стерилізація моєї собаки жіночої статі і відчувала себе винуватою

У мене є індійська самка собаки "Карі" я ставлюся до неї як до рідної доньки (я хоч і Холостяк) я не хотіла її стерилізувати, як я відчуває, як він тримає її в цілості й схоронності будуть хороші. Але мені потрібно їхати в моє рідне місто на цей індійський фестиваль або 2 тижні і ніхто не був готовий прийняти ООН-стерилізувати собаку, так що я отримав її стерилізувати у хорошого ветеринара, але я плакав під час всієї операції і останні 2 дні операції я роблю все можливе, щоб зберегти тепло .. спокійно і щасливо .. але коли я дивлюся на неї, я відчував, що я зламав, аби виправити собаку.. я відчуваю себе винуватою і досі плачу багато разів. Скажіть, будь ласка, дещо-що я можу зробити для неї, щоб зробити її щасливою, що змушує мене відчувати себе краще. буде стерилізація змінити свою поведінку в яких цілях, я хочу, щоб вона була моєю ж старий дівчина, яка грає зі мною протягом кількох годин працює рухів і т. д.

+385
Sana 12 черв. 2012 р., 01:30:49
25 відповідей

Старі кішки, як правило, не подобається бути проведено таким чином, у нашій стриманості навчання шкірку є одним з останніх способів ми проводимо на кота, як це ставить їх у вразливе місце або просто зводить їх з розуму. Якщо проходить в повітрі таким чином без опори на її нижній частині може бути дискомфорт, це велика вага, який відбудеться шкіри.

Будьте ласкаві, тримайте вашого кошеняти з рук на грудях і бомж, вона була б вдячна за це :)

+967
David Glass 03 февр. '09 в 4:24

Є багато речей, які ви можете спробувати, щоб вирішити вашу проблему. Найпростіший з яких полягає в наступному:

Знайти невеликий номер в вашому домі, де ви частіше ходіть, що двері. Таких як спальня. Візьміть всі речі, ваш новий кошеня повинен в цю кімнату, і закрити двері. Тримати там кота, і нехай він повільно звикає тільки до цієї частини вашого будинку. Як тільки ваша кішка, здається, там затишно, повільно ввести його в інші місця у вашому будинку, і розширити свою територію. Частування може допомогти з цим. Переконайтеся, що ваша кішка задоволена їй їжу і підстилки. Якщо така поведінка продовжується, настав час звернутися до ветеринара.

Удачі!

+888
aifuck 23 квіт. 2015 р., 03:00:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У нас є вихованець миша, хто має яку-небудь умова з її очах, що змушує її чесати їх багато. Місцевий ветеринар не особливо корисна (не для відсутності спроби) і різних речей, які вони запропонували нам не сильно допоміг.

Її обличчя цілком swolen і вона продовжує дряпати і причини її обличчі кров. Інші, ніж розчісування, вона, як видається, ОК. Моя дружина була пральна її обличчя з ватні тампони і сольовий розчин, і це, здається, трохи допомагає, але вона ще подряпин багато.

У кого-небудь є ідеї, що може допомогти?

+847
DreamWorks 31 груд. 2010 р., 02:22:13

Якщо ваше ім'я коні-це звук, видаваний, коли у вас є якесь зерно в банку і покрути. Це повинно бути порівняно легко виявити, якщо він знає його ім'я.

Якщо серйозно, як Kaynetoad пропонує всі угоди про іменування людини, собака, кінь чи кролик, все зламати до Павлівської кондиціонування.

Якщо ваша кінь пожвавлюється, його вуха і дивиться на джерело звуку, при чому вони знають своє ім'я і пов'язати його з приємними речами.

Якщо у вашого підлітка з'являється гучність на музиці, коли подзвонив в день сміття, ніж вони знають своє ім'я і пов'язати його з неприємних речей.

Так що є справді дві частини відповіді;

 1. Асоціація приємним або неприємним?

 2. Ви бачите пов'язаний відповідь, Коли кличе по імені, без додаткових стимулів?

Ваші відповіді на ці питання дозволять вам відповісти на ваше питання "Як я можу сказати, чи є моя кінь знає його ім'я?"

+830
natalochka25 24 січ. 2017 р., 11:40:36

Я був самотній самець хвилястого папужку. Я думав, мене з ним пара і у жінок папужку. Спочатку я їх в окремих клітинах протягом декількох хвилин ,здавалося, що вони схожі один на одного. Так що я дозволив їм в одній клітці. Вони чистять одне одного,чіпати,терти і грати протягом деякого часу, але раптом поб'ються. Самець папужку атакує новий жіночий хвилястий папужка на рівному місці без причини. У мене 60x30x35(довжина x Ширина x висота-формат, все СМ) клітини. Я думаю, що клітина є достатньо великим для пари(тому що крамар запропонував йому дві пари).У мене навіть є два набору води,миски, окремі жердочки і гойдалки для кожної птиці. Цей самець папужку використовується, щоб показати те ж поведінка відносно жіночої статі папужку я вже мав, це може бути ознакою психічного розладу? Будь ласка, порадьте мені що-небудь.

+779
Miguel Trias 9 вер. 2014 р., 05:19:22

Наш щеня любить гризти пластикові контейнери, як хрускоту, шуму вони роблять це весело! Наш друг був шоколадний лабрадор, який одержимий пластикових пляшок безалкогольних напоїв з тієї ж причини. Також в товщі пластмаси зробити веселий шум, коли вони дряпають підлогу.

На замітку, собаки люблять гризти пластик або що-небудь ще, особливо якщо їх зуби розвиваються... деякі виростають з цього, деякі ні. Наші старі шавки, які пройшли кілька років тому любила пластику йогурту. Собак, познайомитися з їх рот, так що все по-різному твердості і текстури зміни в тканинах і т. д. Для собак є привабливою, особливо в цуценя етапів.

Для собаки така молода єдина причина, я можу бачити його спіткало розчарування, тому що вона така нова і в ідеалі, коли не відмовилися, в місяць щеня повинен бути з мамою в теплій м'якій середовища, так як він зазвичай не мають навіть закінченого Роланд Вининг в цьому віці. Так що це може бути, що він до цих пір не впевнені, що ця кружка, як грати з ним і т. д., І мама не там, щоб показати йому.

Ви можете насправді (і зараз у нас) купити гумові кістки іграшки, які роблять такий же тріск як пластикові пляшки, що наш малюк любить його, і це безпечна альтернатива для будь пластмаси, яка може розколотися при розжовуванні.

+770
ami74 7 груд. 2015 р., 01:02:12

Якщо ваша кішка не її задоволеною собою (поведінкові зміни), і показує її третє повіку, вона може бути хвора. Будь ласка, візьміть свою кішку до ветеринара.

+734
mgjaggers 6 жовт. 2016 р., 09:27:28

Кішка буде лизати кіт Б А Б кішка спить, а потім кусати шию кішки Б. Це, здається, не ображати кота, але чому кішки укус кішки Б?

Кіт-це чоловік про повний розмір і майже рік.

Кіт B-це чоловік, трохи більше, ніж телевізійний пульт і близько 2 місяців.

+720
Javier Cabero 11 вер. 2018 р., 03:11:03

Я недавно зрозуміла, що мені потрібно перезаснувати мою два чоловічих стерилізація кішок.

Кращий час буде якесь свято я вже побував на роботі, але через короткий час (1-2 дні) ми з дружиною їдемо на три дні з мій шурин, щоб доглядати за ними.

Мій bil не отримав багато досвіду кота, але кіт сидів перед.

Я читав, що кішки будуть слабкість і сонливість після операції (що нормально), але це займе ~2 тижні для загоєння ран. Деякі сайти 12 День кішки повинні перебувати під наглядом протягом цього часу, так що вони не лижуть його битися і відкриті рани.

Наші хлопчики роблять брухту трохи поки ми поруч (хоч і дуже мало), але ми не знаємо, що вони витворяють, коли ми вийшли. Ніякого насильства взагалі.

Вони обидва приблизно 6-місячного віку, і чоловік. Ми можемо контролювати їх день операції та деякі день після того, як для деяких.

Як багато контролю у них швидше за все потрібна, і що в гіршому випадку?

+690
Costa Linda Barto Hospitalet d 17 січ. 2017 р., 12:18:34

Може бути, ви не даєте йому достатньо уваги і він відчуває себе знехтувати.

Також це може бути, що він якесь захворювання і болю в замішанні. Тому він просить вашої уваги, що з ним сталося. З цієї причини, спочатку візьміть кішку до ветеринара, щоб виключити будь-які основні медичні умови.

Ви також можете самі перевірити, чи дійсно кішки кліщів на шерсті. Кліщі дають досить роздратування на кішок.

Далі спробуйте канал вашої кішки надлишкової енергії наступним чином -

 • Налаштування кішка дерево
 • Поставити надземні об'єкти біля вікна, так що кішка може спостерігати за птахами
 • Купіть йому дряпати килимок
 • Купіть йому іграшкову мишку і інші іграшки
 • Купити лазерний факел і використовуйте його, щоб змусити кішку бігати за лазерним світлом на стінах

Крім того, спробуйте деякі когнітивної терапії -

 • Спробуйте грати з кішкою протягом деякого часу кожен день
 • Зберегти графік грати те ж саме щодня
 • Під час гри якщо укуси кішки замерзають миттєво і не відповідати. Знову почати грати, тільки коли клювання припиниться.
 • Давати корм за розкладом щодня
 • Ви також можете зберегти деякі частування зручно, не реагують, коли кішка робить що вам не подобається і заохочувати його солодощами, коли він веде себе добре

Ви також повинні переконатися, щоб зачерпнути лоток два рази в день і робити повну чистку кожні 10 днів.

+684
Irwan Alias 5 черв. 2015 р., 21:07:48

Наш ветеринар запропонував нам використовувати конкретної людини позабіржовому ліки на нашого пса в певних випадках, однак вона також сказала, що ми повинні звертати серйозну увагу на дозування.

Найбільш поширені конкретному випадку таблетки для полегшення алергії, і я знаю людей, які сказали те ж саме. Дитячий Бенадріл є кращим, але вони не роблять це у вигляді таблеток, так що ми повинні або змусити його взяти рідкий сироп або вирізати дорослим таблетки навпіл.

Я не можу говорити за дитячий сироп від кашлю, хоча, як я не мають ніякого прямого досвіду, але ґрунтуючись на деяких зовнішніх посилань, це нормально для незначного випадку протягом дуже короткого періоду часу. Слід, проте, уникати, так як сиропи від кашлю пригнічують кашель, але не лікують стани, що викликають кашель, і, отже, може відкласти лікування на більш серйозну проблему.

Джерело:
http://pets.webmd.com/dogs/coughing-dogs-causes-treatments

Один з моїх самих поширених людських безрецептурні препарати, знеболюючі, є великою немає-немає. Собаки печінка не болить процес приблизно таким же чином, людину можуть, так що він може їх вбити або принаймні пошкодити шлунок або печінку, особливо Адвіл/Mortin (Ібупрофен) і Тайленол (ацетамінофен). Аспірин, спеціально буферизований аспірин, є найбезпечнішим з 3-х і досі не рекомендується.

Джерелом болю в медицині інформація:
http://pets.webmd.com/dogs/guide/dog-pain-medications

Якщо ви сумніваєтеся, не робіть цього. Завжди попросіть вашого ветеринара.

+679
Kurt Schwitters 17 трав. 2013 р., 03:15:29

мій чоловік і я в команді наші 2 кошенят. Ми повинні зробити краплі для очей і рідкі антибіотики два рази в день протягом 10 днів. Він загортає один у той час як буріто і я приймаю ліки. Ветеринар сказав, що зробити шприц повільно, але від того, що я читав qiicker краще. Наші кошенята все ще намагаються звиватися як тільки бачать шприц, тому що вони знають, що це несмачно. Його щоденна боротьба, але на щастя його тільки на деякий час, і ми даємо їм вологі після їжі. На щастя, вони не залишаються в образі на нас. Іноді вони нявкають, тому що вони нахиліть голову назад, намагаючись втекти.

+663
donlibes 10 груд. 2015 р., 23:06:16

Мій місцевий притулок для тварин підтримує список розшукуваних предметів на своєму веб-сайті. (Можливо, ваша теж!) Деякі теми з цього списку:

 • нові іграшки, нашийники, підстилки, лотки
 • міцне устаткування (не обов'язково нові): повідки, ліжка, грілки, манікюрні ножиці, ручки і т. д.
 • рушники, ковдри та килимки
 • продукти харчування (перевірте з вашим притулком для будь-яких конкретних запитів про смак, бренд або форма)
 • ПЕТ-безпечні миючі засоби
 • доставка преси
 • електроніка: фотоапарати, принтери, сканери, і т. д

Враховуючи вибір між жертвуючи гроші і використовувати ці гроші, щоб купити ще щось подарувати, я завжди жертвую гроші, я припускаю, що вони можуть зробити краще знижки на такі речі, як їжа, чим я можу так гроші підуть далі. Але якщо я вже щось, що я не міг використати, я хотів би перевірити, чи притулок взяв би його.

+621
Surya Stefanus 19 груд. 2017 р., 08:27:29

Я часто чув, що курячі кістки небезпечні для собак, так як вони можуть зламатися, Сплінтер і пошкодження внутрішніх органів.

Чи є правда у цій претензії?

+610
Pritam Dey 5 бер. 2018 р., 05:52:39

Мій бордер-коллі цуценя (3 місяці) любить ганяти моїх кішок.

Я думаю, що кішки знають це грати. Я бачив тільки один раз щеня свербить, і я не бачу кігті, поки цуценя ганяється за кішками. З іншого боку, я не впевнений, що кішкам дуже подобається женеться. Вони скаржаться кожен раз в той час якщо щеня занадто грубі.

Які обмеження, якщо такі є, я повинен поставити на свою гру?

+564
Evangelina Guerrero 8 жовт. 2010 р., 19:44:00

Я не думаю, що це дійсно можна гадати, чому саме це сталося. Іноді таке трапляється з-за деяких змін. Наприклад, це відносно поширене явище для кішок, щоб раптом не уживуться, якщо один з них проходить медичні процедури, такі як хірургія. Кіт, який пройшов процедуру, швидше за все, має дивний запах, який турбує інших кішок. Іноді раптова агресія може бути медична проблема теж, але я не думаю, що справа тут в якості агресора відновила своє нормальне поведінка.

А що з цим робити, я хотів би спробувати, що розділяє дві кішки на деякий час, а потім, коли вони здаються спокійніше, і поступово вводити, за аналогією, як якщо б ви вводили нові кішки. Почніть з годівлі їх близько один до одного, але з дверима, що розділяє їх. Потім короткий контрольованих зустрічей. Поступово збільшувати час керував нарадами, а потім дозволити їм бути разом без нагляду, коли ви задоволені кішки комфортно один з одним знову. Я думаю, так як вони були в порядку досі, цілком ймовірно, що вони знову зможуть співіснувати в світі після того, як вони дали час заспокоїтися.

+539
KingPrawn 12 вер. 2016 р., 05:32:52

У нас є 3 собаки - "а" - це 10-річний Бассет-хаунд, "Б" - 9-річний гонча Бассет і "C" являє собою 5-місячне цуценя французького бульдога. "Б" є альфою в зграї, а завжди був.

Цуценя дуже грайливий і досить повний, але інші собаки були, як правило, зважаючи, зокрема, "а". "Б" завжди був трохи відлюдькуватим.

За останні пару тижнів, щеня намагається завоювати прихильність "Б" ніжно лиже її обличчя, неодноразово показуючи її дно і показуючи свій животик. "Б" реагує дуже сильно на це неодноразово огризаючись і ричачи агресивно, іноді навіть заважаючи цуценяті покинути кімнату. Ця агресія, здається, стає все більш частими, але на жаль, щеня, здається, не зрозумів натяку і продовжує повертатися більше.

Крім цього, "Б" - це надзвичайно спокійний і спокійний пес, який ніколи не виставляв будь-яку агресію, у тому числі з собачкою "а".

Будь-які поради або рекомендації будуть високо цінується. Дякую

+461
Melanie Shebel 2 січ. 2014 р., 08:23:27

Кішки і собаки стають дуже звикли визнаючи твій запах. Це стосується і речей, які належать вам, що нести свій нюх. Якщо ви витратити солідну кількість часу зі своєю кішкою, і вона любить грати з вами і т. д: Тоді поруч з котячою м'ятою, я б рекомендував встановлювати нещодавно використаних футболки твоє в котячої ліжку.

М'ята розслабляє кішку і змушує відчувати себе грайливо. Це змушує їх відчувати себе щасливим, і знаючи/пам'ятаючи, що вони відчувають себе щасливими в певному місці означає, що вони будуть витрачати більше часу ближче до вказаного місця.

З іншого боку, маючи свій запах, близьке до Кітті дозволить їм почувати себе в безпеці, це найбільш актуально, якщо кіт був з вами на протязі багатьох років з моменту свого дитинства. тобто він дивиться на вас, як батько, сподіваюся.

Деякі інші корисні замітки, які я можу рекомендувати: 1. Грати з вашою кішкою трохи, поки він знаходиться на ліжку або поруч з нею час від часу і дати йому трохи любові :) 2. Якщо кішка воліє спати в інших місцях м'яко перемістіть кішку в ліжко і залишатися поруч з ним протягом декількох хвилин, а ніжно гладити. Якщо він йде назад в сон, то місія виконана, в іншому випадку, можливо, вам доведеться промити і повторювати, поки ви не отримаєте ваші результати.

Зверніть увагу, що всі кішки будуть звикати до нових спальні місця з різною швидкістю - все залежить від їх власної особистості! =]

Також іншого боку, зверніть увагу, деякі кішки вважають за краще спати на жорстких поверхнях. Якщо ваша кішка завжди сплять на твердій поверхні, слід видалити будь демпфірування від його ліжко або додаючи щось, щоб він став щільніше.

Удачі.

+445
DragonZW 16 жовт. 2012 р., 14:18:27

А наша кішка мужньо їсть її крові-зниження тиску таблетки самостійно (мабуть вони смачні), вона всіляко ухилялася від прийняття інших (антибіотики я думаю) з-за їх дегустації жахливо. На деякий час, ховаючи таблетки в лікує дуже добре працював, і я сподівався, що Павлов її зв'язати прийом таблетки з отриманням частування, але в кінцевому підсумку вона все зрозуміла і виплюнути таблетку.

У кінцевому рахунку, розтирала таблетки і змішувати їх з її улюбленої їжі - риба...

+318
emreerokyar 24 квіт. 2016 р., 22:27:44

Шукаю вхідного сигналу від досвідчених зберігачів Гекко, які піклуються гекони з mbd або вклинення, тому ми знаємо, що дивитися і будьте готові до нашого нового прийнятої геконів леопарда.

Добре обидва візуально виглядають здоровими(товстенький хвіст, ясні очі, постава і шкіра виглядає добре на фото). Власники були дорослі, які годували, чистили бак і обробив їм 2-3 рази в тиждень і дійсно намагалися зробити правильну річ з обмеженим знанням. Вони кажуть, що вони жодного разу не хворіли ( не рідкі какашки, млявість, проблеми з пересуванням, каламутним поглядом або поганий апетит).

Погана: вони ніколи не давали кальцій і половину 20 літровий акваріум піску (не завжди рептилія пісок). Допоможіть! Вони, здається, зараз здорова, але ми готуємося до можливих проблем здоров'я(ММД або здавлення), засновані на їх історії. Що потрібно, щоб дивитися на, план і ми можемо щось активно робити? Якщо вони залишаються здоровими протягом певного часу, вони як і раніше в небезпеці для чи пізно у своєму житті?

Іншої вони не знають вони витримують температуру, так що підлогу поки не відомі, жодних ознак агресії один до одного(ми будемо їх розділяти, якщо вони обидва самці або якщо є який-небудь знак питання) Питання?:Якщо вони Чоловік/Жінка повинні відокремити їх, поки вони не трохи старше? У нас все нормально з дітьми і коробці лежав і готував за це, але я не впевнений, якщо вони занадто молоді, або якщо ми не повинні дозволити їх розводять за інших можливих проблем зі здоров'ям. Введення?

Їх історія: вони 7-8 місяців, знайшли за оголошенням, спочатку купив з великою зоомагазин (я можу сказати ім'я?) як малі, молоді і власники не дали інструкції по догляду і продавець не міг відповісти на будь-які питання. Вони з борошняними хробаками, миска з водою, піском, 1 приховувати, штучним газоном і гігантської світло і рок, і нікого не попередили, що якщо вони виявилися обидва самці, що вони повинні планувати їх розділити :(

Наша історія: наша сім'я, в першу чергу мій син-підліток ("гад Пліткар"), були утворені авторитетних місцевих рептилій хлопець на сцинк & гекона в галузі рослинництва і є пара дуже здоровий процвітає Леос прямо зараз, але працюючи з тими, що можуть виникнути проблеми, це нове для нас.

Ось що ми робимо з нашими: Танки: 10gallon для 1 гекон, 20gallon для (2)гекони (2 жінки або чоловік і жінка, якщо вони ладнають і здорові). Субстрат ми використовуємо зазвичай ЕКО землі, кокосового волокна або серветкою. Первинного тепла (килимок Undertank охоплює близько 40% від бака) і ми маємо низьке тепловиділення лампи(не гріються лампи!) що ми рідко користуюся - тільки якщо танк Temps знаходяться між гарячою і холодною стороною. 3 приховує: 2 теплою/гарячої (одна волога) і один холодний, вода чаша, маленька чаша з трохи кальцію(у більшості випадків), легких, контрольована за сприяння у благій циклами сну, температурою по обидві сторони бака контролюється.

Дієта і догляд: годували кишки-завантажений цвіркунів щодня або через день, опудривают кальцію Вт/Д3 2-3 рази в тиждень, рідко Hornworm лікувати, і бак часто чистити. Вологий заховати і води перевіряються кожні два дні. Опрацьовано 3 -5 днів на тиждень - дуже кабальний і комфортно. Син важить їх кожні пару тижнів, іноді частіше, коли вони були молодші. Він також гарантує, що якщо є (2) в баку, що обидва вони їдять - коли молодший, він відокремив їх з'їсти: один був швидше мисливця (не агресивно, просто швидше). Він також необхідний, щоб допомогти одному з наших жінок, отримати додаткові сараєм іноді, якщо вона не отримати все це вже через пару днів - я вражений, що вона повністю дозволила йому допомогти не звиватися і зазвичай вона дуже активна її як вона все розуміє.


Наступні питання:

 • Яке яйце міцніше?
 • У вас є будь-яка ідея, якщо рентгенограма є загальноприйнятою і буде це дуже дорого?
 • Ми плануємо відвезти їх у наш гад хлопець, але просто цікаво, яку вартість розраховувати ?
 • Що про можливості вклинення від піску?
 • Є що-небудь активну і не надто нав'язливо, що ми можемо зробити, щоб допомогти зменшити можливість ?
+256
Aaron Chambers 25 серп. 2019 р., 21:08:52

Якщо він здоровий, я б взяв його назад, звідки вона прийшла в найкоротші терміни.

Приручати дику тварину, як мило, як кролик-це приємна романтична думка, але в реальності, ви ризикуєте принести будь захворювань у тварини в тісному контакті з вами та іншими домашніми тваринами.

І якщо це дорослий, ви не можете бути в змозі приручити його достатньо, щоб її гладили. Якщо це молоде тварина, то його, очевидно, потрібні свої батьки.

+243
lomiton 2 черв. 2015 р., 08:52:17

Кабелі повинні бути ретельно поміщені, щоб уникнути полону, але ми ніколи не залишаємо наших собак на це в поодинці і без нагляду. Це тільки коли ми вдома. Крім того, використовувати шлею, а не нашийник, щоб краще переконатися у відсутності летального заплутування або пошкодження шиї. Кожен раз в той час наша собака ходила ВДВ в гонитві за тим, коли вона дісталася до кінця. Здається, дізнався, але коли вона зробила це в упряжі, вона була в повному порядку. Комір може бути інший результат.

+224
Armand Bozsik 13 квіт. 2015 р., 04:42:51

Чому моя собака пісяє в будинку, коли я вдома, а не мочитися протягом 10 годин, коли він проводив в одній кімнаті?
Він знаходиться в 7 ЛБ чихуахуа змішане порятунку, який жив з 70 іншими собаками, добре, 69, і я мав його протягом 5 місяців.
Якщо я обмежити його в одній кімнаті, з моєї іншою собакою, він тримає його весь день. Якщо я вдома, і я не обмежую його, він пісяє, але я не знаю коли, я просто знайти старі плями, які вже висохли.

+180
Phillabuster73 4 квіт. 2010 р., 22:10:35

У нас є сибірська кішка 6 місяців, і в даний час ми годуємо його наступним чином:

 • сухий корм: Роял Канін для кошенят
 • домашня страви: борщ з яловичиною (або індичка або курка) та деякі овочі (без солі/що-небудь ще, але м'ясо, овочі й вода)
 • якщо у нас немає часу готувати, ми використовуємо вишукані СР їжі

Тому ми годуємо його сухим кормом, пару раз в день, і вологий корм (або домашні або для гурманів) пару раз в день. У. Р. Т. домашня їжа йому дуже подобається сам суп, і їсть м'ясо/овочі, як правило, після закінчив з рідкої частини - тому ми намагаємося годувати його з домашній варіант, крім сухий корм. У той же час, я читав, що один не змішувати з і спеціалізований корм для кішок, так як різні ферменти, необхідні для двох, і розбалансованість їх змішувати корму може викликати віддалені проблеми, коли кішка старше. Не каміння, але більше про їх перетравлення стає біднішим, а вони не отримують достатньо їжі із-за проблем з ферментацією.

Звичайно, для нас це найпростіше годувати його з купленої їжі, так що моє запитання в основному: є недолік, виключаючи домашню їжу з раціону наших кішок? Ми постараємося зараз Орієнтації як варіант сухий, і, мабуть, добре якістю харчування, так і з мокрою делікатесів крім того, харчування повинне бути добре освітлене. Але, може є якесь добре діло з домашнім супом, який він так любить? Я сумніваюся в необхідності проконсультуйтеся з ветеринаром, так як я живу в Нідерландах і побачивши кішок я не впевнений, що дієтичне ветеринари поради хороші тут.

Ще одна річ: я читав, що так багато кішок розводять з видів, які жили в умовах низької вологи регіони (пустелі) джерел їх гідратації в основному з їжі. У той же час, наскільки мені відомо сибірських кішок розводять з російської диких кішок, що мешкали в лісах і річкових районах, так що можливо, що може викликати деякі відмінності в тому, як вони повинні бути нагодовані, порівняно з іншими породами.

+125
Joe Perks 20 серп. 2011 р., 00:16:05

У мене два кокер-спанієлів. Один 7, а інший 2. Вони полізли один на одного з першого дня. Вони грають і сплять разом, і немає ніякої агресії. Старі собаки явно ватажок, але дуже люб'язний. В останні 2 тижні він почав штовхати молодшого з його їжею. Не гарчить і не злостивість просто відпихає його в бік. Він ніколи не робив цього раніше, і ми часто доглядати за собакою нашої дочки і вони їдять разом. Цікаво, чому така поведінка раптом почалося. Нічого не змінилося в сім'ї або в їх рутину.

+121
Ashleigh Vermaak 20 лип. 2017 р., 23:22:52

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil