Кошеня травмований? (ОНОВЛЕННЯ СТАТУСУ)

Я не знаю, чи ти пам'ятаєш моє останнє запитання, де я казав, що ще є сміття (а мама була стерилізована, зараз, так що питань, проблема була вирішена, принаймні для мене) Ну у нас було 3 кошенят, які залишилися від посліду, з якого ми, а моя мати збиралася залишити 2 з них. Вони раптом зникли всі троє- (навколо 8 днів назад) і ми не знаємо, якщо вони загубилися разом, або вони були взяті, 2 дн. тому один з кошенят повернувся, весь брудний і худий(що змушує мене думати, може бути, вони заблукали) і чомусь вона дуже злякалася, коли моя мама намагається взаємодіяти з нею, вона була слухняною підстилки, чистої любові. Але тепер, схоже, вона в жаху від отримання ПЕТ. Моя мама купала її і поклав її в один з туалетів в лоток і їжу, вона, здається, робить добре, поки тільки вона, але бігає і ховається за мінімальною ознака наближення людини.

Як я можу порадити мамі в цій ситуації?

-- У П П О --

Грайливий кошеня знову і любить бути з мамою, я не знаю, якщо вона сумує за 2 братами, але досі вона молодець! Набрала вагу, і стала ще більше любити кота. Спасибі всім за ваші відповіді! Я дійсно ціную це!

+525
user30155 21 лют. 2016 р., 21:44:48
37 відповідей

У мене є відчуття, це може бути пов'язано з більш молодий собаки ховаються іграшки. Кішка-це нудно, тому він знаходить спосіб розважити себе. Спробуй змусити його іграшки, які собака не зацікавиться, або дресирувати собаку, щоб вона не зміг вкрасти іграшки.

+980
martinmose 03 февр. '09 в 4:24

Бавовна Небезпек Шерсть

Є деякі небезпеки для вати, таких як:

  • При проковтуванні - кишкова непрохідність
  • Кінцівки можуть отримати tangeled

Хом'яки люблять закопуватися тому субстрат, де вони можуть копати і ховатися краще. Він виступає в якості збагачення навколишнього середовища, а також безпечне місце, щоб сховатися.

Лайну додав хороший список зариваючись/постільна білизна матеріали, але я хотів використовувати їх тільки в одному місці клітини (за винятком паперових підкладках).

  1. Сіна, соломи, сухого листя не добре вбирає запахи сечі або
  2. Конопля, здається, трохи жорсткі і гострі, це може бути річ, німецько - ми не бачимо цей тип ліжок у Канаді, але він схожий на трісках.

Чому не тирсою?

Тріска, як відомо, викликають деякі питання тварюк кілька прикладів:

  • Аспен - Бамбл-ноги, травми очей (чіпси тверді і гострі).
  • Сосна - як відомо, викликають захворювання дихальних шляхів від дрібних частинок пилу і фенолів.
  • Сідар - складніше чіпі, які також містять феноли.

Великий вибір постільних речей

  • Туалетного паперу, пакувального паперу - єдиний недолік-це не дуже добре вбирають запах.
  • Carefresh (як ви в даний час використовуєте)
  • Живий світ свіжим Н Комфі (мій особистий фаворит, вбирає запах дуже добре)

Як заощадити гроші?

Лотка для вашого хом'ячка! Хом'ячки, як правило, пісяєш і какаешь в конкретній області їх корпус, купити коробку для нього, щоб використовувати. Це дозволить скоротити обсяг повного очищення корпусу, що вам потрібно зробити, просто замінити субстрат ви використовуєте в лотка замість!

Як до горщика поїзд хом'ячка

+976
Julien Kode 5 жовт. 2012 р., 13:25:40
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Останні дослідження, присвячені зміні вихованця показати виникає занепокоєння кастрація або стерилізація домашніх тварин теж незабаром може надати несприятливий вплив на здоров'я тварин. Хоча деякі стверджують, що дослідні зразки є занадто вузькими (з упором на певні породи) і занадто малих вибірок, результати можуть бути цікаві для власників домашніх тварин. Хоча ця процедура є найпоширенішим домашнім тваринам операції, проведені в Америці, в Європі ця операція вважається ризикованою у віці до одного року, і в цілому у Європі, як правило, не змінюють своїх вихованців.

За даними Американської ветеринарної асоціації медіальної або АВМА і ПЛОЗЕ одне дослідження, проведене в Університеті Каліфорнії-Девіс показує зв'язок між змінами та порушеннями опорно-рухового апарату (дисплазії кульшових суглобів та інших спільних питань) і деякі форми раку. Дослідження стежили за 759 золотистих ретриверів, які показали в ряді випадків інтактних собак мають набагато більш низьку загальну захворюваність деякими видами раку і суглобів. Інші дослідження, опубліковані JAVMA показали інтактні тварини мішаних і породистих кішок і собак є і більш низькі показники ожиріння і сечі.

Багато експертів вважають, що Як-Девід голден ретривер дані дослідження не можуть бути застосовані для всіх порід собак. Насправді, подібний дослідницький дослідження Девісі, використовуючи лабрадор ретривери одні і ті ж посилання не були знайдені. Також у багатьох дослідженнях було показано, довести зворотне в Девісі дослідження золотистий ретривер, багато змінили тварин, показали зниження поширеності захворювань, пов'язаних з репродуктивним АВМА в минулих дослідженнях. Багато експертів вважають, що ця проблема пов'язана з віком тварин каструвати. Більш рання кастрація може призвести до несприятливих наслідків. Однак, за даними ПЛОЗЕ одинз даними інтактного тварини майже завжди мають найнижчі випадку раку і спільних проблем серед золотистих ретриверів навіть для тих, хто вже кастрованих у більш пізньому віці. Останні дослідження також показали зв'язок між ранньою кастрації та довголіття. Золотистий ретрівер клубом Америки сказав:

"Різниця у віці смерті між інтактних та кастрованих собак, ймовірно, в результаті зміщення відбору, а не з якихось біологічних перевага кастрації. Наприклад, для собаки повинні бути кастровані у 8+ років, він повинен спочатку жити не менше 8 років. Таким чином, випадають тільки старі собаки в цій віковій категорії, і це штучно результатів у більш старшому віці на момент смерті. Крім того, Голденов у цій популяції, ймовірно, були кастровані раніше в житті, якщо вони мали фізичні або медичні проблеми, які зробили непридатними для розведення."

Що я повинна забрати з цього дослідження? Дане дослідження є новим і виникають і багато експертів суперечливі ідеї стерилізації та кастрації навіть АВМА була опублікована стаття , як і раніше, підкреслюється необхідність стерилізації та кастрації, а також з посиланням на свої переваги для здоров'я. Сайти, такі як Північно-Захід Spay і Neuter навіть припустити зміна вашого вихованця у віці двох місяців. Слухати ваші довірені вет на найкращий вік для вашого вихованця, адже від нього буде залежати стан вашої собаки і породи.

Правда є ще нерозуміння серед заводчиків дворі і переповненість притулків. Безвідповідального розведення, поведінка призвели до цього штовхаєте каструвати всіх домашніх тварин, і я особисто раджу нікому видаляти яєчники або стерилізувати своїх вихованців, а також. Багато людей не будуть вживати заходів обережності, щоб запобігти собаку від цуценят (тому що вони не знають як, або вони не заперечують, якщо їх собака додає в тварину перенаселення).

+958
Warewolf 14 серп. 2017 р., 07:24:38

Фон

Мій 7-місячний німецької вівчарки (Німецька вівчарка) сука, схоже, розвивається те, що виглядає як звичний і імпульсивний горб після чищення сама.

Миттєво або навіть під час чищення її нижніх областях вона починає тупотіти, а сидячи або лежачи (як би вона прибирала сама). Вона не стрибає нічого, вона просто робить руху стрибки на місці. Єдиний спосіб зупинити це, щоб відвернути її. Потім вона забуває, що це коли-небудь сталося, і йде займатися своїми справами.

У нас є ще ГСД сучку, яка вже міцно утвердилася ієрархія і себе як топ собаки і 7-місячний прийняв її місці, не б'ється або бореться за владу і т. д., Вони прекрасно ладнають і дуже добре жити і практично нероздільні.

Вона не була стерилізована.

Питання

Що може бути причиною горб?

+932
Randy Kaempen 24 лип. 2016 р., 08:32:45

Якщо я виявляю, що у мене є рибу в моєму акваріумі, які хворі або хворі, є загальноприйнятий спосіб, щоб тримати їх розповсюдження як там у них в інших моїх риб? Я можу розділити їх на інший танк, наприклад? Або це підкреслити, тому що вони вже хворі, і вбити їх?

Як я можу тримати мої рибки в безпеці?

+894
Cara Favre 10 вер. 2015 р., 05:09:37

У мене є 500-літровий акваріум, я б хотів залити солоною водою і зрештою Риби. У мене 80 л бак починає цикл зараз на 3-му тижні, що містить близько 2 кг живих каменів.

Я планую частково заповнити бак 500 л з вмістом, фільтр і потужність глава 80 л, і протягом наступного тижня, поклала в недавно куплену живі камені, корали, субстрат, і більше води. Тиждень за тижнем, я планую додати більше води.

Цей план має шанс на успіх, а якщо ні як мені його змінити? Я не хочу витрачати всі свої гроші одразу!

+877
Stephanie Bergmann 21 серп. 2019 р., 11:40:37

Ви не сказали скільки років вашій кішки - як кошенята, вони були готові переслідувати і ловити які-небудь помилки, просто текст. Як літні кішки, вони більше утвердилися у своїх звичках і витративши деякий час, коли більша частина комах вони зіткнулися, був противний (шкідливий запах), вони, ймовірно, прийшли до висновку, що дрібні літаючі речі, погані новини.

Такого роду навчання, як правило, палиця - вони можуть ніколи не хочу їсти помилки знову, якщо ви вирішите спробувати змусити їх це (обприскування помилки з чим-то кішок знайти привабливі, наприклад, - і я поняття не маю, якщо це буде реально працювати чи ні, але це може бути варто спробувати, якщо тільки, щоб побачити, якщо ви можете отримати реакцію на котячу м'яту запахом молі!)

+866
Antonio De Villar 16 черв. 2017 р., 13:48:10

У 90% випадків чоловічого дитину сайт bunnys почнуть бойові дії, якщо вони прийшли до puperty. Вони можуть бути дуже агресивні і використовують свої гострі зуби, щоб нашкодити шкірі, вуха і ballbag один одного. В останньому випадку потерпілий кролик може спливати кров'ю до смерті.

Дитячі сайт bunnys можна каструвати до цієї точки, так що ви не боляче і потрібно їх розділяти. Якщо ви будете чекати, поки puperty/ до початку бойових дій, вони можуть стати агресивними таким чином, що вони не можуть бути знову соціалізовані після кастрації, з-за поганих спогадів один з одним.

Якщо чоловік кролики де каструвати до puperty, вони не були відокремлені від самок (тільки для реабілітації після операції, а не для "уникнення розмноження"). Також їх "запах" не змінюється, тому що вони не втратили своїх "дорослих" гормонів - у них не було раніше, у них немає після кастрації. З-за цього, вони будуть прийняті один з одним, як до кастрації.

Найкращий спосіб, що я можу собі уявити, щоб вибрати двох чоловіків (?) кроленята з можливістю повернути їх назад, якщо вони жінок, взяти їх до ветеринара для визначення статі, а також дату стерилізації.

Ця рання кастрація відбулося близько 12-го тижня життя. Для кролик досвідчений ветеринар це невелика рутинна операція, і він/вона навіть використовувати не для відкриття черевної стінки.

Детальніше про ранній кастрації самців кролів, ви можете знайти на цьому сайті kaninchenwiese німецькою мовою.

Деякі частини цього сайту переклад через Google:

("Раммлер" означає чоловік кролик)

Рання кастрація в Раммлер

Якщо кролик-раммлер-це каструвати до статевої зрілості, то один говорить про ранній кастрації. В залежності від розміру кроликів, це повинно бути зроблено приблизно 11-12 тижнів, але не пізніше, ніж 16 тижнів (великих порід). У кролика зазвичай Раммлер кастрували в уникнути потомства, так як це менше втручання в нього, ніж в самок. Раннє втручання запобігає статеві гормони можуть бути здійснюється, таким чином, кролик не повністю "дорослішає", але досвід показує що рано каструвати хулігани не мають вади у групі та у рейтингах і більш соціалізовані, так як вони не розділені параметрами для того, щоб не допустити нащадків. Це велика перевага рання кастрація. Якщо Раммлер кастрували до того, як він сексуально зрілий, він може одразу повернутися в стару групу і рости там. Пізніше кастрували бродяг здатні до розмноження до чотирьох тижні після кастрації і повинні бути розділені на цей раз, щоб уникнути потомство.

У Раммлер кастрація після статевого дозрівання

Кастрація після статевого дозрівання може здійснюватися в літньому віці як поки постраждалих кролик є життєво важливим і здоровим. Однак, оскільки сексуальна поведінка впливає на положення в групі і весь характер кролика, особливо в старих, домінуючим кроликів, які живуть у групі, після кастрації, може бути втрата рейтингу, який часто робить їх емоційно сильні, особливо в група житло додав. Кролики дуже призначений для відтворення, так раптова втрата постраждалих гормонів часто призводить до персонажа зміни. Оскільки в неволі, проте, ніякого природного відбору (за хижаків і хвороб) відбувається, у нас немає вибору, окрім як каструвати їх, тому що одного розведення або постійного потомства не буде тварин.

Продам плідні на деякий час після кастрації! Відділення у Rammlers статевозрілих самок після кастрації повинні бути суворо дотримуватися, так як є ще залишки сперми в Vas сім'явивідної протоки, який все ще може бути доставлено. Тільки коли ці залишкові сперматозоїди помер, кролик вже не в змозі виробляти. Як довго залишилися ще життєздатні сперматозоїди, не вивчені наукою, морська свинка, Є дослідження, в якому з'ясував, 7-70 днів ж, ймовірно, справедливо для кроликів. Це означає, що (, щоб виключити будь-який ризик небезпеки) вам доведеться чекати 10 тижнів для карантину. В однак на практиці було виявлено, що більш короткий термін досить. Після 4 тижнів, стали відомі тільки у вкрай рідкісних випадках в якому не було ще вагітності, після 5 місяців розлуки, там було жодної вагітності. Перші чотири тижні є небезпечними. В єдине виключення: якщо обсяг ОЗУ було кастровано до того, як стала сексуально зрілі (рання кастрація), там досі немає сперми в Vas сем'япровід, я. то каструвати можна залишити жінок одразу після кастрація.

+835
tygdgg881 11 трав. 2011 р., 14:04:25

Я пробувала засоби правового захисту, які я отримав з інтернету, але вони не працюють і у неї все ще є блохи. Я не знаю, що робити.

+826
Sjs 23 лист. 2012 р., 12:56:36

Я згоден з Zaralynda. Вам, напевно, потрібно відвезти кішку до ветеринара, щоб переконатися, що він не має проблеми сечовивідних шляхів. Якщо це так, розглядаючи проблему, ймовірно, призведе його знову в лоток (хоча це може зайняти кілька днів навіть після того, як проблема пішла). В стороні від проблеми сечовивідних шляхів кішки пісяють на вулиці, якщо вони в стресі, позначаючи територію (як в суперечці з яким-небудь іншим тваринам в будинку), або якщо вони запах сечі вже немає.

Очистити область, де кіт насьцяв. Це дуже складно, особливо якщо поверхня вони мочилися на пористий. Перкарбонат (тверда речовина, яка являє собою суміш перекису водню та харчової соди) робить дуже хорошу роботу облітеруючого сечі (полоскання, коли ви зробили) і не наполегливий і шкідливий, як відбілювач.

На даний момент у вас є кілька варіантів, щоб зробити. Ви можете блокувати район, де кіт насьцяв? Якщо це так, то це хороший спосіб, щоб запобігти його від повторного відвідування даного району, в разі, якщо є деякі слабким запахом затяжний (у кішок нюх, яке набагато сильніше, ніж у нас). Якщо немає і ви переживаєте, ви можете покласти туди цитрусові кірки (або цитрусових кірок руб. по області). Більшість кішок знайти аромат цитруса досить неприємний (але це варіюється від кішки до кішки).

У мене були коти пісяють в недозволеному місці для всіх можливих причин. Проблеми сечовивідних шляхів відвідування ветеринара з Лікування, як правило, усуває проблему швидко. Поведінкові розборок за території / пахнуть старі плями важче займатися, особливо на килимах... але ви можете зменшити проблему.

+819
Beatrice Scirocchi 13 квіт. 2014 р., 15:00:56

ІМО зберегти їх використання багато в чому залежить від фактичної міцності собаки, вага і поведінку. Ніколи не використовуйте таких висувний повідці для сильних і великих собак (вівчарок, лайок і т. д.).

Це в основному із-за сили цих повідці (або їх відсутність).

Нормальні повідці, як правило, продається в двох або трьох варіаціях для різного ваги собаки, наприклад, для тих, хто молодший або вище 20 кг. Але навіть самі тонкі повідці, як правило, будуть більш надійними і товщі, ніж багато втягуються.

Вони можуть просто відірвати і/або їх підшипників може зламатися.

Кращому випадку ви будете застряг з прив'язі, що більше не витягнути. Гіршому випадку повідець може літати і заподіяти вам шкоду й/або собаку. Також не забувайте, собака може вирватися або бігти в машину (або будь-який інший).

Так Коротше я б не став використовувати висувний повідці для будь-яких собак, якщо тільки це дійсно просто щось маленьке, наприклад, пуделя або таксу.


Якщо у вас є сильний і/або велику собаку і хочете дати йому більше свободи, подивитися в покупці таурупе/setline. Ви можете використовувати їх для дрібних порід, тільки майте на увазі, що у них є певний вагу так само і собака буде тягнути з цим. Переконайтеся, щоб отримати якісний хоча.

Ті, як правило, довжиною 5-20 метрів (старт з 10 метрів, якщо ви не знаєте) і вони дозволять вам, щоб дати вашій собаці більше або менше свободи майже так само просто, як і з висувною лінії. Їм потрібно якийсь час, щоб звикнути і вони можуть бути не настільки зручні у використанні, але вони більш гнучкі, і без мінусів. Просто переконайтеся, що ваша собака не дивує вас тільки тому, що він бачить щось цікаве десь (але от схожі з іншими повідці так само).

+794
Kyle Nolan Standing 22 лют. 2017 р., 19:32:20

У нас є два-з-половиною-річний мейн-кун чувак, який дуже любить їжу, яку він може отримати. У мене хороші результати Clicker навчання моєї собаки, я намагаюся знайти час для тренувань мого кота і навчити його якою-небудь класний поведінки.

Деякі трюки я думав про це, але, можливо, не в правильному порядку є: (1) слідувати за метою (пера), (2) сидіти, (3) іди у свій тунель, і (4) в поле.

З собаками, цілком зрозуміло, з чого почати, я не знаю, що добре працює з кішками, так як я повинен почати його навчання?

+715
Patricia Lynda Kilgarriff 17 бер. 2011 р., 22:40:15

Як власник кішки, я б, звичайно, хотів би знати, якщо мій кіт щасливий. Однак, найбільш відомі індикатори не застосовуються; муркотання, здається, відбулося для різних емоцій, нявкання, сильно розрізняється різних кішок і вони не виляють хвостом, як собаки зробити, щоб виразити себе...

Так це змушує мене задатися питанням, чи люблять кішки використовувати деякі універсальні "ключі", щоб показати своє щастя, як особливий мову тіла, наприклад? Якщо так, то які вони?

+701
santosh kumar kovela 22 черв. 2017 р., 22:14:38

Це здається досить стандартним для кошеняти, що був відділений від своєї матері і братів і сестер, можливо, трохи занадто молода. 6 тижнів раніше стандартний вік для відправки кошенят в нових будинках, і це не зашкодить ваш кошеня довгостроковий, але він може проводити такого роду траур. У ці дні, 8 тижнів-це рекомендований вік для повторного самонаведення, після того, як вони самостійно на тверду їжу і самостійно, використовуючи ящик для сміття.

Очевидно, ви нічого не можете зробити це зараз, і ти ніколи заздалегідь не знаєш, тому немає сенсу турбуватися про ранньої розлуки. Замість цього, дивитися кошеня уважно і бути як руки, наскільки це можливо. Притискаючись і ласки допоможуть їй пристосуватися до вас. Ви можете покласти гарячу воду в старому сода-поп-пляшку (або будь-який інший контейнер) і оберніть його в рушник, на її обіймає.

Переконайтеся, що їжа, яку ви пропонуєте її такою ж, як і їжа, яку вона отримувала раніше, і переконайтеся, що це дуже близько до гнізда, що вона зробила з ковдрою. Ви також можете спробувати сили годувати її кілька укусів, щоб збудити її цікавість.

Дивіться, якщо ви можете змусити її випити трохи води. Ви можете навіть занурити палець у воду і потім обережно поклав його в рот кілька разів.

Переконайтеся, що вона використовує лотка. Якщо ви вважаєте, що вона не попісяла або накакав протягом останніх 24 годин, ви повинні стимулювати її, обережно терти вологої, теплої мочалкою по її животу. Її мати так робила з її мовою, коли кошенята були молодші, і хоча 6-тижневого віку повинен бути в змозі вести свою справу самостійно, вона може мати деякі труднощі.

Якщо більше 48 годин проходять без їжі, пиття, або передачі відходів, відвезти її до ветеринара відразу. Але це, швидше за все, не дійдемо до цього.

Удачі!

+683
Sachin Dhone 13 вер. 2012 р., 00:49:38

Привіт у мене є кішка, їй близько 6 місяців. Вчора вона була здорова. Вона пішла в Хіддінк минулої ночі. Я знайшов її сьогодні. І вона, здається, дійсно хворий. Її поведінка є абсолютно іншим. Її задні ноги здається дуже болить. Вона не буде їсти або пити. І її дихання набагато швидше, ніж це припускають, щоб бути. Будь ласка, допоможіть мені допомогти їй.

+640
infixxx 12 квіт. 2018 р., 23:50:30

Відноситься до форм екзотичний волохатий павук народі тримають в якості домашньої тварини. Зразок теми можуть включати догляд (харчування, житло), поведінка, звернення і т. д.

+474
ErikTJ 16 жовт. 2019 р., 12:41:07

У мене старий кіт (16+ років), який з'ясував, як кришка багажника собак Собака-двері (двері самоконтрящаяся двері для собаки можна відкрити за допомогою ключа на комір). Це не турбувало нас занадто багато, так як наш задній двір обгороджений і він не скаче він. Проте, він дістав у звичку мочитися на кришку барбекю на нашій палубі-тільки зовні кухонних дверей.

Колода плитка палуби підлоги з пластмасовим дренажем, тому сеча капає з кришки і може вбиратися в плитку або він просто провалюється і сідає в пластикову ємність-смердить на балконі, на кухні і з допомогою барбекю (або просто сидіти на палубі) особливо приємним.

Ми використовували кілька чистячі засоби вихованця, щоб усунути запахи, але не знайшов той, який відмовляє його від повернення. Ми хотіли зупинити його, що це можливо, але не розібралася як це зробити без утруднюючи можливість собаки використовувати свої двері.

У кого-небудь є пропозиції про те, як ми могли б краще відвадити кішку від сечовипускання на барбекю кришкою, коли він утік на вулицю?

+447
dewaffled 19 жовт. 2011 р., 06:23:40

Що ваші пальці виглядати? Той рідкісний випадок, коли я даю uromastyx "супер-віруси", він діє, як ніби він на тріщини на 10 хвилин після і після все, що рухається те, що могло б прийняти за хробака. Якщо у вас довгі вузькі пальці, а ви йому комах, він може бути збентежений.

Що можна спробувати давати його тильною стороною долоні, щоб "вкусити". Це не можливо, для нього насправді укус на руці, тому він неодноразово мовою. Я припускаю, що він врешті-решт зрозуміє, що ти не їжа.

+417
delaney1414 10 вер. 2013 р., 14:54:17

Я можу переїхати в іншу країну. Як я можу керувати польотом транспорт для моєї черепахи і риби? Чи Реально зробити це взагалі?

Час польоту становить близько 3-4 годин.

Риби чорні моллінезіі, гуппі, валлійська та золота рибка.

Черепашка-жовтий пузатий слайдер з приблизно 20-30 см Панцир.

+416
Jaspreet Kaur 8 трав. 2013 р., 03:38:38

Великі речі, які перевіряються в регулярних медичних оглядів для кішок перевіряють на паразитів, перевіряючи зуби, прислухаючись до серця, очі вашої кішки, і перевірка на купині. Кішок не обов'язково здоровіше, ніж інші тварини, навіть люди, і на жаль, цей міф є дуже поширеним. З тієї ж причини ви повинні піти для регулярних профілактичних оглядів у лікаря з тих же причин ваш кіт повинен йти до ветеринара для регулярних перевірок. Огляди вирішити проблеми з вашою кішкою, щоб бути потенційно спіймали на ранніх стадіях, коли симптоматика може не бути очевидним для господаря вихованця, як і для ветеринара. З якого-небудь захворювання або проблеми зі здоров'ям, тим швидше ви зможете зловити його, тим легше, дешевше, і більше можливостей для лікування зазвичай. Крім того, я б чесно здивувався, якщо б всі щеплення вашої кішки тривало більше року. І так, ви праві, регулярні огляди повинні проводитися два рази на рік.

Кілька посилань, щоб подивитися на відносно регулярні огляди для кішок:

http://www.purina.co.uk/content/your-cat/your-new-cat/responsible-cat-ownership/the-importance-of-regular-vet-check-ups-for-cats

http://healthypets.mercola.com/sites/healthypets/archive/2010/03/10/how-often-should-your-cat-visit-the-vet.aspx

http://www.catdoctor.com/dr.-mcfarland-s-information-center/why-indoor-cats-need-annual-checkups.html

+408
BlazeThief 15 бер. 2019 р., 08:01:18

Найпростіший спосіб навчити собаку корисним йому коли він показує поведінку нам подобається і покарати його, коли він покаже поведінку нам не подобається.

Не використовуйте ланцюга тільки щеня, а не розчарування, беруть вихідні, так що у вас є день або 2 :

Дивитися на поведінку цуценя, з того моменту він веде себе агресивно по відношенню до матері покарати його, обережно взявши його і поставивши його в стороні від інших собак (або мати у вашому випадку). Через пару хвилин повернути його, на початку він буде продовжувати робити це, продовжувати ставити його окремо від інших і додати хвилину до його караючий часу, з моменту, коли він втомлюється від агресивної дати йому частування і, діючи з великим ентузіазмом. Ви побачите через деякий час він зрозуміє, що таке поведінка отримує його місця, замість того, щоб карати.

+406
ardi2510 18 лют. 2014 р., 01:46:27

Я розглядає можливість покупки або прийняття нової собаки, і було цікаво, які ознаки треба шукати, щоб вказувати на проблеми зі здоров'ям?

+400
lekksi 24 бер. 2012 р., 02:37:35

Я знаходжу цікавим, що ніс її вниз вони, здається, щоб викликати той же страх. Що змушує його здаватися менш схоже на страх по сходах самі (страх падіння і т. д.), і як це що-то інше. Вона боїться, що заберуть в цілому? У неї однакову відповідь проводиться, якщо це просто навколо вашого будинку і не пов'язані зі сходів/виходячи на вулицю?

Який процес відбувається внизу, як якщо б для неї, коли ви носите її? Є точки, де вона стає менше або більше боїтеся? Чи може бути один конкретний страшний пункт на шляху? Чи це можливо, що її страх виходити на вулицю/покинути безпечний простір вашого будинку?

Ось експеримент, щоб спробувати. Нести її назовні і дозволь їй робити її справа, обнюхати, дати їй ласощі і похвалити, і т. д. Коли вона здається спокійною, починають повертатися. Перш ніж піднятися по сходинках, розвернутися і піти назад, подалі від будинку. Вона щаслива слідувати чи є якісь опору? А якщо піднятися на одну сходинку з нею, а потім розвернутися і піти назад? Дві драбини? Три? Є певний момент, коли страх починає з'являтися? Що, якщо ви пройти весь шлях назад до вашої передньої двері?

Коли страх не проявить себе, їй все-таки повернутися на вулицю і чекати, поки вона спокійна, перш ніж приймати її назад.

Сподіваюся, це допоможе вам краще уявлення про те, що конкретні проблеми.

Є кілька способів для вас, щоб рухатися вперед. Я настійно рекомендую вам заглянути в професійний дресирувальник, який спеціалізується на страх і занепокоєння. Боротьби зі страхом-це жорсткий і ваш щеня досить молодий, що будь-яке випадкове неправильне звернення до ситуації може мати довгострокові наслідки. Професіонал буде здатний направляти безпечно процес і допомогти вам скласти план розв'язання задачі.

Якщо допомога спеціаліста не представляється можливим прямо зараз, я рекомендую робити деякі дослідження в лікуванні страхів у собак. Як тільки у вас є чітке уявлення про те, що основне питання, треба простіше придумати рішення.

Удачі!

+383
RedOculus 9 трав. 2014 р., 16:32:23

Нещодавно я переїхав мій створений акваріум з однієї кімнати в іншу в будинку. Мені довелося видалити більшу частину води, так що я міг підняти акваріума (з допомогою!).

Потрапивши в нове місце, я повернув оригінальний води в акваріумі і залишив акваріум осісти протягом більше шести годин. У цей час риба, здавалося, були щасливі і не показує ознак стресу.

Я додав кілька нових риб (три неонові тетр і два химерних хвоста гуппі) акваріум - бачити цей Q&А. нові тетр помер дуже швидко після цього. Я дотримувався всіх порад, які я дізнався із зоомагазину і який погодився з прийнятим більшістю інтернет-мудрість щодо акліматизації нових риб у вже існуючий акваріум.

Я повинен був чекати довше, щоб дозволити рибі заспокоїтися ще після переїзду?

Правка: додаткова інформація щодо мого сетап. Ємність акваріума 100 л, і спочатку окупанти були три гуппі, одна риба-ангел, два сома-альбіноса і три неонових тетр. Було дві рослини. Акваріум був добре створена до переїзду - тобто це не входило в цикл. Я не в стані перевірити якість води.

+373
chaospearl 16 січ. 2019 р., 09:26:43

Перша допомога є початковим звернення в разі ДТП. Цей тег буде використовуватись для ситуацій, що стосуються застосування першої допомоги, такі як зупинити сильну кровотечу. Цей тег не в реальному часі питання, що вимагають відповіді в режимі реального часу. Не чекайте негайних відповідей.

+358
Larry Shatzer 21 серп. 2016 р., 18:14:22

Мій друг сказав мені, що кішки показують свої емоції за допомогою хвоста.

У мене є кішки, які зляться "струсити" свої хвости, але це правда для всіх своїх емоцій?

+315
Akinak 27 трав. 2018 р., 06:21:51

Наші кішки (ну, два з них) спочатку уникати їх питний фонтан з-за гудіння двигуна насоса.

Інші, ніж матеріал самої чаші (як Мік згадав), побачити, якщо вони п'ють з нього, коли фонтан не включений, тому що це може бути насос, який це робить.

+242
gieldops 17 бер. 2014 р., 10:33:00

Ну почнемо з того, як хтось може сказати, що кішка повинна любити або ненавидіти? Деякі кішки не люблять тунця . Коти тільки хочете з'їсти те, що їх тіла можуть отримати застосування. Або речі, якими вони користувалися, таких як молоко. Кішкам не потрібно молоко, але їм це подобається, тому що вони звикли смоктати його від своїх матерів, хоча молоко не дуже добре для них. З іншого боку, хліб не погано для кішок. Так що це не проблема, якщо вони його з'їдять. Я б suggesst щоб побачити це посилання для отримання додаткової інформації про кішок і хліб. https://allpetmagazine.com/can-cats-eat-bread/

+232
Renai kappel 2 жовт. 2013 р., 05:04:45

У мене була Бетта і равлики живуть разом мирно цілу вічність, потім я вирішив поставити равлика на мій гуппі мальки танк, але пізніше я помітив, що постійно щипає( я думаю, більше скоріше з цікавості, ніж агресії, оскільки існує не так багато ще зробити для них, оскільки вони були в розведенні контейнер на той момент) так що я поклав його назад у Півники танк і він намагався вбити її - значить, все, що я міг використовувати свої руки, щоб підштовхнути Бетта від равлика і прийняти равлики.. я думаю, що 'більшість' Півники добре з іншої риби, равликів їсть, якщо вони достатньо охолодити півники і додати Бетта після інших риб або у разі равлики. Бо що з того що я читав онлайн з Бетта бак товаришів , що півники будуть створювати свою власну територію, так що якщо ви додаєте щось на цю територію, якщо отримує територіальних і нападає на них.. де якщо ви додасте Бетта на танк який вже є риби, Бетта, якщо його охолодити enouph( як під звуки вашого Бетта, так як він жив з равликом, перш ніж він помер)просто Кіна прийняти встановлені риби..
Я не знаю, якщо ваш Бетта напали на равлика, але було б дивно, якби вони були в порядку всі інші рази.. або якщо він просто помер від природних причин - я не експерт, але просто думав, що я поклав мій погляд там.. сподіваюся, що це корисно.

+210
user2389345436357 3 черв. 2018 р., 08:00:40

Кішки може зробити сечу з питомою вагою 1.050, або вище. 1.050 становить близько 7% хлориду натрію (більшість твердих тіл в сечі розчин NaCl).

http://www.petmd.com/blogs/thedailyvet/lhuston/2013/sept/reasons-why-you-need-to-test-your-cats-urine-30858

http://www.brinemaker.com/TechnicalDocument/Sodium-Chloride-Table.pdf

Інші відповіді тут представлені шуму; родовий "Мерк ветеринарної керівництво говорить занадто багато солі в раціоні-це погано". Це не відповідь на питання.

+162
NAMAIYAH BRITTANY 29 січ. 2016 р., 10:21:42

Я відповідаю на головне питання: Що робити, якщо моя собака вкусить/не встане, коли я тримаю її за нашийник?

Перше, що потрібно зробити, це перевірити з вашим ветеринаром, що ваша собака не має медичних підстав для цього.

Наступний момент: якщо це справжній укус, а не огризатися, то у вас є реальна проблема рухів і це не тільки про комір.

Тим не менш, точна причина, чому ваша собака огризається, коли ви тримаєте його за комір, не має великого значення, що потрібно зробити контр-кондиціонер.

Для цього ви повинні дресирувати свою собаку, щоб насолодитися його комір утримується і ніжно потягнула.

Взяти купу смаколиків, давати собаці і в той же час доторкнутися до його комір, або просто рухати рукою ближче до ошийника. Прогрес дуже повільно, чіпаючи комір протягом тривалого періоду часу, і поступово переходити на сенсорний комір спочатку і після лікування.

Не робіть це занадто важко занадто швидко і не вагаючись, повернемося на крок назад якщо це вже не успішний. Чим більше часу ви витрачаєте на ці перші кроки, тим більш успішним і швидким для більш складних кроків.

Весь процес може зайняти цілий тиждень з 2-3 коротких сесій в день.

Я також знайшов це відео на YouTube , пояснюючи процес.

+141
trottar 21 квіт. 2019 р., 22:19:20

Я нещодавно Купила хом'ячка і я читав на різних видах хом'ячків постільні приналежності, щоб використовувати на ньому клітку.

В даний час я, використовуючи власноруч виготовлені паперові постільна білизна (з туалетного паперу), але це досить трудомістким, оскільки сума, необхідна для покриття клітини. Найпоширеніша і рекомендована папір постільні приналежності (наприклад, догляд за свіжим і затишним Н' задоволення) не продають в моїй країні. Насправді, існує дуже мало варіантів (я маю на увазі, дуже мало варіантів!) щоб купити постільні приналежності хом'ячка або що-небудь подібне.

Найбільш поширеним, продається майже в кожному petstore онлайн (місцевому зоомагазині ще більш мізерні) - це деревна стружка, і це, де мої сумніви починається. Всі блоги, petstores, YouTube відео, хом'яки власників, і т. д.. їх все продати/використовувати тирса з сосни або евкаліпта.

При пошуку в блогах, відео на YouTube і т. д. загальний вміст з-за меж моєї країни, всі вони повністю заборонили цих видів деревини, так як вони токсичні для хом'яків. Ніхто не видається, використовуючи ці типи і не рекомендую. Але в моїй країні вона широко використовується і ніхто, здається, щоб зробити слона або скаржитися на будь-які проблеми.

Ось дерево-стружка-це щось дуже легко отриманих. Деякі майстерні навіть віддати його безкоштовно, потрібно просто зайти туди і взяти скільки хочеш.

Я не кажу про використання деревної стружки занадто малий або пилові, вони, як правило, великі шматки деревної стружки (з урахуванням розміру хом'яка).

Так що я можу зробити в цьому випадку? Це дійсно заборонено використовувати ці типи? Я повинен тримати тільки папір постільна білизна? Поєднання цих 2-х видів?

Як останній варіант, є кішки коржі, але вони не зручні, зазвичай ДСП і не дають ніяких habilit відкопувати.

+133
veemon293 7 бер. 2011 р., 20:34:09

Мого папугу кладе чотири яйця і один з них витріщився. Минуло вже більше 12 годин, але вона ніколи не намагалася годувати одноденних курчат і просто зігріває малюка і сидить на трьох інших її яйця. Вона покинула це ясно? Якщо так, то як я можу піклуватися про нього?

+131
Igwe Kalu Obasi 28 серп. 2018 р., 22:22:29

У мене завжди були проблеми з равлики в моєму акваріумі. Вони розмножуються швидше, ніж я можу їх видалити.

Останній раз у мене була така проблема, вона була вирішена шляхом перезавантаження мого акваріума: взяв всю воду з нього, викинути рослини, стерилізовані каменю і дерева з окропом, очистити скло, і ще залишилася вода оброблена хімікатами. Потім почав все назад, поставили мій риб назад...

Якщо це трапиться знову, як я міг чинити опір ці равлики без використання акваріума ?

+124
TYE BRANTLEY 16 серп. 2010 р., 20:50:36

Перше, що я б перевірити pH води ви використовуєте, щоб заповнити бак.

Ви сказали, що ви вже його перевірила і він був нормальний, але він насправді може бути, що вода-це нормально, як воно йде з крана і потім повертаючись у стан, що було раніше. Параметри води можуть бути порушені вашої сантехніки або місцевий муніципалітет води, якщо вони мають певні параметри, вони повинні підтримувати.

Примітка: навіть якщо у вас не було проблем з водою в минулому, можливо, місцевий муніципалітет води могло б змінити або оновити своє обладнання або методи, або просто змінили свої вимоги параметр. Ось чому це завжди гарна ідея, щоб періодично проводити тести на ваш акваріум, щоб переконатися, що все залишається як і раніше.

Щоб перевірити, якщо це так, то я б запропонував тестування води, що пролежала в миску чи відро на суму часу, що потрібно рН в акваріумі, щоб змінити після підміни води. Зазвичай я думаю, що це займе день або близько того, перш ніж ви почнете бачити що-небудь помітне.

рН впливає дещо різні речі, але я думаю, що він змінюється у вашому випадку це, мабуть, рівень кисню і вуглекислого газу.

Я знаю, що рН буде зростати, якщо вуглекислий газ береться з води або кисню, і менше, якщо додається вуглекислий газ або кисень видаляється. Так що я припускаю, що те, що відбувається з вашою водою. Можливо, існують організми в споживанні води кисню та виділенням вуглекислого газу з плином часу.

Деякі ідеї про те, як зберегти більш високе значення рН у вашому акваріумі:

РН, як правило, з плином часу, в кінцевому рахунку, нижче, це одна з причин, чому зміни води важливо, щоб зберегти стабільний рівень рН. Але так як ваш рівень рН змінюється більш швидко, ніж те, що я вважаю нормальним, я думаю, що це буде безпечно для розгляду добавками, які будуть працювати, щоб зберегти рівень рН вгору.

Найпоширеніший спосіб, я думаю, використовуючи або подрібнені корали, або вапняк. Ви можете використовувати їх в якості підкладки, або поставити мішок, наповнений його у фільтр.

Подрібнені корали будуть карбонату кальцію, який при змішуванні з водою утворюють бікарбонат кальцію, який буде поглинати вуглекислий газ у воді. Вапняк утворюється за рахунок мінералів кальциту та арагоніту, які є різними формами карбонату кальцію1, тому вона діє аналогічним чином.

Примітка: це відрізняється, ніж вугільні фільтри, в яких використовується активоване вугілля для фільтрації хімічних речовин та барвників у воді.2

Інакше як-то просто, як гравій субстрат може допомогти буфер рівень рН стає вище. Крім того, додавання корчів допоможе буфера рН стане нижче.

Додаючи рослини допомагають підтримувати рівень рН, так як вони поглинають вуглекислий газ і виділяють кисень у воду. Хоча, якщо я правильно пам'ятаю, папуги люблять їсти рослини, такі як цукерки, тому він не може бути життєздатним у вашій ситуації.

Якщо нічого іншого, є хімічні добавки, які допомагають підвищити, а знизити рівень рН. Я використовував API для РН вгору без яких-небудь побічних ефектів. Звичайно, використовувати його в помірних кількостях, так що рН не змінюється різко.


1 https://www.wikiwand.com/en/Limestone

2 http://www.theaquariumwiki.com/Activated_Carbon

+110
Brian Fitzpatrick 5 трав. 2017 р., 06:22:11

від: http://bunniez.hubpages.com/hub/Why-Do-Rabbits-Noses-Twitch

"Експерти вважають, що кролики смикалися носи, бо посмикування рухається про чутливої органи нюху в їх носи і піддає їх більше повітря. Це означає, що вони більш правоподобны для того щоб відчути запах, навіть якщо є дуже мало його в повітрі".

Якщо сума посмикування, здається, корелюють з кількістю фокуса (вони чогось бояться і намагаються отримати більше інформації? там іде харчування?) у кролика є. Як ваш кролик отримує для вас вона повинна стати більш розслабленим навколо вас, і таким чином ніс смикається має відбуватися з меншою частотою.

+29
Nilwhiz 1 квіт. 2019 р., 19:43:18

Моя собака дуже сором'язлива і має проблеми тривожності.... але він любить шланга!!!!!! У мене є тригер шланг і я тренувався з ним. Коли він підпорядковується "сидіти" я дозволив йому ганятися за шлангом і сказати "дістали". Потім я перейшов на сиди і вниз, тому що він скорчився, природно, дивлячись на шланг, він був винагороджений зі шлангом (казали "дістати"). Наступним кроком було змусити його залишитися. Я змусив її сісти і вниз, потім сказала: "залишся". Я водяний шланг і якщо він порушив його залишитися, я б його миттєво вимкнути. Якщо він чекав, поки я не сказав: "отримати його", він повинен грати. Кінець гри змусив його сісти і лягти і залишатися в той час як я поливаю сад, з часом грати на команду. Це було кращим спосіб навчання ще!! Ми дійсно зблизилися.

+27
Binary Geek 22 черв. 2014 р., 22:31:13

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil