Кішка п'є занадто багато води

Хоча це делікатна проблема у більшості кішок, мій кіт завжди пив прийнятним кількістю води (зазвичай 3/4 від її миски в день, що еквівалентно ~300 мл, вона важить 4,5 кг ).

Через аномальну спеку цього літа, я вирішив купити одну з цих фонтанчиків. Проблема в тому, що вона зовсім без розуму від фонтану і цей новий метод пиття. І більшу частину часу, вона п'є так багато, що деякі булькаючі звуки можуть бути чутні, коли вона піднімається вгору/вниз, щоб десь випивши (і іноді кішка кашляти від вживання занадто поспішно).

Вона зараз випивати не менше 700 мл води в день, що мене турбує. Всяке інше поведінку (харчування, активність) її цілком нормально. Коли я порадився з ветеринаром про ситуації, вони просто сказали, що це нормально з крайньої спеки.

Може крайні питної води може зробити моя кішка хвора або викликати якісь проблеми з її здоров'ям ?

+658
and1david 26 серп. 2019 р., 19:15:13
31 відповідей

Є деякі випадки, коли собаки їдять екскременти у майже маніакальну бік. Ви можете розпізнати ці випадки, тому що собака почує кожен шматок какашки валяються і насправді поспішає, щоб потрапити туди раніше вас. Іноді це може відчувати себе, як гоночний petulent дитини в магазин солодощів, який завжди швидше і завжди ковтає ласощів, не розжовуючи.

Ці випадки не мають нічого спільного з харчовим потребам і шанси високі, що, хоча ви намагаєтеся, щоб запобігти ваша собака їсть какашки, ви насправді посилити поведінку.

Дозвольте мені дати вам приклад:

 • Деякий час, давно ви бачили, як ваша собака їсть какашки.
 • Через деякий час ви бачите какашки валяються. Ваша собака ходить до нього, тому що він хоче обнюхати його. Ви пам'ятаєте події какашки їдять і думають: "о ні, тільки не знову". Ви напружитися, натягнути повідець або навіть спробувати брати корми подалі, перш ніж ваша собака може дістатися до нього.
 • Одна з двох речей відбудеться: у вашої собаки мозок стимул "какашки" підключено до "щось цінне", тому що ви завжди крадуть какашки або "щось погане", тому що ви завжди реагуєте негативно.
 • Якщо "какашки" = "щось цінне", ваша собака буде насправді поспішайте, відірвати і проковтнути його вниз тільки, щоб отримати "щось цінне", перш ніж прийняти його геть.
 • Якщо "какашки" = "щось погане" ваша собака буде ковтати його, щоб змусити його зникнути.

Вихід з цього циклу-це режим коректування навчання. В принципі ви ж бажане поведінку з вашої собакою (як дресирування на послух або конкретної гри) і кожен раз, коли ви стикаєтеся стимул, ви ініціювати потрібне поведінка замість небажаного какашки їдять. На жаль тему поведінки навчання коригування надто широка, щоб обговорювати тут, але є багато джерел, таких як книги, блоги і відео, щоб допомогти вам. Розмова з професійним тренером собаки може бути дуже корисним, теж.

+979
lilGhost 03 февр. '09 в 4:24

Коли мова заходить про покупку іграшок для собак, як я можу визначити, є чи не він останній, просто дивлячись на нього або торкаючись його? Сайти, які продають іграшки зазвичай включають в себе коментарі, але вони рідко допомагають, так як даний елемент буде мати стільки захоплених відгуків (це тривало протягом місяця!) так як він має негативні відгуки (моя собака знищила в годину!).

+950
FireSarge 11 лют. 2015 р., 00:30:55
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Стрес може вбити кроликів. Коли кролик приєднана до іншої кролик і кролик помирає або віддаляється він може викликати напругу на його родинний зв'язок(і себе). (Джерело) ця напруга може бути достатньо, щоб викликати деякі проблеми, які якщо не лікувати призводять до смерті.

Багато кролики реагують на стрес по-різному.

 • Несподівана линька: взагалі кролики линяють на початку зими і знову на початку літа. Але іноді зміна їжі або занадто багато деякої їжі може також викликати линьок (джерело)
 • Млявість: активний кролик раптом перестає грати і взаємодіяти. Єдиний вихід-це обіймати стільки, скільки кролик хоче, і намагатися не робити нічого, щоб завдати більше стресу в кролика
 • Не їжі чи пиття: це самий небезпечний ознака стресу. Це займе всього кілька днів для здорового кролика, коли вони перестають їсти і пити. Коли в мене кролик перейти від їжі я почала пхати їжу і рідини, даючи їм ~ ,5 кубиків/кг йогурту і 1cc/фунт води за допомогою шприца(без голки). Це не було 100% ефективним, але я кредитувати його з економити кілька моїх кроликів.

.

+939
iserko 16 черв. 2017 р., 08:46:24

У мене два assissin равликів в моєму акваріумі. Мені завжди було цікаво, якщо ці равлики легенева нематода в них. Якщо вони роблять, що повинні робити для запобігання зараження lungworm.

+908
Venkatraj 9 лют. 2012 р., 01:15:20

Те, що я люблю використовувати різану папір, бо хоч це nessicary, щоб очистити його часто, він виявився більш комфортний варіант для моїх мишей. Це дуже легко для них, щоб закопатися в, і вони можуть рухатися і зірвати його, як їм заманеться, щоб побудувати на їхній "дім". Це також дуже дешево. Я можу вам багато місяців з однієї 3 долара мішок, це також дуже очевидно, коли мені потрібно, щоб очистити його, тому що я бачу писати, бо папір білий.

+894
user2134 9 лют. 2018 р., 15:14:20

Наскільки італійський Greagles бути спокійною, це дійсно залежить від підготовки. Шахта була навчена гавкати, дайте мені знати, хто знаходиться навколо, вона навчалася і справді виявилася між мною і ким-то, якщо вони б'ють мене. Я люблю її і турбуватися про неї, коли вона захворіє або не діяти її нормальної особистості.

+882
user17333 10 жовт. 2018 р., 02:25:46

Іноді це просто чиста удача! Багато разів він терпіння або підкуповуючи їх лікувати, заманюючи їх з дзеркалом, кінець ручки, олівець, ластик і так далі. Найкращий спосіб, що багато заводчики, друзів, професіоналів і любителів, так і Тхо, беруть відео і роблю знімки моменти у цьому відео :) я сподіваюся, що це допомагає!

+847
NineCattoRules 19 груд. 2011 р., 11:36:26

Немає ніякого способу, щоб відповісти на питання про те, що собаки не відчувають так як ми не можемо запитати їх, як ми можемо просити людей. Що ми знаємо про емоції собаки походить від сканування мозку і картування. Наприклад, ми знаємо, що коли собаки бачать або чують їх власників, їх мізки загоряються в тих же місцях, що людський мозок, коли вони бачать людей, яких вони люблять. Тому ми говоримо, що собаки "люблять" нас, хоча ця емоція є, ймовірно, зовсім трохи відрізняється від того, як люди пізнають любов.

(Примітка сторони: ревнощі-це цікаві емоції у людей, тому що це не зовсім справжні емоції взагалі. Замість цього, більшість людей відчувають це як побічний ефект страху, тривоги, невпевненості в собі, або нереалізоване бажання. Якщо ви не думали про цю ідею раніше, це може зайняти деякий час, щоб усвідомити це, але готовий посперечатися, що якщо ви згадайте, раз ви заздрите, ви можете розібрати це почуття в якоїсь комбінації з цих емоцій.)

У будь-якому випадку, тому ніхто не знає, якщо собаки відчувають щось на кшталт того, що люди називають "ревністю". Ми знаємо, що деякі собаки будуть представляти певні моделі поведінки у ситуаціях, де людина може відчувати себе ревнивою, таких як:

 • стрибати або гавкати на дві людини обнімаються і обіймаються
 • пропонуючи іграшку, коли люди не звертають увагу на це
 • гавкав, рвалася, або пропонуючи іграшку, коли інші собаки грають

Собаки запитом увагу людини різними способами. Ви можете викликати його ревнощі, якщо ви хочете, або ви можете називати це по-іншому.

Варто відзначити, що іноді поведінка приписується "Ой, моя собака просто ревнує", коли собака не шукає уваги на всіх, але хвилюється або нервує з ситуацією.

Наприклад, у першому випадку, що я згадав вище, коли собака гавкає, коли її господиня обіймає іншої людини. Собака може бути шукає уваги, але також може бути нервове, що іншої людини може зашкодити її власнику. Такого роду поведінка часто представлені собаки, які бачили насильство в сім'ї, хоча це теж зроблено на собак, які бачили тільки здорові людські відносини (так що не думайте, що власник або зловживають).

У більшості випадків поведінка, яке значиться як "завидно" не є проблемою для власників собак. Це трохи дратує, в гіршому. Однак, в деяких випадках, це може вийти з-під контролю. Собака приносить іграшку і намагається грати, коли люди зайняті вечерею дуже легко ігнорувати, поки собака починає гавкати без угаву або стрибає на стіл.

Я повністю відповів на ваше питання? Я сподіваюся, що це допомагає!

+813
sllz 27 серп. 2012 р., 15:42:53

Мій 6 фунт Мальтійська напала сова 2 дні тому в 5 ранку. Сови несли її близько 40 футів і скинув її. Я взяв її до ветеринара. Вона страждає від виразки на правому боці за ребрами, і кілька болячок по всій її передній лівій нозі. Вона має травму ока при падінні на голові і синці на її тілі, її ліва передня нога і шия. Вона була так жахливо травмує, що вона кричала у верхній частині її легені протягом більш півгодини. Вона одужує, хоча вона дуже лагідна і болить. Я знав, що у нас була сова, яка знаходилася на задньому дворі, я міг чути його іноді на ніч. Він ніколи не приходило в голову, що вона може зробити. Я тепер виходжу з собакою для неї горщик перерв і всерйоз подумувала про те, щоб завести собаку побігати. Урок дізнався на своїй шкурі, за мій рахунок собак.

+772
lzbrace 14 лют. 2011 р., 05:25:49

Навіть якщо я не можу відповісти на "чому" частину вашого питання і якщо я сумніваюся, що це актуально гніву, ось кілька речей, які ви повинні спробувати, щоб зменшити або усунути це поведінка, при умові, що ваша собака дуже схвильований, тому що ти повернувся:

 • зберігайте спокій, не активно погладити його, перш ніж він заспокоїться
 • якщо він стрибне та/або кусає вас, нічого не скажеш, це дуже ймовірно, збуджують собаку ще більше і вже точно це буде не ефективно дати йому інформацію, що це не повинно статися, і на що слід відбутися
 • не карайте його або будь-який інший, це створить ще більше стрес, коли ти повертаєшся додому

Замість того, щоб спробувати на практиці кілька вправ, коли у вас є час і розслаблені:

 • візьміть мішечок ставитися до вас (і клікер) і залиште на хвилину
 • повернутися, як ти зазвичай робиш, і ставитися до нього з 4 ноги на землі
 • повторити з деякими варіаціями
 • зробити те ж саме домашнє завдання, але перше, що ви робите, коли ви відкриваєте двері, щоб запросити його сісти (або будь-який інший, стійка на руках складніше), потім лікування, ви повинні дуже підкріпити це.

Мета полягає в тому, щоб навчити альтернативного поведінки, які потім можна підсилити.

Тоді, якщо він робить "неправильно", ви можете перенаправити до іншої поведінки. Собака швидко дізнатися, що це доцільно, т. е.. за що платить.

Спочатку ви можете лікувати, тоді, як він дізнається, що робити, ви можете просто погладити його. Наприклад, ви повертаєтеся додому, попросіть його посидіти (що він може вже зробили), робити все, що ви хочете зробити в першу чергу, а потім повернутися до нього, ласки, ніжності і т. д.

Моє ключове повідомлення

Ваша собака не знає, що робити вам, коли ви приходите додому. Отже, він, швидше за все, запропонує поведінки, що ми (люди) вважаємо некоректним. Навчити його альтернативним поведінкою, що ви сильно укріпити. Коли це робиться не покарати неправильну поведінку, але ігнорувати його і швидко переорієнтувати на правильну поведінку, яка, в свою чергу, можуть бути винагороджені.

Це, звичайно, займе деякий час, і це буде неприємно спочатку, але в кінцевому підсумку вона буде працювати і ваша собака дізналися щось.

+763
Syed786 19 квіт. 2019 р., 04:02:47

Минулого літа моя одна з моїх самок кролів пов'язані з чоловічою Кролик кролик. Перш ніж я зміг зловити її, вони роздають щоночі в сусідів по під'їзду. Це тривало кілька місяців.

Я називаю його Пітер...в будь-якому випадку Петро прийде в мій двір, щоб побачити Пупкін у себе в вольєрі. Він ризикує своїм життям, щоб побачити її, як мої собаки песик двері. Ми бачимо його часто. І вона була ще не менше 3 місяців.

На моє запитання, чи смерть, щоб спробувати захопити його і возз'єднати його зі своєю подругою?

Я живу в США, Центральній Айова

+714
Wisarut 16 черв. 2017 р., 13:55:13

Будь-який тип автоматична настройка зміни води я бачив був закритий для вашого будинку трубопроводів. Зазвичай це досить нестандартна.

Ви можете міняти воду щодня, використовуючи дозуючі насоси, що я бачив з автоматичним води зміну системи. Системи прісної води буде простіше автоматизувати, тому що вам не треба турбуватися про солі змішування і роди води. Більшість авто зміна системи води, які я бачив, були з рифових акваріумів.

Є в ці дні, які мають можливість стікати воді з плечем, який наполовину складається з технологічних ємностей. Fluvalбыл-це компанія, яка починаючи продавати все в танки з допомогою цієї функції процідити.

+708
chetan patil 29 трав. 2013 р., 03:20:34

Я читав питання освітлення акваріума систем, які слідують за сезонними змінами? і я почав роздумувати.

Якщо закритий акваріумі є обігрівач, він, ймовірно, має в першу чергу тропічних риб. Як у тропіках, поблизу екватора, там мало якісь сезонні зміни до тепла або світла.

Якщо у вас є тропічні риби, які наслідки якщо робити легкі сезонні зміни на рибу? Існують сезонні змінні, то інший світ, який може вплинути на благополуччя тропічних риб?

+644
ohlmar 16 лист. 2019 р., 07:44:23

Собака мого дядька ожиріння (занадто товстий) і мій дядько хоче, щоб він втратив вагу. Як собака зараз живе у мене, я думав про скорочення свого раціону харчування і не давати йому їжу так само регулярно, як і раніше, але я думаю, що це позначиться на його здоров'ї, як він звик його звичайну їжу.

Як я можу переконатися, зменшуючи його споживання їжі не будуть негативно впливати на здоров'я собаки? Є надійний спосіб, яким я можу допомогти йому схуднути, не знижуючи споживання їжі?

Поточна харчовими продуктами собаки в основному яловичину, іноді трохи рису і овочів. Також він любить консерви і закуски, якої він їсть багато. Собака завжди береться на прогулянку щоранку протягом приблизно 10 хвилин.

+635
Makeup man 23 серп. 2013 р., 10:02:38

Кілька речей, щоб бути в курсі з нявкання кошеня: 1) якщо вони є східні породи, як сіамська, вони будуть дуже балакучий з вами. Моя східна короткошерста має великий словниковий запас нявкає на даний момент, так що, якщо нявкання турбує вас, і це східна порода, ви повинні мати це на увазі. 2) кішки нявкають з тієї ж причини, що немовлята плачуть: їжею, водою, в туалет, щоб знайти тебе, і тому що вони можуть. Поки вона знає, де знаходиться котячий туалет і її їжа, вона, напевно, тільки вимагає уваги на цей момент. Тримати їжу поруч з місцем, де вона спить, і запах допоможе їй пригадати, щоб поїсти.

Що стосується їжі: обов'язково дотримуватися вологий корм для кішки. Кішки еволюціонували як живе в пустелі облігатні хижаки. Вони, природно, мають низький спраги диск з цієї причини--стояча вода, буде мало, тому їх нирки стали неймовірно ефективні дозволяючи їм отримати все необхідне з води здобич. Вони також еволюціонували, щоб бути залежним від своєї здобичі для певних поживних речовин, таких як вітамін Е. людина може зробити свій власний вітамін Е, але кішки повинні отримати його з їжі. Дешевше продукти будуть намагатися використовувати рослинні джерела цих поживних речовин, але тіла кішки не можуть переварити рослин все, що добре.

З усіма це на увазі, легко зрозуміти, чому сухий корм-це погана ідея. "Клей", що скріплює сухий корм-це вуглеводи, які кішки дійсно не потрібно багато, і це велика причина, чому кішки товстіють. Топ 3 вбивць кішок цукровий діабет, кишкові захворювання, такі як рак і ниркова недостатність. М'ясо-тільки вологий корм дієта у мене діабетична кішка від інсуліну і вирішити проблеми двох кішок нирки.

+616
bmceldowney 24 січ. 2020 р., 10:05:30

Я хотів запитати у спільноти з приводу ставлення кішки я ще ніколи не бачив. Тому пару місяців тому я познайомилася з родиною мого хлопця. Я помітив, що вони мали дві красиві бенгальських котів. Мій хлопець сказав мені, що вони мама і дочка і 13 і 12 років. Я спробувала підійти до Мама кішка і як тільки вона побачила мої ноги, вона втекла. Мій хлопець пояснив мені, що вона дуже примхлива кішка.і вона не дозволить нікому наблизитися до неї. Я запитав, як це можливо. Він пояснив мені, що коли вона була маленькою, вона бачила, як її брат убив машину і з тих пір вона травмована і не дозволяйте будь-якого наближається людини. Єдине час, де їм вдалося зловити її після нещасного випадку, коли їй потрібно було стерилізувати.

З тих пір вона ніколи не спілкувався з людиною. Кішка ніколи не заходить у будинок і залишається в саду. Що дивно для мене, що я помітив, що вона не спілкується з іншими кішками теж . Вона не грає зовсім, а в основному сидіти в кутку. Я думав, що це через її віку, але мій хлопець сказав мені, що вона завжди була такою, за винятком, коли у неї діти і вела себе як зазвичай з ними. Вона відчуває, що всі і все це загроза: я намагався грати з нею, кидаючи їй м'яч дуже м'яко і вона злякалася і сховалася під машину.

Сім'я мого хлопця, здається, добре з ситуацією і кинув спроби зробити її більш товариською. В основному вони просто годувати її і все. Він сказав, що вони просили порад і рішень від ветеринарів, але ніхто, здавалося, не знав, як допомогти цій бідній кішки

Хто-небудь чув щось подібне? Чи є спосіб, щоб допомогти цій кішці? Я з нетерпінням чекаю ваших відповідей

+563
Coyc05 27 серп. 2013 р., 17:28:10

У мене є кінь, який багато страждав у теплу пору року. Це примножено, коли ми рушили на північ (ми в Південній півкулі - так півночі тепліше) і не було більше жалких комах. Я її лікував по Квинсленду свербіж, викладені в цьому пості , Як лікувати Квінсленда свербить?.

Це допомогло, але було ясно, що там був ще один питання, стримує її. Шия Черв'яків. (вставити зловісну музику, вони жахливі)

Я поставив її на енергійну програму, щоб ставитися до неї черв'яків для шиї і поділяться процес і наш прогрес.

+554
particule 16 трав. 2018 р., 06:05:11

Я чув, що деякі теорії, що якщо кішка або собака закинута, коли він буде прийнятий знову, це важче навчити їх, тому що вони не можуть більше довіряти людини, це реально?

+538
nkgtech 24 трав. 2019 р., 14:42:25

Продукти, щоб уникнути годування вашого кролика: Буряк (солодких), сухі сніданки, шоколад (не дати будь-домашня тварина - це отруйна для більшості), кукурудза (кролики не можуть переварити корпусах з кукурудзяних зерен), кізельгур - це зроблено з дрібно перетертих раковин, і навіть найвищої якості може мати краю, які діють як леза на тонкій підкладці кроликів слизову оболонку шлунка. Не використовуйте для їжу або посліду,свіжого гороху, зерна, зелена квасоля (можуть викликати метеоризм), Салат айсберг (і будь-світло-зелене листя салату - вони містять велику кількість води, але з низьким вмістом поживних речовин і може призвести до diahrrea) - може бути Гвен в невеликих кількостях або коли у вас немає іншої зелені, але дивитися вихід для м'якого стільця, бобові, горіхи, цибулю, гранульованих харчових продуктів з насінням перемішалися в (це ласощі для кроликів, але насінням викликати проблеми зі шлунком), картопля (білий чи червоний), насіння всякого роду, крохмалів будь-якого роду, Цукор, в будь-якій формі (у невеликих кількостях лікує тварин, але не більше однієї столової ложки фруктів або родзинки або що-небудь, що містить будь-які види цукру)

Продукти, які є токсичними для кроликів: Примітка: не дозволяйте вашому кролику з'їсти сушені листя з дерев - занадто багато типів дуже токсичні і деякі з них можуть викликати отруєння ціанідами (в тому числі конкретно яблуко, листя, Листя дуба, листя клена та ін). Якщо ви дозволите ваш кролик вигулу, будь ласка, очистити територію від листя, так як кролик може знайти їх дуже смачно, але вони дуже небезпечні!! Продукти, які містять речовини, які руйнують поживні речовини: Солодкий картопля, маніока, пагони бамбука, кукурудза, квасоля, просо, папороті, листя чаю, кави рослин.

Як правило, токсичні: Листя ревеню, сирі Ліма, нирок або соєві боби, цибуля, цитрусові кірки.

Оксалати (викликає біль і набряк рота і горла, опухлі тканини може обмежити дихання або викликати задуху.) Бегонія, Каладіум, Калла Лілі, Diffenbachia, Dumbcane, Джек в кафедрою, Філодендрон, Шеффлера.

Малою токсичністю (викликає блювоту, пронос, нудота) Алое, Амариліс, райський птах, Береза, самшит, Кедр, Хризантема, Нарцис, ромашка, евкаліпт, Galiola, Гортензія, Haycinth, ірису, ялівцю, червоного дерева, Rananculus, Солодкий горошок, солодкий Вільям, Альтів.

Надзвичайно токсичні (одним листом може вбити) Ангели труба, Азалія, чорної акації і Locast, дицентра, Carmellia, гвоздика, жасмин Carolinia, рицини, Різдво квасоля, китайська ягода, Clementis, Кавове дерево рослина, цикламен, Дафна, дельфініум, Великдень Лілі, Бузини, льону, чотири-Про-годинник, герань, Небесний бамбук, болиголов, Холлі ягоди, плющ, Єрусалимська вишня, Лантану, живокіст, корінь солодки рослина, Конвалія, Лобелія, Milkvetch, Аконіт, іпомея, гірський лавр, Нарцис, Паслін Loeander, Сімейства бобових, бур'ян свиня, картоплю садити, Пивет, рододендрон, нитка перлів, дурман, Тойон, барвінку, грушанки, Гліцинія, ма. Від: http://board.smallanimalchannel.com/Topic9319.aspx

Бамбукові пагони в сирому вигляді є ціанід. Ціанід є надзвичайно токсичним і призводить до швидкого дихання, блідість кінцівок, комі, і, можливо, смерть. Токсини можуть залежати від рослини до рослини, але я б не став ризикувати. Ті, які продаються для споживання людиною, повинні бути приготовлені/оброблені для звільнення токсинів. Він не входить в список безпечних продуктів харчування для зайчиків. Від: http://www.rabbitsonline.net/showthread.php?t=66688

Сподіваюся, що це допомагає. Зробив велике дослідження і я знайшов кращих статей/сайтів, які, сподіваємося, допоможе.

+536
scnroy 23 січ. 2013 р., 22:00:41

Elastration є кільцювання яєчок, що обмежують потік крові і в результаті видалення яєчок. Цей метод простолюду, використовуваного на сільськогосподарських тварин, овець і кіз зокрема.

Спеціального інструменту і смуги призначені саме для цієї задачі, і це питання фокусується на здоров'я порівняння ризик визнається відповідне хірургічне і elastration методів кастратів, підготовлених виконавців.

Шукаю надійного посилається на фактичне виникнення інфекції і/або ускладнення в хірургії середнього роду і elastration, або у пліч-о-пліч порівняння, або з різних досліджень, які дозволяють Для порівняння. Бажано однакових видів, але якщо немає в наявності, ускладнення ставок за оптимальною виду (хірургічні = собака/кішка: elastration = кіз/овець) буде прийнятно

Зверніть увагу, є деякі етичні аргументи проти використання elastration, це питання спеціально шукав емпіричні дані , що відносяться до цих двох способів стерилізації.

+506
Runesmith 17 лют. 2010 р., 17:02:10

У мене є 10 літровий акваріум з самцем Бетта, три кору сом (я не пам'ятаю точно, які), п'ять чорних khuili Гольцов, а зараз дві самки гуппі і один самець (не спеціально вони були на інший танк, який тепер не придатною для них).

Бетта ховався раніше гуппі були насправді в баку. Дама в зоомагазині сказали, що це буде добре і що він може допомогти. Він робить так добре з його друзями рибою; він був навіть гонки з ними. Я тільки було кілька разів, де він насправді боляче когось іншого.

Я поставив нові рослини в акваріум, і він переїхав укриття. Він перестав їсти теж. І, перш ніж хто-небудь запитає, у мене є вода перевіряється два рази і вона сказала, що це було чудово

+458
Antoinette Jackson 17 трав. 2018 р., 00:15:06

Шукати або пост загублено/знайдено помічати птахів у вашому районі.

Підрізані махові пір'я означають птах-це тварина, хто втік.

махові виглядати, щоб бути скорочені з ножицями

Також шукають група Ногу, багато домашніх птахів (залежно від країни) буде мати кільце на ногу із зазначенням програми розведення інформація. Це може допомогти вам ідентифікувати власника птаха.

Я не експерт по птахах це може бути папуга або дитячі папуга. Якщо ні в диких побратимів у вашій частині світу, це, безсумнівно, буде втікача вихованця.

Якщо є дикі побратими у вашому районі, і немає групи ніг. Можна звернутися в місцеві органи влади. Можуть виникнути юридичні проблеми, пов'язані з доглядом за ним.

+279
Hailee Fleitman 14 трав. 2019 р., 12:14:45

У мене є два-річний Бенгалії, який, коли вона була кошеням:

 • Не покриває її попісяти чи покакати в лоток після того, як вона робиться. Сенс, якщо вона повернеться у великій коробці з непокритою пописати/покакати, вона може покрити його, потім, якщо вона повинна використовувати поле.
 • Не очистити її попки - явні ознаки фекалії.
 • Іноді пісяє на килим, як правило, на сходами або драбиною в будинку, де вона часто може бути без нагляду і де сім'я не притон. Вона спить в моїй кімнаті на першому поверсі.
 • Пісяє в кутах або в стіни

Що я зробив, щоб спробувати виправити справу:

 • Що стосується чистки попки, візьміть вологе паперовий рушник і місце її м'яко тягатися з ним, щоб навести прибирання.
 • Кілька ящики для сміття
 • Змінено кілька типів сміття
 • Коробку міняти позиції
 • Тип зміни ящик для сміття
 • Глибина зміна підстилки
 • Часто тест для УТІ
 • Голосно хлопніть в долоні мої руки або підняти мій голос, коли я ловлю її навпочіпки. Це стає все важче спіймати, як вона вибирає час, коли люди не нагорі. Я звичайно знаю, коли вона пісяє її кудись вниз і, розбігшись гніздо в її коту в мій номер. Я піду нагору і потрапити з запахом сечі. Вона не полохлива кішка, навіть незнайомців, якщо вона тільки що попісяла на килим. Так що я підозрюю, що вона краще знає.
 • Купити ферментні очисники, щоб видалити оригінальний запах

Я в той момент в моєму житті, коли я їду з дому в квартиру. Я дуже вагається, щоб пристосуватися до її ситуації (шукаю апартаменти з жорсткого настилу) і дізнатися, що це ніколи не припиниться, а також мають сморід від сечі по всій квартирі, це досить погано, як в цей великий дім.

Які хитрощі або рекомендації?

+262
Moray 22 лист. 2017 р., 16:54:44

Є кілька варіантів.

Більшість крематоріїв або послугу домашня тварина, яку вони будуть надавати або може направити вас до крематорію, який буде надавати вам послуги. Для мене це шлях я беру ручки мої домашні тварини, які дуже дорогі, щоб розглянути ховати в безіменній могилі, або просто викидати, інакше. Є місця в інтернеті, що є контейнери призначені для зберігання попелу ваших вихованців, а в деяких крематоріях є пакети, які включають гарний контейнер.

Інший варіант-це кладовище домашніх тварин. Вони мають тенденцію бути більш дорогий варіант, але ви можете отримати маркер і виділеного місця для вашого вихованця, щоб вічно спочивати.

Якщо у вас є задній двір, і це не заборонено місцевим і державним законам(це деякі так ви хочете, щоб перевірити) ви можете вибрати, щоб поховати свого вихованця у вашому дворі, або у одного(з їх дозволу). У мене особисто є друг, у якого є пасовище, що він поховав кілька наших друзів собак. Якщо ви виберете цей переконайтеся, що ви поховайте ваша тварина принаймні 3 футів, щоб відлякати падальщики від риття ваших вихованців залишається.

Інший варіант-викидати залишки в сміття. Тіла вихованця-це biodegradible і якщо у вашому розпорядженні є заборона на це, він робить легкий варіант утилізації. Я б порекомендував покласти тіло в пластиковий мішок для сміття, щоб уникнути неприємного запаху від docomposition і поважати своїх тварин і тих людей, які будуть збирати сміття.

+225
Jekkalin 16 січ. 2010 р., 09:02:20

Я недавно купив 6 тиждень старий німецька вівчарка (зараз їй 8 тижнів) і вона не зможе кусатися. Я знаю, що вона щеня, але вона буде клювати вся моя сім'я (крім мене). Як я можу навчати її, щоб зупинити кусатися? Я пробував всі голосно АУ, і це не спрацює. Вона просто ігнорує його і знову кусає. Моя родина хвилюється за укуси, так що я був цікаво, це вона надто агресивна або просто цуценям.

Я знаю, що ви не повинні взяти цуценя до 8-12, але там була погана ситуація, тому вона повинна бути вивезені

+223
Arbeitsloeffel 24 серп. 2011 р., 11:23:39

Звучить дуже схоже на погані зуби. Шнауцери, як правило, мають проблеми, і, чесно кажучи, він пенсіонер, і тому подібне трапиться більше.

У нашому випадку близько 13, наш шнауцер хрест були дуже схожі симптоми. Наш ветеринар його приспав і вивезено близько 7 зубів, і він був краще. Ви також будете хотіти зробити щорічної перевірки і чищення зубів щодня, якщо ви цього ще не зробили.

Ви, звичайно, захочете зробити ветеринар, щоб перевірити його.

+201
Wojciech Majerski 6 січ. 2016 р., 11:52:55

Це цілком нормально. Моя лабораторія як 1 з половиною років і іноді він сидить навпочіпки, а мочитися і іноді він нахиляє ногу. Я думаю, що йому підходить за місцем. Він не починав поворушити ногою, поки він був літній.

Я б сказав, що це не проблема з вашої собакою так, продовжуйте поливати свою любов без турбот і погладити для мене.

+191
genexp 25 трав. 2013 р., 05:46:21

Ваші гуппі хвіст , швидше за все, може знову зростуть в залежності від того, як він був пошкоджений. Як правило, якщо щипає, сльози, або дрібні шматочки відсутня, то з дівочої водою (правильний аміак, нітрит, нітрат, жорсткість, рН) і риба здорова і не занадто напружена, вона буде рости назад. Якщо він повністю відкусили, то це не може бути живучою травми.

Все це залежить від двох речей:

 1. Ступінь пошкодження
 2. Умов життя (вода, навколишнє середовище, рівень стресу, хвороби, дієти).

Я б рекомендувала танк дільника в цій ситуації, як переміщення гуппі в інший акваріум б підкреслив Це. Дієти буде краще, якщо це буде різноманітна і є багато ліків, що сприяє загоєнню.

Застереження: використовуючи препарати на рибу краще це робити у стаціонарі бака (окремий бак, присвячена зцілення), тому що вони можуть знищити корисні бактерії колоній. Деякі ліки також не ефективно, так що будьте обережні при купівлі (схоже на ліки від усіх ліки від 1900-х років...)

+57
ZAM 24 трав. 2010 р., 03:56:37

Історія:

 • Джої і Фібі двох з половиною років Бенгалії вітчизняних кросів (1/2 Бенгалія) і обидва/були обґрунтовано вокал, але не для будь-якого рівня перевищення.
 • Джої був (припустимо) збила машина в кінці літа 2013 року і тримали в клітці протягом двох місяців, у той час як його задня нога загоїлася. За цей час його сестри (Фібі) може отримати досить налякало його, ймовірно, тому, що від нього пахло "погано".
 • Фібі, його сестра, останній раз бачили 5 жовтня. Це було два місяці, так як Джої було дозволено виходити зі своєї клітки, під домашній арешт на місяць і дозволили за другий місяць. Вони нормально спілкуватися і грати, як вони раніше бачили, щоб.

Питання:

Оскільки Фібі зникла, Джої став набагато більш активно. Коли він приходить протягом дня/ввечері він буде голосно нявкати (схожий на виття), щоб "оголосити" його приїзду. Коли він приходить вночі, якщо ми в ліжку (спить чи ні), він дуже мяу, дуже голосно, як він піднімається сходами у спальню. Раніше він нявкнув, коли піднімаєшся вночі, але не багато іншого (іншої, ніж якщо він був підібраний і не в настрої бути!).

 1. Я повинен бути стурбований цієї зміни в його поведінці?
 2. Він "діє" як він втратив сестру/подружку і не вистачає спілкування?
 3. Є що-небудь, що я міг зробити, або повинні зробити, щоб керувати цим поводженням так, як це вигідно йому?

(Примітка: він нещодавно його бустери / огляд ветеринара було ніякого сумніву щодо його здоров'я)

+33
user69845 30 серп. 2014 р., 10:55:43

Деякі можливі причини втрати собаки зору:

 • Діабетична Ретинопатія
  Це де очі пошкоджені високим рівнем цукру в крові. Ознаки цукрового діабету у собаки є надмірне вживання води, нетримання сечі, млявість і втрата ваги. У розділ про діабеті у собак свідчить про те, що мініатюрні шнауцери схильні до діабету в старості. Ваш ветеринар буде в змозі зробити аналіз крові, щоб визначити, якщо ваша собака має його, і допоможе вам з лікуванням. Збиток бачення незворотні, але лікування може запобігти подальше виродження.

 • Прогресуюча атрофія сітківки (пра)
  Це генетичне захворювання, яке викликає світлочутливі клітини в очах собаки, щоб померти. Різні породи мають різні форми захворювання, розділити на ранній стадії (що впливає на цуценят) і пізнім початком (яке впливає на дорослих). Однак, пізніше початок пра зазвичай проявляється набагато раніше, ніж 11 років, так що навряд чи це. Є генетичний тест для мініатюрних шнауцерів, які могли б сказати напевно.

 • Глаукома
  Глаукома є причиною зростання тиску рідини в оці, яка з часом пошкоджує сітківку і зоровий нерв. Пошкодження незворотні, але лікування може уповільнити або зупинити прогресування захворювання. Хірургія може бути необхідною (або знизити тиск або зняти очей), якщо хвороба вже досить прогресувала.

 • Катаракта
  Катаракта, викликана пошкодженням поверхні ока протягом довгого часу. Є багато причин, включаючи травми, діабет і інфекції. Вони можуть бути видні у вигляді мутного плями в оці і можуть бути прооперовані.


Якщо ваш ветеринар не має спеціалізованого обладнання для офтальмології для діагностики зазначених вище умовах, вони повинні мати можливість ставитися до одного, що робить.

Крім того, якщо у вас є собака показує в районі, де ви живете, ви можете виявити, що у них веть робити серф (собачий очей реєстрація фонду) випробувань під час шоу: ви не зможете записатися на прийом якщо ви насправді не показує вашої собаці, але ви повинні бути в змозі вступити в контакт з ними, принаймні.

+22
Lamterp 3 бер. 2015 р., 00:53:47

Нещодавно наш 3-річний пітбуль мікс помер. Ми чекали кілька тижнів і помітив, що наш 5-річний зник її друг.

Ми взяли 3-річний жіночий лабораторію змішувати і спочатку все було добре. Тепер 2 тижні в нашій новій сім'ї 5 років стало в два рази агресивно по відношенню до 3-річною, і йде від мене.

Я роблю це в точку, щоб провести час з ними, і ні одна з процедур наша 5-річна собака змінилася. Що я можу зробити, щоб зробити це легше на них?

+16
walkeran 11 лип. 2010 р., 00:46:16

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil