Собака пісяє всередину, якщо задні двері закрити без будь-яких ознак

Мій 9-місячний пес, ми вели себе і виходить на вулицю якщо виходимо в задню двері відчиненими. Але якщо він отримує трохи холодно, і ми закрили його. Вона не буде тримати його на все і просто йти без неї до нас на знак або що-небудь.

Хто-небудь є ідеї? Скоро зима і не дуже хочеться постійно залишати двері відчиненими.

Ми регулярно відкриваємо двері, щоб їх випустити. Моя старша собака не але цього ніхто не робить.

Ура заздалегідь.

+52
Ruizhi 20 лют. 2013 р., 20:57:29
37 відповідей

У мене 4 місячне цуценя дворняга, хто добре піддається дресируванню, дуже, дуже добре виконаний (але не поверх), навчені команди, місця ув'язнення / ящик навчання, вивезли близько 4 або 5 разів на день, щоб попісяти / покакати.

Вона має ящик і 2 Дуже зручні ліжка (таже модель), який я купив для неї.

Вона любить пописати на ліжко (а вона дуже любить свою ліжко люблю його), вже не раз бувало раніше. Я не можу зрозуміти, чому і я думаю, може вона хоче заявити ліжко, як у неї, але в такому разі хіба вона не повинна просто відзначте його з трохи пописати не весь потік? І це також суперечить принципу, що собаки люблять, щоб їх спальний район чистий.

Як такий у мене відняли ліжка і тільки поклав його поруч зі мною (так що я можу контролювати) для неї, щоб лежати на ньому тільки після того як вона попісяла на вулиці.

Однак тільки 15 хвилин тому вона втекла з кліті до її ліжка поруч ящик, щоб на нього пописати після писати на вулиці всього лише годину тому. Завжди любить пописати на її ліжку. Чому?

Може хтось допомогти мені зрозуміти її психологію / що відбувається в її голові? велике спасибі! Я люблю мого цуценя!

P. S. Коли вона засинає на ніч у своїй клітці і повинен пописати, вона старанно йде пописати в лоток у своїй клітці, щоб попісяти в нього, який є великим, я просто не розумію, чому вона хоче пописати на її зручного ліжка

+983
Clovis 03 февр. '09 в 4:24

Перевірте, якщо у вашому місті використовуються хлораміни, а не хлором обробляють воду. Але навіть так, я особисто не довіряю фільтра мікрона і вуглецю. Якщо у вас є 4 чи 5 етап Ro/Ді системи з допомогою іонообмінної смоли в якості заключного етапу слід розірвати всі вниз, але домашні системи рідко видалити весь хлор і не повністю руйнуються хлораміни. Я б все-таки обробити для видалення хлору після того, як ви поповните ваш танк під час зміни води.

+929
aspergillusOryzae 10 січ. 2020 р., 15:02:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я купив гекона від кого-то і новий власник гад мені відразу ж дослідження линяти.

Я дивився на її ноги, бо це, здається, найбільша проблема: у неї кульки за шкірою навколо ноги і я подивився, що ви могли б допомогти йому отримувати шкіру.

Я отримав деякі з його, але потім він втратив палець. Я повинен продовжувати допомагати, хоча він може втратити пальці (п'яти дивляться наплутав) чи не треба?

+909
nag35451 11 черв. 2013 р., 18:52:23

Немає. Іди пошуку життєвого циклу lungworm щур. Він і більшість інших паразитичних організмів мають дуже конкретні етапи і вектори передаються, у цьому випадку lungworm щур спеціально проніс через наземних равликів і слимаків життєвого циклу, з використанням щурів в якості перевізника на один з цих етапів.

З цим, як говориться, я ще не їв слимаків або що-небудь з прісної води будинку або іншого закритій системі теплій воді акваріума. Є багато потенційних патогенів, таких як амеби і нематод, які могли б легко існувати в домашньому акваріумі.

+896
Mayuri Kulkarni 6 лист. 2016 р., 07:10:17

Я не вловив ваш сенс з 'сходити в туалет'. Схоже, оперантного кондиціонування на мене. Я думаю, що всій рутиною став просто натяк на неї. Багато людей працюють на такого роду речі з їх собакою. Схожі на клікер підготовки, вони візьмуть своїх собак на вулицю і коли він починає йти, вони скажуть: "гуляй". Тоді вони будуть почати резервне копіювання, де вони промовте команду і собака повинна ходити в туалет, тому що він зв'язав команду з законом. Такий же, як деякі люди відчувають потребу, щоб піти, коли вони чують проточною водою.

Цілком можливо, що ваша кішка стала бачити деякі комбінації рутина, як Кий, щоб сходити на горщик. Це може бути поєднання запахів ванній, і обидві двері були замкнені або щось зовсім інше. Я думаю, що ви могли зламати цю звичку, якщо ви хотіли, але поки вона має доступ до підходяще місце, щоб сходити в туалет, я не бачу в цьому проблеми.

Люди істоти звички, тому що ми отримуємо на процедури, які, здається, найпростіший і найефективніший спосіб зробити щось і дотримуватися його. Якщо ви запитаєте кого-то, чому вони роблять щось певним чином, вони не будуть знати, що ви маєте на увазі, і вони скажуть вам, що це просто спосіб, яким це робиться, навіть якщо хтось успішно це робить інший або навіть краще. Так що цілком можливо це просто ваш режим, який встановлює його. Якщо ти доброзичливий чоловік самотній або жити, спробуйте залишити двері відкритими в той час як ви йдете, або, може бути, перемістити ящик для сміття. Може бути, спробувати залишивши двері закрив на деякий час, коли ви не там. Все, що порушує рутинну б зірвати реакції. Може бути, це причина, а може і немає, але ви можете, звичайно, перевірити це досить легко. Удачі на унітазі. Сподіваюся, що все вийде добре в кінці. :Д

+889
Ouran 20 груд. 2016 р., 15:56:11

Оцет і вода-це дуже хороша ідея. Я використовував його практично для всіх видів домашньої прибирання і безпечні для тварин. Це також дуже дешево.

+872
Sumon Toelay 22 трав. 2010 р., 01:12:17

Я задавав це питання, але не отримав відповіді, тому я думав, я хотів би спробувати тут.

Моя собака померла кілька днів тому. Він втік з дому рано вранці, і до моменту, коли ми його знайшли це було пізно ввечері, і він був дуже слабкий, на грані смерті. Незабаром після того, як ми привезли його додому, він задрімав і перестав дихати.

Я відчував себе дуже жахливо думати про те, що може статися з ним протягом декількох годин, перш ніж ми знайшли його, і що він ще може бути живий, якщо ми якимось чином завадило йому втекти. Але кілька людей втішив мене, сказавши, що багато старих собак тікають з дому, коли його час, щоб померти. Можливо, вони хотіли б померти на самоті?

Я цікаво, якщо є правда в цьому?

Особливість: http://www.ehow.com/info_12047757_dogs-run-away-dying.html

+867
PeterMmm 22 черв. 2018 р., 12:19:26

Цілком очевидно, що ваша кішка подружилася з тобою більше, ніж з інших домочадців. Наш кіт такий же, він концентрується 95% своєї уваги до мене і 5% з дружиною і дітьми.

Кішки-це дивовижні тварини, вони відчувають, коли ви відчуваєте себе синій, злий або будь спектр емоцій.

Наша кішка реагує трохи по-іншому. Коли є аргумент в будинок, який не приваблював мене, він просто озноб. Коли він почув, як я піднімаю свій голос, він буде намагатися піднятися на мої плечі і лизнути мене або навіть мяу не раз в обличчя я підняв свій голос до голосу.

Ваша кішка просто хоче привернути вашу увагу і змушує вас перестати кричати. Кішки, як і більшість тварин, вчитися, пробувати. Вона бачила, що нюхати або кусати ви перестанете кричати і вона робить саме це. Клювання в цьому контексті це означає кіт, спосіб привернути вашу увагу і показати якусь розраду.

Переконайтеся, що ваші брати і сестри ставитися до неї добре. Спробуйте змусити їх дізнатися, що кішка-це не іграшка.

+862
Colin Desmond 2 лист. 2011 р., 09:00:06

Нещодавно я втратила 8-місячного кота. Я привів його у віці 1,5 місяців. Протягом кількох днів він був здатний розпізнавати своє ім'я. Зараз я купила 2 кошенят. Вони завжди тримаються і грають разом, як ніби вони створені один для одного. Вони прив'язані до нас, але вони поки не визнають їх імена.

Що я повинен зробити, щоб змусити їх відповідати на називати їх імена?

+854
Auriel Dawson 29 трав. 2017 р., 17:10:22

Ось питання. Мої кішки приносять мишей в будинок (ми живемо в сільській місцевості і вона приносить лісових мишей), і вона приносить їм майже завжди живі. Це стає серйозною проблемою, оскільки вона "грає" з ними, і ушкоджує їх таким чином, приховуючи від неї вони вмирають і починає розкладатися всередині будинку (?!). Якщо я вдома, я намагаюся прийняти їх, як тільки вона приносить, але поки ми на роботі вона втомлюється і приносить додому бог знає скільки. Вчора ми виявили 3 мертвих мишей, одна з яких була близько 2 тижнів тому помер і ховався в самих віддалених куточках будинку, і був пахне дуже погано(ось тільки тому нам вдалося знайти його). Я намагався ставити нашийник з дзвіночком на ній, сподіваючись, що вони почують її і втекти, але це не допомогло. Видалення кігтів у б допомогти, або що ще можна зробити, щоб зупинити її від цього вчинку.

+840
Anurag Pandey 19 груд. 2017 р., 19:28:40

У мене приблизно 3-місячне кошеня. Після ПОО це, як правило, покласти руки на стілець і руки брудняться.

Це дійсно дратує, тому що потім він бродить навколо і запах скрізь, це з-за розміру лоток? Це потрібно більше простору? Котячий туалет-це свого роду ванна, кругла і потрійна довжина кошеня.

Іноді я просто взяти його, як він зробив з Пу І мене, що пісок поклав за Пу. Потребують керівництва. Це мій перший вихованець.

+821
Chang Qian 13 серп. 2016 р., 00:41:58

Цікаво, я ніколи не бачив цих відео.

По-перше, собаки (як і люди) вимагає використовувати всі щитки на ноги для балансу, як людина, одягнувши шкарпетки можуть виникнути труднощі на слизьку поверхню, тому може собак. Крім того, люди, які носять взуття, яка не дуже добре оснащені і мають труднощі при ходьбі. Думаю про те, що носять туфлі, які занадто вільно.

Наскільки я бачу, собаки, за великим рахунком відчувають себе некомфортно, в шкарпетках і в більшості випадків намагаються зняти шкарпетки, як вони йдуть; звідси і смішна хода. У відео ви пов'язані, то собаки, схоже, він відчуває себе ніяково ходити з шкарпетками, і хода його розширює, щоб допомогти регулювати свій баланс, вказавши, що він відчуває себе ніяково ходити в шкарпетках.

Коли собачі кігті ростуть занадто довго, вони можуть мати труднощі у підтриманні нормальної ходою, він схожий на цей, в тому, що все те, що заважає баланс, зчеплення з дорогою, особливо що собака не звикла створимо забавну ходу.

Я помітив, що в деяких випадках, коли дитячі Пінетки були використані і пов'язані з твердо, це буде дратувати собаку більше, як він не міг зняти їх легко, тому хода була дивною протягом більш тривалого періоду часу, оскільки собака постійно намагається ходити і знімати черевички.

Це дійсно для розваги людини, а не собака.

+793
Ishan H 9 лип. 2018 р., 08:13:44

Щоб відповісти на питання, "чиМоже я?" відповідь, ймовірно, "так". Це було фізично працювати, щоб видалити воду і автоматично замінити його.

Але, є ще одне питання прихований тут, "повинен я?" І відповідь на це питання зовсім виразно: "ні". Ось чому:

  1. Випускні клапани призначені для повного спорожнення цистерни. Вам буде потрібен спосіб, щоб переконатися, що ви не залишити своїх рибок сухим, поки ваш бак заповнюється. Обігрівач теж не вижити.

  2. Вам буде потрібен спосіб, щоб переконатися, що ви не промийте рибу з води.

  3. Одним з переваг зливає воду з бака вручну, що ви можете для цільової області, з якого вода видаляється, і в цьому мета відходи, що знаходиться в баку. Якщо ви повинні були використовувати зливний клапан, відходи все одно будуть лежати на дні резервуару. Це буде означати зміну води не буде ефективного видалення відходів.

  4. З допомогою поплавкового клапана для заповнення бака може вбити вашу рибу. Водопровідна вода повинна бути оброблена для видалення хлору та інших хімічних речовин, перш ніж іти в ваш танк. Водопровідна вода також буде холодно, і перепад температур буде, без сумніву, шокує риб.

  5. Роблячи отвори у вашому акваріумі є ризикованим. Легко тріскаються шибки і зруйнувати танк. Навіть якщо ви потрапите в отвори, зроблені успішно, ви додаєте слабкі місця цього танка, де витоку можуть розвиватися.

Якщо ви змогли подолати всі ці труднощі, тоді, можливо, він буде працювати, але зусилля, необхідні для досягнення цього, ймовірно, переважують вигоди, які вона надаватиме.

+758
LB7979 24 бер. 2011 р., 05:50:16

Ріс у нас завжди були дворові кішки, і переїжджали кожні 2-3 роки - це багато для кішки. Наш старший моггу жив до 17, так що вона бачила достатню кількість будинків з нами, але був в кінцевому рахунку відкритий кіт. У той час як вона мала доступ до дому з котячу вона приходила лише для їжі, або якщо було дуже холодно. Вона була ліжко в будинку зовні яким вона набагато краще в літній час.

Коли ми переїхали, ми тримали її та інших кішок в будинку протягом 2-3 тижнів твердим. По суті, новий будинок стане її епіцентрі її території, пахне її і познайомитися. З особливим 'це де я ситий'. Він завжди працював без проблем, і всі наші кішки ніколи не тікала з дому назад в сторону старого будинку. Після 2-3 тижнів вони будуть виходити на вулицю і досліджувати.

Якщо ви не хочете цього робити або не вміють, частування може працювати, хоча я ніколи особисто не пробував... але це залежить від декількох факторів, ви не згадали, як близько ви знаходитесь до вашого старого будинку - якщо занадто близько ваша кішка буде дивитися на старі території. Лікує може або не може бути достатньо - це буде залежати від того, наскільки ваша кішка любить розглядати скільки завгодно. Ви можете виявити, ви будете мати, щоб виплата хороші речі, щоб допомогти привезти кішку з її мандрівок. Ви також можете спробувати будучи в цьому районі з вашою кішкою перші кілька днів, так як вони вивчаються сполуки, вони зв'яжуть його з вами. Варто було б подивитися на інших кішок в цьому районі, як я пам'ятаю, деякі сусіди мої годують своїх кішок на вулицю і те, що я завжди хотів би спробувати і наб безкоштовне харчування, що може призвести до бути відволікаючий маневр для тактики лікування.

+733
Zachary Ward 22 серп. 2017 р., 07:49:04

Тл;ін - Так, це звучить як можна 1080 лисиця приманки отруєння. Не можу бути впевнений, хоча.


Традиційний песець принада називається 1080. Що отруйні приманки досі використовується в деяких країнах, щоб убити лисиць, кроликів, опосумів і інших ссавців шкідників. Токсин у 1080 є фторацетат натрію. Вікіпедія - це трохи розпливчасто на симптоми у тварин, але для людини вони кажуть:

В організмі людини, симптоми отруєння з'являються зазвичай між 30 хвилин і через три години після опромінення. Початкові симптоми зазвичай включають нудоту, блювання і болі в животі; пітливість, сплутаність свідомості та порушення слідувати. Значною отруєння, порушення серцевої діяльності, у тому числі тахікардія або брадикардія, гіпотонія і зміни на ЕКГ розвиваються. Неврологічні ефекти включають м'язові посмикування і судоми...

Можна сміливо припустити, що собака, особливо маленький Уиппет, показав би симптоми отруєння швидше, ніж 30 хвилин зазначено для людини. Перераховані симптоми (людини) виглядають добре підходять до того, що ваші сусіди повідомили про свого пса.

Стрихнін - це ще один часто використовуваний отрута проти шкідників ссавців. Він впливає на м'язи тварини, так що за контрактом м'язи більше не можуть розслабитися. Це означає, що м'язи, відповідальні дихання перестають діяти і тварина задихається до смерті менш ніж за дві години. Це звучить як малоймовірно, що з вашої собакою.

Одна з можливих ненавмисних вихованця отруєння равликів/слимаків приманки. Ці приманки призначені для управління населенням равлики і слимаки в саду. Тому гранульована принада дуже схожий на сухий корм для собак зробив це легко одна з найпоширеніших причин ненавмисного отруєння собак. Токсин у таких приманок є Метальдегид і собака може померти протягом чотирьох годин ковтання цих приманок, якої, схоже, занадто повільно, щоб пояснити, що трапилося з вашою собакою, навіть якщо симптоми цього токсину чимось схожі на ваш випадок.

Знову ж таки, зловмисне використання отрут проти собак сусідству можуть бути дуже різні. Насправді вони не закінчуються тільки пестициди, але й інші шкідливі речовини, як ліки, зроблені для людей і навіть лезо застрягло усередині котлети, але вони були знайдені в принади. Абсолютно неможливо сказати, що могло стати причиною загибелі вашого собаки, принаймні без розтину і токсикологічних тестів. У 1080-це лише одне з можливих пояснень.

Краще завжди використовувати поводок для вигулу собак у населених пунктах і тільки звільнити собак (якщо дозволено місцевим законодавством) у безлюдних парках та лісах і подібних місцях.

+729
Phil Faber 9 січ. 2020 р., 21:01:01

Кращий спосіб я можу думати, що це, безумовно, допоможе з вашою проблемою, щоб ізолювати вашу собаку спальною зоною.

Ви можете використовувати ящик, поки ваша собака не навчиться попереджувати вас всякий раз, коли він повинен використовувати ванну. Він, можливо, не думаю, що ви будете реагувати, коли ви спите, і це може бути причиною, він вирішує пописати на килим.

Отже, ось що ви можете спробувати.

  1. Ваша собака спить в його скриньку. Розташуйте ящик поруч з ліжком, так що ви можете почути вашу собаку, коли він робить будь-який шум, щоб вказати, що він повинен вийти в туалет.

  2. Коли ви почуєте його, відразу ж забрати у нього наші і дають ласощі нагорода.

Щоб прискорити процес навчання, можна навмисно грати з ним пізно вночі, дають воду, і робити вигляд, спати рано. Роблячи це, ви впевнені, що ваша собака хоче сходити на горщик, і ви можете практикувати цей процес кожну ніч.

Через деякий час, ваша собака буде дізнатися, що все, що він повинен зробити, це шум, і ви будете прокидатися, щоб його випустили.

Собаки не хочуть пописати/ПУ, де вони сплять. Вони інстинктивно хочуть, щоб вийти на вулицю, тому це не те, що ми повинні вчити їх. Тим не менш, ми повинні навчити їх, як вони можуть спілкуватися з нами.

Сподіваюся, це допоможе, не турбуйтеся. Для 3-річної собаки, це може зайняти трохи часу, перш ніж він дізнається.

+704
Melissa Griffiths 17 лип. 2014 р., 18:26:41

У мене три кішки. Один, чоловічий чорний короткошерстий, починає діяти досить дивно. Він починає дивитися на стіни.

Звичайно це не буде проблемою. Однак, це стало так погано, що довелося перенести його кіт окуня далеко від маршрутизатора, тому що ми думали, що він збирається стрибнути на неї, щоб зробити в стіні. Він зараз намагається сісти на мене/мій комп'ютерний стіл, щоб наблизитися до іншої стіни.

Дивна річ про це є те, що він єдиний, дивлячись на стіни. Інші дві кішки, як ніби нічого не було взагалі. Нічого не є, або, в тому числі без звуків, без тріщин.

Він тільки дивився в конкретних місцях. Спочатку там були тільки двоє у вітальні: одна за маршрутизатором (який, можливо, світла від роутера на ньому, хоча я їх не бачу) і одна поруч з кухнею, яка, наскільки я можу сказати немає на нього ніякої. Він має нерухомі тіні фрукти, але я не можу собі уявити, що б він. Він тепер дивиться в стіну в моїй спальні теж, намагається залізти на мій комп'ютер робочий стіл, як я вже згадував. Є якесь світло з тіні на цій стіні рано вранці, а в іншому він дуже непримітний.

Чому моя кішка робить це? Він діє, як ніби там щось на стіні, що він не може бачити/чути, але знає, що це є. Як ніби він ганявся за лазерною указкою, але приглушається приблизно на третину.

+632
Seeroo IT Solutions 11 вер. 2012 р., 09:41:27
Одомашнених ящірок, які спочатку були імпортовані з Австралії.
+629
Harkish 18 серп. 2012 р., 09:01:22

Кішки-сутінкові, що означає, що вони вважають за краще спати на світанку і в сутінках. Як такі вони еволюціонували, воліють не повну темряву або яскраве світло.

Що сказав, людський погляд теж повинен бути кращим на світанку й заході, а також. Однак, коти пропорційно більше стрижнів, ніж колбочки в очах, ніж у нас. (Стрижні, що дають нам можливість бачити в умовах дуже низької освітленості і їх розміщення в наших очах, чому ми краще бачимо з нашого периферійного зору в умовах дуже низької освітленості.) Таким чином кішки, швидше за все, віддаєте перевагу більш низьких рівнях освітленості, ніж ми, і здатні краще бачити в темний час доби.

+622
Garfield Carneiro 9 черв. 2019 р., 21:36:16

Будь-який раз, коли ваша кішка перестає їсти, це щось, щоб бути стурбовані. Я пропоную з'їздити до ветеринара, щоб з'ясувати, що трапилося. Є багато можливих причин, і ваш ветеринар є найкращим ресурсом.

+594
kurp 9 лют. 2018 р., 05:30:44

Хлопці, я планую додати під тиском СО2 для мого нового танка. Але тепер я застряг між 2 циліндрами матеріалів сталі і алюмінію. Сталь-це недорогий,міцний і важкий. Алюміній-це мало витратний і легкий вага, не впевнений у довговічності.

Я живу в Нью-Делі, Індія. Тому, будь ласка, запропонуйте мені хороший варіант.

+547
iparjono 22 січ. 2010 р., 13:16:00

Кошенята у притулку

В АСКОЕ держав

Кішки входячи в притулки, прийняв приблизно 37 відсотків, 41% присипляють, і менше 5% кішок, які прийшли, як збивається повертаються їх власникам.

Однак, я не зміг знайти статистики про долю кошенят (і дорослих кішок). Як правило, котенята вважаються більш прийнятними. Для дорослих кішок, які перебувають у притулках іноді мають проблеми з поведінкою чи здоров'ям, що робить їх більш важко прийняти.

Я очікую, що кошенята будуть приспані, по більш низькій ставці, ніж у загальній популяції кішок.

Здичавілі Кошенята

Для кошенят, які були вигодувані здичавілими матері, дослідження існуючих на інноваційної архітектурі сайт повідомляє:

Дані виживаності були доступні по 169 кошенят. В цілому, 127 169 (75%) котенята померли (п = 87) або пропав (40) до 6 місяців вік. ...Вісімдесят-один із 169 (48%) котенята померли або зникли раніше вони були 100 днів.

Причини смерті були встановлені по 41 з 87 (47%) кошенят помер. Тридцять сім із 41 (90%) помер у результаті травми, з нападу бродячих і власником собак (п = 18) і ДТП (10) є найбільш поширеними типами травма. Інша травма, яка призвела до > 1 смерть включеними падає з сеновалы (п = 2), що наступив на коней або людей (3), і підозрював епізод дітовбивства (3).

Причина смерті не була визначено 46 87 (53%) повідомили, котенята померли, але багато хто, за повідомленнями, мали ознаки захворювання, у тому числі верхніх дихальних шляхів хвороби кишкового тракту і пронос, до смерті.

Кошенята, які зникли б перейшов на іншій території, але також імовірно, що вони були з'їдені хижими тваринами (тому їх тіла не могли бути відновлені) і/або вони були хворі і знайшли тихе місце, щоб приховати в той час як вони померли (їх трупів важко знайти).

Приручити Кошенят Випустили

Я не зміг знайти які-небудь відомості про долю приручити кошенят, які випущені (часто званий "демпінг"). Ці кошенята можуть бути краще, ніж здичавілі кошенята (тому що вони вже кілька тижнів гарного харчування/догляду до того, щоб добувати собі), але може також брак важливих навичок (наприклад, де шукати їжу і як полювати).

Вони, ймовірно, підкоряються тим же джерел травма як здичавілі кошенята в дослідженні, але можуть мати різні показники хвороби.

Резюме

Ми знаємо, що кошенят в притулок. буде захищений від інших тварин і від автомобіля вражає. Ми знаємо, що кошенята, хворі в притулку буде переданий ветеринарної лікування. Ми знаємо, що кошенята, які перебувають у притулку будуть давати достатньо їжі. Ми не знаємо, які з цих речей про кошенят, які випускаються, і є хороші підстави вважати, що багато з цих речей все-таки випустили кошенят.

Важко робити висновки про якій ситуації є більш смертоносним, але ясно, що ситуація більш гуманно. Навіть коли кішка притулок присипляти, це робиться без болю та страждань.

+515
Aditya Kresna Permana 1 січ. 2010 р., 18:16:08

У мене пес японський шпіц, який складає 5 тижнів.

Я намагаюся годувати його песик собачка рідкі вітаміни. Ветеринар каже, що це добре для нього, щоб взяти. Я використовую піпетку, щоб управляти ними.

Але кожен раз, коли я намагаюся, він закриває рот. Як я можу змусити його приймати вітаміни?

+493
wwmbes 22 жовт. 2012 р., 07:22:55

Мене цікавить чиста порода вихованця, але я теж хочу допомогти врятувати життя шляхом отримання порятунку улюбленця. Чи можна одержати чисту породу вихованця від спасіння? Якщо так то які міркування?

+458
Ho John Lee 16 лют. 2017 р., 00:44:15

Одна з моїх котів недавно був поставлений діагноз алергія (через аналіз крові, в якому повідомляється весь перелік продовольчої та екологічної алергії).

У veternarian дерматолог рекомендує імунотерапія (серія пострілів), але так, що може зайняти до року, щоб бути ефективними хоче, щоб ми теж ставлюся до неї не менше 6 місяців імуносупресивної лікарської терапії (Метилпреднізолон є те, що вони використовували).

Мої проблеми з цією запропонованого лікування

  • підвищений ризик розвитку діабету і збільшення ваги у кішок з довгострокових використовують преднізолон, і ця кішка вже надмірна вага
  • взаємодія преднізолону і її лікування артрит (metacam), ми були попереджені, щоб не дати дві одночасно, але поліпшень в поведінці, коли ми її лікуємо артрит досить значні, що я не хочу не лікувати протягом 6 місяців.
  • два попередніх пострілів преднізолону не виключені кортить їй (важко сказати, якщо вони зробили нам знижку)

Які інші варіанти для управління її алергії у нас? Список алергенів навколишнього середовища настільки великий, що ліквідація-це не можливість.

Її результати алергії:

Продовольчої групи виявлено велику кількість реакцій з харчовими продуктами, що безумовно слід уникати бути: курка, індичка, свинина, солодкий Картопля, яловичина, пшениця і картопля. Крім того, були численні екологічні реакції, які включають в себе безліч трав, костриця, фруктовий сад, Джонсон, Бермуди, солодкий весняного трава і тимофіївки, численні дерева, в тому числі: дуб, клен, шовковиця, гікорі, і берези, численні бур'яни, в тому числі: квартали агнця, амброзії, болотна Бузина, англійський подорожник і російську солянку, декілька пилових кліщів і зберігання кліщі, пір'я, блохи, комарі, таргани і численні форми у тому числі дріжджів роду Malassezia, fusiarium, Aspergillus та альтернаріозу.

+392
Dean Colmenero 15 квіт. 2012 р., 10:28:16

Я живу у Флориді і жити в лісовому масиві і, як я виріс, я помітив, що таргани, які з'являються з нізвідки при підйомі речей зовні . Мені було цікаво, якщо я можу використовувати їх, щоб нагодувати мого гекона .

+392
user104047 28 вер. 2013 р., 23:14:28

Просто думки. Якщо я зловлю на моїх кішок їсть рослина, яку я знаю, є отруйним для кішок (наприклад, подорожі на Різдво і вони знайшли пуансеттія). Є щось, що я повинен зробити негайно, щоб спробувати пом'якшити проблему, перш ніж йти до ветеринара?

+322
K Ashok Kumar 3 лют. 2014 р., 09:20:59

Не те, що я про вас чув. У нас ніхто і не особливо попередив про це, хоча рекомендується періодично оглядати та обнюхувати вуха вашої собаки.

Є причина, чому ви особливо стурбовані цим?

+313
Pengibaby 9 лип. 2012 р., 12:52:18

Моя собака, їй 2,5 рочки, золотий мікс Шепард. У мене виявили кліща, який виглядає ось так
enter image description here (але темніше). Це було нижче шиї на спині.

Це перший раз коли-небудь. І я чув страшилки про те, як він може поширитися на тисячі і навіть у кінцевому підсумку блокує вухо (авторство Google пошук зображення).

Я спробував витягнути його стерти, але безрезультатно, поки він вискочив. Я боявся, що голова або все-таки застряг під шкірою, тому я пішов в клініку.

Вони сказали не хвилюватися, але я не відчуваю, що це було щиро.

Вона завжди отримує один раз у 2 місяці анти жучок попередження, що вони поширилися на спину. Так вони дали їй, що на місяць раніше, прибирали безлад, який я зробив, суя кліща, і це все.

Що ще я повинен знати? Є ризик, що де-то готові вилупитися і розмножуватися?

+253
Rebecca Lloyd 2 січ. 2014 р., 17:29:43

Я знайшов дику кішку, яка має труднощі з диханням, здається, що ніс забитий і багато смачно.

Крім цього, ми пішли до ветеринара, щоб перевірити цього кота, аналіз крові, темп., рентген... так що після взяття рентгена ми побачили, що її ребра мають дивну форму. Місцевий ветеринар каже, що схоже, що ця кішка перенесла можливі наслідки в цій області, але він не впевнений.

Її стан, поруч утруднення дихання нормальна, вона регулярно їсть, вона п'є воду, і вона щаслива і хоче грати зі мною.

Моє запитання таке: чи можливо, що рентген помилився, із-за різкого руху?

Також другий рентген в іншій позиції виставках кішок різною формою ребер.

Може хто-небудь пояснити, як я можу це інтерпретувати?

enter image description here

enter image description here

+247
Malt Yebisu 31 лип. 2016 р., 16:10:58

Моя черепаха не какає так як останні 8 днів. Він добре їсть і намагається зробити какашки, але не пощастило. Будь ласка, запропонуйте що-небудь, так що я можу допомогти йому.

+237
swis24 25 серп. 2017 р., 09:32:03

Я запитав, Як довго може лисиця приманки бути небезпечною для моєї собаки? про собаку мій сусід вмирає від вживання лисиця приманки.

У нас була рятувальна уиппет, коли ми переїхали в цей житловий комплекс. Вона любила гуляти з нашою сусідкою, прекрасна леді, також власник уїппета, який теж буде інша, третя гонча приєднатися собак на прогулянки.

У той час наше тіло було завалено кілька дуже неприємних загроз на одного з власників квартири. Ще одна сусідська собака (стаффордширський бультер'єр) був імовірно отруєний (наживкою), так як їй було дуже погано, але прийшли через нього.

З одного ходьби, де я не був, мені сказали, що три собаки побігли вниз на одну з сходових майданчиків, потім прибігла назад і що моя собака пішла в сад, щоб справити малу нужду і, можливо, обнюхав навколо небагато.

Незабаром після того, як у моєї собаки почалися судоми і піна з рота. Мені сказали, це тривало близько півгодини, як моя сусідка відвезла її до ветеринара, але моя собака померла в машині по дорозі. Мені сказали, що вона, здавалося, болю і задихався, але в один момент заспокоївся, перш ніж відновити захоплення (якщо це він, що це було) і вмирає.

Вона була оскобления уиппет і мої сусіди були упевнені, що це з-за того, що, можливо, вона вдарить по голові і попередньої травми головного мозку і напади від цього (що може відбутися при черепно-мозкових травмах).

Однак з тих пір, у моїх сусідів собака померла від запущеної в кущах і їсть лисиця приманки. Так це змусило мене замислитися про моєї маленької собаки.

Які симптоми у собаки труять/ цькували і як довго б це взяти за симптоми на поверхні після проковтування наживки?

Ось Коко, наш уиппет, хто помер. :(

Coco :(

+236
Ravikiran Shindesarkar 9 січ. 2011 р., 00:38:48

Будинок собаки потребують прогулянках, щоб отримати фізичні вправи і справити нужду. Собак ви описали мають вільний доступ туди, де їм заманеться, а не бути замкненим у домі весь день. Їхні потреби дуже різні. Вдома собаки не мають ті ж варіанти для самостійного здійснення, що собаки з вільним доступом до вулиці.

+208
chille 8 квіт. 2017 р., 18:25:01
В процесі відкушування і роботі об'єкта в один рот з зубами.
+205
Corey Playz 25 вер. 2017 р., 16:13:57

Я б однозначно визначити його ветеринару, скільки він думає, що це занадто багато для собаки, віку та фізичного стану. Тоді я пропоную вам подивитися, як довго він спить, коли він приходить додому (якщо ви працюєте не лише перед сном). Собаки можуть легко перевозбуждаюсь і штовхати себе занадто сильно, тільки щоб догодити своїм господарям. Що дає мені краще уявлення про те, скільки вправ моя собака потребує не в тому, як він веде себе в той час як зовні (він Бостон тер'єр 10 місяців, не могла залишитися поза бігати, стрибати і грати з іншими собаками назавжди) але як він веде себе після того, як він прибув. Якщо він спить дві години поспіль, це було гарне тренування, якщо він спить по чотири це було визначено дуже багато-не менше двох годин поспіль спати, і ми повинні вийти пізніше в день, якщо ми хочемо заспокоїти собаку на ніч. Звичайно, ці цифри можуть не ставитися до вашої собаці, але я думаю, що ви знайдете це спосіб дати вам гарне уявлення про те, скільки вправ він повинен бути щасливий.

+108
user77424 6 груд. 2013 р., 12:31:18

Я збираюся припустити, що ви маєте підкреслив кіт. Поведінка ви описуєте (дивлячись на вас, перш ніж писати) це з мого досвіду, типовий кіт, який відчуває себе невпевнено і хоче гарантій.

Кішки не люблять змін, і ти в тому числі і звички вашої родини. Якщо ви і ваша сім'я скоро переїжджає, це означає, що моделі поведінки вашої кішки вважали нормальним змінилися, і вона не в захваті від цього.

Ваш найкращий вибір є багато втіхи і ласки. Спробуйте не злитися на кішку, коли вона дозволяє літати, і там, де це можливо, закрийте двері і тримати інших ймовірних противників від неї. Це важко вивести запах котячої сечі з речей, яка означає, що ви завжди краще запобігти, ніж виправляти згодом.

Коли ви ловите її на ліжко вступом на посаду, візьми її на руки і тримати її, приймаючи її за один з її улюблених місць. Поговори з нею м'яко і погладити її, поки вона є, і залишатися на вулиці з нею деякий час.

Я використовував версію цього, щоб зупинити небажане сечовипускання в кілька кішок зараз, і при достатньому терпінні він працює. Кішка отримує ідея про те, що ти не кинула її і отримує увагу, якого вона хоче, і, в кінцевому рахунку, ви добираєтеся, щоб уникнути того, щоб очистити цілу купу котячої сечі з речей.

Для лотка - перше, що ви повинні думати тут, знову ж таки, виходячи з мого досвіду, схожі на наповнювач для котячого туалету є її улюблених місць на вулиці. Вона скоріше всього використовувати коробку з підстилкою, що є схожі текстури і аромату в місцях, які вона використовує на вулиці. Якщо це означає, що змішування грунту з одного з її улюблених місць з підстилкою, так що є хтось знайомий запах, зробити це, поки вона не звикла до нього.

Я б чесно навіть не намагаються зробити її з допомогою лотка, поки ви не виправили проблему з сечовипусканням. В іншому випадку ви просто додавши плутанини і стресу до вже незахищеною кішка.

Після цього стабільний (принаймні пару тижнів без неправильного сечовипускання), ви можете змінити чи скоригувати сміття, і почати приймати її в коробку, коли вона показує ознаки бажання піти. Завжди ласкаво поговорити і погладити її багато, особливо поки вона в коробці, тому вона пов'язує його з хороших речей. Це може зайняти деякий час, але вона повинна врешті-решт зрозуміти, що на litterbox теж місце, щоб зробити свій бізнес.

+70
yurloc 22 лист. 2014 р., 18:35:28

Я знаю, що деякі кішки їдять листя рослин, а потім рвати його, щоб очистити їх травного тракту.

Але у випадку з моєю кішкою, вона веде себе майже як якби вона цапа. Я часто бачу її їдять молоді листя і стебла квітучої рослини в саду. Це до такої міри, що деякі трави без листя в нижній частині.

На мій подив, якщо я порву молодий стебло з молодими листям і тримайте її перед нею, вона в підсумку з'їсти його повністю. Така поведінка схожа козі.

Також вона ніколи нічого не рве. Вона знаходиться в доброму здоров'ї. І в її лоток я ніколи не знайти будь-який рослинний матеріал.

Я звичайно не залишитися з моєю кішкою і вона залишається з моєю мамою. Вона вже перейшла на цей новий будинок 7 місяців тому. Тут вона має доступ до саду, де багато квітучих рослин з маленькими листям і стеблами. І моя мама каже, що така поведінка її відбувається протягом останніх 7 місяців.

Так що ж відбувається? Як облигатный хижак в кінцевому підсумку їдять рослини?

+51
developer82 10 січ. 2016 р., 03:12:55

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil