Як я можу запобігти мою кішку від появи пролежнів на ногах?

Мисливець (наш 11-річний кастровані чоловік з хворим серцем цього літа діагноз) розробила невелика рана на одній з його задніх ніг. Цього літа він почав проводити більше часу, лежачи на жорсткому підлозі плитка. Він також втратив багато ваги, будучи діагностованим з хворобою серця.

Я вважаю, що рани, пролежні від його (кістляві) ноги, спираючись на жорсткий кахельну підлогу протягом декількох годин за раз. Я почистив і перев'язав його. Якщо воно починає погіршуватися або не покращиться, я одразу ж відвезла його до ветеринара, але стрес від вет погіршує його серце, і наш звичайний ветеринар не знайоме це стан серця (рестриктивна кардіоміопатія - наш звичайний ветеринар бачив тільки один випадок раніше). Я зараз чекаю дзвінка від свого кардіолога.

Є інший поверхні, що я можу допомогти йому, що буде охолодження (причина, я думаю, що він лежить на плитці), але не так складно, на його тілі? Або, це було б розумно, щоб тримати обидві задні ноги забинтовані, щоб забезпечити додаткову підкладку на кістках? (цей тип пов'язки ми використовуємо)

+980
RobK 25 трав. 2018 р., 08:06:53
36 відповідей

Якщо зашкалюють, ви хочете сказати, що ваша собака просто хоче отримати якомога ближче до маленької собачки, не проявляючи ознак агресії, то ваша собака, швидше за все сексуально притягують маленькі собаки. Щоб підтвердити це, ви повинні запитати власника, щоб сказати вам, є чи не маленька собака-Жінка в тічки. Якщо ні, то це також може бути випадок з вашої собаки деякі "гормональний"(у разі каструвати) помилки при ухваленні рішення, щоб переконати маленьку собачку.

Якщо ви бачите агресію, то це може бути так, що ваша собака конкурує з маленькою собачкою в свою гру маркування своєї території(можна за сечею жінки саме в тічки). Тобто, маленька собака дуже любить(дуже часто буває) на сечовипускання за сечі вашої собаки і це може бути так, що ваша собака злиться, хоча нюхати його сечу.

Менш імовірна ситуація, в якій, ви бачите, одним із симптомів hypothyrodism(можливо початку симптомів), який є необгрунтованої агресії.

+985
abhishek yadav 03 февр. '09 в 4:24

У мене є дорослий кіт по імені Ріццо. Не зовсім впевнений віку/породи. Він дуже ласкавий, абсолютна мила, дуже голосно, і незважаючи на те, що критий кішки він дуже зацікавлений в природу.

Він також дуже зацікавлений у моїй кімнаті. Трохи більше року тому я дозволив би йому вільно там, але я зупинився за обліку кімнатні рослини в моїй кімнаті. Існує не так багато у зазначеній кімнаті, за винятком кількох заводів і леопарда гекона в тераріумі у важкодоступному місці. Кожен раз, коли він приходить, він весь час стрибати на моєму ліжку і втуплював погляд у вікно.

Він прагне до нуля, щоб прийти в багато, але минулого тижня, він був абсолютно одержимий. Він нявкає, він чухає, він дає мені спати по ночах. Моя двері трохи несправний, так що при достатньому тиску він відкривається і впускає його.

У мене проблеми зі сном через його поведінки і я постійно хвилююся за мої рослини. Як я можу отримати його, щоб зупинити, або, принаймні, запобігти його від отримання в?

+976
user101102103104 16 лют. 2014 р., 21:05:04
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я вирощую на шкурки кроликів і м'ясо. Я давно хотів зробити змія, але я хотів би зберегти шкури для моєї подушки і ковдри. Б давав пітон шкурою тварини? чи їм потрібно, що шкіра і волосся? Є властивості харчування вони потребують цього?

+974
user3655191 28 серп. 2010 р., 12:50:49

Порушення протоколу лотка може бути ознакою того, що кішка хвора. Припускаючи, що ви вже перевірили, що...

(1) опрацювати всі місця, де вона збила з фермент очищувач для нейтралізації запаху і не заохочувати повторне використання.

(2) повернутися принаймні до суцільної лоток, покажіть їй, що це знову суцільні, відновити рекламний процес звідти.

Пам'ятайте, що ви просите кішку робити те, що прямо суперечить інстинктам. Не кожна кішка зможе співпрацювати.

(Моє рішення комкующихся наповнювачів і неавтоматизована самоочищення кювети. Мої діти "виросли" разом з ним і звикли до нього, і це дійсно не більш ніж на хвилину або дві роботи у день кидай його в закритій відро і кинути сміття в заміні. Після повної чистки в місяць. Досить безболісно для мене.)

+960
Dardo Bagnis 7 лист. 2015 р., 10:36:13

Ок, давайте спробуємо, щоб отримати вашу собаку, щоб відступити трохи! По-перше, це дійсно більше схоже на покровительство, і, можливо, трохи невпевненості, ніж серйозною агресії. Добре для вас, тому що як серйозний акт агресії і серйозного страху, дуже важко обробляти, але те, що ви описали звучить зручно. Крім того, переставши грати і відвертаючись: добре!

Перший: ваша собака буде потрібно власне місце, щоб лягти, почекати і відпочити. Ковдра працює просто відмінно, і як тільки собака зробила з'єднання, ви можете навіть бути в змозі перемістити ковдру, щоб перемістити місце собаки! Навчити її, що це її місце, і це дивовижне місце! Вона лікує там, ніхто не дратує її, і вона не повинна хвилювати себе, що відбувається навколо неї. Це не місце, де вона йде, щоб бути покарані, це її особистий простір спокою і миру. Навчити її команді лежати там.
Процес тут є технічно простий, але вимагає терпіння, терпіння і терпіння. По-перше, ви взяти її в ковдру, скажи їй, щоб вона лягла, нагородіть її. Якщо ви можете піти кілька кроків, і вона залишається, нагородіть її. Спробуйте відправити її на відстані. Якщо він працює, нагородіть її. Ви отримуєте ідею. Мета полягає в тому, що в кінці кінців, вона знає, де її місце, скажи їй, щоб піти туди з будь-якого місця у вашому будинку, і вона йде прямо там, якісь кладе на неї ковдру.
Коли вона знаходиться на ньому, ви не можете пропонувати ігри або що-небудь подібне. Для ігор, прогулянок, і так далі, ви називаєте її ви, з неї ковдру, і робити все, що було заплановано. Дуже важливо: це стосується дітей!!! Насправді, всі ці правила повинні використовуватися дітьми, наскільки вони можуть керувати. На щастя, правила, застосовувані для собак повинні бути дуже зрозуміла і проста, тому навчання дітей повинно бути дуже можливо, теж.

По-друге: тепер у неї є "її" місце. Якщо те, що відбувається у вашому будинку перетворити її захисний, або нервової, відправити її на місце. Як вона реагує на гостей? В ідеалі, якщо відвідувач приходить, вона просто спокійна і залишає речі. Якщо вона прагне бути захисною, коли відвідувачі приходять, відправити її на місце, коли лунає дзвінок у двері, а потім отримати ваш відвідувач. Все це просто, щоб зробити речі легше для неї: їй не потрібно, щоб захистити вас, коли вона є! Так, в її розум, вам, сподіваюся, перетворитися на когось, хто не потребує захисту все, або принаймні дуже дуже рідко.

Третє: тримайте перестаючи грати, якщо все піде не так. Також: після перестаючи грати, нехай кілька хвилин пройти, так що вона розуміє, що "гри за", привернути її увагу, відправити її на місце.

Все це в основному призводить до її почувати себе більш безпечною, і ви в змозі до кінця гри без того, щоб покарати її.

Отже, Частина 2: Знайти безпечні ігри для вас, ваших дітей і вашої собаки. У вас є молодий і фізично дуже сильна собака. Груба гра з нею буде, швидше за все, завжди буде ризикованим. Але з лабрадором, вона може бути неймовірно щасливий грати в "принеси" гри. В даному випадку, це означає, відкинувши все, що вона любить принести, і навчити її, щоб привести його до вас, покладіть його вниз, і чекати наступного кидка. Вона може спалити фізичної енергії, стрибає і буде стрибати не треба нікому. Крім того, перевірте, якщо вона може подобатися аджиліті-який вид діяльності!
Вдома, ви можете кинути виклик їй подумки: навчити її новим командам, навчити її приносити речі, щось подібне.
Коли ви граєте більше фізично з дітьми, відправити її на місце першого, якщо це можливо. Якщо вона залишається, навіть коли люди біжать повз неї? Джекпот! Улюблені ласощі, багато обіймів, що вона любить найбільше!

Будемо сподіватися, що вона заспокоїться, як вона старіє, і ви зможете її просто стрибати з дітьми і ви в кінцевому підсумку, але зараз це має поставити вас в положення, де ви, діти і собака можуть бути щасливі без ризику аварій.
Враховуючи, що вона-рятувальне з невідомою історією і не обов'язково суміш, яка піддається легкій обробці, схоже, вона чудова дівчина, які просто потрібно трохи спокою і безпеці в своєму домі :).

+952
Urvik 1 трав. 2014 р., 23:51:13

Як сказала Флатер вона може бути нерішучої, але вона може робити це тільки тому, що вона знає, що ви прийдете до неї, коли бачиш її нявчання на певному місці. Якщо ні, якщо вона дійсно чекає твого дозволу, або не можете з'ясувати, що вона в змозі йти в поодинці, ви можете поставити їй яке-небудь частування у просторі між внутрішнім та зовнішнім (він буде біля дверей в цю сторону) і поставити її ще на вулиці і просто спостерігати за нею ідіть прямо і навпаки.

Як я сказав Раніше, це може бути просто, щоб зателефонувати вам з ліжка, або де б ви не знаходилися і йди прямо до неї. Мій кіт робить це на двері ванної, яка має лотка в ньому. І сенс нам приходити кожен раз, щоб дати їй в її лотка, вона почала нявчати тільки для того, щоб ховатися в засідки наших руках, що б ще на двері.

+851
RHytonen 23 жовт. 2010 р., 05:45:33

У нас була таже проблема з нашим старим котом. Вона відмовлялася від їжі на деякий час, якщо це не було консервів.

Найпростіше рішення ми знайшли змішувати сухий корм в консерви. Цей змусив її з'їсти його повільніше, і усунув проблему її їдять занадто швидко і рвало. Згоден, вона іноді з'їсти занадто багато до точки, де вона підкидає вгору, але це вже інше питання. :)

+819
DaRkWoMaN 30 січ. 2011 р., 00:14:26

Моє питання: чи Можна залишати собаку на самоті в своїй студії на 8 годин? Є порода, яка буде згодна з цим? Як люди, які мають постійну роботу собаки?

+813
Chris Suter 1 січ. 2013 р., 09:37:07

Я купив 7 Glofish спідниця тетра 3 тижні тому і сьогодні був перший раз, коли я міняти 25-30% води в акваріумі 10г. Замість води був використаний воду нагрівають протягом декількох годин і оброблені з API Швидкий старт як в інструкції, міняти воду. 10 хвилин після зміни усі 7 тетр піднімають на поверхню і почала плавати як хапав ротом повітря. Це триває протягом 2-3 годин. Перед зміною води вони ніколи не плавали на поверхні, вони були щасливі і грайливі. У мене є вода фільтр, нагрівач, повітряний насос розчинення повітря у воді. Я вимірював якість води з прокладками і всі 7 параметрів виглядають добре, тоді краще було перед зміною води. Порадьте, будь ласка, що це поведінка означає.

Оновлення: через пару годин всі 7 риб мертві. Я досі не розумію, що пішло не так. Щось отруйне для них безумовно був у воді, які вбивають їх протягом декількох годин, і я не розумію, що саме. Параметри води в тетра простий смуги:

Nо2: .5

твердість: м'який

загальний вміст хлору: 0

рівень pH: 7.2-7.6

Х: 80-100

Я думаю, це була моя перша зміна води може бути щось отруйне в нові пластикові інструменти, які я використовував, як пробка насоса або відра. Хоча я промити їх теплою водою з крана, там ще щось отруйне, може залишилися

enter image description here

+805
Tommymaso 18 січ. 2016 р., 21:26:13

Мій кіт, Макс, ховалася під кроки моєї бабусі з 27-го вересня. Нам довелося залишити всі мої кішки у моєї бабусі тимчасово, щоб ми могли переїхати в інший будинок. Ми не хотіли їх є, коли ми приносили в наших деталях, у разі вони вийшли за двері, коли ми не дивимося.

Вони ніколи не були в домі бабки раніше. Дві мої кішки були в порядку, був дуже обережні і пильні, поки Макс був просто в заціпенінні. Макс переїхав раніше, це не повинно бути для нього в новинку. Він не сходили з його носієм, тому нам довелося забрати його і буквально звалить його. Це було нелегко через його розміру.

Нам довелося виїхати, тому ми залишили котів у підвалі, думаючи, що вони прийдуть зрештою наверх. Ми спочатку помістити їх в підвал, щоб ми могли показати їх в урни.

Наступного разу, коли ми приїхали, який був вчора, ми були готові взяти їх у новий будинок. У нас три кішки в їх носії легко, поки Макс не ворухнувся з-під сходів. Він втиснувся в самий останній крок. Ми думали, що він застряг, але його не було. Зрештою, ми штовхали його і заблокували нижня щаблі з ящиками для взуття, тому він не міг потрапити в пастку там, і ми могли б схопити його.

Він перейшов на бік кроки, затиснутий між стіною і кроки. Він сів так, що його голова була насправді між стіною і сходами.

Ми здалися після того, як близько години намагався витягнути його і поставити його на носій.

Він не виходив, щоб поїсти чи випити. Ми навіть даємо йому вологий корм в його миску, щоб спробувати витягнути його. Єдиний раз, може бути, він вийде, щоб піти у ванну, тому що немає пописати або що-небудь на його місце.

Сьогодні ми знайшли його трохи шляху далеко від сходів під спинками і іншим барахлом. Як ми можемо змусити його знову зігрітися, щоб ми могли забрати його в новий будинок? Я знаю, що переїзд може бути стресом для кішки, але це нормально? Той факт, що він не їсть насправді мене турбує.

Макс-чоловік помаранчевий смугастий і важить близько 20 фунтів. Ми ніколи не бачили його таким. Він веде себе як глава дому, як правило, ми не очікували, що він ховатися.

З тих пір, як ми знайшли його на сходах, ми намагалися змусити його піти. Я тупо намагався витягнути його руками, і він вкусив мене. Не кусаються попередження, а справжній укус. Він просто тварина, і це мене турбує, що він думає, що ми поклали його в небезпеці.

Допомогти?

+800
jeyk 8 черв. 2019 р., 17:42:59

Я втратив Мейн-Кун чотирьох років тому. Я вважаю, що я знайшов його, але він не довіряв, щоб прийти до мене. Це нормально для кішки, не згадувати мене.

+735
jblasdel 30 січ. 2015 р., 23:18:47

Клітка моя птах починає показувати трохи його вік і міг використовувати свіжий роботу фарби. Я чув, що ви повинні бути обережні з типом фарби ви використовуєте, оскільки птахи будуть брати в барах в їх клітці.

Який тип фарби потрібно використовувати, що є безпечним для птахів і що-небудь ще мені слід врахувати при фарбуванні клітини мої птахи?

+717
artcorp 25 січ. 2020 р., 00:54:42

причина не давати прісноводну рибу солону воду вмочувати це солона вода небезпечна на клітинному рівні для риби за рахунок зміни осмотичного тиску в клітинах.

ось сайт, пояснюючи це в частині анатомії і фізіології http://fishlaboratory.com/fish/freshwater-fish-vs-saltwater-fish

в прісноводній рибі рівень солі вище всередині клітини, ніж у воді, обволікаючий риби, щоб клітини тримати сіль на поїзді їх.

якщо ви опустіть прісноводних риб у воді, що містить високий рівень солі солона вода буде тягнути воду з клітин риби, тому риба стає збезводненої і починає пити воду, щоб компенсувати втрату води з клітин, але це додає ще сіль робить рибу ще більше води, поки вона не помре від зневоднення.

морська риба мають приблизно однакові концентрації солі в клітинах, як у воду sorounding риби.

у морській рибі, якщо ви помістіть його в прісній воді клітини будуть мати більш високі концентрації солі та клітини поглинають воду, але і морська риба, то можна просто перестати пити і тим самим припинити додавання небезпечні рівні води в клітинах.

у морській рибі постійно пити, щоб вивести зайву сіль із свого тіла.

риба, яка живе частина їх життя в солоній воді і частина їх життя в прісній воді мають спеціальні пристосування у зябра, так як це орган, що регулює рівень води і солі в рибі,те ж саме стосується риби, що живуть у солонуватою воді.

ще одна посилання http://www.blogionik.org/salt-regulation/

Edit:я мав на транспорті води з клітин назад, але тепер це виправлено.

+713
Blue Waters 3 жовт. 2014 р., 09:57:04

Я не знаю, чи це так для всіх видів черв'як і я дуже сумніваюся, що це так, але, принаймні, деяких черв'яків можна побачити, розглядаючи ануса кішки. Не хвилюйтеся, нічого серйозного, просто підняти хвіст і подивитися. Іноді можна побачити там маленьких білих черв'яків.

enter image description here

Я бачив це в кількох моїх кішок протягом багатьох років і негайно відвіз їх до ветеринара, годували їх таблетки на кілька днів і все було нормально.

+619
frederich2156 8 квіт. 2014 р., 04:02:55

Нещодавно, мій кіт повернувся з 3-місячний "відпустку". Ми знаємо її втекти на день або два, але не так довго. Що мене вражає, так це те, що вона все-таки повернеться. Таким чином, будь-які ідеї?

Вона стандартна домашня кішка, близько 6 років, удар на 3. У нас було багато нових тварин незадовго до того, як вона пішла, але це було близько місяця, перш ніж вона відступила.

+611
Paul Bastowski 9 квіт. 2017 р., 14:45:41

У мене є 6-річний смугастий кіт. Я взяла його, коли він був близько 10 тижнів.

В останні приблизно два роки він почав ненавидіти незнайомих людей приїжджає. Це почалося близько року тому, коли мої друзі сестра спостерігає за ним і друг. Він принюхався її речі, здавався заклопотаним, потім напав на неї. І коли я описую його нападу, я маю на увазі, як злісна кішка напад, як я бачив де завгодно, і я вмикаю телевізор в це.

Дійшло до того, сьогодні, коли моя подруга була колега, що залишаєтеся з нами. Він напав на неї, моя подруга і я (дряпати і шипіти). Він потрапив в такий жахливий момент її колега почав плакати. Очевидно, я відчував себе жахливо про це.

Зазвичай ідентифікатор спробувати дати йому тайм-аут в іншій кімнаті, але я не можу його забрати бо він нападає на мене злісно, коли я намагаюся наблизитися до нього. Він здається неймовірно тривожно і страшно.

Я відчуваю, що я пробував все, відволікаючи його, давши йому ласощі, грати з ним, але нічого не схоже на роботу.

Він тепер дійшов до стадії, коли він буде періодично нападати на мене Надзвичайно порочний характер. Він часто залишає мене кровотеча. Я дійсно хочу, щоб виправити це поведінка, але я не можу нічого робити, коли він нападе, він, здається, засліплена люттю. Мені просто потрібно вийти з свій шлях і нехай він трохи заспокоїться, але я укладений в моєму власному домі

Хотілося б знати, як навчити його - не можу навіть є друзі в даний момент і чесно кажучи, я побоююся за свою безпеку.

Примітка: Я пробував Feliway, але це, здається, тільки зробити його більш сердитим.

+586
Karthik Thayyil 30 груд. 2011 р., 10:18:26

Я використав, щоб тримати альпаки, які тісно пов'язані з ламами. Альпаки дуже розумний, і буде адекватно реагувати на загрозу. Наприклад, моя альпака спокійно зі своєю вівчаркою. Сусідська собака, яка намагалася вкрасти їжу з їх обробити страва буде вам попередження "удар", що не підключили, але хотів його злякати. (Підкреслю, вони не штовхають собаку, просто штовхнув в напрямку собаки.) Помічник мій, який звертався з ними надто грубо отримали справжній удар, але він був м'яким. Іншими словами, вони скорегували свої відповідь на серйозність загрози. Я не думаю, що ваші лами будуть менш пильні, захищаючи паству, просто тому, що вони звикають до однієї собаці.

Навчання ваших лами приходити по команді, ймовірно, буде легше, коли трава не настільки пишною.

+573
Stephen W 3 лют. 2015 р., 05:42:22

Будь ласка, допоможи мені визначити цю рибу.

Пройшовши через деякі місцеві акваріум і зоомагазини в місті Ченду, Китай, де я перебуваю, я був в змозі ідентифікувати більшість Риб Я бачив. Крім цього. Він має білий сріблястий корпус з червонуватою точкою на голові, частково червоними очима і плавниками, які, здається, світяться синім кольором неону. Риба близько 1 або 2 дюймів завдовжки.

Silvery fish with red eyes and neon fins

Я думаю, це родич електричний синій оперативної пам'яті, але я не впевнений. Я новачок в хобі акваріума, тому були б вдячні за допомогу.

+549
Polly Dick 21 груд. 2013 р., 21:28:57

Мій богомол не линял протягом трьох місяців. Вона лише двічі линял в її житті. Другий раз вона линяла вона ліпиться не так, і її руки застряг в шкірі, тому вона не може взяти їжу. Так що я руки годувати її котячим кормом (я прочитала в інтернеті, що потрібно погодувати їх), поки вона знову не линял і був в змозі прогодувати себе. Проте, вона ще не перелиняла. Вона повинна бути Гігантський азіатський богомол. і вона крихітна. Я туман її кожен день. І вона живе у величезній середовищі. Крім того, вона має купу сухих корм для кішок на передні ноги до неї зараз я не знаю, як зняти. Я відчуваю себе жахливо :( що робити??enter image description here

+527
francoiskroll 29 черв. 2018 р., 06:13:35

В'яла, обвисла шкіра на живіт кішки-це просто природна частина анатомії кішки, іноді званий фартух, або як у наступній статті, початковий мішок. Це більш помітну на деяких кішок, ніж інші, і може стати більш очевидним у кішки, оскільки вони старіють або отримати або втратити вагу. Отримувати стерилізувати або каструвати не викликає у вашої кішки, щоб отримати фартух, але це може зробити його більш очевидним через відповідних змін у вазі.

http://pawesomecats.com/2013/11/19/why-does-my-cat-have-a-flabby-tummy/

+526
anny30011989 3 серп. 2014 р., 22:02:28

Загальне правило: незалежно від породи, бажано не купати собаку частіше, ніж раз в місяць якщо інше не зазначено ветеринара, використовуючи правильний шампунь і мило.

Якщо ви занадто часто купати собаку, її шерсть втрачає блиск, собака може стати свербіж. Крім того, собака має природну систему захисту пальто, які можуть зробити шкоду від надмірного купання. Так, раз на місяць бажано.

Тим не менш, ми купаємося в нашій німецької вівчарки двічі в місяць і я не відчував нічого проблематичного про це.

Наскільки запах йде, це дуже природно для собаки, щоб мати якийсь запах. Це не повинно вас турбувати.

+523
lellefood 19 лист. 2019 р., 21:04:28

Це для двору, або ви шукаєте вікна окунь catio стиль?

Якщо у вас є відкритий простір, ви могли б спробувати отримати що-то готові, які можна прикріпити до вікна за допомогою невеликої пандус (вих. цього).

Якщо ви шукаєте вікна стиль окунь установки вам буде потрібно наступне:

 • Дерев'яні дошки для каркаса і підлоги (оброблених під тиском деревини є найдешевшим, але cedat або Редвуд розпаду стійких).
 • Оцинкованого сталевого дроту сітки для бічних стінок і даху
 • Гвинти сталеві скоби, степлер, ножиці, свердла і пили (в деяких магазинах типу home відділ будуть скорочувати матеріали для вас безкоштовно або за невелику плату, так що подивитися).

Ваш найкращий вибір для збереження кладки свердла в бетон, а не фактичного цегли. Коли ви виходите, ви можете заповнити отвори назад в легко. Вам потрібні конкретні кріплення, щоб переконатися, що все залишається на місці. Цей сайт дає хороший огляд різних конкретних деталей, ви можете вибирати, який доречно, засновані на вагу catio.

+508
user3474947 14 груд. 2017 р., 16:34:37

Я бачив, як собаки роблять це. Тварини іноді перетягувати їх убиває, щоб захистити свою їжу від інших тварин. Здичавілі кішки іноді вирву шматок м'яса з тушки і втекла з ним, щоб інші кішки від його прийому. Вовки та інші тварини часто є замовлення їжі і нижніх чинів тварина може спробувати вкрасти трохи їжі з черги і побіг з нею до вживання, щоб уникнути наслідків.

Вашу собаку можуть проявлятися інстинкт уздовж цих ліній. Також ваша собака може відчувати себе більш безпечно в цьому районі, він рухається своєї їжі. Може бути, це менш відкритою і більш тихий.

+470
makantidur 1 груд. 2017 р., 05:28:58

Недавній відповідь включеними годівлі молочних продуктів собаці, у відповідь був сир, але його не виховувати і весь питання, якщо молочні продукти будуть доречні для собак.

Я особисто 'непереносимість лактози і я знаю, що не всі дорослі ссавці здатні приймати молочні продукти як регулярна частина їх раціону.

Чи можна годувати собак молочні продукти?

+419
Andy Prokhorov 6 черв. 2019 р., 01:38:07

Я думаю, що це досить звичайно приймається, що зміна кольору може статися з віком. Можливо, не величезний, колір змінюється, але як приклад: Одна з моїх собак вийшли з посліду, які народилися практично всі білі. Як проходять роки(тепер їх 4), всі білі собаки почали ставати більш вираженим чорним тикингом, який був лише злегка видно, як немовлята. Мій вет каже, що це не рідкість на всіх, і що його навіть бачили в тигровий іноді. Одна з моїх собак-це чорно-тигровий і по закінченні часу її пальто, здавалося, трохи світліше, і тепер більшість людей буде розмістити її в категорію червоний тигровий! Я говорив з кількома з моїх друзів, у яких є собаки, і деякі з них бачив колір зміни їх собаки з часом. Я думаю, це більше спільного, ніж я знав!

+397
Feste Ainoriba 20 лип. 2012 р., 14:19:10

У торговому змія багато зусиль до розведення тварини з різним забарвленням. Добре відомим прикладом цього є мутація Альбіно. Альбінос означає, що у тварини відсутня всі (або більшість) колір.

Є кілька видів змій, які мають дуже активний племінної спільноти для створення морф. Більшість з цих порід зазвичай тримають як домашніх тварин, як наслідок (чи причина?).

 • Пітони М'яч
 • Кукурудза Змії
 • Удавами
 • Бірманські Пітони
 • Цар Змій
 • Сітчасті Пітони
 • Пітони Килим

але і

 • Геконів Леопарда
 • Бородаті Дракони

Як створюються морфи?

На основі морф виявлено. Зразок зустрічається, як правило, в дикій природі, що просто трапляється, є ця мутація випадково. Якщо він буде знайдений, хтось може вирішити, щоб імпортувати (зазвичай за досить великі гроші) і Надія (азартні ігри) різниця в викрійці викликана генетичним фактором. Якщо це так, вона може бути виведена і відтворюється. Точніше генетики розглядаються у цей відповідь.

Поєднання морф

Наступний крок-об'єднати морфи. Якщо у вас є змія з меншим малюнком, та інше, що не потрапляє все чорним кольором, наприклад, це може бути гібрид, і шлях вниз по лінії це може призвести до тварин, які обидва зникли чорні, і зниженому візерунок. Це може тривати досить екстремальним.

Приклади

Деякі приклади з м'яч пітони. Спочатку дикий тип (звичайна забарвлення), взяте з Вікіпедії:

enter image description here

Пегая Морфа:

enter image description here

Ціни

Ці тварини можуть піти на дуже високі ціни. З-за випадковості в генетиці, коефіцієнти для конкретних комбінацій морф може піти дуже і дуже низька, що робить більш "екзотичні" морфи дуже рідко. Діти можуть перейти на кілька тисяч доларів, до десятків тисяч, коли новий морф не знайдено. В договорі, більше спільних морф - морф, які були на ринку вже деякий час - може піти лише на кілька баксів більше, ніж дикий тип.

Спори

Є кілька суперечностей навколо морфи:

 • Є кілька морф, які, здається, впливають на змію іншими способами, ніж просто колір. Приклад Морфа Спайдер м'яч пітона, який, здається, викликає дефекти нервової, виставлені на дивні рухи головою. Іншим прикладом є ген килим пітон, Ягуар, який також, здається, викликає різні неврологічні дефекти.
 • Є морфи, які змінюють зовнішній вигляд змій, а також. Великий приклад це мутація бесшкальные в обох cornsnakes і м'яч пітони. Ці змії не мають Ваг, спираючись на свої шкіри під замість.
 • З цих генетичних схрещувань, при збільшенні суми інбридинг-це завжди клопіт. Більшість морф виходять з однієї проби, в кінці кінців.
+388
Petrovichh 1 груд. 2013 р., 02:39:26

Багато залежить від кішки, але ви можете спробувати, несучи свою кішку в кімнату, щоб показати їм навколо. Часто буваючи там разів і побачивши, що там зменшить бажання кота туди. Простір буде здаватися менш загадковим і цікавим ( або, можливо, загрожує) до кота.

+360
DatK9 11 груд. 2015 р., 19:02:29

Не схоже, що буде працювати. Якщо лікує завжди доступні на полиці кішка може поїсти частування, потім лягти на стіл.

Якщо ви помістіть частування, коли ви йдете в кімнату з письмовим столом, кішка може почекати на полиці, поки годувала потім переїхати в інше місце, як це йому підходить.

Підготовки (кондиціонування) вашої кішки, щоб залишитися на власній, а не реєстрації буде досить складним.

Моя кішка робить те ж саме, і любить випити напої на стіл. Найбільш практичним рішенням буде просто перемістити вашу кішку.

Можливо, вам доведеться зрушити його кілька разів, кожен сеанс, але в кінці кінців він дізнається, що є місця, де він не повинен бути.

Це не зупинить зупинити його від стрибка в моєму житті зараз і тоді на якусь увагу. Просто дайте йому свою увагу і поставив його на підлогу.

Також, якщо ви перейшли йому пару раз і він постійно повертається, і ви потім "піти назустріч" і пустити кота сидіти на клавіатурі, він буде дуже швидко вчитися, він отримає його, якщо він упирається.

Просто продовжуйте акуратно поклавши кота на підлогу, коли він знаходиться де-то ти не хочеш його, і він повинен дізнатися.

+342
Roberto Gimenez 2 груд. 2016 р., 06:42:40

Кішки просто різні, як і ми люди.

Чи знаєте ви, що кішки нявкають тільки на людей? Вони не нявкають на інших кішок, але у них є багато способів, щоб спілкуватися зі своїми товаришами.

Нявкання є, з деяких причин, відведених для людей.

Коли я вперше почув це, я подумав, що це маячня. Потім я задумався і не міг згадати час, один з наших котів (у нас було багато кішок) нявкнув в іншому. І я став дивитися на нього і ніколи не бачив - ну, це - чув, як вони роблять це.

SimonT

+330
Ram Chhetri 26 черв. 2017 р., 04:46:58

Може тільки самка бета-риби бути розміщені разом (відносно) мирно. Як тільки чоловік риби входять в їх ювенільної стадії вони будуть боротися, і, як правило, до смерті. Це одна з причин, чому вони продаються в сечі-зразка розміру чашки в маси в зоомагазинах (хоча це не рекомендується для довгострокових).

Будь ласка, перегляньте інші коментарі до вашого питання, вони мають рацію, говорячи, що ви повинні помістити їх в окремі ємності.

+301
khaleel 18 січ. 2014 р., 20:12:22

Мій партнер і я нещодавно отримала кордон цуценя коллі (8 тижнів, коли ми отримали, 11 тижнів зараз) і так як ми її взяли вона була неабияк регулярних аварій всередині (як молоді щенята роблять). Ми намагалися її виховувати людину. Ми були:

 • Взявши цуценя регулярно, звичайно на/близько години, щогодини, поки вона спить (тоді ми йдемо, як тільки вона прокинеться)
 • Ми приймаємо її на вулицю кожен раз, коли вона йде до дверей і сидить під дверима (в надії, що вона пов'язує таку поведінку з виходить і йде на горщик)
 • Ми були нагороджуючи її з похвалою (хороші дівчатка і груди треться) і лікує, коли вона виходить на вулицю
 • Ми були ігноруючи 'аварій' всередині і спокійно почистити їх (як ми боялися, що прибирати шум був нагороджуючи її)

Однак, за останні 2-3 дні її пригоди минуло від Один раз в день до 6-8 разів на день. Тепер майже кожен раз, коли вона пісяє вона робить це зсередини (в купу різних місць в будинку). Ми в чомусь втрати, і ми дуже важко не показуючи свого розчарування з ситуацією, як це, здається, виходить з-під контролю.

Чи Можете ви допомогти нам?

Додаткова інформація: вона відмінно підходить в нічний час, вона управляє 5-6 годин без будь-яких проблем в її скриньку. Крім того, в даний час вона знаходиться з жувальної/є речі поза (я не знаю, як це може бути пов'язано, але може бути, я думаю). І, нарешті, інші, ніж вночі (і близько години перед сном) вона має постійний доступ до неї води. Вона, як правило, їжте повільно, так що вона в основному безкоштовні канали (не наш вибір). Ще раз повторюся, я не знаю, як це може бути пов'язано, але може бути, я думаю.

+265
d0wnloader 14 січ. 2010 р., 21:33:55

Під звуки її, ви не тільки виставляючи частування, коли він виконує команду.

Ви повинні спробувати виманити навчання. В простих термінах, ідея

щоб показати свою собаку саме те, що потрібно, і щоб винагородити його за виконання

Ваша собака, можливо, не знайомі з ідеєю реагує на ваш голос, щоб отримати нагороду. Приманка тренування є відмінним способом, щоб сформувати його, виставляючи його на думку вище. Якщо він шукає інші задоволення після того, як винагороджені, він не зробив з'єднання "я повинен зробити [трюк] всякий раз, коли власник робить [команда]". Ви повинні використовувати ласощі в якості мосту.

Навіть гірше, ви, може бути, робить встановлення зв'язку "кожен раз, коли я бачу смакоту, я спробувала" тільки виставляючи лікувати, коли виконується команда. Це може спонукати собаку шукати більш лікує, як він може інтерпретувати як грати в м'яч, а не отримання від вашого імені.

 • Викрити лікування для посилення зацікавленості вашої собаки
  • дайте йому знати, що ви ставитеся до диспетчера
  • утримати його увагу.
 • Якщо він хвилюється, чекати його, щоб заспокоїтися
  • спробуйте від'єднати там це лікують тут від вас отримати задоволення

Звідти, використовуйте ласощі, щоб заманити його в простих позицій, наприклад, сидячи (як правило, виконується автоматично через деякий час не отримують лікування) або лежачи (легко взяти з собою собаку на рівному місці з лікування). В кінці кінців ви будете відхилятися від заманювання і використання ласощі просто як підкріплення подразників. Інвестувати в клікер як дешевше підкріплення подразників, як тільки ваша собака знайома з командами.

+221
MrPickles7 2 бер. 2018 р., 22:34:39

Якщо ви не готові нести відповідальність за тварину протягом всього його життя, то ви не повинні приймати це тварина. Для кішки, то слід очікувати менше 15 років, і потенційно більш 20 років відповідальність. Вам потрібно забезпечити корм, наповнювач для туалету, щеплення, медична допомога у разі аварії і травм, а також догляду наприкінці життя за цей час. Ви також повинні надати збагачення у вигляді іграшки, когтеточки, для кішок і меблі, крім базових потреб, таких як миски для їжі і води і лоток для туалету. І ви можете виявити, що те, що ви купили не підходить вашій кішці. Ви купили невеликий ящик для сміття, але вона більше кішки і потребує більше місця. Ви купили джингл іграшки, але вона воліє опудал мишей.

Ви здійснювали цієї кішки залежать від людини для виживання. Якщо вона залишається як сліпа, вона найвірогідніше помре. Якщо ви не в змозі доглядати за нею, ви повинні зв'язатися з місцевою рятувальною (якщо є) чи знайти людину, яка б змогла взяти на себе відповідальність (оцінити їх, щоб вони не зашкодить кошеняті). Життя бродячих кішок, як правило, короткі, з жорстокою смертю; навіть без її залежність від людей, вона все одно буде краще, якщо вона тримається як критий кішки. Ви повинні взяти на себе відповідальність, як мінімум, за те, що вона буде мати хороший шанс на гарне життя, як це можливо, так як той, хто зробив її залежною від людей.

Кішки, як правило, власної підстилки поїзд. Вони, природно, схильні приховувати свої відходами; ви можете почати з котом-залучення посліду або підстилки добавка для лікування вона використовує ящик на ранній стадії, якщо ви вирішили її удочерити. Поки вона знає, де скринька, вона повинна мати ніяких проблем швидко навчитися використовувати його.

Кішки не мають "сім'ї" шлях людини. Немає ніяких причин, щоб не desex усиновленої кота, і відмова зробити так призведе до Кот роумінг (можливо, ніколи не повертаються з-за прийнятих кимось іншим або бути вбитим, поки другий помічник), а також ще більше безпритульних кішок, які мало живуть жорстокою смертю (в ті життя, чинять негативний вплив на місцевих диких тварин, таких як птахи). Якщо ви вирішили взяти на себе відповідальність за неї, ти повинен її стерилізувати, і тримати її в приміщенні.

Колишній збивається можна зробити фантастичні housecats; один з моїх нинішніх трьох був врятований вуличного кошеня, який дуже добре пристосувався до життя в будинку, і який тепер ніколи не доведеться боротися, щоб знайти їжу чи притулок або піддатися ризику бути вбитими авто, інша тварина або жорстокого людини. По годівлі бездомних, ви тільки тих, хто бореться за них, але решта залишаються. Знаходячи, що кішка будинку в приміщенні, будь то ваші власні або ким-то Ви довіряєте, ви можете видалити всі ці труднощі, а також захист вашої місцевої дикою природою і допомагає зменшити проблему перенаселення з бродячими кішками.

Якщо ви вирішили взяти її на себе, пам'ятайте, що наявність домашнього вихованця-це давальницьких відносин. Вам доведеться внести корективи у свій спосіб життя, і їй доведеться також налаштувати. Як і будь-які відносини, ви не можете очікувати, що одна зі сторін робить усі поступки, якщо вона хоче сісти на меблі, дати їй місця, щоб сидіти. Якщо вона хоче гризти дроти, сховав їх. Але якщо вона хоче, щоб розбудити вас в 5 ранку, потяг її не робити цього. Зрозуміти, куди йти на компроміс з нею, і ви будете не тільки допомогти їй жити краще, але ви знайдете свій власний збагачений нею спілкування.

+214
user17802 9 лист. 2018 р., 15:08:40

Мій щеня досить великий для свого віку. Він спить зі свого ящика вночі, в 9 ранку, покладіть в ящик близько 2:30 вечора для мене, щоб піти в школу, нехай з клітини в 9 вечора, коли я повернуся. Це шість його будять годин в день проводите в ящик. Я приймаю його близько тридцяти хвилин щоранку, якщо це сходження і по вихідних я беру його в парк, іноді по два рази у вихідні на годинку і він отримує високі енергії тренування.

Мої сусіди по кімнаті кажуть, що я їм нехтуєш. Це може бути тому, що коли я йду в школу, вони тільки що прийшов з роботи додому, а він у шухляді, поки я не повернуся. Але іноді вони дійсно змушують мене відчувати себе жахливо цього і я не знаю, якби я поводився з ним.

Це те, що мої батьки зробили з нашими собаками, і я думав, що всі інші теж. Одного разу він може обробляти, що зі свого ящика з сусідами зверху вдома я йому блукати цілий день, але зараз він не може витримати більше двох годин і ось тільки якщо ніхто нагорі шуміти. ІДК.

+183
Natalie Darmanin 22 жовт. 2018 р., 15:39:27

Ви вказує, що в даний час нікотину є дуже токсичними для використання і має "ніякого істотного застосування у ветеринарній практиці", але і споріднені сполуки (nicotinoids) були використані проти паразитів. (Реф: Довідник з ветеринарної фармакології, випуск 2013 року, і Parisitipedia сайт)

(Foxd Egrrrod, зручне управління не зручне управління.)

+70
Jordan Santiago 21 груд. 2011 р., 18:44:38

Приблизно 30-40 хвилин тому я поміняв акваріум воду, чистити фільтр і за будь-тоя корм для черепах. Тепер я бачу, що вода стала червоною, я вже перевірив, ні порізів, укусів або ударів на черепах.

Яка може бути причина, чому вода червона? Це інфекція? Може це ефект мені теж, тому що я перетворив воду з руки, без рукавичок, використовуючи відра.

Інформація:

 1. Джерело Нова вода міста поставити = водопровідна вода = жорстка вода. Його одного джерела поставок з останніх 9 для їх років. Гниль! Там зростання дуже добре.
 2. Я міняю воду кожен раз, коли я бачу, що вода дуже мутна з-за їжі, я міняти воду, приблизно кожні 20-30 днів.
 3. Я годувала ж їжу протягом досить довгого часу. Мені завжди здавалося, що їм це подобається, тому що момент, коли я кидаю їжу, яку вони схопити його, як вони голодні віку. enter image description here
 4. Я не використовую нічого для дехлорування. Схоже, я не потрібен дехлорування. Вони йдуть без нього.
 5. Я не використовувати один або використовувати інші методи, такі як старіння води.
+16
mariano mendez 3 серп. 2010 р., 17:48:13

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil