Повільно блимає у кішок спосіб, щоб сказати їм, що ви їх любите?

Коли я вчора говорив з дружиною, справа дійшла до того, що блимає у Кота повинен бути спосіб, щоб сказати їм, що ви їх любите. Вона сказала, що коли вона намагалася його батьків кішки, один кіт повільно моргнув на неї, а інший кіт почав муркотіти.

Я спробував його з нашими двома котами, і обидва не помічали мене, хоча я врятував маленьку, коли вона була ще тільки кілька тижнів від народження, так що вона, ймовірно, не мають однакову поведінку / переживання, як нормальний кіт.

Це правда, що повільно блимає у кішок-це спосіб передати повідомлення, що ви їх любите? Мої думки, що це може бути, це більше сигнал довіри, але я не знаю напевно.

+784
aleemb 1 черв. 2015 р., 18:34:27
37 відповідей

Враховуючи, що обсяг линьки це нормально, я не думаю, що ви можете зробити, щоб зменшити його. Однак, ви можете трохи зменшити суму, яка закінчується на вас, на догляд за ним часто. Більшість кішок люблять бути доглянутими, так що це буде склеювання досвід для вас обох. Починайте повільно, трохи за один раз, так що він може звикнути до цього.

Щоб прибрати максимальна кількість волосся, спробуйте фурминатором. Це плоска металева щітка з невеликою, тонкого дроту щетинки. Щетинки загинаються тому, щоб допомогти видалити вільні волосся.

Інший варіант-один з тих невеликі гумові щітки, які поміщаються в долоні.

+990
Tw1ser 03 февр. '09 в 4:24

Ви праві, що кішки є облігатними хижаками. Кішки повинні їсти м'ясо, це абсолютна біологічна необхідність. Однак, це не означає, що вони можуть тільки їсти м'ясо. Це означає, що вони не можуть підтримувати своє існування тільки вегетаріанської дієти.

Кішки цілком здатні їсти все, крім м'яса, поки вони отримують необхідне харчування.

Я знаю, що деякі кішки їдять листя рослин, а потім рве її, щоб очистити їх травного тракту.

Цікаво відзначити тут, що інстинкт є траву не (свідомо), підключених до треба рвати. Кішки просто інстинкт їдять траву, яка є межею вони отримали (еволюційно), щоб допомогти їм впоратися з травленням.
Тому, навіть кіт, який не потрібно рвати зобов'язаний їдять траву, тому що їх інстинкт підказує їм.

По-друге, деякі кішки навчилися є багато речей. Один з наших котів був врятований з вулиці, як молодий і сильно недокормленного кошеня. Не дивно, що він повна протилежність прискіпливий до їжі: він пробує все, хоч раз, і якщо він дійсно не любить її, він завжди буде жерти, коли представив це.

Всякий раз, коли він бачить, що я щось їм, він знає, що це їжа, і тому буде просити, щоб деякі або хоча б спробувати це, коли пропонували. Це відноситься і до ліків, яка ніби доводить, що він відкритий для все, що він думає, мабуть, їстівне.
Я не пропоную свої ліки для кота, але насправді обманювала його, що його власне ліки, роблячи вигляд, що з'їсти його сама.

+989
jaysondv 1 лист. 2019 р., 21:13:33
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це трохи пізно, щоб сказати це, але у вашій ситуації я б запропонував доросла собака, а не той, хто все-таки щеня. Ваш спосіб життя, як ви описали, не є оптимальним для виховання іншої дитини, і якщо один з вас діти вже досить дорослі, щоб серйозно брати на себе частину відповідальності за підготовку собаки всі землі на вас.

Найкраща пропозиція у мене викликає справжню собаку навчальний клас, який дозволить підвищити якість собаки послух і поліпшити вашу здатність бути альфою і переконати собаку звертати увагу... якщо ви можете зробити час для тієї, або, знову ж таки, якщо хтось із дітей може взяти на себе таку відповідальність. Удачі...

+945
Main 8 жовт. 2017 р., 11:37:14

Він 4 місяці кастрований чоловік pomernanian. Він, здається, є багато енергії і хоче спілкуватися і грати весь час. Він не тренувався, як він повинен був. Я мав його протягом тижня. У перший день, він не скиглив і не плакав. Він не дрібний підготовку і численні аварії. Другий-четвертий день він отримав використовувати для мене і почали спілкуватися. Він набагато більш сором'язливі і "серйозні" з моїм другом. Він дуже захоплюються ласощами, що я помітив. Кожен раз, коли я досягти для одного, щоб почати тренування, він переходить в абсолютне безумство.

П'ятий день я помітив, що він ниє тепер, коли вийшла в манеж і ящик, коли залишили в спокої, коли я йду на роботу. Він не скиглив з моїм другом або дуже мінімальний. Я почав бачити якусь агресію, тривогу і не їсть. У нього ще є нещасні випадки, але трохи краще, ніж раніше.

Шостий день, я засмучена. Він розжував на підлозі дошки, пісяє скрізь, не хоче йти у свою кліть, або манежу. Він не їсть його корм, тільки вологий корм. Щипає обличчя ніби як пре на нього. Кусає за руки (мабуть, зубки ріжуться) і плаче, коли не в моїй присутності.

Я дав йому занадто багато уваги чи мало? Я повинен залишити його в спокої не безкоштовно заблукали в моїх очах і в мінімальні взаємодій (гуляти, грати, годувати, горщик, потяг) і вже його створили? Я міг би використовувати деякі поради.

+854
Sarah Henderson 13 черв. 2018 р., 04:04:28

Ви збираєтеся хочете, як в ідеалі. Глибокий субстрат хороший для закапування (що вони будуть робити), але недостатньо глибоко, щоб скоротити тепло. Я б сказав, принаймні, 1 приховувати і глибше підкладки це, напевно, добре, але дві шкури хороший для більшості наземних змій. По догляду пофарбований пісок Боаш також знищити їх середовища, щоб не отримати тонну речей, а також не отримати важкі шкури, коли вони зариваються, тому вона не травмувати себе

+850
your ad here 16 жовт. 2017 р., 01:24:57

Я просто був мій кіт кастровано і він, здається, не пристосувалися до конусу на всіх. Час годування теж важко, тому що він дуже "живі" з його їдять рухів, так що це майже неможливо, щоб з рук погодувати його, але це величезна господарська робота, щоб отримати конус на нього.

Які альтернативи конуса я можу використовувати так, що він може прогодувати і більш легко пити, але й утримати його від дратівливих його травма? Для повного контексту, у мене теж є маленька собачка.

+814
Burksizm 8 лют. 2016 р., 07:06:54

Як я бачу, ваша проблема домінування Б.

Давайте почнемо з його поведінкою по відношенню до вас:

Після цих інцидентів, б раптом стало дуже ласкава до мене та моєї дівчини.
і
Б просто тусується дуже близько до мене, чекає нас, щоб бути "зроблено"

Б є, ймовірно, захищаючи і контролюючи вас. Якщо він завжди після вас навколо або сидять поруч (в крайніх випадках навіть сидячи прямо на ноги), він захищає тебе в домінуючу бік. Він контролює, хто може підійти до вас і, коли.

Він не повинно бути дозволено зробити так. Просто скажи йому залишитися, якщо він хоче слідувати за вами або сидіти подалі від тебе, щоб дати зрозуміти, що ви не хочете або повинні бути захищені.


Тепер кусатися. Це абсолютно не прийнятно, і ви повинні зупинити його кусатися людського і собак.

Пам'ятайте, що B-це пес з притулку. Це не було б дивно, якщо б він був насильству з боку чоловіка, відповідні цим профілем.
Укус не пробити дірку в джинсах і чоловік з голими ногами тільки дуже дрібні подряпини на його шкірі...
Поки Б ні (наскільки мені відомо) "пробивання" в Д по шкірі, коли він відрізав його.
[...] але він, здається, не кусаються травмувати жертву.


Все це звучить, як ви більш або менш виправдати його поведінка, його минуле, як собачий притулок. Ви повинні розуміти, що якщо собака вимотала, вони живуть тільки в цьому. І в даний час він не може когось вкусити. Ви повинні навчити його розуміти, що не надто м'яко з ним, боячись його, згадуючи своє минуле зловживання.

Звичайно, я реву в B одразу після кожного інциденту, який змушує його перевернутися на спину, уникаючи зорового контакту зі мною і показувати всі ознаки того покірним.

Що це занадто пізно. Ви повинні зупинити напад перш, ніж воно відбудеться або в даний момент це відбувається, а не після. Є кілька трюків, щоб зробити це:

 • Кинути деренчливий пляшки після нього відразу, коли він починає атакувати. Для цього ви кладете жменю гайок в маленьку порожню пластикову пляшку. Не кидати пляшки прямо на нього, але дайте йому пропустити по підлозі прямо до нього. Ви можете мати кілька пляшок, що стоять навколо завжди були у вас під рукою, коли це необхідно.
 • Замість пляшки, ви можете кинути будь-який предмет, деренчливий, як короткою ланцюгом, але це може пошкодити ваш пол.
 • Наділи на нього нашийник з електрошоком. Існують різні типи і деякі з них можуть передавати вібрації замість електричного струму. Будьте впевнені, щоб отримати модель з пультом дистанційного керування і здійснювати контроль з вами у всі часи.
 • Ви могли б мати перевізника або клітка для Б. Це його у спокої (не інша собака повинна піти туди) і він повинен там спати і вміти розслаблятися. Він повинен бути навчений, щоб перейти до нього по команді. Якщо він показує неприйнятну поведінку, ви поклали його в коробку і закрити двері на 10 - 20 хвилин, щоб дати йому охолонути.
 • Якщо ви не хочете вкладати гроші в такій упаковці, поклали Б в іншу кімнату і закрити двері. Відокремити його від зграї в якості покарання за його поведінку. Ігнорувати його скиглити і дряпати двері або він не зупинить його поведінку.

Ви не повинні терпіти його відкрито домінуючи іншими собаками до точки, де вони не відчувають себе в безпеці поряд з ним. Ви, мабуть, ватажка зграї і самим домінуючим членом зграї. Це не означає, що будь-яка собака, і постійно ставлячи їх на спину. Це означає встановлення правил і контролюючи, що все це нагадування правил. Візьміть за правило, що не можна надмірно домінувати хтось інший.


Один остання порада:

Ми були йшов по людній дорозі і він просто ігнорує всі, кого ми зустріли, поки він раптом нападає ...

У мене є собака, яка була зловживали, як цуценя, і він буде дуже раптово і несподівано напасти. Можливо, ви ніколи не зможете навчити його не робити цього, тому ви повинні бути пильні, коли гуляєте з ним і завжди чекати нападу, навіть якщо це відбувається тільки один раз в рік. Ви можете любити свою собаку від усього серця, але ви не можете довіряти йому в певних ситуаціях.

+813
Waqar Lim 16 груд. 2019 р., 21:32:44

Так, є речі, щоб зробити. Мейн-куни мають три шари довгі або напів-довге волосся і її. Регулярний догляд робити вам допомагає довгий шлях у скороченні кількості волосся кішка заковтує, коли він сам Конюхов.

Кіт все одно себе в женихи, так що не буде волосся клюнули навіть якщо ви намагаєтеся зберегти розпущене волосся по мінімуму. Проте, у невеликих кількостях волосся можуть подорожувати через кишечник кішці, яка, як правило, нешкідливі, але може створити іншу проблему; заблокувала кишечник. Є спеціальний корм продається в зоомагазинах, які можна змішувати зі звичайною їжею, щоб допомогти з збереженням кишечник кішці вільної від волосся блоками. Їжа містить велику кількість клітковини, а вона працює за рахунок збільшення об'єму калових мас переживає, роблячи його більш м'яким, а також. Я повинен сказати, що це спеціальне харчування-це не мій особистий фаворит, хоча це, здається, працює, як задумано.

Отже, ми не можемо повністю запобігти кішку від проковтування волосся. Проковтнув волосся є більш безпечним, щоб вийти вирвало, ніж напаскудив. Один із способів допомогти кішці блювотина вирощувати свіжу траву для кішки, щоб поїсти. На відкритому повітрі кішки зазвичай знайти досить vomitable речі протягом їхнього часу, але в приміщенні для кішок, ви повинні мати невелике зростання трави доступні, ваша кішка з'їсть стільки, скільки кіт любить. Зоомагазини зазвичай продають як насіння, так і готові висаджують ящики, які потрібно тільки мочити. Я волію купувати насіння і вирощувати траву сам, ні з якоїсь іншої причини, але заради задоволення.

Все добре тоді? Що робити, якщо ваша кішка втрачає більше волосся, ніж зазвичай? Там може бути проблема з шкірою, або паразити всередині або зовні кішка, або харчової алергії, що робить ваша кішка втрачає шерсть, яка закінчується проковтнув, а потім його вирвало. Втрата волосся це нормально, але втратив багато волосся, це ознака того, що кішка не в повному здоров'ї. Якщо ви не впевнені, чи є це нормальним чи ні, ви повинні візьміть кішку до ветеринара для перевірки.

+773
JOY ARI 15 лип. 2016 р., 18:17:33

Я думаю, що піду до ветеринара-це правильно зараз.

Кішки чхали на тиждень, так що це більше, ніж кішок, як правило, начхати.

ВАШІ КІШКИ очей виглядає роздратованою і в той час як це може бути нормальним, він тривав протягом деякого часу, так що вам потрібно сходити на огляд до ветеринара.

Поєднання чхання і подразнення очей змушує мене думати, що там може бути алергія або інфекція.

Так вам по телефону і отримати апоинтмент на ваш вет і все в порядку.

+745
Zarepheth 1 бер. 2011 р., 09:33:53

Мій сірий кіт дуже милий, але я не можу погладити її, якщо я говорю з нею. Вона дозволила мені погладити її трохи часу, але буде дивно дозвольте мені грати з кошенятами. Я хочу погладити її протягом тривалого часу і не поговорити з нею, щоб погладити її. Що я повинен робити?

+740
kerray 15 черв. 2011 р., 14:08:57

Оскільки ми прийняли нашу кішку, у нас деякі проблеми з раптовими укусами. Іноді, коли вона абсолютно спокійне ставлення, вона раптом відкриває очі і кусає мене або мою подружку. Хоча багато людей сказали б, що вона робить це просто грати, я не впевнений, так як вона кусається так сильно (у нас ще є шрами від місяців тому).

Як правило, її перша мета наших руках і руках, коли ми в обнімку з нею. Вона зазвичай її закритими очима, раптово відкриває їх, і ми отримаємо хороший шматок вийняли. Але наші руки-не єдина мета; наші коліна, гомілки, ступні теж. Якщо в цих районах стали менш частими, і, ймовірно, слабші, вони досі болять.

Ми ніколи не били її (вона явно отримує якесь відшмагати, коли вона робить погано), і вона також знає, що кусатися нам погано, як відразу після укусу, вона тікає так далеко, як вона може.

Вона іноді трохи лякливих; вона єдина кішка в будинку, хоча і не особливо ласкава. Ми пробували все, щоб її відрадити робити це в тому числі і води в пляшці з розпилювачем, шльопає, закривши її в кар'єрі.

Може хто-небудь пояснити, чому це поведінка відбувається?

+722
7upisRefreshing 3 серп. 2012 р., 06:32:23

Це тому, що звук-це "універсальний" нічого з ротом, і несе в собі сенс щось робити з ротом, будь то їжа або погрожуючи.

+684
Maya De Vriendt 19 лист. 2017 р., 00:14:56

У кішок вертикальні зіниці, як це допомагає їм полювати.

Як зазначено на сайті, Чому у кішок вертикальна учнів

Засідки хижаків, як і багато кішки і змії, найчастіше спортивні вертикальним розрізом зіниць, особливо коли ці тварини були активні вночі. Причина ця кореляція, швидше за все, пов'язано з механікою очей, банків розповів Живої науки. Засідці мисливці повинні бути дуже хороші на вимірювання глибини, щоб вони могли ефективно стрибок на свою здобич.

Є два способи для вимірювання глибини, не рухаючись. В один спосіб, стереопсис, мозок порівнює відстань між двома зображеннями, які повертаються кожним оком, щоб оцінити глибину. (Простягни свого пальця, зосередитись на ньому і закрити кожне око по черзі. Що "стрибати" ви бачите відстань, що використовується в стереопсис.)

Інший спосіб, розмитість, користується розмитість предметів перед і позаду того місця, на якому ви фокусуєтеся.

Як виявляється, з боку в бік зміщення використовується в стереопсис легше оцінити, використовуючи вертикальні лінії і контури, ніж з горизонтальними. Таким чином, банки сказали, вертикальний зіниця забезпечує кращий вид на стереопсис.

Судити горизонтальні відстані, кішки і інші щілини-учень хижаків, ймовірно, використовувати розмиття, банки сказав. Для максимального розмиття, учень повинен відкрити широкий. І для максимального розмиття по горизонталі, учень повинен відкрити широкі зверху вниз. Іншими словами, ідеальна фігура-вузькі по горизонталі і вертикалі широкі — саме облаштування котячого ока.

"Це правильне розташування для забезпечення максимальної STEREO і розмиття як сигнали на відстань одночасно", - сказав банки.

Я думаю, що з вашою кішкою в основному домашнім котом, хто руку, яка харчувалася, і ніколи не мав досвід полювання, з часом поступово її зіниці стали більше походити на людські зіниці.

Хижаків, які активні в нічний час мають вертикальні зіниці.

Хижаки, високий і активний в обидві ніч і день (наприклад. люди мають горизонтальні зіниці.

+642
Rick Lowe 3 серп. 2016 р., 05:02:47

Водорості для ставків, фонтанів, декоративних водоспадів або будь-яких інших водних об'єктів:

Водорості дійсно виступає важливою і необхідною частиною, так само, як і деякі інші рослини в ставок - тобто засвоювати нітрати, що залишився у воді після корисних мікроорганізмів у вашому водоймі здійснюються розбещує риби і рослинних відходів. Нітрати неймовірні гною рослини, проте їх не зупинити, може бути шкідливо для амфібій життя. Вздовж цих ліній, трохи водоростей це нормально, і це також є джерелом живлення для золотих рибок і коропів коі.

+625
rjhwinner03 14 лют. 2016 р., 14:22:13

Беззубий собака-найкращий собака!

Я б не відмовляв від прийняття майже беззубий собака, все це означає, що у вас набагато менше зуби чистити!

Це звичайне явище для цієї породи, щоб мати зуби, як вони старіють, більшість людей все ще не знають, що собаки, кішки і навіть ящірки повинні мати зуби щіткою щодня (ящірки можуть йти два рази на тиждень для чищення зубів) або дати усну жує (бажано з VOHC ущільнення).

Хіба собака без зубів потрібна спеціальна дієта?

Звичайно, раціон залежить від кожної конкретної собаки, але узагальнювати беззубий собака як і раніше можете є жорсткий корм без будь-яких проблем, багато заковтують корм цілком або "жувати" свої десни.

Майбутній Стоматологічних Робіт

Є шанси, що, судячи з усього, у собаки пародонтоз. Це незворотній процес, який може зажадати більше зуби повинні бути зроблені в майбутньому. Це те, що ви можете і повинні бюджету для розгляду стоматологічні просто зробити в притулку.

+601
was 20 січ. 2011 р., 23:04:24

У мене Цвергшнауцер, якому 4 роки і в доброму здоров'ї, але пару днів тому я помітила, що його праве око голубуваті і лівий очей нормальний (темний).

Я взяв дві фотографії, щоб порівняти їх один з одним:

http://imgur.com/IvNN2H0

http://imgur.com/3ziWe2w

Я призначив зустріч з ветеринаром, але в моєму місті я був тільки в змозі отримати призначення на суботу, і я турбуюся про свою ситуацію.

Це те, що я переживаю? Це схоже на хворобу катаракта, або, може бути, травми ока?

Що може змусити його очі блакитні, і що я можу зробити, перш ніж його зустріч з ветеринаром в ці вихідні?

+590
Alicia D 21 лист. 2018 р., 08:00:45

У нас є фірми Juwel Лідо 200.

Чорний ящик фільтр був на правій стороні акваріума, але ми хотіли, щоб перемістити його так, ми прибрали силікон і повторно силіконізований його на лівій стороні замість акваріума.

Однак, коли ми переїхали його, ми не були досить обережні, про висоту, на якій ми ставимо його, і це трохи більше, ніж раніше - можливо, 1см або близько того.

Обігрівач все ще занурений у воду (а за Хв Води на нагрівачі), але насос тільки частково занурений у воду. Крильчатки і вихід у воду; але не все інше насоса.

Якщо ви подивіться на фотографії на сайті Джувел (https://www.juwel-aquarium.co.uk/Products/Filtering/Pumps/Eccoflow-pumps/), рівень води покриває три з п'яти решіток на чорний ящик-частини насоса.

Я знаю, в ідеалі вони повинні бути повністю занурені у воду; але все, що я можу знайти на цьому онлайн взагалі полягає в тому, що він "може скоротити термін служби насоса", тому що вода також допомагає охолодити насос.

Ми швидше за все тут проблема - треба видалити силікон, знову злив наш танк і перемістити вниз? Чи це буде нормально, просто голосніше/гаряче/менш ефективні?

+571
Charles Chase Tisdale 28 лют. 2016 р., 13:21:33

Ми володіємо 10-місячного мопса, який досі не показують ніякого страху, чи то гучних звуків, інших собак або просто тьма. Один хоробрий щеня!

Сьогодні, під час прогулянки пізно ввечері, він почав стрибати і навіть бігти. Через деякий час ми зрозуміли, що він насправді боїться власної тіні. Для решти дня, ми повинні були нести його.

Через годину, він був ще трепетно та уважно спостерігаючи за тінями, стрибаючи і намагаючись сховатися від них.

Ми не знали нічого поганого, що сталося з ним. Тільки вчора він був у повному порядку. Як ми могли б допомогти йому повернути втрачену довіру?

Спасибі.

Редагувати: Сильний страх тривав близько доби. Одна бурхлива ніч з ним скакати від сну, тому що переїхав. :) Це виявилося неможливим для нас, щоб зробити що-небудь. Ми були проігноровані.

На наступному тижні, однак, приніс кращий досвід. Нагороди за вивчення тіні і відволікати іграшками... ну, це начебто спрацювало. Він в основному був через це його власний, хоча.

Ми зрозуміли, що найбільша проблема була, він не був достатньо довіряючи нам. Працюю над цим. Дякуємо за вашу допомогу!

+554
Tanica stokes 24 вер. 2017 р., 19:07:59

Зрозуміло, що собаки дуже добре підбираю на тон і емоції оточуючих людей, але я цікаво, якщо це те, що є інстинктивним або дізнався, ґрунтуючись на попередньому досвіді.

Я знайшов статтю в Психології сьогодні , що стосується небагато, але це не точно відповісти причину собачого знання. Наприклад, бродячий собака, яка не була в контакті з людиною перш ніж бути в змозі сказати, якщо людина був щасливий чи злий? Чи це те, що домашніх собак забрати через класичний кондиціонер, живучи серед людей?

+516
ronnieonrails 28 квіт. 2018 р., 02:28:40

Я читав книгу, всередині собаки, Олександри Горовіц, який забезпечує унікальний insignt в ці істоти, які люблять так багато. На стор 94 (див. нижче цитату), вона відноситься інформація про собак гормонів і підвищений інтерес до іншої собаки сечі.

...звичайного спостерігача від DoS-атак буде помітити, часто дуже інтенсивний інтерес у сечі і інші собаки---іноді інтерес з приманками їх право . . . вгору . . . в . . . почекайте, оптом!

Це, здається, підтверджує вашу теорію pheremone. Підвищений інтерес може бути ознакою того, що ваш маламут може бути шукаю собі другу половинку.

+505
Opsimath 13 черв. 2012 р., 18:11:32

Ви можете використовувати рушник і замінити його, щоб бути більш екологічно свідомими? Або я повинен зробити замість вкладиша? Їм відомі деякі паперові рушники, але його не завжди рекомендується? мох б бути в порядку?

+400
sh7411usa 24 груд. 2016 р., 10:27:28

За словами АСКОЕ, деякі дослідження показали кореляцію між стерилізація і зниження агресії, в той час як інші дослідження показали ніякого ефекту. Вони також відзначають, що інші собаки можуть визначити високий рівень тестостерону від інтактного кобеля і відповідають агресією. Якщо це те, що відбувається у вашому випадку, кастрація може допомогти вирішити проблему.

Зверніть увагу, що це не рідкість для собак, проявляють агресію до незнайомих собак, тому, можливо, собаки просто не було достатньо часу, щоб звикнути один одному. Питання території та домінування також може бути причиною конфлікту. Гуманне суспільство має деякі поради для впровадження нову собаку у ваш будинок, що може бути застосовано до вашої ситуації.

Крім того, якщо ви усиновили з притулку, зверніться до них за порадою з проблеми, перш ніж брати нову собаку.

См. також:

+380
Witha Wee 26 квіт. 2019 р., 20:54:25

Це одна з тих речей, яка залежить від багатьох факторів. Тільки одна з яких полягає в тому, наскільки кішка любить або не любить свій будинок.

Якщо ти ставишся до кішці приємно (і це звучить, як ви, плюс ви пишете тут, значить тебе це хвилює - що означає, що ви не піклуватися про кішку), і немає жахливих неприємностей в будинку (постійно пилососити або інші сильні шуми, інша істота, що harrasses кішка), то я думаю, що ми можемо укласти кішка любить будинок (і ви і ваша сім'я).

Інші фактори включають вроджені temperment кота, як кота довели до...

Я володів чотири кішки і одна з них справила сильне бажання вийти на вулицю (принаймні в минулому, це менше в ці дні). Всі мої інші кішки мало або немає бажання виходити на вулицю. Одна з моїх котів цікавого зовнішнього світу, але дещо лякає теж.

Це абсолютно нормально мати кішку, яка одержима виходячи на вулицю, навіть якщо це лікують добре, і ніяких реальних неприємностей справу.

Мені подобається ідея кішки виходячи на вулицю, щоб полювати або досліджувати, але відбити її. Тривалість життя кішок негативно вплинуло на кількість часу, який він проводить на відкритому повітрі. Він може забрати захворювань, біжи під машину, заблукати, отримати травму. Кількість котів, які потрапляють під машину-це дійсно страшно...

+376
Jack Wilkerson 20 лют. 2013 р., 09:11:03

Ніколи там проводилися випробування про те, як швидко собаки перетравлюють різні продукти?Тобто, визначити глікемічний індекс різних продуктів харчування по відношенню до собак...

+369
Kirk Ouimet 29 квіт. 2018 р., 07:59:27

Так бактерицидної Bleach вб'є бліх яйця на твердих поверхнях і в пральні, але фішка з твердими поверхнями у всі куточки і закутки, де ви не можете бачити. Якщо ви протестували невелику кількість на твердих поверхнях по-перше, ви, можливо, захочете розглянути можливість зробити глибокої.. нехай сидять і просочуються в щілини. При використанні його в пральню використовувати спільно!Чи безпечний відбілювач замість миючого засобу.

Майте на увазі відбілювач шкідливий для домашніх тварин, якщо перетравлюється і сильного задимлення від хлорки шкідливі для дихальної системи. Ретельна промивка є важливою і досить вентиляції у вашому будинку під час використання, а також розбавляти відбілювач з водою-все це важливі поради для безпеки вихованця.

Ось посилання про те, як використовувати відбілювач, щоб убити яйця: https://www.hunker.com/12442407/does-bleach-kill-flea-eggs

+368
Victor Hamon 29 жовт. 2018 р., 17:21:42

ТЛ;ІН

Як може допомогти власникові усно дисципліни собаку, коли господар сім'ї дає себе суперечливі словесні дисципліни? Більш фон нижче.


Мій двоюрідний брат має 2-річного чоловіка Чіуауа. У той час як я був гостем в будинку, я бачив багато поганого поведінки від собаки, а саме:

 • Клювання: я був укушений, поки проходячи повз собаки їжа. Моя головна турбота полягає в тому, що мій двоюрідний брат має дитину, менше, ніж 1 рік, і я більше турбуюся про її безпеки
 • Гроулінг: це було майже завжди, до кожного в дім
 • Захищаючи продукти харчування: поки собака була цуценям, піднятий на фермі, вона була виведена, вона сильно боролися за їжу, питання, який не розглядався
 • Стрибнувши на меблі: це менша проблема, але собака постійно на вулиці, хоча мій кузен дозволив цим

З того, що я бачив, причин поведінки є:

 • Конкуренція за їжу в ранньому віці, як вже згадувалося вище
 • Суперечливі словесні дисципліни з різних членів сім'ї, а саме деякі кричать, деякі будуть жартувати про це, інші змінити тон повідомлень в якійсь частині і т. д.
 • Собака вирішує, коли покарання закінчується, як покарання відправляються в кошик. Собака вирішує, коли він може вийти і не відправили назад
 • Відсутність фізичних вправ
 • Не було кастровано
+295
Retief Fourie 10 лют. 2011 р., 14:01:49

Кожен у моїй родині має псів: у моїх батьків є 4-річний боксер, у моєї сестри є 2-річний міні-пінчер/тер'єр суміш, і моя дружина і у мене є 12-річний мопс. Всі 3 кастровані собаки і були протягом деякого часу. Боксер-це порятунок, але жили з моїми батьками, так як він був близько року. Мопс-це теж порятунок, але це було 11 років тому.

Коли ми збираємося разом, ми любимо, щоб утримувати собак як можна більше, але ми рідко всі 3 собаки разом, як вона перетворюється в хаотичний безлад з 2 маленькими високих енергій собак, і 3-ій м'який, літні собаки. Взагалі кажучи, все досить непогано ладнає в парах.

Боксер, як правило, дуже захисний з невеликих собак (або що-небудь менше, ніж йому, наприклад, малюків). Однак, боксер і мопс мають недавню історію грубу гру (не зовсім "бойовий", як я б визначив термін). Зокрема, в той час як боксер і мопс (і їхніх власників) були жити разом протягом декількох місяців, боксер схопив мопса за шию, зашийок і підняв його в повітря на 2 різних випадків. Після першого інциденту, собаки були розділені, але були поступово повернуті через кілька днів. Приблизно через місяць, 2-ой інцидент. Мопс був фізично похитнулася після 2-го інциденту, тому собаки були розділені постійно один і той же день: мопс був посланий, щоб жити з тещею і тестем, поки ми не переїхали назад в наш будинок через місяць.

Оскільки інциденти, ми не Мопс і боксер разом. У той же час, боксер і міні-пінчер/тер'єр суміш продовжували жити без пригод. Враховуючи спостерігається жодних ознак агресії від боксера до цього в сторону або собака, або разом з міні пінчер, ми розглянули намагається реінтегрувати Мопс і боксер на короткий час.

Що є кращим способом для цього?

+290
Cake 28 лют. 2018 р., 23:47:18

Я сьогодні зранку розмовляла зі своїм вет. Він сказав, що деякі кішки мають свою частоту дихання впливає муркотання (тому що вони отримують в муркотіння ритм), але інших кішок не.

Частота дихання, що я повинен бути вимірювальна дійсно, коли він спить (а він не муркотіти, поки він спить).

+278
Pradeep Simha 9 трав. 2015 р., 11:40:44

Я використовую цей шампунь BioGance кішка для мого кота. Однак так як я не потрібно купати мою кішку, що часто (зазвичай раз на 2-3 місяці в залежності, якщо вона потребує ванні), я виявила, що шампуню який закінчився у вересні 2014 року.

Я повинен продовжувати використовувати його? Будуть якісь побічні ефекти (шкідливі)?

Це шампунь я використовую:

BioGance Cat Shampoo

+255
Eric T Johnson 21 трав. 2014 р., 03:49:00

Нещодавно ми прийняли лабораторної мікс, який оцінюється приблизно в 7 років. Він вперше був знайдений як бродячих, потім був прийнятий протягом 2 років, перш ніж він був зміщений зі своєї, здавалося б, любляча сім'я і знову віддали на усиновлення в той же укриття, де ми його знайшли. Він дуже добре вів себе, і за перші пару днів ми не почули гавкіт з нього, навіть коли інші сусідські собаки будуть гавкати, коли ми проходили повз їх дворів. Навіть в собачому парку він не гавкав на інших собак. Ми йшли близько 2 тижнів з майже нульовою гавкає, за винятком часу ми думаємо, що кіт збирався вкрасти їжу.

Тепер, кілька разів в останні кілька днів, він гаркнув, прив'язаною у дворі. Пару раз він гавкав, коли хтось у двері, в тому числі один раз в той день, коли я повернувся додому з роботи, а він гаркнув на мене пару раз з дому.

Він тільки розумієш, що це його новий будинок і що це його обов'язок охороняти його? Він, здається, не гавкати весь час у людей на вулиці або в двері, і він гавкає тільки 2 або 3 рази, не перестаючи, як і більшість інших собак по сусідству. Коли він гавкає на двері або коли він прив'язав у дворі, ми повинні ігнорувати поведінка, хваліть його, або намагатися його зупинити?

+211
zihaoyu 7 вер. 2016 р., 01:47:58

Мені було б цікаво дізнатися, звідки у вас такса (дізнатися про його ранньому вихованні), і як довго ви були його будинку з тобою. Якщо ваші відмінне додаток успішно спілкуватися з великими собаками - фантастичний. Просто переконайтеся, що ніхто не грати дуже грубо і покласти його в небезпеці (назад) травми.

Ви не згадали, наскільки добре навчена ця собака, але якщо ви навчили свою таксу, щоб відповісти на ваш візуальний або сенсорний сигнали, надійно - ви можете навчити його, щоб нагадати, від собаки-собака взаємодій, досить легко. З повторенням, і значні підкріплення, він може дізнатися, що звуть з іншою собакою-це величезне задоволення! Багато чого буде залежати від робочих стосунків у вас з вашої собакою - і усвідомлення того, що особливо мотивує його. Що стосується вашого питання про те, косоокий і його гострота зору, будь ласка, розглянути говорити з ветеринаром моєї. цілком можливо, що не-фахівець може проводити свого роду тестування, але я не впевнений. Все, що візуальні здібності у нього те, що він звик, щоб припустити, що він, ймовірно, робить дуже добре, оскільки він, здається, перейдіть соціального взаємодії з великими собаками, як ви сказали.

Ваша такса, ймовірно, з вибору, основна група собак, з якими він знайомий. Він ніколи не може бути собакою, що можна засунути в бешкетник, більш група змінних, які можна знайти у середньому собачому парку. якщо він має один або два друзі, які можуть просто підійти.

+172
Burtyboy80 17 груд. 2014 р., 13:39:39

Ви, ймовірно, в стані алкогольного сп'яніння рибу з залишками відбілювача. Контейнери зазвичай мають попередження про те, що воно токсичний для водних організмів. Там ви йдете.

enter image description here

Киплячи прикраси, якщо вони підтримують це хороша ідея. Краще покласти їх у насиченому розчиненні солі (покласти кухонну сіль в киплячій воді, поки ви не побачите деякі з них падають на землю і дайте йому охолонути). Це вб'є яйця paracites, який переживе кипіння.

Прибирання порожній акваріум з теплою водою-це нормально.

+165
edm9 14 груд. 2019 р., 21:05:53

Я думав довго і наполегливо про це питання. Я не мав особливого успіху викладання нікого, щоб зробити це в поодинці. Я можу, але вчили ветеринарну школу і роки практики. Я просто не думаю, що це те, що я можу або порадити когось, хто прийде онлайн за допомогою, щоб зробити поодинці. Дві краще, якщо ви вже знаєте, як зробити це в поодинці.

Коли вчать, як поводитися з кішками в тваринництві і через десятиліття володіння і допомагати іншим людям з їх домашніх кішок, я знайшла кішку можна успішно дозується по дві людини працюють разом, в наступні добре скоординовано.

 • Краще, щоб все було підготовлено до прийняття таблетки дозування, без чого на це увагу вашої кішки, щоб допомогти запобігти рефлекс, наприклад, щоб зняти певні предмети з шаф.

Вимагається:

 • рушник
 • невелика кількість вологих корм для кішок
 • таблетки

 • Загорнути кішку
  Отримати середній розмір банний рушник, якщо ви можете керувати більш що теж добре, але більші можуть стати громіздким, коли намагаються керувати котом і ліки. Вдома, це набагато простіше, щоб обернути кішку в рушник. Як вет робить це протягом усього дня для життя, і власник тварини, як правило, потрібно тільки періодично дозу своїх кішок, для дегельмінтизації або рідкісні хвороби. Є таблетки під рукою.

 • Не баріться
  Краще всього це зробити якнайшвидше, але не мчав нервової манері, яка буде зварганити і подовжує процес і агітації кішка, знижуючи шанси на успішне дозування.

 • Сісти
  Я знайти його простіше робити це сидячи, воно допомагає зосередитися на завданні. Ласкаво поговоріть з кішкою підбадьорливим тоном і загорнути її в рушник, принести рушник навколо грудей, так що рушник обмотується навколо кішки (зазвичай) два рази. Її голова повинна бути викотилися на неї зверху плівкою. Це перешкоджає використанню її лапами до об'єкта. Тримайте кішку твердо у ваші руки, в хорошій фірмі (не занадто міцно) обіймати тримати обома руками навколо кота. Не відпустить, поки весь процес не завершиться.

 • Адміністрування медицини
  Інша людина потім акуратно великим і вказівними пальцями з обох сторін щелеп кішки. Обережно застосовувати тиск в суглобі щелепи примушує рот відкрити. Тримати тиск і вставте таблетку з іншого боку, розсувні таблетку в рот кішки, вниз, у бік порожнини рота (ви ж не хочете штовхати його в горло кота). Спробуйте проштовхнути таблетку як далеко вниз стороною рота, як зручно це можливо, так що він потрапляє під, або, принаймні, поряд з мовою. Це мова, яка дозволяє кішці виплюнути таблетку.

 • Тримати його вниз
  Потім обережно, але твердо тримати кішок зів закритий з однією або обома руками і обережно потягніть вашій кішці голову трохи назад, так що ваш котячий підборіддя вгору, а шия випрямляється на стійці (не штовхати голову назад занадто далеко, важливо не продовжити тваринного руху за те, що вони хотіли продовжити з комфортом, природно). Це допомагає в стимулюванні спонукання кішці проковтнути.

 • Переконавшись, що кішка заковтує
  Я знайшов дві хитрості, обережно дмухаючи на котячий ніс, або обтирати ковзають вологий корм для кішок на кішок ніс. Це зазвичай завдає кішці вилизувати її носі, а також викликає ковтальний рефлекс. Ці ж принципи, за вирахуванням рушник роботи для собак. Кішці рот і горло буде зробити видимим рух, як вона ковтає ліки. Після цього, вона не може виплюнути.

Відмова від відповідальності: було б бажано, щоб власник, щоб зробити ветеринар або інший фахівець проведе їх через цей процес, якщо вони ніколи не робили цього раніше.

+108
Sledoc 13 січ. 2019 р., 01:04:23

Я твердо вірю, зі свого досвіду, що "нервові тики і примхливим поведінкою", після блоха лікування вашого кота/кішки-це просто реакція на бліх бігають по всьому тілу, щоб позбутися від отрути. Я бачив, що мої 4 кішки роблять те ж саме і я, нарешті, довідався, що це був натяк на те, щоб захопити гребінцем і вологим паперовим рушником, щоб захопити бісики перш ніж вони можуть палити. Чесно кажучи, я б теж стрибати і звиватися в такій же ситуації.

+106
akiiddweeber 25 квіт. 2015 р., 07:19:47

У мене маламут щеня 4.5 місяців. Він ходить регулярно щеня школі, добре змішується з іншими собаками і отримала досить-таки непоганий асортимент команд, тим не менш, у нас є серйозна проблема з ним стає надзвичайно агресивним з приводу "вкрадених" їжа.

Ми тримаємо його з кухні, але нещасні випадки відбуваються, і він пробирається свій шлях у Інколи. Як тільки він потрапить всередину, він робить прямо у відро для сміття і починає рвати на все, що він може зробити зуби. Будь-яка спроба зняти його результатів у велике гарчання і деякі досить огидні рани, якщо йому вдається отримати руку або руки. У цей вечір він отримав мою руку досить сильно, щоб намочити кухонне рушник з кров'ю.

Він-прекрасна собака у всіх інших випадках за винятком, коли йому вдається вкрасти людську їжу.

Всі тренування я роблю це їжа винагороди, що ґрунтується, в основному, через невеликі печива і шматочки ковбаси, і, крім того, нахабно намагаючись проникнути зайве, коли я не дивлюся, він терпляче чекає своєї нагороди, і я можу отримати вкрадений горщик легко в цьому контексті, він просто втрачає голову людям їжу.

У спробі виправити це, я повернувся в руку подаючи йому всю свою їжу і почали деякі прості кордону навчання, але ще рано і кожен сліп виглядає як величезний крок назад. Крім навчання нагороди, всі його годівля здійснюється зовні, і він йде зовні, поки ми їмо.

Я б дуже хотів допомогти, як я можу вирішити цю агресію за сміття.

+60
User 25125 5 черв. 2017 р., 06:38:16

Я настійно рекомендую брати цих риб назад в магазин. Я тримав дискус протягом багатьох років, і розводять дискусів в останні приблизно десять років. Я можу сказати з майже повною впевненістю, що ці риби не виживе і вже точно не збираюся досягти їх потенціал в розмір і яскравість.

Ювенільний Discus є самостійно найскладніші прісноводних риб, щоб правильно ростити я коли-небудь бачив. Якщо ви не можете виконувати щодня підміна води 50% і вище від танка загального обсягу, і годувати 4 - 5 разів на день, Ви будете в кінцевому підсумку з нездоровим риби, якщо вони взагалі доживуть до зрілості і тих, які, швидше за все, буде постійно чахнути. Для будь-якої спільноти танк, тільки дискусії на суму винагороди 5"+ повний вирощеної риби.

По-друге, навіть дорослі вимагають істотно більш високою якістю води, ніж самої риби хранителі ніколи не наблизитися до надання. Я рекомендую не менше 50% води в тиждень. Зміна обсягу води повністю залежить від панчіх і спостерігаючи за рибою, я сильно бачив укомплектований співтовариство танки, вимагають 50% кожні 2 дні...

Суть juviniles і дорослих вода повинна бути витриманою, по суті він повинен сидіти протягом 24 - 48 годин перед додаванням в бак, так що хімія може стабілізуватися і зберігач може гарантувати, що хлор і хлораміни видаляються належним чином, ви повинні використовувати хлор для цього лікування або використання відновленої води Ro. Для підлітків це зазвичай вимагає годин роботи в день тільки при підготовці води. Багато професійні собаківники, які я відвідав, змінювати 100% - 200% своєї води за день до їх дискуси досягають 5 - 6 дюймів.

Нарешті, Дискус-це співтовариство рибок і повинно бути в непарних числах з не менш ніж 5 риб, якщо у вас є пара або величезний танк, як і 300 галонів або більше. Це дозволяє мінімізувати і розподілити агресії між Рибами, вони цихлид, оскільки вони за своєю суттю агресивні риби, і без риби поширився агресії, ви зазвичай в кінцевому підсумку з однієї риби, не достатньо велика кількість, щоб не допустити найменша з хуліганить.

Так що у вас зараз ситуація, де навряд чи навіть досвідчений кіпер може зробити ваші риби, щоб процвітати. Занадто маленький акваріум для шкільного дискус, мінімум для встановленою пари, особисто я б запропонував 90 літрів-це абсолютний мінімум, я б навіть розглядати для невеликої косяк риб, і навіть з 90-літровий акваріум, ви збираєтеся потрібно виконати приблизно 50 - 70% води в тиждень протягом 5 дискус і дуже небагато інші tankmates.

У будь-якому випадку, я ненавиджу давати поради, як це, але я тільки що бачив це занадто багато разів і бачив дуже багато риби відстають у рості або начисто не вижити. Якщо ви не готові створити рибу тільки в акваріумі і погодувати і воду поміняти, як ви ніколи не уявляли або встановити великий бак, як це вимагає багато роботи, оскільки у вас немає циклічне танк готовий, навряд чи ви отримаєте гарні результати з цими рибами. Коли вони підкреслили вони сильно схильні до захворювань, відставання в рості, і просто не вижити.

+53
user1981944 25 бер. 2011 р., 09:42:15

Одним з головних наслідків цього є те, що він буде (сподіваюся) ніколи не розробити маркування звичку. Кішки зазвичай починають маркування в той час, коли вони проходять через період статевого дозрівання і частіше зустрічається у котів, так це, безумовно, добре, що він вже виправлено

+18
DarkCaster 8 бер. 2015 р., 06:19:52

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil