ваша-це не так уже й погано, так що з трохи удачі, якщо ви працюєте швидко, ви зможете потрапити в ситуацію, де залишити вашого улюбленця буде менш напруженим для вас.

Якщо ви думаєте, що це стає гірше, проконсультуйтеся з кваліфікованим використовуються.

Ось відмінне відео (всі kikopup відео настійно рекомендується : https://www.youtube.com/watch?v=LGxhcb-itO4

Є листівка у форматі PDF тут ви можете знайти корисним : http://www.rspca.org.uk/adviceandwelfare/pets/dogs/company/separationrelatedbehaviour/prevention

+21
user69983 1 жовт. 2012 р., 20:02:59

Моя золота рибка була самотньою рибою в бак протягом декількох місяців, і зовсім недавно, вже починають вести себе по-іншому і залишатися на одній невеликій ділянці на самому дні бака.

Самотність може бути частково винні в цьому зміни в поведінці? Б додавання додаткового риби викликає ніякого потенційної шкоди або негативний ефект?

+17
Joshua S N 29 груд. 2014 р., 10:32:59

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil