Кішки сон чи це просто сон?

Мої коти, і я припускаю, що інші, показують ознаки руху у сні схожа на те, що показують, коли вони сплять. Там, здається, деякі школи думки, які припускають, що кішки не мріють, але це насправді чи ми просто проектуємо наші досліди на них?

+341
Zuzel 24 лют. 2019 р., 16:22:44
38 відповідей

Як я можу зупинити мій папуга погана звичка, щоб не вирізати мої туфлі або босоніжки камені?

+975
esom faustina 03 февр. '09 в 4:24

Фон

Мій кіт, білий, дуже люб'язний бязь. У січні цього року (2016) або так, полярні почалися ці напади, раптом у неї дві праві лапи захоплення вгору, втягуючись у бік її тулуба, і половину такту пізніше вона в порядку. Ми думали, що це як би само собою. До кінця лютого ми почали турбуватися. Ці епізоди стало ще гірше,замість того, щоб, спотикаючись, вона падала. Коли вона схопила її правої лапи будуть міцно смикнула її від тулуба. У цей момент, було не впливає на її лівій стороні. Вона впала б, дві секунди, вона встає, не визнаючи нічого не сталося. На початку березня ми відвезли її до ветеринара. Він не був свідком якихось епізодах, сказав, що це не судоми, і вона була дуже здоровою. До кінця квітня, інтенсивність епізодів нерезультативними. Вони тільки останні 3 або 4 секунди. Її права нога тягне проти її тулуба, лівою насильно ноги витягнуті прямо вниз, і обличчя її стискає. На жаль, частота зросла з 5 на тиждень (лютого) тепер 1 годину (травень). Я знаю, що кішки є жорсткими і не показувати біль, тому я не знаю, скільки ці епізоди боляче. Що дійсно погано-це падіння. Вона падає щодня (менше, ніж 4 фути) і впаде на землю, як камінь, тому що вона в епізоді. У неї коросту над оком від одного з цих падінь. Зараз у нас немає сходів, але ми переїжджаємо скоро в будинок з 2 рейсів. Що я можу зробити, щоб виправити/полегшити це? Якщо я не можу виправити це, що б бути знак, що я повинен покласти її спати?

Опис Проблеми

Мій кіт, Полярний, проходить через епізоди, де м'язи її захопити, однак вони не є судоми. Ось що я можу розрізнити про них:

 • Тригери: коли вона прокидається, коли вона встає, щоб швидко, коли вона здригається, коли вона переходить з ходьби на біг, коли вона стрибає на щось
 • Тривалість: 3-4 секунди коли м'язи знаходяться в натягнутому стані, 1-2 секунди, перш ніж вона встає і йде далі
 • Характеристики: вона стабільно перекосило точно так само, вона не намагається уникнути тригерів, вона не оборонна потім,

Деталі

Ось деякі подробиці про полярних і її життя, що може або не може мати відношення:

 • Відео двох епізодів тут і тут
 • Вік становить не менше 9 років. Ми знайшли її під навісом в середині сніжної бурі 9 років тому, вона виглядала старше кошеня.
 • Стерилізовані, передні лапи з віддаленими кігтями, живе строго всередині приміщень і протягом останніх 3 років вона була наша єдина кішка (вона ненавидить інших кішок)
 • Дієта є heathly сухий корм (ми переключитися на іншу марку в березні, щоб побачити, якщо це допомогло) і фільтрованої води
 • Історія хвороби мінімальна вона, напевно, не в курсі пострілів або що-небудь подібне. Ми ніколи не мали з нею ніяких проблем, крім минулого літа (2015). Вона б вам парша на грудях від подряпин або ще чого і буде діяти в повну ОКР пестити себе, намагаючись зробити її хутро Гладкий, який би розширив рану. Вона зробила кілька (більше 10 менше 20) разів. Вона також зловила кажана в нашому домі (осінь 2014) колись. Також ручки на задній частині ноги на її задньої ноги лисіють, тому що вона жує, що їх регулярно.

Що я пробував Ось все, що ми пробували:

 • Вет: взяв її до ветеринара. Вона здорова і не судоми.
 • Дієтичні зміни: ми змінили харчові бренди, щоб побачити, якщо це буде виправити це, ніякого помітного ефекту
 • Дослідження: ми намагалися дослідити, у чому проблема може бути, не міг знайти нічого. Кожен пошук з м'язами/знайшовши з'явиться судоми. Я в кінці моєї мотузки, на що звернути увагу.
 • Мереж: ми говорили довгий час власники кішок, ветеринари/вет помічників, що ми знаємо, і у них не було ніяких ідей.

Висновок

Ми стурбовані тим, що коли ми переїдемо на наступному тижні в будинок з сходами, що вона могла б серйозно поранити себе (ми не можемо перекрити сходи від неї). Ще один привід для занепокоєння полягає в тому, що цей стан може перерости в точці, де вона повинна була б скласти для її ж блага. Будь-які ідеї про те, як виправити/полегшити ці епізоди? Як я можу розрізнити, коли ми повинні покласти її спати?


Оновлення

24 січня 2017, ми ставимо полярно спати. Протягом року після перших симптомів, вона б епізоди так часто, як 10/годину і почав під час сну.

+881
Dawn mcabee 21 бер. 2011 р., 16:54:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це виглядало як якісний акваріум. Я купив новий в коробці від Walmart. Працював відмінно протягом 45 днів або близько того, і тепер я бачу, що вода виходить в нижній частині передньої панелі в шов.

Він втрачає близько 5 крапель води в годину.

Це надзвичайна ситуація, або я повинен просто забрати нову в наступні вихідні?

+865
Steven Bowers 9 лип. 2013 р., 06:01:42

У моєї подруги є собака Йому 5 років Ми не можемо зрозуміти, чому, коли я з ним він змінює поведінку. Якщо я візьму малюка і покласти його зверху на мені живіт до стелі. Він спокійно і легко засинає, але моя дівчина робить те ж саме і я не вдома, вона не хоче цю позицію. І він стає більш люблячим, коли я вдома, але коли мене немає, він більш незалежний. Вона дуже добре з собакою і навчені його дуже добре. Але зі мною це самий розслабленої собаки. Насправді, я виправляю його сильніше, коли він веде себе погано більше, ніж моя дівчина. Як це можливо, на поведінку змінюватися в залежності від того, є чи немає?

+857
ak36 25 лют. 2017 р., 13:52:37

Так, ви повинні. Досвідчений ветеринар зможе сказати вам, чи це інфекція або склери, кон'юнктиви (бактеріальні та/або вірусні), катаракта, глаукома (дуже серйозно!), травми рогівки, виразки, алергія, хімічне подразнення, щось застрягло в оці або пошкодження нерва.

+846
Gabriel Arroyo 28 трав. 2010 р., 22:56:57

Це дуже сумно. Для такої ризикованої "поведінки" профілактика дуже важлива і що навчання ви могли б робити, ризик завжди присутній.

Тим не менш, це може бути дуже цікаво спробувати просте класичне обумовлення, ака. Павлова кондиціонування.

Ви почнете привчати кошеня як можна швидше, раз або кілька разів в день. Залежно від дому, ви б одна людина у двері і ще один в сусідній кімнаті, з дуже смачною їжею. Людина в двері "голосно" відкриває двері (і робить, що кішка не може втекти), а інша людина дає їжу для кошеняти. Щоб створити сильну асоціацію їжа повинна з'явитися протягом 2-3 секунд звуку, а не до або під час.

Скоро кішка буде пов'язувати шум та інші візуальні підказки дверного отвору з появою їжі.

Класичне обумовлення може бути дуже сильним! Вони, як правило, навіть сильніше, ніж "негативного кондиціонування" (ти вдарив кота в обличчя кожного разу, коли він намагається вийти). Крім того, немає ризику, що кішка привчає до неприязню або що ви пошкодити ваші відносини з ним.

Ви повинні бути дуже послідовні на початку (для створення асоціації), але коли дізналися кондиціонер стане "стійкість до згасання" якщо ви тримаєте корисним час від часу.

Я не можу надати посилання, але я чув про експеримент з пацюком: дві клітини з'єднані тунелем. Щур в клітці 1. Червоне світло включається і з'являється їжа в клітці 2. Щур швидко навчиться працювати в клітці 2 кожен раз, коли він у клітці, 1 і червоне світло включається. Тепер їжа з'являється, але він отримує і поразки електричним струмом, коли стрибає в клітку 2. З'ясувалося, що класичне обумовлення "червоне світло == їжа" виявилася сильнішою негативних. Щури звикли, навіть з шоком стає все сильніше і сильніше. Вірити моїм словам або допоможіть знайти посилання, не розмножуються!

Це звичайно хороший спосіб, щоб мати кішку подалі від дверей. Якщо ви спробуєте мені було б цікаво почути історію!

+838
Sheikh Shehroz 28 жовт. 2010 р., 18:08:50

Так що я рятую кішок протягом майже місяця тепер, і вона як і раніше не подобаюся. Якщо я доторкнутися до неї вона буде шипіти і гарчати більшу частину часу (іноді не відразу, але потім одного разу вона розуміє, що це я, торкаючись її). Вона дозволяє літнім людям доторкнутися до неї, і я, і мої партнери мами. Вона дозволила ветеринара, щоб доторкнутися до неї і навіть подряпати її знизу задня хвостова частина (яку вона ненавидить, коли мій партнер робить це). Отже, я знайшов це так дивно. Схоже, вона просто не любить мене чи мого партнера, як ніби це тому, що ми молодші. (22). Я не знаю, чи варто дати їй ще більше часу, щоб отримати кредит або просто взяти її назад, так як вона нещасна з нами? Я не кішку просто подивитися на неї і вона ненавидить мене.

+825
Cuca Pagan Mitchell 5 вер. 2018 р., 19:11:05

Так, це, ймовірно, буде працювати нормально. Як тільки вони обидва кастровані, це буде набагато простіше, щоб отримати їх, щоб зупинити бойові дії. Я рекомендую вам їх каструвати в той же час, і як можна швидше. Коли ви не навколо, щоб контролювати їх, тримати їх роздільно, поки ви не впевнені, що вони порозумілися. Там може бути трохи виття і позерство спочатку, але речі повинні швидко прилаштуватися.

Я не думаю, що боротьба буде продовжуватися, але якщо вона триває довше, ніж ви очікуєте, знову прошу допомоги. Ці проблеми можуть бути відсортовані без особливих труднощів.

+811
user1258361 2 жовт. 2014 р., 03:07:06

У мене є один-з-половиною-річної жінки-кішки. Коли вона грає зі своїми іграшками, її хвіст стає пухнастим, а іноді вона може розгойдуватися з боку в бік.

Це означає, що вона щаслива, або стає агресивним зі своїми іграшками?

+802
idaljeetsingh 20 трав. 2018 р., 03:42:52

Мій 1-річний кіт любив живіт треться з тих пір, як він був кошеням - він завжди жив з нами і критий і відкритий кіт. Він завжди притискаючись до нас, перевалюючись, і дозволив нам погладити його живіт, або муркотання його супер-голосно муркотіти. Коли я повертаюся додому, він сидить у мене на колінах і направляє мою руку на свою голову лапою і муркоче, навіть коли я не балував його. Чотири (є і інші люди в будинку, тому я сумніваюся в її нестачі уваги) у мене ніколи не було кішки, тому ласкава і дуже цікаво, що це означає.

+789
Ittai 10 вер. 2011 р., 08:54:47

У мене дві собаки. Ніякого уявлення про породу, вони з притулку. Я живу в будинку з досить великим садом, на схилі лісистого пагорба в центрі міста.

Сад буде ідеальним, тому що мої собаки люблять бігати багато. На жаль, як ми живемо на схилі, землю розмиває з-під паркану, залишаючи отвори, через які собаки можуть покинути сад. Будівля, бетонний фундамент для забору буде занадто дорогим.

На лісистому пагорбі було б занадто ідеально, наш попередній собак любив робити довгі прогулянки і не було ніякої проблеми даючи їм зірватися з прив'язі, вони будуть бігати і повертати при виклику. Ці два хоча, вони тікають у ліс через 2 хвилини і неможливо слідувати за ними. Вони не повертаються, коли їх покличуть.

Коли вони зникли, вони зазвичай повертаються додому після 8 годин пригод - погоні за кішками, увійти і досліджувати чужі сади, і вживання величезної кількості харчових відходів. Єдиний спосіб навчити їх не робити цього (що я знаю) - це жорстокі покарання згодом, але це не схоже на роботу.

Як я можу навчити їх, щоб залишитися в саду і тримайся ближче до мене при ходьбі?

+673
Phil Fan 22 квіт. 2015 р., 00:40:13

Оскільки ваша собака цуценя, соціалізація має важливе значення. Однак, в той же час, є тренінги. Я не згоден з вами, але я не згоден з вашим партнером, або. Спочатку я розповім, які аспекти я повністю не згоден з в обох твоїх суджень, то я дам кілька порад про те, як би я піти про це.

Головне, що у мене є проблема з філософією вашого партнера-це відносини, в яких вона виправляє. Ви повинні абсолютно ніколи не тягнути так сильно на собаку повідець, що він знаходиться в повітрі на комір (я роблю припущення, що інструмент ви використовуєте звичайний комір, а не проводів). Я теж не згоден з вами в тому сенсі, що здається, ви не бачите його потрібно виправити незначні проблеми в поведінці.

Перше, що я б сказав, щоб піти і купити шлею, якщо ви ще цього не зробили. Оскільки вас тягне і стрибає питання, я конкретно пропоную відчуття або легка прогулянка проводів. Я віддаю перевагу відчуття, але це складніше знайти. Піти в місцевий зоомагазин і один з їхніх тренерів допоможуть вам розміри вашої собаки. Основна відмінність між цими двома шлейками та інші шлейки є те, що вони корекційні. Замість кріплення повідця на спині, він кріпиться до передньої та оформлена таким чином, що коли ти займаєшся (або тягне собака) на повідку, все його тіло повернене навколо. В ситуації, коли він може потягнути, щоб вітати іншої людини на тротуарі і дати невеликий поштовх, і все тіло виходить. Замість особою, де він хоче бути (людиною), він дивиться в протилежну сторону. Зрештою це собака, щоб звикнути до "якщо я хочу, щоб привітати, я не можу витягнути." Іншою перевагою джгутів є те, що можна тягти без шкоди/шкоду вашої собаки майже так само, як комір робить.

Тепер, піти і зробити вашу собаку і поводок. Прикріпіть повідець до упряжі і опустив її. Оберніть шматок стрічки навколо того місця, де повідець торкнеться землі (переконайтеся, що повідець туго). Це дозволить вам контролювати ваші собаки стрибають звички. Якщо хтось хоче погладити вашу собаку, поки ви йдете або у вас виникли компанію навколо будинку, перш ніж дозволити собаці вітати, наступити на повідець, де стрічка обгорнута. Коли собака спробує стрибнути, вага вашої ноги не повинні дозволяти йому стрибати більше, ніж приблизно на дюйм (якщо вона, звичайно, накласти стрічку). Знову ж, зрештою, він зрозуміє, що стрибати марно і не треба наступати на поводок.

Подальше навчання вашої собаки, ви можете захопити деякі з ваших друзів, які готові допомогти і зробимо кілька таких вправ:

 1. Плануєте зустрітися з другом у парку/на тротуарі. Коли ваша собака перша вітається з ними, якщо він стрибає і/або актів неприємно, ваш друг повинен ігнорувати собаку 100%. Будь, що тягне за собою, повертаючись, щоб собака їх назад або просто дивиться на тебе, руки на їхній бік, ваш друг просто повинен ігнорувати. Друга собака стрибає вниз, ваш друг повинен негайно дати увагу собаки. Якщо він знову схоплюється, починає кричати, або що-небудь ще нестерпним, ігнорування починає назад вгору знову. Повторіть це кілька разів, поки собака не розуміє, потім плануємо зустрітися в інший раз. Переконайтеся, що ви не намагаєтеся виправити вашу собаку, нехай ваш друг зробить це. Не наступити на повідець або тягнути на вашому собаці, якщо він не розуміти його і його поведінка зберігається протягом декількох хвилин. Якщо цього не сталося, то легкий ривок (якщо він в упряжі), наступити на повідець, і ваш друг повинен бути в змозі винагородити його.

 2. Дійте, як описано вище, за винятком у вашому домі. Ви можете знайти його корисно мати повідець, прикріплений до вашої собаки, так що ви можете наступити на нього, якщо він починає занадто часто стрибає.

 3. Дійте, як описано вище, за винятком використання ласощі. Це додає інший вимір, де ваша собака може знайти його важко залишатися спокійним. Якщо ваш друг тримає ласощі в руку, але повністю ігноруючи вашу собаку, собака повинна в кінцевому рахунку дізнатися, що, коли він заспокоїться, він отримує задоволення. Я не рекомендую робити цього, поки він здатний зберігати спокій у вправах 1 & 2.

Майте на увазі, що соціалізація-це те, що собаці треба. Якщо ви постійно охороняють вашу собаку, переконавшись, що всі взаємодії, він не знає, як бути в соціальному середовищі, де все не контролюється. Я також пропоную отримати книгу кінолог, Пол Оуенс, не плутати ні з чим Сезар Міллан, який я взагалі не згоден.

+655
user2093059 17 серп. 2017 р., 22:24:37

Я використовувати намітку індички, щоб годувати аксолотля кров'яні черв'яки. Я бачу, що є старі черв'яки застряг у верхній частині Бастер. Я повинен використовувати гарячої води/відбілювач, щоб зробити правильний чистий з Бастер?

+639
FLGMwt 20 квіт. 2011 р., 11:52:16

Корисність вуглецю ваш танк, ну, спірно... є свої плюси і мінуси, які не завжди спиратися на науку.

У будь-якому випадку, термін корисного використання вуглецю частини фільтра становить близько двох тижнів, і це добре для видалення будь-яких забруднюючих речовин та ліків, які ви, можливо, необхідно додати до системи в той час. Крім того, фільтр є менш корисним. Що ви хочете, щоб переконатися, що коли ви міняєте ваш фільтрації, ви не можете повністю видалити бактерії (або мінімізувати його), що насправді працює, щоб тримати танка, і ваша риба, здорова. Що буде тримати вашу систему в тонусі є правильне вміст води, і тому ви, можливо, захочете, щоб прочитати про азотного циклу як спосіб тримати свої лускаті друзі здорові.

+625
haemse 4 груд. 2017 р., 10:48:08

Так що я тільки кілька днів тому двох кошенят, і вони обидва були в порядку. Я тільки що отримав нову іграшку для них, іграшкова вудка з пухнастим речі на ньому. Я був радий, тому що сильно полохлива кінь одна, Трумен, був одержимий ним, я маю на увазі одержимих. Я поклав його на моєму столі і він не переставав нявкати, поки я не взяв його.

Дивна річ полягає в тому, що мій інший кошеня, Шредер, супер грайливий і завжди нападають на все і ніколи не соромиться, відмовляється грати з ним! Він майже боявся його. Він просто любить сидіти високо і дивитися на свого брата грати з ним. Це все, що я повинен бути стурбовані або я помиляюся?

+574
Yandry Pozo 8 лист. 2014 р., 00:03:29

Ні, це міф. Сьогодні Наука говорить, що пакети більше як сім'я, і батьки, природно, лідери цуценят. Для отримання більш докладної інформації читайте в цій статті.

Важлива частина вашого питання це:

Давайте подивимося на міфи[..]:

 • Собаки, які стрибають на людей думають, що вони Альфа.
 • Якщо ви дозволите вашій собаці спати на вулиці, він буде думати, що він є ватажком зграї.
 • Не дозволяйте вашої собаці спати у верхній частині сходів, як він буде вище вас у структурі пакета.

Всі вони схожі. Якщо собака гарчить на вас, коли ви попросите його спуститися з дивана, у вас є проблеми охороняють, а не 'домінування' проблеми. Більшість собак люблять теплі, зручні місця і, якщо це з націнкою за ним, собака більш імовірно, щоб охороняти їх.

Якщо ви дозволите ваша собака вела себе, як це ви корисний неприємна поведінка, так що ви отримаєте більше. Якщо ви зупините собака збирається на меблів, ви перестанете поведінка - ви не просто зробили собі більш "панівної" у вас просто перестав дозволяти така поведінка буває і як ви вчите, що вплине на поведінку вашого собаки. Якщо ви хочете, щоб ваша собака, щоб сидіти з вами на дивані, або спати на ліжку, що це нормально - це ваш будинок, ваша собака і ваш вибір, просто переконайтеся, що ваша собака має гарні манери у всьому, наприклад, питань чекати, щоб отримати на дивані і виходжу, коли просять.

Якщо ви не хочете, щоб ваша собака, щоб поділитися з меблями з вами, переконайтеся, що він має дуже зручні, не створюють протягів ліжка його власні, так що він не зазіхне на твоє.

Особисто Я часто звертаюся до власників собак, як Альфи, щоб нагадати їм, що вони повинні зробити правила для собаки і якщо вони не роблять їх, собаки будуть робити все, що захочуть. Але я ніколи не скажу, що якщо у вас немає спеціальної норми, ваша собака буде лідером. Важливо те, що у вас є правила, і що ви послідовні, що ваша собака грає за вашими правилами, байдуже які. Собаки мають різні характери і деякі собаки дуже сильні і як зробити дуже багато власних правил. Щоб переконатися, що ці собаки слухатися вас в будь-якій ситуації він може корисно скласти кілька правил для навчання, послухавшись тебе, але це не важливо для кожної собаки. В кінці другого до останнього пункту слід ще раз згадати:

Якщо ви зупините собака збирається на меблів, ви перестанете поведінка - ви не просто зробили собі більш "панівної" у вас просто перестав дозволяти така поведінка буває і як ви вчите, що вплине на поведінку вашого собаки. Якщо ви хочете, щоб ваша собака, щоб сидіти з вами на дивані, або спати на ліжку, що це нормально - це ваш будинок, ваша собака і ваш вибір, просто переконайтеся, що ваша собака має гарні манери у всьому, наприклад, питань чекати, щоб отримати на дивані і виходжу, коли просять.

+549
c0rp 18 жовт. 2018 р., 09:48:19

Мені цікаво, що іншими способами ми можемо навчити собаку спілкуватися з калом. Собаки можуть навчитися прикривати свої фекалії? Це навіть природно для них? А чому не звичайні собаки закривають свої випорожнення? Це територія? Вони не бояться великих тварин, щоб їх знайти, або це просто, що вони не піклуються або думаю, що це не привід для інших тварин, щоб приїхати подивитися на них?

Було б здорово, якщо хтось зможе пояснити мені все це, тому що мій друг думає про прийняття цуценя, але вона боїться, що собака буде брудна до її будинку, який може зробити сім'я для неї завдань. Вона думала про те, щоб пісочниці у дворі свого будинку і дозволити собаці робити це справа там, як кішка.

+547
Jonas Kalderstam 29 лист. 2015 р., 17:44:38

Я приніс травмований щеня, який був покусала агресивна собака, сім днів тому. Агресивна собака померла в конвульсіях, на наступний день після укусів. Собаку не показують, відсутність координації, параліч щелепи або слинотеча, хоча. Деякі жителі населеного пункту кажуть, що він був убитий людьми через агресивність, коли його вдарили по голові і він отримав струс мозку. Але ніхто ніколи не дізнається, що насправді вбив собаку.

Цуценя отримує від сказу профілактичні засоби. Вона на 5-й день і є досить активною і здоровою, як зараз. Її мати не була щеплена, так що ніяких материнських антитіл сказу в ній.

Тепер у нас є доросла собака в нашому домі. Він кожен рік робити щеплення від сказу. Його вакцинація від сказу в березні. Він грає з цуценям і лиже її. Чи потрібно повторно вакцинувати дорослу собаку зараз, чи він буде захищений?

Я запитала у трьох ветеринарів. Один сказав, що ми повинні управляти повний 5 курс пост-контактна профілактика для дорослого собаки. Але два інших сказали, що ми нічого не потрібно адмініструвати. Я заплутався. Не могли б ви допомогти?

+537
n1c0 22 квіт. 2018 р., 21:57:52

Як я впевнений, ви знаєте, ключ дійсно стає таблетки ще в рот відразу, тому у них немає вибору, крім як проковтнути. Таблетку пістолет (або колон) можуть бути корисні в цьому відношенні, який дозволяє вставити таблетку подалі в рот. Існує велика кількість варіацій цих продуктів в інтернеті або в зоомагазинах.

Якщо у вас є, щоб дати кілька ліків, це може бути корисно, щоб купити капсули, гель і запхав всі таблетки в їх, так що ви просто повинні піти тільки через операцію.

Там дійсно немає чарівного рішення, я боюся. Якщо ви дійсно продовжуєте боротися з таблетками, запитати ветеринара про можливості отримання таблетки змішати в інший і більш привабливої форми, такі як рідкі або жувальні. У той час як рецептури аптеки розрізняються за їх цінами, навіть якщо ви будете платити трохи більше ви можете бути в змозі врятувати себе і кішку величезна кількість стресу.

+500
Amye 9 квіт. 2019 р., 10:09:50

Собак ховають своїх продуктів на декілька різних причин. Особистість в бік, природна поведінка для них, щоб поховати їх їжу і з'їсти її в більш зручний час. Ваша собака може бути не комфортно, вживаючи в новому місці (стрес або іншими собаками маркування цієї області може привести до цього) і хоче влаштуватися зручніше перед їжею його їжу, щоб він міг поховати його до кращих часів. Якщо тварина не хоче, щоб їжа, яку вони повністю ігнорують його.

+479
Buck Chen 22 трав. 2016 р., 12:09:19

Я прийняла милу 5-річну пару місяців тому і вона не дозволить мені забрати її. Я знаю, що вони забрали її в притулок, тому я вважаю, що це пов'язано з вводиться в носій, коли я привіз її додому, а опинившись у новому середовищі. Вона обожнює, коли їх гладять. Я пробував одну руку, обидві руки підходу і може тримати її від Землі на кілька секунд. Тому я сподіваюся, що з часом вона Кет обійняти її і пригорнутися до мене на коліна/поруч зі мною.

+441
Pdh 5 лют. 2011 р., 15:24:39

Я не можу сказати від картини, але якщо у вас є живі рослини в акваріумі, равлики часто не додається. На майбутнє, коли ви купити живі рослини в магазині, промити і провести рукою по листю дерев, щоб відокремити будь равлики і яйця назад в рослину бак.

Равлики розмножуються легко і швидко, так що я б видалити їх, якщо ви не хочете багато равликів. Вони не повинні шкодити Бетта, але вони можуть захопити танк. Цей танк вже схоже під 5 Гал (рекомендований мінімальний розмір для Бетта), тому прийміть це до уваги, якщо ви хочете зберегти їх чи ні.

Равлики не все так погано. Вони гарні для поїдання гниючих рослин, і такі речі, зберігаючи ваш акваріум у чистоті. (Я пробував равлик зебра, але моя Бетта ненавиділа його і перекинув його оболонки. Назад на ручну прибирання водоростей для мене!) Чим більше їжі равлики, тим швидше вони будуть рости і розмножуватися. Тримати равликів, ви повинні бути дуже обережні з Ремонт бака (без перегодовування, вручну прибирати смердючі речовини тощо).

+422
user80497 11 лист. 2017 р., 05:46:57

Його завжди безпечно дочекатися повної вакцинації. Приймаючи його на вулиці або в парках ризиковано без повної вакцинації.

Якщо ви все-таки хочете поспілкуватися з ним перед повної вакцинації, то ви можете зробити його взаємодії з відомими собаками, які ви знаєте з мікрорайону і т. д., які були їх повної вакцинації; або на їх місці. Уникати громадських місць.

+419
Dilip Raghunathan 12 бер. 2016 р., 09:23:56

Перш за все , візьміть його до ветеринара. По-друге, котенята іноді може не з'їсти, коли вони хворі. Те ж саме сталося з моїм кошеням, він захворів,його рвало і був рідкий стілець. Не їжте цілий день, ліг на підлогу , коли намагається встати, обтрушує і знову ліг. Ветеринар зробив йому укол і через кілька годин він був у порядку. Так що єдина надія для нього прийняти до ветеринара, врятувати життя , потрапляють в рай.

Він не повинен бути відповідь, але коментар, але я не можу коментувати через низьку репутації.

+376
Wendy Nester 14 лют. 2010 р., 04:57:00

Що абсолютно безпечно для черепах, немає необхідності поспішати на всіх.

Я задав те ж питання свого ветеринара, а він відповів, що в таких випадках треба просто "поглянь на матір-природа". Червоновуха scripta можуть жити і процвітати в дикому вигляді в більшості країн Європи (напевно в Іспанії, де він витісняє місцеві види черепах). Під час танення снігу, температура більшість річок знаходиться трохи вище точки замерзання, але черепахи виживають у воді протягом декількох тижнів. Якщо вони зможуть вижити, вони, звичайно, можуть вижити зламаний обігрівач на пару днів.

Примітка: Я знаю, що це дуже старе питання, але я думаю, що важливо розділяти іншу точку зору.

+323
krnk 19 серп. 2018 р., 20:34:54

У мене є десятирічна жінка ringneck папуга. У минулому році у неї було отруєння свинцем і, вирвавши з її пір'я. Майже всі її пір'я вже зараз відросли, але є ще ділянки на грудях і спині, де у неї тільки пух і ніхто з її звичайних пір'я. Ці пір'я не відросте?

+254
Langgat 14 січ. 2012 р., 09:55:21

11 годин-це дуже довго для собаки, щоб бути в спокої, 9-це добре, але звичайний 8-годинними інтервалами або менш є кращим, оскільки їм треба пописати/ПУ (якщо не засирать його тренувати). Собаки-соціальні тварини, і хочете, щоб ваші спілкування, їм потрібні вправи, навчання, соціалізації і т. д. Якщо ваш пес не розважали і стимулювали вони мають високі шанси на придбання поведінкових проблем, таких як руйнування вашого майна (від нудьги), випорожнення в будинку, тривога і т. д.

За ті дні, що ви б пішли за 11 годин я б запропонував привезти його в собачий дитячий сад, він отримає багато уваги і ігор з іншими собаками і людьми.

+214
Eric Mayfield 24 серп. 2013 р., 00:39:25

Які явні ознаки того, що кішка не має господаря?


Деякі контексту на кіт мене турбує, зокрема,

У мене є кіт, який стрибає через вікно в мій будинок і просто гуляє. Він запускається кожного разу, коли хтось ходить, але у нього немає ніяких проблем, якщо там не сплять люди (ніяких тварин в моєму будинку, проте є кілька собак навколо)

Нещодавно я почав залишати йому їжу або навіть годувати його, кидаючи їжу з вікна (він відмовляється підійти впритул). Він, здається, бути голодним весь час, проте у нього намисто, і, здається, не бути слабким (що він повинен зробити великий стрибок, щоб дістатися до мого вікна)

Крім того, що я нічого не знаю про кішку, за винятком того, що він запанікував один раз я випадково закрив вікна з ним всередині. Я впевнений, якщо кішка розводить мене на безкоштовне харчування або якщо він покинутий


У зв'язку з цим моє запитання. Як я можу з'ясувати, якщо кішка не має господаря, і якщо б ви так люб'язні (хоча я розумію, що це може бути занадто мала), як я можу сказати, якщо цей конкретний (начебто нормально, за винятком останніх наближенні він зробив до мого дому) кіт є власник?

+186
A J Jnr 16 черв. 2010 р., 07:16:49

Для цього сміливо можна використовувати воду з бака і насоса з бака.

Краще всього, якщо ви не годуєте своїх риб від дня перш ніж ви плануєте зробити це,не годуйте риб два дні після того, як ви замінили все, що ви хочете у вашому акваріумі.

Ви, можливо, захочете, щоб знизити температура 1-2С у бак це дозволить вам виграти додатковий час, щоб закінчити роботу в основний бак.

Ви можете тримати рибу в резервуар для максимум 48 годин і пам'ятайте, ніякої їжі за цей час,нехай ваш насос працювати безперервно протягом часу, як риба в бак,чому я кажу, що 48 годин-це максимум Риб буде стрес, коли їм доводиться жити поруч один з одним в невеликому просторі.

не очищайте фільтр насоса на всіх, поки принаймні тиждень після того, як ви закінчили всі на ваш основний танк,вам знадобиться всі хороші бактерії ви повинні уникати аміак і нітрит і годувати дуже мало, перші два тижні після цієї роботи.

Якщо ви заміна насоса/фільтра в основний бак, потрібно використовувати обидва насоси/фільтри на тиждень, щоб переконатися, що біологічний цикл триває у вашому акваріумі,якщо неможливо запустити два фільтра потрібно вийняти фільтруючий елемент від старого фільтру і поставити це в свій танк, щоб посадити його з бактеріями.

+152
LLM 7 черв. 2018 р., 03:14:50

Моя мати в закон Собака любить утримуючи передню частину її повідець, зробив це протягом багатьох років. Вона ходить просто відмінно, а іноді хвилюється, коли вона потрібна більше вправ або якщо це перший її день. Вона надає коротка жорстка прокладка, яка підключається до неї комір і застібку на повідку він. Також їм потрібно хоча б одне неспішної ходьби в день, щоб запах все здорово пахне на маршруті. Що може зупинити потягнувши, дозволяючи їм взяти трохи послабив контроль. І напруженіше ви тягнете, тим сильніше хвилювалася собака.

+143
sergei login 12 черв. 2016 р., 16:23:37

Моя кішка любить дряпати по краях всіх видів миски для води і потім напружується, коли він п'є воду. Я пробував всі види різних чаш з водою, але він чухає у них все так складно, що він просто перевертає і розливає воду скрізь. Я навіть спробував кольорові кубики льоду, щоб він міг побачити легку рівня води. Це до такої міри, що я не можу навіть склянку води для себе, тому що він розливає його намагається лапою його так сильно.

+109
andygavin 18 лип. 2019 р., 18:00:17

У нас є 6-річний боксер, який починає мати проблеми зі стегном. Наш ветеринар рекомендував Nutramax Dasuquin з MSM, і ми просто через наш перший пакет. Його досить дорого, так що я цікаво, якщо є універсальний, з меншими витратами, постановка це, або навіть альтернативи, що ми могли б спробувати.

+39
joek47 20 квіт. 2011 р., 08:11:47

Люди кажуть, що чорні кішки неусыновленных частіше анекдотично, але від статей на цю тему, начебто не обов'язково так, що чорні кішки є менш бажаною, ніж інші кольори кішок.

Від http://www.vetstreet.com/our-pet-experts/is-it-a-myth-that-black-shelter-pets-are-less-likely-to-be-adopted

Вейс виявив, що, хоча цифри евтаназії для чорних тварин на або вгорі (як чорні і білі собаки були близько 19 відсотків; чорний кішки були на 30 відсотків, з сірим коти і білі кішки приходять в при тому, що на 28 відсотків і 26 відсотків, відповідно), їх загальна цифри усиновлення також були найвищими в будь-який колір.

Чорний-це просто загальний колір для кішки, напевно, почасти тому, що він допомагає замаскувати їх від хижаків у разі, якщо вони є бродячі і здичавілі кішки. Як наслідок, люди зазначають, що там дуже багато чорних кішок не прийнято, і не вважаю, що вони просто їх більше, здається.

Ідея чорних кішок менше хотів теж що-то міф. Люди дуже часто повторюють цю інформацію, не зупиняючись, щоб перевірити, чи правда це чи ні, напевно, почасти тому, що вони чули це так часто говорять.

Люди в західних країнах також широко відомо забобон, що чорна кішка принесе нещастя, яке більшість людей вважає це приводом для твердження, що чорні коти нікому не потрібні в якості домашніх тварин. Однак, незважаючи на усвідомлення забобони, майже всі в західних країнах не повірю. Я думаю, що люди б знайти нікого, хто сказав, що вони насправді вважали її дуже дивною.

Я думаю, що якщо є хоч частка правди в чорних кішок менше хотів, тому що чорні кішки є загальними і, якщо не вважати негарно, це не особливо впадає в очі у порівнянні з деякими іншими пальто кольору або моделі, що кішка, можливо, теж. Це, так би мовити, чорна кішка може здатися нудним, порівняно з іншою унікальна кішка.

+36
Awn Ali 30 лист. 2017 р., 05:28:19

На мій обмежений досвід до сих пір, я виявив, що мої кролики добре уживаються разом і показати кожен знак насолоджуючись компанією один одного. Тому я б дуже хотів зберегти свої гроші з вагітною оленихой, поки її наближає час. Але я тільки що прочитав про якусь проблему, що це може призвести до подвійного вагітності. Мабуть, Кролики можуть завагітніти twise і носити як термін у той же час, і це може викликати серйозні проблеми для обох партій.

Наскільки ймовірно, що я, щоб це сталося і викликати серйозні проблеми? Їх альтернативних грошей, живе в основному відокремлений спосіб життя?

+35
lucsbelt 10 лип. 2011 р., 15:04:40

Я потяг зупинився 2-о/2-контакт , які вправи я можу використовувати, щоб допомогти зберегти їх у відповідність?

Послідовне я маю на увазі, вони повинні бути в межах критеріїв, представлених нижче. Я думаю, що інші види поведінки контактів повинен бути інше питання, тому що різні стилі настільки різні і кожен заслуговує свого цілеспрямований питання.

 • Коефіцієнт надійності близько 80%... я не хочу більше, ніж це, тому що я думаю, що це робить жорсткі правила і не заохочувати здогади/стильна собака. Я не хочу менше, тому що, коли ми перебуваємо в захоплюючі випробування навколишнього середовища я хочу їх провести.
 • Плавний крок вгору боку. Я не хочу, щоб вони потрапили в кадр важко на шляху вгору, тому що я думаю, що викликає велике навантаження на свої плечі, передні ноги, і ноги з часом і, звичайно, не допоможе швидкість інше-рамка.
 • Швидкість поверх
 • Красиво яка крокує на нижній стороні. Я не хочу заїкатися крок, тому що це з'їдає час і здається важко на своїх плечах з плином часу
 • Крокуючи вглиб вниз на стороні жовтих. Я не хочу стрибати на дно, тому що, якщо вони абсолютно не звертають дно і жовтий це вина. А стрибок з такої висоти може бути важко на їх передній кінець часу.
 • Зупинка в нижній частині передньої ноги досить далеко в бруд і обидві задні ноги на перешкоду. Я хочу, щоб передні ноги далеко в бруд, в середньому, так що асортимент в продуктивності не включають пес перестав з передньої ноги як і раніше на перешкоду. Я думаю, що це допомагає прийняти потрібне положення ясно.
 • Миттєвий випуск по команді.

Я знаю, що інші також включають в себе деякі із зазначених нижче... якщо у вас є ідеї за критеріями, щоб додати, будь ласка:

 • маючи конкретну ногу вперед так, що зміщення ваги на зліт буде найбільш ефективним, але я не такий технічний ще. :-)
 • собаку сидіти внизу, а не стояти. Я думаю, вони роблять це так, що вони завантажуються до "весни"... чи може це просто, щоб допомогти стимулювати вага на задній частині для зменшення зносу на плечі?

(Це має бути спільнота Вікі?)

+27
Jenny57 28 вер. 2015 р., 10:11:53

Мій вет тільки що бачили одну з моїх котів сьогодні вранці і у нього була температура 106 градусів. Він звучить дуже перевантажена, коли він кашляє, що рідко. Немає нежить або чхання. Без подальших випробувань і рентгенівських променів, він говорить, що може бути вірус герпесу або його серце. Що ви можете сказати?

+26
Charlene Bell 18 жовт. 2014 р., 17:29:21

http://www.news24.com/SouthAfrica/Local/Hillcrest-Fever/we-have-parasites-on-the-back-foot-for-now-take-advantage-dr-anthony-zambelli-20160229

Профілактика ін'єкції на щорічній основі-це найкраще, що можна зробити.

+15
Sudheesh VS 29 бер. 2017 р., 19:43:04

Мій кіт з'їв куля кілька днів тому. На жаль, вона не встигла перетравити, так завтра ветеринар буде виконувати кишкової хірургії, щоб видалити його з її кишечника.

Скільки буде ця операція не вплине на неї? Я уявляю, як вона буде харчуватися тільки дієтичної їжі на наступні дні. Буде одужання буде довгим і болісним для неї? Чи зможе вона повністю відновитися після цієї операції?

+10
Akdriveus 24 квіт. 2017 р., 23:40:06

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil