Який найбільш підходящий вік для кастрації/стерилізації кота?

Який оптимальний вік для кастрації або стерилізації кота?

Не стать, як він веде себе, пори року, ще що-небудь на це вплинути? Є питання, я думаю, повинно бути пов'язано, але точно не відповісти на питання: яким чином рання стерилізація впливає на кішок?

+421
Hamad Rajab 24 серп. 2019 р., 19:52:36
25 відповідей

У мене є кішка, яка була у мене з моменту свого народження і доглядали за ним.

Нещодавно сусід мав проблеми з ним, тому нам довелося залишити його на рибному ринку близько 2 км від нашого дому. Але зараз я сумую за нього і хочу його повернути, тому я пішла на рибний ринок, щоб шукати його, але не міг знайти його.

Є шанс, що він повернеться на свій власний? Ми залишили його раніше, але місце дуже близько до нашого дому, і він повернувся через 4 дні. Є шанси, що те ж саме повториться? Я просто хочу його повернути. Кішки повернулися на свої власні?

+854
Arth Gupta 03 февр. '09 в 4:24

Арахісове і я повернулися з нашого день тривалу прогулянку, і вона зник у мене на колінах. Вона 2 з половиною років середній стандартний жіночий такса. Як вона спала, я перевірив її лапи, нігті, подушечки і т. д. щоб побачити, якщо вона необхідна стрижка пазурів (вона не.)

Як я робила це, я помітив, що її колодки є дещо, Ну, грубі латки. Зараз, як правило, її подушечки гладка в одному напрямку (ззаду наперед) і злегка шорсткою, або чіпка в інший (спереду назад) і я не зовсім впевнений, чому це відбувається, але це нормально.

Сьогодні, однак, один з її колодки, лівий передній основний (або центр) майданчик, є виправлення нерівностей, що я можу відчувати себе в будь-якому напрямку. Я повинен бути стурбований? Якщо це так, що б я робив (крім поїздки вет, який я при необхідності, але швидше домашнє засіб це)?

Як собаки колодки турботу, взагалі кажучи, або ж ми просто залишити їх у спокої?

+836
Luca Filipozzi 2 жовт. 2019 р., 21:11:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я знайшов цей паразит в моєму акваріумі на цьому тижні. Це був другий раз, коли я бачив його, але перший раз я втратила його, перш ніж я зміг зловити його. Він не був на будь-яку рибу або рослини, він був на шматок дерева в перший раз і вдруге (коли я зловлю його) він був на скелі.

Unidentified parasite

Я бачив тільки один, але з рослини, каміння і дерево можуть бути ще.

Цікаво, що це (Зображення Google був не дуже люб'язний) і якщо є все, що мені потрібно зробити, щоб захистити мої інші танк жителя (креветки і блакитний неон)?

+808
Bubblbu 14 жовт. 2015 р., 03:12:44

Два кроки, щоб слідувати:

 1. В цілому, переконайтеся, що ваша собака щось пожувати: і їстівні речі, і просто собака-відповідний жувати іграшки.

 2. Коли ви зрозумієте, як він жує взуття, зробити наступне: взяти газету, згорнути його, ударив його 3 рази на свій лоб і сказати: "я ідіот, тому що я знову забув замкнути подалі туфлі,." Потім, мовчки візьми туфлю від вашої собаки і зафіксувати черевик подалі, де він не зможе дістатися до нього.

+630
Trond Rian 12 груд. 2018 р., 06:17:10

Поставити лоток в те місце, де він хоче покакати. Є кілька причин, можливо, він вибрав це місце, як би там не було, він любить його так поклав туди коробку.

Загальне правило: для кожної кішки, ви повинні мати один ящик для сміття, плюс один. 1 кішка = 2 урни. Він говорить вам, де друга повинна бути. Як він стає старше, ви можете перемістити його в інше місце, якщо це місце не зручно.

+611
Tony Dunsworth 24 січ. 2011 р., 22:03:01

По-перше, кішки взагалі істоти звички, і змінити ненавидять. Якщо кішка була належним чином за допомогою лотка до цього, тоді я буду думати про якихось змін на всіх, що б стимулювало це змінити звички. Якщо коробка менш чисто, змінювала місце проживання, або навіть якщо ви змінили свій раціон таким чином, що може бути підкреслюючи кішку. Якщо це щось на кшталт того, ремонт це, ймовірно, не змусить кішку повернутися до належного звичка тепер, що справа у звичці, але це дозволить вам повернути його на правильну звичку.

По-друге, ви говорите, що ви попросили вашого ветеринара про можливе ІМП, який, ймовірно, найбільш поширених медичних, пов'язаних з причиною раптом не у використанні litterbox, але це не єдиний. Якщо ви ще не зробили, проконсультуйтеся з вашим ветеринаром про те, що ваша кішка раптово почав мочитися поза ящик.

Після того, як ви звернулися тих речей, єдине, що залишилося зробити, це перекваліфікувати ваша кішка використанні litterbox.

 1. Покладіть вашу кішку в невеликому приміщенні, як ванна кімната, або ви можете помістити його в розплідник, як розплідник є достатньо великою, щоб утримувати всі кішки повинен: лотка, корм, вода, іграшки і ліжко. Сенс цього в тому, щоб зробити так, це практично неможливо для кішки, щоб використовувати щось крім лотка, щоб усунути. Кішки зазвичай не люблять, щоб усунути на речі, які вони використовують для інших видів діяльності. Переконайтеся, що ви тримаєте на litterbox як можна більш чистим, так що це максимально привабливою для кішки. Також не забудьте приділити достатньо уваги вашої кішки, поки вона знаходиться в цьому просторі. Це не як покарання, тому постарайтеся зробити його як можна більш щасливим.
 2. Тримати вашу кішку там на кілька днів, можливо близько тижня, або до того часу, що ви засудили кіт послідовно долаючи на своєму полі на кілька днів. Протягом цього часу, переконайтеся, що ретельно очистити ваш будинок, використовуючи засоби, призначені для видалення запахів домашніх тварин. Ви хочете, як мало запаху, як це можливо, так коли кішка буде готова, вона, сподіваюся, не смердить нічого, і не було спокуси знову нестандартно.
 3. Як тільки ви задовольняєтесь все йде за планом, нехай ваш кіт йти на додаткову площу будинку. Ви тільки хочете, щоб збільшити розмір області це дозволило трохи, так що якщо він в будці, тільки хай вона в приміщення будки, наприклад, або якщо це у ванній кімнаті, тільки нехай його в сусідню спальню. І тільки давайте його на велику площу, в той час як під наглядом. Якщо ви бачите його на навпочіпки, щоб вирішити, намагаються відвернути кішку, голосно плескали в долоні, або, може бути, кинувши іграшку на нього, що змушує його припинити свої дії. Потім відразу ж візьміть його назад до його лотка.
 4. Продовжуйте повторювати Крок 3, поступово даючи вашої кішки у великих приміщеннях будинку. Як ви звикли довіряти їй більше, тоді ви можете дозволити вашій кішці проходити без нагляду.

Вітаю, ви перекваліфікувалися вашої кішки.

+567
kamalkanakamedala 2 лип. 2014 р., 04:31:45

Є кілька міркувань:

Здоров'я: головним пріоритетом є візит до ветеринара, щоб перевірити стан здоров'я (хвороби, паразити) і зробити негайно необхідні вакцини (ваш ветеринар порадить з цього приводу). Ветеринар повинен також перевірити наявність мікрочипа; якщо з якої-небудь причини ветеринара не можу перевірити це, зателефонуйте в притулок і запитайте, де можна кота перевірити.

Не дозволяйте кішці взаємодіяти з будь-якими іншими тваринами у вашому домі, щоб бути допущеним до питань здоров'я від ветеринара. Коли я прийнята бездомну з вулиці, жила в підвалі на кілька днів, добре відділяються від всіх інших-не дуже весело для неї, може бути, але краще, ніж жити на вулиці або потенційно можуть інфікувати інших моїх кішок щось заразне.

Спробувати знайти господаря, якщо такий існує і хоче бути знайденим: я згадав перевірка на мікрочіп вище; інші речі ви можете зробити, як JoshDM, згаданих у відповідь, це перевірка і рознесення втратили-тварина не помічає. Це також корисно, щоб називати всі місцеві притулки і тварина-управління відділом місцевого самоврядування в доповіді знайшли кота. Власник, який втратив вихованця будуть називати ці місця, тому що це збільшує шанси знайти один одного.

Будинок ДКП: якщо це їх перші кішки, їм потрібно намагатися "кішки 101" речі-їжа, лотка, видаляючи (або прибирання) побутових небезпек, і т. д. Це виходить за рамки даного питання.

Інтеграція: якщо є інші тварини в будинку, дотримуйтесь звичайною практикою для поступового впровадження новенького до них. (Я відповів на питання про переїзд будинку тут, я не можу знайти загальний "як познайомити кішок один до одного" питання.) Якщо кішка здичавіла (на відміну від того, хто був раніше домашнім тваринам) все може бути складніше; див. тут за порадою.

+564
polar bear on the white snow 22 лют. 2010 р., 05:04:25

Не точна копія, тому що тло мого цуценя.

Так, у мене майже однорічне щеня, якась чихуахуа+тер'єрчик (8 фунтів). Я її вдочерила, коли їй було 8 місяців, і повідомили, що вона була перенесена з фунт на фунт (в якості посла подій і такі) за 5 місяців, що означає, коли їй було 8 місяців вона жила в притулку більшу частину свого життя. Нічого не відомо про її життя до притулку, тому цілком можливо, що до того часу вона увійшла в моє життя не було спроби злому її взагалі.

Отже, зараз у мене однорічне щеня, якого я намагалася тренуватися вдома протягом 4 місяців з практично немає ефекту. Вона не піде в туалет у своїй клітці (ось де я годую її), так що це плюс, але вона, здається, воліють йти в будинок, ніж вийти на вулицю. Я прокинуся чи повернуся додому і відразу ж забрати її з загороди на вулицю, де вона буде писати і какати, якщо мені пощастить. Як правило, вона буде просто бігати навколо, поки я повернути її назад, після чого вона відразу ж втекла і какати в кутку. Це може бути добре, щоб зазначити, що вона обмежила воду (тільки під час їжі або після надання собі), але вона встигає писати... багато.

Вона знає, що вона не повинна робити це, тому що вона ніколи не зробить це, якщо вона знає, що я бачу її і коли я знайду її, вона ховається/приховується (хоча я ніколи не був агресивним по відношенню до неї або навіть кричав).

Що я можу зробити? У чому фокус? Я починаю переживати, що вона ніколи не буде приручений.

+509
magicianiam 15 січ. 2010 р., 21:06:33

Я зацікавлений в отриманні родезійський риджбек. Зареєстрований заводчик має як чорний і печінки кирпатих цуценят. Я просто хотів би знати, якщо є будь-які майбутні проблеми зі здоров'ям, я повинен знати про те, Чи було змусити печінка носаті один, таких як рак і т. д.

Дякую

+442
Saku55 2 січ. 2012 р., 21:23:30

Є ряд блогів КПП вихователі, які мають більше досвіду, але з того, що я розумію, що ви не повинні робити набагато більше, ніж бухло нового кошеня х разом з іншими кошенятами під час годування. Мати ссавці мають їх небезпечний незнайомець прапори в цей раз, звідси і розповіді про них практично усі годування.

Якщо ви хочете трохи більше шансів, ви могли б втирати в тканину на матір і інших кошенят підбирати запахи, потім нанесіть аромат на нового кошеня.

+423
Teguh Setiyawan 27 лип. 2011 р., 21:02:27

Двосторонній скотч куплений в зоомагазині. Він спеціально розроблений так, що він не візьме фарбу зі стін. Двосторонній скотч з магазину буде. Дві мої кішки роблять те ж саме, наскільки це дратує. Коли я сідаю, щоб сконцентруватися на комп'ютер, вони починають возитися зі своїми паперами і скрипом стільців. Я ще не вирішена повністю, але я знаю, що вони хочуть уваги. Так що я встати і прикинутися, що я божевільний, і кажеш: "Я йду до вас!" і вперед. Погоня може бути 5 кроків або 20. Ви, ймовірно, доведеться повторити це кілька разів. Вони перестають працювати, коли втомився, і це дійсно не займе багато часу. Потім я зібрав їх і дати їм велике обійми.

+406
Subramaniam Nadarajah 26 трав. 2011 р., 07:47:26

Мені цікаво дізнатися, як дресирувати собаку (звичайно певних порід) в стадо (качки, інші тварини). Є керівництво, книга, або результати досліджень доступні? Я вже зробив швидкий пошук в Google. Популярної пошукової компанії та у блогах. Я шукаю більш науковий підхід, тому я прошу, якщо хтось знає наукові статті, або журналів або книг.

Мені цікаво дізнатися, які методи використовуються для навчання:

 1. Собаки цієї команди, нагороди?
 2. У процесі навчання собаки показали демонстрацію? (що вони можуть імітувати пізніше?)
 3. Чи собак залишилося розібратися'? (а враховуючи серію покарання/нагороди за завдання, які не зробили/завершений)

Ніяких певних джерел добре оцінили!

дякую

+362
Roser 5 січ. 2012 р., 16:00:56

мій кіт відкриває рот і поклавши їй лапи на її щелепи, як вона намагається витиснути щось із задньої частини її горла. Також вона втрачає клаптики волосся з коростою крові і прив'язані до них. Немає блювання, їсть нормально.

+323
HorribleScripter 12 груд. 2013 р., 02:14:47

Я думав про прийняття міні-австралійська (або північноамериканських) вівчарка. Я пропадаю на роботі більшу частину дня, але працювати з собаками офісі, тому я думав, що я міг би взяти її на роботу, так що їй не самотньо.

Наскільки я розумію, ці собаки розумні і неагресивні, але проводячи весь день в офісі бути досить складною для них?

Спасибі!

+237
dstock 23 жовт. 2018 р., 06:35:24

Чесно кажучи, я не вірю, що можна навчити кішку не виходити на вулицю при відкритих дверях. Ви повинні бути пильними про збереження зачиненими дверима. Якщо погода стає теплою, де ви живете, можливо, ви можете встановити двері-ширму, щоб дозволити потік повітря, зберігаючи при цьому кота.

+203
Le roi 11 квіт. 2018 р., 21:43:45

Це питання буде думку та/або рішення, але я пропоную основний принцип:

Якість Життя.

Якщо тварина може бути досить зручними і зміст, продовжуючи її життя може виявитися корисним. Але якщо це розширення inolves операцію чи ще щось відчутно неприємне, потрібно враховувати, чи є, з їх точки зору, вони набувають досить приємною життя, щоб виправдати негайне дискомфорту-пам'ятати, що ти не можеш пояснити їм це. Якщо ні, то найкраще, що ви можете зробити, це відпустити їх.

Я знаю деяких тварин, які були зношені... але хто, здавалося, не бути болю, і, здавалося, був з ним достатньо, щоб насолодитися оточуючих їх людей. Я знаю деякі інші, які були технічно більш здоровим, але хто мав суттєвий дискомфорт, який не міг лікуватися. Іншим, звичайно, може впасти в будь-якому місці вздовж спектра.

Просто слідкуйте за спокусу нехай ваше небажання втрачати їм домінувати над їх потреб. Це важко, але це частина нашої відповідальності перед ними

І пам'ятайте, у нас їх немає достатньо довго, але вони у нас все своє життя. Це не погана річ.

... але, схоже, ви вже це знаєте.

+197
Dejan Skledar 21 груд. 2019 р., 15:33:45

та це нормально,кішки їдять траву, щоб позбутися від грудок шерсті, як трава робить їх блювотини і позбутися undigestable, що вони з'їли, як хутро здобич вони їдять і їх хутро після того, як вони whashed себе.

вони також можуть їсти траву, щоб спробувати позбутися від паразитів, як глисти.

деякі кажуть, що кішки їдять траву, щоб отримати деякі живильні речовини з нього, але це не може, так як трави містять дуже мало корисного nutrisional для кішки.

моя кішка починає шукати свіжу траву, як тільки сніг зійшов навесні,важливо, щоб переконатися, що трава-це як можна більш чистим, як після дощу і в піщаний тип ґрунту.

+196
bvcx 18 серп. 2016 р., 14:50:09

Схоже на пролапс якийсь. Це може бути статевого члена, клоаки, або кишечника. Ти впевнений, що він-чоловік? Жінки також можуть мати пролапс клоаки, а також кишечника. Якщо тканина не повернуся, коли залишається один, вам потрібен кваліфікований ветеринар, який лікує рептилій.

Кінчик випадання тканина сірого кольору, яка не є добрим знаком, бо вказує мертвої тканини. Це може бути від укусів, завданих його танк приятель. Вивернуту тканини часто розглядається як продукт харчування, можливо, через його схожості з падаллю або дощових черв'яків.

Не рекомендуємо намагатися вставте тканини себе, і не торкайтесь області, за винятком під час нижче аварійної підготовки до прийняття до ветеринара.

Запустити змішувач на низькій прохолодною водою акуратно промити області.

Щоб тримати область вологою, ви можете використовувати любрикантом ky. Якщо ви поговорите з ветеринаром перед тим, як приїхати, вони можуть запропонувати останні з цукру і води, щоб зменшити пухлину, але це може дратувати тканини.

Ви повинні тримати черепаху в корпусі чисті лікарні, такі як зберігач Kritterбыл якщо досить великі або пластиковому стаканчику, який він не може втекти, без гострих країв. Ви можете використовувати це, щоб транспортувати до ветеринара. Використовуйте вологу газетний папір, щоб пом'якшити дно ванни. Можливо, вам доведеться знерухомити черепаха, щоб уникнути подальшого пошкодження тканин.

Охороняти зону з поліетиленовою плівкою "памперс" за пролапсу тільки за кількість часу, що потрібно, щоб потрапити до ветеринара, так як це може призвести до зростання бактерій.

Поради по домашньому догляду за пролапсу до відвідування вет доступні тут: http://www.boxturtlefacts.org/When_The_End_Is_In_Sight.pdf http://www.austinsturtlepage.com/Care/medinjuries.htm

Знову ж таки, важливо шукати ветлікаря лікування для випадання, яке триває більше кількох годин.

+196
DavidJoin 1 жовт. 2013 р., 15:10:40

Як ми знаємо, характер кішок і собак різні, наприклад, собаки, як правило, слідують за своїми власниками, але кішки зазвичай не. Але якщо кошеня буде прийнята з групою цуценят і росли разом, він придбає характер собаки?

+96
Jason Nugent 26 лип. 2014 р., 13:59:26

Ні,

Перші живі огорожі ростуть набагато щільніше, ніж кущі троянд, і шипи не є ефективним стримуючим фактором для собаки. Навіть паркан не завжди є гарним засобом, що містить собак, який вирішив піти. У мене з'явилися нові сусіди, які переїхали в будинок з 40 річним огорожа як паркан, це було приблизно за тиждень до першої собакою пройшов через живопліт, і їх собаки завжди під наглядом, коли вони знаходяться поза.

Ці питання обговорюють альтернативи паркани

Існує кілька варіантів використання рослин для маскування паркану, але вони вимагають спочатку паркан відповідні для утримання вашої собаки, а потім років через рослини досить виростуть, щоб покрити паркан.

Я подивився для проведення досліджень, що містять собак з ростом рослин і прийшли порожні. Я знайшов 1845 роботи у Блеквуд Единбург журнал, тому 57, що розмови про собак і огорож в якості огорож, а це не дає багато інформації про тримати собаку, це говорить про років, необхідних, щоб зробити живопліт, щоб утримувати худобу (який легше, ніж містять собаки).

Digging dog

Climbing Dog

Якщо у вас є собака, хто занадто боязкий, щоб перевірити кордону. Які можуть міститися в мінімалістському кордону дільник, і якщо цей пес не буде без нагляду у дворі, ніж потрібно, парканів, здатної тримати всіх сусідських собак і диких тварин, які можуть завдати шкоди вашій собаці.

Для маленьких собак див. відповідний питання https://pets.stackexchange.com/questions/6785

+76
Jack Zuze 1 лют. 2016 р., 01:52:04
Питання про те, як розрізнити або дізнатися стать тварини.
+53
Beryl Downer 3 трав. 2013 р., 21:49:51

Так що... моя кішка мега-Колон (збільшення товстої кишки в результаті слабких м'язів в анусі) і, без правильного управління своєї дієти, він ризикує серйозні наслідки-від неможливості просратися. Спосіб боротьби з цим без хірургічного втручання є в основному тримати його стілець досить м'яким, щоб управлятися ослаблених м'язів. Оскільки багато кішки отримують тільки вологу з раціону, а не з питної води, ми робимо дві речі:

 1. Дози йому з лактулозою (в основному цукор), який відводить вологу в кишечнику, для розм'якшення стільця.

 2. Додати води, щоб його джерел живлення, щоб гарантувати, що є достатньо вологи в його раціон, щоб забезпечити стілець залишається м'яким.

Як Примітка, кішка без мега-Колон, але хто зневоднюється часто можуть одержати вигоду від такого лікування. Їжа повинна бути керованою, звичайно, щоб уникнути ризику зростання бактерій або інших псування.

Сухий корм може бути використаний в будь-якому випадку, з водою, а вологий корм-це відмінний вибір, так як він призначений, щоб мати високу вологовміст і покращує консистенцію. Це ще більше подобається те, що вони зіткнулися б, якби вони не були одомашнені...

+42
arya sundar 14 лист. 2011 р., 08:22:52

Я не знаю, якщо це варіюється від області до області, але я вважаю, що "відкритих дверей" має на увазі, що житло можна будь-яку тварину, будь-який час доби практично в будь-якому стані. Товариства притулки доступу може не приймати певні види тварин або тварин з чим представляється небезпека для здоров'я або проблеми з поведінкою. Вони також можуть приймати певні види тварин, але заборонити певні породи.

Це термін, який я вперше усвідомив, коли я виявив Алея тварин, організацією, яка годує, рятує і місцями збивається в Балтіморі / Вашингтоні і його околицях. Вони прийшли в існування в цілому , тому що так багато притулків і тварин лікарні були / є обмежений доступ - і взагалі не візьмуть відомі здичавілих тварин. Єдиною установою, прийняття цих тварин був контролювати тварина, яке означало майже напевно неприємним наслідком для тварини.

Якщо ви знайшли бездомну або поранена тварина, ви напевно хочете подивитися на відкритій укриття двері. Загублені з тваринами у нашийниках, татуювання і т. д. Як правило, обмежений доступ, але вам краще зателефонувати їм, якщо ви можете бути впевнені.

Варто відзначити, обмежений доступ в зал не обов'язково погані місця, і я, звичайно, не хочу, щоб зобразити їх як такі. Вони просто мають дуже обмежені можливості, і боротися з цим, обмежуючи те, що приходить.

+41
Jagte 16 квіт. 2010 р., 05:05:29

У мене є 3-річна самка, яка у мене була ложка годування вологий корм, так як ми отримали її, як кошеня. Тоді це був єдиний спосіб, яким вона буде їсти, так це увійшло в звичку. Останнім часом вона займає кілька укусів потім втік, як я образив її. Вона навіть дає мені цей погляд. Що мені робити?

+26
Peter Briggs 17 серп. 2012 р., 18:02:03

Я є власником двох повних білий rednose пітбулів (чоловік по імені Роккі і жінка по імені Роксі). Вони брат і сестра.

Роксі 11 місяців і кілька днів у її першої тічки. Коли вона пісяє вона теж кровоточить.

Роккі, який теж 11 місяців, завжди слід за нею навколо і пити її сечу і кров. Я думаю, що він хворий. Там були ночі, де він плаче перед сном. Що я повинен робити? Це ніколи не траплялося зі мною.

+24
superpuccio 20 груд. 2015 р., 20:09:53

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil