Не в помсту, якщо все зроблено правильно, ефективний спосіб спілкування з багатьма ссавцями тваринами?

Люди тут кажуть, "не вдарити вашого вихованця після його агресивним по відношенню до вас, він не розуміє, чому!".

Я думаю, що люди були більш чутливі і не враховуючи самих елементарних способів спілкування між тваринами. Агресії і відплати-це дуже прості взаємодії ссавців.

Один нападає тварина, чи то жваво і агресивно, а інший гарчить і/або відповідні заходи. Тварини розуміють таку поведінку. Це основні комунікації тварин, звісно, розумієте. Біль. Ти мене образив, я ображу тебе. Не жартуй зі мною. Це не щось нове або заплутаним, щоб моя собака або кішка.

Так чому люди думають, що відплати після агресії з боку домашнього вихованця-це неефективний спосіб спілкування "не чіпайте мене. Я образив тебе".

Ми не повинні бити наших дітей, хоча він відчуває, як природне покарання, тому що ми перетворилися в настільки розумна, що ми можемо словесно ефективно спілкуватися істот. Але ІЇ не можу пояснити своєму собаці або кішці, що кусатися-це неправильно.

Навіщо відплати (не пошкодивши, обережно) проти домашня тварина, яка кусає агресивно, без причини не зрозумів?

Це передбачає, що ми знаємо нашої історії домашніх тварин, а тварини не зазнавали насильства або жорстокого поводження, це була б інша справа. Я тільки кажу про ситуацію, коли тварина просто некоректно.

+285
Froschgesicht 16 трав. 2017 р., 06:53:49
37 відповідей

Я виріс, не маючи собаки в якості домашніх тварин, і годувати їх завжди здавалося б досить проста: покласти їжу в миску, а коли він зник, покладіть їжу в миску. Це, як правило, ліквідується приблизно кожен день, хоча і не завжди. Пам'ять у мене в дитинстві було досить багато це: просто переконайтеся, що у них завжди є їжа в мисці і вони будуть в порядку. Я пам'ятаю, що мої собаки завжди здавалася худий і здоровим і енергійним.

Редагувати: для контексту, це було 100+ акрів фермі, де і я, і собаки проводили багато часу грати на вулиці і прогулянок і біганини. Моє дитинство собаки провели дуже мало часу в їх ручки.

Тепер, як дорослий, я намагаюся переконатися, що я роблю правильно для собаки, і я цікаво, якщо це правильний підхід.

Собака, як правило, їдять потрібну кількість самостійно, або мені доведеться регулювати кількість їжі більш ретельно, ніж, що, щоб переконатися, що вона не об'їлися?

+961
Veronica Khan 03 февр. '09 в 4:24

У нас чорний котик з розплідника вона була там майже 6 місяців після того, як прийнято в людському суспільстві від божевільних кошатниц будинку. Вона ласкава, коли вона вийшла. Але на якісь дивні звуки вулиці, які вона приховує, і ми не можемо її знайти. У неї був брат і сестра там. Але ми удочерили її повинні ми прийняли брата і зробити її комфортною?

+932
javierdvalle 3 груд. 2012 р., 11:57:18
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я взяв притулок кішки рік тому і з першого дня я привіз його додому, він омив ноги його у воді..не допомагають в питво, але і отримувати його передні лапи промокли до ліктів.

Після прибирання пролитої води занадто багато разів я поставив свою миску з водою, у ванні..я дивилася, як він пролив його водою і танцювати над водою..я теж залишив кришку унітазу, і там він був з його передніми ногами у воді плавають, як він плавав..після того, як він мокрий досить, що він лиже ноги і з задоволенням, але повторює це часто.

Це те, що я повинен турбуватися? Інші, ніж його обмиванні ніг він прекрасний щаслива кішка..я б не зміг краще кота....Тедді 2 років і був у притулку протягом 3 місяців...я побачила його фото в інтернеті і закохалася в нього...

+888
Ryan Tucker 11 вер. 2015 р., 10:36:22

Так моя собака теж п'є свою власну сечу і дуже старий, з проблемами із зором. Дверцята для собаки було б ідеально, але у нас коти, які хотіли принести в улов за день, якщо у них була така можливість, так що треба дивитися перш ніж ми пустимо їх у місто. Я купую великі або дуже великі пописати подушечки для собаки, коли надто холодно, щоб покласти її в туалет - вона відмовляється виходити, коли холодно. Я знайшов людину купити ліжко подушечки, які приклеюються до підлоги собачий лоток, то додати шари пописати прокладки і часто міняти їх щодня пару раз потрібно, здається, щоб зменшити можливість для неї, щоб випити її сечу. Це має сенс, що собака намагається тримати її в чистоті, тому ми не можемо звинувачувати її за зусилля або дії, ми можемо тільки намагатися обмежити можливість для неї, щоб відчувати необхідність прибирати свій простір все, що може.

+840
vp8 14 трав. 2010 р., 09:25:10

Я намагаюся запобігти неприємні, коричневий, заплакані очей мій Бішон щеня набуває. Для тих, хто незнайомий, це виглядає приблизно так:

Not actually my dog

Ця стаття пояснює, що ці плями зазвичай викликані залізо всередині собачі сльози, яка може бути зменшена на годування собаки, деіонізована вода.

Буде звичайна вода фільтра (фільтр) забезпечують досить деіонізації, щоб запобігти подальше коричневі плями, чи є альтернативні профілактичні заходи?

+798
Westie 18 лют. 2010 р., 07:32:21

Якщо ваша кішка продовжує переслідувати своїх кішок-дражнилка час від часу без їжі нагороду, ви повинні припустити, що він стає чимось іншим, ніж їжа з переслідувати його; або здійснення на практиці на полюванні, або просто спалюючи енергію. Кішки вчаться, і якщо їжа була його єдиною мотивацією він, ймовірно, не переслідувати його після першої пару раз.

Наскільки корисним вашої кішки з їжею під час або після гри, я роблю це з моїм котом весь час. Їжа є прекрасним мотиватором для навчання котів (Якщо ваша кішка їжу ґрунті), і я б винагородити ефектні стрибки або ловить мій кіт робить. Одного разу вона ловить іграшку, вона часто не хоче випустити її, і вона (з деякими іграшками) спробую розжувати її знищення видобуток'. Намагаюся витягнути спійману іграшку подалі від неї просто змушує її утримувати іграшку жорстка, тому для запобігання руйнування іграшку я кинути Кітті дробити по коридору, який змушує її негайно звільнити іграшку, і в гонитві за жратвой. Я даю їй вибір жувальної іграшкою або добування їжі, і вона завжди вибирає їжу. Додавати їжу в якості нагороди для відтворення збільшує бажання моєї кішки, щоб грати.

Я згоден з keshlam, що ви повинні дивитися вашу кішку за перенапруги. Зупинити зараз і потім і визначити, наскільки важко він дихає, щоб уникнути перенапруження вашої кішки. Кішки не бігунам на довгі дистанції, вони спринтери, вони призначені для коротких інтенсивних активності в проміжках довгих періодів низької активності або відпочинку.

+793
Sanat Sharma 22 січ. 2016 р., 06:48:50

Мій кіт був формуванню кристалів в сечовому міхурі, тому за все своє життя я годувати його здоров'я сечостатевої корм. Мій ветеринар змусив мене годувати його Роял Канін® сечовивідних так котячий корм, але через кілька сумок нещодавно я вирішив перейти з Пурину увагу дорослого сечовивідних шляхів Формула здоров'я сухий корм для кішок. Сподіваюся, він буде робити так само добре.

Між тим, дві мої кішки CRAAAAVE вологий корм, я даю їм в якості щоденного лікування, поки не зрозумів, що змішуючи його в своїй дієті повністю виключає переваги сечовивідних шляхів Формула здоров'я блюдо, яке я давав їм. Тому я вирішила годувати їх два рази в тиждень-в середу ввечері і в неділю ввечері. З-за цього я даю їм деякі з кращих речей, які я можу знайти (незвичайний свято елегантний попурі), і не багато, всього пів-для кожної кішки, так що можна на "ніч обробити їх. Так що тепер кожен день вони просто сидять і стогнуть на мене, благаючи дати їм ласощі, яке зазвичай днів.

Я б хотів знати, як я можу "налаштуватися" для їх щастя, без шкоди для їх здоров'я.

+770
Jael Zee Llanes 3 трав. 2013 р., 02:06:39

Я впевнений, що єноти, птиці, опосуми, щури,собаки і кішки можуть стати загрозою для вашої повзунки. Я б не радив вам змішувати їх, якщо ставок буде захищений. У віці 1 місяць повзунки може бути небезпечним для кішки, якщо вона його вкусила. Нічого не гарантовано, я можу тільки сказати вам, що вони не змішуються, і це добре відомо.

+763
Marco Esparza 29 груд. 2013 р., 05:19:07

Я прийняв собаці близько 6 місяців тому. У неї було багато квітів в її пальто, але вона перші 2 groomings зробило її зовсім темно. Тоді наступний пестити повернув їй блондинка! І як вона росте, вона як і раніше блондинка. Як не дивно, вона зараз відповідає моїй іншої собаки, яка, безумовно, блондинка (як і я) люди, хто не бачив мої нові усиновленими протягом декількох місяців навіть не впізнав її. Тепер я знаю, що це неперевірена інформація і моя нова собака була дуже напруженою притулку - але чи може собака змінити своє пальто, щоб відповідати своїй новій сім'ї? Я, здається, відчувають це. Я не можу пояснити це я просто повідомляю.

+752
Lottz91 24 трав. 2017 р., 22:34:15

Я теж думаю, що це звучить як Брут повинен більше вправ і/або розумової стимуляції. Звертайте увагу надто в який час доби це - те, що може допомогти з вибором часу, коли він повинен більше тренуватися. В додаток до того, що @рлб.сказав, що США ви також можете спробувати навчити його новим трюкам або грати в ігри, де він повинен використовувати свій ніс (ховається лікує і йому доводиться шукати їх, та не даючи йому одну з цих іграшок ви можете покласти ласощі в).

Що сказав, Я не ветеринар, так що якщо він не заспокоїться з більш відданого вправ і розумової стимуляції час, обов'язково запишіться на прийом.

+729
ObviousChild 28 груд. 2010 р., 07:56:04

Я навіть не знаю, як почати з цього. У мене дуже вихований і ласкавий кіт, який зазвичай не показують агресії. Сьогодні він підійшов до мене, ніби хотів обняти, але потім почав кусатися і нявкати, як я ніколи раніше не чув. Кожен раз, коли його щелепи рухалися, він буде нявкати, як ніби засмучений. Я думав, що це може бути проблема з зубами або щось, але він був у ветеринара всього кілька тижнів тому і вони не бачили ніяких проблем. Я дозволив йому вкусити без ривків повернутися, тому що зазвичай змушує його зупинитися й стати пухнастим. Замість того щоб зупинитися, він почав дуже важко тягнути, як собаку тягне на кістку. Він продовжував резервного копіювання, як він намагався привести мене кудись, але зупинився і повільно пішла геть, як тільки я почав слідувати за ним.

Я не знаю, що весь цей епізод був, і я сподіваюся, що описав досить добре. У кого-небудь є будь-яка ідея, що може бути відбувається?

+704
John Gilreath 26 лип. 2017 р., 12:53:08
Trancing є використання державного природного страху перед хижим тваринам, щоб піти в поряд смерть-як стан для того, щоб переконати хижаків, що вони мертві і повинні перестати бути атакований. Це називається тонічної нерухомістю або TI для стислості.
+685
laenkeio 6 бер. 2017 р., 07:13:31

Мій пом це занадто. Він використовується, щоб турбувати мене, поки я не зрозумів, це був його спосіб сказати "Привіт. Погладь мене!" Одного разу він заводить дружбу з незнайомцем, він ніколи не гавкає на них, він просто підбігає до них, щоб вам її погладили. Ми тільки що переїхали в новий житловий комплекс, повна нових людей, і це дійсно видно останнім часом. На щастя, він освоює і подружитися з нашими новими сусідами. Тепер, якщо я міг би змусити його перестати бути агресивні до інших собакам (йому 5 фунтів і менше фути заввишки, але думає, що він 10 футів у висоту і куленепробивні)

+637
Biswajit Panigrahi 11 квіт. 2015 р., 07:02:07

Я живу на верхньому поверсі і мають великий балкон. Для захисту кішок від стрибків з балкона, я поставив на чистий весь балкон, але кішок стрибати на сітку і піднятися на вершину.

Як я можу перешкодити їм?

+637
Dissertation India 27 вер. 2017 р., 22:48:49

Замінити присоски з магнітами. http://www.marinedepot.com/Zoo_Med_MagClip_Magnetic_Suction_Cups_Heater_Accessories-Zoo_Med-MZ4111-FIHTHA-vi.html

+568
Alice Gadau 9 січ. 2020 р., 21:25:06

Моя Бетта риба не хоче їсти і розробив знебарвлення під підборіддям. Він діє хворих. Може хтось допомогти? До нього додається картинка. enter image description here

+460
user1521567 10 лип. 2015 р., 16:54:02

Чай-це вже доросла кішка, але ніколи не було нормальних шкребок, так що вся меблі в будинку повно подряпин.

Ми знаємо, що це суто наша вина (нещасна суміш лінь і невігластво), але хіба можна до чаю взяти тепер звичка використовувати скребок?

Особисто я боюся, що просто опустивши його в будинку не буде заохочувати її, щоб зупинити подряпин на стільці і диван, так що є якісь поради, щоб зробити дорослу кішку змінити звички?

+444
james mondal 27 лист. 2015 р., 04:29:28

Я використовував білий оцет і водний розчин, щоб витерти лапи моєї собаки і підчерев'я. Він знезаражує і відлякує бліх/кліщів, які можуть піднятися на борт. Рішення одна частина оцту до чотирьох частинах води. Я намочую рушник і протріть мою собаку після приходу додому з прогулянки.

+436
Prasad Bhokare 22 вер. 2016 р., 05:36:21

Чи є які-небудь наукові чи непідтверджена інформація, що кішки визнають інших кішок, які тісно поділяють їх ДНК? Як в нові кошенята від однієї матері і все таке?

Я підозрюючи, що там може бути така річ, і що слід це мої міркування для цього.

Я взяв мої (коли дикі) кішки, коли їй було близько 6 місяців, з області навколо мій літній будинок. З тих пір вона жила зі мною в міській квартирі. Близько місяця тому я повернулася на літо додому, забравши її з собою.

Цікаво, вона, здавалося, миттєво впізнав її околицях, з якого вона була взята майже рік тому, після того, як їй дозволили виходити на вулицю з дому, вона вийшла, ніби вона вже належить весь сад. Вона не взяла час, щоб поступово вивчити, як їй здається, зроблено з майже будь-який інший новий район вона.

Є кількість здичавілих кішок в районі. Один з них, приблизно 5-6 місяців від роду, виглядає вкрай схожі, мій власний кіт, як в плані довжини вовни (у неї середньо-триває хутра, що незвично для диких кішок в моїй країні), колір, розмітка і так далі. Не виключено взагалі, що вони сестри з іншого народження, або, що кошеня-це племінниця мого кота.

Цей кошеня-єдиний кішку або кошеня, я бачив у зоні, що моя кішка не відчуває себе під загрозою або нападом на всіх. За останні кілька тижнів я не бачив її оборонну або агресивну, або, принаймні, няв на всіх інших котів навколо. З нею кошеня подвійною, вона просто дивиться з явною цікавістю.

Я чув історії про кішок, здавалося б, визнаючи близькі родичі їх власників, як тільки вони зустрічаються з ними; моя логіка мені підказує, що це повинні бути гормональні чи інакше пов'язані з запахом - природно, братів і сестер і такий запах, так. Але може статися навпаки?

Я дуже сумніваюся, що мій кіт розуміє, що це кошеня схожий на неї, але як ви думаєте, чи є шанс, що вона впізнає його по запаху?

+433
Sridhara Tv 28 лист. 2017 р., 01:07:48

У мене є кролик, який має нахилену голову. Я б до ветеринара і у нього вушна інфекція. Він не може рухатися прямо зараз не допомогти, так що якщо він пісяє, перш ніж я приходжу додому, він лежить у ньому. Це сталося лише двічі, але його хутро жовтий і пахне жахливо. Будь-які пропозиції про те, як піклуватися про цієї проблеми?

+413
terano 20 серп. 2014 р., 15:06:57

Бачачи, як ваша кішка не в традиційних котячих іграшок, ви могли б розглянути інтерактивну іграшку годування. Це має ту перевагу, змушуючи кішку працювати за їжу, це дозволить скоротити їдять від нудьги, а також мотивувати кота, щоб тренуватися/грати, щоб бути ситими.

Ось деякі варіанти, які можуть добре працювати для вас:

 1. Заповнити невелику Гонконг з вашого кота звичайною їжею (якщо це сухий корм можна заклеїти зверху трохи консервованого тунця, щоб зберегти корм від випадіння).
 2. На сухий корм тільки використовувати більш відкритими фідер такий один: ловити інтерактивна кішка Фідер. Ваш кіт повинен працювати, щоб перемістити їжу в лапках або в роті.
 3. Лазерна указка робить цей трюк для більшості кішки, ви могли б дати цей спробувати.
 4. Якщо ви ще не пробували будь-котяча м'ята заповнений іграшка, ось хороший варіант: Kickeroo котяча м'ята іграшка
+395
Ken Bliss 12 бер. 2016 р., 23:12:08

Я був в моєму місцевому зоомагазині, а сторона з менше цвіркунів рідко, здається, щебечуть. Я пропоную отримати невеликі цвіркуни.

+360
BPND 2 квіт. 2010 р., 20:15:22

Здорово, що ви намагаєтеся подружитися з цим кошеням. Більшість речей, які ви описали дійсно хороші (одне коротке зауваження: не годувати кішку або кошеня коров'ячим молоком, якщо ви не можете дивитися в яку сторону вона впливає на кішку. Найчастіше кішки не переносять молоко. См. Це питання).

Дати їй трохи усамітнення

Даючи кошеняті їжа дуже корисна. Але не намагайтеся чіпати кошеня і не намагайтеся втримати її. На даний момент вона думає, що це дійсно добре, щоб мати їжу, але що ви небезпечні. Вона не може поєднати: "цей чоловік дає мені їжу, так що це не зашкодить мені". Її досвід показує їй, що краще мати деякий простір між вами і нею, тому що ви будете намагатися чіпати її зараз, якщо вона залишиться в руці. Домашні тварини тільки люблю прасувати людей, якщо вони їм довіряють. В іншому випадку вони сприймають це як вторгнення в їхнє приватне життя. І не кожну вдалу спробу доторкнутися до неї, знижує її довіру до вас. Так що просто намагаюся доторкнутися до неї, якщо ви не дуже впевнені в тому, що вона не втече.

Зробити її почувати себе комфортно у вашій компанії

Ви пишете, що вона почала наближатися. Чудово. Ви не так небезпечні для неї більше, вона починає відчувати себе добре навіть якщо ви не навколо. Але не намагайтеся доторкнутися до неї. Спробуйте збільшити час вона з вами і зменшувати простір між вами. Ви можете зробити це, наприклад, шляхом надання їй менше їжі, так що вона все ще трохи голодний. І якщо ви бачите, що вона закінчила трапезу, кинути трохи їжі в ній. Нижче на відстань кидка. Не ходи до неї, нехай вона прийде до вас. Намагайтеся уникати рухів hashly. Мета полягає в тому, що вона їсть прямо з руки.

Зробити її насолоджуючись дотиками

Якщо вона довіряє вам настільки, що вона їсть з вашої руки, ви можете спробувати доторкнутися до неї з іншого боку. Спробуйте це кілька днів після того, як вона почала їсти з руки. Мати трохи їжі в свої сили, показувати її, але не дати їй. Зігніть руки так, що вона приходить до вас і намагається отримати їжу. Спробуйте доторкнутися до неї з іншого боку. Робіть це повільно, і нехай вона побачить його, так що вона не здивована. Якщо вона приймає одне маленьке дотик, негайно припинити її ласки і відкрийте іншого боку, щоб дати їй їжу одночасно. Потім збільшити час її пестощів. Пильно дивитися на неї. Ви можете побачити, які частини тіла вона любить погладжування і на який не. Не змушуйте ласки в останній раз.

Дай їй час

Два місяці не надто багато часу. Це легко може зайняти від 3 до 4 місяців, щоб довіряти людини для самотнього кошеня.

+351
Jeff Wilhite 25 жовт. 2014 р., 04:47:11

Вона зажадає 3 раунду вакцинації, перш ніж вона 6 місяців

Ви повинні з'ясувати, які марки продуктів харчування в даний час він їсть. Якщо це не ваш кращий бренд, вам все одно доведеться купити. Раптом змінюється брендів, більшу частину часу, буде засмучений своїм нутром. Ви можете повільно перехід: 1/4 нова їжа 1-й день і половина дня 2, три чверті Новий День 3.

Рекомендується тримати кішку/кошеня всередині за перший тиждень. Ви (чи інша тварина) потрібно замінити однопометніков і грати з ним. Безпечний домашні іграшки добре вам не доведеться їх купувати. Шматок мотузки, порожні котушки ниток, облажався шматок паперу або PEG веселі іграшки.

В залежності від вашого ветеринара, ви можете отримати ваш кошеня стерилізувати або каструвати на 1 або 2 кг, 2кг це норма

+281
sgupta 28 жовт. 2018 р., 23:11:08

Більшість, якщо не всі, дикі тварини бояться людей. Це дуже добре для виживання. Ми, люди, були найнебезпечніший хижак на Землі близько 50 000 років або близько того.

Тепер у птахів є період прихильності дуже рано. Як в хвилин годин після вилуплення. У цей період часу ви можете прикріпити до вас і думаю, що ви його батько. Імпринтинг називається. Досить мило, що вони слідують за вами, коли це станеться.

Але ви занадто пізно для цього процесу, і їх інстинкт виживання сильний. Хоча вони, напевно, дізнаються вас і будуть більш доброзичливі до вас, то по відношенню до інших людей, Ви були просто занадто пізно, і їх інстинкти занадто сильні, щоб стати по-справжньому доброзичливий.

+257
jatoben 9 лип. 2017 р., 12:59:00

Так що я був у магазині кормів сьогодні отримую кілька тюків сіна, а деяким лісовій підстилці коржі. Я взяв 10 фунт мішок з цільної насіння сафлору. Коли я повернувся додому, я викладаю деякі в нижній частині випічки каструлю і поставив на підлогу, де кролики б зіткнутися з нею. Приблизно через 30 хвилин перший зайчик підійшов до сковорідці. Після її освоєння деко у неї був за смаком зміст, з'їв трохи і зіскочив. Пару хвилин тому вона повернулася знову, ще порцію. Я взяв сковорідку і подарував її однією з інших дівчаток, які не приходять, щоб дослідити, вона спробувала якийсь, повернулася.

Як Іван згадує у своїй відповіді. там не здається, бути ніяких проблем з кроликами прийом насіння сафлору. Це може бути цінним харчовим продуктом. Тому, крім переїдання є, напевно, немає проблем зі здоров'ям.

Грунтуючись на моєму мінімальний експеримент процідити через коробку, використовуючи все насіння сафлору, ймовірно, не хороше рішення з кроликом. Це відносно не дорого, і вони могли легко переїсти за умови, що ви тримали це заправилися. Якщо кішка за допомогою цього рішення ви хотіли б тримати коробку від кролика, як котячі фекалії можуть бути переварені, і це може бути проблематично.

Я не бачу яких-небудь переваг використання сафлору злити насіння через коробку з кроликом. Якщо ви хочете годувати насіння, робити це контрольований метод. З кроликом їсть все засирать вам навряд чи вдасться побачити переваги з такою системою, як ви б з котом.

П. С. Я спробував насіння це як маленький соняшника з Вуді, але їстівні черепашки, м'ясо всередині, відповідно, малий. Надмірне споживання буде дуже багатий раціон і буде протипоказаний бачу це питання

+239
AngryNursingStudent 26 лист. 2011 р., 23:01:06

Це типо визнання в нашому суспільстві як кролик і фахівець екзотики. Він високо цінується, і ми наслідували його вказівкам. У цьому разі, слідуючи Його настанови-це правильний вибір.

2 тижні після операції сайт майже повністю зажила. Мені б фото для початку, тому що дивлячись на нього зараз, важко повірити, рана могла бути як великою, як це було.

enter image description here

Чому все це було правильним вибором в цьому випадку.

 1. Це критий кролик, у нас немає мух в будинку. Якщо є хоч найменший шанс летить близько її рани удар літати буде реальною проблемою.

 2. Конус на кролика, щоб перешкодити їй лизати її живіт-це потенційний варіант. Але було б також порушити cecotrope їжі і це може призвести до дієти та травлення проблем. Його слід розглядати тільки з повним розумінням проблем і план їх вирішення.

 3. Цей кролик в будинку з відмінним послідом та гігієну, її лоток стоїть в нашій спальні, так що спорожніли задовго до його дозрівання.

 4. Кролики швидко гоїться, я поняття не мав, як швидко до цього епізоду.

 5. Ми уважно стежимо за нею надріз на наявність ознак проблем, якщо проблема розвивалася вона може бути вирішена при перших ознаках.

Після стежки не було, ми зупинилися, намагаючись утримати її від лизання області. В кінці кінців вона тримала його дуже чистим, і ми ніколи не потрібно мити. Парша не розвинутися до кінця, в місці розрізу просто продовжував стискати, поки вона не перетворилася на крихітну цятку, яке потім в болячки, в картину.

Якщо кролик мав потенціал для впливу на мух та комах. Або якщо кролик, як правило, мають брудний знизу це може не бути гарним вибором, повертаючись до ветеринара і отримувати рана закривається за допомогою скоб, було б гарною ідеєю. Також з допомогою москітною сіткою, щоб захистити її від мух буде добре.

+211
user8005 12 черв. 2013 р., 04:30:44

Схоже, що вам потрібно, це DVD з акваріума. Існує кілька різновидів на Амазон або ибэй , а також інших підприємств роздрібної торгівлі.

Не годувати, не чистити, і ніяких турбот.

+151
Callithumpian 19 січ. 2018 р., 05:41:50

100% ефективної профілактики повинні бути отримані шляхом класти пелюшку на вашу собаку, перш ніж повз ділянки. Існує декілька джерел для 'собака підгузники' в Товари для тварин і онлайн.

Це питання може також запропонувати розуміння , як я можу скинути на собаку запах сечі з килима? на прибиранні.

+151
RamprasVM 31 серп. 2016 р., 21:52:30

У мене 13-річний кокер-спанієль. Мені подобається водити його навколо моєї 2002 Тойота Хайлендер. Я хоч і хвилювався, тому що він повинен стрибати близько 2-3 футів вниз, коли ми виберемося. Я думаю, що це може зашкодити його суглоби. Він не любить, коли його підібрали, але він терпить це. Я повинен нести його з машини?

+129
spaceinvaderz 14 серп. 2017 р., 15:53:44

Відмінність між собака і корм для кішок

Основна відмінність між собаками і кішками, що з собаками видобутку хижаків (вони роблять найкраще, коли їдять тварин, але може переварити рослинний матеріал) і кішки-облігатні хижаки (вони можуть тільки перетравлювати тварини). Кішки можуть їсти рослини, але не вистачає травних ферментів, щоб зламати поживних речовин в зручній формі. З-за цієї різниці, корм для кішок має більш supplimentation (або supplimentation іншій формі), щоб переконатися, що кішки отримують достатньо поживних речовин, які їм потрібні. Наприклад:

 • Таурин. Таурин-важливе поживна речовина для кішок "корми для собак не вистачить містити таурин для задоволення звичайних вимог для кішки." (Шеріл Yuill, ДВМ, МСЦ, ХВГ, СВУ лікарні)
 • Вітамін А. "У собак є здатність перетворити бета-kerotene у вітамін А. кішки, з іншого боку, потрібно попередньо сформованого вітаміну А в їх раціоні, який може бути знайдений тільки в тваринних тканинах. "(Джозеф Хан, коледж ветеринарної медицини, Університет штату Іллінойс). Бета-kerotene легко/дешево знайдений у моркви та інших овочів, тому цілком ймовірно, що це як собачий корм сформульовано для того щоб включити вітамін А. Так як кішки не можуть використовувати бета-kerotene, вони стануть дефіцитом.
 • "Арахідонової кислоти, необхідної жирної кислоти, можуть бути синтезовані собаку з допомогою лінолевої кислоти. Кішка не може цього зробити і повинен ковтати арахідонової кислоти в їх раціоні. Це теж може бути знайдений тільки в тваринних тканинах." (Джозеф Хан, коледж ветеринарної медицини, Університет штату Іллінойс).
 • Більш високий вміст білка. Кішкам потрібно більше білка, ніж собак. В той час як менше білка не викличе яких-небудь захворювань, це може зробити їх млявими і втратити м'язову масу.

Ваша кішка їсть достатньо їжі, собака повинна бути проблема?

Одна з рекомендацій полягає в тому, що ласощі не повинні перевищувати 10% від калорійності раціону вихованця (вихованців.корпорації WebMD). Ви можете подивитися розрахунок калорій у вашій їжі, то з'ясувати, скільки їжі собаки (та інші частування ви можете бути годування) становить 10% від вашої кішки корм для кішок споживання, щоб визначити, якщо це просто шкідлива звичка або те, що ви повинні бути серйозно стурбовані.

Якщо вам потрібно, щоб зупинити надходження собаки кішки корм, я б порекомендував перемикання обох тварин, щоб подавати їжу.

Чому кішка їсть собачий корм

Я можу тільки здогадуватися, але, чесно кажучи, тільки кішка дійсно знає.

Моя гіпотеза полягає в тому, що якщо ви годуєте сухим кормом, корм виробника пальто з твариною перетравлювати , щоб зробити його запах більш прийнятним, і я підозрюю, що корм для собак виробники роблять те ж саме. Тварина дайджест чарівною, як відкрита пачка чіпсів на людину, так як він пахне як їжа, він з'їсть її.

+114
BishoujoHelper 17 вер. 2011 р., 05:01:01

У мене з'явився перший щеня, Newfypoo (Ньюфаундленд + пудель), він становить 8,5 тижнів від народження і вагою 10 кг - це нормальний, здоровий вагу?

Я знайшов цей вагу , але я хотів би почути безпосередньо від поточного Newfypoo власників.

+88
i4plt 25 трав. 2015 р., 05:16:03

У мене довгошерстий собака, яка завжди піднімає черв'ячки в його хутро (важко відірвати їх), що я повинен зробити, щоб подолати мою проблему?

+79
parmjit 7 бер. 2010 р., 09:02:05

Ми нещодавно перейшли з кукурудзи наповнювач на основі глини на основі одного сполучного рекомендацій для злипання і контролю запаху.

Однак я читав, що смітити не повинні бути очищені, тому що вони можуть розширити в трубах.

Отже, тепер у мене параноя щодо того, щоб зробити повноцінну прибирання в коробку...тобто скидання сміття і миття вікон.

Коли вытряхиваю вміст сумки є ще деякі вологі змащені картини на стінах. Я б зішкребти стільки, скільки я можу.

Тоді я беру його на вулицю, промийте і вилийте воду до н. е .. я не хочу вводити плямочка глини посліду в мої труби.

Це те, як люди чистять свої ящики для сміття? Щодо "бактерії", які можуть бути залишені на землі, і т. д. ?

Що таке безпечний (для труб) і санітарний спосіб помити/почистити ящик?

+68
Zlatomir 10 жовт. 2010 р., 10:25:33

У відео можна побачити сома і я думаю, що огірок є основним для нього, оскільки вони є вегетаріанцями. Півники переважають м'ясоїдні (комах, личинок), тому вони не їдять огірок. Для Guppys маючи деякі овочі нормально. Вони взагалі дуже цікаві і егоїстом риб. Мої завжди перевіряють мої пальці їстівні, тому, якщо ви пропонуєте їм огірок я б очікував, що вони на смак вона коли-небудь. Але будьте обережні: якщо ви залишите огірок в баку протягом декількох днів він буде розчинятися і це дійсно бардак.

+62
Luk164 26 січ. 2013 р., 11:55:54

Вчора мені дали дуже хороший кістку (напевно) для моєї собаки, але також він був дуже великий, а так як це молода собака я не хочу, щоб вона їла все, або вона захворіє.

Так що я намагався зробити, як я зазвичай роблю, я поклав ласощі під ніс і спробував відібрати кістку назад. Що зазвичай працює, але не в цей раз, вона просто почала жувати ще швидше. Я наполягав, і в кінці кінців вона загарчала небагато, так що вона не збиралася його відпускати. Зрештою, я ляснув у долоні, щоб злякати її і взяв кістку назад.

От і мені цікаво, якщо я дійсно не можу знайти хороший лікування, щоб дати їй в обмін на кістку, що робити?

+60
Stephanie Stalls 1 січ. 2019 р., 03:38:12

У мене був акваріум апокаліпсису деякий час назад. Ніч, якийсь білий гриб виріс над всім і загинула велика частина риби в моєму акваріумі 25 галонів. А чим прибирати його відразу, я проігнорував його, як відповідальний дорослий. Так що тепер у мене висушеного осаду на внутрішній стороні скла акваріума.

Я прибрала все з акваріума. У мене все гравій у відро, і я збирався вимити і процідити його. Думаю, я міг би закип'ятити гравію, щоб вбити всі спори цвілі.

Щодо пластик особливості? Whats кращий спосіб очистити і продезінфікувати їх, щоб вбити всі спори цвілі?

А як щодо скла?

Очевидно, він повинен очистити обладнання і бути безпечним для риби, коли я знову додати води.

+49
Vitalii Vasylenko 7 січ. 2015 р., 13:00:36

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil