Що мені робити мій папуга досі на неї яйця, після 30 днів і що з нею сталося?

Мій папуга досі в шпаківня з 7 яйцями і пройшло майже 30 днів, а вона досі на них ? Що робити ?? У неї буде більше яєць найближчим часом або мені видалити всі? У мене 3 самки і 2 самця в клітці? Я повинен залишити в клітці?

+913
89284093788 11 груд. 2011 р., 19:15:34
34 відповідей

Друг має алергічну реакцію на дотики деякі, але не всі мої короткошерсті кішки. (Він не має жодних проблем з просто перебуваючи в одній кімнаті; гладить або тримає кота, що встановлює його. Він також не відреагував на один довгошерсті кішки у мене були). В одному випадку він відреагував на один з пари однопометніков, але не інших. Всі кішки їдять ту ж їжу, і жити в одному приміщенні. Які особливості кішок впливає на це? Для того, щоб мій друг зі мною в притулок для тварин, є все, що я можу зробити, щоб мінімізувати це уваги при прийнятті нового кота?

+980
Axium 03 февр. '09 в 4:24

Ваш перший інстинкт приносити щось позитивне від зовні до всередині дуже хороше. Але я думаю, тобі варто перестати нести її.

 1. Поставте їй воду та їжу так близько до неї, що вона може їсти і пити без руху.

 2. Сидіти поруч з нею на 10 хвилин, але ігнорувати її спочатку. Якщо вона приходить до вас, заохотите її з вашим голосом і погладити її. Тоді запропонуйте їй іграшку, яку вона любить і грати з нею. Непомітно перемістити вашу гру подалі від неї ковдру.

 3. Потримати кілька шматочків ковбаси або сиру в руці. Це повинен бути запах, вона не може ігнорувати. Якщо вона рухає головою до вас, дайте їй один шматок, потім перемістіть крихітному відстані від неї. Дозвольте їй рухатися у напрямку до вас і винагородить її за це.

 4. Не носіть її на вулиці. Нести її до дверей, вийти на вулицю і подзвонити їй.

Ви повинні зробити типовий "грати смичком" жест. Собаки стрибають тільки з їх передні ноги витягнуті далеко вперед. Як людину ви повинні вклонитися вперед, хлопок руками перед собою і кивнув їй. Дивіться приклад на YouTube: https://youtu.be/fzAX65hpyXY

 1. Коли вона почне довіряти вам, дайте їй встати і обережно штовхнув її вперед. Нагорода їй через кожні кілька кроків вона бере з ковбасою або собаки
+927
killerurl 20 лют. 2014 р., 13:02:52
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Нещодавно ми придбали собаку до дверей, щоб дозволити нашій собаці входити і виходити за власним бажанням - однак, хоча він буде виходити з дверей, щоб розслідувати шумів він не прийде назад, поки хтось вийде і "дозволяє" йому; я не знаю, як тренуватися, щоб він знав, що йде в і з дверей, сам по собі, добре.

Він може використовувати собачу двері не проблема, проблема він буде сидіти і чекати дозволу, щоб повернутися. У нас є тільки ця двері протягом декількох днів - я показав йому, як користуватися дверима і винагородив його за те, через обидві сторони, проте коли я ставлю його миску з кормом всередину (після нього я робив так) потім пішла, поки він був на вулиці, він проявив інтерес, але, здавалося, боявся, зробити це без дозволу.

Будь-які поради будуть оцінені, я боюся, що він вийде на вулицю в холодну ніч, коли ми спимо і думаємо, що він застряг за межами (не замкну цю двері, собачка, з-за форми двері).

+883
Vlavv 11 лют. 2019 р., 18:02:15

Проста відповідь: Якщо ваші собаки добре соціалізований, просто дайте їм зрозуміти це самостійно. Якщо це не проблема зараз, це не повинно бути пізніше. Якщо хтось воліє певне місце, він буде намагатися отримати і зберегти її.

+855
Jaap 6 серп. 2019 р., 03:15:22

Ви самі зробили себе зберегти і стабільне джерело їжі для цих собак. І так ви почали процес приручення собак на домашніх тварин.

Варіанти:

1 - прийняти один, перестати годувати інших. Тепер у вас є тільки 1 собака йшла за тобою.

2 - перестати годувати собак.

3 - годувати їх в дорозі, який не робить зв'язок між вами і їжею. Не впевнений, як піти про це, бо тварини дуже хороший в цьому.


Якщо ви не плануєте взяти шалена, я пропоную вам перестати їх годувати? З більше їжі буде більше цуценят і собак годувати. Ви закінчаться корми для собак, перш ніж вони закінчаться місця для породи...

+852
EugeneOst 29 лип. 2018 р., 22:11:02

Риби отримують кисень через зябра і "видих" СО2 як і будь-які інші тварини, так що вони можуть бути просто бульбашки СО2 від їх дихання. Якщо це справжні рослини на картинці, це може бути О2 бульбашок від рослин.

Ви дійсно повинні мати невеликий фільтр там. У danios не проти, вони люблять струму. Є багато маленьких внутрішніх фільтрів ви можете зробити для танка такого розміру. На додаток до фільтрації води та вмісту аміаку, як Тронд згадує у коментарях, він буде агітувати поверхню, яка краще насичує киснем воду.

Також danios швидкі плавці, тому 20л (~5 Гал.) - дуже маленький для них.

+841
pandaadb 12 груд. 2015 р., 00:17:18

Мені не відомі які-небудь дослідження, які показують, що є проблема для вихованця. Ця стаття підсумовує поточні знання досить добре.

Але, чесно кажучи, нічого в чаші, що вона не буде краще не мати їх.

Коротка версія полягає в тому, що поки у вас немає добавок у воду і ти топити після того, як ви використовуєте його, вода там напевно прохолодніше і свіже, ніж вода в тварину води блюдо. Стаття вказує, прохолодною, проточній воді вказує на інстинкти тварини, що вода є придатною для пиття, так як він рідше Харбор небезпечних водоростей, ніж теплою, негазованої води.

Я можу сказати зі свого досвіду, що навіть не дуже спритний кішка може пити з великої порцелянової мисці - мій 18-річний кіт з артритом вдається зробити себе на сидіння і пити з миски. Вона, як правило, вдається одержати ноги мокрий і бризок води скрізь, а так... як не дивно, дві молодші кішки (один 6, а інший 8) не проявляє ніякого інтересу до великий білий куля води.

Стаття говорить про те, що якщо ви не хочете, щоб ваш улюбленця випиваючи з туалету, питної домашня тварина фонтан, який забезпечує постійне джерело проточної води навряд чи допоможе.

+802
Sir Alucard 26 трав. 2016 р., 07:55:12

Я кролівника в Південному Каліфорнія. І нещодавно двоє моїх не (американська блакитна), і ( новозеландський Білий), обидві народили поноси на 14 цього місяця. Вони обидва хороші і досвідчені матері, що подбає про їх набори, дають багато молока, і підготувати хороші гнізда, з великою кількістю хутра. Бакси, що вони хліб з також перевірені і дуже хороші заводчики. Але з якоїсь причини я втрачаю як мінімум один комплект кожен день!!! Перший послід був послід з 5( який я думаю, досить хороший розмір), а в другому посліді було 10( для мене це великий послід) поки у нас 1 дитина у кожному посліді, і я зневірився зрозуміти, що відбувається. Якщо не втратите своїх останніх дітей( які в даний час здорові, з повними животами і в русі, і тепло) тоді в мене буде дві не повні молока, але вони не мають коштів, щоб позбутися від молока, яке може призвести до інфекції. Будь ласка, якщо хтось має якісь уявлення про те, що я можу спробувати, або те, що може бути неправильно, будь ласка, дайте мені знати. Рут

+794
Saty Smith 30 черв. 2011 р., 16:33:08

Я Венкат, від Ченнаї,Індія, які проживають в квартирі. Ми зіткнулися з проблемою з нашим neighbhour собака, яка urniates в нашу машину і парковка для велосипедів. Я попросив власника не в цьому відношенні, але вони не менше переймаються з цього приводу. Чи є спосіб, щоб зупинити це? Рада ПЛС.

+760
Pokkri Man 31 груд. 2010 р., 13:30:08

Вуха, як правило, щоб зловити воду, що призводить до більш інфекцій. Наш ветеринар навчав нас, щоб висохнути вуха нашої собаки марлею, і є кілька комерційних варіантів для очищення regularish вухо.

Висячі вуха чарівні, але трохи більше роботи, і його варто відвести собаку до ветеринара для обстеження та чищення, Якщо ви підозрюєте інфекцію

+625
Sagaponack FX 15 трав. 2016 р., 15:44:12

Ось три різних тестів, які ви можете зробити:

 • Дозвольте Вашу бету, щоб побачити себе. Це може бути через дзеркало, або, можливо, деякі пластмасові баки, які є блискучими. Дивитися, як він реагує. Більшість чоловіків бета-версії стануть проблемними і спробувати "атака" дзеркало-зображення. Що ти дивишся на те, як часто і як активно він "прихоплює" дзеркало-зображення. Іноді це використовується в якості індикатора стану бета-версії. Якщо це ваша перша рибка, важко є з чим порівнювати, тому що мій кращий рада буде дивитися деякі відео на YouTube (або дивитися інші бета в магазині), щоб отримати загальне уявлення про те, де риба стоїть по відношенню до іншим рибам.

 • Місце бета-риби, де він може "бачити" інших риб. Можливо, ви поклали його ясний бак поряд з іншим танком, або, можливо, ви пливете" його в бак, ніби він, щоб пристосуватися до води, як і будь-який інший новий танк-приятель. Дивитися, як він реагує, що дозволяє за прийнятне поведінка схоже на спробу плавати на нові місця, або пристосуватися до нових умов (світло, тепло і т. д.).

 • Уважно спостерігаючи і з рибою-нетто в руку, акліматизуватися бета більш широкої середовищі і звільнити його. Варто відзначити, що в загальному-суперечки не завжди буває право, як рибу відпускають, але через деякий час, після того, як він звик.

Поради:

 • Мають різні сполучення бака з бета працює краще, коли танк досить великий, щоб вмістити всю рибу (як правило 1 л / 1 дюйм риби). Розміщення нових риб в 1gal "тетра бак" ніколи не закінчилося добре, навіть з самими слухняними бета риби.

 • Жіночий бета-Риби можуть бути агресивними, також. Це не тільки чоловіки. У мене була жінка-бета риби більш агресивні, ніж середні чоловіки.

 • Коли танк задовольняє потреби своїх пасажирів, всередині все більш спокійним і більш щасливим. Наприклад, більш ніж один з зграйна риба, місця для риби, щоб приховати, прийнятний рівень pH та рівень азоту.

+610
AbdoZ 20 серп. 2012 р., 17:39:15

І так, і ні. Це дивлячись, що ви маєте на увазі під "великий".

Як правило, добре годували кошеня буде те, що я називаю "товстий живіт", що відображають їх шлунок повний їжі. Одна з головних завдань на даному етапі в житті, щоб зберігати продукти і як можна швидше рости. Чим більше вони упиваються тим довше вони зможуть вижити, коли мама йде на полювання.

Худий кошеня є причиною для занепокоєння, і повинні бути прийняті до ветеринара. Судити худий і жиру ви дійсно повинні мати бачив неабияку кількість кошенят.

Поради Кай ідеально підходить ІМО: це добре, щоб взяти ваш новий тварин до ветеринара і ви можете працювати, коли, щоб імунізувати їх і отримати їх фіксовані і т. д. Якщо кошеня активний, грайливий, їсть і виключення і у вас немає підстав вважати, що щось не так, це напевно здорово.

Якщо ви вважаєте, що кошеняті живіт занадто великий або кошеня і інших симптомів приймайте це занадто ветеринара.

+592
lesley Cameron 17 трав. 2013 р., 19:53:27

Він копати-копати чи це схоже на те, що він замішування листи? Якщо це друге, це артефакт, коли він був кошеням. Кошенята м'яти груди своєї мами, щоб отримати молоко, а деякі виросли коти роблять те ж саме, коли вони дуже задоволені. Просто дайте йому зробити це, якщо він не робить вам незручно.

+581
Dana B 20 січ. 2013 р., 18:00:14

В 12 тижнів більшість кошенят вже вивчили більшість речей про те, щоб кішку від своєї матері.

Навчання кошеня про полювання і вбиває здобич, зазвичай займає близько двох тижнів.Це серйозно мама-кішка.

Так що якщо ви хочете критий кішки, 12 тижнів повинно бути прекрасно, але якщо ви хочете відкритий кіт, 14 тижнів краще.

+572
Tsuki 14 вер. 2017 р., 00:44:56

Я планую fridging мого аксолотля, як він тримає плаваючи протягом тривалого періоду після їжі. Я читав багато як у холодильнику, тому я відчуваю себе впевнено, щоб зробити це, але я був просто цікаво, як найкраще виконати 100% щоденні підміни води.

Він буде в пластиковій посуді в холодильнику і я планую тримати дехлорування води для підмін води. Я також задавався питанням, як довго краще в холодильник, я просто роблю це, поки він не перестає плаваючий?

+558
KTB 2 лют. 2015 р., 01:35:30

Мій кіт у півтора року - і я її майже, що довго - останні два дні я виявив величезні мокрі плями на моєму ліжку, і зауважив, що сторона моєї кішки обличчя було зовсім мокрим кілька разів, і лише підтвердив, що це у неї слину уві сні (під її обличчя під час сну...велике мокре місце, вологе обличчя).

Такого ще ніколи не траплялося, хоча вона 'лох', і залишив безліч мокрих плям на одязі від смоктання, але ніколи не пускав слину уві сні раніше. Дуже багато слин...вона залишить пляму 6 дюймів у поперечнику на ліжко, задрімати на годину або два.

Але, вона їсть і п'є нормально, і робити всі речі, що зазвичай вона робить. Вона виглядає щасливою і грайливий, активний і лагідний, як зазвичай. Не спить більше або менше, ніж зазвичай.

Я повинен хвилюватися?

+540
Taylor W 5 трав. 2016 р., 19:01:25

Собаки гикати з різних причин, в тому числі є занадто швидко (спільної з собаками, особливо з цуценятами), стрес, хвилювання, або навіть переохолодження. Якщо гикавка триває не дуже довго (ви дійсно не вказати, як довго, тому я припускаю, що вони недовговічні), то я не був би стурбований, навіть якщо вони трохи смішні, люди можуть мати дуже смішно гикає. У будь-якому випадку, цуценята більш схильні до гикавці, ніж дорослі собаки, тому ви повинні побачити зниження по мірі дорослішання і, можливо, навіть згладжування.

Якщо ви трохи стурбовані ще і хочете допомогти, ви завжди можете дати йому води або масаж грудей, щоб допомогти послабити і розслабити м'язи діафрагми. Якщо гикавка не йти далі протягом тривалого періоду часу, а потім приймати його до ветеринара-це хороша ідея.

Деякі хороші деталі на песик гикає можна знайти на Vetinfo.

+535
Luke West 24 черв. 2012 р., 04:02:14

Ви повинні взяти це тварина до ветеринара відразу. Ремонт раковини вимагають хірургічного навички, щоб очистити рану і створити відповідний патч. В іншому випадку черепаха, ймовірно, померти від інфекції (якщо вона переживе шок і, можливо, пошкодження внутрішніх органів).

+529
solonary 18 лист. 2013 р., 16:57:45

У мене кролик і у мене 28"х 15,5" клітка для нього все налаштовано і зручні тільки для нього, але я не знаю, якщо я хочу тримати його в кімнаті для гостей або в моїй кімнаті. Якщо він залишиться в моїй кімнаті, я буду мати телевізор і я не знаю, швидше він буде щасливий в живий кімнаті або в кімнаті з легкими?

+464
Hernandez lee 10 лют. 2019 р., 06:10:02

Ще одна проблема з використанням консервованого тунця, так як основна частина раціону на відміну від тунця корм для кішок є те, що тунець не мають присадки, які додаються в особливості для кішок. Корм додано таурин, відсутність якого може призвести до сліпоти.

Це не було б проблемою за допомогою тунця як лікувати.

+455
amagicalnotion 13 вер. 2019 р., 12:55:48

У мене кілька кішок від 2 років до 4 місяців. Всі вони були оброблені від бліх і стрічкових черв'яків, а тепер блошині безкоштовно і минулого лікування хробака. Моє питання чи мав хто-небудь кішок, що чурки у всьому їх під шкіру з білим центром? lump with white center on hind leg

+447
Sanjay Chauhan 28 трав. 2011 р., 04:01:05

Моя мама навчила мою собаку жебракувати і тепер я не можу отримати його, щоб зупинити. Він просить за все, що ми їмо і він отримує так дратує.

+371
Cryck 23 черв. 2010 р., 03:48:24

Моя кішка досить ошатний і симпатичний, тому, коли ми сідаємо за вечерю при свічках, він повинен мати правильну одяг. Тому я хотів би, щоб моя кішка носити смокінг.

Що є кращим способом, щоб отримати мій кіт носити кота за розміром смокінг або костюм-смокінг? Я планую для нього, щоб бути одягнені таким чином протягом кількох годин. Я можу очікувати, що йому надіти смокінг, на декілька днів поспіль, але зазвичай тільки для особливих випадків.

Він не буде мати тростина, але відповіді повинні враховувати, що я потенційно принести йому циліндр. Бонусні очки, якщо ви можете з'ясувати монокль.

Слід зазначити, що Містер Піклз буде ділитися приємний вечеря при свічках з мене, і вживати їжу самостійно, тому він не може бути стриманим або іншим чином приведені в стан зробити це. Дійсні відповіді повинні враховувати це.

Підводячи підсумок, що найкращий спосіб зберегти підлозі-складний костюм на мого кота?

+339
sandover 28 бер. 2019 р., 13:38:52

Моя собака останнім часом дуже дивно. Вона використовується, щоб облизати мої руки, коли вона була цуценям, але не робити. Минулого тижня або таким чином вона робить це весь час! Вона також ніколи не було газу, але на цьому тижні і так кожен раз, коли вона спить. Вона не велика собака, так вона спить багато. Сама дивна річ полягає в тому, що вона завжди, завжди, бажаючи бути твариною.

Вона завжди була трохи нужденним, коли справа дійшла до масажу, але тепер це божевілля! Вона хоче, щоб її щелепа злегка масажують і натирають на. Їй подобається груди, занадто.

У нас є ця річ, де, якщо я погладити її бік і сказав "Добре" це значить, що я зробив. Вона зазвичай розуміє це. Але тепер вона буде пхати свій ніс у мою руку, щоб змусити мене продовжувати.

Я цікаво, якщо це тому, що вона трохи стара. Вона становить близько 8, але вона живе до 16. Її зуби все так погано. Вона відсутня передні і спини потворою. Може їм боляче або щось подібне. Я не знаю.

Я боюся, що щось може бути з нею.

Чи Можете ви будь ласка, допоможіть мені і скажіть мені, що можливих причин може бути для неї останнім змінам в поведінці?

+328
Michelle Sciberras 11 лют. 2018 р., 04:20:04

Як і багато хто з речовин, що використовуються в традиційної китайської медицини (ТКМ) Ремании (rehmannia в АКА 8 або Bawei Dihuang WAN-мережі), здається, приписують його прихильники, що вміє лікувати/вилікувати величезний спектр хвороб -

 • Нефрит (нефросклероза, сечокам'яної хвороби, нирок), пієліт (nephroatrophy), альбумінурія і набряки.
 • Цистит, cystolithiasis, cystotuberculosis, маразматик cystoatrophy, prostatomegaly, дизурія, нетримання сечі і ніктурія.
 • Цукровий діабет і нетримання сечі.
 • Крововилив в мозок, артеріосклероз, гіпертонія і гіпотонія.
 • Неврастенія, амнезія, виливу насіння, неконтрольованої емісії, імпотенції, і недоречною ерекції статевого члена.
 • Люмбаго, радикуліт, деформованих хребця, оніміння ніг, бери-бери.
 • Катаракта, глаукома, зниження зору, кератит.
 • Екзема, лишай, старечий свербіж, вагінальний свербіж, сухість шкіри та кропив'янка.
 • Хронічна гонорея, rectoptosis, клімактеричних порушень і розладів.

Як ви можете бачити артриту відсутній в цьому списку і треба сказати, я ніколи не бачив, щоб лікувати артрит як одну із заявлених цілей.

Там, здається, були деякі клінічні дослідження робота виконана на наперстянки лікування атипового дерматиту у собак: Фергюсон,і співавт і: Негл та ін , але я не зустрічав багато іншого. І якщо чесно я дуже сумніваюся, що вона ефективна для більшості перелік того, що він стверджував, що здатний лікувати і цілком поклалися, що це не так!

Той факт, що два судових процеси (ad) пов'язаний вище сталося і собак..ну не помер, говорить про те, що це по суті не небезпечні для собаки, щоб споживати (за умови відповідної дозування), але там, здається, мало шансів його лікуванні вашої собаки артрит.

Як ви можете ставитися до них; якщо припустити, що це артроз (в протилежність щось на зразок дисплазія кульшового суглоба) по суті те ж саме, як це для людини - протизапальні знеболюючі (спеціально призначені для собак, не даючи їм ібупрофену, так як він токсичний для собак!), дієта, фізіотерапія і низький вплив вправи - особливо плавання.

Ви і ваша собака!) співчуваю - остеоартроз-це хрін! Але воно може здійснюватися в розумній мірі і значно якість життя можна.

+269
xeliant 10 жовт. 2019 р., 13:13:41

У сім'ях завжди є свої аргументи, і чомусь всякий раз, коли я лаюся (незгоду викликає гучні голоси) з будь-якої з моїх членів сім'ї мого кота несподівано з'являється і стає трохи метушливим, movative, і цікаві особи. Вона починає обнюхувати мене, і якщо я продовжу, вона може м'яко вкусити ( насправді занадто м'який для укусу). Звичайно, я зрозумів, що вона нервує, і заради неї я завжди замовкнути і перестати сперечатися і погладити її. Це відбувається, коли я сварю мої найменші.

Тепер проблема тут полягає в тому, що наш будинок-це свого роду шумному місці (не до такої міри, кішка не повинна жити з нами, хоча). Діти у віці 10 і 5 можуть кричати один на одного злобно і агресивно ганяють один одного, навіть дорослі можуть воювати рота, але моя кішка не реагує на будь-які. Проте, коли я прийшов залагодити і почати лаяти дітей або навіть вплутуюся трохи посваритися з будь-ким з них або дорослих мій кіт показує поведінку, яка виражається, перш ніж навіть якщо б вона була furtherest номер подалі від мене.

Тепер у мене є два питання з цього приводу:

 1. Чому моя кішка відображення така поведінка (я не кричала або навіть дивлячись на неї у той час, до речі, тому, я думаю, вона не повинна бачити його як агресію, хоча я був би злий на даний момент)?

 2. Чому моя кішка демонструє таку поведінку, щоб хто-небудь в сім'ї (хоча вони всі розбіжності і сварки, і вона була з ними сенсу народження, хоча я був один, щоб піклуватися про її сенсі, тому що вона була сиротою)

Я вважаю, що це ж ставлення кота був описаний в іншому питанні на цьому сайті, але питання було про пирхаючи і не кричати або лаяти.

Її вуха не Арн ззаду вона виглядає навіть щасливий, коли вона стрибає все навколо хоча я знаю, що вона не. Раптом вона вся хороша і мила і просто хоче мене обнюхати, але якщо я і далі вона тебе покусає. Вона не робить це з будь-яким іншим членом сім'ї, хоча вони її сім'я і вона любить їх як сім'ю, як і мене, не якихось незнайомців. Зазвичай вона боїться незнайомих людей і не виходить, поки не минув деякий час і вона звикла до незнайомця. Вона сама себе лає дітей, коли вони тримають потираючи живіт або носити її в декілька дратує бік (звуки вона видає, не сичало, хоча і претендує на те, щоб укусити, щоб відлякати її дратує братів і сестер (людськими), проте це не завжди працює почуття, вони думають, що вона просто симпатична) і вона не посміла би зробити це з незнайомцем. Вона може хоч на них шипіти і розглядати їх в якості загрози, якщо вони роблять щось божевільне, але ніколи не робить це своїй сім'ї. Що я намагаюся сказати, що я вірю, що вона любить свою сім'ю, а не просто їх ігнорувати, тому що вона не звикла до них або щось. Вона ігнорує їх доводи і майже ніколи не дозволить мені цього зробити.

+237
Peter Pedersen 25 трав. 2013 р., 16:49:36

Мій кіт лапи в мої двері вночі і будить мене. Я знаю, що легка річ, щоб зробити, це залишити двері відкритими, але я не можу спати з відкритою.чи є спосіб, щоб тримати її від подряпин в мої двері?

+225
Jarner 6 січ. 2018 р., 11:14:41

Ваша кішка була на емоційному RollerCoaster їхати в зоомагазин і, можливо, до цього теж. Вона зустрічає багато людей і мало стабільності в житті, тому треба дати їй час, щоб покласти це позаду неї.

Якщо ви зробити деякі піднесені місця, де кішка зможе бачити вас, вона, швидше за все, почнете заспокоюватися і почати більше відпочивати,кішки взагалі люблять, щоб було місце, де вони можуть бачити, що відбувається і де вони відчувають себе в безпеці.

Вам потрібно створити якусь фіксовану процедур, коли ви використовуєте кота в грі спочатку, а потім ти її годуєш. Їжа зробить її втомленим і більш розслабленим, це буде імітувати, як кішки перша полювання, з'їдають свою здобич, а потім спати.

Кіт потребує вас, щоб бути там для неї, і вона повинна відчувати, що вона може вам довіряти. Як довго це може зайняти до вашої кішки і ви (у мене були кішки, які знадобилося два місяці, щоб повністю адаптуватися в новому будинку).

Гра є хорошим способом для вашої кішки, щоб отримати стрес з її тіла, і вона заспокоїться. Просто дай їй час.

+183
user44551 29 лист. 2012 р., 13:49:05

Я виріс в приміській зоні. Наші найближчі сусіди були коні на пів-акра землі, і вони здавалися досить щасливими. Якщо б мені довелося доглядати за кіньми, скільки землі мені потрібно, щоб вони мали здоровий спосіб життя? Залежить це від типу або кількості коней?

+111
briast 5 трав. 2017 р., 09:09:16

Мій 7-місячний сенбернар буде кусати сторонніх заворушень під час прогулянки. Він не маленька собачка, і це лякає людей і вони думають, що він намагається бути агресивним. Це соромно і неприйнятно. Це також робить його важко, коли незнайомець заохочує поведінку, у той час як я кажу, не кусаються і, тримаючи його рот. Він також нестримно тягне до людей, поки ми проходимо. Так само, як собак. Він сходить з розуму, коли він бачить собаку. Як мені змусити його перестати смикати і кусатися? Я використовувала виправдання, що він щеня і просто схвильована, занадто довго. Будь ласка, допоможіть! Я хочу це виправити як можна швидше! Наверх, що ми живемо в житловому комплексі, що дуже доброзичливий собака. Ми постійно нариваються на собак і людей. Він люблячий пес, він просто повинен навчитися хорошим манерам!

+101
MableMcKeown 15 січ. 2016 р., 21:29:55

Ми взяли прийомних собака 4 дні тому, і він був у депресії, не їсть майже досить, неважливо, яку їжу ми даємо йому, але в цілому він дуже спокійний і тихий. Він навчений і робить трюки, а не насильством, навіть до котів. Повільно він почав грати з нами і наблизитися до нас.

Він метис вівчарка, близько 40 кг, 4 років і був узятий в будинок собаку кілька днів, перш ніж ми почали виховувати його.

Сьогодні ми відвезли його до кави шланга (не перший раз) і люди підходили, щоб погладити його (не перший раз) і раптом з нізвідки, він напав на них насильницьким чином ми ніколи не бачили раніше. Ніяких пошкоджень не було зроблено, але він відкусив хлопцеві штани і зробила невеликий сцени.

Кілька питань:

 • Будь-які ідеї, чому це може статися?
 • Ми можемо очікувати більше реакцій, як це з нізвідки?
 • Як реагувати на таку поведінку
 • Ми можемо бачити це йде?
 • Що ще більш важливо - ми були розглядає питання про прийняття його після прийомних час закінчився і ми в роздумах, чи є спосіб ми може знати, якщо він небезпечний для нас?

Зараз ми трохи побоювалися, не через самої реакції, але тому що це було настільки раптовим і несподіваним.

+86
bananap 20 лип. 2012 р., 00:14:07

Вони люблять лизати ноги, тому що вони знають, що ти його господар і що вони будуть почувати себе більш безпечним навколо вас, так само, як коли ви були маленьким, ви ніколи не втекти від своїх батьків! Кішки-це те ж саме, вони як твій молодший брат/сестра

+68
Snake 12 січ. 2014 р., 17:45:01

Є кілька способів, щоб утримати старих собак, які менш схильні грати щасливі і інвестував в більш природною потреби задоволення - у нас шелті, і він, ймовірно, ніколи не стадо овець, але він отримує зайнятий з іншими видами діяльності.

По-перше, ми його схованок багато - це передбачає багато прогулянок, але він став дуже допомагали знайти схованки, так як вони, як правило, всі пластикові і починають пахнути однаково (навіть для людського носа вони пахнуть затхлої вологому папері тощо). Це не слід, але коли ми в потрібному районі і почати дивитися навколо, він любить полювання навколо в підліску стільки, скільки ми робимо!

Ви можете купити тварину аромати онлайн і робити доріжку у власному саду і тепер кожен раз, якщо він досить великий, ховаючись хороше ласощі або іграшку в кінці його (лисиця сечі є частої покупки у Великобританії, так як він замінений фактичним лисиця полює). Хоча сеча запахи будуть затримуватися, тому, щоб створити свіжий слід буде краще або поливати ваш город або почекати, поки затишшя після дощу. Ви могли б реально зробити це з дуже смердючим лікувати, а не запах, але я не впевнений, наскільки добре це буде працювати (він може вирізати кілька кутів, якщо він занадто гострий?)

Ви могли б взяти собаку на аджиліті, це стимулює як собаки для виконання спеціальних завдань. Зазвичай ви могли б почати це в рік (слід дочекатися повного розвитку кісток, перш ніж почати на цьому), але старі собаки можуть навчитися новим трюкам.

Джеймс Дженкінс згадував сарай полює і ось також багато інших параметрів і заслання він дав дає блискучий відповідь, як це працює: Що таке "сарай полювання"?

Інший варіант, можливо взяти його навчання полюванні, ви насправді не обов'язково брати його на полювання сама. У моєї сестри є мисливська собака, в даний час яких молодій щеня і вона повинна піти на навчання як ретривер на фазанів. Є курси про те, якщо ви можете знайти один поруч з вами - вам може здатися, що він насолоджується цим, ви можете, можливо, спровокувати кілька ідей, як розважити його краще, виходячи з такого.

+60
Vinoth Kumar 9 лип. 2010 р., 11:22:43

Я треную свою собаку.

Я б хотів трохи ласощі зі мною в усі часи, так що я можу винагородити його за слухняність, коли це не навчання. Я винагороджуючи його іншими способами, але я хотів би зробити це з лікує також.

Є сумка, що він не буде в змозі відчувати запах їжі, що я можу видалити, лікує з відносно легко, і що я можу тримати в кишені (або інакше приховані)?

+52
brayn 9 вер. 2019 р., 09:00:27

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil