Чому я не можу погладити свою собаку за будь-які помилки, якщо терпіти біль у собаки в 4 рази вище, ніж людину?

При навчанні собаки, найстрашніше покарання, я повинен робити, що я повинен піти і закрити двері, якщо я бачу те, що мені не подобається.

Моє питання полягає в тому, що чому я не можу погладити свою собаку за будь-які помилки на місці, якщо терпіти біль у собаки в 4 рази вище, ніж людину?

Також не завжди залишаю сказати, що моя собака це "ні"? Наприклад, якщо моя собака їсть свої какашки, якщо я піду, не скажу йому, що так продовжувати їсти?

+768
Mayur Jobanputra 5 серп. 2012 р., 22:37:02
40 відповідей

Ну я вже 3 рік ЖКБ жінки. Вона дуже здорова. Вона не стерилізована. Я хочу знати, що це правда, що якщо моя собака не повязана/відтворити дитина у неї буде рак. Це правда?

Я просто не хочу цуценят, ну, насправді я більше не можу подбати. Я не хочу бути нелюдським і продавати цуценят комусь. Вона не пов'язана ще ніколи. Скажіть, будь ласка, чи будуть у неї рак?

+999
user72920 03 февр. '09 в 4:24

Особисто я абсолютно ненавиджу шампуні для собак. Вони не тільки дуже дорого, але мають дуже сильний запах, я визнаю, що я дуже чутлива до запахів, але це дрібниці порівняно з тим, що собака нюхає. Я згоден з коментарями на рівні ПЕ-аш, і сказавши, що більшість шампунів для собак завантажуються з миючим засобом замість ніжних гліцерину на основі мила, які б нейтральний рН. Для миття моїх собак, я вам натуральне, без запаху мила від магазину здоров'я; і не соромтеся витратитися на хорошу планку якості, тому що на відміну від рідких шампунів, він буде тривати і тривати і тривати. В якості додаткового бонусу, я знайшов його набагато легше використовувати мило для миття як Моя гігантська шавка і кишеньковий хв-пін, просто порівняно барі все за своїм пальто, дати песикам хороший масаж, промити і підготувати для коктейлю-офф :)

+969
Pedro Malavet 29 вер. 2019 р., 08:34:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви говорите ...

легка річ, щоб зробити, це залишити двері відкритими

Я кажу, це не тільки зручна річ, це тільки річ! Ті з нас пощастило мати кішок в нашому домі відмовитися від деяких речей...одна із цих речей - це право тримати двері закритими (коли людина перебуває за нею)...коли-небудь.

Незалежно від цього, ось деякі речі, які можуть допомогти вам...

 1. Відкривають двері для двері у свою кімнату. Ваш кошеня може приходити і йти, як вона, будь ласка.

 2. Якщо ви не хочете відкрити зовні вашій кімнаті в нічний час, витратити додаткові гроші, щоб отримати домашнє тварина двері, яка реагує на сигнал у свій котячий нашийник (тобто ви повинні були б отримати вашу кішку, щоб носити нашийник) і система відкриває Pet двері, коли кішка знаходиться в безпосередній близькості. Важливо: якщо ви живете в квартирі, вам доведеться купувати другу двері, щоб вирізати двері вихованець і магазин оригінальної двері. Коли ви залишаєте АПТ, поставив оригінал двері, так що ви не будете платити.

 3. Ще одним варіантом є параметр "повітря" тільки за межами вашої двері спальні. (див. посилання). Цей пункт визначає переміщення і розпилює невелика кількість повітря, щоб злякати кішку. На сайті написано, що повітря не токсичний, без запаху і нешкідливий для вашого кошеняти.

http://www.amazon.com/Ssscat-PDT00-13914-SSSCAT-Cat-Training/dp/B000RIA95G

Я раніше ніколи не пробував цей метод, але я чув біхевіористи рекомендують його. Однак, у мене дуже розумна кішка. Я бачу її, з'ясувати, як обійти це або звалити його.

 1. Я також бачив людей, відкрити їм двері в спальню якраз достатньо для кішки, щоб пройти і повісити довгі тканину над отвором, так що вони можуть мати приватне життя.

Бажаю вам і вашій кішечці краще!

+949
Frank Yin 3 лют. 2016 р., 23:32:02

Я в даний час догляд за леопарда гекона з МБД. Я пропоную відвести його до ветеринара і збільшення кальцію в раціоні.

+934
Alex Gray 15 січ. 2019 р., 00:34:33

Ми очікуємо в червні цуценя і я очікую, що жувальна етапі. Ми вже купили 3-х розмірів Конга для цуценя, щоб виростити з допомогою, але моє розуміння полягає в тому, що ті частування, особливо гарні для тренування кліті.

Я помітив, панти у нашій основний Петко а також наш місцевий бутік зоомагазинах. Вони всі "спліт" панти. Поки я не досліджував тут пантові питання, що я зрозумів, що роги були навіть продані цілому. Ми очікуємо жорсткошерстні (типу Лессі, не кордону) коллі і я не знаю їх гризти сила ще.

Може хто-небудь просвітити мене на жувати опір спліт проти цілого рогу і чи мають вони будь-яких побічних ефектів (ШКТ/небезпечні розщеплення/чищення зубів здібності/і т. д.)?

+916
user2872164 25 серп. 2010 р., 15:27:52

Я трохи вчив мій бордер-коллі, щоб зробити багато речей, від вибуху, сісти, лягти, обійняти, струсити, струсити хутро, і навіть потримати його хвіст в його роті, як він бігає по колу (дуже смішно) (ніби як сам навчився бути чесним), але я не можу здатися, щоб навчити його вліво і вправо.

Я просто кажу "право", а не "струсити", так як зазвичай він потряс своєю правою лапою, а потім почав використовувати мою праву руку перед ним, і примовляв "вліво" замість того, щоб трясти, і він почав вибирати його лівою лапою, коли я сказав ліву, і праву лапу, коли говорять прямо.

Він як і раніше прагне завжди забути, і іноді може робити прямо протилежне тому, що я прошу. Я чув, що бордер-коллі дуже розумні і я сам так вважаю, але було б дуже дивно, якби я міг навчити мого цуценя, щоб мати можливість ходити вліво і вправо, тисну вліво і вправо, і інших подібних спрямованого трюки. Також мені важко вчити його, як говорити.

+913
Minoru 19 черв. 2012 р., 20:51:57

Ми знаємо, що потрібно, щоб будинок зламати кролика? що ящик для сміття підготовку кролик дуже схожий на кота. Ми знаємо, як я тренуюся мій кіт в туалет? що кішки можуть бути навчені, щоб використовувати туалет.

З особистого досвіду я знаю, що кролики не так комфортно з ноги на слизьких поверхнях, як кішка, так що який-не-ковзання сидіння потрібно. Я також знаю, що вони будуть легко застрибнути на стілець або диван висотою, так що здається можливим в теорії.

Є задокументовані випадки зайчика, використовуючи в туалет? Чи є у кого перший досвід людини у спробі?

+912
Wanhung 21 січ. 2010 р., 17:39:54

Вона вагається, але собак та дрібних собак, як правило, вважаються найстарішими у віці 7 років. Більш великі породи собак, як правило, мають менший термін служби і вважаються старими, коли вони близько 6 років.

Власники, як правило, хочуть думати про своїх тварин віком в людському плані.

+907
Nemec 24 трав. 2014 р., 18:37:36

На тиждень або близько того, мій щеня (Бретань, кобель, 5 міс.) не почати харчуватися правильно після того, як його куля, як він з радістю зробив досі.

Процедура така: я взяв чашу з його кліті, зателефонувати йому, якщо потрібно, потім він пішов за мною в кімнату, де я зберігаю їжу, чекає за малюка ворота і сидить (ми практикувалися, що і як він, здається, цілком щасливий зробити це, чекаючи їжі). Потім я поклав корм в його миску, поверніться в головну кімнату (він все ще йде за мною). Коли ми привезли його додому (8 тижнів), то він буде негайно кидатися до миски. Він навчав його почекати, поки я ставлю йому "добре йти" Кий. Два тижні тому працював відмінно, він чекав, він ставить миску на підлогу, почекав трохи, а потім відпустив його, і він кинеться до їжі.

Нічого не змінилося, але тепер я б не кидаються на всіх. Він буде просто чекати, не знаючи, а може навіть луг вниз.

Через деякий час він буде підходити до їжі і почати харчуватися, можливо, зупиняється на півдорозі, а закінчити пізніше чаші (скажімо 5 хвилин).

Іноді він чекає одна собака буде підходити і перевіряти миску, що зазвичай робить він сам вирішує, що настав час, щоб почати їсти.

Я не знаю, якщо є причини для занепокоєння, але я не впевнений про це.

Я не думаю, що це їжа, тому що я винагороджую його лікує весь час, іноді він використовує свій звичайний корм і він із задоволенням приймаючи його (по одному).

Може бути, це тільки тому, що у нього ріжуться зубки ? Я бачу, що ясна запалені.

+899
kupgov 26 жовт. 2015 р., 03:33:37

Я використовую повідець + джгут з моїх кішок, щоб дозволити їм зовні, але я не беру їх на прогулянку, як я б з собакою. Це, швидше, дозволяючи їм досліджувати по двору стільки, скільки вони хочуть, але контролювати, як далеко вони йдуть, і коли вони повернуться.

Вони не зацікавлені в гуляти навколо блоку, тому що їм не подобається зустріч з незнайомими людьми за межами будинку, так як вони бояться залишати відомо, безпека вдома. Я теж не хочу брати їх за межі двору, тому що я не хочу мати справу з з'ясуванням того, що станеться, якщо вони зустрічають собаки. Вони вже мали поганий досвід з собаками, тому я віддаю перевагу тримати їх подалі, наскільки це можливо.

Єдиний види кішок, які дійсно прогулятися навколо кварталу, кілька кішок, які все ще відносно дикі, як бенгалы і сервалы. Вони все ще мають сильні інстинкти, щоб патруль/марка більш широкій території, ніж звичайні housecats, а також мають більш високу кількість енергії. Сервалы рідко можна побачити в якості домашніх тварин з-за юридичних обмежень на них, і бенгалы, як правило, зберігається у власників, які піклуються більше про те, як вони виглядають, ніж як вони щасливі, так що шансів у вас відбувається між власником вигулювали кота практично немає.

Єдина причина, я хотів взяти у мого кота, ознайомитися з якими можна на свіжому повітрі насправді. Це розумова стимуляція, тих же причин, що люди хочуть вийти з дому, що стає нудно після настільки довгого. Просто приємно побачити щось інше кожен раз в деякий час.

Звичайно, це трохи вправи для них теж, але це не єдиний спосіб зробити вправу. Вони менше, ніж більшість собак, тобто вони мають більше місця, щоб бігати, не стукати в речі (більшу частину часу). Але насправді основною відмінністю є те, що вони можуть піднятися. У мене 6 футів у висоту Cat дерево, що мої кішки можуть піднятися вгору і вниз, що надає їм вертикальне простір для тренування.

+881
ieatbyte 10 лют. 2014 р., 06:02:40

В ідеалі ви повинні пляма чисте щодня (видалення нез'їдені шматочки їжі тощо). Глибоко очищає (приймаючи все, полощучи їх, замінивши субстрат і т. д.) слід робити приблизно два рази на рік.

Це, як кажуть, іноді краби мають різні ідеї. Якщо один або декілька з них для линьки, коли ви хочете очистити, я б не надто турбуватися про це. Просто почекайте, поки вони все ще на поверхні, покласти їх в бак ISO, і зробити вашу прибирання потім. Мені довелося йти в рік+ між глибоко очищає, перш ніж через графіки линьки і незговірливий крабів!

+879
joey rohan 5 бер. 2019 р., 21:05:20

Я зробив помилку, зберігаючи Коулі Гольці в 55 галон в значній мірі акваріумі з креветками Амано. Я додав кілька креветок 3 рази і вони просто зникають. Я думав, вони просто знаходять гарні укриття, поки пізно вночі я дивився і один з моїх В'юнів напав і з'їв креветок Амано. Вони можуть бути сумісні в першій до В'юнів рости досить великий, щоб з'їсти креветки.

+858
dmcc 2 бер. 2015 р., 07:03:37

Ви близькі до максимальна кількість риби як зараз, так що ви не повинні додати більше риби в свій акваріум.

Ось посилання на те, як багато риби ви можете мати http://www.howmanyfish.com/ і уважно прочитайте його.

Будь ласка, пам'ятайте, цифри, наведені в посиланні-це просто оцінка, так що ви повинні їсти менше риби у вашому акваріумі, так як є багато змінних, таких як, наскільки добре фільтр-кількість декорацій у вашому акваріумі-температура у вашому акваріумі-як часто ви робите ремонт мотоциклів(зміни води і очистіть ваш танк)-кількість їжі, ви даєте рибу і багато іншого.

Великий акваріум вимагає менше роботи, щоб продовжувати працювати, ніж маленький, так що краще йти у великий акваріум можна.

+802
Sonu Sekhwan 2 лип. 2017 р., 14:20:42

Як довго кішки пам'ятають місця і люди? Я буду залишати будинок в найближчі місяці за півроку або близько того. Мій кіт мене пам'ятаєш коли я повернуся?

+748
timtom 14 квіт. 2016 р., 00:23:00

Нам подобається, щоб заощадити гроші на догляд за собою наші волосся собаки. Це займе пару годин кожні три місяці. Ножиці виявилася більш успішною, ніж бритва. Але важко знати, скільки витратити на ножиці. Ми пройшли через кілька пар дешевих (близько 20$) і знайти, що вони йдуть тупити після п'яти-шести додатків. Який ціновий діапазон я повинен бути дивлячись На, якщо я хочу, ножиці тривати не менше 5 років або більше?

+704
johnbignoottsak 25 лют. 2013 р., 10:55:30

Де є вода сидять страву? Я думаю, це не сидячи на килимі! На основі інших речей ваша собака боїться, я думаю, що ваша собака занесло на низько-тягової поверхні навколо водної чаші. Ви можете легко підібрати килим або шматок пластмаси або гуми (деякі призначені для страви) покласти поруч або під миску, щоб собака щось безпечне, щоб стояти на.

+652
Alexander Buzin 12 черв. 2016 р., 04:57:35

Я також чув питання не змінюється Котячий корм, насправді він заявив Тут , що перше правило котячого корму це ніколи не змінити його харчування. Але спасибі petmd.com ми дали деякі кроки, щоб взяти при зміні котячого корму.

 • Знайти схожі корм для кішок формула : завжди намагаюся вибрати новий корм, який схожий на попередній.

 • Пропонуємо поступово невеликими порціями : не поспішайте вашу кішку на новий корм. Пропоную його поступово

 • Йти легко засвоюється : отримати їжу, яка легко засвоюється.

 • Проконсультуйтеся з ветеринаром : якщо ви не можете знайти відповідного корму для вашої кішки, зверніться до ветеринара.

См. також : кроки по переходу кішка харчовими продуктами

+582
BradleyKDowning 2 жовт. 2017 р., 19:36:00

У мене є 16-річний кіт, який любив пограти в "собачку", коли він був ще кошеням, і кошеня, який зараз любить грати зі своєї весняної іграшки-як незвично для кішки, щоб грати в "собачку"? Я ніколи не чув про нього раніше, ніж ці двоє думають, що це собаки, і коли я говорив людям про це, вони ніколи не чули про нього, і навіть іноді з'являються сумніви в правдоподібності моєї розповіді. Або мені дуже пощастило, або це більше спільного, ніж більшість людей усвідомлюють.

+581
Severin Schraven 18 серп. 2010 р., 00:12:21

Здебільшого кроликів мовчать, але не зовсім.

У нас було три кролика і вони робили, час від часу хрюкати. Велику частину часу він був, коли вони отримали подразненої кішки, але і коли вони вирішили, що їм не подобається те, що ми робимо (як красти їх пластикові ключів). У будь-якому випадку, хрюкають звук-це ознака невдоволення і розумне попередження, щоб зупинити те, що турбує їх і не дуже голосно.

Однак, вони не достукаєшся навіть загальний рівень шуму звичайну кішку і навіть не віддалено близько до собаки.

+539
Aditya Murli Krishnan 16 трав. 2013 р., 15:26:39

Цей відповідь змусив мене задуматися, - це тілесне покарання дійсно ефективний метод навчання для собак? Без сумніву, є люди, твердо стоїть на обох боків у будь-якому положенні, як це, тому що відповіді, які ми завжди робили це таким чином не те, що я шукаю.

Є достовірні дослідження, що показують ефективність тілесних покарань, у порівнянні з іншими методами навчання собак? По черзі якісь дослідження, які показують ефективність якого-небудь конкретного способу навчання, які будуть порівнюватися у відповідь на тілесне покарання як метод.

+462
eLFON 17 лют. 2017 р., 03:07:57

Ситуація, звичайно, не бажано, але не всі в нормі.

По-перше, порівняно з іншими породами лайок мають більш здичавілий темперамент. Це якість високо цінується серед ескімосів, які потребували сильних і незалежних собак за їх саньми.

Тоді вам потрібно тримати ситуацію в голові: кролик викликав її мисливський інстинкт, її адреналін біг високий, вона зробила жертву, і тоді ви прийшли навколо і хочуть вкрасти його в неї. Кожен але самий боягузливий пес відреагував би так само.

Що ви зробили неправильно переслідував її навколо. Що тільки додає хвилювання в ситуації і спрацьовує її інстинкт, щоб захистити свою здобич. Замість цього, ви повинні викликати її до вас, візьміть кролика і трималася за неї, поки вона не відпускає. Це не тягнути або смикати її, але змусити її зрозуміти, що вона повинна відпустити. Таким чином, Ви стверджуєте кролика для себе, а не краде його. Звичайно, це образливо для неї, і вона спробує перешкодити вам тримати кролика, але це краще, ніж натискати adrenaling ще більше.


Моє питання, Є чи не це може зробити її більш агресивною по відношенню до нас, чи до іншої маленької собаки в нашому домі.

Ви не повинні боятися цього. Дикі собаки та вовки регулярно вбивати здобич, щоб вижити і навчитися вбивати з юного віку. Найлегшою здобиччю був би власних дитинчат або поранених членів сім'ї, але вони точно знають, хто є частиною зграї і хто підходить, щоб стати їжею. Єдині ситуації, в яких собака може вбити члена зграї суворі голоду та хвороб, як сказ.

Не лікувати її іншою або навіть відокремити її від маленької собаки. Всі ви в одну пачку, нехай так і не повинно бути ніяких проблем.

Ви, можливо, захочете, щоб уникнути грати з іграшками, які роблять шум, коли собака впивається в них. Вони імітують крик смерті дрібну здобич.

+403
user3577542 10 трав. 2016 р., 22:43:59

Це популярна тема в моїй родині. Одна кішка любить вмочати в лапи склянки води, створюючи те, що ми називаємо "котяча лапа ароматизованої води". Одна кішка любить рибу, оливки з мартіні. Одна кішка любить плюхнутися на бік на верхній частині таблиці і що-небудь перекинути в околицях, особливо напої.

Загалом, ви можете перешкоджати вашої кішки від попадання на столи і як красиво проганяє їх геть або обережно вибираючи їх і поміщаючи їх на підлогу. Вони часто відразу ж повернутися назад - ви повинні бути наполегливим і послідовним. Другий ви віддасте вони дізнаються, що якщо вони є постійними, вони будуть отримувати свій шлях.

Я не рекомендую кричати на вашої кішки або використовуючи такі речі, як вода або бризки пляшки тренуватися на кішках. Один з найпопулярніших кішок автор поведінці заявили, що це погано позначається на їх самооцінці.

Дійсно, не наймаючи кілька дресирувальників і наявність їх на сайті 24/7 на тиждень або дві, щоб перевчити ваша кішка вас не буде 100% успіху в зміні своєї поведінки кішок тут.

На жаль, вам доведеться змінити свою поведінку:

 1. Тримати напої за межами їх досяжності або поза їх увагою.

 2. Пити з вологозахищена спортивні пляшки, або пластикові стакани з загвинчуються кришками і важкий жереб. Що-небудь на зразок чашки дитини Сіппі.

 3. Охороняти ваші напої. Якщо кішка знаходиться в 6 футів вашого напою припустимо, вони незабаром напасти на нього. Будьте готові перехопити кішка або безпечного напою в руці. Не залишайте напої без нагляду.

Я використовую всі три стратегії.

Важко сказати, чому вони роблять це з повною впевненістю. Я припускаю, що вони просто люблять грати з водою. Іноді вони можуть захотіти випити і йому простіше випити, якщо він перекинувся на прилавок. Забезпечення в них завжди є свіжа вода може допомогти. Деякі кішки зачаровані дзвін льоду. Вони також можуть просто подобається досліджувати чашку або склянку задоволення свого знаменитого цікавості.

+384
Laura Wentworth 13 жовт. 2014 р., 22:15:07

Собаки копати з кількох причин: 1: для полювання на тварин 2: щоб поховати те, що вони хочуть, щоб використати пізніше 3: сформувати прохолодне місце, щоб закласти в 4: розлуки

Ви сказали, що ви нещодавно переїхали і собака залишився позаду? Ваша собака може бути почуття розлуки, як і люди, коли собаки хотіли вони розвиваються погані звички. Деяких людей гризти свої нігті або тріщини, їх суглоби неодноразово, так само собаки будуть копати, як Одержимий, скиглити, гавкати, вити або гризти меблі, коли стрес чи занепокоєння.

+381
phlipinmi 9 жовт. 2015 р., 22:25:59

Кішки нормально живуть тільки в приміщенні, проте потрібно стимулювати іншими способами, такими як лазерні ручки і головоломки годівниці, упряж ходьби-це відмінний спосіб дати нові вправи і склеювання, і з юного віку може стати кумедна річ, як вони звикають до нього. Для тих, хто просить посилання, я вивчав менеджмент тварина в універі, так що мій джерело

+342
kritichnost 30 трав. 2017 р., 05:48:53

Віскас, як правило, містить ті ж інгредієнти (з тих же місцях), як і багато інших комерційно доступних кормах.

Цей факт був чітко протягом 2007 меламіну їжі улюбленця Нагадаємо, як власників домашніх тварин годівля майже у кожного бренду намагалися знайти щось безпечне, щоб нагодувати своїх вихованців, як ми дізналися, що "два китайських громадян і підприємств, вони працюють разом з компанією з США та її президент і головний виконавчий директор" забруднених пшеничної клейковини з меламіном, щоб зробити вміст білка виглядають більшими.

Якщо і були якісь наукові дослідження, щоб конкретно вказати на Віскас оприлюднено, я впевнена, що вони б переформулювати свій продукт (продавати продукт, як відомо, роблять кішки хворі втратите гроші). Ветеринар, можливо, страждає від типу підтвердження упередженості, де кішок в цій області, як правило, нагодують дешевими продуктами, а так веть бачить багато літніх кішок годують дешевою їжею розвиватися захворювання нирок і вважає, що воно повинно бути викликано дешева їжа. Важко довести зворотне і кішок, які їдять Віскас для розвитку хвороби нирок. Коти, які їдять все, що розвиватися хвороба нирок, якщо вони живуть досить довго.

Деякі Відповідні Дослідження

Огляд літератури з 2011 року заявив:

Існує безліч задокументованих причин виникнення хвороб нирок у кішок, але лише деякі з виявлені етіології [причини], по всій видимості, пояснити переважна більшість у кішок з ХХН. Немає факторів ризику (за винятком збільшення віку) були послідовно визначені і ХХН була описана в різних континенти з імовірно інфекційні, харчові, в галузі рослинництва, генетичних і екологічних впливів.

 • Кішок хронічна хвороба нирок: можна перейти від лікування до профілактики? Джоана Уайт, Річард Малік, Жаклін Норри Ветеринарний Журнал 190 (2011) 317-322 веб-абстрактні

Найбільш повним дослідженням, яке я можу обговорювати фактори ризику були використані анкети для огляду спогади власника останніх 3-х років велика кількість дієтичні та змінні способу життя, розробка моделей для прогнозування (заднім числом, вони вже знали, хто це був) захворювання нирок. Були вивчені тільки 38 кішок із захворюваннями нирок і 56 кішок контрольної групи.

Ні одна із змінних способу життя, були значними в цьому маленькому, пошукове дослідження. Були кілька змінних дієтичне значущих предикторів КрФ, поодинці і в певних поєднаннях. Збільшення волокна в дієта, ймовірно, зменшує шанси на ОФД. Фактор-2 був значним, з підвищеною коефіцієнти для більш низьких рівнів білка, клітковини, магнію, і натрію, і більш високі рівні золи. Це показує, що моделі звичайний харчовий раціон, а не тільки окремих поживних речовин — може бути важливо при розгляді етіології ХНН.

(Один із способів аналізу великої кількості високо корельованих даних, таких як харчування профіль різних комерційно готових кормах, є проект дані на eignvector і використовувати його в якості змінної, так ось чому Фактор-2 з'явиться тут. Наслідки зниження білка, клітковини, магнію, натрію, і більш високі рівні золи все склалося разом і не можуть бути розділені. Ефект від Фактор-2 на даній моделі може бути результатом деяких або всіх цих змінних або їх виникають разом. Це не відомо).

Що говорить, свідоцтва для волокна і Фактор-2 є досить слабким. В таблиці 3 моделі, розроблені в ході даного дослідження нижче, і 95% довірчий інтервал (ді) для відношення шансів (Вш) включає в себе 1, Що означає, що ймовірність появи хвороби нирок не впливають на змінну (в даному випадку, волокна або Фактор-2).

enter image description here

Пам'ятайте, що дане дослідження має деякі недоліки (малий розмір вибірки, ретроспективний, вибір ухилом, не рандомізоване/сліпої/і т. д., засновані на людських спогадів), і вона не виявила причину, але ймовірності.

 • Дієта і змінні способу життя як факторів ризику для хронічної ниркової недостатності у кішок К. Л Hughesa, М. Р Slatera, З Gellera, У. Дж Burkholderb, З Fitzgeralda, Профілактичної Ветеринарної Медицини Тому 55, Випуск 1, 10 Вересня 2002, Стор. 1-15 веб-абстрактні
+321
Dennis Adamson 15 лип. 2013 р., 14:05:21

Люди одомашнивали кішок викликав їх, щоб зберегти багато вчинки дитинства і звички у доросле життя і замішувати (як тісто місять) вважається одним з них.

Як ви знаєте, котенята місять у матері соски, щоб викликати лактацію (виділення молока). Чи Можете Ви собі представити щось краще, ніж бути поруч з мамою, тепло і затишно, отримуючи смачне молоко?

Коли дорослий розминає, він або вона демонструє активність, яка була приємніше для них в kittenhood і раніше приносить їм задоволення.

Ми мали тістоміси, які так у нього, що я часто задавався питанням, якщо є спосіб, щоб змусити їх допомогти мені місити тісто, коли я роблю хліб.

+303
katranci 2 вер. 2010 р., 00:09:43

Хороша механічна фільтрація є основним методом. Це може бути досягнуто за допомогою ряду методів. У прісній воді, каністру або повісити на задній фільтр працює фільтр муліне або інший носій, який (очевидно) механічно фільтрацію твердих часток з води є одним з кращих способів. Для морської риби або рифового акваріума, фільтр носок або відстійник або переповнювання, використовуючи муліне або фільтра, колодок, як правило, найбільш поширеним способом боротьби з ним. Це буде піклуватися про тверді частинки надзвичайно малого розміру, якщо використовувати правильні засоби фільтра. Деякі шкарпетки і фільтр муліне можна фільтрувати аж до декількох мікрон, що робить воду гранично ясно. Мені особисто не подобається, використовуючи під-гравійних фільтрів, як інший плакат запропонував, оскільки вони додають занадто багато глибини до основи рівні і мають ряд ризиків, які можуть буквально знищити цілий танк, якщо подача води припиняється, але вони використовують весь субстрат у якості фільтра і може забезпечити хорошу механічну і біологічну фільтрацію.

Якщо вода забарвлюється в жовтий або коричневий колір, який є загальним і природним в обох морських і прісноводних акваріумів, деякі форми вуглецю-це найкращий спосіб очистити колір води. Хороша якість вуглецю як РОКС, який є надзвичайно високоякісної вуглецевої певного виробника, працює краще, але в будь-якому випадку, переконайтеся, що уважно дотримуйтесь вуглецю інструкція по застосуванню і перестали їм користуватися, якщо ознаки HLLE (голови і бічній лінії ерозія) або інших вуглецевих хвороби або стресу виникає у риб, коралів і інших мешканців. Якщо ви маєте справу з корчі вилуговування дубильних речовин, або інші особливості у воді, що викликає його до плями, напевно, краще не додавати вуглецю і нехай це природно ліч таніни з плином часу і видалити з підмінами води. Є не надзвичайно ефективний спосіб прискорити цей процес в баку, тому може також заощадити гроші на вуглець і нехай він піде на спад, природно, під час зняття зі звичайною підміни води.

+272
David Yell 22 жовт. 2019 р., 20:31:03

Схоже на котячий наповнювач лотка занадто мала. Кішки, природно, хотілося прикрити свої фекалії, і будуть копати і штовхати бруд або кошеня, щоб приховати це. Це не звучить як вона має багато місця для цього. Вона може бути потрапляння фекалій на її лапи, намагаючись прикрити її, або просто намагається вийти в туалет.

Я підозрюю прямокутної форми може бути простіше для вашого кошеняти використовувати, ніж круглу форму.

Перейти на мінімальний розмір або 345 мм х 440 мм х 125 мм глибиною.

Наприклад:

enter image description here

Кішки є дуже охайними істотами, і вона не подобаються фекалії на її передні лапи. Найголовніше, будьте терплячі з нею і акуратно чистити їй лапи вологою теплою тканиною. Вона не може допомогти, що це відбувається. Це завжди люди, які несуть відповідальність за їх поведінку домашніх тварин.

Інше питання в тому, щоб розглянути, її стілець може бути занадто рідким. У будь-якому випадку, вона потребує великий ящик для сміття.

Ось деякі корисні пости, щоб допомогти вам почати роботу:

Як часто підстилку чистити?

Як я можу зменшити сміття/запах відходів?

Риє наповнювач з коробки

Які види наповнювача для котячого туалету є і що ще можна використовувати як котячого туалету?

+211
user73254 25 січ. 2020 р., 04:08:29

Зараз він асоціюється у вас з поганим розпиленням досвід.

Дати йому його улюблений корм або ласощі і сидіти тісно. Не намагайтеся його погладити. Через кілька годувань, повільно погладити його. Погладь його ніжно і лагідно. Також спробуйте грати і взаємодіяти з ним. Потрібно змусити його зв'язати вас з хорошими речами.

Просто тому, що він лиже і чеше, не означає, що у нього блохи. Бризки часто токсично для кішок і може згоріти або бути болючим. Ви можете виявити бліх, перевіривши волосся вашого вихованця тісно - вони крихітні коричневі стрибаючих комах. Котячі блохи є особливого виду бліх і не заражати людей, тому вам нема чого турбуватися.

Я хотів би уникнути готові спреї, так як вони зазвичай просто отруює комах, які шкідливі для вашої кішки. Уникнути адміністрування процедури, якщо не впевнені, що хвороба.

Якщо він лиже або багато подряпин або втрати волосся, візьміть його до ветеринара.

+180
Nilerian 9 лист. 2019 р., 16:17:08

Рятує/притулки є люди досвідчені в штучне вигодовування кошенят. Однак, якщо ви готові вчитися , щоб годувати з пляшечки, вони можуть бути готові, щоб навчити вас, так як вони завжди потрібні виховує, щоб піклуватися про кішок, поки житло для них можна знайти.

Якщо ви готові виховати таких котів і просто потрібна допомога з пляшечкою для годування, я хотів би запропонувати дивлячись На деяких місцевих рятує (а притулок не може бути укомплектований в цей день/час, якщо ви перебуваєте в Західній півкулі, і кошенята не можуть почекати до ранку понеділка). Зателефонуйте їм і поясніть вашу ситуацію і що ви готові виховати їх, але, що у вас виникли проблеми з годуванням.

Я ніколи не годують з пляшечки кошенят, але, сподіваюся, хто-те, хто буде перевіряти сьогодні на сайті і можу дати деякі поради про те, як їх годувати.

+171
jwolinsky 11 лип. 2012 р., 14:59:25

Я б поїхала на тиждень раніше. Їду в нове місце є травмуючим для більшості кішок, їм потрібен час, щоб пристосуватися і запах Марка. Як ви сказали, на борт нову квартиру буде подвійно.

Якщо немає достатньо часу, щоб звикнути до неї, звикнути до квартира, чому це було б краще в інтернаті? У ситуації, інтернатів, будуть всякі інші кішки і подразники, щоб підкреслити її. У свій новий будинок, вона може відчувати себе у відносній безпеці ховається під її ліжком :)

Навіть якщо вона була сіли там раніше, малоймовірно, що вона буде займати таке ж місце проживання з її власним ароматом.

+169
Geoff Colbath 13 лип. 2016 р., 22:57:28

Я не хочу, щоб моя Бетта бути тільки в його миску. Мені є що покласти в нього, що не зашкодить йому, або він не буде намагатися образити?

+164
egmackenzie 22 трав. 2013 р., 05:00:18

Розведення тварин-це все про генетику. Отже, дозвольте мені дати вам швидкий, так просто, як я можу зробити це, урок генетики. (Застереження: це буде так грубо спрощена, що кожен, хто вивчав генетику, ймовірно, кричати на мене).

Ви, напевно, чули генів раніше; вони креслення, які містять ДНК передається дітям від батьків. Є також речі, які називають алелями, які виробляють варіації кожної ознаки. Дуже просте пояснення, гени містять код, але алелі вирішити, що робити з ним.

Таким чином, батьки передають гени своїм дітям, а потім через складний процес спадкування генів (не просте пояснення), алелі вирішити, які риси характеру стали домінуючими в дитини, заснований частково на батьків, і те за власним бажанням. Наприклад: якщо взяти двох людей з каштановим волоссям і в них є дитина, що дитина, швидше за все, мають русяве волосся, а каштанове волосся стає домінуючою рисою, але це також можливо для того, щоб мати різний колір волосся залежить від рецесивних ознак у його генах.

Домінантний ознака-це просто риса, яка найчастіше виникає в дитинстві, в той час як рецесивна ознака є менш імовірним. У людини, наприклад, руде волосся-це рецесивна ознака, і тому, що ми не породи заради кольору волосся, то шанси дітей з рудим волоссям в майбутньому буде продовжувати скорочуватися.

Важливо зазначити тут, що не всі риси так нешкідливі, як колір волосся або очей. Передаються риси характеру можуть ставитися сприйнятливість до певних хвороб, схильність до певних типів раку і різних деформацій. Високого генетичного різноманіття знижує ризик шкідливі риси характеру, як здорові гени більш правоподобны для того щоб бути об'єднані і мати пріоритет.

Ось де вона стає по вашому питанню. Коли ви берете двох людей, які пов'язані один з одним, і в них є дитина, це збільшує шанси для тих рецесивні ознаки, щоб стати домінуючим, як вони проявляються в обидва батьки. Те, що ти бачиш з твоєї дівкою бути меншого розміру, ніж нормальний насправді один з легких прикладів. Інші випадки включають безпліддя, відсутні/зайві кінцівки, викидні, зниження розумової працездатності і втрати імунної системи.

Хоча я не пропоную це, це досить поширена практика в більш (за відсутністю кращого терміну) приводиться заводчиків брати два рідних брата з певною межею, вони хочуть і розводити їх, щоб зробити цей ознака є домінуючим. Ці заводчики готові калл будь-яку частину посліду, яка має дефекти. Навіть тоді, хоча, це важливо, що тільки перше покоління розводять разом, і далі, і збільшують ризики.

При всьому цьому, як говориться, якщо ви не готові мати справу з дітьми, які народжуються з небажаними рисами характеру, і ви знаєте, що птахи нападають на курчат, якщо вони відчувають, виробляючи небажаний ознака (в особливості, каліцтва), я кажу, що це необхідність, щоб зберегти гніздових пар неспоріднених індивідуумів.

+160
beccs 31 жовт. 2019 р., 13:40:34

Якщо сука не в оптимальній точці циклу (овуляція) вона не хотит.

Є способи, щоб побачити, якщо вона знаходиться в оптимальній точці в її цикл, це:

 • Тест на прогестерон (тест на гормон, взяті з крові), який вимірює гормональних стрибків. Тест повертає число (оцінка), заснований на гормон цей рахунок він скаже вам, якщо вона знаходиться в оптимальній точці в циклі її розводити.
 • Або цитологічний тест (мазок вагінальних клітин і досліджують під ам мікроскоп, щоб побачити, якщо є зміни в клітинах) це не так точний як перевірити прогестерон.

Я рекомендую вам читати все це, перш ніж зважитися розводити собак.

Гарною відправною точкою буде книга ця сука, дуже високо цінується книга, яка дає введення в розведенні для новачків.

Я також хотів переконатися, що всі відповідні і необхідні тести здоров'я проводяться, переконайтеся, що собаки і темперамент підходить для розведення.

Щоб уникнути небажаного розмноження, відокремити їх, коли стає очевидно, самець намагається спаровуватися. Ящик одного з них від іншого.

+122
Terence Yim 24 лист. 2016 р., 02:09:49

У мене є 5-річний, 85 фунт чорний лабрадор/Дані суміш, яка в даний час має один важко сидіти вдома, коли я на роботі весь день. Я думаю, що йому нудно. Якщо я залишаю відкриті лежанки, він буде виривати подушки. Якщо я щось залишити на countertops, що досить близько для нього, щоб досягти, він буде тягнути його вниз і жувати її.

Що я шукаю-це іграшка, яку він може грати, і не набридає протягом дня. Крім того, він повинен бути досить міцним, щоб його не знищити. У мене Гонконг воблер лікувати розподіляючи іграшка для нього, що йому подобається досить добре, але я шукаю щось міцне, але інший вид стимуляції.

Речі я вже роблю для нього: -Гуляти з ним 3-4 миль в ніч, він спить протягом ночі і енергію протягом усього дня на наступний день -Ходить в садок раз в тиждень, в день після того, як він втомився і спить через день, але це занадто дорого, щоб робити кожен день тижня -Принести його ліжко вниз, у вітальню, я заблокувати його, так що він має знайомий пахне місце для сну

Будь-які пропозиції вітаються.

+121
kuma DK 14 груд. 2014 р., 09:10:51

У мене немає 100% відповіді на це, і багато моїх початковий питання був написаний з горя, пов'язані з тривожністю, але він був більш ніж рік, так ось (щасливий) наступна інформація:

 • На жаль, ми ніколи не робили розтин V, тому точний характер його хвороби не було знайдено.
 • Я з аналізи на всі можливі інфекційні захворювання кішок ми могли б думати. У неї був негативний на все, крім слідів минулого вірусу, інфекції. Це, безсумнівно, сталося перш, ніж я знайшов її (я витягнув її з сміттєвого бака на ~4 тижні), і акуратно пояснює слізного міхура і проблеми пазухи вона була все своє життя (постійний збитки від вірусу).
 • З'явилися проблеми розрядки ніяк не пов'язаний. Варто зазначити, що негативний результат на вірус.
 • У мене також було з випробування для різних металів через проблеми якості води, але все було в нормі. Я використовую фільтр для води, з якої повністю вирішені проблеми якості.

Ц все в порядку, абсолютно здоровий. Я вважаю, що багато з її безпосередніх питань після проходження візитери були з-за втрати V, який, разом зі мною, було, по суті, виховувала її з 4 тижнів.

З тих пір я приніс ще один кіт в сім'ї, і всі здорові зараз.

Незважаючи на те, що було в кінцевому рахунку ніякого зв'язку, я вважаю, що випробування для інфекційних захворювань і проблем з якістю води, і обліку C і V, ізольовані в присутності невідомого, були гарні рішення і не шкодую про це, якщо виникла подібна ситуація. Так, що моя порада іншим тут.

+96
Aashish Thite 29 квіт. 2015 р., 16:36:37

У нас є 3 кішки, які були частиною однієї родини протягом декількох років і всі друзі. Вік 10, 6 і 6 (Два 6-річних посліду товаришів, які у нас були, так як вони були кошенятами)

Ми іноді приймаємо нічні поїздки на вихідні, тобто виїхати рано вранці в суботу, де зупинитися на ніч, повернутися в неділю вдень/раннім вечором

 • кішки "більш ніж достатньо" їжі і води залишилося на них за цей час
 • у нас є відеокамери, які охоплюють всередині будинку, так що можете тримати очі на них (і може відмовитися від поїздки і повернутися раніше, якщо щось не так - це просто відпочинок, екскурсії, або зателефонувати в наш сусід заходити на будинок) (з різних причин я не хочу нав'язувати сусіди регулярно відвідувати не потрібно)
 • кішки були в порядку з цим і вести себе нормально, коли ми повернемося
 • урни прибираються тільки перш, ніж ми підемо
 • кішки мають відкритий доступ, але, як правило, проводять більшу частину свого часу спить в будинку
 • вони не приймають ніяких ліків і т. д

У мене питання , чи Може залишитися на цій основі протягом 2-нічний переїзд , наприклад, залишивши обід субота, зупинився на ніч у суботу та неділю після повернення в обідню пору у понеділок?

Мій найбільший страх полягає в тому, що вони будуть 'кидати' на ідеї, що ми повертаємося і біжимо як далеко. Я сподіваюся, що наші нічні поїздки зміцнюють ідею, що "люди повернися!", але я не впевнена, що кішки думають.

+58
Chad Cordero 24 серп. 2011 р., 19:09:13

Моя подруга і я тільки що отримав домашні щури в минулі вихідні, однак ми з'ясували, що нам доведеться піти на майбутні довгі вихідні. Що краще б не лякаєш їх/з ними возитися звикає до нас: залишити їх одних в квартирі на вихідні, або з винесенням їх на ~1 година їзди на машині і мати їх залишитися з нами на вихідні?

+44
elbOlita 5 груд. 2010 р., 22:20:56

Я живу з моїм 3-е суміш лабрадора і Голден у великому місті і почали бігати разом. Зараз ми запускаємо в 5 або максимум 10 км трас близько двох разів на тиждень. Якщо це має значення температура тепер в моєму місті буде близько 0 С (32 F)

Я хотів би знати, які найкращі стратегії для годування та напування собаки?

1) кількість корму дається на пакет для активних собак достатньо?

2) Скільки годин до або після такого бігу собака повинна отримати свою їжу? (Зараз вона їсть два рази на день 7.м і 7 стор. м) я намагаюся дати йому як мінімум 2 години після годування перед бігом, а якщо годування після як мінімум 40 хвилин після запуску.

3) щодо поливу під час роботи? Я повинен взяти трохи води за 10км бігати, щоб надати її на півдорозі?

+43
SACHIN GARG 26 вер. 2010 р., 21:09:33

Я думаю, що ви можете мати кращу вдачу бути обережні, щоб не дозволити солодки в квартирі Адама, а потім забирає їх обох, або просто "Ленні", де тусуватися. Може бути, ви, хлопці, йдіть на прогулянку, може бути, ви, хлопці, сидіть в парку.

Ви йдете на прогулянку з Ленні? Цікаво, якщо його додатковою енергією від замком відчуває себе в своїй боязливості.

Коли ви взаємодієте з Ленні, уявіть, що ви ваш улюблений rolemodel значення - сильний, успішний, і лідером. Випромінювати впевненість, і коли ви розмовляєте з Ленні, посмішка. Будьте впевнені в собі і не боїться. Я думаю, що ваше зневіра з ситуацією теж годування як Ленні нещасний (тому що ви нещасні!).

Мені подобається, що ви намагалися побудувати Ленні довіру команди, які він знає, але на даний момент я думаю, що це більш руйнівна, тому що ви не Ленні Майстер і будь-яке покарання від наступні команди (скажімо, суворий, осудливий відблиски) це гірше, ніж не намагатися. Якщо б це був я, на даний момент, я просто намагаюся зустрічатися з Ленні більше і чекати його.

Не забувайте, що існують тренери собаки, і якщо Адам буде набагато довше, я міг би розглянути базову дресирування класу, хоча Ленні знає базові команди, для її приклеювання і командну роботу і довіру.

Нарешті, перевірте, якщо є дешевий приватний дитячий сад (соціалізації) у вашому районі. Я був здивований, щоб знайти так мало, як вартість фастфуд в моєму районі, так що це також може бути авеню, щоб досліджувати.

+16
on max 25 вер. 2011 р., 12:48:43

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil