Мій кіт так сильно линяти!Що робити?

Моя кішка линяє настільки сильно, тому я не можу навіть погладити її! Тобто котяча шерсть скрізь! Я можу зробити домашній пилосос, або щось подібне?

+62
FixedOn66 23 вер. 2016 р., 12:50:15
25 відповідей

Спробувати носити водяний пістолет/пульверизатор з вами, коли ви гуляєте ваша собака і кожен раз, коли кішка наблизиться дати йому балончик. Більшість котів не дуже любить мокнути і бавовни, це досить швидко і почати уникати вас і собаки, і коти можуть ненавидіти намокання він насправді не заподіяти їм шкоду, тому що це краще вигнати їх!

+1000
Kayla Gagnon 03 февр. '09 в 4:24

У мене 7.5-річний пітбуль і він любить, щоб знищити речі, поки я на роботі (на дивані, нічого вигляд коробки залишили, все залишили на столі - їстівні чи ні) і він любить мочитися всередину. У нього немає проблем зі здоров'ям і отримує принаймні один раз на рік. Він нещодавно був протестований для інфекції сечового міхура і т. д. Він ніколи не вчили бути в решетування. Я пробував це раніше, але він зірвав двері і я боюся він повіситься.

Шість років тому хлопець, з яким я зустрічалася приніс цю собаку додому. Чотири роки потому ми розлучилися. Він тримав собаку за рік так і не дати йому потрібний догляд. Він пішов би по 14 годин на день, і собака звик ходити в туалет всередині. Йому стало нудно весь день, тому він буде знищувати речі. Собака була в моєму відхід з початку цього року.

У мене є іграшки і кісточки і навіть вигулювати 3 рази в тиждень. Я прийшов додому і виявив дві попільнички кинув навколо кімнати, і він багато мочився в двох місцях. Мені було, напевно, 6 годин. Моя найкраща подруга протягом 12 років просто помер тиждень тому. Я не думаю, що зможу впоратися з цим. Я не хочу, щоб дати його після всього цього часу, і Піт, я не думаю, що він би все одно знайти великий будинок. Мій колишній може забрати його в кінці року, але є хороший шанс, що він не зможе зробити це, теж. Я ледве можу дозволити собі вигулювати собаку. Він відмінний пес, коли я вдома. Я пробував: а скока комір, заморожені Конга, кістки, класична музика, L-теанін, Бенадріл (всього 25 MGS і він важить 80lbs, не більше того), еммм... я не думаю, що я можу зробити його більше, але він для мене як моя дитина, так що я хочу спробувати. Я пропоную людям не залишаючи воду протягом дня, але це, здається, означає (Я завжди щасливіші вранці теж, і вирішили його не варто пити ризику безлад пізніше).

Я не знаю, що робити. Він робить це тільки коли я не вдома, бо його вчили досить довго, що це нормально.

+948
Karl Piper 5 лют. 2010 р., 18:10:57
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене теж послід робот і мій кіт взяв кілька тижнів, перш ніж використовувати його. Це може зайняти деякий час для кішки, щоб зрозуміти це смітник, до декількох тижнів.

Ти залишив послід робот вимкнув на самому початку, щоб не лякати їх, коли виходить? Ще одна порада, щоб додати трохи старої підстилки для робота, щоб він міг визнати, що це смітник. Ви також можете розмістити частування поруч з ним, щоб кішка звикла до носилок робот.

Вам краще залишити стару коробку на місці, щоб не підкреслити свого кота, і тому йому не звикати какати у ванні.

+889
user1922795 11 трав. 2017 р., 22:33:59

Я годувала свою дискусию щодо неповнолітніх (3 дюйма) та інші цихліди в моєму акваріумі з великою різноманітністю їжі, як гранули, пластівці, мотиль, яловиче серце мікс і т. д. (4 годування в день). Як і всі мої годувань містити більше білка, то ймовірність запорів становить більше і я спостерігав це з парою моїх риб з роздутими животами.

Грунтуючись на моєму онлайн дослідження, подавати варений горох на цихлід (аррх. 3 до 5 годувань протягом двох днів у тиждень) допоможе їх прибрати животик і зробити їх більш здоровими. Я пробував це, і це мені допомагає, Але хотіла б знати передової практики в годуванні їх.

Годує пюре з гороху добре для дискусів разом з іншими цихлид? Як часто я повинен годувати їх в тиждень?

+797
aaina jain 29 черв. 2011 р., 23:34:32

This picture was taken June 10 at about 3 pm, this was almost an hour after the water change and the second day he's been like this. Мій чоловічий Бетта риби становить близько 1 і 3/4 років. Він зазвичай більш активні, але пройшло вже 2 дні з тих пір, як він почав лежати на дні танка і тільки для повітря. Він живе в 5 літровий акваріум з фільтром циклічно і низький витрата, температура на 79 за Фаренгейтом, і обігрівач. Немає інших тварин в акваріумі або будь-якого живого рослини, тільки підроблені прикраси. Я недавно зробив 100% зміна води, тому що вчора його вода була каламутною і навіть трохи жовтий. Зараз його вода чиста (я теж використовувала кондиціонер для води) і ясно, але він все ще лежить на дні. Він не запорят, але я помітив маленький горбок під підборіддя (я не знаю, що це, можливо, пухлина...?). Я думаю, що він хворий, але я не знаю як йому допомогти і що робити. Я намагалася нагодувати його, але він не їсть, навіть коли є їжа прямо перед ним. Я починаю хвилюватися, що він помре з голоду.

+729
Sliyanieplanet 1 лип. 2012 р., 04:15:21

Сіно

Вона буде годувати великі круглі тюки Хейл з повільною годівниці сіно-сітки, щоб допомогти запобігти коліки і втрат.
Вона буде запущена з імпровізувати вівсяної сіно - той же тип, що вона зараз. Це сіно буде поступово замінюватися.

Якщо вона залишилася, які містяться в невеликому загоні на частину вагітності, вона буде годувати імпровізувати трави сіно (можливо Родос), трав'янистої люцерна (суміш люцерни та сіна) або другого сорту люцерна (вона не вимагає занадто багато прем'єр-Люцерн, це з високим вмістом білка і кальцію).

Якщо вона вміє проводити час у великих загонах, вона буде доповнена сіно.

Пасовище

Вона буде рукою паслися на пасовище пару раз в день, щоб звикнути до свіжій траві. Вона, ймовірно, зіскоблити, якщо вона має доступ до імпровізовані пасовище після того, як ніхто. Коли ми впевнені, що вона буде вирішуватися з іншими кіньми і впорається з імпровізувати пасовище ми дозволимо їй працювати у великих загонах з іншим стадом. Починаючи з кількох годин у день, зростає.

Годувати

Після розслідування biomare та інші запаковані корми, я вирішив дотримуватися домашня рецепт я використовую для моїх інших, як потрібно, що немає зерна і низьким вмістом крохмалю.

Її годує буде добре змочувати, щоб допомогти травленню і проникнути в неї добавки.

  1. Перший тиждень вона буде надана 1 літр Люцерн полови три рази в день, її добавки будуть змішані З це раз в день.
  2. Другий тиждень в Люцерні полови буде збільшено до подвійної і вона буде впроваджена в буряковий пластівців, які замочують у воді.
  3. Третій тиждень, вона буде введена в невеликих кількостях замочили люпин і копри і полови люцерни і цукрових буряків буде поступово збільшуватися. Ці інгредієнти, в поєднанні з добавками-основа її тривалої дієти на пізніх термінах вагітності і в період лактації.
  4. Четвертий тиждень продовжують збільшувати обсяги в співвідношенні 3:2 Копра:люпин (суха вага).
  5. Постійний режим годування буде залежати від її потреб і збільшення ваги/втрата/стабільності. Її потреби в харчуванні, буде збільшуватися після того, як вона народила.

Добавки

З половою, вона буде надана солі, з кінського змішують з міддю, цинком і селеном підходить для Австралії пасовища та пребіотик в день, щоб її кишечник відновити баланс, щодня. Вона, швидше за все, буде поставлений на лецитин щодня, щоб допомогти з будь-якими виразками вона, ймовірно, є. Пробіотик суміш буде зроблено з використанням кефірних грибків.

Вона буде дана лляні насіння або масло спеціалізоване для коней без доступу до свіжої трави, яка допомагає збалансувати омега 3, 6 і 9 коефіцієнтів. Це допоможе запалення та інші процеси. Трава втрачає запас омега-3 при обробці в сіно. Вона залишиться такою, поки вона не виходить з доступом до як-небудь пасовище.

Гельмінтів

Почнемо з того, що вона буде зберігатися в невеликій бруду у дворі, де вона буде затесався, щоб допомогти зупинити поширення черв'яків розпорядженні.

Пасовищного утримання

Вона буде зберігатися окремо від інших коней, коли вона готова лошати, а лоша молодий. Коні-істоти соціальні, тому важливо не ізолювати їх. Вона все одно буде мати контакт з іншим стадом, але безпечно за парканом.

Як Примітка сторони, хтось стурбований мого коня не приходять, коли я називаю їх. Будь-хто, хто має досвід з годуванням знає коней, вони прийдуть, коли ви називаєте їх :D

До і після пострілів, коли вона вперше потрапила сюди і 2,5 місяців.

enter image description here

+579
Mika martin 24 серп. 2015 р., 03:49:18

Моя собака багато гавкає, коли нас немає вдома. Ми чуємо, коли ми підемо, але ми завжди припускали, що він заспокоївся після короткого періоду. Наші сусіди скаржилися сьогодні, що він не перестаючи гавкати, поки нас не буде і це їх турбує і їх гостей. Що це відповідний спосіб впоратися з цією ситуацією для нашої собаки?

+561
user59310 19 квіт. 2011 р., 01:40:44

Зробити старий 12 унцій соди можна полоскати його, потім помістіть навколо 10 грошів всередині можна, та прикріпити її в рот. Я знаходжу ізоляційну стрічку або срібна ізолента працює краще. Тепер, коли ви закінчили такі кроки є найбільш важливими. Наступного разу, коли ви знаходитесь зовні з вашої собакою і людина наближається свій паркан, є вони самі по собі або гуляти своїх собак, а ваша собака почне гавкати, ви берете банку з-під содової і під кинути його обережно до загального напрямку вашої собаки. Не кинути його на вашому собаці!

Мета це не зашкодить вашій собаки, але замість того, щоб налякати вашу собаку. Це, щоб хапати їх з "поганого" поведінки, що вони роблять, і отримати їхню увагу на щось інше, ніж перехожий. У певному сенсі це як скидання їх мозку. Шум може з копійки зробить це голосно, тим самим запускаючи свої мізки, щоб забути про те, що вони роблять під час. Коли ваша собака гавкає на людину, коли ви хочете дати позитивний похвалу або ласощі за хорошу поведінку. З плином часу ваша собака буде асоціювати його/її (в нашій свідомості негативну поведінку) гавкіт з гучним звуком, що він/вона не любить, і в кінці кінців гавкіт припиниться.

Просто пам'ятайте, щоб кинути, не кинути в бік вашої собаки, а не на вашу собаку. Цей метод працював для кожної собаки, що у мене і моїх друзів собаки. А вірити чи ні... ніхто з них не боїться банок! Удачі і я сподіваюся, що це допомагає вам і вашому собаці з питаннями гавкати на руку.

+557
Azraar Azward 4 квіт. 2014 р., 12:53:19

Мені дуже шкода чути про ваших бідах. Як сказав Keshlam, перше, що ваш кошеня потребує поїздці до ветеринара. Ваш ветеринар повинен бути в стані, щоб виключити основам без особливих додаткових витрат, таких як блохи і паразити. Крім того, ваш ветеринар може виключити деякі з очевидних внутрішніх проблем, просто обмацувати його.

Одне я не зрозумів з вашого посту - коли ви отримали вашу кішку? Нещодавно? Чи ти хочеш сказати, що кішка не вкусила вас, коли ви потер спину і тепер він робить? Крім того, вашій кішці з надмірною вагою?

Багато кішки мають місце, вони не хочуть, щоб їх приголубили. Для багатьох це живіт. Для деяких, вони, як тільки почухав голову. Для інших кішок, це спину біля основи хвоста. Це дуже чутлива зона, що деякі кішки вважають за краще уникати.

Ваша кішка або знаходить його хворобливим або він перезбуджується. У будь-якому випадку, перше, що потрібно зробити, це припинити ласки вашу кішку біля основи хвоста.

Бліх і ожиріння є поширеними причинами підвищеної чутливості в цій області. Однак, так як ваша кішка не перестане кусатися, коли ви перестанете пестити його, це говорить мені, що проблема може бути неврологічної.

По-перше, я не ветеринар. Все, що я можу зробити, це дати вам деякі кращі здогадки.

Якщо це нове поведінка для вашої кішки, він може бути артрит. Це може бути самий хворобливий, де хвіст зустрічається спині. Ваш ветеринар, ймовірно, пропише протизапальну. І, так, може знадобитися рентген.

Якщо ваша кішка завжди була в цьому стані (принаймні з тих пір як ти у нього), це може бути синдром гіперестезії. У мого кота менш важкою формою цього. Є відмінне пояснення стану на сайті: гіперестезія синдром

Продовжувати бути обережні, щоб не наблизитися до цієї чутливої зони, гладячи його. Навіть якщо ви можете тільки потріпати його по голові, поки він сидить на вас, і ваша кішка теж може бути прекрасною дружбу і життя разом.

Бажаю вам і вашій Кітті кращим.

+536
Madi 8 груд. 2016 р., 20:49:29

Привіт у мене 16 тиждень старе щеня. Я не розуміючи, навіщо він п'є воду, як у нього ніколи не було. Потім він помочився 1/2 хв після прийому. Якщо він поза клітини, він спробує повернутися в свою клітку, щоб попісяти в нього. Нарешті він п'є свою сечу. Я зробив все. Він навіть пописати постійно на цуценя мат. Я просто готова здатися

+490
Jusice 24 лист. 2015 р., 16:16:31

Мій кіт особливо любить, коли я приніс кішку-тізер (по суті фейк 'птах' на паличці). Він робить великі зусилля, щоб зловити його, і я припускаю, що він насолоджується життям.

Тепер моє питання, що твориться в голові у кішки? Він знає, що це гра/практики для полювання, і насолоджуючись сам, чи він справді думає, що він полює на що він не їсть - і, отже, образлива трата часу?

Я іноді вважаю я повинен годувати його лікувати або щось після гри з ним, щоб дати йому весь досвід полювання - якщо це ваш випадок.

+361
Aaron Tuturro 7 лип. 2017 р., 07:39:42

Така поведінка може мати різні причини, але це ніколи не занадто пізно, щоб змінити його. На жаль, я не можу діагностувати причину такої поведінки дистанційно і ви можете не розпізнати ознаки, щоб проаналізувати його. Тому я пропоную вам звертатися до професійним тренером собаки (не цуценя школу, але хто-то, хто аналізує поведінку собаки і потяги навіть проблемних собак).

Серед можливих причин:

  • Ви не заявляти будь-яких перевагу над нею. У зграї є собаки завжди повинен бути "альфа" або домінантною собакою (може бути чоловічого чи жіночої статі). Якщо ви не альфа, ваша собака відчуває потребу, щоб заповнити цю роль, але переповнювала його у наш хаотичний світ людини. Він нападає на будь-який рухомий об'єкт, щоб відвернути небезпеку від своєї зграї.
  • Йому нудно в своєму розумі і хапається за будь-яку можливість, щоб мати деяку розумової і фізичної стимуляції. Вівчарки-це робоча порода і потрібно спалити енергії на щоденній основі. Ганяти собак машин або задовольняє його інстинкт, щоб полювати і пропонує деякі зміни від нудної приміщенні.
  • Він насправді невпевнена в собі або боїться цих речей або можуть бути перевантажені шуму (автомобілів). Коли собаки не знають, як підійти щось дивне або лякає, вони часто реагують з агресії. Це пов'язано з їх еволюцією від вовків і здорової поведінки в дикій природі, але проблематично в нашому цивілізованому світі.

Залежно від реальної причини проблемної поведінки, вам потрібен інший підхід, щоб виправити це. Вибираючи підхід не підходить для причини можуть навіть посилити проблему. Ось чому ви повинні поговорити з професійним тренером собаки.

Перш ніж наймати один, ви можете взяти у них інтерв'ю про їх підході. Якщо один пропонує лікувати або навіть покарати собаку, піти і ніколи більше не говорити з ними. Якщо вони вимагають від вас прийняти участь у групових тренінгах (як щеня школи), вони не мають коштів і часу для вирішення індивідуальних проблем. Якщо вони дадуть відповідь, що вони повинні спостерігати за вашою собакою, ви можете припустити, що вони заслуговують довіри.

+347
Rodrigo Henriques 18 квіт. 2012 р., 17:34:17

Я поклав як сухі, так і консерви, моя собака (15 років) їсть котячий корм, і моя кішка (6 місяців) їсть собачий корм. Вони обидва їдять обидва види інших продуктів харчування. Чому?? і будь-якої шкоди для них, і їжа знаходяться в різних місцях.

+342
demanz99 29 трав. 2018 р., 22:44:39

Я помітив, що моя собака має бліх я помічав близько 5-6 блохи бігають животом у нас проблем з кішкою у дворі, так що я поклав його вниз для цього.

Я використовував вбивця Боб Мартін бліх. А про бомбити кожну кімнату, якщо вони в моєму домі теж.

Звідки я знаю, що вони точно поїхали?

+318
obiwit 16 трав. 2012 р., 13:23:21

Я почав робити свій власний аналіз сечі на моїх кішок з смужками УА. І там було кілька, які були кетони з'являються мало або трохи більше. Але глюкоза була негативною. Я не знаю, як інтерпретувати ці результати дали не є глюкоза. Може хто-небудь сказати мені, що це означає, так що я знаю, якщо я щось потрібно лікувати?

+291
warlocc85 12 лип. 2019 р., 07:56:01

Мої кішки зробили тонну тієї ж речі, і нічого не виходило, але вони не були стерилізовані або кастровані, нам довелося віддати їх в кінці, але іноді це єдине, що ви можете зробити, якщо у вас їх віддати, не дають їх у притулок, вони будуть розділені яке могло примусити їх пройти через розлуки так робите додати а конкретно про те, що вони повинні бути прийняті разом.

+287
chad Adams 29 трав. 2013 р., 20:02:22

Моя собака була вводять прокаїн (Новокаїн називають у нас в Україні) через іонофорез як частина терапії для захворювання міжхребцевого диска, але у мене є серйозні сумніви з приводу цього методу.

Він широко використовувався в радянських поліклініках для людей, і досі, як багато хто з цих поліклінік не дуже змінилися, але, наскільки мені відомо, вона ще нікому не допомогла. Це, здається, марно радянська спадщина альтернативної медицини призначають в основному недовірливі бабусі, як плацебо.

Чи я помиляюся? Чи є докази його ефективності?

Це дійсно здатні змусити молекули наркотику йти глибше порівняно з простим нанесенням препарату на шкіру без електрики? Це дійсно вміти тримати тканини просочені новокаїном'? Учені насправді виміряти, наскільки насиченим він отримує? Будь ласка, допоможіть мені знайти результати.

З іншого боку, я не хочу сперечатися з ветеринаром, тому що він є хірургом з хорошою репутацією. Швидше за все це буде він, хто буде робити операцію, якщо він буде потрібен. Я зовсім заплутався.

Я після кінця його інструкції: давати таблетки (coxibs). Але це іонофорез річ дійсно дивно для мене. Ветеринар сказав приходити в клініку кожен день робити таку процедуру, яка коштує грошей, а таксі коштує грошей. І це займе багато часу кожен день, в той час як ефективність методу дуже сумнівна. Я не хочу просити інших місцевих ветеринарів, бо українці звикли іонофорез з дитинства і, ймовірно, ніколи не питання з цього приводу.

Я б дуже хотів мати більше ясності в цю дурну ситуацію. Навіть якщо ви просто знаєте краще місце в інтернеті, щоб поставити це питання, я був би радий отримати від тебе коментар.

+284
Thesaurus Rex 1 бер. 2010 р., 23:12:24

Якщо температура їх тіла опускається нижче порога 21 °C, вони можете виконувати нормальні функції травлення і дефекації. Вікіпедія запис для червоними вухами слайдер

Ви можете отримати цю вирішена швидко. Ось 69.8 Ф. Я рекомендую нагрівальну лампу в якості тимчасової.

+239
debra 8 жовт. 2012 р., 23:45:19

Собака моєї сусідки нещодавно зламав палець на нозі. Веть закріплювався на ноги бинтами, щоб утримувати шину на місці. Собака повинна бути шинируются в загальній складності 6 тижнів. Ветеринар представила конус для собаки, щоб носити.

Оскільки його лапи/ноги обтічної форми, собаку вдалося витягнути шину. На наступний день мій сусід по кімнаті пішов, щоб отримати його заново забинтована до ліктя. Пес витягнув його знову. Наступний пов'язки йшли до самого ліктя, і далі бандаж після який піднявся навколо його грудях, як джгут, щоб провести його. (Це було дорого.)

Коли ми повернулися додому сьогодні, собака, досі ношу конус, якимось чином примудрився сповзти ногу повністю з перев'язки, який був ще цілим і болтающимся на грудях упаковку.

Що можна зробити короткий заспокійливий його, щоб він не рвав на собі шину?

+239
Legolas Bloom 21 вер. 2016 р., 06:33:21

Так, вільне вигодовування стає проблемою, якщо у вас є швидкопсувні продукти в чаші. Немає ніяких проблем з видаленням чаші, за винятком часу прийому їжі. Це може зайняти день або два, щоб пристосуватися.

З картопляним пюре, я боюся, що те, що собаки дійсно подобається це масло і масло або інші добавки, які зазвичай не здорові для собаки, а насправді просто маскування, найбільша проблема вашої собаки не подобається її їжа.

Якщо ваша собака є прискіпливий їдець, ви можете перейти на petstore і подивитися, якщо є якісь пробні продукти, які ви можете спробувати, або попросити про повернення основному нез'їдений корм. Є також бренди дробити та стилі, які спеціально зроблені для прискіпливих собак. Або, ви можете подивитися в харчових начинки песик, які спеціально для вашого питання і набагато корисніше і безпечніше. Царство вибагливої собаки насправді дуже великий, тому я б порадив читати більше, щоб з'ясувати, якщо це фактор навколишнього середовища або чимось буденним, таких як потребуючих в миску-рейзера, якщо вашу собаку розпестили, або якщо є інший корм, який вона воліє краще. Деякі собаки будуть здаватися і з'їсти їх їжу через кілька днів, це дуже рідкісне для собаки насправді морити себе більш 3 днів, тому що йому не подобається його їжа.

+205
Neckerman 11 бер. 2010 р., 16:19:43

Так кошенята вчаться цього від своїх матерів,але вони теж вчаться з досвідом.

Мати принесе мертву здобич для своїх кошенят перша і часто кидають його навколо трохи перед нею кошенятами,щоб кошенята побачили, так що вони починають грати з ним.

Пізніше мати буде приносити живу здобич для своїх кошенят, це так вони можуть дізнатися, як убити.

Переслідування частина полювання це більше інстинкт і досвід, так що кошенят не дізнатися це від своєї матері,Ви можете побачити кошенят навчання це грати один з одним.

Осиротілих кошенят робити навчитися полювати, але часто це займе більше часу, перш ніж вони можуть зробити це успішно,більша частина, як кошенята вчаться полювати, граючи зі своїми братами і сестрами.

Як Примітка сторони, коли кішка приносить вам видобуток, це не подарунок, це більше нагадування, що ви повинні навчитися полювати, так що ви можете прогодувати себе і вижити(мій кіт приносить здобич у будинок не віддати його мені, але є у світі від інших кішок)вона знає, що я можу полювати я даю їй сире м'ясо як ласощі іноді.

+160
Zhenchao Zhang 20 квіт. 2015 р., 07:07:00

Моя собака дуже любить красти шкарпетки і бігає з ними в зубах якийсь шанс він отримає. Він не знищує їх, він просто тримається на них. Зрештою, йому стане нудно з цим і просто кинути шкарпетки. Я знаю, що він робить це просто, щоб привернути мою увагу, але я не впевнений, що це хороший спосіб, щоб зупинити це поведінка.

Очевидно, я зроблю все можливе, щоб зберегти шкарпетки прихована від нього в усі часи, тому він не має можливості, але при кожному зручному випадку, він буде її забрати і втекти з ним.

Як я можу зупинити його від крадіжки шкарпетки?

+144
Arun Mani 11 вер. 2016 р., 02:29:56

Один з моїх чихуахуа має невеликі проблеми з балансом, так що вона боїться ходити на дерев'яну підлогу. Вона буде ходити на килими, трави, каменю і снігу просто відмінно, але вона не піде на дерев'яній поверхні всіма чотирма лапами. Вона дуже рідко заходжу назад на килим, якщо застрягли в середині дерев'яної поверхні. Як тільки вона починає йти, вона буде йти до кінця. Чим довше вона стоїть, тим більше її ноги розкинуті, і незабаром вона буде лежати на животі.

Як я можу зробити її більш впевненою у своїй здатності ходити по дерев'яним (та інших слизьких) поверхонь?

+101
Realistic 22 жовт. 2016 р., 00:27:28

Наш критий кошеня, як і будь, дуже грайлива. Або він грає або спить. Коли ми йдемо в спальню і закрити двері, він дряпає і нявкає, щоб дозволити йому, і підпустивши, просто грає перед нами, так йому самотньо без уваги.

Є деякі проблеми в його поведінці, і деякі з відповідей на різні ресурси "він шукає уваги". Я думаю, що ми граємо багато з них, кілька разів на день протягом приблизно 10 хвилин кожен, і якщо ми вдома, як на вихідні, більше. Крім власне гри, ми з ним поговорити, погладити його, подивитися, як він грає сам з собою, так що я б не став розраховувати йому не вистачає уваги.

Все-таки це перший кошеня в моєму житті, так що ми не знаємо, скільки ігор і уваги має бути достатньо?

+97
seahawksfbgame 24 лют. 2012 р., 09:30:38

Мій досвід з Danios, що вони завжди були "боси" риби. Я не пам'ятаю, один господар зграї, але нагадаю, що будь-даніо зазвичай йдуть фін клюють інших видів, а також їх власного виду.

Це не через перенаселення, маленький танк, ні при годуванні. Це тільки здається, що Danios мати такий темперамент і територіальні.

+12
Cesar Napoleon Mejia Leiva 10 бер. 2012 р., 05:14:28

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil