Чому хобі моя собака жує хутро моєї іншої собаки?

Отже, у мене є 3-річний, 65-фунт, американський бульдог, близько 9 місяців. Його звуть Віллі і він глухий. Нещодавно я прийняла ще одну собаку, а 2-річний, 45-фунт, австралійський пастух/Чау-Чау-мікс, по імені Клінт, з місцевого притулку. Дьюї явно проявив себе як господар собаки і Клінт, будучи покірним, як він, здається, абсолютно нормально з розстановкою.

Клінт і Дьюї ужитися досить добре (я взяв Дьюї зустріти Клінта до прийняття на озброєння), а вони грають досить добре, нормальна кількість "- кусака-особа" і боротьбою. Моє питання стосується Дьюї випадкового поведінки під час простою. Дьюї, як і заголовок поста не дозволяє, дуже любить жувати на Клінта. Клінт досить довгою шерстю (порівняно з коротким хутром Дьюї) і Дьюї користується акуратно, жуючи густою гривою, як якщо б Клінт іграшка. Клінт абсолютно нормально з цим (здається).

Чому Дьюї цим займатися? Я не намагаюся це зупинити, тому що здається, обидві собаки нормально до цього ставляться. Пошук в Google нічого не дали і я в подиві для пояснення.

+323
xyzzyqed 12 черв. 2012 р., 11:44:48
25 відповідей

Найбільш ефективний спосіб для вас, щоб заспокоїти кішку в ситуації, коли вони кричали на те, щоб використовувати метод щипка. Якщо це не було після того, як сказали "Ні", ви могли б використовувати корм/ласощі, але не в цьому випадку, як він буде думати, що він буде винагороджений за щось погане.

В принципі, процес насправді називається:

Пінч-індукованих поведінкових гальмування (ПИБИ).

На YouTube відео про те, як саме це зробити, дивіться тут.

Ти ефективно будеш наслідувати йому, взяв за шию, що його мати буде після цього, ось так:

enter image description here

Але з кліп/кілочок якийсь, щось на зразок двох нижче:

enter image description here

enter image description here

+882
Romain Jouin 03 февр. '09 в 4:24

Він грає, і випробування.

Він не знає, що таке віник, але він знає, що він пахне, як стать. Гавкіт-це спосіб грати і тест, щоб побачити, якщо віник буде гавкати у відповідь.

Припускаючи, що ваша собака не б'ють віником в минулому, то у вас мало приводів для занепокоєння. Що ваш майже напевно у собаки, яка повинна грати більше.

Мітла-потенційна іграшка. Дати йому більш цікаву іграшку. До запаху цуценя дуже важливий. Не дати йому старий одяг чи взуття, але намагаюся дати йому те, що пахне "погано" грати. Візьміть одну з іграшок і його в свої брудні ганчірки на прикладі руб. Це зробить набагато більш цікава іграшка, потім віник, що ніхто не використовує.

Якщо ви використовуєте віник, то ваші з ним грати. Ваш enter руху "в своїй зоні", як ви робите з м'ячем і перетягування каната. Просто повторно застосовувати, що віник-це не іграшка, і що активність-це не гра.

Я особисто ходжу "ні, прибратися". Це знак для моїх собак, що це не час, щоб грати, але і час, щоб допомогти очистити. Потім вони йдуть у ліжко собаку або дивані і, в принципі, робити щось ще, поки я знову зможу грати.

Пам'ятайте, що ваш щеня-це як дитина, яка тільки вчиться повзати. Вони цікаві і хочуть знати, що все. Віник просто виглядає і пахне більше як іграшка, потім вимовте таблиця кінця (сподіваюся). Грати з вашого цуценя більше, і проблема зникне сама по собі, як він буде втомленим, і якщо пощастить, знайти його іншими іграшками набагато приємніше, ніж віник.

+854
Pharap 13 жовт. 2014 р., 19:53:15
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це не так просто для кішки, щоб спати, згорнувшись калачиком, як ви пропонуєте. Захист голови під час сну-це не контр-інтуїтивним для безпеки. Якщо ви думаєте про це, це, мабуть, саме безпечне положення для сну. Спинка і м'який живіт і обличчя захищено. Навіть твердий череп на потилиці-це як маленька броня.

Sid Curled up

На відміну від розтягнутій позиції, де ця картинка добре ілюструє м'яке підчерев'я, що кішка захищає.

Sid stretched

Собаки часто сплять замотані в м'яч, крім того, приємно спостерігати, коли вони роблять і коли вони достатньо розслаблені, щоб викласти розтягується, або навіть грати в стрейч.

Також слід зазначити, що тварини знайдуть безпечне місце для сну.

+802
Khamphan Soukkanya 27 жовт. 2015 р., 22:01:26

Чувак, не намагайтеся лікувати кішку самостійно, неважливо яку пораду ви отримаєте тут. Отримати його до ветеринара як можна швидше, або знайти того, хто зможе. Він виглядає досить погано (набагато гірше, ніж "інкрустований бруду і пилу").

Я розумію, що ви намагаєтеся допомогти бідоласі - і я вітаю вас за це, - але, будь ласка, будьте обережні, щоб переконатися, що ви робите більше користі, ніж шкоди (і дійсно, тільки ветеринар може сказати вам, що). Трохи життєзабезпечення (вода і невелика кількість вологий корм) я впевнений, що це добре, але крім цього, вам його профі.

Також, тремтіння/тремор може бути викликана іншими речами, ніж бути холодною, так що будьте обережні перегріти його, якщо він відчуває тепло. Крім того, не слухай мене - я не ветеринар! :)

+791
sashabloem 1 січ. 2010 р., 15:23:24

Ця стаття передбачає, що симптоми токсичності вітаміну D можуть починатися з дози як низько як 4000 МО/кг. Я припускаю, що це дуже консервативна оцінка, оскільки ця стаття написана для широкої публіки (на відміну від ветеринарного дослідження).

http://www.pethealthnetwork.com/dog-health/dog-toxins-poisons/vitamin-d-poisoning

+786
Tim Jansen 16 вер. 2014 р., 16:26:47
Розглядаються конкретні потреби молодих / новонародженого тварин-супутників і шляхи поліпшення їх добробуту в цілому і здоров'я.
+785
user322128 10 квіт. 2018 р., 03:54:59

Є медичні або психологічні проблеми. Сраколизи-це часто ознака того, що ваша кішка має свербіж шкіри. Лишай є розповсюдженим явищем у кішок і може призвести до надмірного свербіння. Бактеріальні інфекції також викликають сильний свербіж. Алергія, яка може бути викликана харчовими продуктами, дратівливий шкіру в кішки. Суха шкіра буде робити те ж саме. Кішки теж буде над собою нареченого, коли вони страждають від неспокою. Зміни в навколишньому середовищі кішки часто буде викликати занепокоєння. Нові вихованці в будинку змусить кішку відчувати занепокоєння. Критий кішки, які часто не дають адекватної стимуляції, часто розвиваються психологічні проблеми.

+739
SingeRoi 10 лют. 2011 р., 09:49:49

Є кілька способів для вирішення цієї проблеми. Ніхто з них не містять у собі нічого іншого, то воду на траву.

  1. Ви можете змінити сечі вашої собаки, є деякі харчові добавки, але є невирішені проблеми зі здоров'ям. Кращий вибір-це збільшити споживання води. Якщо у собаки вже є стільки води, скільки вони хочуть, не так багато ви можете зробити.

  2. Посадка різних видів трави, в цьому невеликому районі в оренду майна, які могли б бути проблемою. Якщо ви можете посадити більш терпимими трави вам може знадобитися, щоб перемістити ручку, щоб привести до нової трави час, щоб утвердитися.

  3. Замінити трави з гравію, каменю, бетону і т. д. на оренду нерухомості це потенційно проблематично.

  4. І, нарешті, зробити довгий шланг і вода області добре після кожного відвідування собаки в районі. Ви могли б спростити це з розбризкувачем на Тіммер. Ви хочете, щоб почати його як можна швидше після того, як собака попісає.

+690
nathanael andrews 23 серп. 2010 р., 03:06:11

Я підозрюю, що відповідь-теоретично "так", тому що основна хімічного складу і температури людського мозку не сильно відрізняється від собачого мозку.

Так от питання, чи Може собачий мозок заразитися амебою? В організмі людини, інфекцій, які прийшли від купання в забрудненій воді і беручи амеби через ніс або через використання неті-пот.

Термін "мозку, що харчуються амеби" робить звук, як крихітні амеби зомбі переслідував свій череп. Але мізки для них випадкове харчування.

За даними ЦКЗ, Н. fowleri зазвичай харчується бактеріями.

Гарна новина полягає в тому, що якщо ви повинні були випити склянку води кишіли Н. fowleri амеби, ви б не занести в мозок інфекцію. Він заражає людей, отримуючи в ніс. Джерело

Тому небезпека виходить від сторони вашої собаки може потрапити вода в ніс. І потім, навіть якщо вода потрапляє в ніс, лише невеликий відсоток часу, що вода містить амеба, і навіть якщо вона містить амеби, є хороший шанс, що амеби не доїде до вашої собаки мозок, але замість цього в кінцевому підсумку на велосипеді через його систему, як решта води.

Як амеби потрапляють в мозок?

Дослідження показують, що Н. fowleri амеб залучають хімічні речовини що нервові клітини використовують для спілкування один з одним. Один раз у носа, подорожі амеб через нюховий нерв (нерв пов'язані з нюхом) в лобовій частці головного мозку.

Як часто люди заразитися мозку, що харчуються амеби?

Хоча Н. fowleri амеб зустрічаються відносно часто, вони лише зрідка причиною захворювання головного мозку. Н. хвороби fowleri відомий як первинний амебний менінгоенцефаліт (пам). Це відбувається від нуля до восьми разів на рік, майже завжди з липня по вересень. Джерело

Це рідкісне збіг, і в основному це відбувається влітку. Найкраще, що можна зробити-це не стрес, то не дозволяйте вашої собаці плавати в неочищених теплою прісною водою (Джерело: Дивіться як інфекція, через Naegleria fowleri бути попереджено?) і будьте обережні, даючи йому ванну, і ваша собака повинна бути тонкою. Як зазначалося в одній з ваших посилань, є багато експертів, які вважають, що це не можливо для собаки, щоб хоч паразитарні інфекції в першу чергу. Я питала у знайомого ветеринара, і поки вона не бажала дотримуватися думки, що це було неможливо, вона повідомила, було достатньо відмінностей в собачому порожнини носа у людей, які, на її думку, захворюваності різко знижується.

+648
Mikhail Krutov 30 січ. 2012 р., 15:15:34

У нас є 3-місячне кошеня, він милий, але сама його велика проблема-пісяє на нашу ліжко. Він спав в дитячій кімнаті, коли ми спочатку взяли його, щоб тримати його окремо від нашої собаки, але тепер вони чудово ладнали, так що він у цьому будинку. Він не насьцяв на ліжко діти на всіх, коли він спав з ними, і він ніколи не має, але він пісяє занадто регулярно на мені і моєму ліжку партнерами. Він був перевірений і з ним все добре, так що це не може бути проблем, пов'язаних зі здоров'ям, він не пісяє ніде і він абсолютно досконалим з використанням підстилки лотки даного питання. Він не попісяв на матрац, тільки на ковдру та подушки. Хоча це, напевно, важливо звернути увагу на те, що ми в даний час прикрашати нагорі, тому ми також спати на матраці - не каркас ліжка. Він також пісяє на нього, чи будемо ми в це чи ні.

Я не впевнений, якщо це пов'язано з постіллю не підвищений взагалі, відчувати себе в ковдру, той факт, що він може відчувати запах його попередніх аварій там (незважаючи на постійні прання) або що. Так що якщо хто має якісь розуміння причиною всього цього, що було б надзвичайно корисно!

Також я намагався дисципліна це поведінка, тримати мої очі за ним навпочіпки і рухається йому на litterbox - який, здається, не буде працювати і я не можу зловити його, коли я сплю чи ні. Мій партнер має пульверизатор, який він використовує, і він поливає його, коли він намагається сісти на ліжку - це теж, здається, не мають ніякого ефекту. Мій партнер хоче використовувати маленьку клітку, щоб покарати його, як ми робили, коли ми були тхори, але я не впевнений, що це допоможе на всіх. Так що якщо хто має якісь поради, як краще карати таке поводження, що було б здорово! Також якщо хтось може дати конкретні поради щодо дії 'покласти його в клітку, тоді я це теж ціную. Шкода, що це було трохи довго, я намагалася включити якомога більше інформації, як це можливо.

Редагувати: я б хотів додати, що я ненавиджу ідею клітку, тому що я не хочу, щоб чужі люди в інтернеті думають, що я монстр...

+634
AsafG 8 трав. 2019 р., 19:30:04

тривога і неспокій часто зустрічаються у собак після стресових подій, таких як переїзд. Подумайте про це, це повинно бути страшно переїхати в нове місце з нульовим пояснення!

Найкраще, що ви можете зробити, щоб допомогти їй реалізувати її, багато. Втомленою собаці, не є енергія, щоб бути в стресі. Взяти її на прогулянку/запустити, перш ніж піти на роботу, і знову, коли ви повернетеся додому. Якщо ваша сім'я перебуває вдома протягом дня, нехай вони теж її.

До того часу, коли ви підете, переконайтеся, що вона має безпечне місце, щоб піти. Відкриті вольєри працювати відмінно підходить для цього, особливо якщо ви покладете одну з ваших брудних футболки в ньому. Ваш запах буде дуже приємно їй.

Інша річ, щоб спробувати, щоб залишити телевізор або музику, в той час як ви пішли. Це звучить дивно, але якщо вам завжди є якесь відтворення шуму поки ви вдома, ваша собака буде пов'язувати це з тобою. Маючи цей шум грати (тихо) може заспокоїти її, поки тебе немає. Це працює для моєї собаки, так чи інакше.

+610
Sreeku 27 черв. 2011 р., 20:35:49

Я бачив документальний фільм, який говорить, що кішки принесуть "здобиччю" (у складі мертвих рослинних часток, а також тварин у цьому шоу) своїм господарям, тому що вони вважали, що вони приносили їжу для зграї, коли вони не могли отримати самі. Отже, ваша кішка, напевно, думає, що ти поганий мисливець і вона намагається зберегти тобі життя. Те, що вона повинна зробити для вас. :))

Моя кішка робить подібну поведінку з його маленький кулька іграшки з дзвіночками в них. Він їх заберу, прокусив слоти, і тоді він буде ходити навколо виття будинок. Він робить це не часто, але в його випадку, він просить когось взяти і кинути його за ним гнатися. Він любить ховатися за кут, а у кого-то крен в іншу кімнату, так що він може накинутися і вдарити його. Він буде стукати його навколо на деякий час, а потім повернути його загальної близькості і кинути його для вас, щоб кинути знову. Можливо, що ваша кішка хоче, щоб ви пограли з нею.

+458
tmaier 4 вер. 2014 р., 18:05:17

Дослідники визнають, що ше поведінка у собак, як і раніше в основному загадка. Але якщо Фідо сходить з розуму при звук сирени або інших собак, це не тому, що вуха болять. Це його родовід, яка частково винен. (Джерело:www.livescience.com)

Тому він може бути відповідь на якийсь звук він чує. Але ми можемо тільки припускати. Іноді собаки теж плачуть в завывающие звуки, які можуть бути з-за проблем поведінково, як самотньо і т. д.

+453
Yohan Danvin 20 лип. 2012 р., 05:12:11

Мій 1 1/2-річний оздоблений черепаха має м'яку оболонку. Також він не підріс він ще 4см довгою. Я впевнений, що я даю йому правильне харчування, тому що я дуже добре вивчені. А для освітлення я проживаю в Греції, так це висвітлення він отримав би в дикій природі. Якісь поради? Ось картинка з його корпусу enter image description here

+442
Devidas M Das 21 груд. 2010 р., 14:43:47

Моєму коту 5 місяців, і дуже, і любити.

Іноді я буду лежати в ліжку на моєму телефоні або ноутбуці, і він приходить муркотіти, бажаючи уваги. Він протирає свою голову на мене, і якщо я не поглажу тому він кусає мій палець старанно, як тільки може. Він черпає кров з-під нігтя пальця і удари вгору.

Це не я ніколи не звертаємо на нього уваги, я грати з ним і пестити його весь час, але іноді, коли він приходить до вас уваги, я зайнятий і не хочу його погладити.

У кого-небудь є пропозиції, що б змусити його припинити?

+398
RARAYMAN 17 черв. 2015 р., 17:24:06

Зазвичай я б запропонував закривати своє питання, так як є дублікатом наш exting питання я можу відпустити мого домашнього кролика в дикій природі? але це звучить, як ви зробили ваш кращий належної обачності в хороші руки кроликів.

Я розумію ваше становище, якщо немає абсолютно ніяких варіантів для пошук господарів для них, я думаю, що єдине правильне рішення-евтаназія.

Якби я знав ваш готель, я був би щасливий, щоб спробувати знайти будинок для кроликів порятунку у вашому районі. Іноді можна мати спасіння зустрінемося де-небудь, щоб взяти їх.

+371
Anessence 12 лип. 2019 р., 14:03:09

Наша кішка ще не стерилізована, вона буде завтра. У неї теж дві кішки, кошенята, вони з нею весь час (вони будуть стерилізовані, як тільки вони досягнуть мінімальний вагу для процедури). Мати спить і захищає себе і кошенят в невеликій печері, як простір в нашому великому саду (це загальний простір для декількох резиденцій).

Останнім часом я спостерігав, принаймні, 6 різних березневі коти чекають, просто у неї під носом у під'їзді її маленькій печері. Вона і її кошенята, природно, надзвичайно стурбовані, вони не можуть навіть вийти з печери, поки я поруч.

Я збираюся взяти їх до ветеринара завтра для стерилізації (матері) і спільні перевірки. Але після того, як мати одужає, я не знаю, як я можу покласти їх назад в сад. Я вже давав кілька оголошень, щоб знайти додому(и) до неї. Там, на жаль, не повернути, і я повинна переїхати в іншу країну через два місяці.

У вас є які-небудь пропозиції для нас?

+354
Zhen Zhang 28 вер. 2015 р., 20:53:07

Я бачив багато питань як часто треба міняти воду при різних обставинах в прісноводому акваріумі, і так далі, що змусило мене замислитися.

Я ніколи не знав, поки я не був на цьому сайті, що ви повинні були робити підміни води в акваріумі.

Є певний протокол/кроки я повинен слідувати, коли робите підміни води?

+286
sanket1729 2 лют. 2013 р., 11:37:55

Подивіться на тренування кліті. Це відмінне рішення і як тільки ящик навчені собаки дуже подобаються їхні ліжка й добре виспатися. Це також дає їм ліжко, щоб вони відчували себе комфортно далеко від дому. Важливо, що ви дізнаєтеся, як створити тренувати дорослу собаку перед початком роботи якщо ці собаки ніколи не були навчені ящик.

+265
Chris Farmer 16 груд. 2011 р., 16:11:19

Багз Банні не є хорошим зразком для наслідування для кроликів будинку. Цей питання і допоміжна інформація у Вікіпедії вказують, що він використовує морква таким же чином, деякі гумористи використовувати сигари, і як сатира на сцену Кларк Гейбл.

За даними керівництва морква та інші non-листові овочі повинні становити лише малу частину ваших кроликів дієта. У великих кількостях солодких елементів (як морква) може бути смертельним для вашого кролика, в результаті чого в шлунково-стазу.

Морква особливо шкідливі для кроликів через їх високого вмісту цукру. Більшість моркву близько 7% цукру, на відміну від інших, не зелень, як селера, який має вдвічі менше цукру. Не дивно, що фрукти, такі як яблука з високим вмістом цукру, а яблуко тільки приблизно в два рази стільки ж цукру, як морквина. Щоб зробити справи гірше яблуко, яке легко розпізнати як лікувати вже більше половини це цукор, а фруктоза, в той час як лише невелика частина морква цукор фруктоза. Кількість фруктози-це важливо, тому що здатність після відлучення кролика тонкому кишечнику засвоюється фруктоза (фруктовий цукор) зростає, а здатність до перетравлювання всіх інших цукрів зменшується (Buddington 1990). Так що ці номери фруктози цукру більш правоподобны для того щоб вступати в сліпу кишку (або сліпий) , де вони створюють зміна рН в сліпій кишці і в кінцевому підсумку може кинути всі системи.

Лікувати морквини, як цукерки, і пропонуємо скупо, як випадкове задоволення. Багз Банні, як багато більше, ніж життя персонажів, це не дуже хороша модель рол для кролика будинок.

+208
Josh Meyers 3 січ. 2014 р., 23:57:51

Я не освічений фахівець, але це звучить як абсолютно нормальна кішка ставлення до мене. Поки що немає кішка серйозно постраждає, я б не турбуватися занадто багато. Це просто спосіб встановлення взаємин, кішки не завжди ввічливий.

Я знаю, що це легше сказати, ніж зробити, але постарайтеся якомога менше втручатися. Замість того, щоб спробувати дати їм кімнату, щоб з'ясувати це для себе, навіть буквально в тому сенсі простору для переміщення. Вузький прохід, наприклад, завжди проблема.

Якщо кішки б'ються, я думає, що це нормально, щоб крок між ними, але це краще, щоб дати їм поштовх і блокують їх шлях потім, щоб захопити їх. Але їм доведеться час від часу боротися, щоб визначити, хто заслуговує кращого місця в будинку або деякі інші привілеї.

Ще я думаю, що важко сказати, що відбувається в їх умах і важко передбачити, як їх відносини будуть розвиватися. Сподіваюся, з часом вони звикнуть один до одного і жити в світі. Навколо мого будинку є дві кішки, які завжди уникали один одного і лякаючи один від одного, за винятком, коли це дійсно холодно, то вони туляться в коробці, що навряд чи досить великий для одного кота.

Удачі!

+109
raeggae man 22 жовт. 2016 р., 19:50:17

Кішки можуть передавати сказ через укуси.... але кішка повинна перший контракт сказу від чогось ще. Якщо це прищеплено цього не повинно статися. Якщо воно завжди всередині малоймовірно (але не неможливо, летюча миша або інше скажена тварина може увійти у ваш будинок, була сварка з вашою кішкою і бінго... скажений кіт).

Сказ-це insideous хвороби і іноді це відбувається швидко і othertimes повільно... вона відтворює себе вздовж нерва, і, поки він не досягає мозок тварини, його можна лікувати за допомогою вакцинації).

Останні дослідження показують, що це не 100% летальний результат, як спочатку думали, але це напевно >>90% фатальних для більшості ссавців, а ті деякі, хто виживає, іноді в дуже поганому стані

+98
ajayi adewale tunde 2 черв. 2019 р., 00:16:40

Моїй вісім років, жіночий ши-тцу (Люсі) завжди противився тому, щоб її почистили зуби, і він дістався до точки, де вона відмовляється - незважаючи ні на що лікує або підхід я приймаю. Якісь поради?

+68
momma scott 19 груд. 2013 р., 22:19:31

Припускаючи, що ваш довгошерста кішка здорова - і це не маючи ніяких дієтичних проблем, я б сказав, що ви робите просто відмінно. Кілька людей з длинношерстными кішками щасливі зберегти кількість волосся, які вони проливають, але це просто частина пакету, який поставляється з будучи кішки батько.

За час, проведений грумінгу вашої кішки, цілком імовірно, що у вас більше шансів виявити незвичайні фізичні симптоми, як чурки, ваги ЛОС, і, можливо, зневоднення, перш ніж інші менш добросовісні власники кішок. Добре для вас!

+32
boardtc 10 серп. 2011 р., 06:07:38

Коли ми вирушили на екскурсію у вихідні кілька місяців тому, я забув залишити двері відкритими, щоб кішка коробки. Тому кішечки використовувати матрац в якості заміни. Коли ми повернулися додому, ми прибирали, як могли. Ми купили фермент чистіше і деякі febreeze. Ми були задоволені нашим зусиллям і намагалися продовжувати використовувати матрац.

Однак, через кілька днів після чищення, запах котячої сечі повертається. Запах поверталася після кожного прибирання, тому ми вирішили переключитися матраци зі старшою у нас на гостьовий ліжка. Минуло вже кілька місяців і ще запах котячої сечі, який затримується на матрац. Ми тримали кішок з гостьової спальні, щоб не було яких-небудь додаткових подій. Ми хотіли б позбутися запаху і покупка нового матраца-це не варіант.

Що ще ми можемо зробити?

+22
camelCaseNick 21 вер. 2015 р., 03:07:34

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil